NordVPN iOS Ücretsiz Deneme | Hemen İndir – iPhone/iPad

Fırsat Süresiz
NordVPN Ücretsiz Deneme için hemen iOS cihazınıza indirin! Anında hızlı,...Daha Fazla

NordVPN Ücretsiz Deneme için hemen iOS cihazınıza indirin!

Anında hızlı, özel ve güvenli internetin keyfini çıkarmak için NordVPN uygulamasını indirin. Bu, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen, iPhone ve iPad için kullanımı kolay bir VPN’dir.

NordVPN hizmeti, çevrimiçi etkinliğinizi meraklı üçüncü taraflardan, kötü niyetli aktörlerden ve müdahaleci reklamverenlerden korur. Nasıl? İnternet trafiğinizi şifreleyerek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

NordVPN Android Ücretsiz Deneme | Hemen İndir

Fırsat Süresiz
NordVPN Ücretsiz Deneme için hemen Android cihazınıza indirin! Anında hızlı,...Daha Fazla

NordVPN Ücretsiz Deneme için hemen Android cihazınıza indirin!

Anında hızlı, özel ve güvenli internetin keyfini çıkarmak için NordVPN uygulamasını indirin. Bu, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen, iPhone ve iPad için kullanımı kolay bir VPN’dir.

NordVPN hizmeti, çevrimiçi etkinliğinizi meraklı üçüncü taraflardan, kötü niyetli aktörlerden ve müdahaleci reklamverenlerden korur. Nasıl? İnternet trafiğinizi şifreleyerek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

NordVPN İndirim Kuponu Sayfası

Fırsat Süresiz
NordVPN Güncel İndirim Kodları Burada: https://nordvpn.com/tr/coupon/
Hemen Al
100% Başarılı

NordVPN Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

NordVPN ile tanışın
Şifreleme yardımı ile dijital haklar için mücadele.

İnternetin bugün olduğundan daha iyi olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, Dünya Çapında Ağın icat edildiği yıl olan 1989’da öngörüldüğü üzere sansür ve gözetimden kurtulmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Her şey nasıl başladı
NordVPN, 2012 yılında dört çocukluk arkadaşının interneti özgürleştirebilecek teknolojiyi inşa etmek için bir araya gelmesiyle doğdu. Dünyanın farklı bölgelerinde oldukça fazla zaman harcamaları sonucunda internet sansürü, içerik kontrolü ve müdahaleci hükümet gözetimi her zamankinden daha hızlı büyüdüğünü gördüler. İnternetin ana amacını kaybettiği hissi, tüm kısıtlamaların üstesinden nasıl gelileceği konusunda olası çözümlerin araştırılmasına yol açtı.

İlk VPN sunucusunu kurduktan ve prototipi arkadaşları arasında paylaştıktan sonra yaratıcılar son derece olumlu geri bildirimler almaya başladı ve çalışmalarına devam etmeleri için teşvik edildi. NordVPN böyle doğdu; şimdiyse dünya çapında 12 milyondan fazla kişiye hizmet veriyor.

Biz şimdi kimiz
NordVPN ismi İskandinav güven, itimat ve yenilik ideallerinden esinlenmiştir. Müşterinin seçim özgürlüğüne nasıl değer verdiğimizi, teknolojimizle nasıl yenilikçi olmaya çalıştığımızı ve çalışma şeklimizi yansıtır.

Yıllar boyunca NordVPN, dünya çapında 12 milyondan fazla internet kullanıcısı tarafından kullanılan güvenilir bir çevrimiçi güvenlik çözümü haline geldi. Bu arada, NordVPN en etkili teknoloji siteleri ve BT güvenlik uzmanları tarafından tanındı. Şu anda, kuvvetle muhafaza edilen değerleri ve iyi düşünülmüş özellikleriyle bilinen, dünyanın en güvenilir gizlilik ve güvenlik hizmeti sağlayıcılarından biridir.

VPN nedir?
VPN “sanal özel ağ” anlamına gelir; İnternet trafiğinizi şifreleyen ve çevrimiçi kimliğinizi koruyan bir hizmettir.

Güvenlik
VPN, bir VPN sağlayıcısı tarafından çalıştırılan uzak bir sunucu aracılığıyla İnternet bağlantınızı yeniden yönlendirir. Bu şekilde sunucu, çeşitli web sitelerine erişmek için güvenli bir atlama noktası haline gelir.

Çevrimiçi güvende kalın – her durumda
Siber güvenlik çok karmaşık görünebilir, ancak NordVPN bunu olabildiğince kolaylaştırır. En son teknolojiler, İnternetteki etkinliğinizi bilgisayar korsanlarından ve kötü amaçlı yazılımlardan korur, herkese açık Wi-Fi ağlarına bağlandığınızda sizi korur ve hatta rahatsız edici reklamları engeller.

  • Askeri seviyede şifreleme
  • CyberSec
  • Double VPN

“NordVPN, çevrimiçi etkinliklerinizi güvenli kılan özellikli bir istemciye gömülü, bir dizi mükemmel özelliğe sahip güçlü bir sanal özel ağdır. Nadiren verilen 5 yıldız puanını alan bu uygulama, VPN’ler arasında ilk tercihimizdir.”

Güvende kalın Güvenli internet

NordVPN’in en büyük avantajı nedir? NordVPN ile tüm internet verileriniz, yeni nesil şifreleme duvarı sayesinde güvende kalır.

hızlı bağlantılı vpn İzleyin ve indirin En hızlı VPN

Daha iyi güvenlik için hızdan ödün vermeniz gerekmez. NordVPN size ikisini de verir.

kayıt tutmama politikalı vpn Verilerinizi koruyun Katı günlük tutmama politikası

Kişisel verilerinizi takip etmiyoruz, depolamıyoruz ya da paylaşmıyoruz. Kişisel bilgileriniz ile ilgilenmiyoruz.

İzleyin ve indirin Kesintisiz akış

Arabelleğe almaya son. TV keyfini her zaman, her yerde, kesintisiz çıkarın.

mobil cihazlar için vpn Herhangi bir cihazda Hareket hâlindeyken gizlilik

Mobil cihazlarda tek tıklamayla yeni nesil şifreleme yaparak çevrim içi yaşamınızı koruyun.

İzleyin ve indirin VPN sunucularımız her yerde

59 ülkedeki 5300+ ve üzeri sunucudan birini seçin. Limitsiz veya sınırları olmayan internetin keyfini çıkarın.

birden fazla cihaz için vpn Herhangi bir cihazda Çoklu cihazlar

Bir hesap ile 6 cihaza kadar bağlantı kurabilirsiniz. Dilediğiniz kombinasyonda her cihazınızı koruma altına alın.

obfuscated servers Güvende kalın Gizlenmiş

Maksimum güvenlik için internet trafiğinizi ve VPN bağlantınızı gizleyin.

kill switch koruması Verilerinizi koruyun Kesintisiz veri koruması

Kill Switch verilerinizin ifşa edilmesini önler. Buna bir an olsa bile izin vermez.

split tunneling İzleyin ve indirin Bölünmüş tünelleme desteği

Yerel içeriklerde gezinmeye devam ederken VPN korumasıyla yayın yapın ve paylaşın.

dedicated ip Verilerinizi koruyun Özel IP

Tek bir kişinin, yani sizin kullanacağınız özel bir IP adresi alın.

Verilerinizi koruyun IP’nizi maskeleyin

Gezinme bilgileriniz başkalarının eline geçmesin. Başkalarının çevrim içi yaptıklarınızı izlemesine izin vermeyin.

Güvende kalın İkili koruma

IP’nizi iki kez değiştirin ve web trafiğinizi ekstra bir güvenlik katmanıyla koruyun.

Herhangi bir cihazda Rahatlıkla kullanın

Sadece tek bir tıklamayla. NordVPN kullanmak sabah kahvenizi yapmak kadar basit ve kolay.

Verilerinizi koruyun
Onion Over VPN

NordVPN şifrelemesini, Onion Router tarafından sağlanan anonim kimlikle birleştirin.

siber güvenlik reklam engelleme Güvende kalın
Kötü amaçlı yazılımları ve reklamları engelleyin

Kötü amaçlı yazılım barındıran web sitelerinden, can sıkıcı reklamlardan ve botnet kontrolünden kaçınmak için CyberSec’i açın.

tarayıcı uzantısı koruması Herhangi bir cihazda Tarayıcı uzantıları

Chrome ve Firefox için sunulan hafif uzantılar, internette gezinmeyi anında güvenli bir hâle getirecektir.

Verilerinizi koruyun Veri sızıntısı olmaz

İnternet trafiğinizin tamamen korunduğundan emin olmak için DNS sızıntı testini yapın.

filmler için akıllı oynatma İzleyin ve indirin Dünya çapında erişim

Dünya çapındaki yüzlerce akış web sitesine anında güvenli erişmenin keyfini çıkarın.

NordVPN destek Güvende kalın 7/24 destek

Sorularınız veya NordVPN servisi için yardıma mı ihtiyacınız var? Uzman ekibimiz size yardımcı olmak için burada.

NordVPN ile verileriniz hiçbir zaman tehlikeye atılmaz.

Resmi kanallardan spor karşılaşmalarını canlı izleyin. Düşük kalite yayın yapan üçkağıtçı sitelere ve tekrar yayınlara son.

VPN size nasıl avantajlar sunabilir?
Gizlilik
İnternette gezinirken ardınızda konumunuz, cihaz türünüz, IP adresiniz, tarama geçmişiniz gibi birçok iz bırakabilirsiniz. Bu veriler, izin vermediğiniz bir reklamcı veya kötü niyetli bir suçlu için son derece değerlidir.

VPN, gizliliğinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olur. İnternet bağlantınızı şifreler, böylece hiç kimse ziyaret ettiğiniz web siteleri veya paylaştığınız veriler hakkında bilgi edinemez. Üstelik IP adresinizi ve konumunuzu da gizler, yani meraklı gözler sizi takip edemez.

Güvenlik
İnternet güvenli bir yer değil. Gizemli bir ek dosyasına veya dikkat çekici bir açılır pencereye dalgınlıkla birkaç kez tıklarsanız göz açıp kapayıncaya kadar cihazınıza kötü amaçlı bir yazılım bulaşır. Her zaman gittiğiniz kafedeki halka açık Wifi’yi birkaç dakika kullanırsanız siz farkına varmadan bir siber suçlu kimlik bilgilerinizi elde etmiş olur.

VPN, bağlantınızı şifreleyerek bağlandığınız ağın güvenliği zayıf olsa bile veri trafiğinizi güvende tutar. NordVPN’in CyberSec özelliği kötü niyetli web sitelerini ve reklamları engeller. Yani internette yanlış bir hamle yapsanız bile uygulamamız tehlikeli bir siteye erişmenizi engelleyecektir.

İnternet özgürlüğü
Kısıtlamaların daha yoğun olduğu bir bölgeye mi seyahat ediyorsunuz? Oysa bunun özgürlüğünüzü engellemesine izin vermeniz gerekmiyor. NordVPN 59 ülkede 5300+ güvenli sunucu sunar.Nerede olursanız olun, bunlardan dilediğinize bağlanabilir ve en sevdiğiniz içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yaşadığınız bölgeye bağlanıp favori haber sitelerinize veya sosyal medya hesaplarınıza saniyeler içinde erişebilirsiniz. NordVPN ile ne kadar uzakta olursanız olun interneti tıpkı evdeymişsiniz gibi kullanabilirsiniz.

Hız
Hangimizin başına gelmedi ki? Yıllardır beklediğiniz Netflix dizisinde Oynat düğmesine bastınız ya da oyunda son baş düşmanınıza ölümcül son darbeyi vurmak üzeresiniz. Birden arabelleğe alma simgesini görüp dehşete kapılıyorsunuz.

Dünyanın en hızlı VPN’i olan NordVPN ile bu konuda endişe etmenize gerek yok. Minimum hız kaybıyla bağlantınızın güvenli olmasını sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda internet bağlantınızın kapasitesinin azaltılmasını da engeller, böylece ISS’niz sizi yavaşlatamaz.

Kolaylık
Hassas bilgileriniz yalnızca tek bir cihazınızda durmaz. Telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda, tabletinizde, kısacası her yerdedir. Her cihaza özel bir siber güvenlik yazılımı arayıp bulmak en hafif deyimiyle tam bir karmaşa doğurur.

NordVPN tam da bu noktada devreye girer. Tek bir hesapla, verilerinizi en fazla altı cihazda güvence altına alabilirsiniz. Üstelik cihazlarınıza özel uygulamalarımız da var: akıllı telefonlar, bilgisayarlar, yönlendiriciler ve hatta Amazon Fire TV Stick’iniz.

[email protected]

🏷️ NordVPN kupon kodunu nereden alabilirim?

NordVPN promosyon kodunu almak kolaydır. Sitemizdeki NordVPN indirim kodlarına tıklayarak alabilirsiniz. Tıklayın ve satın alma işleminize otomatik olarak indirim uygulanacaktır.

🔒 NordVPN promosyon kodunu nasıl kullanırım?

Sitemizden NordVPN promosyon kodu aldıktan sonra uygulaması kolaydır. Ödeme sırasında dilediğiniz planı seçip sayfanın en altına gidin. Solda “Kuponunuz var mı?” bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıya tıklayın, promosyon kodunu girin ve uygula'ya tıklayın. İşte bu kadar! İndirim, satın alma işleminize eklenecektir.


🟩 NordVPN indirim kodu Haziran 2022
🏷️ NordVPN indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi NordVPN indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 NordVPN kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
NordVPN promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.