% 15 Novakid İndirim Kodu Kampanyası

Kod Süresiz
Novakid sitesinde anında indirim kuponu kodu ile ilk alışverişinize özel...Daha Fazla

Novakid sitesinde anında indirim kuponu kodu ile ilk alışverişinize özel anında ekstra %15 indirim kazanın. (Kupon kodu 40 derslik paketler için geçerli değildir.) Novakid Kupon kodu 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. Daha Az

NTAJIX15 Kodu Aç 
100% Başarılı

180₺ Novakid Arkadaş Davet Referans Kodu ile Bedava Bonus Ders Kazan!

Kod Süresiz
Novakid arkadaş davet kodu ile 180₺ bonus ve ücretsiz ders...Daha Fazla

Novakid arkadaş davet kodu ile 180₺ bonus ve ücretsiz ders kazanın! Üyelik sayfaında EMRE361898 kodunu arkadaşınızın kodunu girin kısmına yazın.

Arkadaşınız bağlantıyı takip ederek veya promosyon kodunuzu kullanarak deneme dersi oluştursun. Arkadaşınız deneme dersini başarılı bir şekilde tamamlarsa, arkadaşınızın hesabına ₺180 bonus eklenir. NOT: Kod deneme dersi öncesi kullanılmalıdır.

Arkadaşınız satın alımı tamamladıktan soran, sizin hesabınıza tek seferlik ₺180 tutarında ve sonraki her satın alımının %5.00 kadarı bonus kazanırsınız.

Referans linki: https://www.novakid.com.tr/r/vuve

Referans Kodu: Daha Az

RE361898 Kodu Aç 
100% Başarılı

85₺ Novakid İndirim Kodu – Çocuk İngilizce Dersi

Kod Süresiz
Novakid 🎉Size özel 85 TL indirimden yararlanın!🎉 Kampanyamız sadece 20...Daha Fazla

Novakid 🎉Size özel 85 TL indirimden yararlanın!🎉 Kampanyamız sadece 20 Eylül tarihine kadar geçerlidir. Bu fırsatı kaçırmayın!

Promosyon kodu 85 TL İNDİRİMİ AL >> Üyelik işleminizi şimdi yapamıyorsanız hiç sorun değil! 85 TL indirim hakkınızı 25 Eylül tarihine kadar dondurarak saklı tutabilirsiniz! 🔥 Acele edin! Kampanya için son 3 gün!🔥 Novakid promosyon kodu burada.

Daha Az

TR85 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Novakid İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresiz
Novakid indirim kodu ile 4-12 çocuklar için konuşma ingilizcesi Oyun...Daha Fazla

Novakid indirim kodu ile 4-12 çocuklar için konuşma ingilizcesi Oyun ders formatı Anadili ingilizce olan öğretmenler ile dersler Çocuklar için ilgi çekici program Bireysel online dersler ders başına 49.50 ₺ başlayan fiyatlarla! Daha Az

UPONUM15 Kodu Aç 
100% Başarılı

50 TL Novakid Çocuk İngilizce Eğitimi

Fırsat Süresiz
4-12 yaş çocuklar için oyun der formatında, çocuklar için bireysel...Daha Fazla

4-12 yaş çocuklar için oyun der formatında, çocuklar için bireysel ders formatında, ana dili İngilizce olan öğretmenlerden online İngilizce dersleri 50 TL’den başlayan fiyatlar ile Novakid.com.tr’de

4-12 çocuklar için konuşma ingilizcesi

  • Oyun ders formatı
  • Anadili ingilizce olan öğretmenler ile dersler
  • Çocuklar için ilgi çekici program
  • Bireysel online dersler

ders başına 50 ₺ başlayan fiyatlarla

Dil ortamına yoğunlaşma
Anadili ingilizce olan öğretmenlerle çalışmak başarıya ulaşmak için en hızlı yoldur. Harika bir pratik ve pozitif duyguları geliştirme fırsatıdır.

Onaylanmış Öğretmenler
Ekibimizdeki her öğretmen, çocuklarla çalışma deneyimine ve uluslararası eğitmenlik sertifikalarına sahip uzman kişilerdir ve düzenli olarak eğitimlerden geçerler

Basitten zora
Basit şeylerle başlıyoruz ve programı yavaş yavaş daha karmaşık hale getiriyoruz. Aynı zamanda eğitim sürecini kontrol ediyor ve öğrenilen materyali gözden geçiriyoruz.

Evden dersler
Her ders 25 dakika sürer ve her çocuğa hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Çocuklar rahat ettikleri ev ortamında, gribe yakalanma riski olmadan ders alır🙂

Yaşa uygun program
Program, ana dili İngilizce olan deneyimli pedagog ve uzmanlar tarafından dizayn edilmiş ve 4-12 yaş arası çocukların psikolojik özelliklerine dayanarak oluşturulmuştur. NovaKid öğretmenleri, her çocuk için en uygun yaklaşımı sunacak uzmanlığa sahiptirler.

Avrupa standartlarında eğitim
Program, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) ve seviyelerine uygun olarak hazırlanmıştır.

Kullanımı kolay kişisel hesap
Tüm derslerimiz internet sitemiz aracılığı ile işlenmektedir. Ek bir program kurmanıza, defter ve kitap edinmenize gerek yoktur. Size gerekli tüm materyali biz sağlayacağız!

Çocuklar için Oyun Hesabı
Öğrenciler için özel bir hesap oluşturduk. Şimdi İngilizce öğrenmek oyun oynamak gibi! Çocuklar avatarları seçiyor, ev ödevlerini tamamlıyor ve sertifika ve yıldız kazanıyor!

Ders video arşivi
Tamamlanan tüm derslerin video ve slaytları kişisel ebeveyn hesabında saklanır. Buradan derslerin nasıl geçtiğini kontrol edebilir, çocuğunuzun ilerleyişini gözlemleyebilir ve ders içeriklerini tekrar edebilirsiniz.

Başarı sertifikası
Ebeveynler, çocuklarının ilerleyişi hakkında düzenli raporlar alırlar. Bu raporlar çocuğunuzun neleri iyi yaptığını, hangi konuları geliştirmesi gerektiğini size açıkça gösterecektir.

VR turları ile dersler
VR turunun yardımıyla derste çocuklar ve öğretmenler dünyanın en iyi müzeleri ve galerilerine seyahat ediyorlar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 33 Novakid İndirim Kodu

Kod Süresiz
0-10 yaş arası online İngilizce eğitimin lider adresi Novakid.com’da açılan...Daha Fazla

0-10 yaş arası online İngilizce eğitimin lider adresi Novakid.com’da açılan kod ile tüm eğtim setlerinde %10 indirim kodu fırsatı sizleri bekliyor. NOVA10

💥 3 aylık kursu için %33 İNDİRİM! 💥
Sadece bu yaz – %33 indirimle 12 haftalık abonelik alın! Şimdiye kadarki en düşük fiyatla haftada 3 ders işleyin! İndirim kodu: SUMMER12 (30.06.2021 tarihine kadar geçerlidir)

🎁 1 ay boyunca 4 ücretsiz ders 🎁
Kısa bir üyelik satın alıp 4 ücretsiz ders alın! Bu fırsat, haftada 2 dersten başlayan üyelikler için geçerlidir. İndirim kodu: SUMMER4 (31.07.2021 tarihine kadar geçerlidir) Daha Az

SUMMER12 Kodu Aç 
100% Başarılı

NovaKid ile Çocuklar Bu Yaz İngilizce Öğrensin!

Fırsat Süresiz
NovaKid çocuklar için online İngilizce Kursu. 5-12 yaş çocuklar için...Daha Fazla

NovaKid çocuklar için online İngilizce Kursu. 5-12 yaş çocuklar için İngilizce’yi anadili İngilizce olan öğretmenlerle öğrenmenin eğlenceli yolu. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Şimdi Kaydolun ve ÜCRETSİZ İngilizce Dersi Alın

Fırsat Süresiz
%100 İngilizce bir ücretsiz ders için kaydol Seviyesini öğren Çocuğunu...Daha Fazla

%100 İngilizce bir ücretsiz ders için kaydol Seviyesini öğren Çocuğunu İngilizce’ye alıştır 25 dakikalık bir dersi tamamla Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ders başına 42 TL’den başlayan fiyatlarla

Fırsat Süresiz
*Belirtilen ders ücretleri Near-native (anadili düzeyinde İngilizce konuşan yabancı öğretmenler)...Daha Fazla

*Belirtilen ders ücretleri Near-native (anadili düzeyinde İngilizce konuşan yabancı öğretmenler) ile yapılacak dersler için geçerlidir. İlk ders ücretsizdir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Novakid Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Çocuklar için İngilizce öğrenme platformu NovaKid ile gerçek sonuçlar.

  • 5-12 yaş arası çocuklar için geliştirilmiş özel müfredat
  • Pedagog ve deneyimli öğretmenlerce hazırlanmış bireysel ders programı
  • %100 İngilizce dersler
  • Online, evinizin konforunda size ve çocuğunuza uygun saatte
  • Ders başına 42 TL’den başlayan fiyatlarla

Nasıl İşliyor

NovaKid, çocuğunuzu İngilizce konuşmaya teşvik ederek öğrenmenin etkili bir yolunu sunuyor. Dersler, interaktif sanal sınıf ortamında, uzaktan öğretim için Avrupa standartlarına uygun olarak hazırlanmış bir ders planına göre işleniyor.

Eğitim metodumuzda öncelikli amacımız, çocuğunuzun bu dili severek, anlayarak ve uygulayarak öğrenmesidir. Bu yüzden derslerde bir öğretim yöntemi olarak oyunlar kullanılarak çocuğunuzun, öğretmenini İngilizce dilinde zorlanmadan anlaması ve iletişim kurması sağlanıyor.

Öğretmenlerimiz

Öğretmenlerimizi seçerken sıkı kriterler uyguluyoruz; öğretmenlerimizin yüksek akademik dereceler almış olması, anadilinin İngilizce olması veya anadili düzeyinde İngilizce konuşması, daha da önemlisi çocuklarla çalışma deneyimine sahip olması gerekiyor. Tüm öğretmenlerimizin, çocuklara ders vermeye başlamadan önce baş pedagogumuz Amy yönetimindeki eğitimden geçmesi gerekiyor. NovaKid eğitim programı, bir çocuğun bir ya da daha fazla öğretmen ile dönüşümlü olarak iletişime geçmesine imkan tanıyor ve bu da temel iletişim dili İngilizce olan çok sayıda kişi ile etkileşim imkanı sunuyor.

Sunduklarımız

Hedefimiz, çocukların İngilizceyi sezgisel olarak öğrendikleri bir ortam yaratmak, tıpkı anadillerini öğrenirken içinde bulundukları ortam gibi.
Bu amaca ulaşmak için sürekli olarak yeni teknolojiler geliştiriyor, ders içeriklerini iyileştiriyor ve öğretmenlerimizi itinayla seçiyoruz.

Eşsiz ve interaktif bir eğitim platformu
İnteraktif özelliklerle donatılmış, öğrencilere uzaktan eğitim vermek için optimize edilmiş sanal bir sınıf ortamı sunuyoruz.

Anadil öğrenir gibi %100 İngilizce
NovaKid’de öğretmen olabilmenin birinci koşulu anadilinin İngilizce olması veya anadil düzeyinde İngilizce konuşabiliyor olmaktır. Seçilmek için sıkı kriterlerden geçmiş anadil olarak İngilizce’nin konuşulduğu (ABD, Avustralya, Büyük Britanya, Güney Afrika, İrlanda, Kanada, Yeni Zelanda ) veya İngilizce’nin resmi dil olduğu ülkelerin vatandaşı öğretmenlerle çalışıyoruz.

Avrupa Dil Portfolyosu.
NovaKid’de aldığınız eğitim Avrupa Komisyonu’nun belirlediği kriterlere ve Avrupa standartlarına göre hazırlanmıştır. Derslerimiz, CEFR (Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı) standardına uygun bir program çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Çocuğunuza Özel, Bireysel Dersler.
Program dahilinde çocuğunuz, içeriğe ilişkin yetkinlik düzeyine ve kendi hızına göre bireysel olarak ilerler. Süreç içerisinde, çocuğunuzun ilerleyişi ile ilgili sizi bilgilendiriyor ve ilerleyişine tam anlamıyla hakim olmanızı sağlıyoruz.

[email protected]


🟩 Novakid indirim kodu Eylül 2021
🏷️ Novakid indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Novakid indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Novakid kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Novakid promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.