Obilet.com Otobüs Bileti Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Otobüs Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm...Daha Fazla

Otobüs Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm Firmaların Otobüs Biletleri obilet.com’da.

obilet.com Otobüs Bileti Kampanyaları Birbirinden Özel Fırsatlar Sunuyor!
Kampanyalı otobüs biletlerini tek tuşla öğrenip kolayca satın almak için yukarıdaki Otobüs Bileti Bul butonuna tıklamanız yeterli.
obilet.com, birbirinden ünlü firmalarla anlaşarak kullanıcılarına özel hediyeler, indirimler ve fırsatlar sunuyor. Size özel teklifler için obilet.com sosyal medya hesaplarını takip etmeyi, obilet.com mobil uygulamalarını indirerek bildirim ayarlarınızı açmanızı ve bizden haber beklemenizi öneririz… İyi yolculuklar dileriz… Daha Az

Hemen Al
96% Başarılı

Obilet.com Uçak Bileti Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Uçak Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm...Daha Fazla

Uçak Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm Firmaların Uçak Biletleri obilet.com’da.

Kampanyalı Uçak biletlerini tek tuşla öğrenip, kolayca satın almak için yukarıdaki Uçak Bileti Bul butonuna tıklamanız yeterli!
Güncel uçak bileti kampanyaları obilet.com’da. Yerli yabancı yüzlerce havayolu şirketinin kampanyalarını obilet.com üzerinden takip edin, en ucuz uçak biletlerini kaçırmayın. Ayrıca obilet.com’un kendi düzenlediği ve sadece obilet.com üzerinden erişilebilen uçak bileti kampanyalarını da takip edin. Tüm uçak bileti kampanyalarını alt tarafta listeli halde bulabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

20TL Obilet Otobüs Bileti Kupon Kodu – Mobil Uygulama

Kod Süresiz
Obilet kupon kodu ile otobüs biletlerinde Obilet mobil uygulamasında geçerli...Daha Fazla

Obilet kupon kodu ile otobüs biletlerinde Obilet mobil uygulamasında geçerli 20₺ anında indirim sağlar. Kuponla.com

Daha Az

OTOBUS20 Kodu Aç 
32% Başarılı

15TL Obilet İndirim Kodu (Otobüs Bileti) Mobil App

Kod Süresiz
Obilet kupon kodu ile otobüs biletlerinde mobil uygulamada geçerli 15...Daha Fazla

Obilet kupon kodu ile otobüs biletlerinde mobil uygulamada geçerli 15 TL indirim sağlar.

Uygulamayı indirince OTOBUS15 yazarak 15₺lik kupon her bilet alışınızda kullanabilirsiniz.

Daha Az

OTOBUS15 Kodu Aç 
44% Başarılı

% 30 Obilet Araç Kiralama Sevgililer Günü İndirim Kodu

Kod Süresiz
Obilet kullanıcılarına özel, 09.02.2024 - 11.02.204 tarihleri arasında obilet mobil...Daha Fazla

Obilet kullanıcılarına özel, 09.02.2024 – 11.02.204 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecek araç kiralama rezervasyonlarında %30 indirim kodu! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 9-11 Şubat 2024 tarihleri arasında obilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapılacak araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, obilet kullanıcıları, SEV30 koduyla 9-11 Şubat 2024 tarihleri arasında yapacakları araç kiralamalarda net %30 indirime hak kazanırlar.
 • İndirim kodu, 9-11 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak rezervasyonlarda ödemenin tamamlanması aşamasında kullanılabilir. Rezervasyon tarihleri açısından ise bir sınırlama bulunmaz.
 • Bir kullanıcı kampanya kodunu kullanarak en fazla 2 rezervasyon yapabilir.
 • Kampanya kapsamında, tek seferde en az 1, en fazla 15 günlük araç kiralama rezervasyonu yapılabilir.
 • Hizmet alınacak araç kiralama firmalarının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya kodu ile kazanılan indirim bir başkasına devredilemez, bölünemez; başka kampanya, indirim kodu veya özel fiyatlarla birleştirilemez.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez ve/veya başkasına satılamaz.
 • Obilet, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı eylem ya da eylemsizliklerden doğabilecek zarar ve ziyanların tazmini için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Obilet, kampanyanın kapsamı, süresi ve koşullarında dilediği zaman tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya koşullarında değişiklik olması halinde, değişiklik öncesinde rezervasyonunu ve ödemesini tamamlamamış olan kullanıcılar bakımından herhangi bir hak doğmaz. Bu durumda, kullanıcılar kazanılmış hak iddiasında bulunamazlar.

İndirim Kodumu Nasıl Kullanabilirim?

 • İndirim kodunu, obilet mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden araç kiralama işlemi gerçekleştiren kullanıcılar kullanabilir.
 • Kiralamayı istediğiniz aracı seçtikten sonra, ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına “SEV30” yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • Detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında yer alan “Online Asistan” bölümüne tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Hizmetin İptali Durumunda;

İndirim kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli ve/veya rezervasyonda herhangi bir değişiklik yapılmamalıdır. İndirim kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonunun iptal edilmesi ve/veya değiştirilmesi halinde indirim kodu tutarı kullanıcıya iade edilmez ve kampanya kullanıcı nezdinde herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

Daha Az

SEV30  Kodu Aç 
0% Başarılı

10TL Obilet İndirim Kodu – Mobil App Otobüs Bileti

Kod Süresiz
Obilet kupon kodu ile otobüs bileti alırken app10 yazarsanız 10...Daha Fazla

Obilet kupon kodu ile otobüs bileti alırken app10 yazarsanız 10 TL indirim sağlar. Daha Az

app10 Kodu Aç 
14% Başarılı

250TL Obilet Paylaş Kazan Kupon Kodu – Otel ve Araç Kiralamada Geçerli

Kod Süresiz
Obilet kupon kodu 2 gün ve üzeri araç kiralama ve...Daha Fazla

Obilet kupon kodu 2 gün ve üzeri araç kiralama ve 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyon işlemlerinde geçerli 250₺ indirim sağlar.

Kampanya, 22.06.2023-31.10.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya kodu otobüs bileti alımlarında 250 TL, uçak bileti alımlarında ise 300 TL tutarında olup, obilet’ten uçak ya da otobüs bileti alan kullanıcılara SMS ile iletilecektir. İletilen SMS kodu, farklı bir kullanıcı tarafından kullanıldığı takdirde, kodu paylaşan kullanıcı 100 TL indirim kodu kazanacaktır.
• Bu kampanya kapsamında Obilet kullanıcıları, her bir kod kullanımında 100 TL indirim kullanmaya hak kazanacaklardır.
• 250 TL’lik ve 300 TL’lik kupon kodları 2 gün ve üzeri araç kiralama ve 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyon işlemlerinde geçerli olacaktır.
• 250 TL’lik ve 300 TL’lik indirim kodlarının kullanımı 22.06.2023-31.10.2023 tarihleri arasında, 100 TL’lik indirim kodlarının kullanımı ise 22.06.2023-01.12.2023 tarihleri arasında olmalıdır. Rezervasyon tarihleri istenilen zamanda olabilir.
• 100 TL’lik indirim kodları ise ayın ilk 5 iş günü indirim kodunun kullanım miktarı kontrol edildikten hemen sonra kullanıcının hesabına tanımlanacaktır.
• İleri tarihli rezervasyonlarda, 100 TL’lik indirim kodu rezervasyonun tamamlanmasından sonra tanımlanacaktır. Rezervasyon iptali gerçekleşmesi halinde, kod tanımlaması yapılmayacaktır. 01 Aralık sonrası yapılan rezervasyonlarda 100 TL’lik indirim konu gönderilmeyecektir.
• Kampanya kodları 1.000 adet ile sınırlıdır.
• Toplam hak kazanılabilen indirim tutarı 10.000 TL’dir.
• Kampanya yalnızca obilet Mobil Uygulaması’nda geçerlidir.
• Kampanya yalnızca araç kiralama ve otel rezervasyonu işlemlerinde geçerlidir.
• Kampanya kodları kullanılarak yapılan otel rezervasyonunun ve araç kiralamasının üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan otel rezervasyonunun ve araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde indirim tutarı iade edilmez, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
• Kampanya kodları paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
• Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
• Hizmet alınacak firmaların ve otellerin hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
• Obilet, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
• OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. Kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik hakkını saklı tutar.
Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?
• obilet web sitesinden ya da obilet Mobil Uygulama’dan uçak bileti alımı gerçekleştiren her kullanıcıya 300 TL ya da otobüs bileti alımı gerçekleştiren her kullanıcıya 250 TL’lik indirim kodu SMS ile gönderilecektir.
• SMS ile iletilen 250 TL ve 300 TL tutarındaki indirim kodu yalnızca 2 gün ve üzeri araç kiralama ile 1.000 TL ve üzeri otel rezervasyon işlemlerinde geçerli olacaktır.
• SMS ile iletilen 250 TL ve 300 TL tutarındaki kodu, kişinin kendisi kullanabileceği gibi, başka kullanıcılarla da paylaşılabilir.
• SMS ile iletilen 250 TL ve 300 tutarındaki kodun her bir kullanımında, obilet kullanıcısına 100 TL’lik başka bir indirim kodu tanımlanacaktır.
• 100 TL’lik indirim kodları, 100 kullanım ile sınırlı olup, toplam 10.000 TL’ye kadar indirim kodu kazanılabilir.
• 100 TL’lik indirim kodları, yalnızca araç kiralama ve otel rezervasyonu işlemlerinde geçerli olacaktır. Kullanım için herhangi bir alt-üst limit bulunmamaktadır.
• 100 TL’lik indirim kodları, her ayın ilk 5 iş günü içerisinde kullanım miktarı kontrol edildikten sonra kullanıcının hesabına tanımlanacaktır. Kodlar, kullanıma göre toplu olarak verilecek olup, araç kiralama ya da otel rezervasyon işlemlerinde kullanılabilir.
• 250, 300 ve 100 TL’lik kupon kodları, yalnızca obilet Mobil Uygulama üzerinden kullanıcı hesabı oluşturularak gerçekleştirilecek işlemlerde geçerli olacaktır. Daha Az

A93864X3 Kodu Aç 
0% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

2000TL Obilet Araç Kiralama Kupon Kodları

Kod Süresiz
obilet’ten Araç Kiralamada Kış Kampanyası obilet kullanıcıları, 25.12.2023-29.02.2024 tarihleri arasında...Daha Fazla

obilet’ten Araç Kiralamada Kış Kampanyası

obilet kullanıcıları, 25.12.2023-29.02.2024 tarihleri arasında obilet internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapacakları 3-4 günlük araç kiralamalarında 250 TL, 5-6 gün araç kiralamalarında 350 TL, 7 gün ve üzeri araç kiralamalarda 750 TL ve 20 gün ve üzeri araç kiralamalarında ise 2.000 TL indirim kodu kazanıyor! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 25.12.2023-29.02.2024 tarihleri arasında obilet internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapılacak 3-4 gün, 5-6 gün, 7 gün ve üzeri, 20 gün ve üzeri araç kiralamalarında yukarıda belirtilen oranlarda olmak üzere geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, obilet kullanıcıları 3-4 günlük araç kiralamalarında ARAC250 koduyla 250 TL, 5-6 günlük araç kiralamalarında ARAC350 koduyla 350 TL, 7 gün ve üzeri araç kiralamalarında ARAC750 koduyla 750 TL, 20 gün ve üzeri araç kiralamalarında ARAC2000 kodunu kullanarak indirime hak kazanırlar.
 • İndirim kodları, 25.12.2023-29.02.2024 tarihleri arasında yapılacak araç kiralama işlemlerinde kullanılmalıdır. Bu tarihlerden sonra indirim kodları geçerliliğini kaybedecektir. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama bulunmaz.
 • Hizmet alınacak araç kiralama firmalarının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, indirim kodu veya özel fiyatlarla birleştirilemez.
 • Kampanya ve indirim kodları paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • obilet mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan ve kampanya koşullarının yerine getirilmemesinden doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • obilet kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Kampanyadan obilet mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden araç kiralama işlemi gerçekleştiren kullanıcılar yararlanabilir.
 • Kiralamak istediğiniz aracınızı seçtikten sonra, ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” bölümüne ilgili indirim kodunu yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • Detaylı bilgi almak ve sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında bulunan “Online Asistan” butonuyla canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

İptal ve İade Durumunda;

İndirim kodu kullanılarak yapılan araç kiralama işlemi iptal edilmemelidir veya işlemler üzerinde değişiklik yapılmamalıdır. İndirim kodu ile yapılan araç kiralamanın iptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez. Kampanya müşteriler nezdinde herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/kis-kampanyasi Daha Az

ARAC250 Kodu Aç 
100% Başarılı

Obilet Araç Kiralama İndirim Kodları [150-400-500-750-2000TL]

Kod Süresiz
obilet’ten 1-2 günlük kiralamalarda 150 TL, 3-4 günlük kiralamalarda 400...Daha Fazla

obilet’ten 1-2 günlük kiralamalarda 150 TL, 3-4 günlük kiralamalarda 400 TL, 5-6 gün kiralamalarda 500 TL, 7 gün ve üzeri kiralamalarda 750 TL ve 15 gün ve üzeri kiralamalarda ise 2.000 TL indirim kodu! Sonbahara Özel Tüm Araç Kiralamalarda 150 TL İndirim obilet’te. Kod:GUZ150 🚗🌟

05.09.2023-31.12.2023 tarihleri arasında obilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapılacak obilet’ten 1-2 günlük kiralamalarda 150 TL, 3-4 günlük kiralamalarda 400 TL, 5-6 gün kiralamalarda 500 TL, 7 gün ve üzeri kiralamalarda 750 TL ve 15 gün ve üzeri kiralamalarda ise 2.000 TL indirim kodu! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 05.09.2023-31.12.2023 tarihleri arasında obilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapılacak 1-2 gün, 3-4 gün, 5-6 gün, 7 gün ve üzeri, 15 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında, obilet kullanıcıları 1-2 günlük araç kiralamalarında GUZ150 koduyla 150 TL, 3-4 günlük araç kiralamalarında GUZ400 koduyla 400 TL, 5-6 günlük araç kiralamalarında GUZ500 koduyla 500 TL, 7 gün ve üzeri araç kiralamalarında GUZ750 koduyla 750 TL, 15 gün ve üzeri araç kiralamalarında GUZ2000 indirim kullanmaya hak kazanacaklardır.
 • İndirim kodlarının kullanımı, 05.09.2023-31.12.2023 tarihleri arasında olmalıdır. Rezervasyon tarihleri istenilen zamanda olabilir.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralamasının üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde kampanya kodu geçersiz hale gelir, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • Hizmet alınacak araç kiralama firmalarının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, indirim kodu veya özel fiyatlarla birleştirilemez.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • obilet mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

obilet’ten Araç Kiralamada Sonbahar Kampanyası

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/obiletten-arac-kiralamada-sonbahar-kampanyasi Daha Az

GUZ150 Kodu Aç 
100% Başarılı

300TL Obilet English Home İndirim Kodu

Fırsat Süresiz
obilet’ten otobüs veya uçak bileti alımlarına English Home mağazalarında 1.500...Daha Fazla

obilet’ten otobüs veya uçak bileti alımlarına English Home mağazalarında 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL indirim kodu!

obilet mobil uygulama üzerinden otobüs veya uçak bileti alan üyelere, 16.01.2024-16.02.2024 tarihleri arasında English Home’dan yapacakları 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL indirim kodu! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya kodları 16.01.2024-16.02.2024 tarihleri arasında obilet tarafından dağıtılır. obilet mobil uygulaması üzerinden temin edilen kodlar, English Home mağazaları üzerinden 16.01.2024-16.02.2024 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden sonra kampanya kodları geçerliliğini kaybeder.
 • Bu kapsamda ilgili obilet mobil uygulaması üzerinden otobüs veya uçak bileti alan üyeler; English Home mağazaları üzerinden yapacakları 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL indirim kodu kazanırlar.
 • Kampanya ve kodlar, English Home mağazalarında yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya kodları, yalnızca obilet mobil uygulama üzerinden otobüs veya uçak bileti alan obilet üyelerine temin edilir.
 • Kullanıcılar, bilet satın alma işleminden itibaren 5 gün içerisinde Kampanyalarım bölümünden English Home kampanya kodunu almak zorundadır. Aksi halde, kod kullanılmayacaktır.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya kodları kişiye özel ve tek kullanımlıktır.
 • Hizmet alınacak firmaların hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu firmalardan kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden obilet ve English Home sorumlu tutulamaz.
 • obilet ve English Home, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • obilet ve English Home, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Kampanyadan yararlanmak isteyen obilet üyelerinin, öncelikle mobil uygulama marketlerinden obilet mobil uygulamasını indirmeleri ve üyelik hesabı oluşturmaları gerekir. Üyelik hesaplarına giriş yapan obilet üyeleri, obilet mobil uygulaması üzerinden otobüs veya uçak bileti satın aldıktan sonra, obilet mobil uygulamada yer alan “Kampanyalarım” sayfasından “Kupon Al” butonuna tıklayarak, kişiye özel üretilmiş kupon kodunu temin edebilirler.
 • obilet üzerinden otobüs veya uçak bileti alan üyeler, bilet alım tarihinden itibaren kampanya süresi içerisinde Kupon Al butonuna tıklayarak kodu almazlarsa, kodların süresi dolar ve yeni kod üretilmez.

Hizmetin İptali Durumunda;

Kampanya kodu kullanılarak yapılan alışveriş üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan alışverişin iade edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde indirim tutarı iade edilmez, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

https://www.obilet.com/otobus-bileti-kampanyalari/english-home-kampanyasi

English Home KampanyasıEnglish Home Kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

300TL Obilet Ziraat Bankkart Müşterilerine Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ziraat Bankkart Müşterilerine Araç Kiralamada İndirim! Ziraat Bankası müşterilerinin 01.02.2024-29.02.2024...Daha Fazla

Ziraat Bankkart Müşterilerine Araç Kiralamada İndirim!

Ziraat Bankası müşterilerinin 01.02.2024-29.02.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması üzerinden yapacakları 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerli 300 TL indirim kodu!

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya kodu 01.02.2024-29.02.2024 tarihleri arasında Ziraat Bankası tarafından dağıtılır ve kod, Obilet mobil uygulama üzerinden 01.02.2024-29.02.2024 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden sonra kampanya kodu geçerliliğini kaybeder. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama yoktur.
 • Bu kapsamda ilgili Ziraat Bankası müşterileri; Obilet mobil uygulaması üzerinden ZİRAAT300 kodu ile 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerli 300 TL indirim kodu kazanırlar.
 • Kampanya yalnızca online olarak Obilet üzerinden ödeme yapılan araç kiralamalarında geçerlidir. Bu kapsamda kampanya ve kod, sonradan ödemeli olarak yapılan araç kiralamalarında geçerli değildir.
 • Kampanya kodu, yalnızca Ziraat Bankası müşterilerine, Ziraat Bankası tarafından temin edilecek olup; kodun dağıtılmasına ilişkin tüm hususlarda tek muhatap Ziraat Bankası’dır.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 10 defa faydalanabilir.
 • Kampanya kodu, yalnızca Ziraat Bankası müşterilerinin kendi ad ve hesaplarına yapacakları işlemlerde kullanılmalıdır. Talep halinde, Ziraat Bankası müşterisi olunduğuna dair belge gösterilmesi zorunludur.
 • Hizmet alınacak firmaların hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu firmalardan kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden Obilet ve Ziraat Bankası sorumlu tutulamaz.
 • Obilet ve Ziraat Bankası, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Obilet ve Ziraat Bankası, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterileri, öncelikle mobil uygulama marketlerinden Obilet mobil uygulamasını indirmeli ve üyelik hesabı oluşturmalıdır. Üyelik hesaplarına giriş yapan Ziraat Bankası müşterileri, kampanya kodunu ödeme ekranında bulunan “Kampanya Kodu” alanına girmelidir.

İptal ve İade Durumunda;

 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralamasının üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde indirim tutarı iade edilmez, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/ziraat-bankkart-musterilerine-arac-kiralamada-indirim

Daha Az

Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Obilet B2 Car Lease Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
B2 Car Lease Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu 06.02.2024...Daha Fazla

B2 Car Lease Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu

06.02.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com internet sitesi üzerinden B2 Car Lease firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarda %20 indirim kodu! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 06.02.2024 – 01.04.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya obilet internet sitesi üzerinden B2 Car Lease firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Rezervasyon tarihleri 06.02.2024 – 29.02.2024 arasında olmalıdır.
 • Kampanya ve indirim kodu, sadece B2 Car Lease firmasından yapılacak araç kiralamalarında geçerlidir. Diğer firmalardan kiralanan araçlar için indirim ve kod geçerli değildir.
 • Kampanya, B2 Car Lease firmasının tüm ofislerinde geçerlidir.
 • Kampanya, yalnızca en az 1 günlük, en çok ise 29 günlük yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Kiralama süresi, kampanya bitiş tarihi olan 01.04.2024 tarihini aşmamalıdır.
 • Kullanılacak “B20” indirim kodu, %20 indirim sağlamaktadır.
 • İndirim kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, promosyon veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanyada B2 Car Lease firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir. B2 Car Lease firmasının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya, B2 Car Lease firmasının filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sağlanan %20 indirim oranı, KDV dahil araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacaktır.
 • Obilet kullanıcıları indirim kodları ile kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.
 • Obilet ve B2 Car Lease , mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı eylem ya da eylemsizliklerden doğabilecek zarar ve ziyanların tazmini için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Obilet ve B2 Car Lease , önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşulların tamamında tek taraflı değişiklik hakkını ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya koşullarında değişiklik olması halinde, değişiklik öncesinde rezervasyonunu ve ödemesini tamamlamamış olan kullanıcılar bakımından herhangi bir hak doğmayacaktır. Bu durumda, kullanıcılar kazanılmış hak iddiasında bulunamazlar.
 • Detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında yer alan “Online Asistan” bölümüne tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

B2 Car Lease firmasından kiralama yapacağınız aracı seçtikten sonra ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına “B20” kodunu yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.

İptal ve İade Durumunda;

İndirim kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli veya değiştirilmemelidir. İptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/b2carlease-indirim-kodu

Daha Az

B20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Obilet Rent Go Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Rent Go firmasından seçeceğiniz yurt içi araç kiralamalarda %20 indirim...Daha Fazla

Rent Go firmasından seçeceğiniz yurt içi araç kiralamalarda %20 indirim fırsatı!

Kampanya kodu, 01.12.2023-31.03.2024 tarihleri arasında, yalnızca Rent Go firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarda geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için rezervasyon yaparken “RG20” kodu kullanılmalıdır. Bu kampanya kodunu kullanan kullanıcılar, rezervasyonlarında %20 indirim kazanacaktır. Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 01.12.2023 – 31.03.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya obilet internet sitesi üzerinden Rent Go firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Rezervasyon tarihleri 01.12.2023 – 15.02.2024 arasında olmalıdır.
 • Kullanıcı, aracı Rent Go firmasından kiralamalıdır. Diğer firmalardan kiralanan araçlar için indirim ve kod geçerli değildir.
 • Kampanya, Bodrum şehir merkezi ofisi hariç tüm Rent Go ofislerinden teslim alınacak araç kiralamaları için geçerlidir.
 • Kampanya, yalnızca en az 1 günlük en çok ise 21 günlük yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kullanılacak “RG20” kampanya kodu, %20 indirim sağlamaktadır.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, promosyon veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli veya değiştirilmemelidir.
 • Kampanyada Rent Go firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir. Rent Go firmasının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya, Rent Go firmasının filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sağlanan %20 indirim oranı, KDV dahil araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacaktır.
 • obilet, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek her türlü zararını tazmin hakkını saklı tutar.
 • obilet ve Rent Go, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşulların tamamında tek taraflı değişiklik hakkını ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

 • Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların öncelikle obilet web sitesi veya obilet mobil uygulaması üzerinden sadece Rent Go firmasından yapılacak araç kiralama “RG20” kampanya kodunu, ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına girmelidir.
 • Bu kapsamda Rent Go firmasından araç kiralayanlar; kendilerine sağlanacak “RG20” kampanya kodunu kullanarak %20 indirim kazanacaktır.

Hizmetin İptali Durumunda;

İşbu kampanya kapsamında kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonunun iptali veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez ve kampanya müşteriler nezdinde herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/rent-go-indirim-kodu-kampanyasi

Daha Az

RG20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Yemeksepeti Nar İş Ortaklarına 250TL Obilet Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Yemeksepeti Araç Kiralama İndirim Kodu Kampanyası Yemeksepeti iş ortaklarına özel...Daha Fazla

Yemeksepeti Araç Kiralama İndirim Kodu Kampanyası

Yemeksepeti iş ortaklarına özel obilet Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak 2 gün ve üzeri araç kiralama işlemlerinde 250 TL indirim kodu!

Kampanya Koşulları:

 • Yemeksepeti iş ortaklarının 15.07.2023-31.03.2024 tarihleri arasında “NAR250” kodu ile obilet Mobil uygulaması üzerinden yapacakları 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında 250 TL indirim kodu! Kampanya koşullara tabidir.
 • Kampanya ve kod 15.07.2023 – 31.03.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması üzerinden Yemeksepeti iş ortakları tarafından yapılacak 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kampanya kodu obilet mobil uygulama üzerinden 15.07.2023 – 31.03.2024 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden sonra kampanya kodu geçerliliğini kaybedecektir. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama yoktur.
 • Bu kapsamda ilgili Yemeksepeti iş ortakları “NAR250” kodu ile 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında 250 TL indirim kodu kazanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen Yemeksepeti iş ortakları, öncelikle mobil uygulama marketlerinden obilet mobil uygulamasını indirmeleri ve üyelik hesabı oluşturmaları gerekmektedir. Üyelik hesaplarına giriş yapan Yemeksepeti iş ortakları, kampanya kodunu ödeme ekranında bulunan “Kampanya Kodu” alanına girmelidir.
 • Kampanya kodu, yalnızca Yemeksepeti iş ortaklarına, Yemeksepeti tarafından temin edilecek olup; kodların dağıtılmasına ilişkin tüm hususlarda tek muhatap Yemeksepeti’dir.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralamasının üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde indirim kodu tutarı iade edilmez, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya veya indirim kodları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kodunun, yalnızca Yemeksepeti iş ortaklarının kendi ad ve hesaplarına yapacakları işlemlerde kullanılması gerekmektedir. Talep halinde, Yemeksepeti iş ortakları olduğuna dair belge gösterilmesi zorunludur.
 • Kampanya kodunun kampanyaya uygun olarak kullanılması gerekmektedir. Koşullara uygun olarak kullanılan kampanya kodunun kullanılamaması halinde tek muhatap obilet’tir.
 • Hizmet alınacak firmaların hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu firmalardan kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden obilet sorumlu tutulamaz.
 • obilet, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. ve YEMEKSEPETİ, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/yemeksepeti-arac-kiralama-indirim-kampanyasi Daha Az

NAR250 Kodu Aç 
100% Başarılı

300TL Obilet Araç Kiralama OPET Yakıt Puan Kazan

Fırsat Süresiz
Opet Araç Kiralama Kampanyası obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com alan...Daha Fazla

Opet Araç Kiralama Kampanyası

obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com alan adlı web sitesi üzerinden 12.01.2024 – 30.06.2024 tarihleri arasında 3 gün ve üzeri süre ile araç kiralayan obilet kullanıcıları Opet akaryakıt istasyonlarında benzin ve motorin alımlarında geçerli 300 TL değerinde Opet Yakıt Puan kazanma fırsatını yakalıyor! Kampanya koşullara tabidir.

Opet Yakıt Puan Kampanya Koşulları:

 • İşbu kampanya kapsamında obilet kullanıcıları, obilet mobil uygulaması üzerinden veya www.obilet.com alan adlı internet sitesinden yapacakları 3 gün ve üzeri araç kiralamalarda 300 TL değerinde Opet Yakıt Puan kazanacaktır.
 • Yakıt puanlar yalnızca Opet marka ve logosu altında faaliyet gösteren akaryakıt istasyonlarında benzin ve motorin alımlarında geçerli olacaktır. Otogazda (Lpg) ise geçerli olmayacaktır.
 • İşbu kampanya kapsamında 3 gün ve üzeri araç kiralama yapan obilet müşterileri OBILET boşluk cep telefon numaraları boşluk 8 haneli kodu yazarak 7276 numaralı mesaj hattına SMS göndermeleri akabinde SMS gönderilen cep telefon numaralarına benzin ve motorin alımlarında geçerli, 300 TL değerinde yakıt puan anında yüklenecektir.
 • Opet Yakıt Puanlar işbu kampanyanın geçerlilik tarihleri olan 12.01.2024-30.06.2024 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihler içerisinde kullanılmayan yakıt puanlar geçerliliğini kaybedecektir.
 • Araç kiralama işlem günü ve araç teslim günü 12.01.2024 – 30.06.2024 tarihleri arasında olmalı, 12.01.2024 öncesi yapılan kiralama işlemlerinde kod gönderimi yapılmayacaktır.
 • Kampanya yalnızca obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com alan adlı internet sitesi üzerinden ödemesi yapılan 3 gün ve üzeri araç kiralamalarda geçerlidir. Bu kapsamda kampanya ve indirim kodları, sonradan ödemeli olarak yapılan işlemlerde geçerli olmayacaktır.
 • Opet Yakıt Puanlar tek seferde ya da parçalı olarak harcanabilecektir.
 • Kampanyadan sadece obilet kullanıcıları yararlanabilecektir.
 • obilet kullanıcıları her 3 gün ve üzeri araç kiralamaları için kampanyadan yeniden yararlanabilirler.
 • Kampanya ve yakıt puan başkasına devredilemez, bölünemez, başka kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında alınan kod ve yakıt puan, paraya çevrilemez, satılamaz.
 • Kampanya müşteriler nezdinde herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralamasının üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile yapılan araç kiralamasının iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde kampanya kodları geçerliliğini yitirir, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve Opet Petrolcülük A.Ş. önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
 • obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve Opet Petrolcülük A.Ş. mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan, kampanya koşullarının yerine getirilmemesinden doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi ve sorularınız için 0850 532 71 71 numaralı hattan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz. Opet Yakıt Puanların kullanımına ilişkin sorularınız için ise 444 67 38 Opet Çağrı merkezinden de hizmet alabilirsiniz.

Opet Yakıt Puan Nasıl Kullanılır?

 • obilet belirtilen şartlarda araç kiralama rezervasyonu yapan müşterilere kampanyaya dair bir bilgilendirme SMS’i gönderecektir. Sonrasında obilet aracın teslim alındığı gün kampanyadan yararlanan müşterilere kullanacakları kodu gönderecektir. İşbu kampanya kapsamında, 3 gün ve üzeri araç kiralama yapan obilet kullanıcıları OBILET boşluk cep telefon numaraları boşluk 8 haneli kodu yazarak 7276 numaralı mesaj hattına SMS göndermeleri akabinde SMS gönderilen cep telefon numaralarına benzin ve motorin alımlarında geçerli, 300 TL değerinde yakıt puan anında yüklenecektir.
 • Mesajın gönderildiği cep telefonu numarası ile mesaj içeriğinde yazan cep telefonu numarasının aynı olması gerekmektedir.
 • Gönderilen mesaj sonrası kod geçerli ise müşterinin cep telefonuna 300 TL değerinde Opet Yakıt Puan anında yüklenir aynı anda bilgilendirme SMS’i gönderilir.
 • Müşterilerin yakıt puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmeleri için ödeme sırasında cep telefonu numaralarını Opet istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.
 • Müşterilerin cep telefon numaralarını market görevlisine iletmesinin ardından cep telefonuna gönderilecek olan kodu market görevlisine ileterek yakıt puanını kullanmış olur. Müşteriye iletilecek bilgi fişini imzalaması ile işlem tamamlanır.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/opet-arac-kiralama-kampanyasi

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Obilet Green Motion Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Green Motion İndirim Kampanyası 01.02.2024 – 15.02.2024 tarihleri arasında obilet...Daha Fazla

Green Motion İndirim Kampanyası

01.02.2024 – 15.02.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com internet sitesi üzerinden 01.02.2024 – 31.12.2024 rezervasyon tarihlerini kapsayacak şekilde Green Motion firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarda %25 indirime hak kazanın!
Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 01.02.2024 – 31.12.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya obilet internet sitesi üzerinden Green Motion firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Rezervasyon tarihleri 01.02.2024 – 15.02.2024  arasında olmalıdır.
 • Kullanıcı, aracı Green Motion firmasından kiralamalıdır. Diğer firmalardan kiralanan araçlar için indirim ve kod geçerli değildir.
 • Kampanya, Green Motion firması tüm ofislerinden teslim alınacak araç kiralamaları için geçerlidir.
 • Kampanya, yalnızca en az 1 günlük en çok ise 29 günlük yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kullanılacak “GM25” kampanya kodu, %25 indirim sağlamaktadır.
 • Kiralama yapacağınız aracı seçtikten sonra “Kupon Kodu” alanına “GM25” yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, promosyon veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli veya değiştirilmemelidir. İptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez.
 • Kampanyada Green Motion firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir. Green Motion firmasının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya, Green Motion firmasının filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sağlanan %25 indirim oranı, KDV dahil araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacaktır.
 • Kiralamayı istediğiniz aracı seçtikten sonra, ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına “GM25” yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • obilet kullanıcıları indirim kodları ile kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.
 • obilet ve Green Motion, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı eylem ya da eylemsizliklerden doğabilecek zarar ve ziyanların tazmini için her türlü hakkını saklı tutar.
 • obilet ve Green Motion, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşulların tamamında tek taraflı değişiklik hakkını ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya koşullarında değişiklik olması halinde, değişiklik öncesinde rezervasyonunu ve ödemesini tamamlamamış olan kullanıcılar bakımından herhangi bir hak doğmayacaktır. Bu durumda, kullanıcılar kazanılmış hak iddiasında bulunamazlar.
 • Detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında yer alan “Online Asistan” bölümüne tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/green-motion-indirim-kampanyasi Daha Az

GM25 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 25 Obilet YORK Car Rental Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
YORK Car Rental’dan Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu 24.01.2024 –...Daha Fazla

YORK Car Rental’dan Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu

24.01.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında Obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com internet sitesi üzerinden YORK Car Rental firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerli %20 indirim kodu! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:y

 • Kampanya, 24.01.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya obilet internet sitesi üzerinden YORK Car Rental firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Rezervasyon tarihleri 24.01.2024 – 29.02.2024 arasında olmalıdır.
 • Kampanya ve indirim kodu, sadece YORK Car Rental firmasından yapılacak araç kiralamalarında geçerlidir. Diğer firmalardan kiralanan araçlar için indirim ve kod geçerli değildir.
 • Kampanya, YORK Car Rental firmasının tüm ofislerinde geçerlidir.
 • Kampanya, yalnızca en az 1 günlük, en çok ise 29 günlük yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kullanılacak “YORK20” kampanya kodu, %20 indirim sağlamaktadır.
 • İndirim kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, promosyon veya indirimlerle birleştirilemez.

 • Kampanyada YORK Car Rental firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir. YORK Car Rental firmasının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya, YORK Car Rental firmasının filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sağlanan %20 indirim oranı, KDV dahil araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacaktır.
 • Obilet kullanıcıları indirim kodları ile kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.
 • Obilet ve YORK Car Rental, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı eylem ya da eylemsizliklerden doğabilecek zarar ve ziyanların tazmini için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Obilet ve YORK Car Rental, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşulların tamamında tek taraflı değişiklik hakkını ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya koşullarında değişiklik olması halinde, değişiklik öncesinde rezervasyonunu ve ödemesini tamamlamamış olan kullanıcılar bakımından herhangi bir hak doğmayacaktır. Bu durumda, kullanıcılar kazanılmış hak iddiasında bulunamazlar.
 • Detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında yer alan “Online Asistan” bölümüne tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

YORK Car Rental firmasından kiralama yapacağınız aracı seçtikten sonra ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına “YORK20” kodunu yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.

İptal ve İade Durumunda;

İndirim kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli veya değiştirilmemelidir. İptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/york-car-rental-indirim-kodu

Daha Az

YORK20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 25 Obilet Central Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Central Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %25 İndirim Kodu 24.01.2024 – 15.02.2024...Daha Fazla

Central Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %25 İndirim Kodu

24.01.2024 – 15.02.2024 tarihleri arasında Obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com internet sitesi üzerinden 24.01.2024 – 31.05.2024 rezervasyon tarihlerini kapsayacak şekilde Central firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarda %25 indirim kodu! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 24.01.2024 – 15.02.2024 tarihleri arasında Obilet mobil uygulaması veya Obilet internet sitesi üzerinden Central firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Rezervasyon tarihleri 24.01.2024 – 31.05.2024 arasında olmalıdır.
 • Kampanya ve indirim kodu, sadece Central firmasından yapılacak araç kiralamalarında geçerlidir. Diğer firmalardan kiralanan araçlar için indirim ve kod geçerli değildir.
 • Kampanya, Ankara Çankaya (Next Level AVM), Ankara Esenboğa Havaalanı (ESB), Antalya Havalimanı (AYT), İstanbul 4. Levent, İstanbul Ataşehir (Watergarden AVM), İstanbul Havalimanı (IST), İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW), İzmir Adnan Menderes Havaalanı (ADB), Muğla Bodrum Milas Havaalanı (BJV) ofislerinden teslim alınacak araç kiralamaları için geçerlidir.
 • Kampanya, yalnızca en az 1 günlük en çok ise 29 günlük yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kullanılacak “C25” kampanya kodu, %25 indirim sağlar.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, promosyon veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanyada Central firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir. Central firmasının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya, Central firmasının filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sağlanan %25 indirim oranı, KDV dahil araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacaktır.
 • Obilet kullanıcıları indirim kodları ile kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.
 • Obilet ve Central, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı eylem ya da eylemsizliklerden doğabilecek zarar ve ziyanların tazmini için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Obilet ve Central, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşulların tamamında tek taraflı değişiklik hakkını ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya koşullarında değişiklik olması halinde, değişiklik öncesinde rezervasyonunu ve ödemesini tamamlamamış olan kullanıcılar bakımından herhangi bir hak doğmayacaktır. Bu durumda, kullanıcılar kazanılmış hak iddiasında bulunamazlar.
 • Detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında yer alan “Online Asistan” bölümüne tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Central firmasından kiralama yapacağınız aracı seçtikten sonra ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına “ C25” kodunu yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.

İptal ve İade Durumunda;

İndirim kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli veya değiştirilmemelidir. İptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/central-indirim-kodu

Daha Az

C25 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Obilet EasyGo Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Easygo Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu 29.01.2024 – 31.03.2024...Daha Fazla

Easygo Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu

29.01.2024 – 31.03.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com internet sitesi üzerinden 29.01.2024 – 31.03.2024 rezervasyon tarihlerini kapsayacak şekilde EasyGo firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarda %20 indirime hak kazanın! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 29.01.2024 – 31.03.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya obilet internet sitesi üzerinden EasyGo firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Rezervasyon tarihleri 29.01.2024 – 31.03.2024 arasında olmalıdır.
 • Kullanıcı, aracı EasyGo firmasından kiralamalıdır. Diğer firmalardan kiralanan araçlar için indirim ve kod geçerli değildir.
 • Kampanya, EasyGo firması tüm ofislerinden teslim alınacak araç kiralamaları için geçerlidir.
 • Kampanyada, kiralama gün sınırı yoktur.
 • Kullanılacak “EG20” kampanya kodu, %20 indirim sağlamaktadır.
 • Kiralama yapacağınız aracı seçtikten sonra “Kupon Kodu” alanına “EG20” yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, promosyon veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli veya değiştirilmemelidir. İptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez.
 • Kampanyada EasyGo firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir. EasyGo firmasının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya, EasyGo firmasının filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sağlanan %20 indirim oranı, KDV dahil araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacaktır.
 • Kiralamayı istediğiniz aracı seçtikten sonra, ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına “EG20” yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • obilet kullanıcıları indirim kodları ile kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.
 • obilet ve EasyGo, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı eylem ya da eylemsizliklerden doğabilecek zarar ve ziyanların tazmini için her türlü hakkını saklı tutar.
 • obilet ve EasyGo, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşulların tamamında tek taraflı değişiklik hakkını ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya koşullarında değişiklik olması halinde, değişiklik öncesinde rezervasyonunu ve ödemesini tamamlamamış olan kullanıcılar bakımından herhangi bir hak doğmayacaktır. Bu durumda, kullanıcılar kazanılmış hak iddiasında bulunamazlar.
 • Detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında yer alan “Online Asistan” bölümüne tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Daha Az

EG20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Obilet Ekar Tur Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Ekar Tur Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu 05.02.2024 –...Daha Fazla

Ekar Tur Firmasından Seçeceğiniz Araçlarda %20 İndirim Kodu

05.02.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya www.obilet.com internet sitesi üzerinden 05.02.2024 – 29.02.2024 rezervasyon tarihlerini kapsayacak şekilde Ekar Tur firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarda %20 indirime hak kazanın! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 05.02.2024 – 29.02.2024 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması veya obilet internet sitesi üzerinden Ekar Tur firmasından yapılacak yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir. Rezervasyon tarihleri 05.02.2024 – 29.02.2024 arasında olmalıdır.
 • Kullanıcı, aracı Ekar Tur firmasından kiralamalıdır. Diğer firmalardan kiralanan araçlar için indirim ve kod geçerli değildir.
 • Kampanya, Ekar Tur firması tüm ofislerinden teslim alınacak araç kiralamaları için geçerlidir.
 • Kampanya, yalnızca en az 1 günlük, en çok ise 10 günlük yurt içi araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kullanılacak “EK20” kampanya kodu, %20 indirim sağlamaktadır.
 • Kiralama yapacağınız aracı seçtikten sonra “Kupon Kodu” alanına “EK20” yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, promosyon veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu kullanılarak yapılan araç kiralama rezervasyonu iptal edilmemeli veya değiştirilmemelidir. İptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez.
 • Kampanyada Ekar Tur firmasının genel kiralama koşulları geçerlidir. Ekar Tur firmasının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya, Ekar Tur firmasının filo imkanları ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında sağlanan %20 indirim oranı, KDV dahil araç kiralama bedeli üzerinden uygulanacaktır.
 • Kiralamayı istediğiniz aracı seçtikten sonra, ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına “EK20” yazarak indirim oranından yararlanabilirsiniz.
 • obilet kullanıcıları indirim kodları ile kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilirler.
 • obilet ve Ekar Tur, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı eylem ya da eylemsizliklerden doğabilecek zarar ve ziyanların tazmini için her türlü hakkını saklı tutar.
 • obilet ve Ekar Tur, önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşulların tamamında tek taraflı değişiklik hakkını ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya koşullarında değişiklik olması halinde, değişiklik öncesinde rezervasyonunu ve ödemesini tamamlamamış olan kullanıcılar bakımından herhangi bir hak doğmayacaktır. Bu durumda, kullanıcılar kazanılmış hak iddiasında bulunamazlar.
 • Detaylı bilgi almak ve varsa sorularınızı sormak için 0850 532 71 71 numaralı telefondan çağrı merkezimize veya araç sorgulama ve ödeme sayfalarında yer alan “Online Asistan” bölümüne tıklayarak canlı destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Daha Az

EK20 Kodu Aç 
100% Başarılı

60TL Obilet Öğrenci İndirimi Kuponu – Yeni Üniversiteli

Fırsat Süresiz
2023 yılında ilk defa üniversiteli olan öğrencilere, 23.08.2023-31.10.2023 tarihleri arasında...Daha Fazla

2023 yılında ilk defa üniversiteli olan öğrencilere, 23.08.2023-31.10.2023 tarihleri arasında obilet’ten aldıkları kod ile obilet mobil uygulaması üzerinden satın alacakları otobüs ve uçak biletlerinde geçerli 60 TL indirim kodu!

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya kodları 23.08.2023-31.10.2023 tarihleri arasında, obilet üyesi olan ve yeniuniversiteli@obilet.com adresine adı, soyadı, cep telefonu numarası ve 2023 yılında herhangi bir üniversiteye yerleştiğini gösteren ÖSYM yerleştirme sonuç belgesini ekleyen ilk 5.000 kişiye, SMS olarak gönderilecektir. Bu tarihlerden sonra yapılan başvurular, kampanyaya dahil edilmez.
 • İlgili kişilerin kampanya kapsamında işlenecek kişisel verilere ilişkin Aydınlatma Metni’ni okuması gerekmektedir. yeniuniversiteli@obilet.com e-posta adresine e-posta göndererek kampanyaya katılan kişilerin Aydınlatma Metni’ni okuduğu kabul edilmektedir.
 • Katılımcıların yeniuniversiteli@obilet.com adresine gönderdikleri e-postaya “Kampanya kapsamında işlenecek kişisel verilere ilişkin Aydınlatma Metni’ni okudum, onaylıyorum.” cümlesini yazmaları gerekmektedir. Bu cümleyi içermeyen e-posta gönderen kişilerin kampanya başvuruları değerlendirmeye alınmaz.
 • SMS olarak temin edilen kodlar, obilet mobil uygulaması üzerinden ve üyelik hesabına giriş yapılarak, 23.08.2023-31.10.2023 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden önce yapılan alışverişler bakımından kampanya geçerli olmayacağı gibi, bu tarihten sonra mevcut kampanya kodları geçerliliğini kaybedecektir. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama yoktur.
 • Bu kapsamda 2023 yılında ilk defa üniversiteli olan obilet üyeleri, obilet mobil uygulaması üzerinden satın alacakları otobüs ve uçak biletlerinde geçerli 60 TL değerinde indirim kodu kazanacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen yeni üniversitelilerin, öncelikle mobil uygulama marketlerinden obilet mobil uygulamasını indirmeleri ve üyelik hesabı oluşturmaları gerekmektedir. Üyelik hesaplarına giriş yapıldıktan sonra, kampanya kodlarını ödeme ekranında bulunan “Kampanya Kodu” alanına girilmelidir. Satın alma aşamasında kampanya kodunun kullanılmaması durumunda, kampanyaya sonradan katılım sağlanamaz.
 • Kampanya Metro Turizm ve BBBus biletlerinde ve feribot bileti satın alımlarında geçerli değildir.
 • Kampanya ilk 5.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanya kodu kullanılarak satın alınan otobüs veya uçak biletinin üzerinde hiçbir işlem yapılmamalıdır. Kampanya ile alınan biletin iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde indirim tutarı iade edilmez, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya kodları kişiye özel ve tek kullanımlıktır.
 • Kampanya kodlarının, yalnızca koda hak kazanan üyenin kendi ad ve hesaplarına yapacakları işlemlerde kullanılması gerekmektedir.
 • Hizmet alınacak firmaların hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır. Bu firmalardan kaynaklı hususlar ile yasal olarak bu firmaların sorumluluğunda olan hallerden obilet sorumlu tutulamaz.
 • obilet, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş., önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.

Kampanya Koduna Nereden Ulaşabilirim?

Kampanya kodları yukarıdaki adımlar tamamlandıktan sonra SMS ile gönderilecektir.

https://www.obilet.com/otobus-bileti-kampanyalari/obilet-universiteli-kampanyasi

obilet Üniversiteli Kampanyasıobilet Üniversiteli Kampanyası Daha Az

Hemen Al
11% Başarılı

Obilet’te Axess’e özel 100 TL chip para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 16 - 31 Ekim tarihleri arasında obilet.com veya...Daha Fazla

Axess’e özel 16 – 31 Ekim tarihleri arasında obilet.com veya obilet Mobil Uygulaması üzerinden tek seferde yağacağınız ilk 750 – 999 TL arasındaki kampanyaya dahil uçak/otobüs bilet alımı ve otel rezervasyonu harcamalarına 50 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamaları ise 100 TL chip para fırsatı! Üstelik vade farksız 3 taksit fırsatıyla

Kampanya detayları:

 • 16 – 31 Ekim tarihleri arasında obilet.com veya obilet Mobil uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız ilk 750 – 999 TL arasındaki kampanyaya dahil uçak/otobüs bilet alımı ve otel rezervasyonu harcamalarına 50 TL, 1.000 TL ve üzeri harcamaları ise 100 TL chip para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “OBILET” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Juzdan ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess, Wings, Free, Ticari kartlar, Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Bank’O Card Axess chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar obilet.com’da kullanılmamaktadır.
 • Kampanya, araç kiralama, Metro Turizm ve BBBus otobüs firmalarında, feribot bileti satın alımlarında geçerli değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanya yalnızca obilet üzerinden ödeme yapılan alışverişleri kapsamakta olup; tesiste veya sonradan ödemeli olarak yapılan alışverişlerde geçerli değildir.
 • 31 Ekim 2023‘e kadar www.obilet.com’dan yapılacak alışverişlerde vade farksız 3 aya varan taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Taksit kampanyasına yurt dışına yönelik ödemelerde geçerli olmayıp, yurt dışı kalkış ya davarışlı seferler ile yurt dışı otel konaklamaları kampanyaya dahil değildir.
 • Taksit kampanyasına Axess, Free, Wings, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
 • Free için Artı Taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 4,8 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ”yenileme merkezi” veya ”yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.

Akbank Chip-para ve Vade Farksız 3 Taksit Kampanyası

https://www.obilet.com/otobus-bileti-kampanyalari/akbank-chip-para-ve-vade-farksiz-3-taksit-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

300TL Obilet Paraf Araç Kiralama İndirim Kodu

Kod Süresiz
Obilet Paraf Araç Kiralama İndirim Kodu Kampanyası: Paraf sahiplerine özel...Daha Fazla

Obilet Paraf Araç Kiralama İndirim Kodu Kampanyası: Paraf sahiplerine özel indirim kodu ile araç kiralamada 300 TL indirim kodu!

Paraf sahiplerine özel indirim kodları ile 01.12.2023-31.12.2023 tarihleri arasında obilet mobil uygulaması üzerinden yapılacak 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerli 300,00 TL  indirim kodu fırsatını yakalayın! Kampanya koşullara tabidir.

 • İşbu kampanya kapsamında Paraf’a sahip olan müşteriler, obilet mobil uygulaması üzerinden üye olarak yapacakları 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında PARAF300 indirim kodunu kullanarak 300,00 TL indirim kazanacaktır.
 • İndirim koduna, Paraf kampanyalar sayfası ve Paraf mobil uygulaması üzerinden ulaşılabilir.
 • obilet mobil uygulaması üzerinden 01.12.2023-31.12.2023 tarihleri arasında kullanılmalıdır. Bu tarihlerden sonra indirim kodu geçerliliğini kaybedecektir. Rezervasyon tarihi bakımından ise bir sınırlama bulunmamaktadır.
 • Kampanya yalnızca obilet mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturularak ödeme yapılan 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kampanyadan sadece Paraf sahipleri yararlanabilecektir.
 • İndirim kodu ile Paraf sahipleri kampanyadan diledikleri kadar yararlanabilir.
 • Kampanya ve kod başkasına devredilemez, bölünemez, başka kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında alınan kod, paraya çevrilemez, satılamaz.
 • obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve Türkiye Halk Bankası A.Ş., önceden bildirmeksizin kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma, değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.
 • obilet Bilişim Sistemleri A.Ş. ve Türkiye Halk Bankası A.Ş. mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan, kampanya koşullarının yerine getirilmemesinden doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi ve sorularınız için destek@obilet.com e-posta adresine yazabilir veya 0850 532 62 58 numaralı hattan çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

 • Kampanyadan yararlanmak için kullanıcılar, obilet mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturmalı ve yeni üyelikleri ile obilet mobil uygulamasında hesaplarına giriş yapmalıdır. Üyeliği bulunan kullanıcılar ise obilet mobil uygulamasına hesaplarıyla giriş yapmalıdır. Giriş yapıldıktan sonra ödeme ekranında bulunan “Kupon Kodu” alanına ilgili indirim kodu girilmelidir.
 • Satın alma ve rezervasyon işlemleri sırasında hizmet veren firmanın koşul ve kuralları da ayrıca geçerli olacaktır.

Hizmetin İptali Durumunda:

İndirim kodu kullanılarak yapılan araç kiralama işlemi iptal edilmemelidir veya işlem üzerinde değişiklik yapılmamalıdır. İndirim kodu ile yapılan araç kiralamasının iptal edilmesi veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez. Kampanya müşteriler nezdinde herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.

https://arac-kiralama.obilet.com/kampanyalar/halkbank-paraf-arac-kiralama-indirim-kodu-kampanyasi Daha Az

PARAF300 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Obilet İDO İndirim Kodu

Fırsat Süresiz
İDO İndirim Kodu Kampanyası 19.04.2023-31.03.2024 tarihleri arasında obilet’ten yapılacak araç...Daha Fazla

İDO İndirim Kodu Kampanyası

19.04.2023-31.03.2024 tarihleri arasında obilet’ten yapılacak araç kiralama rezervasyonlarında İDO Yalova araçlı yolcu biletlerinde sepette %15 indirim kodu hediye! Kampanya koşullara tabidir.

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya, 19.04.2023 – 31.03.2024 tarihleri arasında obilet web sitesi üzerinden araç kiralayan obilet kullanıcıları için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında kod kazanan kullanıcılar, İDO web sitesi, İDO Mobile İOS ve İDO Mobile Android uygulaması üzerinden, Pendik-Yalova, Yenikapı-Yalova hatlarından alacakları araçlı yolcu biletlerinde kampanya kodunu kullanarak sepette %15 indirim kodu kazanacaktır.
  • Kampanya kodu kazanmak için yapılacak araç kiralamaları 19.04.2023-31.03.2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir. Araç kiralama rezervasyon tarihleri bakımından bir sınırlama yoktur.
  • Kampanya kodları, İDO’nun Pendik-Yalova, Yenikapı-Yalova hatlarında, 19.04.2023-31.03.2024 tarihleri arasında gerçekleşecek seferlerine ilişkin araçlı yolcu biletlerinde geçerlidir.
  • Kampanya kodları en geç 31.03.2024 tarihine kadar aktive edilmelidir. Bu tarihten sonra kodlar geçerliliğini kaybedecektir.
  • Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, obilet web sitesi üzerinden araç kiralama rezervasyonu yapmaları gerekmektedir. Rezervasyonun onaylanmasının ardından obilet tarafından kişiye özel ve tek kullanımlık kampanya kodlarını temin edilecektir.
  • Kampanya kapsamında biletlere uygulanan %15 indirim kodu KDV dahil, hizmet bedeli hariç fiyatlar üzerinden uygulanır.
  • Kampanya kodları, kişiye özel ve tek kullanımlıktır.
  • Kampanya kodu kullanılarak satın alınan İDO araçlı yolcu biletlerinde iptal, iade ve değişiklik yapılması durumunda, ilgili bilet sınıfının kuralları geçerlidir. İDO satış kanallarına göre bilet iptal, iade ve değişiklik kuralları için . Her halde biletin iptal edilmesi, değiştirilmesi veya üzerinde benzer işlemlerin yapılması halinde kullanılan indirim kodu sona erer, kampanya kodu geçersiz hale gelir, kampanya herhangi bir kazanılmış hak sağlamaz.
 • Hizmetin iptal, iade veya değiştirilmesi halinde kod veya indirim kodu tutarı iade edilmez, yeni bir kod verilmez, kampanya ve koddan yeniden yararlanılamaz.
 • Hizmet alınacak araç kiralama firmalarının hizmete ilişkin kendi kural ve koşulları saklıdır.
 • Kampanya ve kazanılan haklar devredilemez, bölünemez; başka kampanya, indirim kodu veya özel fiyatlarla birleştirilemez.
 • Kampanya kodu paraya çevrilemez veya başkasına satılamaz.
 • Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.
 • Kampanya koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
 • obilet ve İDO, mevzuata ve kampanya koşullarına aykırı kullanımlardan doğabilecek zarar ve ziyanları için her türlü hakkını saklı tutar.
 • OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. ve İDO, birlikte veya ayrı ayrı, kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik hakkını saklı tutarlar.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Obilet Uçak Bileti Alana Araç Kiralamada 300TL İndirim

Fırsat Süresiz
Uçak Bileti Alana Araç Kiralamada İndirim! 04.11.2022–30.06.2024 tarihleri arasında uçak...Daha Fazla

Uçak Bileti Alana Araç Kiralamada İndirim!

04.11.2022–30.06.2024 tarihleri arasında uçak biletini obilet’ten al, ilk araç kiralamana özel 300 TL indirim kodu cebine gelsin!

Kiralama Kampanya Koşulları:

 • Kampanya, 04.11.2022 – 30.06.2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya, obilet web sitesi ve obilet Mobil Uygulama üzerinden ilk kez araç kiralayacak kullanıcılar için geçerli olup, 2 gün ve üzeri araç kiralamalarında geçerlidir.
 • Kampanya bir başkasına devredilemez, bölünemez, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Her kullanıcı kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • SMS ile iletilen kod paraya çevrilemez, satılamaz.
 • OBİLET BİLİŞİM SİSTEMLERİ A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

 • obilet web sitesi ve obilet Mobil Uygulama üzerinden gerçekleştireceğiniz uçak bileti alımınız sonrası, tarafınıza SMS aracılığı ile indirim kodu gönderilecektir.
 • Ödeme sayfasında bulunan “kupon kodu” alanına SMS ile iletilen bireysel kupon kodunuzu yazmanız gerekmektedir.

Hizmetin İptali Durumunda;

Hizmetin iptal, iade veya değiştirilmesi halinde indirim tutarı iade edilmez; kampanyadan yeniden faydalanılamaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Seyahat Kuponları

% 50 Uber Mastercard Kupon Kodu – 200TL

Kod Süresiz
Sonraki Uber yolculuğunuzda Mastercard® ile %50 indirim Mastercard® ile kampanyamızı... Detayını Gör
RCARD-50 Kodu Aç 
47% Başarılı

150TL Uber Rezervasyon Kupon Kodu – 31 Mart’a Kadar

Kod Süresiz
Uber Rezervasyon ile 150TL indirim Rezervasyon seçeneği ile taksi yolculuklarınızı... Detayını Gör
RMART150 Kodu Aç 
100% Başarılı

1250TL Touristica Ekstra İndirimli Oteller Kupon Kodu

Kod Süresiz
Touristica kupon kodu ile Seçili Yurt İçi Otellerinde Ekstra 1.250TL... Detayını Gör
UPER1250 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur Kayak Otelleri 750TL, Termal ve Doğa Otelleri 500TL İndirim Kodları

Kod Süresiz
Setur Sevgililer Gününde Kayak Otellerinde 750 TL, Termal ve Doğa... Detayını Gör
ERMAL300 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Touristica Kupon Kodu – Yurt İçi Otel

Kod Süresiz
Touristica kupon kodu ile Yurt İçi Otellerinde Ekstra %10 İndirim!... Detayını Gör
EKSTRA10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Otobüs Bileti için obilet.com! Onlarca Otobüs Firmasının Otobüs Biletleri, En Ucuz Otobüs Bileti Fiyatlarıyla obilet.com’da! Bilet İçin obilet! Otobüs Seferleri Sorgula ve Bilet Ara, En Ucuz Bilet Fiyatları ile Dilediğin Otobüs Biletini Bul, Hızlı, Güvenli ve Kolayca Satın Al!

Obilet; Kamil Koç, Pamukkale, Anadolu, Nilüfer, Metro, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Ali Osman Ulusoy ve Varan gibi 130’dan fazla otobüs firmasını ve Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Atlas Global, Onur Air, Sun Express gibi popüler uçak firmalarını tek bir platformda toplayan Türkiye’nin ‘Online Otobüs ve Uçak Bileti’ gişesidir.

Obilet, Mastercard tarafından Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması Seçildi!

Bu uygulamayı kullanarak:

– 130’dan fazla otobüs ve uçak firmasının en uygun biletlerini görebilir,

– Bu otobüs seferlerinin koltuk şemalarını görüntüleyebilir,

– Otobüs ve uçak biletinizi en ucuza, çok kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir,

– Satın almış olduğunuz biletlerinizi iptal edebilir,

– Canlı destek bölümünden istek ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Bu uygulamada uygun otobüs bileti alabileceğiniz firmalarından bazıları;

Kamil Koç, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Varan, Anadolu, Özkaymak, Buzlu Turizm, Mersin VIF, Balıkesir Uludağ, İsmail Ayaz, Adıyaman Gülaras, Sakarya VIB, Kanberoğlu, As Adana, Jet Turizm, Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Astor Turizm, Ben Turizm, Süha Turizm, Esadaş, Best Van, Star Diyarbakır, Has Turizm, Has Bingöl, Isparta Petrol, Tokat Seyahat, Özemniyet, Gürkan, İzmit Seyahat, Fındıkkale Turizm, Yeni Adana, Ses Turizm, İnci Turizm, Özlem Diyarbakır, Huzur Turizm, Yeşil Artvin, Cesur Bingöl, Doğu Karadeniz, Lüks Gümüşhane, Kontur, Kırşehir Şanal, Kent Turizm, Güney Akdeniz, Lüks Karadeniz, Devran, Astur Kütahya, Villa Turizm, Aksu Turizm, Çayırağası, Kütahyalılar Turizm, Lüks Kahramanmaraş, İnan Turizm, Üstün Erçelik, Seç Turizm, Ak Turizm, Anadolu Tufanbeyli Turizm, Lüks Yalova, Can Barış Turizm, Çankırı Güven Turizm, Çorum Seyahat, Dadaş Turizm, Has Diyarbakır, Hedef Turizm, Kahta Petrol, Koç Ardahan, Nevşehir Seyahat, Öncü Göreme Turizm, Özen Turizm, Trabzon Süzer Turizm, Yeni Aksaray, Yeşil Aksaray, Zaman Turizm.

Bu uygulamada uygun uçak bileti alabileceğiniz firmaların bazıları;

Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Pegasus (Flypgs, PGS), Sun Express, Atlas Global, Onur Air, Emirates Airways, Qatar Airways, Singapore Airlines, Lufthansa.

obilet; otobüs ve uçak bileti alırken firmaları kıyaslayabilmeniz ve size en uygun otobüs ve uçak biletini kolayca alabilmeniz için 2012 yılında Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kuruldu.
2015 yılında Aslanoba Capital ve Earlybird Venture Capital şirketleri tarafından yatırım alarak, grup şirketleri bünyesine katıldı.
Her biri işinde uzman ekip arkadaşlarını da bünyesine katarak kocaman bir aile haline geldi.
Kullanıcıları en uygun bileti ararken ve alırken hiç zorlanmasın diye çok kolay kullanılabilen ve 2 dakika içerisinde otobüs ve uçak biletinizi üye olmadan satın alabileceğiniz, mobil uyumlu harika bir web sitesi ve harika mobil uygulamalar hazırladı.
Türkiye’nin en seçkin otobüs firmalarını ve hava yolu firmalarını bünyesine katarak, kullanıcılarına; en iyi firmaları kıyaslama ve kendilerine en uygun otobüs biletini ve uçak biletini bulma imkanı sağladı.
Kullanıcıları biletlerini alırken tamamen güvende olabilsin diye, kullanıcılarının tüm işlemlerini 128-bit SSL ile şifreledi ve ABD’nin en büyük internet güvenlik şirketlerinden biri olan COMODO firması ile anlaşarak tüm işlemlerin sigortalanmasını sağladı.
Kullanıcıları hem biletlerini ararken hem de aldıktan sonra kendilerini yalnız hissetmesin diye mükemmel bir Canlı Destek ekibi kurdu ve bu ekiple birlikte; ister site üzerinden canlı destek hattına bağlanan, ister müşteri hizmetleri numarasını arayan kullanıcılarına ihtiyaç duydukları her konuda 7/24 destek verdi.
Kullanıcıları hangi firma ile seyahat edeceğine karar verirken zorlanmasın diye, seyahatleri sonrasında yolcularına firmalar hakkında yorumlarını sordu ve bu yorumları otobüs firmalarının sayfalarında kullanıcılarıyla paylaştı.
Kullanıcıları otobüs biletlerini alırken, otobüse hangi yönden güneş vuracağını hesaplamak zorunda kalmasın diye, bir ilke imza atarak, otobüse hangi yönden güneş vuracağı bilgisini sistemine ekledi.
2015 yılında obilet’in Mobil Uygulamaları MasterCard tarafından Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması seçildi.
2016 yılında obilet.com, çocukların yararına düzenlenen 5. Hayalimi Paylaş Yeditepe Dilek Ödülleri gecesinde 2016 yılının ‘En İyi Web Sitesi’ ödülünü aldı.
2017’de dünyanın önde gelen denetleme firması Deloitte tarafından gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nda %1041 büyüme oranı ile ‘Türkiye’nin En Çok Büyüyen 8. Teknoloji Şirketi’ seçildi.
obilet.com, 2018 yılının ikinci çeyreğinde, en çok yatırım alan yerli şirket oldu.
obilet.com ayda 16 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor.
obilet Mobil Uygulamaları 3 Milyondan fazla kullanıcı tarafından cep telefonlarına indirildi.
obilet.com; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) tarafından düzenlenen araştırmanın sonucuna göre Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer aldı.
2019 yılının 4. çeyreğinde Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nı da yatırımcıları arasına kattı.
2019’da toplam 30 kategoride gerçekleşen 2019 Uzakrota Ödülleri’nde, halk oylaması sonucu “Yılın Yerli Seyahat Girişimi (Scaleup)” ve “Yılın Otobüs Rezervasyon Sitesi” seçildi.
Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 2019 “Mobil Uygulama & Alışveriş” kategorisinde “En İyi Mobil Uygulama” seçilen obilet.com, “Turizm & Seyahat” kategorisinde ise Halkın Favorisi seçildi.
2019 yılında 10 milyondan fazla bilet satan obilet.com, 2020 yılı özelinde EBRD’nin desteği ve ekip arkadaşlarının artan performans ve motivasyonları ile 17-18 milyon bilet satışı hedefliyor.
Gelecek planları arasında yenilikçi uygulamalarını global pazara taşımayı hedefleyen şirket, ilk kurulduğu yıla göre hem bilet satış oranında hem de yıllık trafik bazında 20 kat büyüdü.
obilet.com, 2020 yılında havayollarının direkt acentesi olarak hizmet vermeye başladı.
Türkiye’nin en başarılı girişimlerinin seçildiği “Startup 100” listesinde 7. sıraya yerleşerek seyahat ve ulaşım sektörlerindeki başarısını bir kez daha kanıtladı.
2020’de Fast Company tarafından hazırlanan “Türkiye’deki internet ekosisteminde cirolarıyla öne çıkan şirketler listesi”nde 15. sırada yerini aldı ve seyahat sektörünün en büyük şirketi oldu.
2020’de 18. kez gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında “Mobil Uygulama&Hizmet” kategorisinde rakiplerini geride bırakarak “en iyi seyahat uygulaması” seçildi.
2020 Deloitte Technology Fast 500™ EMEA listesinde, yüzde 249 büyüme oranıyla obilet.com, seyahat sektöründe Türkiye’nin en iyi yazılım şirketi oldu.
Özetle;
obilet.com ailesi, kullanıcıları kendilerine en uygun bileti rahat ve güvenli bir şekilde alabilsin, sorunsuz bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilsin diye elinden gelen her şeyi yaptı ve sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Şimdi sıra sizde, siz de obilet.com ailesinin sizler için yarattığı imkanlardan faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

obilet.com, TÜRSAB Dijital Doğrulama Sistemi Üyesidir.
TÜRSAB, kaçak acenta faaliyetlerini önleme çalışmaları kapsamında online faaliyet gösteren kaçak acentaları ayırt etmek için; “Dijital Doğrulama Sistemi” projesini geliştirmiştir. “Dijital Doğrulama Sistemi” kullanıcıların online sitelerden alışveriş yaptıkları acenta sitesinin TÜRSAB’a kayıtlı olup olmadığını doğrulama imkanı veriyor.
obilet.com İletişim Bilgileri
Kullanıcı, obilet.com ile iletişime geçmek istediğinde aşağıda belirtilen yolları kullanabilecektir.
E-Posta:
destek@obilet.com
Adres:
oBilet Bilişim Sistemleri A.Ş.
Sultan Selim Mah. Yunus Emre Cad. Topçu İş Merk. No:1/11 Kat:3 Kağıthane/İstanbul
Bizimle İletişime Geçin
Bizi Arayın: 0850 532 62 58


🟩 Obilet indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Obilet indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Obilet indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Obilet kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Obilet promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.