30₺ Obilet İş Bankası Maxipuan Kampanyası [Otobüs 25₺ / Uçak Bileti 30₺]

Fırsat Süresi Doldu
5 - 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Obilet.com’dan tek seferde...Daha Fazla

5 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Obilet.com’dan tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri otobüs bilet alımında 25 TL MaxiPuan!

5 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında Obilet.com’dan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri uçak bilet alımında 30 TL MaxiPuan!

Maximum Kart ile tüm otobüs ve uçak bileti alışverişlerinizde MaxiPuan Hediye!

Kampanya Kuralları ve Koşulları

Maximum ile obilet.com ‘dan tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri bilet alımlarında 20 TL, 500 TL ve üzeri bilet alımlarına ise 30 TL MaxiPuan kazanımı sağlanacaktır.

Kampanya 01 Kasım 2021 tarihinde başlayacak olup 30 Kasım 2021 tarihinde sona erecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar işlem sonrası müşterinin kartına anında yüklenecektir.

Bir müşteri kampanyadan otobüs bileti için en fazla 1 kere, uçak bileti için en fazla 1 kere olmak üzere toplamda 2 kere faydalanabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

Kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir.

Metro Turizm otobüs firması ve yurt dışı uçak biletleri kampanya dahilinde değildir.

Maximum Card’ta biriken MaxiPuan lira değerleri nakit para değerine çevrilemez ve kullanılamaz.

Türkiye İş Bankası ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

İş Bankası Kampanyası

Ziraat Bankası Bankkart Kampanyası

Axess’e özel Obilet.com’dan 21 Haziran – 31 Temmuz 2021 tarihlerinde tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk yurt içi uçak bileti harcamamıza 30 TL chip-para imkanı, Hemen katıl!

Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gereklidir.

Kampanya detayları:

 • Axess ile 21 Haziran – 31 Temmuz 2021 tarihlerinde Obilet.com’dan tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk peşin veya taksitli yurtiçi uçak bileti alışverişinde 30 TL chip-para imkanı sunulmaktadır.
 • Kampanya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gereklidir.
 • Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar Obilet.com’da kullanılmamaktadır.
 • Otobüs bileti ve yurt dışı uçak biletleri harcamaları kampanya dahil değildir.
 • Axess Mobilden kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
 • Bank’O Card Axess ve Ticari kartlar chip para kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla ilk uçak bileti harcaması için 30 TL chip-para kazanabilir.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamında harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir.
 • İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-paranın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

29,95₺ Obilet Burger King Kampanya Menü Kodu

Fırsat 1 hafta kaldı
obilet.com ve Burger King güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı. obilet.com...Daha Fazla
obilet.com ve Burger King güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı.
obilet.com Kullanıcılarına Özel, Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 2 Orta Boy Coca-Cola® 46,90 TL yerine sadece 29,95 TL.Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet.com’dan alınan her otobüs ve uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve kullanıcın bilet alımı sırasında kullandığı cep telefonuna SMS olarak gönderilir.

Bu kampanya kuponu 15 Aralık 2021 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Burger King® restoranlarında kullanılabilir.

Tek kullanımlık kampanya kuponu ile satın alınan kampanya menüsü Burger King restoranlarında 46,90 TL yerine 29,95 TL olacaktır. Menü içeriği 1 adet Big King Jr. Sandviç , 1 adet King Chicken, 1 adet Büyük boy Patates ve 2 adet Orta boy içecektir. Portakal suyu ve limonata için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir.

Kampanya kuponunun kaybolmasından Burger King Corporation, Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanya 1.000.000 adet kod ile sınırlıdır.

TAB Gıda’nın obilet Bilişim Sistemleri A.Ş’nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Resmi kurumların düzenlemeleri doğrultusunda restoranların servis şekilleri değişiklik gösterebilir ya da belli bir servis şekli durdurulabilir.

TM ve ©️ 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Burger King® 2021 Kampanyası

25₺ Obilet Ziraat Bankkart Lira Kampanyası

Ziraat Bankası Bankkart’a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alımlarına 25 TL Bankkart Lira!
Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyasına 25 Ocak 2021 – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.
Kampanya Kuralları ve Koşulları

Ziraat Bankası Bankkart’a özel obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’nda tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri otobüs bileti alımlarına 20 TL, 500 TL ve üzeri uçak bileti alımlarına 25 TL Bankkart Lira hediye edilecektir.

Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.

SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin OBİLET yazıp 4757’ye Ziraat Bankası’na kayıtlı cep telefonundan bankaya SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira’lar işlem sonrası müşterinin kartına anında yüklenecektir.

Bankkart Lira’ların son kullanım tarihi 02 Mart 2021’dir.

Kazanılan Bankkart Lira’lar Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir.

Bir müşteri kampanyadan otobüs bileti için en fazla 1 kere, uçak bileti için en fazla 1 kere olmak üzere toplamda 2 kere faydalanabilir.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira’lar geri alınacaktır.

Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar. Katılımların alışverişten önce yapılması gerekmektedir.

Kampanya bireysel müşteriler için geçerlidir.

Bankkart Başak, Bankkart Business , ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Metro Turizm, Kale Seyahat, Lüks Artvin Seyahat, Sakarya Vib Turizm, Düzce Güven Seyahat firmaları ve yurt dışı uçak biletleri kampanya dahilinde değildir.

Bankkart’ta biriken Bankkart lira değerleri nakit para değerine çevrilemez ve kullanılamaz.

Ziraat Bankası A.Ş. ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

Ziraat Bankası Bankkart Lira Kampanyası

Daha Az

Hemen Al
98% Başarılı

Obilet Vodafone Yanımda Uygulamasına Özel 5 GB İnternet Hediye!

Fırsat Süresiz
Vodafone Yanımda kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması linki üzerinden obilet.com...Daha Fazla

Vodafone Yanımda kampanyası kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması linki üzerinden obilet.com ve obilet Mobil Uygulaması’ndan yapılacak otobüs bilet alımlarında haftalık 5 GB internet hediye!

Vodafone ve obilet.com, kullanıcılarına 5 GB internet hediye ediyor!Kampanya Kuralları ve Koşulları

Haftalık 5 GB internet kampanyası sadece Vodafone Yanımda uygulamasındaki linkten yapılacak satın alımlarda geçerlidir.

GB yüklemeleri seyahat gerçekleştikten sonraki 10 gün içerisinde yapılacaktır.

İptal/iade edilen bilet satın alımlarında GB yüklemesi yapılmayacaktır.

Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.

Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı obilet.com ve Vodafone’da saklıdır.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Özel 5 GB İnternet Hediye!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Obilet.com Otobüs Bileti Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Otobüs Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm...Daha Fazla

Otobüs Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm Firmaların Otobüs Biletleri obilet.com’da.

obilet.com Otobüs Bileti Kampanyaları Birbirinden Özel Fırsatlar Sunuyor!
Kampanyalı otobüs biletlerini tek tuşla öğrenip kolayca satın almak için yukarıdaki Otobüs Bileti Bul butonuna tıklamanız yeterli.
obilet.com, birbirinden ünlü firmalarla anlaşarak kullanıcılarına özel hediyeler, indirimler ve fırsatlar sunuyor. Size özel teklifler için obilet.com sosyal medya hesaplarını takip etmeyi, obilet.com mobil uygulamalarını indirerek bildirim ayarlarınızı açmanızı ve bizden haber beklemenizi öneririz… İyi yolculuklar dileriz… Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Obilet.com Uçak Bileti Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Uçak Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm...Daha Fazla

Uçak Bileti Kampanyalarını Görüp, Sana Uygun Kampanyadan Faydalanma Şansı. Tüm Firmaların Uçak Biletleri obilet.com’da.

Kampanyalı Uçak biletlerini tek tuşla öğrenip, kolayca satın almak için yukarıdaki Uçak Bileti Bul butonuna tıklamanız yeterli!
Güncel uçak bileti kampanyaları obilet.com’da. Yerli yabancı yüzlerce havayolu şirketinin kampanyalarını obilet.com üzerinden takip edin, en ucuz uçak biletlerini kaçırmayın. Ayrıca obilet.com’un kendi düzenlediği ve sadece obilet.com üzerinden erişilebilen uçak bileti kampanyalarını da takip edin. Tüm uçak bileti kampanyalarını alt tarafta listeli halde bulabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Obilet Şanslı Cuma Çekilişleri – Her Cuma Otobü, Uçak, Feribot Bileti Kazan

Fırsat Süresiz
22 Ekim'de obilet Instagram hesabında şanslı cuma çekilişleri başlıyor! Her...Daha Fazla

22 Ekim’de obilet Instagram hesabında şanslı cuma çekilişleri başlıyor! Her cuma düzenlenecek çekilişlerde her hafta 5 şanslı kişi, otobüs, uçak ve feribot bileti kazanacak.

Katılım Şartları

Kullanıcının obilet.com Instagram hesabını takip etmesi gerekmektedir.

Kullanıcı şansını artırmak adına birden fazla yorumda bulunabilir veya birden fazla kişiyi yoruma etiketleyebilir.

Hediye edilecek otobüs bileti, uçak bileti veya feribot bileti kişi başı 1 adettir.

Hediye edilecek otobüs bileti, uçak bileti veya feribot bileti tutarının KDV dahil fiyatının 150 TL veya altında olması gerekir.

Satın almak istediğiniz seferde fiyat farkı var ise, sistem kredi/banka kartı ile ödemeniz gereken tutarı size gösterecektir. Kupon tutarınız 150 TL’dir; örneğin, eğer satın almak istediğiniz bilet fiyatı 200 TL ise yalnızca 50 TL ödeyerek biletinizi satın almış olacaksınız.

Hediye bilet hakkı 3 ay içerisinde kullanılmalıdır.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişi kazanan talihliler otobüs bileti, uçak bileti veya feribot bileti seçenekleri arasından en fazla bir tanesini kullanabilir.

Kampanyaya katılım bir çekiliş hakkıyla sınırlıdır.

Aynı kişiye ait mail adresine ve Instagram hesabına birden fazla hediye verilmez.

Kazanan talihlinin obilet.com Instagram adresine direkt mesaj atarak hediye otobüs bileti, uçak bileti veya feribot bileti ile gitmek istedikleri yeri belirtmeleri gerekmektedir.

obilet.com, kampanya koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

Kazanılan hak devredilemez veya nakde çevrilemez.

Şanslı Cuma Çekilişleri

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Obilet’ten Bilet Alana 20 Gün Bedava Storytel!

Fırsat Süresiz
Obilet.com’dan uçak bileti veya otobüs biletini al, sana özel Storytel'i...Daha Fazla

Obilet.com’dan uçak bileti veya otobüs biletini al, sana özel Storytel’i ilk 20 gün ücretsiz deneyimleme fırsatını kaçırma!.
Kampanya Kuralları ve Koşulları
Bu kampanya 1 Haziran 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca Obilet.com’dan uçak bileti ya da otobüs bileti alıp Storytel’i ilk kez deneyimleyecek olan kişiler yararlanabilir. Bu kampanya, mevcut Storytel aboneleri ve daha önce Storytel’de ücretsiz deneme aboneliği başlatanlar için geçerli değildir.

1 Haziran 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Obilet.com’dan alacağın kampanya kodunu, Obilet.com’un yönlendirdiği Storytel web sitesindeki kampanya özel sayfasında kullanarak Storytel üyeliği oluşturup, ücretsiz deneme süreni başlatabilirsin. . Bu kampanya Storytel Sınırsız abonelik planını kapsar. Storytel’in diğer abonelik planları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet.com’dan alınan otobüs ya da uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve kullanıcının obilet.com’a kayıt olurken kullandığı cep telefonuna SMS olarak gönderilir.

Storytel mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Obilet.com’un yönlendirdiği link üzerinden oluşturduğun Storytel web sitesi üyeliği kullanıcı bilgilerini ilgili alana girerek Storytel mobil uygulamasında kullanabilirsin. Storytel’in abonelik hizmeti kapsamında web üzerinden bir dinleme ve okuma deneyimi bulunmamaktadır.

Storytel Sınırsız abonelik planına göre 20 günlük deneme süren bittiğinde, aylık abonelik ücreti, bu sürenin sonunda kredi kartına otomatik olarak yansıtılır, bu ücretin iptal veya iadesi mümkün olmamaktadır. Kampanya kapsamında verilen ilk 20 günlük deneme süresi sona ermeden aboneliğini iptal etmen durumunda kartından herhangi bir ücret tahsil edilmez.

Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken kartından teyit amaçlı ve geçici olarak 1 TL çekilir, bu tutar 3 iş günü içinde kartına iade edilir.

Kampanya kapsamında satın alınan Storytel aboneliği ile ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirsin.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir.

Kampanya 100.000 kod ile sınırlıdır.

obilet.com ve Storytel, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Obilet'ten Bilet Alana 20 Gün Ücretsiz Storytel! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Otobüs Bileti için obilet.com! Onlarca Otobüs Firmasının Otobüs Biletleri, En Ucuz Otobüs Bileti Fiyatlarıyla obilet.com’da! Bilet İçin obilet! Otobüs Seferleri Sorgula ve Bilet Ara, En Ucuz Bilet Fiyatları ile Dilediğin Otobüs Biletini Bul, Hızlı, Güvenli ve Kolayca Satın Al!

Obilet; Kamil Koç, Pamukkale, Anadolu, Nilüfer, Metro, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Ali Osman Ulusoy ve Varan gibi 130’dan fazla otobüs firmasını ve Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Atlas Global, Onur Air, Sun Express gibi popüler uçak firmalarını tek bir platformda toplayan Türkiye’nin ‘Online Otobüs ve Uçak Bileti’ gişesidir.

Obilet, Mastercard tarafından Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması Seçildi!

Bu uygulamayı kullanarak:

– 130’dan fazla otobüs ve uçak firmasının en uygun biletlerini görebilir,

– Bu otobüs seferlerinin koltuk şemalarını görüntüleyebilir,

– Otobüs ve uçak biletinizi en ucuza, çok kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilir,

– Satın almış olduğunuz biletlerinizi iptal edebilir,

– Canlı destek bölümünden istek ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Bu uygulamada uygun otobüs bileti alabileceğiniz firmalarından bazıları;

Kamil Koç, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Ali Osman Ulusoy, Varan, Anadolu, Özkaymak, Buzlu Turizm, Mersin VIF, Balıkesir Uludağ, İsmail Ayaz, Adıyaman Gülaras, Sakarya VIB, Kanberoğlu, As Adana, Jet Turizm, Öz Diyarbakır, Şanlıurfa Astor Turizm, Ben Turizm, Süha Turizm, Esadaş, Best Van, Star Diyarbakır, Has Turizm, Has Bingöl, Isparta Petrol, Tokat Seyahat, Özemniyet, Gürkan, İzmit Seyahat, Fındıkkale Turizm, Yeni Adana, Ses Turizm, İnci Turizm, Özlem Diyarbakır, Huzur Turizm, Yeşil Artvin, Cesur Bingöl, Doğu Karadeniz, Lüks Gümüşhane, Kontur, Kırşehir Şanal, Kent Turizm, Güney Akdeniz, Lüks Karadeniz, Devran, Astur Kütahya, Villa Turizm, Aksu Turizm, Çayırağası, Kütahyalılar Turizm, Lüks Kahramanmaraş, İnan Turizm, Üstün Erçelik, Seç Turizm, Ak Turizm, Anadolu Tufanbeyli Turizm, Lüks Yalova, Can Barış Turizm, Çankırı Güven Turizm, Çorum Seyahat, Dadaş Turizm, Has Diyarbakır, Hedef Turizm, Kahta Petrol, Koç Ardahan, Nevşehir Seyahat, Öncü Göreme Turizm, Özen Turizm, Trabzon Süzer Turizm, Yeni Aksaray, Yeşil Aksaray, Zaman Turizm.

Bu uygulamada uygun uçak bileti alabileceğiniz firmaların bazıları;

Türk Hava Yolları (THY), Anadolu Jet, Pegasus (Flypgs, PGS), Sun Express, Atlas Global, Onur Air, Emirates Airways, Qatar Airways, Singapore Airlines, Lufthansa.

obilet; otobüs ve uçak bileti alırken firmaları kıyaslayabilmeniz ve size en uygun otobüs ve uçak biletini kolayca alabilmeniz için 2012 yılında Ali Yılmaz ve Yiğit Gürocak tarafından kuruldu.
2015 yılında Aslanoba Capital ve Earlybird Venture Capital şirketleri tarafından yatırım alarak, grup şirketleri bünyesine katıldı.
Her biri işinde uzman ekip arkadaşlarını da bünyesine katarak kocaman bir aile haline geldi.
Kullanıcıları en uygun bileti ararken ve alırken hiç zorlanmasın diye çok kolay kullanılabilen ve 2 dakika içerisinde otobüs ve uçak biletinizi üye olmadan satın alabileceğiniz, mobil uyumlu harika bir web sitesi ve harika mobil uygulamalar hazırladı.
Türkiye’nin en seçkin otobüs firmalarını ve hava yolu firmalarını bünyesine katarak, kullanıcılarına; en iyi firmaları kıyaslama ve kendilerine en uygun otobüs biletini ve uçak biletini bulma imkanı sağladı.
Kullanıcıları biletlerini alırken tamamen güvende olabilsin diye, kullanıcılarının tüm işlemlerini 128-bit SSL ile şifreledi ve ABD’nin en büyük internet güvenlik şirketlerinden biri olan COMODO firması ile anlaşarak tüm işlemlerin sigortalanmasını sağladı.
Kullanıcıları hem biletlerini ararken hem de aldıktan sonra kendilerini yalnız hissetmesin diye mükemmel bir Canlı Destek ekibi kurdu ve bu ekiple birlikte; ister site üzerinden canlı destek hattına bağlanan, ister müşteri hizmetleri numarasını arayan kullanıcılarına ihtiyaç duydukları her konuda 7/24 destek verdi.
Kullanıcıları hangi firma ile seyahat edeceğine karar verirken zorlanmasın diye, seyahatleri sonrasında yolcularına firmalar hakkında yorumlarını sordu ve bu yorumları otobüs firmalarının sayfalarında kullanıcılarıyla paylaştı.
Kullanıcıları otobüs biletlerini alırken, otobüse hangi yönden güneş vuracağını hesaplamak zorunda kalmasın diye, bir ilke imza atarak, otobüse hangi yönden güneş vuracağı bilgisini sistemine ekledi.
2015 yılında obilet’in Mobil Uygulamaları MasterCard tarafından Avrupa’nın En İyi Seyahat Uygulaması seçildi.
2016 yılında obilet.com, çocukların yararına düzenlenen 5. Hayalimi Paylaş Yeditepe Dilek Ödülleri gecesinde 2016 yılının ‘En İyi Web Sitesi’ ödülünü aldı.
2017’de dünyanın önde gelen denetleme firması Deloitte tarafından gerçekleştirilen Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2017 Programı’nda %1041 büyüme oranı ile ‘Türkiye’nin En Çok Büyüyen 8. Teknoloji Şirketi’ seçildi.
obilet.com, 2018 yılının ikinci çeyreğinde, en çok yatırım alan yerli şirket oldu.
obilet.com ayda 16 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret ediliyor.
obilet Mobil Uygulamaları 3 Milyondan fazla kullanıcı tarafından cep telefonlarına indirildi.
obilet.com; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) tarafından düzenlenen araştırmanın sonucuna göre Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer aldı.
2019 yılının 4. çeyreğinde Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası’nı da yatırımcıları arasına kattı.
2019’da toplam 30 kategoride gerçekleşen 2019 Uzakrota Ödülleri’nde, halk oylaması sonucu “Yılın Yerli Seyahat Girişimi (Scaleup)” ve “Yılın Otobüs Rezervasyon Sitesi” seçildi.
Altın Örümcek Web Ödülleri’nde 2019 “Mobil Uygulama & Alışveriş” kategorisinde “En İyi Mobil Uygulama” seçilen obilet.com, “Turizm & Seyahat” kategorisinde ise Halkın Favorisi seçildi.
2019 yılında 10 milyondan fazla bilet satan obilet.com, 2020 yılı özelinde EBRD’nin desteği ve ekip arkadaşlarının artan performans ve motivasyonları ile 17-18 milyon bilet satışı hedefliyor.
Gelecek planları arasında yenilikçi uygulamalarını global pazara taşımayı hedefleyen şirket, ilk kurulduğu yıla göre hem bilet satış oranında hem de yıllık trafik bazında 20 kat büyüdü.
obilet.com, 2020 yılında havayollarının direkt acentesi olarak hizmet vermeye başladı.
Türkiye’nin en başarılı girişimlerinin seçildiği “Startup 100” listesinde 7. sıraya yerleşerek seyahat ve ulaşım sektörlerindeki başarısını bir kez daha kanıtladı.
2020’de Fast Company tarafından hazırlanan “Türkiye’deki internet ekosisteminde cirolarıyla öne çıkan şirketler listesi”nde 15. sırada yerini aldı ve seyahat sektörünün en büyük şirketi oldu.
2020’de 18. kez gerçekleştirilen Altın Örümcek Web Ödülleri kapsamında “Mobil Uygulama&Hizmet” kategorisinde rakiplerini geride bırakarak “en iyi seyahat uygulaması” seçildi.
2020 Deloitte Technology Fast 500™ EMEA listesinde, yüzde 249 büyüme oranıyla obilet.com, seyahat sektöründe Türkiye’nin en iyi yazılım şirketi oldu.
Özetle;
obilet.com ailesi, kullanıcıları kendilerine en uygun bileti rahat ve güvenli bir şekilde alabilsin, sorunsuz bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilsin diye elinden gelen her şeyi yaptı ve sizler için gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Şimdi sıra sizde, siz de obilet.com ailesinin sizler için yarattığı imkanlardan faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz.

obilet.com, TÜRSAB Dijital Doğrulama Sistemi Üyesidir.
TÜRSAB, kaçak acenta faaliyetlerini önleme çalışmaları kapsamında online faaliyet gösteren kaçak acentaları ayırt etmek için; “Dijital Doğrulama Sistemi” projesini geliştirmiştir. “Dijital Doğrulama Sistemi” kullanıcıların online sitelerden alışveriş yaptıkları acenta sitesinin TÜRSAB’a kayıtlı olup olmadığını doğrulama imkanı veriyor.
obilet.com İletişim Bilgileri
Kullanıcı, obilet.com ile iletişime geçmek istediğinde aşağıda belirtilen yolları kullanabilecektir.
E-Posta:
[email protected]
Adres:
oBilet Bilişim Sistemleri A.Ş.
Sultan Selim Mah. Yunus Emre Cad. Topçu İş Merk. No:1/11 Kat:3 Kağıthane/İstanbul
Bizimle İletişime Geçin
Bizi Arayın: 0850 532 62 58


🟩 Obilet indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Obilet indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Obilet indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Obilet kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Obilet promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.