OKEY % 15 İndirim Kodu (Kondom ve Kayganlaştırıcılarda) | ok.com.tr

Kod Süresiz
Son birkaç yıldır Türkiye'nin lider cinsel sağlık ürünleri markası OKEY...Daha Fazla

Son birkaç yıldır Türkiye’nin lider cinsel sağlık ürünleri markası OKEY ile işbirliği yapan GZone şimdi de tüm takipçilerine özel, ok.com.tr üzerindeki indirimlere ek olarak sepette %15 indirim daha veriyor.

Paketin içinde ne olduğunun anlaşılmadığı Gizli Teslimat, Ücretsiz Kargo, İndirimli Fiyatlar ve Geniş Ürün Yelpazesi ile hizmet veren ok.com.tr , GZone ile birkaç yıldır süren işbirliğini taçlandırmak ve size özel avantaj sağlamak amacıyla tüm indirimlere ek olarak GZone takipçilerine sepette %15 indirim daha veriyor.

Çeşit çeşit kondomlardan, cinsel ilişkiden en maksimum hazzı almanıza imkan tanıyan kayganlaştırıcılara kadar tüm ürünlerde geçerli olan bu ek indirime ulaşmak için sepetinizde 75 TL’nin üzerinde ürün olması ve toplam tutarın altında “İndirim kodum var” kısmını tıklayarak indirim kodunu girmeniz yeterli. Sepetinizin bakiyesi %15 indirim daha alacak ve gizli kargo ile dilediğiniz yere istediğiniz ürünleri sipariş verebileceksiniz. Daha Az

KEYGZONE Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Ok.com.tr Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava + Gizli Teslimat

Fırsat Süresiz
Tüm alışverişlerinizde kargo ücretiniz bizden.
Hemen Al
100% Başarılı

En Uygun Fiyatlar OK.com.tr’de!

Fırsat Süresiz
%50'ye varan indirimle En Uygun Fiyatlar OK.com.tr'de!
Hemen Al
100% Başarılı

Okey 40₺ İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Şimdi OK ürünlerinde 40₺'ye varan indirimler var!
Hemen Al
100% Başarılı

OKEY, Türkiye’de aile planlaması kavramını yerleştirmek ve doğum kontrol yöntemlerini erişilir kılmak için 1991 yılında piyasaya sunuldu. Ardından 1992’de, Türk televizyonlarındaki ilk prezervatif reklamını yayınlayarak, bir tür devrim yaptı. Bu sayede, ülkemizde “prezervatif” diye bir reklam kategorisinin oluşmasını sağladı. Prezervatif, hem etkin bir doğum kontrol yöntemi hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyucu olan tek üründür.

Türkiye’nin bir numaralı, en güvenilen ve en kaliteli prezervatif markası olan OKEY, toplumumuzda cinsellikle ilgili bilinç düzeyinin arttırılması, doğru bilinen yanlışların düzeltilmesi gibi konuları en önemli görevleri olarak kabul etti. OKEY, piyasaya sunulduğu ilk günden bu yana, Türkiye’nin önde gelen gönüllü kuruluşu TAP Vakfı (Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı) tarafından desteklendi. 11 yıldır ücretsiz olarak hizmet veren Alo OKEY – 444 OKEY Cinsel Sağlık Bilgi Hattı ile tüketicilerin cinselliğe dair öğrenmek istediği her şeyi TAP Vakfı uzmanları aracılığı ile cevaplandırdı ve cinsellik konusunda kafalarındaki soru işaretlerini sildi.

OKEY’in temel var olma sebebi, toplumsal bilinci ve bilgi düzeyini arttırarak Türkiye’de prezervatif kullanımını yaygınlaştırmaktır.

Bu nedenle, yıllardır pek çok sivil toplum kuruluşuyla ortaklaşa projeler yürütülmektedir:

  • UNFPA (Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu) – Türk Silahlı Kuvvetleri “Mehmetçik Üreme Sağlığı” eğitimleri
  • Toplum Gönülleri Vakfı – Akran Eğitimleri
  • Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Eğitim, Çıraklık ve Kalfalık Merkezleri Cinsel Sağlık Bilinçlendirme Faaliyetleri
  • Kahvehanelerde Bilinçlendirme ve Numune Dağıtımı
  • Bar ve Kafelerde Ürün Dağıtımı
  • Üniversiteler ve yurtlarda Numune Dağıtımı, Bilgilendirme Çalışmaları, Akran Eğitimleri
  • TurkMisc, (Türk Tıp Öğrencileri Komitesi) Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıklar ve Üreme Sağlığı Eğitimleri

Prezervatif, hem etkin bir doğum kontrol yöntemi, hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyan, yan etkisiz, doğal tek üründür. İşte bu nedenle, güvenli bir cinsellik için, cinsel olarak aktif tüm bireylere prezervatif kullanımı tavsiye edilir.


🟩 Okey indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Okey indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Okey indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Okey kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Okey promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.