30$ OKEx Referans Ödülü Kazanın + 80$ Hediye

Fırsat Süresiz
OKEx kriptopara borsasına açılan linkten üye olup şu işlemleri yaptığınızda...Daha Fazla

OKEx kriptopara borsasına açılan linkten üye olup şu işlemleri yaptığınızda 30 dolar referans ödülü + 80 dolar hoş geldin ödülü kazanırsınız. 180 gün içinde aşağıdaki görevleri tamamladığınızda, BTC cinsinden her biri 10$ değerinde toplam 3 ödül kazanırsınız:

Kripto satın al: Al/Sat aracılığıyla 100$ ve üzeri ilk kripto alımını tamamladığınızda, 10$ değerinde hediye BTC kazanırsınız.
Kripto yatır: Fotoğraf doğrulamasını geçip 100$ değerindeki ilk kripto para yatırma işlemini tamamladığınızda, 10 USDT değerinde indirim kartı kazanırsınız.
Al-sat işlemi yap: Gerekli al-sat işlemlerini tamamladıktan sonra 50$ değerinde hediye BTC kazanırsınız.
2. Kripto satın almak için 10$ değerinde ödüle hak kazanan 10 arkadaşınız olduğunda, OKEx ortaklık programına katılabilir ve davetlilerinizin işlem ücretlerinden pay kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu durumda, artık Arkadaş Daveti programının ödüllerini alamazsınız.
3. Ödüller ertesi gün saat 18:00’de (UTC+8) hesaba yatırılır.
4. Arkadaş Daveti programından kazanılan ödüller yalnızca ana hesabınıza eklenir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

80$ OKEx Hoş Geldin Ödülü Kazan – Yeni Üyelik

Fırsat Süresiz
29 Ağustos 2020'den sonra üye olan yeni OKEx kullanıcıları için...Daha Fazla

29 Ağustos 2020’den sonra üye olan yeni OKEx kullanıcıları için 80$’a kadar talep edin. Tek yapmanız gereken kripto satın almak, yatırmak ve takas etmek!

10$ değerinde hediye BTC

Alış/Satış aracılığıyla 100$ ve üzeri ilk kripto alımınızda 10$ değerine varan hediye BTC kazanın.

20 USDT indirim kartı

100$ ve üzeri yatırdığınız ilk kripto parada 20 USDT indirim kartı kazanın.

Al-sat işlemleri için 50$ değerinde hediye BTC

Fotoğraf doğrulamasını geçtikten ve gerekli al-sat işlemlerini tamamladıktan sonra 50$ değerinde hediye BTC kazanın

SSS

Q.Nasıl ödül kazanırım?
A.Görevleri tamamladıktan sonra, ödülü hemen almak için “Şimdi talep et” yazısını tıklayabilirsiniz. Ödülünüz fonlama hesabınıza yatırılacak. İndirim kartınızı, Varlıklar > İşlem Ücretlerim sekmesi altında görüntüleyin.

Q.Neden ödül kartlarımda “Şimdi talep et” seçeneğini görmüyorum?
A.Bazı ödüller yalnızca 29 Ağustos 2020 tarihinden sonra üye olmuş yeni OKEx kullanıcıları içindir. Yalnızca ilk satın alma/para yatırma işleminiz için, 10$ değerinde hediye BTC ve 20 USDT indirim kartı talep edebilirsiniz.

Q.Demo işlem nedir?
A.Demo işlemler, demo tokenlarla gerçekleştirilen bir alım-satım modudur. Gerçek para yatırmadan, OKEx’te nasıl işlem yapılacağını öğrenmeye yardımcı olur.

https://www.okex.com/rewards Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

50TL Anker İndirim Kodu

Kod Süresiz
Tüm Anker Ürünlerinde Geçerli Her 500 TL Alışverişte 50 TL... Detayını Gör
ANKER50 Kodu Aç 
100% Başarılı

450₺ Huawei Shop İndirim Kodu [Tüm Ürünlerde Geçerli]

Kod Süresiz
Huawei Shop Türkiye kupon kodu ile 15 bin TL üzeri... Detayını Gör
A450ALL Kodu Aç 
92% Başarılı

100TL Huawei Kampanya Kodu [3000TL Alışverişe]

Kod Süresiz
Huawei Online Mağaza kampanya kodu ile 3000₺ ve üzeri alışverişinize... Detayını Gör
A100ALL Kodu Aç 
100% Başarılı

Casper.com.tr’de 1000 TL Worldpuan! [Yapı Kredi]

Fırsat 3 hafta kaldı
World Mobil`e özel casper.com.tr’den tek seferde yapılacak 5000 TL –... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

150TL Huawei Online Mağaza İndirim Kuponu [5000TL Alışverişe]

Kod Süresiz
Huawei Online Mağaza indirim kuponu ile 5000₺ ve üzeri alışverişinize... Detayını Gör
A150ALL Kodu Aç 
100% Başarılı

Dünyanın Lider Kripto Borsası İle Tüm Hizmetler Tek Platformda OKEx, her seviyeden traderlar için tamamen özelleştirilebilir bir kripto borsası sunar
İlk emrinizde 100$ ve üzeri kripto satın alın, Ödüller bölümünden $10 değerinde hediye Bitcoin tutarına kadar hediye kazanın!

Dünyanın önde gelen kripto para borsası OKEx, global blok zinciri teknolojisi ile gelişmiş finansal hizmetler sunar.

OKEx, kullanıcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için yüzlerce token ve vadeli işlem çifti ile al-sat imkanı sağlar. Ayrıca, 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veren, işlem hacmi bakımından en büyük dijital varlık borsalarından biriyiz. BTC vadeli işlemlerimiz günlük yaklaşık 1,5 milyar dolarlık bir hacme sahiptir ve geniş çevrelerce, sektör için altın standart olarak kabul edilmektedir.

Misyonumuz
OKEx olarak blok zinciri teknolojisinin, alım-satım işlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve küresel ekonomi üzerinde önemli bir etkiye sahip olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, müşteri deneyimi alanında kendimizi geliştirmek ve dünyayı değiştirecek şeyler başarmak için çalışıyoruz.
Teknolojilerimiz
Güvenlik daima önceliğimizdir. OKEx, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve daha birçok gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve mobil uygulama aracılığıyla dijital varlık işlemleri için emniyetli, istikrarlı ve güvenilir bir ortam sağlar. Ayrıca, sektördeki en iyi al-sat deneyimini sunmak için müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine göre ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.
Kriptoya Giriş
Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 yılından beri internet teknolojisinin yenilikçi bir uygulaması olarak önemli bir büyüme kat ettiler. Günümüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çıkışlı blok zinciri teknolojisi topluma çok büyük katkı sağlamıştır. Çok sayıda ünlü kişi Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin büyük bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans internet”inin temelini oluşturduğunu ve küresel finans sistemini yeniden inşa etme potansiyeline sahip olduğunu düşünmektedir.

Bitcoin ve blok zinciri teknolojisi dünya çapında giderek daha popüler hale geldikçe, birçok önde gelen girişim sermayesi firması ve girişimci sektöre akın etmektedir. Şuanda halihazırda, Bitcoin ve blok zinciri tabanlı bir ekonomi oluşumunun erken dönemlerindeyiz. Küresel ölçekte, birçok dünya lideri firmayla birlikte Google, Goldman Sachs, Softbank ve NYSE bu alanda çok sayıda start-upa yatırım yapmış durumda. Bitcoin ve blok zinciri önümüzdeki 5 ila 10 yıl içinde bankacılık, menkul kıymetler, sigorta, denetim ve noterlik hizmetleri gibi alanlarda kesinlikle uygulama alanı bulacaklar. Bitcoin ve blok zinciri teknolojisinin ekonomiye toplam katkısı yüzlerce milyar dolara ulaşabilir.

Bugünlerde ana akım endüstriler, yavaş yavaş ortak bir görüş oluşturmakla birlikte, Bitcoin ve blok zinciri teknolojisi hakkında 5 farklı görüş benimsemektedirler. Bunlar:

1. Bitcoin, pek çok açıdan geleneksel yatırım araçlarına benzeyen sanal bir emtiadır.

2. Bitcoin eşler arası (P2P) bir ödeme yöntemidir ve Visa’nın pazar hakimiyetine meydan okuma potansiyeline sahiptir.

3. Bitcoin blok zinciri, halka açık diğer blok zincirlerin temeli olup; Bitcoin komisyonu karşılığında bu zincirlere uzlaşma çözümleri sunabilir. Bu nedenle Bitcoin blok zinciri, gelecekte diğer tüm blok zinciri uygulamalarının üzerine inşa edileceği altyapı haline gelebilir.

4. Bitcoin, internet ortamında bulunan bir sanal para birimidir. Hem geleneksel para birimlerinin, hem de geleneksel ödeme sistemlerinin bazı özelliklerine sahiptir.

5. Bitcoin, aynı altın gibi bir rezerv varlıktır. Standardizasyonu, bölünebilmesi ve online transfer edilebilmesi sayesinde; ödeme verimliliği ve saklama maliyeti gibi pek çok açıdan da avantajlıdır. Bu nedenle, “dijital altın” olarak adlandırabileceğimiz bir potansiyele sahiptir ve günümüz şartlarında, internet ortamının altını olması muhtemeldir.

Çoğu ülke Bitcoin’i para birimi olarak kabul etmek yerine, sanal bir emtia olarak görmektedir. Fakat diğer bir çok hükümet de, aktif olarak Bitcoin’in büyümesini desteklemeye başlamış ve yasal düzenlemeler yapmıştır. Resmi kurumların tarafsız tutumu, artık olumlu yönde değişmektedir. Amerika Birleşik Devletleri, Bitcoin’i geleneksel finansal denetim sistemine dahil etmiş, Bitcoin şirketlerinin Para Transfer Lisansı(MTL) almak için başvuru yapmalarını şart koşmuştur. New York eyaleti, Bitcoin özelinde yasal bir düzenleme yaparak BitLicense isimli işletme lisansını tanıtmıştır. Birçok Avrupa ülkesi de Bitcoin’e karşı olumlu bir tutum sergilemektedir. Bazı ülkeler Bitcoin’e özel yasal düzenlemeler getirirken, bazıları ise Bitcoin’in yer aldığı ekonomik faaliyetlerin geleneksel vergilere tabi olması gerektiği konusunda ısrarcıdır. Japonya Finansal Hizmetler Ajansı (FSA), Bitcoin ve diğer dijital para birimlerini resmi olarak kabul etmiştir. Ek olarak tüm dijital para borsalarına, FSA’e kayıt olma şartı getirmiştir. Rus hükümeti geçmişte Bitcoin’e yasak koymuş olsa da, diğer pek çok hükümetin kendi yönetmeliklerini yayınlamasının ardından bu kararı iptal etmiştir. Hindistan Merkez Bankası Başkanı Raghuram Rajan, Bitcoin’in potansiyeli hakkında ortak bir görüşe varmadan önce, olumsuz tavırlar sergilemek yerine; bu konu üzerinde derinlemesine çalışılması gerektiğini söylemiştir.

OKEx, Blockchain Teknolojisinin Küresel Lideri olarak, yatırımcılara en güvenli fiat, token & varlık alım satım platformunu sunar. Küresel olarak 20 milyondan fazla kullanıcı ve yüksek işlem hacmiyle dünyanın en iyi borsalarından birisidir.

OKEx App, dijital varlıklar için tek merkezden tüm işlemleri yapabilme imkanı sağlar. Alım satım işlemlerini yapabilir, anlık piyasa gelişmelerini ve haberleri takip edebilir, hesabınızı yönetebilir ve daha birçok işlemi tek bir uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. OKEx App sizlere mobil cihazlar üzerinde en güvenli, profesyonel, şeffaf ve kapsamlı dijital varlık deneyimi sunar.

Başlıca Özellikler:
20X Kaldıraçlı Türev İşlemleri: Bitcoin Türevleri, Litecoin Türevleri, Ethereum Türevleri, Ripple Türevleri, EOS Türevleri, Ethereum Classic Türevleri, Bitcoin Cash Türevleri, Bitcoin Gold Türevleri.
3X Kaldıraçlı Token Alım/Satımı: Bitcoin, USDT ve Ethereum Marketlerinde 400’den fazla işlem çifti imkanı
Anlık piyasalardan haber takibi
Dijital varlıklar için interaktif ve spot grafikleri
Ayrıntılı alım satım işlem kayıtları

İçten ve Güvenilir Hizmet:
Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde işlem yapın, para yatırın ve çekin.
7/24 çok dilli müşteri hizmetlerinden destek alın.

İletişim:
Reddit: https://www.reddit.com/r/OKEx/
Facebook: https://www.facebook.com/okexofficial/
Twitter: https://twitter.com/OKEx
Telegram: https://t.me/okexofficial_en
Resmi Site: https://www.okex.com/

12267984487

support@okex.com


🟩 OKEx indirim kodu Haziran 2023
🏷️ OKEx indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi OKEx indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 OKEx kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
OKEx promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.