% 60 Open English İndirimi + 1 Üyelik Alana 1 Bedava – Her Gün 1 Özel Ders + SINIRSIZ Grup Dersi

Fırsat Süresiz
Bu yıl akıcı İngilizce konuşmak çok kolay olacak: %60 indirimle...Daha Fazla

Bu yıl akıcı İngilizce konuşmak çok kolay olacak: %60 indirimle BUGÜN İngilizce öğrenmeye başla. Bir adım at ŞİMDİ KAYDOL! SINIRSIZ online İngilizce dersler SADECE BURADA! 😎 %60 indirimle 1 üyelik alırsan 1 üyelik hediye!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Open English Üyelik 1 Alana 1 Bedava

Fırsat Süresiz
Kaçırılmayacak fırsat 🚀: Her gün 1 özel ders, ders başı...Daha Fazla

Kaçırılmayacak fırsat 🚀: Her gün 1 özel ders, ders başı 77 TL’den başlayan fiyatlarla şimdi senin! 🤩 Üstelik SINIRSIZ canlı grup dersler de plana dahil. Birlikte İngilizce öğrenmek istediğin arkadaşını kap ve sınırlı süre için geçerli kampanyada yerini hemen ayır. 👉

12 aylık üyelik al, ders başı 77 TL’ye gelen özel derslere ek SINIRSIZ GRUP DERSLER DE DAHİL OLSUN! 😱 Üstelik 1 üyelik de hediye! En uygun fiyata daha fazla İngilizce öğren! Hesap ortada. 😎 Üstelik şimdi kaydolursan 1 üyelik de hediye!
Bu kadar uygun fiyata İngilizce başka yerde yok! 😱 Hemen kaydol, 1 yıl boyunca İngilizceni en uygun fiyatla geliştir!

DEV KAMPANYA HER GÜN 1 ÖZEL DERS
Ders başı 77 TL*’den başlayan fiyatlarla
ÜSTELİK 1 ÜYELİK ALANA 1 ÜYELİK HEDİYE
SINIRSIZ KATILABİLECEĞİN
GRUP DERSLER FİYATA DAHİL!
**12 aylık aboneliklerde geçerlidir.

“OPEN ENGLISH 2 AL 1 ÖDE KAMPANYASI”
ADLI REKLAM VE PROMOSYON FAALİYETİ İÇİN YASAL HÜKÜM VE KOŞULLAR

  1. Organizatör:

2 AL 1 ÖDE Kampanyası kapsamında uygulanacak 2 AL 1 ÖDE promosyonu işbu yasal hüküm ve koşullara uygun şekilde yöneten, denetleyen ve sunan, 2222 Ponce De Leon Blv. Suite 300 Coral Gables, FL 33134 – Amerika Birleşik Devletleri adresinde mukim Amerika Birleşik Devletleri Florida Eyaletinde kayıtlı olarak ticari faaliyetlerini sürdürmekte ve kendi tüzel kişiliğine haiz ticari bir şirket olan Open Education LLC’dir. (Bundan böyle ” Open English” veya “Organizatör” olarak anılacaktır.)

  1. Promosyonun Niteliği:

Bu Promosyona katılım ücretsiz değildir, ilgilenen kişiler (“Katılımcılar”) bir Open English Yetişkin Planını (bundan böyle “Üye Planı” olarak anılacaktır) satın almalı ve bu satın alımdan doğan bütün masrafları üstlenmelidir. 5. Maddede öngörülen süre içerisinde Üye Planını satın alan ve işbu Yasal Hüküm ve Koşullar kapsamında belirtilen tüm gereklilikleri yerine getiren Katılımcılar Üye Planı ile aynı nitelik ve koşullara sahip ilave bir Üye Planını (“Hediye”) almaya hak kazanacaklardır.

  1. Üye Planı ve Promosyonun Tanımı:
   • Üye Planı12 aylık süre ile Open English İngilizce Öğrenme Platformu kullanımını ve sınırsız grup sınıflarına katılımı içeren bir Open English Yetişkin Lisansıdır.
   • Hediye Üye Planısatın alınan Üye Planının etkinleştirildiği tarihten itibaren başlamak üzere satın alınan Üye Planına göre 12 aylık süre boyunca geçerli olacak ve satın alınan Üyelik Planı ile aynı niteliklere ve koşullara sahip Open English İngilizce Öğrenme Platformu kullanımını ve sınırsız grup sınıflarına katılımı içeren bir Open English Yetişkin Lisansıdır.
  1. Kimler katılabilir?

Bu Promosyon yalnızca Türkiye’de geçerlidir. İşbu Yasal Hüküm ve Koşulların 5. maddesinde öngörülen süre içerisinde Üyelik Planını satın alan, katılım esnasında reşit (18 yaşını doldurmuş) olan ve Türkiye’de ikamet eden herkes bu Promosyona katılım sağlayabilir.

  1. Promosyon süresi

Promosyon 08 Mayıs 2024 tarihinde saat 00:00:01’de başlayacak ve 31 Mayıs 2024 tarihinde 23:59:59’da sona erecektir (her iki tarih de dahil olmak üzere, Türkiye saati ile). Bu sürenin sonunda Promosyon devre dışı bırakılacak ve söz konusu hediye geçersiz olacaktır.

  1. Nasıl katılabilirim?

Promosyon, www.openenglish.com.tr web sitesinde bulunan 02162120016 iletişim numarası üzerinden müşteri hizmetleri yetkilisi ile iletişime geçmeniz halinde veya web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurmanız ve Gizlilik Politikası ile Hizmet Kullanım Koşullarını onaylamanız neticesinde sizinle iletişime geçecek bir müşteri hizmetleri yetkilisi yardımı ile uygulanabilir.

  1. Koşullar
   • Üye Planının satın alınması ve ödeme işlemi, 31 Mayıs 2024 tarihinde saat 23:59:59’dan önce gerçekleştirilmelidir. Bu saatten sonra Promosyon geçerliliğini kaybedecektir.
   • Katılımcı Üye Planını etkinleştirdikten sonra Hediye aktif hale gelecektir.
   • Katılımcının Ücretsiz Deneme süresinde ya da 14 günlük cayma hakkı süresinde Üye Planını iptal etmeye karar vermesi durumunda, promosyonlu Üye Planına ilişkin ücret Kullanıcıya yansıtılmayacaktır ve Üyelik Planı İptal edilecektir.
  2. Yasaklar

Üye Planı veya bu Promosyonun bir parçası olarak verilen Hediyenin satışı veya ivazlı devri ve bu şekilde herhangi bir teşebbüste bulunulması yasaktır.

İndirim Tutarı ya da Hediye nakde çevrilmek suretiyle talep edilemez.

Üye Planı veya Hediye’nin kullanımı ertelenemez, Hediye’nin kullanımı uzatılamaz.

Herhangi bir iade hakkınız varsa, iade Hediye tutarını içeremez. İade tutarı, hiçbir şekilde satın alma fiyatına ilişkin olarak ödediğiniz tutardan fazlası olmayacaktır.

Bu promosyon diğer promosyonlarla birleştirilemez.

  1. Organizatörün Hakları ve Sorumluluk Sınırı

Open English, Katılımcı veya üçüncü kişiler nedeniyle Promosyonun kullanılamaması ya da Promosyondan yararlanılamaması halinde ortaya çıkabilecek her türlü sorumluluktan muaftır. Open English, Promosyonun yeterince talep görmemesi, ekonomik sebepler, mevcut hüküm ve koşulların yerine getirilmemesi, iş planında yapılan değişiklikler gibi makul ve haklı sebeplerden dolayı Promosyonu herhangi bir zamanda değiştirebilir veya iptal edebilir. Bu durumda Open English’ten herhangi bir hak talebinde bulunulmayacaktır. Değişiklikler veya iptal, Üyelik Planını değişiklik ya da iptal tarihinden önce satın almış olan Katılımcıları etkilemeyecektir.

Open English, Plana ve sunulan Promosyona erişim sağlanması, kullanılması, indirilmesi veya içeriklerinin gözden geçirilmesi sonucunda bilgisayar veya diğer eşyalarda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya virüs gibi hallerden sorumlu değildir. Buna ilaveten, teknik, donanım, yazılım, İnternet bağlantısı, bilgisayar virüsü veya bağlantı ile ilgili sorunlar, ağ bağlantılarının kaybı veya kullanılamaması ile mücbir sebepler dahil her türlü gecikme, çökme veya arıza gibi problemlerin olup olmadığından bağımsız olarak, Katılımcıların herhangi bir süre içerisinde İnternet’e erişim sağlayamaması, tıklama yapamaması, içeriği inceleyememesi nedeniyle Open English sorumlu tutulamaz.

Üyelik Planında ilerleme sağlanması Katılımcının sorumluluğundadır, Open English’e bu konuda hiçbir sorumluluk atfedilemez.

Üye Planı ile ilgili işlemlerin sorumluluğu Katılımcıya ait olup Open English’in bu hususta herhangi bir müdahalesi söz konusu olamaz.

Open English, Katılımcının herhangi bir dolandırıcılık faaliyeti, hileli işlem teşebbüsü veya ödemeyi gerçekleştirmemiş olduğunu tespit etmesi durumunda, önceden herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın tek taraflı olarak Üye Planını iptal edebilir.

  1. Hüküm ve Koşulların Kabulü

Bu Promosyona katılım sağlayarak Katılımcı, işbu Yasal Hüküm ve Koşullar, www.openenglish.com.tr adresinde yer alan Kullanım Koşulları, Yasal Uyarı ve Gizlilik Politikasına uymayı kabul etmiş sayılır. Yukarıda anılanların ihlali veya kabul edilmemesi durumunda, Open English, Üye Planını iptal etme hakkına sahip olacaktır.

  1. Uygulanacak Hukuk ve Yetkili Mahkeme

Bu Promosyon Hüküm ve Koşulları, Florida Eyaleti ve Amerika Birleşik Devletleri yasalarına göre yorumlanacaktır. Open English, Sözleşmenin tabi olduğu yasaya halel getirmeksizin, her zaman tüketiciyi koruma yasalarına ve Katılımcının ikamet ettiği ülkenin diğer geçerli yasalarına uyacaktır. Open English veya herhangi bir iştiraki ile bu Promosyon kapsamında ortaya çıkabilecek her türlü ihtilaf, Miami-Dade County, Florida’da bulunan uygun bir eyalet mahkemesine veya federal mahkemeye götürülecektir. Ayrıca, bu Promosyon ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek ihtilafların çözümünde Katılımcının ikamet ettiği ülkenin mahkemeleri de yetkili olacaktır.

  1. İlave Bilgiler

Promosyon ile ilgili herhangi bir sorunuz veya bilgi talebiniz olması halinde destek ekibiyle, https://www.openenglish.com.tr/ web sitesinde bulunan 02162120016 numaralı iletişim numarasından veya info.tr@openenglish.com e-posta adresinden her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Open English 1 Ders 77TL’ye İngilizce Öğren Kampanyası

Fırsat Süresiz
12 aylık üyelik al, ders başı 77 TL'ye gelen özel...Daha Fazla

12 aylık üyelik al, ders başı 77 TL’ye gelen özel derslere ek SINIRSIZ GRUP DERSLER DE DAHİL OLSUN! 😱 Üstelik 1 üyelik de hediye! En uygun fiyata daha fazla İngilizce öğren! Hesap ortada. 😎 Üstelik şimdi kaydolursan 1 üyelik de hediye!
Bu kadar uygun fiyata İngilizce başka yerde yok! 😱 Hemen kaydol, 1 yıl boyunca İngilizceni en uygun fiyatla geliştir!

DEV KAMPANYA
HER GÜN 1 ÖZEL DERS
Ders başı
77 TL*’den başlayan fiyatlarla
ÜSTELİK 1 ÜYELİK ALANA 1 ÜYELİK HEDİYE
SINIRSIZ KATILABİLECEĞİN
GRUP DERSLER FİYATA DAHİL!
**12 aylık aboneliklerde geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Uygun Fiyata Canlı Online İngilizce Ders: Open English

Fırsat Süresiz
SINIRSIZ online İngilizce dersler SADECE BURADA! 😎 %60 indirimle 1...Daha Fazla

SINIRSIZ online İngilizce dersler SADECE BURADA! 😎 %60 indirimle 1 üyelik alırsan 1 üyelik hediye! Hesap ortada! Kaydol, EN UYGUN fiyatla DAHA FAZLA İNGİLİZCE öğren! 🎉 Şimdi değilse ne zaman?

TOEFL, TOEIC, IELTS sınavlarına hazırlanabileceğin, iş İngilizcesi öğrenerek yeteneklerini yurt dışına açabileceğin kapsamlı bir online İngilizce kursu.

77 TL’den Başlayan Özel Derslerle İngilizceni Geliştir! 🫶🏼 Üstelik 2 AL 1 ÖDE!
🌟7/24 SINIRSIZ canlı dersler
🍎’Native’ eğitmenler

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Open English Ücretsiz Deneme Dersi

Fırsat Süresiz
3 günlük ücretsiz deneme dersleri Open English web sitesinde sizi...Daha Fazla

3 günlük ücretsiz deneme dersleri Open English web sitesinde sizi bekliyor! 3 günlük ücretsiz denemene bugün başla!

İhtiyaçlarınıza en uygun öğrenme yöntemiyle tanışmaya hazır mısınız?

Anadili İngilizce olan Eğitmenler
Her derste anadili İngilizce olan eğitmenlerle etkileşim.

Canlı Dersler
Sınırsız grup dersleri. İstediğinize katılabildiğiniz her yarım saatte bir başlayan dersler.

Etkileşimli Dersler
İngilizcenizi haberler, egzersizler ve etkileşimli videolar aracılığıyla geliştirin.

Tek tıkla erişilebilen eğitim araçları
Telaffuzunuzu geliştirmek için ses tanıma özelliğine sahip bir uygulama ve eğitiminizin her aşamasında alabildiğiniz chat desteği

Seviyenizi ölçme imkanı
“İlerleme çubuğu”nu kullanarak performansınızı ve kaydettiğiniz aşamayı takip edin. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Open English Sınırsız 7/24 Grup Dersi + Her Gün 1 Özel Ders + 2 Al 1 Öde Üyelikle Online İngilizce Eğitimi

Fırsat Süresiz
Beklenen fırsat geri döndü: 2 AL 1 ÖDE 🥳 ve...Daha Fazla

Beklenen fırsat geri döndü: 2 AL 1 ÖDE 🥳 ve üstelik %60 İNDİRİMLE! Arkadaşınla birlikte al, fiyat avantajından yararlan. 💚 Sınırlı sayıdaki kontenjanlardan birini ayırmak için acele et ve iletişim formunu bugün doldur. 👉Önümüzdeki yıl boyunca sana İngilizce öğretecek o FIRSAT ⚡️ %60 İndirim için sayılı günleri kaçırma, hemen kaydol! Bu kadar uygun fiyata İngilizce başka yerde yok! 😱 Hemen kaydol, 1 yıl boyunca İngilizceni en uygun fiyatla geliştir!

Online İngilizce Eğitimi

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Eğitim Kuponları

% 60 Flalingo İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flalingo indirim kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
learneng Kodu Aç 
100% Başarılı

% 30 Cambly 3 Aylık Abonelik İndirim Kodu | 1 Ders 115TL

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30cg Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40 Cambly 6 Aylık Abonelik Kupon Kodu

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30sm Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Flalingo Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Flalingo promosyon kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
alingo60 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Open English İndirimi + 1 Üyelik Alana 1 Bedava – Her Gün 1 Özel Ders + SINIRSIZ Grup Dersi

Fırsat Süresiz
Bu yıl akıcı İngilizce konuşmak çok kolay olacak: %60 indirimle... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%100 online İngilizce eğitimi

 • Hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğren!
 • 7/24 SINIRSIZ canlı dersler
 • Ana dili İngilizce olan eğitmenler
 • Uluslararası sınavlara hazırlık

4 maddede neden Online İngilizce eğitiminde lider Open English’i tercih etmelisin?

7 gün 24 saat sınırsız canlı derslere katılırsın
Bilgisayardan veya uygulamadan, her 30 dakikada bir başlayan canlı derslere bağlanabilirsin.

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle öğrenirsin
Mükemmel bir telaffuz için ana dili İngilizce olan eğitmenlerle pratik yaparak İngilizce öğrenebilirsin.

TOEFL, TOEIC ve IELTS sınavlarına hazırlanırsın
Sınavlara yönelik tasarlanan portalımızı, herhangi bir ek ücret ödemeden kullanabilirsin.

Her seviye için ayrı CEFR standartlı sertifika
Avrupa Ortak Dil Kriterleri’ne (CEFR) göre belirlenmiş seviyelere göre sertifikalar alırsın.

online ingilizcede open english'i tercih etme nedeni

Open English nasıl çalışıyor?

Kapsamlı eğitim programımızla kusursuz akıcılıkta bir İngilizce
İnternet aracılığıyla her zaman ulaşabildiğin sınırsız canlı dersler ve etkileşimli alıştırmalarla istediğin her yer online İngilizce kursu olabilir. Bu sana sunduğumuz en önemli avantaj.

kusursuz akıcılıkta ingilizce open english'te mümkün

kusursuz akıcılıkta ingilizce open english’te mümkün
İngilizce öğrenme yolculuğunda yalnız değilsin
İlk önce sana platformu tanıtıyor, her bir özelliğini detaylıca anlatıyoruz. Ardından özel danışmanlarımız eğitim sürecini WhatsApp’tan takip ediyor. Bize 7/24 canlı sohbet üzerinden ulaşabilir, istediğin her şeyi sorabilirsin!

ingilizce öğrenme yolculuğunda open english yanında

Seviyene göre İngilizce eğitim planı
İngilizce bilgini sınayan seviye yerleştirme sınavımıza katılarak sonucuna göre İngilizce öğrenmeye kendine en uygun seviyeden başlayabilirsin. Göreceksin ki başlangıç seviyesini geleneksel okullara göre çok daha hızlı bir şekilde geçeceksin!

ingilizce seviyene göre ingilizce eğitim planı

Online İngilizce eğitiminde neden farklıyız?
Mesleki İngilizce
Çeşitli meslek ve iş alanlarına odaklanmış içeriklerimiz sayesinde iş İngilizcesinde ustalaşabilir, yeteneklerini dünyaya açılabilirsin.

Akıllı telaffuz uygulaması
Ses tanıma teknolojisine sahip telaffuz uygulamamızla alıştırmalar yaparak hızlı bir şekilde İngilizce diksiyonunu mükemmelleştirebilirsin.

İlerleme takibi
Tüm eğitim sürecinde WhatsApp üzerinden sana destek vereceğiz.

Doğala yakın bir telaffuz
7 gün 24 saat boyunca İngilizce eğitimin ustası öğretmenlerin çevrimiçi canlı derslerine erişebileceksin.

Özel bir topluluk
Diğer öğrencilerle iletişim kurarak ve fikir alışverişinde bulunarak öğrenme sürecini hızlandırabilirsin.

open english topluluğuna katıl

3 günlük ücretsiz denemene bugün başla!

İngilizce öğrenme hedefine ilk adımı atmak için planlarımızdan birini seç!
Standart Plan
SINIRSIZ canlı derslerde, yenilikçi eğitim uygulamaları kullanarak ana dili İngilizce olan eğitmenlerden İngilizce öğrenebilirsin.

Premium Plan
Standart planın içeriğine ek olarak sadece sana özel bir eğitmenle yapacağın birebir sınırsız derslerle çok daha hızlı İngilizce öğrenebilirsin.

Open English Nedir?
Open English, %100 online olarak kurulmuş, etkili bir İngilizce kursudur. Yöntemimiz akıcı olmana yardımcı olacak 3 ana temel üzerine kuruludur:

 • 7/24 Sınırsız Canlı Sınıflar: Bunlar, öğretmen ve diğer öğrenciler ile etkileşime geçtikçe konuşmaya dair özgüvenini geliştirecek küçük öğrenci grubu oturumlarıdır.
 • Dersler: Öğrenme sürecinin etkili ve ilgi çekici olmasını sağlamak için teori ve pratiği interaktif alıştırmalar ile birleştiriyoruz.
 • Alıştırmalar: Platformumuzda, geleneksel kurslarda bulunmayan yenilikçi ve interaktif araçların keyfini çıkaracaksın. Bunları, telaffuz, gramer, kelime dağarcığı, okuduğunu anlama ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, İngilizcenin çeşitli yönlerini geliştirmek adına dilediğince pratik yapmak için kullan.

Open English’i ücretsiz deneyebilir miyim?
Evet! Open English’te, sana platformumuzdaki tüm araçları deneme fırsatı sağlayarak 3 günlüğüne kursumuza sınırsız erişim veriyoruz. Eğitim yaklaşımımızı 3 gün boyunca –ÜCRETSİZ– olarak deneyimlemek için tek yapman gereken sayfanın sonundaki formu doldurmak. Kısa bir süre sonra, bir danışman seninle iletişime geçecek ve sonra başlamak için artık neredeyse hazırsın. Hüküm ve koşullarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu linke tıkla. Senden haber almak için sabırsızlanıyoruz!

Open English’i en iyi fiyatlı online İngilizce kursu yapan nedir?
Bizim yöntemimiz, istediğin zaman ve istediğin şekilde; canlı ders, pratik ve alıştırmalarla en etkili şekilde Online İngilizce öğrenmeni amaçlar. Az sayıda öğrenciyi içeren sınıflarda, ana dili İngilizce olan eğitmenler ve son derece yenilikçi pratik yapma araçlarıyla 7/24 sınırsız canlı sınıfların keyfini çıkaracaksın. Open English, akademik seviyede İngilizceyi öğrenmeni aylık abonelik ücretiyle sağlar; bu açıdan geleneksel yöntemlere göre çok daha ekonomiktir.

Open English sertifikalı bir İngilizce kursu mu?
Evet. her yeni seviyeye geçtiğinde buna dair bir sertifika alıyorsun. Dahası, programımızı tamamladıktan sonra sertifikalı Cambridge Linguaskill sınavını ücretsiz olarak alabileceksin.

Tüm Open English öğretmenlerinin ana dili İngilizce mi?
Tabii ki öyle! Tüm Open English eğitmenleri, profesyonel EFL (English as a Foreign Language) uzmanı olarak uluslararası düzeyde TEFL, TESOL ya da eşdeğer sertifikalara sahiptir. Onlarla İngilizceyi ana dilin gibi kullanmayı öğrenecek ve mükemmel bir telaffuza sahip olacaksın. Open English öğretmenleri, öğrenme sürecini hızlandıran, yenilikçi ve etkili eğitim stratejileri kullanan dünya standardında bir yetenek tabanından seçiliyor. Biz en iyilerine sahibiz!

Open English kaç seviyeden oluşuyor?
Open English’te 8 seviyemiz var. Akıcı İngilizce konuşma yolculuğuna, yerleştirme sınavının sonuçlarına göre belirlenen, mevcut yeteneklerine en yakın seviyede başlayacaksın. Her seviye canlı sınıflar, yeniliklere dayalı pratik alıştırmalar, yaygın kullanılan ifadeler, videolar ve 8 ders ünitesinden oluşuyor. Her biri 15 üniteden oluşan 8 dersi işledikten sonra bir ileriki seviyeye geçiyorsun. Böylelikle işlenen konuları en iyi şekilde öğreniyor ve İngilizceni mükemmelleştiriyorsun.

Özel İngilizce sınıflarının bir maliyeti var mı?
Evet. Özel sınıflarda daha spesifik eğitim verildiği için ek ücretleri var. Bu sınıflar, İngilizceyi daha hızlı bir tempoda öğrenmen için özel metotlar kullanıyor. Böylece hayalini kurduğun akıcılıkta İngilizce konuşmayı, okumayı, dinlemeyi ve anlamayı daha hızlı öğreniyorsun.

%100 online İngilizce öğrenmenin en kapsamlı uygulaması! – 24 SAAT BOYUNCA ÜCRETSİZ! BUGÜN DENE!

KİMLER KULLANABİLİR?
Platforma kayıtlı öğrenciler,
24 saat boyunca ÜCRETSİZ denemek isteyenler

Neden dünya genelinde 2 milyondan fazla öğrencinin hızlı ve kolay İngilizce öğrenmek için tercih ettiği 1 numaralı kurs olduğumuzu keşfet. Her geçen gün daha iyi İngilizce konuş! Uygulamayı indir ve istediğin zaman, istediğin yerden cep telefonun veya tabletinle benzersiz bir öğrenme deneyimi yaşa. Uygulamaya kaydolursan nelere erişeceksin?

• 7/24 sınırsız canlı dersler.
• Online eğitimde uzman ana dili İngilizce olan eğitmenler.
• Etkileşimli dersler.
• Yapay zeka destekli telaffuz geliştirme aracı.
• İngilizce yaygın ifadeler.
• Etkileşimli videolar ve günlük haberler.
• İş İngilizcesi.
• TOEFL, IELTS ve TOEIC sınavlarına ücretsiz hazırlık.
• Kişisel ilerlemenin özelleştirilmiş takibi.

Öğrencilere özel topluluğun bir parçası ol, deneyimlerini paylaş, kafandaki sorulara cevap bul ve özel içeriklere eriş.

Open English Nasıl İşliyor?

%100 online olan İngilizce eğitimimiz 8 seviyeden oluşur. Kaydolup seviye belirleme sınavını çözdükten sonra sana uygun seviyeden İngilizce öğrenmeye başlarsın.

Eğitimin boyunca İngilizce öğrenmek için ihtiyacın olan her şeyi platformda bulabilirsin.

Ayrıca, İngilizce öğrenirken seni dünya turuna çıkmış gibi hissettiren sanal bir “dünya turu” da bulunuyor. Bu sanal tur, İngilizce öğrenme sürecini daha eğlenceli hale getirecek ve hedefine ulaşman için seni motive edecek. Sanal turun boyunca mil biriktirecek, eğitimlerden rozetler kazanacak ve diğer öğrencilerle yarışabileceğin Öğrenci Ligleri’nin bir parçası olacaksın!

Open English’in İngilizce öğrenme metotları neden yenilikçi ve etkilidir?

Uygulamamızı haftanın 7 günü, günün 24 saati kullanabilirsin. İlk günden itibaren İngilizceyi tamamen deneyimleyecek ve kendi hızına uygun şekilde akıcı İngilizce konuşmana yardımcı olacak etkili araçlara sınırsız erişim sağlayacaksın.

Ayrıca, hedefine ulaşman için süreç boyunca sana eşlik edeceğiz.

Hangi seviyelerde ve nasıl sertifika alacaksın?

Her seviyeyi tamamladığında, dil becerilerini ölçen bir sınavı geçmen gerekir. Sınavı geçtikten sonra sana onaylanmış bir sertifika verilir.

Kursumuzun 8 seviyesini de tamamladığında, Cambridge iş birliğimiz sayesinde uluslararası Linguaskill İngilizce sınavına ücretsiz katılma hakkı kazanabilirsin.

Ayrıca, daha fazla bilgi için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsin.

Hala soruların mı var? Uygulamamızı 24 saat BOYUNCA ÜCRETSİZ olarak keşfet ve metodumuzun etkinliğini kendin deneyimle!

Şimdi indir.

Open English’in telefon numarası nedir?
Eğer bizimle İngilizce öğrenmek istiyorsan, internet sitemizin üst kısmındaki telefon numarasından bize ulaşabilirsin. Öğrencisin ve yardıma mı ihtiyacın var? Ülkene ait numarayı arayarak bir danışmanımızla iletişime geçebilirsin. Numaraya 0216 212 00 16 ulaşabilirsin.

+90 216 212 00 16


🟩 Open English indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Open English indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Open English indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Open English kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Open English promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.