Ozan SuperApp 5₺ Kazandıran Referans Kodu – ET21853255

Kod Süresiz
Ozan SuperApp uygulamasına ET21853255 referans koduyla üye ol 5₺ kazan!
21853255 Kodu Aç 
100% Başarılı

Ozan SuperApp ile eğlence
dünyasını keşfet
Beklediğin o an sonunda geldi. Ozan SuperApp, artık seninle tanışmaya hazır. Ozan SuperApp’le saniyeler içinde ister TL ister döviz hesabı aç, para göndermeye ve para almaya başla. Dünyanın neresinde olursan ol, tek bir tıkla paranı yönetmenin rahatlığını yaşa. Hızlı, güvenli ve 7/24.

Ozan’la şu anda neler yapabilirsin?
-Ozan hesabına saniyeler içinde para yükleyebilirsin.
-Ozan’dan Ozana ücretsiz 7/24 para gönderebilirsin.
-Ozan’ı arkadaşına önererek birlikte kazanmanızı sağlayabilirsin.

Arkadaşların arasında önerilerin dinlenir mi? Cevabın “Evet” ise Ozan’ı hemen arkadaşlarına öner. Eğer önerdiğin arkadaşların Ozanlı olursa harika haber! Sana ve arkadaşlarına hediyemiz olacak. Cevabın “Hayır” olursa, bu da güzel haber. Beraber bir ilki gerçekleştireceğiz demektir 🙂

Ozan hakkındaki tüm gelişmeleri seninle paylaşmaya devam edeceğiz. Sen de Ozan hakkındaki fikirlerini bizimle paylaşmayı unutma.

Ozan’ı hemen indir, Ozanlı olmanın ayrıcalığını yaşamaya bugün başla.

Merhaba! Bizi tanımak için doğru yerdesin.
“Finansal servisler için daha iyisini yapabiliriz!” dedik ve bu fikirle yola çıkarak 2020 yılında, hem bireysel kullanıcılara hem de işletme sahiplerine finansal çözümler sunan yeni nesil bir finansal teknoloji (fintech) şirketi olarak çalışmalarımıza başladık.

Globalleşme hedefiyle, hem yurt içinde hem de yurt dışında yıllar boyunca kazandığımız tecrübeyi teknoloji ile birleştirirken, insani değer ve ihtiyaçları da cebimizde taşıyoruz.

Güçlü ekibimiz ile finansal teknoloji alanında değer ve çözüm üretmek, geleneksel çözümlerle yetinmemek ve yepyeni bir deneyim sağlamak için Ozan’dayız.
Ozan Ekibi

Anında hesap aç
Ozan SuperApp’te saniyeler içinde TL, USD ya da EUR hesabı açarak, cüzdanını kullanmaya başla. Hesap açmanın kolay, hızlı ve “Ozan” haliyle tanış.

Cüzdanına bakiye yükle ve harcamaya başla
Ozan SuperApp’ine banka hesabından anında bakiye yükleyerek harcamaya başla. İster Ozanlılara para gönder, ister popüler oyun kodları ile oyun ve eğlence dünyasını keşfet.

Ozan SuperApp’ler arası 7/24 para gönder
Ozan SuperApp’ten bir diğerine ücretsiz 7/24 para gönder ve kolay deneyimin tadını çıkar.

Ozan Mode: ON
Tüm dünyada en çok oynanan oyunları keşfetmek için modunu değiştir, Ozan Mode: ON’la tanış. En çok oynanan oyunlar ve eğlence paketleri Ozan SuperApp’te seni bekliyor.

Ozan SuperApp’i arkadaşlarına öner
Arkadaşlarını Ozan SuperApp’e davet et. Ozanlı olurlarsa harika haber! Sana ve arkadaşlarına bir hediyemiz olacak. Ozan SuperApp ile sosyalleşirken kazanmaya bugün başla.

Şirket unvanı Ozan Elektronik Para A.Ş.
E-posta [email protected]
Adres Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Astoria, B Blok, 127/24 34394 Şişli, İstanbul / Türkiye
Telefon 0850 226 83 23


🟩 Ozan App indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Ozan App indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Ozan App indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Ozan App kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Ozan App promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.