% 8 Pamukkale PamukPuan Kampanyası

Fırsat Süresiz
Pamukkale Turizm kartınızı web sitesinden hemen ücretsiz edinin her harcamanızda...Daha Fazla

Pamukkale Turizm kartınızı web sitesinden hemen ücretsiz edinin her harcamanızda harcama tutarınızın %8’i bir sonraki yolculuğunuzda kullanmak üzere size dönsün!

Pamukkart, Pamukkale Turizm’in yolculuğu ayrıcalığa ve avantaja dönüştüren müşteri sadakat programıdır. Pamukkart sanal bir karttır. 1,5 milyon aktif kullanıcıya ulaşan Pamukkart, tüm yolculuklarda bilet bedelinin %8’ ini puan olarak biriktirerek ücretsiz seyahat etmenizi ve yıl içerisinde yapılan kampanyalardan avantajlı olarak yararlanmanızı sağlar. 2016 yılında gerçekleştirilen Türkiye sadakat programları araştırmasında karayolu ulaşımı sektöründe Türkiye’nin en çok tercih edilen, mobil uygulama sadakat programı olduğu belirlenmiştir. Ayrıcalıklı ve avantajlı yolculuklar için web sitemizden online başvuru formunu doldurarak veya size en yakın Pamukkale Turizm iletişim noktasından bir Pamukkart hesabı edinebilirsiniz. Üyelik işlemleri sonrasında www.pamukkale.com.tr internet şubesi ve tüm bilet satış noktalarından Pamukkart Hesap Hareketlerinizi takip edilebilirsiniz.

Üyelik
Pamukkart üyeliği, TC.Kimlik Numarası ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Pamukkart kişiye özel olup; sadece kart sahibinin adına yapılan bilet işlemlerinde geçerlidir. Aynı kişi birden fazla başvuruda bulunamaz ve aktif olarak birden fazla Pamukkart kullanamaz. Tüm bilet satış noktaları ve pamukkale.com.tr internet şubesinden Pamukkart üyelik işlemleri ücretsiz gerçekleştirilebilir. 12 yaş ve üzeri tüm yolcular Pamukkart üyesi olabilirler.

Online Üyelik
www.pamukkale.com.tr internet şubesi; Pamukkart Online Başvuru bölümünden üyelik gerçekleştirilebilir. Üyelik işlemleri tamamlandığında başvuru formunda belirtilen telefon numarasına şifre gönderilir. Oturum açmak için Kullanıcı adı olarak Pamukkart No; TC.Kimlik No ya da ePosta bilgilerinden birini ve şifre girerek; kullanıcı menüsüne ulaşılabilir. Online üyelik başvuru formunda telefon numarası belirtilmediğinde ya da yanlış bildirildiğinde şifre üyeye ulaşamayacaktır. Şifre üye telefon numarasına ulaşmadığı takdirde 0850 333 3535 çağrı merkezinden; www.pamukkale.com.tr internet şubesinde yer alan Görüş ve Öneri Formundan ya da tüm bilet satış noktalarından şifre işlemleri ve iletişim bilgileri kontrolü sağlanabilir.

Avantajlar
Pamukkart üyeleri

 • Satın aldıkları tüm biletlerde bilet bedelinin %8’ ini puan olarak kazanırlar.
 • Pamukpuanları seçilen güzergâh bilet fiyatını karşılıyor ise; puan ile www.pamukkale.com.tr internet şubesinden ve tüm bilet satış noktalarından ücretsiz bilet satın alma işlemi gerçekleştirebilirler.
 • Tüm bilet satış noktalarında Gidiş – Dönüş ve İnternet bileti olma koşulu aranmadan Gidiş – Dönüş ve İnternet bileti indirimlerinden faydalanabilirler.
 • Henüz basılı kopyası alınmamış online biletlerini Pamukkart kullanıcı menüsünden; herhangi bir bilet satış noktasına başvuru gerekmeksizin sefer saatinden 12 saat öncesine kadar iptal edebilirler.
 • Açık biletlerinde araç kalkış saatinden 2 saat öncesine kadar tarih ve saat değişikliği gerçekleştirebilirler. Aynı bilet üzerinde en fazla üç (3) kez değişiklik yapılabilir.
 • www.pamukkale.com.tr internet şubesinden ve tüm bilet satış noktalarından online Bilet ve hesap hareketlerini gözlemleyebilirler.
 • www.pamukkale.com.tr internet şubesinden kurum ve kuruluşlara beyan etmek üzere bilet görüntüsü/çıkışı alabilirler.

Pamukkart ve Pamukpuan işlemleri bilet satış noktalarından üyelik bilgisi beyan edilerek satın alınan biletler ve internet şubesinden üyelik girişi yapılarak satın alınan biletler için geçerlidir.

Pamukpuan
Pamukpuan, Pamukkale Turizm ile gerçekleştirilen işlemlerde ve yine Pamukkale Turizm ile gerçekleştirdiğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz para yerine geçen puandır.

 • Tüm yolculuklarınızda bilet bedelinin %8’ i biletin satın alındığı tarihten itibaren bir yıl süreli Pamukpuan olarak Pamukkartınıza yansıtılmaktadır.
 • Satın alınan biletlerden kazanılan Pamukpuanlar sefer tamamlandıktan sonra kullanıcı hesabına otomatik olarak yüklenir.
 • Pamukkart hesabınızda üyelik tarihinizden 01.06.2020 tarihine kadar olan bakiyenizin son kullanım tarihi 01.01.2021’dir.
 • PamukPuan kazanımıyla ilgili geriye dönük talepler, seyahatin gerçekleşmesine müteakip 1(bir) ay içerisinde yapılmadığı takdirde üyenin PamukPuan’larını hesabına kaydettirme talep hakkı bulunmamaktadır.
 • Biriken PamukPuan’lara karşılık gelen bedel üyeye nakit olarak verilemez.

Pamukpuan İle Alınan Bilet

 • Pamukkart Hesabında biriken Pamukpuanlar seçilen güzergâh bilet fiyatını karşılıyor ise; puan ile www.pamukkale.com.tr internet şubesinden ve tüm bilet satış noktalarından ücretsiz bilet satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Pamukpuanlarla satın alınan bilet; seyahat edilecek güzergâhın Liste fiyatını karşılamalıdır; İndirimli ya da kampanya fiyatları üzerinden uygulanamaz.
 • Kazanılan ücretsiz biletler sadece Pamukkart sahibi üye adına düzenlenir ve düzenlendiği seferi kapsar ve Pamukkart sahibi tarafından kullanılır.
 • Karayolu Taşıma yönetmeliği madde 48/e bendi ne göre “Yetki belgesi sahipleri her seferde bir yolcu ile bu seyahatte görevli olmayan en fazla iki personelini bilet keserek ücretsiz taşıyabilir”. bu nedenle Pamukpuanla satın alınan bilet kullanımında her araçta bir(1) kontenjan bulunmaktadır.
 • PamukPuanlarını kullanarak ücretsiz bilet satın almak isteyen Pamukkart sahibinin kimlik göstermesi zorundadır.
 • Biriken Pamukpuanlar seyahat edilmek istenen güzergâh bedelini karşılamadığı takdirde geri kalan bedel nakit ya da kredi kartı ödemesi ile tamamlanamaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Pamukkale Turizm Hoş Geldin İndirimi

Fırsat Süresiz
Pamukkale Turizm Hoşgeldiniz... Tüm online kanallarımızdan alacağınız biletler size özel...Daha Fazla

Pamukkale Turizm Hoşgeldiniz… Tüm online kanallarımızdan alacağınız biletler size özel %10 indirimli. Pamukkart ilk üyeliğe %10 indirim sağlar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pamukkale Turizm % 10 İndirim – Mobil App

Fırsat Süresiz
Pamukkale Turizm Mobil uygulamalarımızdan alacağınız biletler size özel %10 indirimli.
Hemen Al
100% Başarılı

Pamukkale Bileti Gidiş + Dönüş Al % 10 İndirim Kazan

Fırsat Süresiz
Pamukkale Turizm Gidiş biletleri ile birlikte alacağınız dönüş biletleri size...Daha Fazla

Pamukkale Turizm Gidiş biletleri ile birlikte alacağınız dönüş biletleri size özel %10 indirimli. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Seyahat Kuponları

150TL Bilet.com İndirim Kodu

Kod Süresiz
Bilet.com indirim kodu ile 1000 TL ve üzeri tüm Otel... Detayını Gör
UMMER150 Kodu Aç 
100% Başarılı

100TL Bilet.com İndirim Kuponu – Otel Rezervasyonu

Kod Süresiz
Bilet.com'da "BİLET100" Kodu ile Tüm Otel Rezervasyonlarında 100 TL İNDİRİM!... Detayını Gör
İLET100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Paraf ile Bilet.com’da 30 TL İndirim – Otobüs Bileti

Fırsat 4 hafta kaldı
Bilet.com’dan yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL indirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Bilet.com Öğrenci İndirimi: Otobüs 30TL, Uçak 50TL Daha Ucuz! [edu.tr Mail]

Fırsat Süresiz
Bilet.com’ dan Öğrencilere Seyahat İndirimi! Bilet.com mobil uygulamasında Öğrencilere Otobüs... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Bilet.com Yükledikçe Kazandıran İstanbulkart Kampanyası – Toplam 100TL

Fırsat Süresiz
Bilet.com uygulamasından yapacağınız 50 TL ve üstü ilk İstanbulkart yüklemesinde... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Pamukkale Turizm

Online otobüs bileti satın alma, sefer sorgulama işlemlerinizi pamukkale.com.tr üzerinden hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Jumbo, Pamukyol ve Teknobüs markalarımızdan oluşan 600 araçlık filomuz ile her yıl 15 milyona yakın yolcumuzu sevdiklerine kavuşturarak tamamlamaktayız. Filomuzdaki tüm araçlarımızda 10 inç koltuk arkası ekranları, ücretsiz internet hizmeti, çok seçenekli ikram ve her koltukta bulunan prizler ile çalışmalarımızı “Seyahat Etmek Özgürlüktür” temasından yola çıkarak kurgulamaktayız.

Yarım asrı aşan köklü geçmişimiz ve kaliteli hizmet yaklaşımımız ile “kaliteyi opsiyon olarak değil standart olarak sunmak” birinci önceliğimizdir. Ülkemize ve geleceğe güvenle bakmakta, yeni yatırımlarımıza ve ulaşımda “Referans marka” olma yolculuğumuza hız kesmeden devam edeceğiz. Güvenli yolculuk için filomuzdaki tüm araçlarımızın teknik kontrollerini gerçekleştiriyor ve gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Kaptanlarımız
Tüm kaptanlarımızın psikoteknik ve sağlık kontrolünü yapıyor, sürüş sürelerini güvenli ve yasal limitlere göre planlıyoruz.

Araç Takip
Operasyon ekibimiz tüm seferlerimizin konum ve duraklamalarını uydu üzerinden 7/24 takip ediyor.

Emniyet Kemeri
Tüm koltuklarımızda emniyet kemeri bulunmaktadır. Yolcularımızın güvenliği için emniyet kemeri takmaları zorunludur.

Hız Kontrolü
Tüm araçlarımızın uydu üzerinden 7/24 hız limitlerine uygunluğunu kontrol ediyoruz.

Teknik Bakım
BakımTüm filomuzun periyodik olarak teknik bakımını yapıyor ve güvenli yakıt kullanıyoruz.

Lastik Kontrolü
Tüm araçlarımızın sürüş güvenliği için periyodik olarak lastik değişimini gerçekleştiriyoruz.

1931
5 Şubat 1931’de Denizli ziyaretinden dönen Mustafa Kemal Atatürk’ü, tren garında İzmir’e uğurlayacak heyetin arasında TBMM 1’inci dönem Denizli Milletvekili Hüseyin Mazlum Bababalım da vardı. Sohbet esnasında Hüseyin Mazlum Bababalım’ın Atatürk’e aktardığı karayolu ile şehirlerarası yolcu taşımacılığı fikri, Atatürk tarafından takdir ve teşvik görmüştü. Ancak o dönemin şartları nedeniyle Bababalım’ın bu önemli projesi hayata geçirilemedi.

1962
İkinci Dünya Savaşı’nın bitişinden sonra yeniden canlanmaya başlayan Dünya ticaretinin ülkemize yansımaları 1950’li yıllarda kendini hissettirmeye başladı. Türkiye’nin çehresi değişiyordu; Fabrikalar ve barajlar yapılıyor, şehirlerarası yollar açılıyordu. Gün geçtikçe yayılan ve gelişen karayolu ağı beraberinde şehirlerarası ulaşım ihtiyacını doğurdu. Demir yollarının ulaşamadığı kentler arasında yolcu taşınıyordu. Bu hareket Ege’de bazı oluşumları da beraberinde getirdi. Geçmişi Cumhuriyet’in ilk yıllarına kadar uzanan Hüseyin Mazlum Bababalım’ın Atatürk’ten onay aldığı projesi, 1962 yılında torunları tarafından hayata geçirildi. Adını Denizli’nin doğa harikası (Hierapolis) Pamukkale’den alan ‘Pamukkale Turizm’ Bababalım ailesi tarafından kuruldu. Tarih 16 Ocak 1962’idi.

1972
İlk seferlerimizi Denizli–İstanbul ve Denizli–Ankara güzergâhlarında gerçekleştirdik. Güven veren hizmetlerimiz ve samimiyetimizle kısa sürede yolcularımızın ilgisini ve güvenini kazandık. Yolcularımızdan aldığımız destekle kısa sürede büyüyerek filomuza yeni araçlar katarak diğer büyük illere de seferler düzenlemeye başladık. 1972 yılına gelindiğinde birçok güzergâhta hizmet vermeye başlayarak, ulusal marka kimliğimiz ile Genel Merkezimizi İzmir’e taşıdık.

1975-1985
1976’li yılında Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve şehir içi servisleri yolcularımızın hizmetine sunduk. Şehir içi servisler sektörde yeni bir dönemin başlamasına neden oldu. 1980 – 1985 yılları arasında hızla büyümeye devam ederek, yeni atılımlarımızla beraber sağlam temeller üzerinde yolumuza devam ettik. 1985 yılına gelindiğinde sektörün en genç firmalarından olmamıza rağmen Türkiye’nin en geniş araç filosuna sahiptik.

1990
1990 yılından itibaren üstün teknolojiye sahip modern tasarımlı yeni otobüs modellerinin yolcularımızla tanıştırmak ve çeşitlilikte sürekliliğin artması artık misyonlarımızdan biriydi. Markamıza özel olarak tasarlanan vip araçları filomuza dâhil ederek Elegance servislerini başlattık.

2000
2000’li yıllar Türkiye’nin aktif olarak bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri ile tanıştığı yıllardır. 2002 yılında bilişim sektöründeki gelişmeleri takip ederek sektörümüzde bir ilki daha gerçekleştirdik. Türkiye’de ilk Online Bilet Satış / Rezervasyon hizmetini sunan marka olduk.

2005
2004 – 2005 yıllarına gelindiğinde neredeyse yarım asırlık tecrübemizi yeni kurumsal kimliğimiz ve profesyonel organizasyon yapımız ile birleştirerek sektöre yön verenlerden biri olarak yolumuza devam ettik. 2006 yılında müşteri ilişkileri yönetimi alanındaki yenilikleri, kendi sektörümüze taşıyarak günümüzde 2,5 milyon aktif kullanıcıya ulaşan “Pamukkart” uygulaması ile yolcu sadakat projesini başlattık.Teknolojinin yaşam tarzına da yansıması kaçınılmazdı. Bu doğrultuda bireysel insan vurgusunun da öne çıkması sektörde yeni bir bakış açısı oluşturdu. 2+1 genişletilmiş özel koltuk dizaynı, her koltukta LCD ekran, uydu kanal yayını, bilgisayar oyunları, kişisel özel yayın imkânı, kesintisiz mobil hızlı internet gibi çağımızın olmazsa olmazları “Pamukyol” çatısı altında birleştik. Pamukyol ve Teknobüs araç donanımlarına, koltuk arkası ekranlarda kullanabilecekleri kişisel USB uygulamasını getirdik. “Kontrol Sizde” sloganı ile bu uygulamayı tanıtarak, yolcularımızın kendi tercih ettikleri ve diledikleri zaman ileri/geri alabilecekleri film, müzik, fotoğraf gibi dokümanlarını seyahat esnasında kullanabilmelerini sağladık. Koltuk arkası kişisel ekranlar halen donanımsal ve yazılımsal olarak geliştirmeye devam etmekte ve yeni özellikler kazandırmaktayız.

2009
Pamukkale Turizm ailesi olarak kendimizi “toplumun kurumsal bir vatandaşı” olarak görüyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluk ve destek projelerini 2009 yılında “Pamukeller” markası çatısında topladık. Eğitim, sanat, sağlık ve spor alanında birçok projeyi hayata geçirdik. 2009 ve 2010 yıllarında Ulaştırma sektörü birincisi seçilerek, sektörde öncü ve örnek adımlar atmayı sürdürme hedefimiz ile sektörün geleceğini emin ellere bırakmayı sorumluluk haline getirerek “Pamukkale Akademi” ‘yi kurduk. Sektörde uzmanlık kazanmak isteyen gençlere eğitim desteği vererek, “Yaşam Boyu Eğitim” kavramını temel felsefemiz haline getirdik.

2011
2011 yılında en büyük yatırımımızı sanayi şehri Bursa’ya üs kurarak yaptık. Büyüme stratejimiz çerçevesinde Türkiye ekonomisine yön veren Bursa’dan, faaliyet gösterdiğimiz Akdeniz, Ege, Batı Karadeniz, İç Anadolu, Marmara bölgelerimize direkt kalkışlı seferler düzenlemeye başlayarak Bursa operasyonunda çalışacak otobüslerimiz için 9 milyon Avro yatırım gerçekleştirdik. 2011 yılından bu yana büyümeyi hızlandırarak, ulaşım ağını genişletmeye devam ederek Ege ve Akdeniz bölgelerindeki başarımızı Marmara Bölgesine de taşıyarak iç turizmin yoğun olduğu Bandırma, Erdek ve Karacabey hatlarını açtık. 2014’de “Adım Adım Trakya” projemiz kapsamında başlattığımız seferlerimize, Trakya Bölgesi’nin önemli yerleşim yerlerinden olan Kırklareli, Lüleburgaz ve Çorlu’yu güzergâh haritamıza ekledik. Tekirdağ ve Keşan’ı da renklerine bağlayarak bir adım daha attık.

2015
2015 yılını Trakya’nın önemli merkezlerinden Çanakkale, Tekirdağ, Keşan seferlerimize başlayarak tamamladık. Çanakkale Köprüsü’nün hayata geçirilmesi ile önemli bir bağlantı noktası ve metropol olacak olan Çanakkale ve çevre ilçelerine başlattığımız bu seferler için 30 milyon TL yatırım gerçekleştirdik.

 

 

2016
2016 yılında 100 adetlik 2+1 Pamukyol otobüs alımını tamamlayarak, 2017 yılına da yine filomuza 100 adet otobüs dâhil ederek başladık. 10 inç koltuk arkası ekranları, ücretiz internet hizmeti, şube ve tesislerin altyapısı, geniş servis ağı, çok seçenekli ikram ve filomuzun tümünde her koltukta bulunan prizlerimiz ile çalışmalarımızı “Seyahat Etmek Özgürlüktür” temasından yola çıkarak kurguluyoruz. Bu yüksek donanıma sahip Pamukyol ve Teknobüs araçlarımızdan oluşan 500 araçlık filo ile 2016 yılını 13 milyon yolcumuzu sevdiklerine kavuşturarak tamamladık.

2019
”Kalite, ülkemizin güzel insanlarının en doğal hakkıdır” anlayışını ilke edinmiş bir markayız. Bu ilkemizden hareketle; 2019 yılında “JUMBO’ya Terfi Edin, Standartlarınız Yükselsin” sloganımız ile özel donanımlar ve hizmetler ile geliştirdiğimiz ayrıcalıklı sefer modelimiz “JUMBO” seferlerine başladık. “JUMBO” araçlarımız 75 cm. koltuk arası mesafesi ile Türkiye’deki en geniş koltuk aralığına sahip tek araç olma özelliğini taşıyor. Ayrıca baldır dayama, ayak koyma aparatları ve koltukların geniş açıda yatırılma özellikleri ile daha keyifli yolculuk ve konforlu uyku imkânı sağlıyoruz.Yolcularımızın tüm ihtiyaçlarını düşünerek tasarladığımız “JUMBO” araçlarımızda genişletilmiş ikram menüsü ve ek hizmetler farklılık yaratıyor.

 

 

Ayrıca evcil hayvanlar için de özel bir taşıma alanı bulunan “JUMBO” araçlar, bu alanda da Türkiye’de yapılan ilk çalışma olma özelliğini taşıyor.

Sektörümüzde deneyimli Bölge ve Birim Müdürlerimiz; şirket kültürümüzü benimseyen iş otaklarımız ve A’dan Z’ye tüm destek birimlerimizden oluşan Türkiye’nin en iyi ekibi ile 55 yıllık tecrübeye sahibiz. Kurumsal vizyonumuz ile şekillendirilmiş ayrıcalıklı hizmetlerimizi, yeni güzergâhlar ile ülkemizin güzel insanlarına sunmaya devam edeceğiz. Ülkemize ve geleceğe güvenle bakarak, yeni yatırımlarımıza ve ulaşımda “Referans marka“ olma yolculuğumuza hız kesmeden devam edeceğiz.

YOLCU HİZMETLERİ
0 850 333 35 35
info@pamukkale.com.tr


🟩 Pamukkale Turizm indirim kodu Haziran 2023
🏷️ Pamukkale Turizm indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Pamukkale Turizm indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Pamukkale Turizm kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Pamukkale Turizm promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.