Paribu Taraftar Token Al Sat

Fırsat Süresiz
Yarının taraftarı bu | Galatasaray, Trabzonspor, Juventus ve Paris Saint-Germain...Daha Fazla

Yarının taraftarı bu | Galatasaray, Trabzonspor, Juventus ve Paris Saint-Germain taraftar token’ları Paribu’da Paribu, Socios.com iş birliğiyle Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek listelediği Galatasaray, Trabzonspor, Juventus ve Paris Saint-Germain taraftar token’larıyla ilgili yeni kampanyasının reklam filmini yayınladı.

Paribu’nun “Yarının taraftarı bu” mottosunu kullandığı yeni kampanyasında, “Yarının taraftarı sahada. Paribu’yu hemen yükle, takımında söz sahibi ol” denildi.

Galatasaray Fan Token (GAL), Trabzonspor Fan Token (TRA), Juventus Fan Token (JUV) ve Paris Saint-Germain Fan Token’ı (PSG) listeleyen Paribu’da kullanıcılar, 7/24 kripto para işlemi yapabiliyor; taraftar token’ı sahibi olarak kulüplerinin kararlarında söz sahibi olabiliyor, avantajlardan yararlanabiliyor, bu yolla takımlarını destekleyebiliyor.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Para Çekme Nasıl Yapılır?

Fırsat Süresiz
Banka Aracılığıyla Türk Lirası Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Hesabınızda yer...Daha Fazla

Banka Aracılığıyla Türk Lirası Çekme İşlemi Nasıl Yapılır? Hesabınızda yer alan Türk Lirası bakiyenizi çekmek için Cüzdan menüsünde yer alan Türk Lirası panelini kullanabilirsiniz.

mceclip0.png

 

Açılan ekranda TL ÇEK sekmesini seçin. Transferinizin gerçekleştirilmesini istediğiniz IBAN numarasını ve çekmek istediğiniz tutarı ilgili forma yazarak göndermeniz yeterlidir.

Bakiyenizin tamamını çekmek isterseniz Gönderilecek TL satırının sağ tarafındaki artı işaretine tıklayarak bakiyenizin tamamının tutar satırına otomatik olarak yazılmasını sağlayabilirsiniz.

mceclip1.png

 

IBAN satırına tıkladığınızda açılan ekranda artı butonunu seçerek yeni IBAN numarası kaydedebilirsiniz. IBAN bilginizi aralarda boşluk bırakmadan, TR ibaresi ile birlikte toplam 26 hane olacak şekilde yazın.

mceclip0.png

Adınıza kayıtlı Akbank, Fibabanka, Vakıfbank ve Ziraat Bankası hesaplarına TL çekim işlemlerinizi 7/24 yapabilirsiniz.

İşleminizin EFT (Farklı Bankalar Arası Transfer) olması durumunda mesai saatleri sonrasında TL gönderimi yapılmamaktadır.

Mesai saatleri dışında oluşturulan transferler ise EFT olması durumunda takip eden mesai gününde ve bankaların EFT işlemlerine başlaması ile birlikte gerçekleştirilir.

Transferler sadece adınıza kayıtlı, bireysel, vadesiz Türk Lirası hesaplarına yapılır ve alıcı hanesi Paribu üyeliğinizde belirttiğiniz ad ve soyad bilgisi kullanılarak doldurulur. Farklı bir kişinin banka hesabına yapılacak transfer talepleri işleme alınmaz ve banka tarafından iade edilir.

Çekim talepleri otomatik olarak takip edilmekte ve bir sıra dahilinde gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle çekim talebi oluşturduktan sonra ayrıca bir bildirimde bulunmanız gerekmez.

Minimum çekim tutarı 10 TL’dir. Çekim talimatı verdiğiniz tutar, kullanılabilir bakiyenizden düşülür. Çekim talebinizin iptali durumunda ise tekrar kullanılabilir bakiyenize yansıtılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Para Yatırma Nasıl Yapılır?

Fırsat Süresiz
Banka Aracılığıyla Türk Lirası Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır? Paribu hesabınıza...Daha Fazla

Banka Aracılığıyla Türk Lirası Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır? Paribu hesabınıza Türk Lirası yatırmak için Cüzdan menüsünde bulunan TL Yatırma panelini kullanabilirsiniz.

mceclip0.png

Açılan ekranda TL YATIR butonunu seçin. Banka havale/EFT işleminde kullanacağınız bilgileri içeren aşağıdaki ekran açılacaktır. Aşağıdaki ekranı sağa kaydırarak diğer banka bilgileri de görüntüleyebilirsiniz.

mceclip1.png

Alıcı unvanı ve IBAN bilgileri internet bankacılığı üzerinden yapacağınız havale/EFT işleminde kullanacağınız bilgilerdir.

Transferlerinizi, adınıza kayıtlıbireyselvadesiz TL hesapları üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Adınıza kayıtlı hesabınız bulunan tüm bankalardan EFT yoluyla gönderim yapabilirsiniz.

Alıcı/Unvan kısmına bildirim ekranında görüntülendiği gibi Paribu Teknoloji Anonim Şirketi yazılmalıdır. Eğer harf limiti nedeniyle tamamını yazamıyorsanız Paribu Teknoloji A.Ş. yazabilirsiniz. Bu iki seçeneğin dışında farklı, hatalı ya da eksik alıcı adı yazılarak gönderilen transferler banka tarafından reddedilir ve geri gönderim işlem ücreti tahsil edilerek banka tarafından gönderici hesabına iade edilir.

Her yeni Türk Lirası yatırma işleminizde para yatırmanız için size gösterilen IBAN bilgilerini kontrol edin ve yalnızca TL yatırma ekranında belirtilen IBAN numarasına gönderim yapın.

Havale işlemi aynı banka hesapları arasındaki TL transfer işlemlerini ifade eder. EFT ise farklı bankalara ait hesaplar arasındaki TL transfer işlemleridir.

Havale işlemleri 7/24 gerçekleştirilebilirken, EFT işlemleri yalnızca bankaların mesai saatleri içinde yapılabilmektedir.

Adınıza kayıtlı Akbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Fibabanka veya Yapı Kredi hesabınız varsa TL yatırma ve çekme işlemlerinizi 7/24 yapabilirsiniz.

Farklı bankalar üzerinden yapacağınız transferler, EFT (farklı bankalar arası transfer) kurallarına tabi olacağından banka, talimatınızı takip eden ilk iş gününde işleme alacaktır. Bu nedenle banka mesai saatleri dışında, hafta sonları ve resmi tatil günlerinde EFT yoluyla yapılan gönderimler bankaların mesaiye başladığı ilk iş gününde işleme alınır.

Türk Lirası Yatırma ekranında, gönderim için size gösterilen banka ile çalıştığınız banka aynı ise ve bu sayede havale yapabiliyor iseniz Paribu hesabınıza 7/24 TL yatırabilirsiniz.

Önemli: Bankaların sistemlerinde yaşanan yavaşlık ve arızalar gibi olağan dışı durumlarda transferlerin hesaplarınıza yansıtılması Paribu’dan bağımsız olarak daha uzun sürebilir.

Türk Lirası yatırma işlemlerinizde aksaklık yaşanmaması için aşağıdaki konularda hata yapmadığınızdan emin olun. Kurallara uygun olmayan TL gönderimleri 5 iş günü içinde iade edilir.

  • Sadece şahsınıza ait banka hesaplarından gönderim yapabilirsiniz. Banka hesap sahibi ile Paribu hesap sahibi arasında tutarsızlık olan transferler iade edilir.
  • Alıcı adı/unvanı kısmına Paribu Teknoloji Anonim Şirketi ya da Paribu Teknoloji A.Ş yazılmalıdır. Bu iki seçeneğin dışında yanlış unvan bilgisi ile yapılmış olan gönderimler iade edilir.
  • ATM kullanılarak yapılan transferler (kartlı/kartsız), gönderici bilgilerini teyit etmek mümkün olmadığı için iade edilir.
  • Kredi kartı üzerinden yapılan transferler gönderici IBAN bilgisi bulunmadığı için iade edilir.
  • Banka şube gişelerinden yapılan transferler gönderici IBAN bilgisi bulunmadığı için iade edilir.
  • Şirket hesapları üzerinden yapılan gönderimler iade edilir.
  • Ortak (birden fazla kişi tarafından kullanılan) banka hesabı üzerinden yapılan gönderimler iade edilir.
  • İşlemlerinizi yalnızca bireyselvadesizTürk Lirası hesaplarınız üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
  • Minimum yatırma miktarı bulunmamaktadır. İstediğiniz miktarda yatırma işlemi yapabilirsiniz. 
  • Gönderdiğiniz miktar, kontrollerin ardından sistem tarafından otomatik olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

14 Şubat 2017’de kullanıma açılan ve 4 milyon kullanıcısı bulunan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay, güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Paribu’da Bitcoin ve diğer kripto paralarla işlem yapmak anında.

7/24 kripto para işlemi yapın
Hafta sonu dahil 7/24 Bitcoin ve diğer kripto paralarla alış satış veya yatırma çekme işlemi yapmak mümkün.

Tek adımda kripto para alıp satın
Kolay Al/Sat seçeneğiyle Bitcoin ve diğer kripto para işlemlerinizi anında yapın.

Onlarca kripto paradan dilediğinizi seçin
Paribu’da işlem gören kripto paralardan istediğiniz miktarda, hatta 10 TL’ye dahi kripto para almak mümkün.

Paribu’da işlem gören kripto para birimleri:
Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), XRP, Ether (ETH), EOS, Cardano (ADA), Stellar (XLM) Dogecoin (DOGE), NEO, Tether (USDT), Holo (HOT), Bitcoin Cash (BCH), Tron (TRX), Basic Attention Token (BAT), BitTorrent Token (BTT), Chainlink (LINK), Ravencoin (RVN), WAVES, Chiliz (CHZ), Ontology (ONT), Tezos (XTZ), Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT), Maker (MKR), Avalanche (AVAX), Uniswap (UNI), OMG Network (OMG), Balancer (BAL), Aave (AAVE), Galatasaray Fan Token (GAL), Trabzonspor Fan Token (TRA), Juventus Fan Token (JUV), Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), AC Milan Fan Token (ACM), AS Roma Fan Token (ASR), Atletico De Madrid Fan Token (ATM), Barcelona Fan Token (BAR).

Tether işlem çiftlerinde komisyon sıfır
BTC, ETH, XRP, MKR, WAVES, LINK, ADA, XLM, AVAX işlemlerini USDT ile komisyon ücreti ödemeden yapın.

Taraftar token’la kulüp kararlarında söz hakkı
Galatasaray, Trabzonspor, Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germain, Milan, Roma, Atletico Madrid’in resmi taraftar token’larıyla dünya futbolunda söz sahibi olun.

Yüksek performans, hızlı altyapı
Global standartları belirleyen işlem hizmetinden faydalanın, piyasa hareketliliğinin yüksek olduğu zamanlarda dahi işlemlerinizi hızla yapın.

7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme olanağı
Akbank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank ve Fibabanka ile 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme işlemi yapabilir, diğer bankalar üzerinden yapacağınız EFT işlemlerini banka mesai saatleri içinde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’nin güvenilir finans kurumları ile Bitcoin ve diğer kripto para işlemlerinizi kolaylıkla yapın.

TL yatırmada limit yok
Paribu’da TL yatırma işlemlerinde alt limit bulunmamaktadır.

Veri ve varlıklarınız güvende
Paribu’da kullanıcı varlıkları güvenliği sağlanmış soğuk cüzdanlarda muhafaza edilir. Daima güncel güvenlik tedbirleriyle işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Avantajlı komisyon oranları
Kullanıcının işlem hacmi arttıkça 10 binde 1’e kadar azalan komisyon oranları uygulayan Paribu’nun avantajlı komisyon oranlarından yararlanın.

7/24 hızlı ve kesintisiz destek
Paribu’nun alanında uzman ve tecrübeli Destek Birimi’ne Paribu web sitesinin alt kısmındaki “Destek İste” bölümünden ya da Paribu uygulamasındaki “Destek” bölümünden 7/24 ulaşın.

Paribu Alarm sizin için takipte
Alarm özelliğiyle seçtiğiniz kripto para belirlediğiniz fiyata ulaştığında haberdar olun.

Stop-loss ile bir adım önde olun
Bir kripto para belirlediğiniz fiyata ulaştığında otomatik emrin devreye girmesi için stop-loss özelliğini kullanın.

Fiyat performansını anlık izleyin
Seçtiğiniz kripto paranın fiyat performansını grafikler üzerinden inceleyin.

Widget ekleyin, güncel fiyatları anlık görün
Telefonunuza widget ekleyerek güncel fiyatların ekranınızda anlık olarak görüntülenmesini sağlayın.

Favorilere ekleyin, kolayca izleyin
İstediğiniz sayıda kripto parayı favorilerinize ekleyin, kolaylıkla takip edin.

Piyasayı şeffaflıkla takip edin
Paribu’da tüm işlem hacimleri gerçek verileri gösterir. “Market Geçmişi” bölümünden tüm işlemleri anlık ve anonim olarak inceleyin.
Tüm soru ve destek talepleriniz için Paribu web sitesinin alt kısmındaki “Destek İste” ya da Paribu uygulamasındaki “Destek” bölümünden Destek Birimimize 7/24 ulaşabilirsiniz.


🟩 Paribu indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Paribu indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Paribu indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Paribu kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Paribu promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.