Paribu Cineverse Halk Günü: Pazartesi ve Çarşamba İndirimli Sinema Bileti

Fırsat Süresiz
Her Pazartesi ve Çarşamba 2D ve 3D filmlerde 44 TL...Daha Fazla

Her Pazartesi ve Çarşamba 2D ve 3D filmlerde 44 TL ile 66 TL arasında değişen özel bilet fiyatları, Paribu Cineverse’lerde seni bekliyor.

– İndirim, Pazartesi ve Çarşamba günleri yapılan erken gösterimler ve özel gösterimler için geçerli değildir.

– Paribu Cineverse gişelerinden, kiosklarından, web sitesinden veya mobil uygulamasından alınacak biletlerde geçerlidir.

– Paribu Cineverse web sitesi ve mobil uygulamadan alınan kampanyalı bilet fiyatına hizmet bedeli dahil değildir. CGV Cinema Club üyelerinden hizmet bedeli alınmamaktadır.

– Paribu Cineverse Halk Günü indirimi başka indirimlerle birleştirilemez.

– Resmi tatil ve bayram günlerinde indirim geçerli değildir.

– 3D filmlerde bilet fiyatına 2 TL yansıtılmaktadır.

– Sinema bileti kampanyası sadece 2D, 3D filmlerde geçerlidir. 4DX, 4DX 3D, ScreenX, IMAX, IMAX 3D, D-Box, Gold Class, SkyBox, Sky Auditorium Premium Cinema ve VIP salonlarda geçerli değildir.

– Atmos, MPX, MPX-3D ve Starium formatlarda “Sinema Günü” indirimi geçerlidir.

– İndirim Paribu Cineverse Akasya, Paribu Cineverse Hilltown, Paribu Cineverse İstinyePark, Paribu Cineverse Zorlu, Vadistanbul, Paribu Cineverse Ataköy A Plus ve Paribu Cineverse Palldium’da geçerli değildir.

– CGV Mars Cinema Group indirimde değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

https://www.paribucineverse.com/kampanyalar/her-pazartesi-ve-carsamba-paribu-cineverse-gunu

Her Pazartesi ve Çarşamba Paribu Cineverse Halk Günü

Bu Pazartesi’ye ne yakışır biliyor musun? 🧐 Halk Günü avantajlarıyla kendine bir film ısmarlamak yakışırdı! 🤩 Haydi, vizyondaki filmler seni bekliyor, hangisine gideceksin? ☺

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

Paribu 50TL Kripto Bulundurana 200 TL Cineverse CGV Para + Mısır Kodu Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Paribu Cineverse’ten Dünya Sinema Günü’ne Özel Hediyeler! Dünya Sinema Günü’ne...Daha Fazla

Paribu Cineverse’ten Dünya Sinema Günü’ne Özel Hediyeler!

Dünya Sinema Günü’ne özel, 1-30 Kasım tarihleri arasında, hesabında en az 50 TL değerinde kripto varlık bulunan tüm Paribu kullanıcılarına 200 TL değerinde CGV Para ile orta boy mısır menüsü hediye.

Tüm Paribu Cineverse salonlarında geçerli kampanya kapsamında 1 Kasım itibarıyla her çarşamba 4.000’er adet olmak üzere, toplam 16.000 adet CGV Para kodu ve 16.000 adet orta boy mısır menüsü kodu dağıtımı gerçekleştirilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

● PARİBU CINEVERSE yazıp 0850 303 60 00 numaralı telefona SMS gönderin.

● SMS ile gelen kampanya kodunu Paribu Cineverse gişelerinde, Paribu Cineverse web sitesinde veya Paribu Cineverse mobil uygulamasında aktif edin. https://www.paribucineverse.com/cgv-para-barcode-redeem

● Web sitesi ya da mobil uygulamasından kodu aktif etmek için CGV Cinema Club’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer üyeyseniz, direkt hesabınıza giriş yapabilirsiniz. “CGV MoviePass – CGV Para Barkod Yükleme“ bölümüne SMS ile gelen kodu yazarak kodu aktif edebilirsiniz.

● Aktif edilen 200 TL değerindeki kampanya koduyla Paribu Cineverse’lerden sinema bileti veya Paribu Cineverse büfelerinden dilediğinizi alabilirsiniz.

● Orta boy mısır menüsü için geçerli kampanya koduyla Paribu Cineverse büfelerinden ücretsiz olarak orta boy mısır menüsü (1 adet orta boy mısır ve 1 adet kola) alabilirsiniz.

Katılım koşulları;

Kampanya kodları sadece 1.11.2023 saat 09.00 ile 30.11.2023 23.59 tarihleri arasında alınabilir.
Alınan kampanya kodlarının kullanımı 1.11.2023 saat 09.00 ile 17.10.2024 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
CGV Para için geçerli kampanya kodları 16.000 adetle sınırlıdır. Orta boy mısır menüsü için geçerli kampanya kodları 20.000 adetle sınırlıdır.
Kampanya kodları 1-8-15 ve 22 Kasım tarihlerinde yenilenerek dağıtılacaktır.
Kampanya, Paribu kullanıcılarına özeldir. Kampanyaya katılmak için kullanıcıların hesaplarında en az 50 TL değerinde kripto varlık bulunmalıdır.
Paribu kullanıcılarına özel olan bu kodları almak için “PARİBU CINEVERSE” yazıp 0850 303 60 00’a SMS gönderilmelidir.
SMS ile gelen CGV Para kodu Paribu Cineverse gişelerinde, Paribu Cineverse web sitesinde veya Paribu Cineverse mobil uygulamasında aktif edilmelidir. (Gelen kodu aktif etmek için öncelikle CGV Cinema Club’a üye olmanız gerekmektedir. CGV Cinema Club üyesiyseniz, giriş yaparak “CGV MoviePass – CGV Para Barkod Yükleme“ bölümüne SMS ile gelen kodu yazmanız gerekmektedir.)
Aktif edilen 200 TL değerindeki kampanya koduyla Paribu Cineverse’lerden sinema bileti veya Paribu Cineverse büfelerinden dilediğinizi alabilirsiniz.
Orta boy mısır menüsü için geçerli kampanya koduyla Paribu Cineverse büfelerinden ücretsiz olarak orta boy mısır menüsü (1 adet orta boy mısır ve 1 adet kola) alabilirsiniz.
Kampanyadan mevcut Paribu üyeleri ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan yeni üyeler yararlanabilir.
1 kişi en fazla 1 CGV Para kodu kullanma ve 1 adet ücretsiz orta boy mısır menüsü alma hakkına sahiptir.
Kampanya kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
Kampanyadan sadece gerçek kişi olan PARİBU kullanıcıları faydalanabilir, tüzel kişiler faydalanamaz.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta PARİBU’nun tüm kayıtları esas alınacaktır.
Katılımcıların kampanya koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcıların beyanları çerçevesinde, münhasıran PARİBU tarafından yapılacaktır.
PARİBU, kampanya süresini ve tüm şartlarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir ya da kampanyayı, kampanya başlamış olsa dahi iptal edebilir. Bu değişiklik ya da iptal Duyurular sayfası üzerinden ilan edilir. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların herhangi bir sebeple yaşayacakları aksaklıklardan PARİBU mesul olmayacaktır ve bu aksaklık sebebiyle kullanıcı lehine kazanılmış hak doğmayacaktır.

Yukarıda yer alan tüm koşullar, her bir kullanıcı için aynı ve bağlayıcıdır. Oluşabilecek herhangi bir değişikliği takip etme yükümlülüğü kullanıcılarda olup, PARİBU’nun kullanıcıları olası değişiklikler hakkında bilgilendirme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle kullanıcılar, güncel koşul ve kuralları kendileri takip etmekle yükümlüdürler.

https://www.paribucineverse.com/kampanyalar/paribu-cineverse%E2%80%99ten-dunya-sinema-gunu%E2%80%99ne-ozel-kampanya

paribu.com/blog/haberler/paribu-cineverseten-dunya-sinema-gunune-ozel-kampanya/

Paribu Cineverse’ten Dünya Sinema Günü’ne özel kampanya - ParibuLog Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu 10TL Kripto Bulundurana 150 TL Cineverse Kampanya Kodu Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Paribu Cineverse’ten “Yeni Yıla Sinemayla Başla” kampanyası 1-4 Ocak tarihleri...Daha Fazla

Paribu Cineverse’ten “Yeni Yıla Sinemayla Başla” kampanyası

1-4 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek olan “Yeni Yıla Sinemayla Başla” kampanyası ile yeni yılın ilk filmini Paribu Cineverse’te izleyin.

4 Ocak 2023 tarihine kadar CGV para kodunu alan kullanıcılarımız, 31 Ocak 2023’e kadar aşağıdaki adımları uygulayarak kodu tanımlayabilir ve tüm Paribu Cineverse salonlarında kullanabilir.

 • SMS ile gelen kampanya kodu Paribu Cineverse gişelerinde, Paribu Cineverse web sitesinde veya Paribu Cineverse mobil uygulamasında aktif edilmelidir. (Gelen kodu aktif etmek için öncelikle CGV Cinema Club’a üye olmanız gerekmektedir. CGV Cinema Club üyesiyseniz, giriş yaparak “CGV MoviePass – CGV Para Barkod Yükleme” bölümüne SMS ile gelen kodu yazmanız gerekmektedir.)
 • Kampanyaya başvuranlar, aktif edilen 150 TL değerindeki kampanya koduyla Paribu Cineverse’lerden sinema bileti veya Paribu Cineverse’lerdeki büfelerden yiyecek içecek alabilir.
 • Kampanya dahilinde Paribu Cineverse büfelerindeki mısır menülerinde geçerli yüzde 25 indirim kodu da verilmektedir.

Katılım koşulları

 1. Kampanya kodları sadece 01.01.2023 saat 00:01 ile 04.01.2023 23:59 tarihleri arasında alınabilir.
 2. Alınacak kampanya kodları 01.01.2023 saat 00:01 ile 31.01.2023 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 3. Kampanya 10 bin kodla sınırlıdır.
 4. Kampanya Paribu kullanıcılarına özeldir. Kampanyaya katılmak için, kullanıcıların hesaplarında en az 10 TL değerinde kripto varlığı bulunmalıdır.
 5. Paribu kullanıcılarına özel olan bu kodları almak için “PARIBU CINEVERSE” yazıp 0850 303 60 00’a SMS gönderilmelidir.
 6. SMS ile gelen kampanya kodu Paribu Cineverse gişelerinde, Paribu Cineverse web sitesinde veya Paribu Cineverse mobil uygulamasında aktif edilmelidir. (Gelen kodu aktif etmek için öncelikle CGV Cinema Club’a üye olmanız gerekmektedir. CGV Cinema Club üyesiyseniz, giriş yaparak “CGV MoviePass – CGV Para Barkod Yükleme” bölümüne SMS ile gelen kodu yazmanız gerekmektedir.)
 7. Aktif edilen 150 TL değerindeki kampanya koduyla, başvuran ilk 10 bin kişi Paribu Cineverse’lerden sinema bileti veya Paribu Cineverse’lerdeki büfelerden yiyecek içecek alabilir.
 8. Kampanyadan mevcut Paribu üyeleri ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan yeni üyeler yararlanabilir.
 9. Kampanya dahilinde Paribu Cineverse büfelerindeki mısır menülerinde geçerli yüzde 25 indirim kodu da verilmektedir. İndirim kodlarında sınırlama yoktur; CGV para kodları tükendiğinde dahi indirim kodları gönderilmeye devam edecektir.
 10. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. 1 kişi en fazla 1 kampanya kodu ve mısır menülerinde geçerli 1 indirim kodunu kullanma hakkına sahiptir.
 11. Kampanya kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 12. Kampanyadan sadece gerçek kişi olan PARİBU kullanıcıları faydalanabilir, tüzel kişiler faydalanamaz.
 13. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 14. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta PARİBU’nun tüm kayıtları esas alınacaktır.
 15. Katılımcıların kampanya koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcıların beyanları çerçevesinde, münhasıran PARİBU tarafından yapılacaktır.
 16. PARİBU, kampanya süresini ve tüm şartlarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir ya da kampanyayı, kampanya başlamış olsa dahi iptal edebilir. Bu değişiklik ya da iptal Duyurular sayfası üzerinden ilan edilir. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 17. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların herhangi bir sebeple yaşayacakları aksaklıklardan PARİBU mesul olmayacaktır ve bu aksaklık sebebiyle kullanıcı lehine kazanılmış hak doğmayacaktır.

Yukarıda yer alan tüm koşullar, her bir kullanıcı için aynı ve bağlayıcıdır.  Oluşabilecek herhangi bir değişikliği takip etme yükümlülüğü kullanıcılarda olup, PARİBU’nun kullanıcıları olası değişiklikler hakkında bilgilendirme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle kullanıcılar, güncel koşul ve kuralları kendileri takip etmekle yükümlüdürler.

https://www.paribu.com/blog/haberler/paribu-cineverseten-yeni-yila-sinemayla-basla-kampanyasi/

Paribu Cineverse’ten “Yeni Yıla Sinemayla Başla” kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse CGV Cinema Club: % 3 CGV Para Kazan, Doğum Gününde Menü Hediye, 3D Gözlük İndirimi

Fırsat Süresiz
CGV Cinema Club’a üye ol veya giriş yap, anında CGV...Daha Fazla

CGV Cinema Club’a üye ol veya giriş yap, anında CGV Para kazan, istediğin zaman kullan!

Gişede ve büfede toplam harcamana %3 CGV Para!
Yenilenen CGV Cinema Club’a üye ol, gişe ve büfede harcadıkça kazan, kazandıkça harca.

Misafirlerimiz gişede ve büfede harcadıkları toplam tutarın %3’ünü CGV Para olarak biriktirebilmektedir. Biriktirilen CGV Para’lar gişede ve büfede, istenildiği zaman kullanılabilmektedir. Günlük CGV Para kazanım üst limiti 20 CGV Para’dır (20 TL).

CGV Cinema Club üyelerine 3D gözlükler 1 TL indirimli!
CGV Cinema Club üyeleri, 3D filmlerde gözlükleri indirimli alırlar, keyiflerine bakarlar.

Sevdiğin markalardan sevineceğin haberler almak için takipte kal! CGV Cinema Club avantajları için takipte kal ve iletişim bilgilerini doldurmayı unutma.
CGV Cinema Club avantajları için takipte kal ve iletişim bilgilerini doldurmayı unutma.

Doğum gününde tüm üyelere küçük boy menü hediye!
CGV Cinema Club üyelerinin doğum gününde hediyeleri patlatıyoruz!

https://www.paribucineverse.com/cgv-cinema-club

Sık Sorulan Sorular

CGV Cinema Club nedir, üye olursam ne gibi avantajlarım olacak?
CGV Cinema Club, sana özel avantajlar sunabilmek için kurduğumuz üyelik sistemimiz. Sana kısaca avantajlarımızdan bahsedelim:

Gişe, büfe ve Yoort harcamalarından yüzde 3 CGV Para kazanma,
Hesabında biriken CGV Para’yı gişede, büfede ya da Yoort standlarında harcama,
3D gözlüklerimizde 1 TL indirim,
Doğum günlerinde büfeden özel hediyeler,
Kişiye özel kampanyalar,
İnternet üzerinden bilet alımlarında hizmet bedeli ödememe gibi ayrıcalıkların olacak.

CGV Cinema Club’ın eski üyelik sisteminde 8 bilet aldığımda bir bilet kazanıyordum. Yeni üyelik sisteminin bana sağladığı avantajlar neler olacak?
Sizlerden gelen yorumları da dikkate alarak CGV Cinema Club üyelerinin kazandıkça harcayabilecekleri, daha dinamik bir sadakat programı geliştirdik. Yeni üyelik sistemimizde misafirlerimizin gişede ve büfede harcadıkları toplam tutarın en az %3 kadarı CGV Para olarak CGV Cinema Club hesaplarına yüklenecek. Yüklenen CGV Para’lar sinema bileti ya da büfeden yapılacak alışverişler sırasında kullanılabilecek.

CGV Cinema Club üyesi olmak için ne yapmam gerekiyor?
Eğer sinemadaysan; ad, soyad ve telefon numaranı gişemizle paylaşıp üyelik başvurunu yapabilirsin. Aktivasyon adresini hemen verdiğin telefon numarasına iletiyoruz. Bu adrese tıklayıp eksik bilgilerini tamamlandığın zaman da üyeliğin başlamış oluyor. Ama unutma, link sadece 5 gün boyunca aktif olacak. Dilersen paribucineverse.com adresimizden ya da uygulamamızdan da üyelik formunu doldurup hemen üye olarak CGV Para kazanmaya başlayabilirsin.

CGV Cinema Club üyeliği için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?
Elbette hayır. Herhangi bir ücret ödemeden bu sinema kulübüne katılarak ayrıcalıklı olabilirsin.

Tüm sinemalarda bu yeni üyelik sistemi geçerli mi, yoksa sadece CGV sinemalarında (Paribu Cineverse’lerde) mı geçerli?
Yeni üyelik sistemimiz sadece CGV’ye özel. Dolayısıyla CGV Mars Cinema Group bünyesindeki tüm Paribu Cineverse’lerde geçerli.

CGV Cinema Club üyesi olmak için sinemadan başvurdum ama bana gelen aktivasyon adresinden bilgilerimi tamamlamayı unuttum, ne yapacağım?
Eğer 5 gün geçtiyse, aktivasyon adresin maalesef artık aktif değil demektir. Bu durumda üyelik başvurusunda bize verdiğin tüm bilgileri silmiş oluyoruz. Ama merak etme, çözüm var. Dilersen gişemizden, uygulamamızdan ya da paribucineverse.com adresimizden yeniden üyelik başvurusu yaparak sana özel avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsin.

Üye olurken bazı bilgileri eksik veya yanlış verirsem ne olur?
Bu durumda sana sunduğumuz imkanlardan faydalanamazsın. Bunu düzeltmek için yapman gereken, cep telefonu/e-mail ve belirlediğin şifre ile üye profiline ulaşarak bilgilerini doğru şekilde güncellemek. Ama unutma, doğum tarihini ve cinsiyetini değiştirmen mümkün değil. Bu nedenle bu bilgileri profiline doğru kaydetmeyi unutma.

Şifremi unuttum, şifremi nasıl alabilirim?
CGV Cinema Club üyesi olurken şifreni kendin belirlersin. Eğer güncelleme yaptıktan sonra şifreni unuttuysan, CGV Cinema Club üyelik sayfamızda bulunan “şifremi unuttum” linkine tıklayarak tek kullanımlık şifrene ulaşabilir, bu şifre ile yeniden giriş yaparak yeni şifreni yine kendin belirleyebilirsin.

Yeni üyelik oluşturduğumda hemen CGV Para kazanmaya başlayabilir miyim?
Üyelik bilgilerini tamamlar tamamlamaz CGV Para kazanmaya başlıyorsun.

Nasıl CGV Para kazanıyorum? Kazanım için herhangi bir limitim var mı?
Gişeden, Yoort standlarımızdan ve büfeden yapacağın her harcamanda toplam ödediğin tutar üzerinden %3 oranında CGV Para hesabına yüklenir. Aynı gün içerisinde en fazla 20 CGV Para kazanabilirsin.

Her zaman aynı miktarda mı CGV Para kazanacağım? Belirli dönemlerde daha fazla CGV Para kazanma şansım yok mu?
Daha fazla CGV Para kazanmanızı sağlayacak dönemlik kampanyalarımız olacak.

CGV Para’mı kullanabilmem için herhangi bir alt limit ya da koşul var mı?
CGV Para’nı kullanmaya başlayabilmen için hesabından en az 1 CGV Para birikmiş olması gerekir. 0,5 CGV Para ve katlarını harcayabilirsin. Paribu Cineverse’den yapacağın tüm bilet ve büfe alışverişlerinde toplam ödeyeceğin tutarın bir kısmını ya da tamamını CGV Para’nla ödeyebilirsin.

CGV Para’larımı kullanabilmek için tam olarak bilet veya büfeden almak istediğim ürünün tamamı tutarında CGV Para’mın mı olması gerekir?
Eğer gişelerimizden, Yoort standlarımızdan veya büfelerimizden alışveriş yapıyorsan; CGV Paralarını kullanmak için almak istediğin ürün tutarında CGV Para’n olmasına gerek yok. Hesabında en az 1 (bir) CGV Para olması koşulu ile, 0,5 CGV Para ve katları tutarınca harcama yapabilir, kalan tutarı nakit veya kredi kartıyla ödeyebilirsin.

Ancak internet üzerinden alacağın biletlerde, toplam bilet tutarının tamamı kadar CGV Para’n olması gerekmektedir.

Hesabımda biriken CGV Para’mı ne zamana kadar kullanabilirim?
CGV Paralar kazandığın andan itibaren 6 (altı) ay süre ile geçerli kalacaktır. Kazandığın tarihten itibaren 1 yıl sonunda harcamadığın CGV Paralar silinecektir. Geçerlilik süresince kullanılmayan CGV Paralar sonraki yıla devredilmeyecektir.

İki farklı üyelikte biriken puanları birleştirerek bir sinema bileti alabilir miyiz?
Hayır. CGV Cinema Club üyelikleri kişiye özel olduğu için farklı hesaplardaki CGV Paralar birleştirilemiyor.

Hesabımdaki CGV Para’larımı nakit olarak alabilir veya başkasına devredebilir miyim?
Hayır, maalesef CGV Para’ların nakde çevrilmesi ve üyelikler kişiye özel olduğundan başkasına devri mümkün değil.

CGV Para kullanarak satın almış olduğum biletin iadesi yapılıyor mu?
CGV Para kullanarak satın aldığın bileti seans başlamadan önce gişemizden iade edebilirsin. Online ve mobil uygulamamız üzerinden yapılacak iadeler seans saatinden 1 saat önceye kadar yapılmaktadır. İade konusu bilet için kullandığın kadar CGV Para’n aynı anda hesabına iade edilecektir.

Bilet alırken üyelik girişi yapmayı unutmuşum, ne yapabilirim?
Satın aldığın biletten ve büfe ürününden CGV Para kazanabilmek için üye bilgilerini gişe/büfe personeline iletmiş olman veya sitemizden üye girişi yapman gerekli. Ne yazık ki bilet alımında üye girişi yapılmadığında CGV Para’nın sonradan yüklenmesi mümkün olmayacak.

CGV Cinema Club üyesiyim, hesabımdaki CGV Para’m eksik gözüküyor, benden izinsiz kullanılmış!
Böyle bir durumla karşılaşman halinde hemen şifreni değiştirip “yorum ve öneriler” formundan bizimle iletişime geçmeni rica ediyoruz. Böylece en kısa sürede sana yardımcı olabiliriz.

CGV Cinema Club üyesiyim, hesabımdaki CGV Para’m eksik gözüküyor. Bazı biletlerim ya da büfedeki harcamalarım işlenmemiş olabilir mi?
Bir gün içerisinde en fazla 20 CGV Para kazanabilirsin. CGV Para’nı kazandığın tarihten itibaren 6 (altı) ay süreyle kullanmadığın takdirde hesabındaki CGV Para silinecektir. Bu kriterlerin dışında eksik bir yükleme gördüysen (son bir ay içerisinde yapılmış biletleme işlemi olmalı) üyelik bilgilerini (cep telefonu ya da mail adresi) ve bahsettiğin işleme ait biletin görselini/referans numarasını/rezervasyon numarasını “yorum ve öneriler” formundan bize iletmeni rica ediyoruz. Konuyu inceleyerek sana yardımcı olmaya çalışacağız.

Bana sormadan CGV Cinema Club üyeliğim bloke edilebilir mi?
CGV Cinema Club üyelik sistemi kişiye özel bir hizmet; sadece senin kullanımın ile kazanım ve harcama yapabildiğin bir abonelik sistemine dayanıyor. Dolayısıyla eğer hesabın senin dışında kişiler tarafından kullanılır ve bu usulsüz işleme devam edilirse, üzülerek hesabındaki puanları siliyoruz.

Üyeliğimi sonlandırmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Üye olurken verdiğin telefon numarası ve e-mail adresini “yorum ve öneriler” formundan bize iletirsen üyeliğini sonlandırabiliriz.

Birden fazla üyeliğim olduğunu fark ettim, bunları birleştirebilir miyiz?
Elbette. Bahsettiğin üyeliklere ait telefon numarası ve mail adresini “yorum ve öneriler” formundan bize iletirsen üyeliklerini birleştirebiliriz.

İşlemlerimi yapmak için fiziki bir karta ihtiyacım var mı?
Fiziki kart olmadan da üyelik avantajlarından yararlanabiliyorsun. Cep telefonu numaranla işlem yaparak CGV Para kazanmaya devam edebilirsin. CGV Para’nın gişeden ve büfeden kullanımı için kimlik ibraz etmen yeterli olacak.

Kampanyalar hakkında nasıl bilgi alabilirim?
Kampanyalarımızı e-posta ve kısa mesaj ile üyelerimize iletiyoruz. Dilersen sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan da kampanyalar hakkında bilgilere ulaşabilirsin. Ayrıca her zaman sana özel fırsatlarımız olacak. Bu özel kampanyaları sadece senin ulaşabildiğin bilgilendirme sayfalarında görebilirsin. Aynı zamanda sana özel olarak iletilmiş e-posta ve kısa mesajlardan da takip edebilirsin.

Kısa mesaj veya E-posta üzerinden hiçbir şekilde iletişim kurmanızı istemiyorum, ne yapabilirim?
E-posta ve SMS almak istemiyorsan başvuru esnasında iletişim onayı vermeyebilirsin. Eğer onay verdikten sonra vazgeçersen, gönderdiğimiz e-postada yer alan “üyelikten ayrıl” seçeneğine tıklayabilirsin. SMS iptali için ise CINEVERSE RET yazıp 4933’e göndererek telefonuna bildiri gelmesini durdurabilirsin.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse CGV MoviePass: % 10 CGV Para Kazan + Mısır Hediye

Fırsat Süresiz
Sinemada film izlemenin en kolay, en hızlı ve en lezzetli...Daha Fazla

Sinemada film izlemenin en kolay, en hızlı ve en lezzetli yolu CGV MOVIEPASS. Haydi hiç vakit kaybetmeden, paketini seç sinemaya gel! Hem CGV Para’ların hem de Mısırın cepte!

https://www.paribucineverse.com/cgv-moviepass

CGV MOVIEPASS’İ NASIL KULLANIRIM?

Alternate TextCGV MOVIEPASS ACAYİP Bİ’ŞEY!
Dilediğin paketi seçip, hemen şimdi başlıyo’sun! Hem ekstra CGV Para kazanıyo’sun hem de sana özel mısır…

İster arkadaşına hediye ediyo’sun ister ayrıcalıklı fırsatlardan kendin yararlanıyo’sun!

Kendine uygun CGV MoviePass paketini seç! Seçtiğin paketi ister online ister gişeden al.

 • 100 TL’lik CGV MoviePass paketinde %7 CGV Para ve orta boy mısır vardır. Toplamda kazanılacak CGV Para tutarı 107 TL olacaktır.
 • 200 TL’lik CGV MoviePass paketinde %10 CGV Para, kova mısır ve sürpriz hediye vardır. Toplamda kazanılacak CGV Para tutarı 220 TL olacaktır.
 • 300 TL’lik CGV MoviePass paketinde %10 CGV Para, kova mısır (%30 daha fazla) ve sürpriz hediye vardır. Toplamda kazanılacak CGV Para tutarı 330 TL olacaktır.

Alternate TextParibu Cineverse gişelerinden veya Paribu Cineverse web sitemiz/mobil uygulamamız üzerinden satın aldığın CGV MoviePass paketlerini gişelerden veya web sitemiz/mobil uygulamalarımızda bulunan “CGV MoviePass Barkod Yükleme” sekmesinden aktif hale getirebilirsin.

Alternate TextSana özel fırsatlarla, CGV Para’larını dilediğin gibi ister büfede ister gişede harcamaya başla!

CGV MoviePass paketlerini kullanmak için CGV Cinema Club üyesi olma koşulu aranmaktadır.

Barkod okutulduktan sonra kodların 6 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.

CGV MoviePass paketleri satın alındıktan sonra 30 gün içerisinde barkodlar kazınmamış ve kullanılmamışsa iade edilebilir.Alternate Text

Sık Sorulan Sorular

CGV MoviePass paketlerini nasıl satın alabilirim?
CGV MoviePass paketlerini dilersen Paribu Cineverse’un belirli lokasyonlarında* fiziksel kart olarak, dilersen de online web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden satın alabilirsin.

Aldığım CGV MoviePass paketlerini üyelik hesabıma nasıl yükleyebilirim?
• CGV Para barkodlarınızı Paribu Cineverse gişelerinden veya Paribu Cineverse web sitemiz/mobil uygulamamız üzerinden CGV MoviePass Barkod Yükleme sekmesinden yükleyebilirsiniz. Mısır hediyesi ve sürpriz hediyeli paketleri tercih ederseniz bu barkodlar gişe ve büfelerimizden kullanılabilmektedir.

CGV MoviePass paketlerini kullanmak için CGV Cinema Club üyesi olmam gerekiyor mu?
Evet! CGV MoviePass’in avantajlarından faydalanmak için CGV Cinema Club üyesi olman gerekiyor.

CGV MoviePass paketlerinde yükleme limiti var mıdır ?
Evet! CGV MoviePass’in günlük yükleme limiti 550 CGV Para’dır. Eğer daha fazla miktar CGV MoviePass satın aldıysan ertesi gün yükleyebilirsin!

CGV MoviePass paketlerini satın aldıktan sonra CGV Para’ları nerede kullanabilirim?
CGV MoviePass paketini satın aldıktan sonra CGV Para’ları hem büfede hem gişede kullanabilirsin.

CGV MoviePass paketlerini tüm Paribu Cineverse lokasyonlarında kullanabilir miyim?
Tabii ki! CGV MoviePass paketlerini istediğin lokasyonumuzda kullanabilirsin.

CGV MoviePass’in barkodunu okuttuktan sonra ne kadar süre içerisinde kullanabilirim?
CGV Moviepas paketlerinin üzerinde bulunan barkodu gişede aktive ettikten sonra 6 ay içerisinde kullanabilirsin.

CGV MoviePass paketlerini sevdiklerime hediye edebilir miyim?
Tabii ki! Web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden CGV MoviePass paketlerini sevdiklerine hediye edebilirsin.

Satın aldığım CGV MoviePass paketi CGV Para hesabıma aktarılıyor mu?
Evet! CGV MoviePass paketindeki CGV Para’lar, CGV Para hesabına aktarılıyor.

Sürpriz hediyeleri nasıl kullanabilirim?
Paribu Cineverse web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden satın aldığın 200 TL’lik ve 300 TL’lik CGV Moviepass paketlerindeki sürpriz hediyeleri Paribu Cineverse büfelerinden barkod okutarak aktif hale getirebilirsin.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Paribu Cineverse Popcorn Mobil Uygulama İndirimi

Fırsat Süresiz
Paribu Cineverse biletini mobil uygulama üzerinden al lezzetli mısır Menülerde...Daha Fazla

Paribu Cineverse biletini mobil uygulama üzerinden al lezzetli mısır Menülerde %20 İndirim Seni Bekliyor!

 • Paribu Cineverse web sitesi ve mobil uygulamasından bilet alan misafirlerimiz menülerini %20 indirimli alıyor.
 • İnternetten aldığınız bileti büfede görevli personele göstermeniz yeterli.
 • Geçerli olduğu popcorn menüler: Kova menü, büyük menü, büyük tekli menü ve orta menü.
 • CGV Mars Cinema Group kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.paribucineverse.com/kampanyalar/menulerde-20-indirim-seni-bekliyor

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse Anket Doldur Bedava Orta Boy Popcorn Kazan

Fırsat Süresiz
Paribu Cineverse'den anket karşılığında bedava orta boy popcorn. Paribu Cineverse...Daha Fazla

Paribu Cineverse’den anket karşılığında bedava orta boy popcorn.

Paribu Cineverse Film Bilinirlik/Tercih Araştırması: https://c4feed.in/igmeZS

İzleyeceğin bir sonraki film hangisi meraktayız! Anketimize tiklayarak film zevkini bizimle paylas, hediye orta boy popcornu kapl https://c4feed.in/igmeZS
Anketimize katildigin icin tesekkur ederiz. Paribu Cineverse bufelerinde kullanabilecegin orta boy patlamis misir hediyemiz icin tek kullanimlik kodun:

Daha Az

Hemen Al
7% Başarılı

Paribu Cineverse MoviePass Kodu Hepsiburada & Trendyol İndirimi

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da Paribu Cineverse 330 TL'lik kod 195 TL. Kova mısır...Daha Fazla

Hepsiburada’da Paribu Cineverse 330 TL’lik kod 195 TL. Kova mısır ve sürpriz hediye dahil. Paribu Cineverse Cgv Moviepass 300 TL – Kova Mısır – Sürpriz Hediye Trendyol’da 300TL’lik kod 187,5 TL.

Uygulamasından movie pass’e kayıt olup sinemada gişe görevlisine kodu vererek hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

https://www.hepsiburada.com/paribu-cineverse-cgv-moviepass-300-tl—kova-misir—spriz-hediye-p-HBCV000037GDI1

https://www.hepsiburada.com/paribu%20cineverse/hediye-kartlari-c-80755018

https://www.trendyol.com/pd/paribu-cineverse/cgv-moviepass-300-tl-p-392436679?boutiqueId=61

Paribu Cineverse Cgv Moviepass 300 TL - Kova Mısır - Süpriz Hediye

Ürünü satın aldıktan sonar tarafınıza 330CGV Para, Kova Mısır ve Süpriz Hediye için üç ayrı kod mail olarak iletilecektir.
Kullanım Koşulları;

CGV MARS’a ait “CGV Movie Pass” e sahip misafirlerin CGV Cinema Club üyeliklerine CGV Para yükleyerek misafirlere ekstra fayda kazanmasına yönelik bir üründür.
CGV MARS’a ait CGV Para, misafirlerin CGV Cinema Club hesaplarına yüklenebilen ve Paribu Cineverse’lerde sinema bileti ile büfe harcamalarında kullanabildiği bir çeşit ödeme yöntemidir. (1 CGV Para = 1 TL’dir).

1 gün içerisinde aynı hesaba maksimum 550 TL değerinde CGV Para yüklenebilmektedir. Bunun dışında yapılan yüklemelerde kod geçersiz hale gelir.
Satın alınan CGV Para kodlar,CGV MARS’a ait Paribu Cineverse sinema gişelerinden yüklenebilir; veya Paribu Cineverse mobil uygulamalarımız ve https://paribucineverse.com/ web sitemiz üzerinden üye girişi yaptıktan sonra Hesabım >>> CGV MOVIEPASS Yeni sekmesi üzerinden yüklenebilir.

CGV Movie Pass paketlerinde yer alan Hediye Mısır ve Sürpriz Hediye Kodları SADECE sinema büfelerinden üyelik hesaplarına yüklenir.

Kullanacak kişinin CGV Cinema Club hesabı yok ise gişe görevlisi tarafından ücretsiz hesap oluşturularak CGV Para hesabına yüklenmesi adına bilgilendirilerek misafire bu konuda destek verilir.
CGV Cinema Club hesap kullanıcısı hesabına yüklenen CGV Paraları Paribu Cineverse Gişe ve Büfelerinde kullanabilir. Kodlar ile sadece CGV Mars Cinema Group’ a ait CGV Cinema Club üyeleri faydalanabilir.

Kazanılan CGV Paralar , verilen mısır ve süpriz hediye tüm kodlar Moviepass satın alınma tarihinden itibaren 6 ay geçerliliklerini korurlar. CGV Moviepass kodları satıldıktan sonra 6 aylık kullanım ömrü başlar. Bu nedenle satılan kodlar iade edilemez
CGV Paralar başkasına devredilemez, nakde çevrilemez, alışveriş sonrası para üstü talep edilemez.
CGV Para Kodları üçüncü kişilere satılamaz.

CGV Paralar müşteri hesaplarına yüklendikten sonra tüm Paribu Cineverse şubelerinde kullanılabilir.
CGV Mars Cinema Group kullanımı ve koşullarını dilediği gibi durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
Destek için; paribucineverse.com/yorum-ve-oneriler linkinden destek alabilirsiniz.

Paribu Cineverse Cgv Moviepass 300 tl

Paribu Cineverse Cgv Moviepass 300 tl

 • CGV MARS’a ait “CGV Movie Pass” e sahip misafirlerin CGV Cinema Club üyeliklerine CGV Para yükleyerek misafirlere ekstra fayda kazanmasına yönelik bir üründür.
 • CGV MARS’a ait CGV Para, misafirlerin CGV Cinema Club hesaplarına yüklenebilen ve Paribu Cineverse’lerde sinema bileti ile büfe harcamalarında kullanabildiği bir çeşit ödeme yöntemidir. (1 CGV Para = 1 TL’dir).
 • – 1 gün içerisinde aynı hesaba maksimum 550 TL değerinde CGV Para yüklenebilmektedir. Bunun dışında yapılan yüklemelerde kod geçersiz hale gelir.
 • Satın alınan CGV Para kodlar,CGV MARS’a ait Paribu Cineverse sinema gişelerinden yüklenebilir veya Paribu Cineverse mobil uygulamalarımız ve web sitemiz üzerinden üye girişi yaptıktan sonra Hesabım >>> CGV MOVIEPASS Yeni sekmesi üzerinden yüklenebilir.
 • CGV Movie Pass paketlerinde yer alan Hediye Mısır ve Sürpriz Hediye Kodları SADECE sinema büfelerinden üyelik hesaplarına yüklenir.
 • Kullanacak kişinin CGV Cinema Club hesabı yok ise gişe görevlisi tarafından ücretsiz hesap oluşturularak CGV Para hesabına yüklenmesi adına bilgilendirilerek misafire bu konuda destek verilir.
 • CGV Cinema Club hesap kullanıcısı hesabına yüklenen CGV Paraları Paribu Cineverse Gişe ve Büfelerinde kullanabilir. Kodlar ile sadece CGV Mars Cinema Group’ a ait CGV Cinema Club üyeleri faydalanabilir.
 • Kazanılan CGV Paralar , verilen mısır ve süpriz hediye tüm kodlar Moviepass satın alınma tarihinden itibaren 6 ay geçerliliklerini korurlar. CGV Moviepass kodları satıldıktan sonra 6 aylık kullanım ömrü başlar. Bu nedenle satılan kodlar iade edilemez
 • – CGV Paralar başkasına devredilemez, nakde çevrilemez, alışveriş sonrası para üstü talep edilemez.
 • CGV Para Kodları üçüncü kişilere satılamaz.
 • CGV Paralar müşteri hesaplarına yüklendikten sonra tüm Paribu Cineverse şubelerinde kullanılabilir.
 • CGV Mars Cinema Group kullanımı ve koşullarını dilediği gibi durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Destek için linkinden destek alabilirsiniz.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

Paribu Cineverse Film Arası Mısır İndirimi

Fırsat Süresiz
Paribu Cineverse Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez! Büfeden alınan tüm mısır...Daha Fazla

Paribu Cineverse Siz Bitti Demeden Mısır Bitmez!

 • Büfeden alınan tüm mısır alımlarında, alınan mısır tekrar büfeden doldurulabilir.
 • Tekrar dolum alım yapıldığı gün geçerlidir.
 • Tekrar dolum fiyatı lokasyona göre değişkenlik göstermektedir.
 • CGV Mars Cinema Group kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.paribucineverse.com/kampanyalar/siz-bitti-demeden-misir-bitmez

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse IMAX Sinema

Fırsat Süresiz
Paribu Cineverse IMAX Sinema Sistemi IMAX sinema sisteminin tüm bileşenleri...Daha Fazla

Paribu Cineverse IMAX Sinema Sistemi

IMAX sinema sisteminin tüm bileşenleri (çift dijital projeksiyon cihazı, lazer hizalı dijital ses sistemi ve IMAX’in patentli salon geometrisi), dünya çapındaki sinemaseverler tarafından en üst seviyede eğlence deneyimi olarak bilinen, “IMAX Deneyimi®”ni sunmak için özel olarak bir araya getirilmiştir.

IMAX, bugüne dek yaratılmış “GERÇEĞE EN YAKIN” 3 boyutlu sinema teknolojisi ile “DÜNYANIN EN ETKİLEYİCİ FİLM DENEYİMİ”ni sunar. IMAX salonlarının eşsiz geometrik yapısı; gerçek hayattakinden daha büyük kristal netliğindeki 3 boyutlu görüntüler ve IMAX’e özel dijital ses sistemi ile birleşerek kendini adeta filmin içinde hissetmeni sağlar.

DEV IMAX PERDESİ – GENİŞ GÖRÜŞ ALANI

Etkileyici bir deneyimin anahtarı; film izlediğini hissettiren unsurları ortadan kaldırmaktır. IMAX salonlarında, geleneksel salon perdelerine kıyasla %110 daha büyük olan IMAX perdesine yansıtılan görüntüler; çevresel görüş alanının da dışına taşarak perdenin ortadan kalktığı hissini yaratır. Bu etki, IMAX perdesinin boyutları, şekli ve konumu nedeniyle, sadece IMAX’e özeldir.

Sinema salonunda oturulan nokta ve perdenin dört köşesi arasında oluşan alan “Görüntü Piramidi”dir. IMAX salonlarında görüntü piramidinin daha büyük olması, 3 boyutlu görüntüleri gerçek boyutlarında ve daha yakından hissetmene olanak tanır. Görüntüler adeta perdeden çıkıp kucağına kadar gelir ve geleneksel perdelerde gösterilen klasik sistemlerden çok daha etkili bir 3D deneyimi sağlar. IMAX’e özel tescilli salon mimarisi, perde büyüklükleri ile etkileyici bir deneyim sunar.

IMAX DIGITAL SURROUND SES SİSTEMİ

IMAX salonlarında ses de görüntü kadar büyük önem taşır. IMAX’e özel digital surround ses sistemi, perdeden taşan görüntüler kadar gerçekçi ve iliklerine işleyen bir sesle seni sarmalar. Tüm IMAX salonlarında, IMAX’in yüksek kalite standartları ışığında özel akustik dizayn oluşturularak, her bir koltuğun en iyi işitme pozisyonunda olması sağlanmaktadır.

IMAX Salonları:

Paribu Cineverse Akasya

Paribu Cineverse İstinyePark

Paribu Cineverse Hilltown

Paribu Cineverse Marmara Park

Paribu Cineverse MaviBahçe

Paribu Cineverse Bursa Marka

Paribu Cineverse Ankamall

Paribu Cineverse M1 Adana

https://www.paribucineverse.com/teknolojiler/imax

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse Sinema Gününe Özel 140 TL CGV Para Hediye

Fırsat Süresi Doldu
11-20 Kasım tarihleri arasında geçerli “14 Kasım Dünya Sinema Günü”...Daha Fazla

11-20 Kasım tarihleri arasında geçerli “14 Kasım Dünya Sinema Günü” kampanyası planlanan tarihten erken sonlandırılmıştır.

Paribu ve CGV Mars Cinema Group iş birliğinde hayata geçen Paribu Cineverse, 14 Kasım Dünya Sinema Günü’nü kutluyor.

Paribu’da en az 10 TL değerinde kripto varlığı bulunan kullanıcılara 140 TL değerinde CGV para hediye edilecek.

14 Kasım 2022 tarihine kadar CGV para kodunu alan kullanıcılarımız, 14 Aralık 2022 tarihine kadar aşağıdaki adımları uygulayarak kodu tanımlayabilir ve tüm Paribu Cineverse salonlarında kullanabilir.

 • SMS ile gelen kampanya kodu Paribu Cineverse gişelerinde, Paribu Cineverse web sitesinde veya Paribu Cineverse mobil uygulamasında aktif edilmelidir. (Gelen kodu aktif etmek için öncelikle CGV Cinema Club’a üye olmanız gerekmektedir. CGV Cinema Club üyesiyseniz, giriş yaparak “CGV MoviePass – CGV Para Barkod Yükleme“ bölümüne SMS ile gelen kodu yazmanız gerekmektedir.)
 • Kampanyaya başvuranlar, aktif edilen 140 TL değerindeki kampanya koduyla Paribu Cineverse’lerden sinema bileti veya Paribu Cineverse’lerdeki büfelerden yiyecek içecek alabilir.
 • Kampanya dahilinde Paribu Cineverse büfelerindeki mısır menülerinde geçerli yüzde 25 indirim kodu da verilmektedir.

Katılım koşulları

 1. Kampanya kodları sadece 11.11.2022 saat 00:01 ile 14.11.2022 23:59 tarihleri arasında alınabilir.
 2. Alınacak kampanya kodları 11.11.2022 saat 00:01 ile 14.12.2022 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 3. Kampanya 14 bin kodla sınırlıdır.
 4. Kampanya Paribu kullanıcılarına özeldir. Kampanyaya katılmak için, kullanıcıların hesaplarında en az 10 TL değerinde kripto varlığı bulunmalıdır.
 5. Paribu kullanıcılarına özel olan bu kodları almak için “PARIBU CINEVERSE” yazıp 0850 303 60 00 ‘a SMS gönderilmelidir.
 6. SMS ile gelen kampanya kodu Paribu Cineverse gişelerinde, Paribu Cineverse web sitesinde veya Paribu Cineverse mobil uygulamasında aktif edilmelidir. (Gelen kodu aktif etmek için öncelikle CGV Cinema Club’a üye olmanız gerekmektedir. CGV Cinema Club üyesiyseniz, giriş yaparak “CGV MoviePass – CGV Para Barkod Yükleme“ bölümüne SMS ile gelen kodu yazmanız gerekmektedir.)
 7. Aktif edilen 140 TL değerindeki kampanya koduyla, başvuran ilk 14 bin kişi Paribu Cineverse’lerden sinema bileti veya Paribu Cineverse’lerdeki büfelerden yiyecek içecek alabilir.
 8. Kampanyadan mevcut Paribu üyeleri ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan yeni üyeler yararlanabilir.
 9. Kampanya dahilinde Paribu Cineverse büfelerindeki mısır menülerinde geçerli yüzde 25 indirim kodu da verilmektedir. İndirim kodlarında sınırlama yoktur; CGV para kodları tükendiğinde dahi indirim kodları gönderilmeye devam edecektir.
 10. Kampanya kodları tek kullanımlıktır. 1 kişi en fazla 1 kampanya kodu ve mısır menülerinde geçerli 1 indirim kodunu kullanma hakkına sahiptir.
 11. Kampanya kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 12. Kampanyadan sadece gerçek kişi olan PARİBU kullanıcıları faydalanabilir, tüzel kişiler faydalanamaz.
 13. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 14. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta PARİBU’nun tüm kayıtları esas alınacaktır.
 15. Katılımcıların kampanya koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcıların beyanları çerçevesinde, münhasıran PARİBU tarafından yapılacaktır.
 16. PARİBU, kampanya süresini ve tüm şartlarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir ya da kampanyayı, kampanya başlamış olsa dahi iptal edebilir. Bu değişiklik ya da iptal Duyurular sayfası üzerinden ilan edilir. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 17. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların herhangi bir sebeple yaşayacakları aksaklıklardan PARİBU mesul olmayacaktır ve bu aksaklık sebebiyle kullanıcı lehine kazanılmış hak doğmayacaktır.

Yukarıda yer alan tüm koşullar, her bir kullanıcı için aynı ve bağlayıcıdır.  Oluşabilecek herhangi bir değişikliği takip etme yükümlülüğü kullanıcılarda olup, PARİBU’nun kullanıcıları olası değişiklikler hakkında bilgilendirme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle kullanıcılar, güncel koşul ve kuralları kendileri takip etmekle yükümlüdürler.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse CGV Cinema Club İletişim İzni Ayrıcalıkları & İndirimleri

Fırsat Süresiz
İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet! Paribu Cineverse’te...Daha Fazla

İletişim İznini Ver, CGV Cinema Club Ayrıcalıklarını Keşfet!

Paribu Cineverse’te yepyeni ayrıcalıkları ve sana özel indirimleri keşfetmek için hemen üyelik bilgilerini güncelleyerek iletişim iznini ver. Fırsatlardan ve kampanyalardan haberdar ol!

Sevdiğin markalardan sevineceğin haberler almak için takipte kal! CGV Cinema Club avantajları için takipte kal ve iletişim bilgilerini doldurmayı unutma.

https://www.paribucineverse.com/kampanyalar/cgv-cinema-club-ayricaliklari-seni-bekliyor

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse CGV ArtHouse Salonları

Fırsat Süresiz
CGV Arthouse, sinemayı mutluluk olarak gören insanların projesidir. CGV Arthouse...Daha Fazla

CGV Arthouse, sinemayı mutluluk olarak gören insanların projesidir. CGV Arthouse salonları, CGV Mars Cinema Group’un heyecan ve mutluluk dolu, hiç anlatılmamış özel hikayeleri, seyirciyle buluşturduğu yerdir.

CGV Arthouse salonlarımızda, sinemadan, edebiyattan ve sanattan hoşlanan; hayattan ilham alan insanları bir araya getirmeyi ve onlarla diğer sinema salonlarında göremeyecekleri filmleri, Türkiye’nin en iyi sinema salonlarında izletme heyecanımızı paylaşmak istiyoruz.

Misafirlerimize tüm gün ve seanslarda 40,00 TL bilet fiyatı ile, hem ulusal hem de uluslar arası festivallerde boy göstermiş, ödüller toplamış, kendinden söz ettirmiş filmlerden oluşan çok özel bir yayın akışı sunuyoruz. Yakın bir gelecekte ise daha çok şehir ve daha çok sinemada olmayı hedefliyoruz.

CGV Arthouse salonlarında misafirlerimizle, yazar, yönetmen ve oyuncuları bir araya getirerek; sohbet ve söyleşiler düzenliyoruz.

Vizyon takvimi yalnızca bağımsız filmlere ve sanat filmlerine ayrılmış, sinemanın en sanat halini keşfetmek için CGV Arthouse salonlarımıza gelin ve bu muhteşem sanat deneyimini siz de yaşayın.

https://www.paribucineverse.com/cgv-arthouse

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse Gold Class: Ev Rahatlığında Sinema

Fırsat Süresiz
Konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyan rahat ve ferah Gold...Daha Fazla

Konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyan rahat ve ferah Gold Class salonlarımızda dilediğiniz etkinliği yapabilirsiniz.
Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class salonlarımız film keyfinin en rahat hali için sizleri bekliyor. Kendine ait ayrı bir fuaye alanı olan Gold Class salonlarımızdaki rahat ve konforlu koltuklarımızda dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi* bulunmakta!

* Şarj ünitesi ve ayrı fuaye alanı tüm Gold Class salonlarımızda mevcut değildir.

https://www.paribucineverse.com/gold-class-salon-sizin

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse 2 Filme Gidene 10 CGV Para Hediye

Fırsat Süresi Doldu
11 Aralık’a kadar 2 film izleyen CGV Cinema Club üyeleri...Daha Fazla

11 Aralık’a kadar 2 film izleyen CGV Cinema Club üyeleri 10 CGV para kazanıyor! Paribu Cineverse 10 CGV Para kazanmaya SON 1 hafta! 🥳

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse Avantajları Katlama Sanatı: % 40 İndirim CGV MoviePass’te

Fırsat Süresi Doldu
Duymayan kalmasın! 📣 CGV MoviePass’le avantajları katlıyoruz. 27 Kasım’a kadar...Daha Fazla

Duymayan kalmasın! 📣 CGV MoviePass’le avantajları katlıyoruz. 27 Kasım’a kadar tüm CGV MOVIEPASS paketleri %40 İNDİRİMLE Paribu Cineverse’lerde seni bekliyor. 🤩

Detaylar web sitemizde ve mobil uygulamamızda!

Paribu Cineverse’te avantajları katlamaya hazır mısın? Coca Cola’lı tüm mısır menülerini %40 indirimle almak için seni 24-25 Kasım’da lokasyonlarımıza bekliyoruz. 🎬🍿

Paribu Cineverse Moviepass paketlerinde 21-27 Kasım tarihleri arasında %40 indirim

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paribu Cineverse Güncel Aktif Kampanya ve İndirimleri

Fırsat Süresiz
Paribu Cineverse kampanyaları ile film izlemek artık daha keyifli. Sinema...Daha Fazla

Paribu Cineverse kampanyaları ile film izlemek artık daha keyifli. Sinema bileti kampanyaları, indirimler ve daha fazlası için hemen tıklayın.

https://www.paribucineverse.com/kampanyalar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Sinema Kuponları

3 Aylık Mubi Üyeliği 20TL Linki

Fırsat Süresiz
SADECE ₺20 İLE 3 AY SENİN Harika filmler izlemenin tam... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

4 Aylık Mubi Üyeliği 40TL

Fırsat Süresiz
4 aylık MUBI'yi sadece ₺40'a deneyin. Sadece sınırlı bir süre... Detayını Gör
Hemen Al
6% Başarılı

% 60 Sipay Kart Exxen Harcamana İndirim Cashback [75TL]

Fırsat Süresiz
Exxen'de geçerli %60 Cashback fırsatı! Exxen harcamalarını Sipay ile gerçekleştir,... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 60 Sipay Kart Amazon Prime Harcamana İndirim Cashback [75TL]

Fırsat Süresiz
Amazon Prime’da geçerli %60 Cashback fırsatı! Amazon Prime harcamalarını Sipay... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Nays Netflix, BluTV, Exxen, Spotify, Bein Connect, Gain, Digiturk/TOD Üyeliklerine Hediye Para! [TOPLAM 100TL İADE!]

Fırsat Süresiz
Dijital Platform Üyeliklerinden %50 Hediye Para Kazan! Nays Kart İş... Detayını Gör
Hemen Al
25% Başarılı

Doğru Yerdesin. Sinemanın Rengi Değişti! Sinemalarda Paribu Cineverse Dönemi Başlıyor!

CGV MARS CINEMA GROUP

CGV Mars Cinema Group; 2001 yılında teknoloji ve konforu, beklentilerin üzerinde hizmet anlayışı ile birleştirerek, Türkiye’de farklı ve kendine özgü bir sinema deneyimi yaratma felsefesiyle kurulmuştur.

Sunmuş olduğu hizmet ve teknolojik yenilikler ile 2013 yılında dünyanın en büyük sinema birliği olan UNIC (International Union of Cinemas) tarafından “Uluslararası Yılın Sinema Grubu” ödülüne layık görülen CGV Mars Cinema Group, 31 şehirde 90 sinema işletmesi ve 778 salon sayısı ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciridir.

Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri her zaman yakından takip eden ve bu yenilikleri izleyicisi ile ilk önce buluşturan CGV, 2016 yılında Mars ile bir araya gelerek misafirlerinin sinema deneyimini en üst seviyeye çıkartmayı amaçlıyor. Bu tutku ile CGV, Türkiye’de dijital dönüşümünü tamamlayan, yani tüm görüntü ve ses sistemlerini dijitalleştiren ilk sinema zinciri olmuştur.

4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi ileri düzey film teknolojilerini de Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Cinema Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koyuyor. Paribu Cineverse salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Cinema Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Mars Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedefliyor.

CGV Mars Cinema Group, sinema işletmeciliği faaliyetlerine ek olarak bünyesinde bulunan Mars Media ile sinema reklam sektöründe, Mars Dağıtım ile de film dağıtım sektöründe faaliyet gösteriyor.

Sık Sorular Sorular

Bilet satın alırken ödeme alternatiflerim nedir?

Türkiye’de hizmet sunmayan bankalardan alınmış kartlar haricinde tüm debit ya da kredi kartları ile biletini satın alabilirsin.

Farklı filmlere tek seferde bilet alabilir miyim, yoksa her film için yeni bir işlem yapmam gerekir mi?

Farklı seans, lokasyon ya da film için bilet satın almak isterseniz ayrı sipariş ile işlem yapman gerekiyor.

Bir seferde en fazla kaç tane bilet satın alabiliyorum?

Bir seferde en fazla 10 adet bilet satın alabilirsin. Dilersen birkaç farklı sipariş vererek istediğin adette bilet satın alabilirsin, çok sayıda bilet almak istiyorsan toplu satış formunu doldurabilirsin.

3D filmler için gözlüğü sitenizden satın alabilir miyim?

Gözlüğün varsa yanında getirebilirsin. Yoksa büfeden bilete ek olarak gözlük satın alabilirsin. IMAX ve D-BOX salonlarında gösterilen filmler için gözlük bedeli bilet fiyatına dahil değildir.

Tekerlekli sandalye kullanıyorum, engelli biletini nasıl alabilirim?

Koltuk seçimi ekranında özel renk ile belirtilen koltuk yerleri, aslında koltuk olmayan ve tekerlekli sandalye koymaya uygun yerlerdir. Bu koltukları seçerek engelli bileti satın alabilirsin.

Hizmet bedeli nedir?

Hizmet bedeli, sitemizi kullanarak yapılan işlemin ve ilgili sürede alınan koltuğun satışa kapalı tutulmasının karşılığı olarak alınmakta olup bilet tutarından bağımsızdır. Kullanmakta olduğumuz teknolojinin ve sunmakta olduğumuz hizmetin devamlılığını sağlayabilmek adına bu şekilde bir bedel belirlemek durumunda kaldık. Dilersen CGV Cinema Club üyesi olarak hizmet bedeli ödemeden bilet satın alabilirsin. Buraya tıklayarak üye olabilirsin.

Bilet almaya çalışıyorum ama istediğim tarihte hiçbir seans ve film gözükmüyor, neden?

Seans saatlerimiz netleştikçe biletleri satışa sunmaya başlıyoruz. Sitemizde henüz ilgili tarih için film ve seans bilgisi gözükmüyorsa henüz program netleşmemiştir, gelişmeleri sitemizden takip edebilirsin.

3D güvenlik sistemi nedir?

3D güvenlik sistemi Visa ve Mastercard ortak çalışması olup, hırsızlık ve sahtekarlık olaylarının önüne geçmek amacıyla yapılmış güvenli bir ödeme sistemidir. Ödeme esnasında kartının bağlı olduğu bankanın sitesine yönlendirilirsin. Bankan tarafından kendilerinde kayıtlı cep telefonu numarana güvenlik şifresini içeren bir sms gönderilir. Ödeme ekranına gerekli bilgiler ile beraber bu şifreyi girdiğinde bilgiler bankan tarafından sorgulanır ve onayladığı zaman işlem yapılır. Bu sayede kart numaran başkaları tarafından biliniyor olsa bile güvenlik şifresini sadece sen bileceğiniz için başkası işlem yapamaz.

3D güvenlik sistemi neden güvenlidir?

3D güvenlik sisteminde ödeme aşamasına gelindiğinde kartının ait olduğu bankada kayıtlı olan cep telefonuna banka tarafından güvenlik kodu içeren bir sms gönderilir. Ödeme ekranına bu şifre girilip banka tarafından onayladığı zaman işlem yapılır. Böylece senin bilgin olmadan kartın ile herhangi bir alım gerçekleştirilemez.

3D güvenlik şifremi girmeme rağmen sistem onay vermedi, neden?

3D güvenlik işlemi yapılan alan bize değil kartın bağlı olduğu bankaya ait bir ekrandır. Eğer şifreni ya da güvenlik kodunu doğru girdiysen bankan ile iletişime geçip neden işlemin onaylanmadığını öğrenebilirsin.

Ödeme esnasında hata ile karşılaştım; işlemim başarılı oldu mu?

Bilet satın alma aşamasında ödeme ekranından önce iletişim bilgileri girdiğin e-posta adresine konfirmasyon e-postasını yolluyoruz. Ancak bazı servis sağlayıcılar bizi spam/junk olarak algılayıp e-postalar ulaşmasını engelleyebiliyor. Ödeme ekranından sonra işleminin başarılı olduğuna dair bilgilendirme ve bilet ayrıntıları içeren ekran geldiyse bilet alımın başarılı olmuştur.

Kartımdan para çekilmiş ama bilet alamamışım!

Meydana gelen aksaklıktan dolayı çok üzgünüz. 24 saat içinde işleminiz iptal/iade edilecek ve paranız çekilmemiş olacaktır. Bu süre geçtiği halde kartında iptal ya da iade işlemi göremiyorsan “yorum ve öneriler” formundan bize ulaşırsan iadeni gerçekleştirebiliriz.

Kartımdan fazla para çekilmiş!

Meydana gelen aksaklıktan dolayı çok üzgünüz. 24 saat içinde işleminiz iptal/iade edilecek ve paranız çekilmemiş olacaktır. Bu süre geçtiği halde kartında iptal ya da iade işlemi göremiyorsan “yorum ve öneriler” formundan bize ulaşırsan iadeni gerçekleştirebiliriz.

Referans numarası nedir?

Referans numarası, satın almış olduğun bilete özel olarak oluşturulmuş koddur. Ödeme ekranından sonra işleminin başarılı olduğuna dair bilgilendirme ve bilet ayrıntıları içeren ekranda bu kod yer alıyor. Ayrıca e-posta adresine bu kodu içeren konfirmasyon postası gönderiyoruz.

Bilet aldım ama referans numaram gelmedi!

Bilet satın alma aşamasında ödeme ekranından önce iletişim bilgileri girdiğin e-posta adresine konfirmasyon e-postasını yolluyoruz. Ancak bazı servis sağlayıcılar bizi spam/junk olarak algılayıp e-postalar ulaşmasını engelleyebiliyor. Ödeme ekranından sonra işleminin başarılı olduğuna dair bilgilendirme ve bilet ayrıntıları içeren ekran geldiyse bilet alımın başarılı olmuştur. Ayrıca referans numaranı unuttuysan gişede; bilet satın aldığın filmi, seansı, satın alma işlemi esnasında verdiğin ad, soyad ve e-posta adresini iletirsen kimlik kontrolü sonrasında biletini sana teslim edebiliriz.

Referans numaramı unuttum, nasıl öğrenebilirim?

Referans numaranı unuttuysan gişede; bilet satın aldığın filmi, seansı, satın alma işlemi esnasında verdiğin ad, soyad ve e-posta adresini iletirsen kimlik kontrolü sonrasında biletini sana teslim edebiliriz.

Satın aldığım bileti nasıl teslim alabilirim?

Biletinin ait olduğu sinemamızın gişesinden bastırıp teslim alabilirsin. Fakat bileti bastırma zorunluluğun yok. E-biletinizi salon girişlerinde ekip arkadaşlarımıza gösterip salona geçebilirsin.

3D filmler için gözlüğümü nereden teslim alacağım?

3D filmler için gözlüğünü büfeden satın alabilirsin. Eğer gözlüğün varsa yanında getirebilirsin. IMAX 3D filmler için gözlük bedeli bilet fiyatına dahil değildir.

Satın aldığım büfe ürününü nasıl teslim alacağım?

Biletini teslim alırken büfede satın aldığın ürünü teslim alabilmen için ek bir kupon çıkacak, bu kupon ile ürünü büfeden ürününü teslim alabilirsin.

Bilet satın aldım ama sinemaya geç kalacağım, içeri girebilir miyim?

Film başladıktan sonra içerideki misafirlerin konsantrasyonlarının bozulmaması amacıyla salona kimseyi alamıyoruz.

Rezervasyon yaptırabilir miyim?

Sizlere daha hızlı ve eşit hizmet sunabilmek adına rezervasyon almayı sonlandırdık. Yer bulamama sorunu yaşamamak için biletini satın almanı tavsiye ederiz.

Uygulamanız var mı?

IOS ve Android platformlarında yayınlanan ücretsiz uygulamamızı “cineverse” ismi ile bulabilirsin.

Bilet satın alacağım fakat filmin dublajlı mı yoksa alt yazılı mı olduğunu nasıl anlayacağım?

Seans saatlerini görüntülediğinde yanında DUB ibaresi olan seanslarda dublajlı gösterim, ALT ibaresi olan seanslarda ise alt yazılı gösterim, ORJ yazan seanslarda orijinal dilde gösterim yapılıyor.

E-bilet Nedir?

E-bilet uygulaması ile gişeye ya da kioska uğramadan, yani biletini bastırmadan salonlara geçebilirsin. Bunun için yapmanız gereken ekibimize, sana iletilen e-biletin ekran görüntüsü/barkodunu göstermek.

E-bilet uygulaması nerelerde var?

Antares hariç tüm lokasyonlarımızda e-bilet uygulaması mevcuttur.

E-bilet ama biletimi bastırıp saklamak istiyorum, mümkün mü?

Elbette, dilerseniz gişeden biletinizi bastırabilirsin. Fakat bu durumda sitede e-biletlerim sekmesinde biletin görüntülenemeyecektir. Ayrıca biletini bastırdıktan sonra iade etmek istersen bu işlemi sadece ilgili sinema gişesinden yapabilirsiniz.

Filmler – Seanslar – Salonlar

Bazı filmlerin fragmanlarını ve görsellerini sinemada görmeme rağmen her lokasyonunuzda vizyona girmiyor ya da neden?

Film programımızı film şirketleriyle beraber misafirlerimizin beğeneceğini düşündüğümüz filmleri seçerek oluşturuyoruz. Film şirketleri ile anlaşmalar doğrultusunda her filmin gösterimde kalması gereken belirli bir süre olduğundan dolayı salonlarımız müsait olduğu sürece film çeşitliliğimizi arttırmaya yönelik program oluşturuyoruz. Ancak bazı haftalarda salonlarımız film sayısı olarak dolu olduğundan veya film şirketinin filmi o şehirde gösterime sokmamasından dolayı her filmi gösteremeyebiliyoruz. Tüm bu gelişmeler film vizyona girmeden bir hafta önce tamamen netleştiği için daha önceden görsel ya da fragman paylaşmış olabiliyoruz.

Yurt dışındaki gösterilen bazı filmleri sinemanızda bulamıyoruz, neden?

Filmlerin hangi ülkelerde ve tarihte vizyona gireceğine film şirketleri karar veriyor. Biz de programımızı Türkiye’de vizyona giren filmler arasından oluşturabiliyoruz.

Eski filmleri tekrar gösterebilir misiniz?

Eskiden gösterilmiş filmlerin tekrar vizyona sokulması kararı film şirketlerindedir. Eğer film şirketi filmi tekrar vizyona sokarsa ve salonlarımız müsait ise gösterebiliriz.

Neden Avrupa/Festival filmlerini göstermiyorsunuz?

Altın Portakal, Altın Koza, Film Ekimi, !f ve çeşitli festivallerde ev sahipliği yapmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca CGV Art House projesi kapsamında sanat filmlerini her gün seninle buluşturuyoruz.

Filmler ne kadar süre vizyona kalıyor?

Film şirketleri ile anlaşmalarımız ve misafirlerimizden gelen talepler doğrultusunda filmlerin ne kadar süre vizyona kalacağı belirlendiği için, bu konuda net bir tarih veremiyoruz. Gelişmeleri sitemizden takip edebilirsin.

Neden filmlerin gösterimi bu kadar kısa sürüyor?

Film programımızı film şirketleriyle beraber misafirlerimizin çoğunluğunun beğeneceğini düşündüğümüz filmleri seçerek hazırlıyoruz ve talebe göre çeşitlilik yapmaya özen gösteriyoruz. Fakat her hafta vizyona giren yeni filmlere yer açabilmek için, film şirketleri ile anlaşmalarımız doğrultusunda, bazı filmlerin gösterimden çıkması gerekebiliyor.

Filmler neden dublajlı/alt yazılı değil?

Türkiye’de gösterime giren filmlerin kopyalarının orijinal veya Türkçe dublajlı çıkması konusuna film şirketleri karar vermektedir. Her iki formatta gösterime çıkacak olan filmlerde ise dağıtımcılar kararı sinema işletmecilerine bırakmaktadırlar. Biz de sizlerden gelen talepleri değerlendirip çoğunluğun hangi formatı isteyeceğine karar verip ve ona göre kopya siparişi veriyoruz.

Filmlerin hepsi alt yazılı mı?

Hem alt yazılı hem dublajlı hem de orijinal dilde gösterim yapabiliyoruz. İzlemek istediğin filmin ayrıntısında ne tür olduğuna dair detaylı bilgiyi bulabilirsin. Seans saatlerini görüntülediğinde yanında DBJ ibaresi olan seanslarda dublajlı gösterim, ALT ibaresi olan seanslarda alt yazılı gösterim, ORJ ibraesi olan seanslarda altyazısız ve dublajsız gösterim yapılıyor.

Orijinal dilde gösterim nedir, altyazılı değil mi?

Orijinal dilde gösterimde, dublaj veya altyazı bulunmamaktadır. Filmi tamamiyle orijinal dili ile izleyebiliyorsun.

Film ayrıntılarında “takip et” butonu bulunuyor, o nedir?

CGV Cinema Club üyelerimize özel filmleri takip etme seçeneği sunuyoruz. Takip ettiğin filme dair satış vb. bildirimleri profiline düşüyor. Böylece takipçisi olduğun film ile ilgili kampanya vb. bilgilerine ilk sen ulaşıyorsun.

Popüler listesinde yer alan filmler neye göre belirlendi?

Misafirlerimizin gün içerisinde en çok ziyaret ettikleri filmler bu bölümde listelenmektedir.

Filmlerin salonlara göre dağılımı neye göre yapıyorsunuz?

Sizlerden gelen talepler ve filmlerin ne kadar süre vizyonda kalacağı doğrultusunda, filmlerin salonlara göre dağılımını yapıyoruz.

IMAX nedir?

Ayrıntılı bilgiye ve gösterimdeki filmlere https://www.paribucineverse.com/teknolojiler/imax linkinden ulaşabilirsin.

4DX nedir?

Ayrıntılı bilgiye ve gösterimdeki filmlere https://www.paribucineverse.com/teknolojiler/4dx linkinden ulaşabilirsin.

MPX nedir?

Ayrıntılı bilgiye ve gösterimdeki filmlere https://www.paribucineverse.com/teknolojiler/mpx linkinden ulaşabilirsin.

Atmos nedir?

Salon içerisinde hoparlör dağılımı ile sesin beş taraftan, görüntü ile eş zamanlı olarak veren ve sesin etrafınızı sardığı algısı yaratmayı sağlayan ses sistemindeki son teknolojidir. Atmos ses sistemi tüm MPX salonlarımızda ve Zorlu Center Atmos salonumuzda bulunuyor.

Yaş sınırını siz mi belirliyorsunuz?

Yaş sınırı Kültür ve Turizm Bakanlığı’nca belirleniyor ve yasal bir uygulama olduğundan belirlenen yaş sınırı altındaki misafirlerimizi salonlarımıza alamıyoruz. Ancak 7A,13A,15A gibi A kodu içeren sınırlamalarda minik misafirimiz yanında yaşı tutan aile bireyiyle beraber filmi izleyebiliyor.

Kaç yaşındaki çocuklar filme girebilir?

2 yaş üstü sinema izleyebilecek olgunluğa ulaşmış minikleri yaş sınırlamaları doğrultusunda çocuk filmlerinde ağırlıyoruz. Çocuk filmi olmayan ve genel izleyici sınırı almış filmlerde ise 4 yaş üzeri minikleri kabul ediyoruz. 4DX salonlarda ise kaç yaşında olursa olsun 100 cm altı minikleri sinemamıza alamıyoruz

Seans sayınız neden bu kadar az?

Seans saatlerimizi, sizlere daha fazla seans ve film seçeneği sunabilmeyi amaçlayarak filmin, reklamların, fragmanların süresine, salonlarımızın durumuna ve sizlerden gelen taleplerin doğrultusunda belirliyoruz. Hizmet sunduğumuz süre içerisine bu doğrultuda en fazla seansı yerleştirmeye çalışıyoruz ancak film süreleri sebebiyle bu şekilde belirleme yapabiliyoruz.

Sitenizde seanslar çok geç açıklanıyor, yer kalmazsa diye sinemaya gitmek zorunda kalıyoruz!

Film programımız saatleri netleşir netleşmez sitemizde bilet satışına başlıyoruz. Aksi belirtilmediği sürece, henüz sitede seanslarımızı göremiyorsanız sinema gişemizde de seanslar görüntülenemez, bilet alımı gerçekleştirilemez.

4DX salonunda herkes film izleyebilir mi?

Hasta, yaşlı, hamile, tıbbi yardım gören misafirlerimizi salonlara kabul edemiyoruz. 100 cm altındaki minikleri salona alamazken, 100 cm-120 cm arasındaki minik misafirlerimizi ise yanlarında aileleri ile beraber salona kabul edebiliyoruz.

D-BOX nedir?

Ayrıntılı bilgiye ve gösterimdeki filmlere https://www.paribucineverse.com/teknolojiler/d-box linkinden ulaşabilirsin.

D-BOX Filme Göre Hareket Eden Koltuklar!

Sinemada film izlerken yerinizde duramayacaksınız!

CGV Mars Cinema Group; D-Box teknolojisini sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Filmin akışına göre hareket eden ve titreşimli koltuklar Paribu Cineverse Akasya ve Paribu Cineverse Akbatı’da sinemaseverleri bekliyor.

D-Box teknolojisi, filmdeki sahnelere göre hareket ve titreşim kullanarak sinema izleyicisine aksiyonu birebir yaşatıyor. Film izleme deneyimini yükselten teknoloji, 2009 yılından bu yana Avrupa, Amerika, Asya ve Ortadoğu’dan 30 ülkede 400 sinemada yer alıyor. Dünya’da sinemaseverlerin öncelikli tercihi haline gelen D-Box teknolojisi, Türkiye’de 09 Eylül 2016 tarihinden itibaren Paribu Cineverse Akasya ve Paribu Cineverse Akbatı’da sinemaseverler ile buluşuyor. Paribu Cineverse Akasya’da bulunan Salon 11’in 2 sırasında ve VIP 3 salonunun tamamında D-Box teknolojisi kullanılıyor. Paribu Cineverse Akbatı’da bulunan Salon 3’de ise 2 sıra D-Box koltukları mevcuttur.

D-BOX koltukların özelliği nedir?

D-BOX özel bir koltuk tasarımı olup, filmin içindeki hareketleri ve vibrasyonları koltuğa aktararak sana filmin içindeki aksiyonu hissettirmeye çalışıyoruz. D-BOX koltuğun üzerindeki hareket ve vibrasyon ayarlamaya yarayan kontrolör bulunuyor. İsteğin doğrultusunda 3 kademeli olarak hareketleri ayarlayabiliyorsun, ayrıca dilersen bu özeliği tümüyle kapatabilirsiniz.

Herkes D-BOX koltuklarda film izleyebilir mi?

4 yaş altı misafirlerimizi sinemamıza kabul etmiyoruz. 10 kg ve 180 kg arasındaki tüm misafirlerimiz bu koltuklardan yararlanabilir. 10 kg altındaki minik misafirlerimiz için ekibimize hatırlatma yapman gerekiyor, böylece koltuğa manuel müdahale edip çalıştırabiliriz.

Salonda D-BOX dışında koltuklar da var, bileti olmayanlar bile bu koltuklara oturabilir!

Koltuklar bilet satış esnasında aktif hale geldiği ve müdahale ile çalışma imkanı olmadığı için, koltuk satın alınmadığı sürece aktif hale gelmez.

CGV Art House nedir?

Misafirlerimize tüm gün ve seanslarda 36,00 TL bilet fiyatı ile, hem ulusal hem de uluslararası festivallerde boy göstermiş, ödüller toplamış, kendinden söz ettirmiş filmlerden oluşan çok özel bir yayın akışı sunuyoruz. Yakın bir gelecekte ise daha çok şehir ve daha çok sinemada olmayı hedefliyoruz.

Gold Class nedir?

Ayrıntılı bilgiye ve gösterimdeki filmlere https://www.paribucineverse.com/teknolojiler/gold-class linkinden ulaşabilirsin.

ScreenX nedir?

Ayrıntılı bilgiye ve gösterimdeki filmlere https://www.paribucineverse.com/teknolojiler/turkcell-platinum-screenx linkinden ulaşabilirsin.

Ev Rahatlığında Sinema Keyfi: Gold Class

Konforda sınırı bir üst seviyeye taşıyan rahat ve ferah Gold Class salonlarımızda dilediğiniz etkinliği yapabilirsiniz.
Geniş ve yatabilen koltuklarıyla bambaşka bir konfor sunan Gold Class salonlarımız film keyfinin en rahat hali için sizleri bekliyor. Kendine ait ayrı bir fuaye alanı olan Gold Class salonlarımızdaki rahat ve konforlu koltuklarımızda dileyen misafirlerimiz için telefon şarj ünitesi* bulunmakta!

* Şarj ünitesi ve ayrı fuaye alanı tüm Gold Class salonlarımızda mevcut değildir. https://www.paribucineverse.com/gold-class-salon-sizin

IMAX

IMAX sinema sisteminin tüm bileşenleri (çift dijital projeksiyon cihazı, lazer hizalı dijital ses sistemi ve IMAX’in patentli salon geometrisi), dünya çapındaki sinemaseverler tarafından en üst seviyede eğlence deneyimi olarak bilinen, “IMAX Deneyimi®”ni sunmak için özel olarak bir araya getirilmiştir.

IMAX, bugüne dek yaratılmış “GERÇEĞE EN YAKIN” 3 boyutlu sinema teknolojisi ile “DÜNYANIN EN ETKİLEYİCİ FİLM DENEYİMİ”ni sunar. IMAX salonlarının eşsiz geometrik yapısı; gerçek hayattakinden daha büyük kristal netliğindeki 3 boyutlu görüntüler ve IMAX’e özel dijital ses sistemi ile birleşerek kendini adeta filmin içinde hissetmeni sağlar.

CGV Arthouse

CGV Arthouse, sinemayı mutluluk olarak gören insanların projesidir. CGV Arthouse salonları, CGV Mars Cinema Group’un heyecan ve mutluluk dolu, hiç anlatılmamış özel hikayeleri, seyirciyle buluşturduğu yerdir.

CGV Arthouse salonlarımızda, sinemadan, edebiyattan ve sanattan hoşlanan; hayattan ilham alan insanları bir araya getirmeyi ve onlarla diğer sinema salonlarında göremeyecekleri filmleri, Türkiye’nin en iyi sinema salonlarında izletme heyecanımızı paylaşmak istiyoruz.

Misafirlerimize tüm gün ve seanslarda 40,00 TL bilet fiyatı ile, hem ulusal hem de uluslar arası festivallerde boy göstermiş, ödüller toplamış, kendinden söz ettirmiş filmlerden oluşan çok özel bir yayın akışı sunuyoruz. Yakın bir gelecekte ise daha çok şehir ve daha çok sinemada olmayı hedefliyoruz.

CGV Arthouse salonlarında misafirlerimizle, yazar, yönetmen ve oyuncuları bir araya getirerek; sohbet ve söyleşiler düzenliyoruz.

Vizyon takvimi yalnızca bağımsız filmlere ve sanat filmlerine ayrılmış, sinemanın en sanat halini keşfetmek için CGV Arthouse salonlarımıza gelin ve bu muhteşem sanat deneyimini siz de yaşayın.

ParibuCineverse İletişim

Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4 Kat: 1 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul

Çağrı Merkezi: 0850 220 09 67


🟩 Paribu Cineverse indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Paribu Cineverse indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Paribu Cineverse indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Paribu Cineverse kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Paribu Cineverse promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.