Paşabahçe Mağazaları’nda 100 TL MaxiPuan!

Fırsat Süresi Doldu
1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com ‘dan...Daha Fazla

1 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında Paşabahçe Mağazaları ve www.pasabahcemagazalari.com ‘dan tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişte 100 TL MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil veya İşcep uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir – www.isbank.com.tr/indir

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve Bankamatik kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar 6 Ocak 2023 tarihinde yüklenecek 28 Şubat 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Ek Koşullar:​ Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini içermemektedir. Ödül MaxiPuan yüklenmesinde Bankamız kayıtları esas alınacaktır. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Kampanya katılımının asıl kart sahibi tarafından yapılması gerekmektedir. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximiles Black’le Paşabahçe Mağazaları’nda % 10 indirim!

Fırsat Süresiz
31 Aralık 2022 tarihine kadar Maximiles Black ile Paşabahçe Mağazaları’ndan...Daha Fazla

31 Aralık 2022 tarihine kadar Maximiles Black ile Paşabahçe Mağazaları’ndan tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinize %10, aylık toplamda 1.000 TL’ye varan indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

Maximiles Black kredi kartı sahibi olmak için: İşCep ve Maximum Mobil uygulamalarından ya da size en yakın İş Bankası Şubesi’nden başvurunuzu yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximiles Black asıl ve ek kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiMil ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Elektronik Ödeme Hizmetleri sitelerinden yapılan nakit, para yükleme ve benzeri nitelikli işlemler kampanya kapsamında değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanyaya koşulları:

• Kampanya kapsamında Paşabahçe mağazalarından veya www.pasabahcemagazalari.com web sitesinden tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri alışverişlerden %10 indirim kazanılacaktır.

• Kampanya; Maximiles Black kredi kartlarına sunulan diğer özel indirimler ile birleştirilemez.

• Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.

• Maximiles Black ile yapılacak harcamalardan kazanılacak indirime ilave olarak, orijinal işlem tutarı üzerinden MaxiMil kazanılmaya devam edilecektir.

• İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

• Yurtdışı harcamalar kampanyaya dâhil değildir.

• Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.

• Bir müşteri işlem başına ve kampanya süresi boyunca aylık en fazla 1.000 TL indirim kazanabilir.

• Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

• İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

• Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paşabahçe Trendyol’da! Bardak, Fincan Takımı, Kase, Saklama Kabı, Çeyiz

Fırsat Süresiz
Camın yarattığı şıklığı evinize taşımak için Paşabahçe markasının ürünlerine Trendyol'da...Daha Fazla

Camın yarattığı şıklığı evinize taşımak için Paşabahçe markasının ürünlerine Trendyol’da göz atabilirsiniz. Paşabahçe, bardak ve tabak modellerinden kâse çeşitlerine kadar birçok ürünü zarif bir şekilde geliştirir. Cam yüzeye sahip olan ürünler, kırılmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Camdan üretilen mutfak gereçlerinizi bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Cam ürünler sıcağa ve soğuğa karşı korunaklıdır. Yemek hazırlama setleriyle mutfağınızda hız elde edebilirsiniz. Derin kâseleri içeren setler, hamur yaparken işlerinizi kolaylaştırır. Kâse setleri farklı boyutlara sahiptir. Bu sayede kurabiyeleriniz için lezzetli hamurlar hazırlayabilirsiniz. Küçük kâseler; hamur kâsenize su, un gibi ürünleri ölçülü bir şekilde aktarabilmenizi sağlar. Sirkelik ve yağlık modelleri, mutfağınızda kullanabileceğiniz diğer Paşabahçe ürünlerindendir. Cam gövdeli sirkelik ve yağlık modelleri ise mekanizma desteği sunar. Ergonomik mekanizma yardımıyla tabağınıza uygun oranda sirke ya da yağ dökebilirsiniz.

Mutfaklarda Kullanışlılık Sağlayan Paşabahçe Ürünleri

Paşabahçe’nin geliştirdiği ölçü bardakları son derece pratiktir. Bardakların üzerindeki çizelgeler ne kadar un kullandığınızı kolayca hesaplayabilmenizi sağlar. Kullanım sonrasında ölçü bardağınızı su ile durulayıp bulaşık makinenize yerleştirebilirsiniz. Mutfağınızda yararlanabileceğiniz ürünler arasında saklama kapları da bulunur. Kapaklı saklama kapları işlevsel bir tasarıma sahiptir. Peynir, zeytin gibi kahvaltılıklarınızı saklama kaplarınıza güvenle yerleştirebilirsiniz. Pekmez, bal gibi sıvı ürünler de saklama kabınızda muhafaza edebilmeniz için idealdir. Kapaklı ürünler yiyeceklerinizi dış etkilere karşı korumayı başarır. Kapaklar sayesinde dökülme sorunu da önlenir. İçecek servislerinizde kullanabileceğiniz Paşabahçe ürünleri de vardır: Çay bardağı setlerini sipariş ederek konuklarınıza zarif çay ikramları yapabilirsiniz. Geniş altlıklar, çay bardağınızı güvenli bir şekilde yerleştirebilmenize yardımcı olur. İnce belli çay bardakları keyifli bir içim için idealdir. Ayrıca desenli çay bardakları da bulunur. Bu ürünler geleneksel motifleriyle estetik bir görünüm yaratır.

Camın Pratik ve Kullanışlı Yapısından Yararlanın

Paşabahçe’nin ürettiği cam fırın kaplarıyla yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Fırın kapları yüksek ısı değerlerine karşı dayanıklıdır. Farklı ebatlarda üretilen birçok fırın kabı bulunur. Fırınınıza ve ihtiyaçlarınıza uyumlu ürünleri tercih ederek konforlu bir kullanım yaşayabilirsiniz. Cam kavanoz çeşitleri, kuru ürünlerinizi güvenli şekilde saklayabilmeniz için geliştirilmiştir. Çay, tuz, şeker, kahve gibi ürünleri kapaklı cam kavanozlara yerleştirebilirsiniz. Kapak desteği sayesinde kavanozunun iç kısma hava ulaşmasını önler. Bal, reçel gibi ürünleri de Paşabahçe marka cam kavanozlarda pratik biçimde saklayabilirsiniz. Marka ayrıca kavanoz kapağı da üretir. Kavanozunuzun kapağı kaybolduğunda bu yedek kapaklardan yararlanabilirsiniz. Paşabahçe, sofranızda kullanabileceğiniz tuzluk ve biberlik takımlarıyla da size yardımcı olur. Yemek masanızda tuzluk ve biberlik gibi ürünlere yer vererek konuklarınızla işlevsel davetlerde buluşabilirsiniz.

Paşabahçe bardak modelleri nelerdir?

Paşabahçe çay bardakları çay servisini zarif bir şekilde yapabilmenizi sağlar. Kahve fincanlarıyla Türk kahvesi sunumunu yapabilirsiniz. Meşrubat bardakları; su, ayran, meyve suyu gibi içecekleri tüketirken kolaylık yaratır.

Paşabahçe’nin tasarladığı mutfak ürünleri hangileridir?

Fırın kaplarıyla mutfağınızda lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Sirkelik ve yağlık çeşitleri, yiyeceklerinize lezzet katabilmenizi kolaylaştırır. Tuzluk kullanarak yemeklerinize uygun miktarda baharat ekleyebilirsiniz. Paşabahçe limon sıkacağı modelleri limonata yaparken size hız kazandırır. Limon sıkacaklarının desenli yapısı limonların suyunun başarılı bir şekilde sıkılabilmesini kolaylaştırır.

Paşabahçe ürünleri nasıl temizlenir?

Sıcağa ve soğuğa karşı direnç gösteren cam ürünleri bulaşık makinenizde temizleyebilirsiniz. Cam mutfak gereçleri, elde yıkama için de uygundur. Kir yoğunluğuna bağlı olarak elde yıkama yöntemini ya da bulaşık makinenizi kullanabilirsiniz. Deterjan, temizleme tableti gibi ürünleri kullanmanız, temizlik işlemlerinden daha iyi sonuçlar olmanızı sağlar. Su sıcaklığını artırarak inatçı kirlere karşı çözüm elde edebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MaxiPara Kart’ınıza 100TL MaxiPuan! [150/10₺] GittiGidiyor, Hepsiburada, N11, A101 ve E-Ticaret Siteleri

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve...Daha Fazla

1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her fiziki alışverişinize ya da seçili firmalardan yapacağınız e-ticaret harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanın!

Bankamız müşterisi olmasanız da Maxipara Kart’ı Maximum Mobil’den ücretsiz ve kolayca hemen alabilir, anında kullanmaya başlayarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanyaya yalnızca MaxiPara Kart’ı olan kişiler katılım sağlayabilir.
MaxiPara Kart’a Maximum Mobil içerisinde yer alan Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek başvurabilirsiniz.

SEKTÖR FİRMA
E-TİCARET 3DÖRTGEN
E-TİCARET ABDULLAHKİGİLİ.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ACCOUCHEE
E-TİCARET ADDAX.COM.TR
E-TİCARET ADL.COM.TR
E-TİCARET AKER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ALANYAZI
GÖRDÜM ALDIM ALİ GÖDE ŞALGAM
E-TİCARET ALTINCI CADDE
E-TİCARET ALTINCI CADDE-HEPSİPAY
E-TİCARET ALTINYILDIZCLASSICS.COM
E-TİCARET ANADOLUJET.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE TEKNOLOJİ (USA)
E-TİCARET ARCELİK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ARİFOĞLU
E-TİCARET ARMAGANOYUNCAK.COM.TR
E-TİCARET ARMİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM ARNETTA
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI TROY
GÖRDÜM ALDIM ARZUM
E-TİCARET ARZUM.COM.TR
E-TİCARET ATASUNOPTİK.COM.TR
E-TİCARET AVON KOZMETİK ÜRÜN.SAN.AŞ
E-TİCARET AVVA.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM AYAKKABI ONLİNE
E-TİCARET AYAKKABİDUNYASI.COM.T
E-TİCARET BABIL.COM
E-TİCARET BAMBİSTORE.COM.TR
E-TİCARET BARCİN. COM
GÖRDÜM ALDIM BAŞAK SİEMENS
E-TİCARET BBM MORHİPO İSTANBUL ŞUBESİ
E-TİCARET BENETTON.COM.TR
E-TİCARET BERSHKA.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM BESLENX
E-TİCARET BEYMEN.COM
E-TİCARET BGSTOREONLİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM BİKE AND OUTDOOR
E-TİCARET BİLETİX BİLET DAĞIT.TİC.
E-TİCARET BİTAKSİ.COM
E-TİCARET BLUTV.COM.TR
E-TİCARET BOOKSHOP.GORDIONAKADEMI.COM
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM BRAUN
GÖRDÜM ALDIM BRİTA
GÖRDÜM ALDIM BROWNİES
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
E-TİCARET CACHAREL.COM.TR
E-TİCARET CAMPER.COM
GÖRDÜM ALDIM CEYO
E-TİCARET CEYO.COM.TR
E-TİCARET CICEKMARKET.COM
E-TİCARET CIVILIM.COM
E-TİCARET COLINS.COM.TR
E-TİCARET COOKPLUS.COM
E-TİCARET CORENDONAİRLİNES.COM
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E-TİCARET DECATHLON.COM.TR
E-TİCARET DEFACTO.COM.TR
E-TİCARET DEICHMANN.COMTR
E-TİCARET DENİZBUTİK.COM
E-TİCARET DERIMOD.COM.TR
E-TİCARET DERMOECZANEM.COM
GÖRDÜM ALDIM DERMOKOZMETİKA
GÖRDÜM ALDIM DERMOMARKET
E-TİCARET DERMOMARKET.COM
E-TİCARET DESA.COM. TR
E-TİCARET DIVARESE.COM.TR
E-TİCARET DNBTURKEY.COM
E-TİCARET DOGOSTORE.COM
E-TİCARET DOLAP.COM
E-TİCARET E-BEBEK.COM
E-TİCARET E-FİNSPOR.COM
E-TİCARET EGANBA.COM
GÖRDÜM ALDIM E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM EKOL
GÖRDÜM ALDIM ELECTROLUX
E-TİCARET ELLESHOES.COM
E-TİCARET EMEKKİTAP.COM
E-TİCARET ENGLISHHOME.COM.TR
E-TİCARET E-REYON
E-TİCARET ETSTUR.COM
E-TİCARET EVESHOP.COM.TR
E-TİCARET EVKUR.COM.TR
E-TİCARET EVMANYA
E-TİCARET EVMANYA-HEPSİPAY
E-TİCARET EYUPSABRİTUNCER. COM
E-TİCARET FAIKSONMEZ.COM.TR
E-TİCARET FARMASİ.COM.TR
E-TİCARET FLO.COM. TR
E-TİCARET FLORMAR.COM.TR
E-TİCARET FLPTR.COM
E-TİCARET FLYPGS.COM
GÖRDÜM ALDIM FOTOMAX
E-TİCARET GAP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM GENPA
E-TİCARET GETİR.COM
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
GÖRDÜM ALDIM GLOBAL STORE
GÖRDÜM ALDIM ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM GPN GÖRDÜM ALDIM
E-TİCARET GRATİS.COM
E-TİCARET GREYDER.COM
E-TİCARET GURAL.COM.TR
E-TİCARET GUSTOESHOP.COM
GÖRDÜM ALDIM GÜRBÜZLER KURUYEMİŞ
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
E-TİCARET GÜRGENÇLER.COM.TR
E-TİCARET HEPSIBURADA
GÖRDÜM ALDIM HEPSİ BAHÇEMDEN ALİ ALTAY
GÖRDÜM ALDIM HEPSİSONY
E-TİCARET HERYERDEPİLATES.COM
GÖRDÜM ALDIM HIZ YAYINLARI
E-TİCARET HOTİC.COM.TR
E-TİCARET IDEFIX.COM
E-TİCARET IKEA.COM.TR
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET INKILAP.COM
E-TİCARET IPEKYOL.COM.TR
E-TİCARET ISTANBULKITAPCISI.COM
GÖRDÜM ALDIM İMAM ÇAĞDAŞ
E-TİCARET İSTEGELSİN
GÖRDÜM ALDIM İŞ KÜLTÜR
E-TİCARET İŞ KÜLTÜR WEB
GÖRDÜM ALDIM İZMİRDENİSTE
E-TİCARET JIMMYKEY.COM
E-TİCARET JOKER. COM.TR
E-TİCARET JOLLYTUR.COM
GÖRDÜM ALDIM KADINLARINELİNDEN
E-TİCARET KAFT.COM
GÖRDÜM ALDIM KAHVECİNİZ
E-TİCARET KAHVEDUNYASI.COM
GÖRDÜM ALDIM KAPPA
E-TİCARET KEMALTANCAONLİNE.COM
E-TİCARET KIGILI.COM
E-TİCARET KIPLINGTR.COM
E-TİCARET KIRMIZI KEDİ
E-TİCARET KITAPSATISIONLINE.COM
E-TİCARET KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş.
GÖRDÜM ALDIM KİTAPKOLİK
E-TİCARET KİTAPYURDU YAY. VE İLET.AŞ.
GÖRDÜM ALDIM KLİKKOLİK
E-TİCARET KLİNİSYEN. COM
E-TİCARET KOCTAS.COM.TR
E-TİCARET KORAYSPOR. COM
GÖRDÜM ALDIM KORKMAZ
E-TİCARET KORKMAZSTORE.COM.TR
E-TİCARET KOTON.COM
GÖRDÜM ALDIM KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM KURUTATLAR
E-TİCARET KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş.
E-TİCARET LCWAİKİKİ. COM
GÖRDÜM ALDIM LEBLEBİM
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET LENSMARKET.COM
E-TİCARET LESCON.COM.TR
E-TİCARET LOFT.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM LOHUSAM
E-TİCARET MACFİT.COM.TR
E-TİCARET MADAMECOCO.COM
GÖRDÜM ALDIM MAGNOLİA PUZZLE
GÖRDÜM ALDIM MALATYA PAZARI
E-TİCARET MARKSANDSPENCER.COM.TR
E-TİCARET MASSIMODUTTI.COM/TR
E-TİCARET MAVI.COM
E-TİCARET MAXIMUM MOBIL DİJİTAL KOD MARKET
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
GÖRDÜM ALDIM MEGUİARS
E-TİCARET MENDOS.COM.TR
E-TİCARET MİGROS SANAL
GÖRDÜM ALDIM MİNİSO
E-TİCARET MİNİSO.COM.TR
E-TİCARET MODANISA.COM
E-TİCARET MODASELVIM.COM
GÖRDÜM ALDIM MONİBOSTAN
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
E-TİCARET MUDO .
E-TİCARET N11
E-TİCARET N11
GÖRDÜM ALDIM NATURELKA
E-TİCARET NAUTİCA-TR.COM
GÖRDÜM ALDIM NETHOUSE
E-TİCARET NETWORK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM NEZİH
E-TİCARET NEZİH KİTAP KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET NEZİH.COM.TR
E-TİCARET OCCASION.COM.TR
E-TİCARET ODAKITAP.COM
E-TİCARET ONLİNE.A101.COM.TR
E-TİCARET ONLİNE.BAUHAUS.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM ORAL-B
E-TİCARET ORIFLAME.COM.TR
E-TİCARET OXXO.COM. TR
E-TİCARET OYSHO.COM/TR
E-TİCARET ÖZDİLEKTEYİM MAĞAZA
GÖRDÜM ALDIM PACHA CİPS
E-TİCARET PANCO.COM.TR
E-TİCARET PASABAHCEMAGAZALARİ.COM
GÖRDÜM ALDIM PASTIRMACI HAYRULLAH
E-TİCARET PENTİ.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM PETZZSHOP
E-TİCARET PIERRECARDIN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM POPSOCKETS
E-TİCARET PORLAND.COM.TR
E-TİCARET PORSELENSEPETI.COM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PULLANDBEAR.COM/TR
E-TİCARET RAMSEY.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM RAZORUS
E-TİCARET REEBOK.COM.TR
E-TİCARET ROMAN HAZIR GİYİM VETEKSTİL SANAYİ TİC.
E-TİCARET ROSSMANN.COM.TR
E-TİCARET SAATVESAAT.COM. TR
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM-İYZİCO
E-TİCARET SAMSONİTE.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM SARF MARKET
E-TİCARET SCLSTORE.COM
GÖRDÜM ALDIM SCOOTER AYAKKABI
E-TİCARET SEFAMERVE.COM
E-TİCARET SETRE.COM
E-TİCARET SEVIL.COM.TR
E-TİCARET SHOP.LACOSTE.COM.TR/
E-TİCARET SHOP.MIELE.COM.TR
E-TİCARET SHOP.SAMSUNG.COM
E-TİCARET SHOP.VAKKORAMA.COM. TR
E-TİCARET SILKANDCASHMERE.COM
E-TİCARET SİNEKSEKİZ.COM
E-TİCARET SPX.COM.TR
E-TİCARET STRADIVARIUS.COM/TR
E-TİCARET SUNEXPRESS.COM.TR
E-TİCARET SUPERSTEP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ŞEKEROĞLU ONLİNE
E-TİCARET TAC.COM.TR/SATİS
E-TİCARET TANTITONI.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TANTİTONİ
E-TİCARET TATİLBUDUR.COM
E-TİCARET TCHİBO.COM.TR
E-TİCARET TEFALSHOP.COM.TR
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
E-TİCARET TEMIZMAMA.COM
E-TİCARET TERGAN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TESBİHHANE
E-TİCARET THEBODYSHOP.COM.TR
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET TOZLU.COM.TR
E-TİCARET TR.GANT.COM
E-TİCARET TR.USPOLOASSN. COM
GÖRDÜM ALDIM TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM TROY
GÖRDÜM ALDIM TSFMARKET
E-TİCARET TUGBAVENN.COM
E-TİCARET TURKISHAIRLINES.COM
E-TİCARET TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞ.PAZ. A.Ş.
E-TİCARET UNDERARMOUR.COM.TR
E-TİCARET VAKKO.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
E-TİCARET VESTEL.COM.TR
E-TİCARET VIVENSE.COM
E-TİCARET WATSONS.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTION.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTİON.COM.TR
E-TİCARET WELDERWATCH.COM
GÖRDÜM ALDIM XİAOMİ
E-TİCARET YALI SPOR
GÖRDÜM ALDIM YARGI BASIM
E-TİCARET YARGİCİ.COM
E-TİCARET YATSAN.COM
E-TİCARET YEMEKSEPETİ.COM
E-TİCARET YOLCU360.COM
E-TİCARET ZARA.COM/TR
E-TİCARET ZARAHOME.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM ZEG (DODOMAMA)
E-TİCARET ZENPIRLANTA.COM
GÖRDÜM ALDIM ZEST AYVALIK
* E-ticaretten yapılarak ve kampanyaya dahil sayılacak işlemler için yalnızca yukarıdaki
firmaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil sayılacaktır.
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca yukarıda yer alan Gördüm
Aldım mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların
Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

Amazon 200TL’ye 80TL İndirim Promosyonu Linki

Fırsat 6 gün kaldı
Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebileceğiniz Amazon.com.tr'den yapacağınız 200 TL ve üzeri... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

120’ye 40TL N11 Kupon Kodu

Kod Süresiz
n11🐞👉kacmaz50👈 kodu ile ₺150'ye ₺50 indirim! 👉indirim40👈 kodu ile ₺120'ye... Detayını Gör
ndirim40 Kodu Aç 
100% Başarılı

150TL’ye 50TL N11 Kampanya İndirim Kodu

Kod Süresiz
n11🐞👉kacmaz50👈 kodu ile ₺150'ye ₺50 indirim! 🥳Mobile özel tık hızı... Detayını Gör
kacmaz50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Dünya Hayvanlar Günü’ne Özel Harika Fırsatlar

Fırsat Süresiz
Amazon Dünya Hayvanları Koruma Günü özel Seçili evcil hayvan ürünlerinde... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

80TL Amazon Moda Ürünlerinde İndirim Kuponu Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr açılan linkten etkinleştirilebileceğiniz Amazon.com.tr'den yapacağınız Moda ürünlerinde Sepette 80... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Paşabahçe Mağazaları A.Ş., Şişecam Topluluğu Cam Ev Eşyası Grubu’nun zincir ihtisas mağazacılığı iş alanını oluşturmaktadır.

Paşabahçe Atatürk’ün direktifleriyle Türkiye İş Bankası tarafından ülkemizin temel cam ürün ihtiyacını karşılamak üzere 1935 yılında Beykoz Paşabahçe’de kurulmuştur. Kuruluşunda şirketin adı Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları Anonim Sosyetesi olarak tescil edilmiştir. Açılışından itibaren Paşabahçe Fabrikası girişinde küçük bir satış yeri bulunmakla birlikte, Şişecam’ın bugünkü anlamda mağazacılık faaliyetleri 1957 yılında Paşabahçe Ticaret Ltd. Şti.’nin kurulması ve İstanbul Beyoğlu ve Ankara mağazalarının açılmasıyla başlamıştır.

Sözkonusu şirketin perakendeciliğin yanı sıra aynı zamanda toptan satışla da ilgilenmesi nedeniyle ve zaman içinde toptan satış ve ihracatın giderek artması sonucu, 1982 yılında sadece perakende mağazacılık alanında faaliyet göstermek amacıyla Paşabahçe Perakende Satışlar Ltd. Şti. kurulmuş ve şirketin unvanı 1998 yılında Paşabahçe Mağazaları A.Ş. olarak değiştirilmiştir.

2000 yılından itibaren sürdürülen ‘Yenilenme Projesi’ kapsamında ise mağazacılık anlayışı ve buna bağlı olarak satış şekilleri, dekorasyon, sunum, ürün ve personel yapısı köklü değişikliklere uğramıştır. Bu proje çerçevesinde; ürünlerde fonksiyonelliğin yanı sıra çağdaş çizgilere, modern sofra ve mutfakların ihtiyaçlarına ağırlık verilmiş, ürün yelpazesi daha bütünsel bir yaklaşımla yenilenmiştir. Yine bu dönemde geliştirilen Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları ise, kültür mirasımızı oluşturan değerleri, sınırlı sayıda üretimle günümüze getirmektedir.

‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de ve yurt dışında toplam 51 mağaza ile hizmet vermektedir.

Paşabahçe

Ürettiği birbirinden özel züccaciye ürünleriyle kullanıcılarına başarılı bir şekilde hizmet veren Paşabahçe ile, yiyecek ve içecekleri daha zarif bir şekilde sunabilmek mümkün hale gelir. Porselen ve cam gibi malzemelerin dayanıklı yapısından yararlanılarak geliştirilen bardak, tabak gibi gereçler sofralara şıklık katar. Cam ile porselenin yaratıcı şekilde kullanıldığı tasarımlar, estetik çizgileriyle mutfağınızda şık ürünlere yer vermenizi sağlar. Paşabahçe bardak çeşitleri, farklı genişliklere ve uzunluklara sahip modellerle içecek tüketimini kolaylaştırır. Su tüketiminden çay ve kahveye kadar varan sıcak içecekler için özel olarak geliştirilmiş bardaklarla beraber, ihtiyaçlarınıza uygun ürünlerle ailenize ve misafirlerinize sunum yapabilirsiniz. Çizilmeye ve kırılmaya karşı dayanıklı bardaklar, olası kazalara karşı güven veren sağlamlıklarıyla da beğeni toplar. Paşabahçe ürünleri, bulaşık makinesinde yıkanabilmeye uygun olmalarıyla kullanım sonrasında temizlik işlemlerinin kolayca gerçekleştirilebilmesine olanak tanır. Farklı sıcaklık değerlerine uyum gösteren cam ve porselen züccaciye ürünleri parlak ve göz alıcı görünümleriyle dikkat çeker. Ergonomik tasarımlı ürünler, kullanıcılarına kavrama konusunda kolaylık yaratır ve yiyeceklerle içecekleri rahatça tüketmeyi sağlar.

Ev Yaşamına Paşabahçe Ürünleriyle Konfor Katın

Paşabahçe kavanoz çeşitleri, tahıllardan reçellere kadar birçok gıdayı başarıyla saklayabilmeniz için geliştirilmiştir. Cam kavanozlar saydam gövde yapıları sayesinde içlerinde hangi ürünün yer aldığını görmeyi de kolaylaştırır. Pratik bir şekilde açılıp kapatılabilen kavanoz modelleri, kullanışlı kapak sistemi sayesinde hem yiyeceklerin düşmesini önler hem de hava girişini engeller. Bulaşık makinesine uygun konumda yerleştirip suyun içerisine ulaşmasını sağlayabileceğiniz kavanozları temizledikten sonra başka gıdalar için kullanılabilmeye uygun hale getirebilirsiniz. Yemek sofralarında su ihtiyacını akılcı bir şekilde karşılamak için Paşabahçe sürahi modellerini değerlendirebilirsiniz. Estetik kıvrımlarıyla göze hoş gelen bir görünüm kazanan Paşabahçe sürahi modelleri, farklı depolama kapasitelerine sahip alternatif modellerle ailenizin nüfusuna göre uygun seçimler gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Kapaklı şişeler de üreten marka sayesinde, suyun dökülmesini önleyip ürününüzü yanınızda da rahatça taşıyabilirsiniz. Cam şişeler suyun sağlıklı bir şekilde saklanması ve kolayca içilebilmesi için idealdir.

İçecek Tüketimini Kolaylaştıran Bardak Tasarımları

Paşabahçe çay bardağı aracılığıyla her gün sıklıkla tüketilen sıcak içecekler arasında yer alan çayı rahatça tüketmek kolaylaşır. İnce belli çay bardakları, sade modellerin yanı sıra çeşitli motiflerle süslenmiş alternatif opsiyonlar da sunar. Farklı kapasitelere sahip çay bardağı modelleri, altlıklarıyla beraber uyumluluk yaratarak zemine çay dökülmesini de önler. Sıcaklığın tamamının geçmesini önleyen cam gövdeler sayesinde sıcak çayınızı yudumlarken bardağı elinizi yakmadan tutabilirsiniz. Kulpsuz klasik çay bardaklarına ek olarak yüksek kapasiteli ve kulplu çay bardakları da tiryakilere hizmet verir. Çok sayıda parçadan oluşan Paşabahçe cam ürünleri sayesinde misafirlerinizi ağırlarken bir örnek çay bardaklarıyla ikram yapabilirsiniz. Türk kahvesini sıklıkla tüketen kullanıcıların işlerini kolaylaştıran Paşabahçe kahve fincanı setleri sayesinde, arkadaşlarınızla beraber sohbet ederken lezzetli bir içim gerçekleştirebilirsiniz. Çeşitli motif ve desenlerle oldukça zarif bir şekilde üretilen Paşabahçe fincan çeşitleri, kulpları sayesinde ergonomik bir şekilde kullanılır. Paşabahçe indirim avantajlarıyla sahip olabileceğiniz çay bardakları ve kahve fincanları, birbirinden özel modellerle oldukça geniş bir ürün gamı yaratarak zevklerinize uygun seçenekler sunar. Paşabahçe Türk kahvesi fincanı, tepsilerle ve tabak altlıklarıyla yarattıkları uyum sayesinde şık sunumlar için ideal gereçler arasında bulunur.

Dekoratif ve Kullanışlı Tasarımlara Sahip Paşabahçe Züccaciyeleri

Bardaklardan ve sürahiden oluşan Paşabahçe su takımı modellerinde, iş yerinizde misafirlerinize içecek sunarken ya da evinizde ailecek yemek yerken sofrada suya kolayca ulaşmak için yararlanabilirsiniz. Dekoratif tasarımlarıyla bulundukları ortama daha estetik bir görüntü katmayı başaran zarif su takımları, birbirileriyle uyumlu parçalardan oluşmalarıyla da beğeni toplar. Paşabahçe aksesuar seçenekleriyle beraber de kullanabileceğiniz bu takımlar, derin bardaklara sahip modeller sayesinde tek seferde susuzluğu giderebilmeyi de kolaylaştırır. Göz uyumu yaratan su takımları, sürahi ve su bardağı gibi elemanların yanı sıra farklı türlerdeki içecekleri tüketebilmeye yardımcı parçaları içeren modellere de sahiptir. Farklı sayıdaki parçaların bileşimden oluşan bu setler Paşabahçe online alışveriş desteği yardımıyla kısa sürede sipariş edilebilir. Evlerin tasarımına katkıda bulunan bir diğer ürün olan Paşabahçe vazo çeşitleri sayesinde, yemek masasından mobilyalara kadar birçok farklı noktada konumlandırılabilecek ürünlere sahip olunur. Vazoların çiçek koymaya uygun yapıları evinizi sevdiğiniz çiçeklerle süsleyebilmenizi de sağlar. Sade olarak da kullanılabilen Paşabahçe vazo özel seri ürünleri, dekorasyonunuzu tamamlayabilmeniz için size yardım eder.

Mutfaklarda Akılcı Çözümler

Paşabahçe yağdanlık modelleri aracılığıyla yemek hazırlarken ihtiyaç duyduğunuz yağlara kolayca erişebilirsiniz. Ayçiçek yağından fındık ve zeytinyağına kadar farklı türlerdeki yağları pratik bir şekilde yerleştirebileceğiniz yağdanlıklar, geniş hazneleri sayesinde yüksek kapasiteye erişir. Pratik ağızlık sistemi sayesinde sadece gerekli anlarda yağ damlamasını sağlayabilirsiniz. Yemeklik yağları başarıyla ve taze şekilde koruyabilmeniz için ideal olan yağdanlıklar, ince tasarımlarıyla tezgâhlarda az alan kaplar. Gövdelerinde zeytin dalı desenlerine yer veren yağdanlıklar, zeytinyağı saklamak için şık bir aksesuara sahip olmanızı da sağlar. Paşabahçe Allegra bardaklarla ayrandan meyve suyuna kadar farklı türlerdeki içecekleri ailenize pratik bir şekilde sunabilirsiniz. Kalın tabanları kırılmaya karşı dayanıklılık yaratan minimal tasarımlı bardaklar, geniş ağızlı yapılarıyla da içim sırasında kolaylık yaşatır. Tırtıklı ve çizgili gövde tasarımlarıyla dikkat çekici bir dizayn oluşturan Paşabahçe Diamond bardak modelleri, soğuk ve sıcak içeceklerin sunumunda yararlanmak için mutfak dolabınızda yer verebileceğiniz ürünler arasındadır. Paşabahçe çay seti sipariş ederek, bardak ve altlığa bir arada sahip olarak birbirlerini tamamlayan parçalardan oluşan züccaciye ürünlerine erişebilirsiniz. Özel olarak üretilen Paşabahçe çay tabağı ürünlerini inceleyip zevklerinize hitap eden tabaklar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kullanıcıları İçin Avantaj Yaratan Paşabahçe Ürünleri

Kuru ve sıvı gıdaları saklayabilmek için evinizde yer vermeniz gereken yardımcılar arasında bulunan Paşabahçe saklama kabı çeşitleri sayesinde, birçok ürünü düzenli bir şekilde muhafaza edebilme şansı yakalarsınız. Kapaklı tasarımları sayesinde içlerine rahatlıkla ulaşılabilen ve koruyucu kapak yapısı yardımıyla toz ve kire karşı muhafaza edilen gıdalara sahip olmayı mümkün kılan kaplar, küçük ve büyük ebatlardaki ürün opsiyonlarını birlikte sunar. Toz halindeki ürünlerden sos malzemelerine ya da çeşitli tatlılara kadar birçok gıdayı saklama kaplarıyla güven içerisinde koruyabilirsiniz. Paşabahçe su bardağı çeşitleri, farklı cam renklerine sahip alternatifler içerdiği için, birbirileriyle uyumlu bir görünüm oluşturan züccaciyeleri yemek sofralarına şık bir şekilde yerleştirebilmek kolaylaşır. Paşabahçe tepsi çeşitleri, cam malzemenin sağlıklı yapısıyla üretilen modeller içerir. Hem fırınlarda kullanılabilen hem de yiyecek ve içecek sunumlarında yararlanılabilen farklı modelleri bir arada sunan marka, mutfaklarda kullanıcılarına pratik destek oluşturur. Sıcağa karşı dayanıklı Paşabahçe borcam ürünleriyle fırınlardaki sıcak ortama dayanıklı yapıya sahip aksesuardan yardım alabilirsiniz. Keklerden böreklere kadar birçok hamur işi Paşabahçe borcam fiyatları yönünden de ekonomik avantajlar sunan bu gereçlerle rahatça pişirilebilir. Yiyecekleri sunarken de borcam üzerinde kesim yapıp parçaları tabaklara aktarabilirsiniz.

İçecek Sunumlarını Zarif Ürünler Aracılığıyla Gerçekleştirin

Paşabahçe kadeh modelleri, zarafet yaratan tasarımlarıyla içecek sunumlarında şıklık yaratır. İnce tutma saplarıyla oldukça estetik bir görünüm kazanan kadehler, uzunlamasına ya da genişlemesine gövde yapılarına sahip opsiyonlarla zevklerinize göre seçim yapabileceğiniz birçok ürün içerir. Paşabahçe Timeless kadehlerle, meşrubat sunumunda faydalanabileceğiniz göz alıcı bir aksesuar sipariş edebilirsiniz. Denge yaratan geniş taban özelliği kadehlerin masa üzerinde güvenli şekilde durmasını ve içeceğinizin muhafaza edilmesini sağlar. Paşabahçe kupa çeşitleri, dayanıklı tutma saplarıyla sıcak içecek tüketirken elinizin gövdeye temas etmesini önler. Kalın camlı kupalar sağlam gövdeleriyle farklı türlerdeki içecekleri zevkle yudumlayabilmek için de idealdir. Sıvı tüketiminin vazgeçilmezi su takımı Paşabahçe ürünleri sayesinde, modaya uygun tasarımlarıyla dikkat çeken züccaciyelere sahip olabilirsiniz. Trendleri yakından takip eden kullanıcıların tercihi olan modern su takımları bardakları, içecek doldurmayı kolaylaştıran sürahi tasarımlarıyla öne çıkar. Klasik dizayna sahip minimal modellere ek olarak, farklı hatlarıyla dikkat çekici bir yapı kazanan sürahileri içeren su takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Paşabahçe Aksesuarlarla Misafirlerinizi Şık Bir Şekilde Ağırlayın

Paşabahçe Aurora setler, bardaklardan kaselere kadar birçok mutfak gerecine yer veren modellerle konuklarınızı daha zarif bir şekilde misafir edebilmenizi sağlar. Paşabahçe kase çeşitleri, pürüzsüz yüzeye sahip modellere ek olarak, çeşitli hat ve desenlerle işlenmiş modellere de yer vererek tatlılarınızı sunarken size destek olur. Paşabahçe yemek takımı ile sofranızı sunum için elverişli hale getirirsiniz. Geniş tabakların yanı sıra çorba tabaklarıyla da zenginleşen yemek takımları, başlangıç yemeklerinden tatlılara kadar uzanan geniş bir menüyü misafirlerinize tek tek ve şık bir biçimde sunabilmenize yardımcı olur. Birbirleriyle renk, tasarım ve desen gibi açılardan tam uyum oluşturan takımlar sayesinde, daha zarif bir ortamda öğünleri tüketebilmek de mümkün hale gelir. Paşabahçe bardak seti aracılığıyla aile üyelerinin yemek sırasında farklı bardakları kullanarak su ihtiyacını giderebilmesini sağlarsınız. Paşabahçe hediyelik eşya ürünleri arasından sipariş edebileceğiniz özel bardaklarla, değer verdiğiniz kişiler için oldukça düşünceli bir armağan seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Paşabahçe servis tabağı modelleri, yemeklerde servis yaparken kullanıcılara kolaylık yaratır. Bu tabakların üstlerine yerleştirilebilen diğer tabaklar sayesinde, şık bir altlık oluşturma şansı da elde edilir.

Mutfaklarda Yer Verilmesi Gereken Gereçler

Paşabahçe çay takımı çeşitleri, kahvaltılardan misafir ağırlamaya kadar farklı zamanlarda sıcacık çayları başarıyla sunabilmek için geliştirilmiştir. Çay takımları kaliteli camlarla üretilmeleri sayesinde sıcağa karşı sağlamlık kazanırken çatlama sorununa karşı da başarılı bir koruma yaratır. Çay sunumunu tamamlayan Paşabahçe şekerlik aracılığıyla kesme şekerleri tepside bir arada tutabilirsiniz. Zarif ayaklara sahip şekerlikler, estetik dizaynlarıyla takımınızı tamamlar. Hafif olmalarına ek olarak, geniş bir alan sunmalarıyla da kullanıcılarını memnun eden Paşabahçe Elysia bardaklar, kavramayı kolaylaştıran desenli gövdeleriyle içecek tüketmek için uygun aksesuarlar arasındadır. Türk kahvesi tiryakileri için geliştirilen Paşabahçe kahve yanı su bardağı modelleri, küçük ebatlarda üretilmeleriyle fincanlara uyum gösterir. Kahveyle beraber su da içerek rahat bir şekilde yudumlama yapabilmeyi sağlayan kahve yanı bardakları, takımınızı tamamlayarak görsel olarak da fark yaratır. Sabah saatlerinde iş ya da okul öncesinde kahvaltı malzemelerini başarıyla bir arada sunabilmeye yardım eden Paşabahçe kahvaltılık çeşitleri, yumurtadan reçele kadar birçok gıdayı bir arada tüketebilmeniz için idealdir. Mutfak raflarını daha efektif şekilde kullanabilmek için imal edilmiş olan Paşabahçe kavanoz ve baharatlık takımları aracılığıyla, yemek yaparken ihtiyaç duyduğunuz ürünlere pratik bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Tasarımlarıyla Beğeni Kazanan Züccaciyeler

Paşabahçe pasta tabağı sayesinde doğum günü kutlamalarından evinizde özel günler için hazırladığınız tatlılara kadar birçok ürün için şık bir sunum gerçekleştirebilirsiniz. Yemeklerinize tuz atmak isteyen misafirlerinize bu konuda kolaylık yaratmak için sofranızda Paşabahçe tuzluk çeşitlerine yer verebilirsiniz. Evlilik öncesinde yapılan alışverişlerde avantaj yaratan ve birçok ihtiyacı bir arada karşılayan Paşabahçe çeyiz seti modelleri, takım halindeki züccaciyelere sahip olabilmeye olanak tanır. Kahvaltıların baş misafirlerinden biri olan reçelleri, Paşabahçe reçellik ürünleriyle sofranızda barındırabilirsiniz. Maç izlerken ya da misafirlerinizle beraber çeşitli içecekler tüketip sohbet ederken Paşabahçe çerezlik çeşitlerini kullanıp daha hijyenik şekilde birçok çerezi bir arada tüketebilirsiniz. Evinizde kek yapabilmenizi kolaylaştıran Paşabahçe kek kalıbı aracılığıyla her noktası aynı oranda pişmiş nefis hamur işi tatlılar hazırlayabilirsiniz. Paşabahçe kek standı ile, pişirdiğiniz kekleri sunum için yerleştirebileceğiniz geniş yüzeyli bir züccaciyeye mutfak takımınızda yer verirsiniz. Paşabahçe koleksiyon seçenekleri  içerisinde bulunan takım halindeki setlerle, birbirlerine uyum gösteren renk ve biçimlere sahip züccaciyelere kolayca sahip olun.

Özel Tasarımlarla Artan Şıklık

Paşabahçe özel seri içerisindeki su bardakları, gövdelerinde yer verdikleri farklı tasarım stilleriyle birçok opsiyon içerir. Paşabahçe bardak modelleri, bulaşık makinesi ile yıkanarak sararma sorununun üstesinden gelmeyi kolaylaştırarak parlak görünümlerini korur. Paşabahçe dekorasyon seçeneklerinden yararlanarak mutfağınızda yer vereceğiniz züccaciyeler, yiyecek ve içecek tüketimini daha zarif gereçlerle gerçekleştirebilmenizi sağlar. Paşabahçe koleksiyon yaparak takım oluşturmak isteyen kullanıcılar için boyutları ve renkleri uyumluluk oluşturan aksesuarlara ürün gamında yer verir. Tuzdan karabibere kadar çeşitli ürünleri, Paşabahçe baharat takımı aracılığıyla güvenli bir şekilde saklayıp gerekli anlarda kullanabilirsiniz. Otantik tasarımlardan hoşlanan kişilerin tercihi olan Paşabahçe Osmanlı serisi ile, kahvelerden sulara kadar içeceklerinizi eski motiflerin yarattığı dekorasyonla sunabilirsiniz. Paşabahçe çocuk tabakları, sofralarda çocukların kullanıma uygun ebatlarda üretilen mutfak gereçlerinden yararlanabilmeye imkân tanır. Romantik akşam yemeklerinin tamamlayıcısı olan Paşabahçe şamdan çeşitleriyle, mum ışığında keyifli bir yemek yiyebilmek için uygun ortam yaratırsınız.

Esnek Kullanım Avantajları

Misafirlerinizi ağırlarken kullanabileceğiniz Paşabahçe sunum tepsisi aracılığıyla, aynı anda birçok fincana ve çay bardağına aynı ürün üzerinde yer verebilirsiniz. Paşabahçe dekoratif ürünler arasında da önemli bir konumda yer alan tepsiler, şık desenlerle süslenerek tasarım açısından da kullanıcılarından tam not almayı başarır. Paşabahçe ev hediyesi seçenekleri içerisinden yapabileceğiniz seçimlerle, bardaklardan kaplara ya da vazolara kadar oldukça geniş bir alanda, sevdiklerinizi mutlu edecek armağanlar hazırlayabilirsiniz. Paşabahçe hazırlık seti yardımıyla mutfağınızda yemek hazırlarken pratik bir şekilde destek alabileceğiniz gereçlere erişirsiniz. Çukur kaselere de yer veren setler salatadan çeşitli soslara kadar birçok gıdayı başarılı bir şekilde sunuma hazır hale getirebilmenize olanak tanır. İç içe geçebilen parçalardan mürekkep setler aracılığıyla az alan kaplayan mutfak ürünlerine sahip olmanın avantajını yaşarsınız.

Paşabahçe ile İşlevsel Züccaciyelere Erişin

Plastik kapaklı saklama kapları, hem yiyeceklerinizin hava alarak bayatlamasını önler hem de hijyenik bir ortamda uygun saklama koşullarını oluşturur. Paşabahçe’nin işlevsel ürünleri arasında yer alan kavanoz takımları ise irili ufaklı parçalardan oluşan setler yaratarak mutfağınızın raflarını ve dolaplarını başarıyla değerlendirebilmenize imkân tanır. Kapak sistemiyle üretilmiş kavanozlar, baharattan susam ve karanfil gibi ürünlere kadar birçok kuru gıdayı yerleştirebilmek için ideal bir yapı taşır. Dekorlu bardak takımları, büyük ve küçük boy gereçleri içeren yapılarıyla hem yetişkinler hem de çocuklar için gerekli kolaylığı yaratır. Ürün gamında kahvaltılarda kullanabileceğiniz tereyağlıklara da yer veren Paşabahçe ile, leziz tereyağına iştah açıcı kabı içerisinde ulaşarak ekmeklerinizi keyifle tüketebilirsiniz. Kokteyl bardakları sayesinde meyvelerden oluşan enfes kokteylleri oldukça estetik şekilde sunabilirsiniz. Kulplu ve kulpsuz sürahiler Paşabahçe outlet ürünleri arasından incelenerek kişisel beğenilere göre Trendyol’dan online olarak sipariş edilebilir.

08502221935


🟩 Paşabahçe indirim kodu Ekim 2023
🏷️ Paşabahçe indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Paşabahçe indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Paşabahçe kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Paşabahçe promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.