Pegasus Yurt İçi Uçuşlar % 25 İndirimli

Fırsat Süresi Doldu
Pegasus BolBollulara özel yurt içi uçuşlarda vergiler hariç %25 indirim...Daha Fazla

Pegasus BolBollulara özel yurt içi uçuşlarda vergiler hariç %25 indirim fırsatını kaçırma! Sen de biletlerini 18-20 Mayıs 2021 tarihleri arasında flypgs.com veya Pegasus Mobil Uygulamamdan al, 1 Eylül – 26 Ekim 2021 tarihlerinde yurt içinde dilediğin yere vergiler hariç %25 indirimle uç! Üstelik planlarım değişirse diye endişelenme, şimdi satın alacağın biletlerde cezasız değişiklik hakkı seninle!

Satış Tarihi: 18-20 Mayıs 2021 (Türkiye yerel saatine göre 18 Mayıs saat 00:01’den itibaren 20 Mayıs 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 1 Eylül – 26 Ekim 2021 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 1 Eylül 2021 saat 00:01’den itibaren 26 Ekim 2021 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi uçuşlarda geçerlidir. (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %25 İndirim

Türkiye’yi %50 indirimle keşfet! 3 Nisan’a kadar biletini Pegasus Mobil Uygulamamdan al, 12 Nisan ile 5 Mayıs tarihleri arasında yurt içinde dilediğin yere vergiler hariç %50 indirimle uç. Üstelik planlarım değişirse diye endişelenme, cezasız değişiklik hakkı seninle! Kampanya sadece 2 gün geçerlidir!

SATIŞ TARİHİ
02 Nisan 2021 / 03 Nisan 2021
UÇUŞ TARİHİ
12 Nisan 2021 / 05 Mayıs 2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pegasus Tüm Yurt İçi ve Yurt Dışı Uçuşlarda Cezasız Değişiklik Hakkı

Fırsat Süresi Doldu
31 Mayıs'a kadar alacağın tüm yurt içi ve yurt dışı...Daha Fazla

31 Mayıs’a kadar alacağın tüm yurt içi ve yurt dışı biletlerinde cezasız değişiklik hakkı!

Biletinizi 31 Mart’a kadar alın, cezasız bilet değişiklik hakkından faydalanın!

Şimdi seyahatleriniz daha da esnek! Tüm yurt içi ve yurt dışı biletlerde cezasız değişiklik hakkından faydalanabilirsiniz. Seyahat planınız değişirse ceza ödemeden, yalnızca iki bilet arasındaki toplam ücret farkını ödeyerek biletinizi değiştirebilir ya da cezasız açığa alabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

istegelsin Her 2₺ Alışverişine 1 Bolpuan – Pegasus

Fırsat Süresiz
istegelsin'de Pegasus BolPuan ile Havalara Uçun! Kampanya 12.03.2020 - 31.12.2021...Daha Fazla

istegelsin’de Pegasus BolPuan ile Havalara Uçun!

  • Kampanya 12.03.2020 – 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir. Siparişlerin bu tarih aralığında oluşturulması gerekmektedir.
  • Kampanyadan yalnızca istegelsin web sitesinde ve mobil uygulamasında alışveriş yapan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir. Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Pegasus BolBol üyesinin, istegelsin web sitesi ve mobil uygulaması için bildirdiği cep telefonu numarasının Pegasus BolBol hesabına tanımlı cep telefonu numarasıyla aynı olması gerekmektedir. istegelsin web sitesi ve mobil uygulaması için bildirilen cep telefonu numarasına ait bir Pegasus BolBol hesabı bulunamadığı veya Pegasus BolBol üyeliği için bildirilen cep telefonu numarası ile istegelsin web sitesi ve mobil uygulaması için bildirilen numaranın birbirinden farklı olması halinde, Pegasus BolBol üyesi, bu kampanya kapsamında belirtilen BolPuanlara hak kazanamayacaktır.
  • Kullanıcılar sepette ‘istegelsin üyeliğim kapsamındaki harcamalarımdan PegasusBolPuan kazanmak için hesaplarımı eşleştirmek istiyorum.’ yazan alanı işaretleyip, Pegasus ve istegelsin hesaplarını bir defaya mahsus eşleştirmelidir.
  • Yukarıdaki şartları sağlayan Pegasus BolBol üyeleri, kampanya süresince, her 2 TL’lik harcamasından 1 BolPuan hediyesine hak kazanacaktır. Puan kazanımı hesaplamasında net sepet tutarı dikkate alınacaktır.
  • Sipariş oluşturulduktan sonra BolPuanlar 14 günlük cayma süresi geçtikten sonra gelen ilk Cuma günü üyenin BolBol hesabına otomatik olarak yüklenir. İptal ve iade durumlarında kalan sipariş tutarı değerinde BolBol puan kazanımı gerçekleşir.
  • Pegasus ve istegelsin kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Pegasus’un istegelsin siparişlerinin teslimatı dahil olmak üzere siparişlere ilişkin olarak istegelsin ve siparişi veren müşteri arasında oluşabilecek herhangi bir uyuşmazlığa ilişkin olarak hiçbir sorumluluğu yoktur. Pegasus’a bu hususta hiçbir talepte bulunulamaz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pegasus Uçak Bileti Kampanyaları: % 50’ye Varan İndirimler

Fırsat Süresiz
Uçak bileti kampanyaları ile indirimlerden yararlanmak ister misin? Pegasus'un promosyonlu...Daha Fazla

Uçak bileti kampanyaları ile indirimlerden yararlanmak ister misin? Pegasus’un promosyonlu uçak bileti kampanyaları ile sen de ucuza uç! 2021 uçak bileti fırsatları ile yeni yerler keşfetmek için hemen tıkla! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pegasus BOLBOL Puan Kazan

Fırsat Süresiz
BOLBOL NEDİR? Sadece cep telefonu numaranla kayıt olabildiğin ve her...Daha Fazla

BOLBOL NEDİR?
Sadece cep telefonu numaranla kayıt olabildiğin ve her uçuşundan yüzlerce BolPuan kazandığın bir uçuş programıdır.

NASIL ÇALIŞIR?
BolBol Uçuş Programı’na katılmak çok kolay, ücretsiz üye olduktan sonra en uygun fiyatlarla uçak bileti alabilirsin. BolPuanlarını biriktirip ödül biletler kazanabilirsin.

BOLBOL KAZAN!
Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin. (*Her 1TL’ye 2 BolPuan sadece flypgs.com ve mobil uygulamadan alınan biletler için geçerlidir.)
BOLBOL HARCA!
Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ING Pegasus Bolbol Premi̇um Kart Alana, Bi̇let Bedava!

Fırsat Süresi Doldu
ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kart sahibi ol, bir adet...Daha Fazla

ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kart sahibi ol, bir adet yurt içi tek yön bedava bilet şifresi kazan. Bedava bilet şifrenle 19 Aralık 2020 – 31 Mayıs 2021 arasında yurt içinde seyahat et!

4 Aralık 2020-15 Mart 2021 tarihleri arasında ilk defa Pegasus BolBol Premium Kart başvurusu yapan müşterilerimiz, en geç 22 Mart 2021 tarihine kadar kredi kartlarını teslim alarak Pegasus’tan yurtiçi uçak bileti kazanıyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1500 Pegasus BolPuan – Enterprise & Alamo

Fırsat Süresi Doldu
Pegasus BolBol üyeleri, Enterprise & Alamo ve Pegasus BolBol işbirliği...Daha Fazla

Pegasus BolBol üyeleri, Enterprise & Alamo ve Pegasus BolBol işbirliği ile 1500 BolPuan kazanma fırsatı yakalıyor!

● Kampanya kapsamında, 1 günlük araç kiralamalarında 500, 2 günlük araç kiralamlarında 625, 3 günlük araç kiralamalarında 1125, 4 gün ve üzeri araç kiralamalarında 1500 BolPuan kazanılacaktır.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

3000₺ + % 1 Pegasus BolPuan – Fibaemeklilik

Fırsat Süresi Doldu
Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus Bolbol üyelerine, Pegasus’tan 3.000...Daha Fazla

Fibaemeklilik’te Bireysel Emeklilik Sözleşmesi başlatan Pegasus Bolbol üyelerine, Pegasus’tan 3.000 BolPuan “Hoşgeldin Hediyesi” ve Bireysel Emeklilik Sözleşmesi devam ettiği sürece her ay fon büyüklüğünün %’1’i kadar BolPuan “Sadakat Hediyesi”!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pegasus BolBol’lulara MOOV by Garenta’dan ilk kiralamaya 45 TL İndirim

Kod Süresi Doldu
MOOV’dan BOLBOL45 indirim kodunu kullanarak ilk kez araç kiralayan Pegasus...Daha Fazla

MOOV’dan BOLBOL45 indirim kodunu kullanarak ilk kez araç kiralayan Pegasus BolBollular, anında 45 TL indirimi yakalıyor!

● Kampanyadan yalnızca MOOV by Garenta mobil uygulaması üzerinden ilk kez araç kiralayan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir. Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar. Pegasus BolBol üyesi olan kişiler ikinci kez kiraladıkları araçlar için kampanyadan faydalanamazlar.

 

  Daha Az

BOLBOL45 Kodu Aç 
99% Başarılı

Ucuza Uçak Bileti Almak Mobil Uygulamamda Daha Avantajlı! Hadi İndirsene 😉

Aklıma esince bazen sadece uygulamama özel kampanyalar yapıyorum. İlgini çekerse en uygun uçak biletlerimi bulabileceğin uygulamamı indir, sana da haber vereyim 😉
Evet, Amaçsızca Uçak Bileti Aldırıp BolBol Seyahat Ettiren Bir Uygulamayım Kabul Ediyorum 🙂

Peki Bunu Nasıl Yapıyorum?

• Uçak bileti kampanyaları yapıyorum, sen de dayanamayıp hemen tatil planı yapıyorsun.
• Her satın almana iki kat BolPuan veriyorum, sen de biriken puanlarınla yine uçak bileti alıyorsun.
• Otel rezervasyonu yapınca hesabına ekstra BolPuan yüklüyorum, e yine dayanamayıp uçak bileti alıyorsun.
Kısacası ben ne yaparsam yapayım sen bana dayanamıyorsun. İyi de oluyor ama bir sürü yeni yer görüp harika anılar biriktiriyorsun.

“Ama Pegasus’cuğum hep güzel yanlarını anlatıyorsun, hiç mi yok kötü bir tarafın?” dediğini duydum. Tabii var, ama ben içeride kocaman bir ekiple onları düzeltmek için sabah akşam çalışıyorum. Her yorumu tek tek değerlendirip sen daha kolay uçak bileti al diye onu geliştirmeye devam ediyorum.

Şimdilik Uygulamamla Yapabileceklerin

• Ucuz uçak bileti almak
• Seyahatini planlamak
• Koltuk seçimi yapmak
• Uçuş öncesi yemek siparişi vermek
• Ek bagaj satın almak
• Otel rezervasyonu yapmak
• Araç kiralamak
• Fast Track (Hızlı Geçiş) satın almak
• Hediye Kart alıp sevdiklerine uçak bileti hediye etmek
• BolBol’a üye olmak
• BolPuan kazanmak
Tabii ki “Türkiye’nin Dijital Hava Yolu”nun uygulamasında sadece bunlar yok. Gerisini de artık uygulamamı indirdiğinde görürsün. Ben anlatılmam yaşanırım canım 😛

SORU – CEVAP
Gelelim uygulamamla ve tabii ki uçak bileti kampanyalarımla ilgili en çok merak ettiğin sorulara…

Yolcu bilgilerini nasıl otomatik bir şekilde doldurabilirim?
Önce BolBol üyesi değilsen, üye olmalısın. Eğer üyeliğin varsa BolBol’a giriş yaparak yolcu bilgilerinin otomatik bir şekilde hızlıca doldurulmasını sağlayabilirsin.
Ancak kendine değilde başka birine bilet alıyorsan, Üyelik Ayarları’ndaki Kayıtlı Kişiler bölümünden uçak bileti alacağın kişiye ait bilgileri doldurup kaydedebilirsin. Bu işlemi bilet alırken de yapabileceğini unutma. Bir defaya mahsus olmak üzere bilgileri gir ve “Kayıtlı Kişilere Ekle” seçeneğine tıkla. Bir sonraki uçak biletini daha hızlı al!

Kart bilgilerini nasıl kaydedebilirim?
Yine Üyelik Ayarları Kayıtlı Kartlar alanından kartlarını hesabına kaydederek, Her defasında kart bilgilerini girmek zorunda kalmadan, hızlı ve güvenli bir ödeme işlemi gerçekleştirebilirsin.
Ya da uçak bileti aldığın ekranda yazdığın kart bilgilerini direkt kaydedip bir sonraki bilet alımında işlemi daha da kolaylaştırabilirsin.

Güncellemeden sonra uygulama açılmıyor. Ne yapmalıyım?
Uygulamama yeni özellikler eklemek ya da mevcut hataları düzeltmek için maalesef bu güncellemeleri yapmam şart. Uygulamam güncelleme konusunda seni yönlendirecektir. Adımları takip ederek yeni sürümü kullanmaya başlayabilirsin.

BONUS
Nasıl en uygun uçak biletini alabilirim?
Öncelikle uygulamamı indirip seni indirimlerden haberdar etmemi sağlayabilirsin.
Sonrasında da uçuşların listelendiği ekranda fiyat filtreleme özelliğini kullanarak uçuşları en ucuzdan başlayacak şekilde sıralabilirsin. Böylece anında en uygun fiyatı bulmuş olursun.
Üçüncü bir seçenek ise seyahatini erkenden planlayarak daha ucuza bilet bulmak.

Pegasus Hava Yolları, Official Airline Guide (OAG) tarafından hazırlanan raporda 2011 ve 2012 yıllarında olduğu gibi 2013 yılında da koltuk kapasitesi açısından tarifeli uçuş gerçekleştiren Avrupa’nın en büyük 25 hava yolu arasında “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” oldu.

Türkiye’de havacılık sektörünü değiştiren ve uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus Hava Yolları, 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak girişimiyle İstanbul’da kuruldu. Mayıs 1990’da ilk uçuşunu gerçekleştiren Pegasus,2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınmış. Aynı yıl Kasım ayında düşük maliyetli havayolu taşıyıcısı olarak tarifeli iç hat seferlerine başlayarak Türkiye’de faaliyet gösteren 4. tarifeli havayolu olmuştur.

2019

· Dünyadaki en yaygın gönüllü sürdürülebilirlik inisiyatifi olan Birleşmiş Milletler (BM) Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne (UN Global Compact) imza atarak Türkiye’de bu sözleşmeye imza atan ilk hava yolu şirketi olduk.

· IATA’nın “25by2025” girişimine imza atarak şirketimiz içerisinde cinsiyet dengesini sağlama konusunda bir taahhütte bulunduk.

· Dünyada bir ilk olan “Yeni Çipli Kartla Seyahat Teknolojisi”ni hayata geçirdik

2018

· İlk sosyal sorumluluk projemiz olan Yarınlara Uçuyoruz’u Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde başlattık.

2017

· SHGM Toplumsal Cinsiyet Dengesi Geliştirme Komisyonu’nun bir üyesi olarak; kadınlar arasında havacılıktaki fırsatlar hakkında farkındalığın artması, kadınların havacılıktaki niceliksel ve niteliksel rolü ve etkinliğinin geliştirilmesi için çalışmalar yürütüyoruz.

· 2012 yılında verilen 100 uçaklık siparişin 25 adet opsiyonlu uçağın da alınmasına karar verdik.

Operasyonel süreçlerimizi dijitalleştirmek adına “BlockChain” alt yapısını kullanarak, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ile önemli bir entegrasyona imza attık.

2016

· Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri (Women’s Empowerment Principles – WEPs) platformuna katılan dünyadaki ilk havayolu şirketi olduk.

· İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda terminal içi hizmetler olan, check-in (misafir kabul), boarding (uçak kabul), kayıp ve hasarlı eşya hizmetleri gibi pek çok alanda hizmetlerimizi kendi personelimizle verirken, 29 Mart itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen’deki uçaklarımız için ramp hizmetlerimizi de vermeye başladık.

· Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni’nde ikincilik unvanını aldık.

Seyahatte ve uçuşlarda güvenlikten sonra en önemli faktör olan uygun bilet fiyatları ile yurt içinde ve yurt dışında dilediğiniz her yere uçmak, uçtukça puan kazanmak, İndirim Kodlarım’ın ekstra indirim ve fırsat kampanyaları ile ayaklarınızı yerden kesmek için çok doğru bir adrestesiniz!

Türkiye’nin en tecrübeli havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus’dan yurt içi ve yurt dışına en ucuz uçak bileti almanın avantajlı yolu flypgs.com’dan geçiyor. Flypgs.com’da uçak bileti satın alma, değiştirme, iptal etme gibi işlemlerin yanı sıra online check-in yapma, otel rezervasyonu yapma ve araç kiralama hizmetleri sunuluyor.

Pegasus Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri
(7/24 Yardım / Pegasus Her An Yanında)
Pegasus çağrı merkezi, ihtiyacın olduğu her an, 7 gün 24 saat yanında. Dünyanın neresinde olursan ol, seyahatinle ilgili her işlemini çağrı merkezinden kolayca gerçekleştirebilirsin. Türkiye ve yurt dışından Bilet Hattımıza ulaşabileceğin numaralar aşağıdadır:

TÜRKİYE: 0888 228 12 12*
TÜRKİYE – BolBol’lulara Özel Ücretsiz Hat0850 399 17 01 **


🟩 Pegasus indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Pegasus indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Pegasus indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Pegasus kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Pegasus promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.