Pegasus BolBol’lulara MOOV by Garenta’dan ilk kiralamaya 45 TL İndirim

Kod Süresi Doldu
MOOV’dan BOLBOL45 indirim kodunu kullanarak ilk kez araç kiralayan Pegasus...Daha Fazla

MOOV’dan BOLBOL45 indirim kodunu kullanarak ilk kez araç kiralayan Pegasus BolBollular, anında 45 TL indirimi yakalıyor!

● Kampanyadan yalnızca MOOV by Garenta mobil uygulaması üzerinden ilk kez araç kiralayan Pegasus BolBol üyeleri yararlanabilir. Kampanya Pegasus BolBol üyelerine özeldir. Pegasus BolBol üyesi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanamazlar. Pegasus BolBol üyesi olan kişiler ikinci kez kiraladıkları araçlar için kampanyadan faydalanamazlar.

 

  Daha Az

BOLBOL45 Kodu Aç 
99% Başarılı

Ucuza Uçak Bileti Almak Mobil Uygulamamda Daha Avantajlı! Hadi İndirsene 😉

Aklıma esince bazen sadece uygulamama özel kampanyalar yapıyorum. İlgini çekerse en uygun uçak biletlerimi bulabileceğin uygulamamı indir, sana da haber vereyim 😉
Evet, Amaçsızca Uçak Bileti Aldırıp BolBol Seyahat Ettiren Bir Uygulamayım Kabul Ediyorum 🙂

Peki Bunu Nasıl Yapıyorum?

• Uçak bileti kampanyaları yapıyorum, sen de dayanamayıp hemen tatil planı yapıyorsun.
• Her satın almana iki kat BolPuan veriyorum, sen de biriken puanlarınla yine uçak bileti alıyorsun.
• Otel rezervasyonu yapınca hesabına ekstra BolPuan yüklüyorum, e yine dayanamayıp uçak bileti alıyorsun.
Kısacası ben ne yaparsam yapayım sen bana dayanamıyorsun. İyi de oluyor ama bir sürü yeni yer görüp harika anılar biriktiriyorsun.

“Ama Pegasus’cuğum hep güzel yanlarını anlatıyorsun, hiç mi yok kötü bir tarafın?” dediğini duydum. Tabii var, ama ben içeride kocaman bir ekiple onları düzeltmek için sabah akşam çalışıyorum. Her yorumu tek tek değerlendirip sen daha kolay uçak bileti al diye onu geliştirmeye devam ediyorum.

Şimdilik Uygulamamla Yapabileceklerin

• Ucuz uçak bileti almak
• Seyahatini planlamak
• Koltuk seçimi yapmak
• Uçuş öncesi yemek siparişi vermek
• Ek bagaj satın almak
• Otel rezervasyonu yapmak
• Araç kiralamak
• Fast Track (Hızlı Geçiş) satın almak
• Hediye Kart alıp sevdiklerine uçak bileti hediye etmek
• BolBol’a üye olmak
• BolPuan kazanmak
Tabii ki “Türkiye’nin Dijital Hava Yolu”nun uygulamasında sadece bunlar yok. Gerisini de artık uygulamamı indirdiğinde görürsün. Ben anlatılmam yaşanırım canım 😛

SORU – CEVAP
Gelelim uygulamamla ve tabii ki uçak bileti kampanyalarımla ilgili en çok merak ettiğin sorulara…

Yolcu bilgilerini nasıl otomatik bir şekilde doldurabilirim?
Önce BolBol üyesi değilsen, üye olmalısın. Eğer üyeliğin varsa BolBol’a giriş yaparak yolcu bilgilerinin otomatik bir şekilde hızlıca doldurulmasını sağlayabilirsin.
Ancak kendine değilde başka birine bilet alıyorsan, Üyelik Ayarları’ndaki Kayıtlı Kişiler bölümünden uçak bileti alacağın kişiye ait bilgileri doldurup kaydedebilirsin. Bu işlemi bilet alırken de yapabileceğini unutma. Bir defaya mahsus olmak üzere bilgileri gir ve “Kayıtlı Kişilere Ekle” seçeneğine tıkla. Bir sonraki uçak biletini daha hızlı al!

Kart bilgilerini nasıl kaydedebilirim?
Yine Üyelik Ayarları Kayıtlı Kartlar alanından kartlarını hesabına kaydederek, Her defasında kart bilgilerini girmek zorunda kalmadan, hızlı ve güvenli bir ödeme işlemi gerçekleştirebilirsin.
Ya da uçak bileti aldığın ekranda yazdığın kart bilgilerini direkt kaydedip bir sonraki bilet alımında işlemi daha da kolaylaştırabilirsin.

Güncellemeden sonra uygulama açılmıyor. Ne yapmalıyım?
Uygulamama yeni özellikler eklemek ya da mevcut hataları düzeltmek için maalesef bu güncellemeleri yapmam şart. Uygulamam güncelleme konusunda seni yönlendirecektir. Adımları takip ederek yeni sürümü kullanmaya başlayabilirsin.

BONUS
Nasıl en uygun uçak biletini alabilirim?
Öncelikle uygulamamı indirip seni indirimlerden haberdar etmemi sağlayabilirsin.
Sonrasında da uçuşların listelendiği ekranda fiyat filtreleme özelliğini kullanarak uçuşları en ucuzdan başlayacak şekilde sıralabilirsin. Böylece anında en uygun fiyatı bulmuş olursun.
Üçüncü bir seçenek ise seyahatini erkenden planlayarak daha ucuza bilet bulmak.

Pegasus Hava Yolları, Official Airline Guide (OAG) tarafından hazırlanan raporda 2011 ve 2012 yıllarında olduğu gibi 2013 yılında da koltuk kapasitesi açısından tarifeli uçuş gerçekleştiren Avrupa’nın en büyük 25 hava yolu arasında “Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Havayolu” oldu.

Türkiye’de havacılık sektörünü değiştiren ve uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus Hava Yolları, 1990 yılında Aer Lingus, Silkar Yatırım ve Net Holding’in ortak girişimiyle İstanbul’da kuruldu. Mayıs 1990’da ilk uçuşunu gerçekleştiren Pegasus,2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alınmış. Aynı yıl Kasım ayında düşük maliyetli havayolu taşıyıcısı olarak tarifeli iç hat seferlerine başlayarak Türkiye’de faaliyet gösteren 4. tarifeli havayolu olmuştur.

2019

· Dünyadaki en yaygın gönüllü sürdürülebilirlik inisiyatifi olan Birleşmiş Milletler (BM) Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne (UN Global Compact) imza atarak Türkiye’de bu sözleşmeye imza atan ilk hava yolu şirketi olduk.

· IATA’nın “25by2025” girişimine imza atarak şirketimiz içerisinde cinsiyet dengesini sağlama konusunda bir taahhütte bulunduk.

· Dünyada bir ilk olan “Yeni Çipli Kartla Seyahat Teknolojisi”ni hayata geçirdik

2018

· İlk sosyal sorumluluk projemiz olan Yarınlara Uçuyoruz’u Sivil Toplum için Destek Vakfı koordinasyonunda ve Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) yürütücülüğünde başlattık.

2017

· SHGM Toplumsal Cinsiyet Dengesi Geliştirme Komisyonu’nun bir üyesi olarak; kadınlar arasında havacılıktaki fırsatlar hakkında farkındalığın artması, kadınların havacılıktaki niceliksel ve niteliksel rolü ve etkinliğinin geliştirilmesi için çalışmalar yürütüyoruz.

· 2012 yılında verilen 100 uçaklık siparişin 25 adet opsiyonlu uçağın da alınmasına karar verdik.

Operasyonel süreçlerimizi dijitalleştirmek adına “BlockChain” alt yapısını kullanarak, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ile önemli bir entegrasyona imza attık.

2016

· Birleşmiş Milletler Kadının Güçlenmesi Prensipleri (Women’s Empowerment Principles – WEPs) platformuna katılan dünyadaki ilk havayolu şirketi olduk.

· İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda terminal içi hizmetler olan, check-in (misafir kabul), boarding (uçak kabul), kayıp ve hasarlı eşya hizmetleri gibi pek çok alanda hizmetlerimizi kendi personelimizle verirken, 29 Mart itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen’deki uçaklarımız için ramp hizmetlerimizi de vermeye başladık.

· Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından düzenlenen Türkiye’nin 500 Büyük Hizmet İhracatçısı Ödül Töreni’nde ikincilik unvanını aldık.

Seyahatte ve uçuşlarda güvenlikten sonra en önemli faktör olan uygun bilet fiyatları ile yurt içinde ve yurt dışında dilediğiniz her yere uçmak, uçtukça puan kazanmak, İndirim Kodlarım’ın ekstra indirim ve fırsat kampanyaları ile ayaklarınızı yerden kesmek için çok doğru bir adrestesiniz!

Türkiye’nin en tecrübeli havayolu şirketlerinden biri olan Pegasus’dan yurt içi ve yurt dışına en ucuz uçak bileti almanın avantajlı yolu flypgs.com’dan geçiyor. Flypgs.com’da uçak bileti satın alma, değiştirme, iptal etme gibi işlemlerin yanı sıra online check-in yapma, otel rezervasyonu yapma ve araç kiralama hizmetleri sunuluyor.

Pegasus Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri
(7/24 Yardım / Pegasus Her An Yanında)
Pegasus çağrı merkezi, ihtiyacın olduğu her an, 7 gün 24 saat yanında. Dünyanın neresinde olursan ol, seyahatinle ilgili her işlemini çağrı merkezinden kolayca gerçekleştirebilirsin. Türkiye ve yurt dışından Bilet Hattımıza ulaşabileceğin numaralar aşağıdadır:

TÜRKİYE: 0888 228 12 12*
TÜRKİYE – BolBol’lulara Özel Ücretsiz Hat0850 399 17 01 **


🟩 Pegasus indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Pegasus indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Pegasus indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Pegasus kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Pegasus promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.