PeP Ücretsiz Yurt Dışı Para Transferi – Üyelik Davet Linki

Fırsat Süresiz
Açılan davet linkten PeP'e üye olarak 1000 EUR / 1000...Daha Fazla

Açılan davet linkten PeP’e üye olarak 1000 EUR / 1000 GBP’e kadar yurt dışı para transferlerinizi ücretsiz yapın.

Arkadaşlarını PeP’le tanıştıranlar arkadaşlarına ÜCRETSİZ Yurt Dışı Para Transferi hediye ediyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Alışverişinin % 5’i PeP’ten!

Fırsat 3 hafta kaldı
PeP Visa Kartlılar CarrefourSA'dan yaptıkları alışverişin %5'ini geri alıyor. Sen...Daha Fazla

PeP Visa Kartlılar CarrefourSA’dan yaptıkları alışverişin %5’ini geri alıyor. Sen de hemen PeP Visa Kartın ile alışverişini CarrefourSA marketlerinde yap bu güzel hareketi kaçırma!

  • CarrefourSA’dan yapılacak alışverişler için %5 PeP’ten hediye kurgusu 31 Aralık 2021 23:59 (TSİ) tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları, harcamayı takip eden 24 saat içerisinde müşterinin ilgili PeP Ödül hesabına yüklenecektir.
  • CarrefourSA kampanyası sadece isimli PeP Visa kartlarla yapılan harcamalarda geçerlidir, ortak markalı kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • CarrefourSA kampanyası sadece Türkiye genelindeki fiziki marketlerde geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir.
  • Kampanya sadece bireysel tüketim ihtiyaçları için geçerlidir. Ticari kullanım amacıyla yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
  • %5 Hediye kampanyası CarrefourSA marketlerinde satılan Hediye Kart ve Dijital Kart, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde , alkollü içecek ve tütün mamulleri alımlarında, CarrefourSA Marketlerindeki Lezzet Arası restoranlarda geçerli değildir.
  • PeP ve CarrefourSA kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iptal / iadesi durumunda %5 hediye tutar iptal / iade ürün bedelinden tahsil edilip kalan tutar karta iade edilecektir.

Kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Reklam Harcamalarınızda Şirketinize 1000₺’ye Varan PeP Destek!

Fırsat Süresiz
Google, Facebook, Instagram gibi reklam harcamalarınız ile Adobe, Shutterstock gibi...Daha Fazla

Google, Facebook, Instagram gibi reklam harcamalarınız ile Adobe, Shutterstock gibi hizmet ödemelerinizi PeP Visa Sanal Kart’la yapın, 1.000 TL’ye varan nakit iade kazanın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

PeP’le Türkiye’ye Ücretsiz Para Transferi

Fırsat Süresiz
PeP'le Avrupa ve İngiltere'den Türkiye'ye ücretsiz para transferi.
Hemen Al
100% Başarılı

Booking.com Harcamalarınızın % 4’ü PeP’ten!

Fırsat Süresiz
PeP Visa Kart'ınız ile Booking.com'dan yapacağınız otel harcamalarında %4 indirim...Daha Fazla

PeP Visa Kart’ınız ile Booking.com’dan yapacağınız otel harcamalarında %4 indirim fırsatını yakalamak için hemen PeP’in bu sayfasında bulunan https://sp.booking.com/peplecepte linke tıklayın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Novotel ve IBIS Hotel’den PeP’lilere % 10 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Novotel ve IBIS Hotel rezervasyonlarında veya otellerde yapılacak ödemelerde PeP...Daha Fazla

Novotel ve IBIS Hotel rezervasyonlarında veya otellerde yapılacak ödemelerde PeP Visa Kart’lılara özel %10 indirim fırsatı %10 indirim www.all.accor.com adresinden yapılacak olan rezervasyonlarda ve otellerde yapılacak ödemelerde, 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. Daha Az

TKOF95 Kodu Aç 
100% Başarılı

PeP Visa Kart’lılara Hotels.com’dan % 8 İndirim Kodu

Kod Süresiz
PeP Visa Kart'ınız ile Hotels.com'dan yapacağınız tüm rezervasyon ve ödemelerinizde,...Daha Fazla

PeP Visa Kart’ınız ile Hotels.com’dan yapacağınız tüm rezervasyon ve ödemelerinizde, PeP’e özel %8 indirim fırsatını yakalamak için hemen tıklayın! Daha Az

Visa8 Kodu Aç 
100% Başarılı

PeP Risklere Hazırlıksız Yakalanmayın – Sigorta İndirimi

Fırsat Süresiz
Seyahat sağlık sigortası poliçesi ve diğer poliçe ihtiyaçlarınızı karşılamak için...Daha Fazla

Seyahat sağlık sigortası poliçesi ve diğer poliçe ihtiyaçlarınızı karşılamak için size en uygun fiyat teklifleri, PeP Koalay yardımıyla kolayca bulun! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

PeP’ten Zubizu’ya Özel Netflix Üyeliği Hediye

Fırsat Süresiz
Zubizu'ya özel PeP'e ilk üye olanlar ücretsiz Netflix üyeliği kazanıyor!
Hemen Al
100% Başarılı

Hepsi PeP’te, hepsi cepte! PeP ile, paranızın kontrolü sizin elinizde!

PeP mobil uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı para gönderme / alma işlemlerinizi 7/24 hızlı, kolay , çok hesaplı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

PeP Nedir?

PeP, 7/24 çok hesaplı yurt içi ve yurt dışı para transferi , yurt dışı alışverişde PeP Visa kartla kur avantajı ve ücretsiz para çekme imkanı sağlayan bir dijital cüzdanıdır.

PeP ile Neler Yapabilirsiniz?

Para yükleme

Kredi kartı, banka kartı ya da havale/EFT ile para yükleyebilir, tüm ATM’leri kullanarak nakit paranızı dilediğiniz gibi PeP hesabınıza yükleyebilirsiniz.

Para Gönderme

PeP hesabınız ile yurt içindeki herhangi bir bankadaki kendi hesaplarınıza ve Avrupa’daki herhangi bir banka hesabına, 7/24 hızlı, kolay, çok hesaplı ve güvenli para transferi yapabilirsiniz.

Para İsteme

Paraya ihtiyacınız olduğunda, ödeme almak istediğinizde sadece telefon numarası girişi ile istediğiniz kişiye para isteği göndererek ödeme talep edebilirsiniz.

İndirimli Akaryakıt

PeP uygulaması ile, OPET istasyonlarında indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz

Güvenlik

PeP, Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin tescilli markasıdır. Paladyum Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ndan (BDDK) 13/07/2017 tarihinde lisans almış yetkili bir Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri kuruluşudur. PeP hesabınızda bulunan birikimleriniz, BDDK mevzuatı güvencesinde koruma altındadır. Size özel tek kullanımlık şifre (SMS OTP) ile mobil uygulama ve internet şubemize güvenli erişim sağlayabilirsiniz.

Hepsi PeP’te, hepsi cepte! PeP ile, paranızın kontrolü sizin elinizde!
• PeP mobil uygulaması ile hesabınıza kredi kartı, banka kartı ya da kendi hesaplarınızdan EFT/Havale ile para yükleyebilirsiniz.
• PeP mobil uygulaması ile yurt içi ve yurt dışı para gönderme / alma işlemlerinizi 7/24 hızlı, kolay , çok hesaplı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
• PeP müşterisi iseniz uygulama üzerinden, PeP müşterisi değilseniz de SMS ile gönderilen linkler aracılığıyla para gönderme/alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
• PeP hesabınızı kullanarak anlaşmalı kurumlarda fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilir, dilerseniz otomatik ödeme tanımlaması yapabilirsiniz.
• PeP uygulaması ile, OPET istasyonlarında indirimli akaryakıt satın alabilirsiniz.
• Uygulama üzerinden isteyeceğiniz PeP Visa kartınız ile yurt dışı alışverişlerinizde döviz kurları ile kur farkına yenilmeden alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.
• PeP Visa kartınız ile yurt dışı ATM nakit çekim işlemlerinizi ücretsiz yapabilirsiniz.
• PeP Visa kartınız ile seyahate yönelik avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

E-Posta :
[email protected]
Telefon :
0212 267 32 53


🟩 PeP indirim kodu Aralık 2021
🏷️ PeP indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi PeP indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 PeP kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
PeP promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.