Pera Bulvarı 150₺ ve Üzeri Alışverişlerde 15₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Pera Bulvarı'ndan yapacağınız 150₺ ve üzeri alışverişlerde 15₺ indirim sağlar....Daha Fazla
AVXPB15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Pera Bulvarı 150₺ ve Üzeri Alışverişe 10₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Pera Bulvarı'ndan yapacağınız 150₺ ve üzeri alışverişlerde 10₺ indirim sağlar....Daha Fazla
PB10HDY Kodu Aç 
100% Başarılı

Herkes gibi bizim de bir hikayemiz var

Bu hikaye bir kişinin değil, farklı iş ve yaşam tecrübelerini sepetine koyup, her gün yeni bir heyecanla aynı hayalin peşinden yola koyulan ve Pera Bulvarı‘nda buluşan bir ekibin hikayesi.

Ev ve lezzete dair her şey, bizim için bir tutkuydu. Şimdi ise, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata bulabileceğiniz Pera Bulvarı sizlerle ortak tutkumuz.

Çevremiz binlerce marka ve ürünle dolu. Ama evle ilgili herşeyde nicelikten çok nitelik önemli ! Evlerimiz bizim sığınağımız, yuvamız. Demir attığımız dingin koylar. Sevdiklerimizle paylaştığımız bu özel dünyada her şeyin en iyisini, en güzelini, en sağlıklısını istiyoruz doğal olarak. Zarafet, estetik, rahatlık, kalite, konfor ve fonksiyon evlerimizde aradığımız özellikler.

Hepimizin gelecekle ilgili tüm hayallerinde mutlu bir yuva var. Mutluluğun, aşkın ve keyiflerin en güzelini evimizde hayal ediyoruz. İşte biz size Pera Bulvarı olarak, o hayalinizdeki evi vaad ediyoruz. Bu yüzden, sizin için en iyi markaları ilk elden, en uygun fiyatlarla bulup, bu markaların en güzel ürünlerini tasarım ekibimizle birlikte seçiyoruz. Mutfağınız için sunduğumuz her bir ürünün, en yüksek standartlarda olması için titizlik gösteriyoruz. Elbette en sevdiğiniz şeflerin tariflerini sizler için almayı da unutmuyoruz.

İnanıyoruz ki Pera Bulvarı her gün, evinize giden en keyifli yol olacak… Sizden tek ricamiz, eve mutluluk götürmek için bize uğramanız.

Çünkü biz, en iyi markaların en güzel ürünlerini; kaliteyi, fonksiyonu, tasarımı, en avantajlı fiyatlarla sizlere sunmak için yola çıktık.

Bizim için bu yolda hiç mola yok …

Durup dinlenmeden, her yeni güne bu tutku ve coşkuyla başlıyoruz… Evinizi mutlulukla, mutfağınızı lezzetle, yaşamınızı aşkla dolduracağız.

Eve giden bu en keyifli yolda her gün yeniden görüşmek dileğiyle…

Pera Bulvarı Ekibi

E-mail: [email protected]
Telefon: (216) 291 11 11
Fax: (216) 291 11 15
Adres: Çakmak Mah. Akdeniz Cad. Dere Sok. No:145 Stüdyo 2010 Binası A-Blok Ümraniye 34760 İstanbul