Amazon P&G Süpermarket Ürünlerinde 35TL Para İadesi Kazan!

Fırsat Süresi Doldu
P&G ürünlerini satın al, faturanı yükle, P&G’den 35 TL para...Daha Fazla

P&G ürünlerini satın al, faturanı yükle, P&G’den 35 TL para iadesi kazan. https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_supermkt_1a1_w?node=27967886031

Amazon.com.tr üzerinden yapılan siparişinin faturasına Siparişlerim sayfasından ulaşabilirsin.

Kampanya 01.09 -30.11.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Detaylı bilgi ve katılım için aşağıda belirtilen P&G katılım koşullarını ziyaret edebilirsin. Bu kampanya Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. tarafından düzenlenmektedir ve bu nedenle Amazon.com.tr’nin işbu teklif üzerinde hiçbir sorumluluğu ve denetimi bulunmamaktadır. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. ile katılım koşullarında belirtildiği şekilde doğrudan irtibata geçiniz.

Detaylı bilgi ve katılım için https://firsatyaninda.com/pg35yil sayfasını ziyaret edebilirsin.

P&G Amazon Super ürünlerini keşfet

P&G'den 35. yıla özel kampanya

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_PG35_3a1_cta_w?node=41712927031

Sıkça Sorulan Sorular

images-eu.ssl-images-amazon.com/images/G/41/TR-hq/2022/Cem/SuperMarketing/realfaq.png

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_PG35_4a1_cta_w?node=41789882031

Katılım Koşulları

https://images-eu.ssl-images-amazon.com/images/G/41/TR-hq/2022/Cem/SuperMarketing/faq.png

P&G

 1. P&G 35. Yıl kampanyasına katılmak için hangi koşulları yerine getirmem gerekiyor?

  • Minimum Yaş: En az 18 yaşında olmalısınız.

  • İkamet Yeri: İkamet yeriniz Türkiye’de olmalıdır.

  • IBAN – Hesap Bilgileri : Türkiye için geçerli bir IBAN girmeniz gereklidir.

  • T.C. Kimlik Numarası: Kişinin kendi Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası

  • Telefon Numarası: Sadece kendi telefon numaranız ile katılabilirsiniz.

  • E-posta Adresi: Sadece kendi e-posta adresinizle katılabilirsiniz.

  Not: Aynı IBAN, kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresine sahip birden fazla kişinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

 2. P&G 35. Yılkampanyasınanasıl katılabilirim?

  Yalnızca www.firsatyaninda.com/pg35yil kampanya web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Maalesef posta yoluyla katılım mümkün değildir. Süreç şu şekilde tanımlanabilir:

  • Kampanya ürünlerinin satın alınmasından sonra www.firsatyaninda.com/pg35yil’a giriniz.

  • Satın alma kanıtının fotoğrafını çekin ve yükleyiniz (YALNIZCA istek üzerine: kampanya ürünlerinin kendi fotoğrafını yükleyiniz).

  • Banka bilgilerini ve kişisel verileri sağlayınız.

  • Katılım + veri koruma koşullarını kabul ediniz.

 3. Geri ödememi ne zaman alabilirim?

  Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN’a) 2-4 hafta arasında aktarılacaktır.

 4. P&G 35. Yıl kampanyasınakatılmak için hangi ürünleri satın almam gerekiyor?

  Kampanyaya tüm P&G ürünleri dahildir.

 5. P&G 35. Yıl kampanyasına katılan ürünleri nereden satın alabilirim?

  Tüm satış noktalarından alınabilir. Online ve offline alışverişlerde geçerlidir.

 6. Ne kadar geri ödeme alacağım?

  Kampanya ürünleri için 150 TL ödediğini ispat eden kullanıcıya 35 TL geri ödeme yapılır.

 7. P&G 35. Yıl kampanyasına ne zaman katılabilirim?

  Kampanya ürünlerini satın almak için kampanya dönemi 01.09.2022 ile 31.10.2022 arasındadır (fiş üzerindeki tarih bu kısımla ilgilidir).

  Çevrimiçi kayıt formunu göndermek ve satın alma kanıtını yüklemek için son tarih 31/10/2022, 23:59.

 8. Kampanyaya ne sıklıkla katılabilirim?

  Kampanyaya katılım kişi başına en fazla 1 kez (kullanıcı hesabı) ile sınırlıdır. Katılım maksimum 1 fiş/fatura ile gerçekleşebilir.

 9. Kampanyaya kaç ürün ile katılabilirim?

  P&G 35. Yıl kampanyasında en az bir ürün alınması gerekmektedir.

 10. Diğer P&G kampanyalarına zaten katılmış olan ürünlerle katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değildir. P&G 35. Yıl kampanyasına katılım, henüz başka P&G kampanyalarına katılmamış ürünlerle sınırlıdır.

 11. Partnerim ve benim ortak bir IBAN hesabımız var. İkimiz de P&G 35. Yılkampanyasına bu hesapla ayrı ayrı katılabilir miyiz?

  Her IBAN, tüm kampanya dönemi boyunca yalnızca bir kullanıcı tarafından kullanılabilir (IBAN, telefon numarası, TC kimlik numarası ve e-posta adresi sabit bir kombinasyon halindedir). Herhangi bir kişisel bağlantıya bakılmaksızın başka bir katılımcıyla ortak kullanım mümkün değildir.

 12. Satın alma fişim katılım limitini aşan ürünler içeriyor. Bu satın alma belgesini iki kişi kullanabilir mi?

  Prensip olarak, bir satın alma kanıtı P&G 35. Yıl kampanyamıza yalnızca bir kez katılabilir. Satın alma fişinde yer alan kampanyalı ürünün kapsamı dikkate alınmayacağı gibi, fazla miktar başka bir kişiye devredilemez.

 13. Katılım sürecini tamamladıktan sonra bir onay e-postası almadım, şimdi ne olacak?

  Kayıt olduğunuz anda, 10 basamaklı bir referans numarası içeren bir e-posta onayı alacaksınız. Lütfen SPAM veya JUNK klasörünü de kontrol ediniz.

  10 basamaklı bir referans numarası almadıysanız, bu, geri ödeme kaydının başarılı olmadığının bir göstergesidir. Bu durumda, lütfen kampanya web sitesi www.firsatyaninda.com/pg35yil üzerinden tekrar kayıt olunuz.

 14. Barkod numarası nedir ve onu nerede bulabilirim?

  Barkod numarası, ürün numarası anlamına gelir. Bu numarayı mağazalardaki tüm ürünlerde bulabilirsiniz. Standart bir barkod numarası, tire olmadan birlikte yazılan 13 rakamdan oluşur.

  Satın almış olduğunuz kampanya ürünlerinde genellikle barkod kodunu ilgili ürünün arkasında bulacaksınız.

 15. Geri ödeme sürecinden geçerken işler belli bir noktada durur. Ne yapmalıyım?

  Katılım sürecinde teknik nedenlerle daha ileri gitmemeniz gerekiyorsa, mümkünse başka bir cihaz kullanmanız önerilir. Örneğin, cep telefonunuzdan bilgisayarınıza geçiniz. Bu işe yaramazsa, farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu küçük ipuçları size yardımcı olmazsa, lütfen destek departmanımıza bir e-posta gönderiniz: destek@pg35yil.firsatyaninda.com.
  Lütfen e-postanızda sorunun tam bir tanımını yapınız – devam edemediğiniz noktanın ekran görüntüsünü de paylaşınız. Destek ekibine iletebileceğiniz diğer yararlı veriler, hangi cihaz, hangi işletim sistemi ve hangi tarayıcıyı kullandığınızdır. Bunları ilettikten sonra destek ekibimiz sizin yanınızda olacaktır.

 16. IBAN’ ım kampanya sayfasında kabul edilmiyor, neden?

  IBAN ınızı boşluksuz girdiğinizden emin olunuz. Lütfen başında ülke kodunu unutmayınız. Ayrıca IBAN’ dan önce veya sonra yanlışlıkla boşluk eklemediğinizden emin olunuz.

 17. Satın alma kanıtı yükleme işlemini başarıyla tamamladığımı nasıl anlarım?

  Satın alma belgenizi yükledikten, kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi girdikten sonra ekranda katılım girişiminizin başarısını onaylayan ve kişisel referans numaranızı gösteren bir mesaj görünecektir. Ayrıca, verdiğiniz e-posta adresine derhal bir onay veya red e-postası alacaksınız.

 18. Satın alma belgem, tüm bilgiler görünmediği için reddedildi. Bu kapsamda hangi bilgiler kastedilmektedir?

  Satış fişinde/faturasında, perakendeci (şube), kampanya ürünü/ürünleri, kampanya ürün(ler)inin satın alma fiyatı, satış fişinin toplam tutarı, satış fiş numarası ve tarih ve saat bilgileri bulunmaktadır. Bu bir fatura ise (çok sayfalı PDF dosyası), gerçekte gerekli verilerin bulunduğu sayfadan bağımsız olarak tüm sayfalar yüklenmelidir.

 19. Satın alma belgemi kaybettim, yine de kampanyaya katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değil – katılmak için satın alınan ve katılımcı ürünün açıkça görülebildiği satın alma kanıtının bir fotoğrafını yüklemelisiniz. Geri ödemenizi alana kadar satın alma belgenizi de saklamalısınız.

 20. Doğru ürünleri almış olmama rağmen neden reddedildim?

  Bunun çeşitli nedenleri olabilir, örneğin teknik bir hata olabilir, katılım limitinizin aşılmış olması veya satın alma kanıtınızın yeterince keskin olmaması olabilir.

  Reddetme e-postanızın alt kısmında, fişinizi/faturanızı yeniden yüklemek için genellikle bir buton bulacaksınız. Bu butona tıkladığınızda otomatik olarak satın alma fişini yeniden yüklemeye yönlendirileceksiniz. Lütfen satın alma belgenizin yeni bir fotoğrafını çekiniz ve 36 saat içinde tekrar yükleyiniz. Butonun 36 saat sonra işlevselliğini kaybettiğini unutmayınız.

  Katılımınız tekrar reddedilirse, lütfen ret e-postanızda da bulunan destek e-posta adresinden (destek@pg35yil.firsatyaninda.com) bizimle iletişime geçiniz.

 21. Satın alma belgem kabul edilmedi ve hatta sahte olarak etiketlendi. Nasıl olabilir?

  Satın alma kanıtınız çok bulanık veya çok karanlık veya aşırı pozlanmışsa, bu nedenle orjinalliği belirlenemiyorsa, satın alma kanıtının sahte olarak tanımlandığı veya bizden bir red e-postası alma olasılığınız vardır. Daha iyi çekilmiş bir satın alma belgenizi yükleyiniz. Satın alma fişinizin orijinal bir fatura olduğunu ve üzerinde gerekli tüm verilerin açıkça görülebildiğini gösteren kaliteli fotoğraflar yükleyerek (tarama şeklinde versiyonlar kabul edilmemektedir) katılımınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kabul etmemize yardımcı olunuz.

 22. Satın alma belgemi e-posta ile de gönderebilir miyim?

  Satın alma kanıtının daha sonra sunulması, yalnızca reddetme e-postanızda bulabileceğiniz bir yeniden yükle butonu aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

  Reddetme e-postası veya onay e-postası almadıysanız, bu, katılım girişiminizin başarısız olduğunu ve geri ödeme sürecini yeniden yapmanız gerektiğini gösterir.

 23. Kayıt olurken yanlış IBAN girdim. Bu durumda ne olur?

  Transferin gerçekleştirilmesi için, yanlış IBAN girdiyseniz, lütfen iban@olimpiyat.firsatyaninda.com adresine e-posta gönderiniz. Sorumlu personel tarafından işleminiz devreye alınıp size geri dönüş yapılacaktır. Lütfen bu işlemin sadece 1 kez yapılabilir olduğunu unutmayın. Ayrıca girdiğiniz IBAN’ın P&G 35. Yıl kampanyamızın bir parçası olarak başka bir geri ödeme için başka bir e-posta ile birlikte kullanılmadığından emin olun.

 24. Katılımımı posta yoluyla göndermem istendi. Bu ne anlama geliyor?

  Tüm fişlerin orijinalliğini iyice kontrol etmek zorunda olduğumuzu anlamanızı rica ediyoruz. Elbette, bir satış fişinin yanlış bir şekilde reddedilme ihtimali vardır.Bu durumda, orjinal satın alma kanıtınızı posta yoluyla Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. göndermenizi rica ederiz. Daha sonra ilgili adres size e-posta ile verilecektir.

  Katılımınız nihayet geçerli olarak değerlendirilirse, tabii ki size hem geri ödeme tutarını hem de posta masraflarını aktaracağız.

 25. Kampanya web sitesine girdiğim verilerime ne olacak?

  Çevrimiçi kayıt formunu gönderdiğinizde, gönüllü olarak sağladığınız kişisel verileriniz Procter & Gamble A.Ş, Nida Kule Kuzey Sit. C Kapısı Barabaros Mah. Begonya Sok. No 3E 34746 , Ataşehir, İstanbul adresinin veritabanında saklanacaktır. (“P&G”) promosyonu gerçekleştirmek için veriler saklanır.

  Reklam izninizi verdiyseniz – örneğin haber bültenine abone olarak – kişisel verileriniz yalnızca P&G tarafından daha fazla reklam amacıyla kullanılacaktır. P&G hiçbir koşulda verilerinizi üçüncü şahıslara aktarmayacaktır.

  Reklam izninizi vermek isteğe bağlıdır ve kampanyanın uygulanmasına hiçbir etkisi yoktur. Reklam onayınızı dilediğiniz zaman kısmen veya tamamen iptal edebilirsiniz (https://unsubscribe.pg.com/privacy/optsengine/tr_TR/cot_std_brandopts.do?brand=goldenhousehold&sub=9999 websitesinden).

  Kampanyanın sona ermesinden sonra, yasal saklama gereksinimlerini karşılamak için daha fazla depolama gerekmedikçe veya reklamcılık izninize bağlı olarak istenmedikçe verileriniz silinecektir.

  Veri korumayla ilgili daha fazla bilgi https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml adresinde bulunabilir.

 26. P&G hakkında genel bir sorum var. Kiminle konuşmalıyım?

  Lütfen 0850 220 09 11 veya 0216 463 83 83 numaralı telefondan Türkiye için P&G müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz (Pazartesi – Cuma, 08:45 – 16:45).

  https://www.pg.com.tr/bize-ulasin/

 27. Amazon.com.tr üzerinden yaptığınız alışveriş faturanızı görüntülemek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarda amazon.com.tr ana sayfasında sağ üst bölümdeki “Hesap ve Listeler”e tıklayın. Açılan sayfada “Siparişlerim” kutusuna tıklayın. Siparişinizi bulduktan sonra sağ üstte yer alan “Fatura” linkine tıklayın ve 2’yi seçin. Bu seçenek mevcut değilse, “Fatura isteyin”e tıklayınız. Mobil uygulamadan fatura görüntülenememektedir. “Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir.” ibareli ürünler için faturanız sipariş tarihinden 48 saat sonra sisteme yüklenir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

P&G Adım Adım Kazan: 10 TL Trendyol Hediye Çeki, Gizemli Kutu – Olimpiyat Kampanyası

Fırsat Süresiz
Adım Adım Kazan Puanları toplayın, ödülleri kazanın. Her seviyeden 1...Daha Fazla

Adım Adım Kazan Puanları toplayın, ödülleri kazanın. Her seviyeden 1 ödül seçebilirsiniz. Seçtiğiniz öldül tutarındaki puan toplam puanınızdan düşmeyecektir. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Adım Adım Kazan Olimpiyat yolculuğuna katılın. Birbirinden farklı ödülleri kazanın! Olimpiyat Yolculuğuna Başla
Görevleri tamamlayın, puanları toplayın. Topladığınız puanlarla Paris’in simgelerinde gezintiye çıkın. Unutmayın, ulaştığınız her simgede yeni bir ödül sizi bekliyor.

https://adimadimkazan.com/

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

P&G Alışverişi Fiş/Fatura Okutmaya 35TL İade Kazan Kampanyası

Fırsat Süresiz
Kampanya 1 Eylül 2022 - 31 Ekim 2022 tarihleri arasında...Daha Fazla

Kampanya 1 Eylül 2022 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında tüm mağazalardan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Detaylı bilgi için https://firsatyaninda.com/pg35yil/katilim-kosullari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

P&G ürünlerini SATIN AL Fişini/faturanı YÜKLE 35 TL para iadesi KAZAN!

 1. P&G 35. Yıl kampanyasına katılmak için hangi koşulları yerine getirmem gerekiyor?

  • Minimum Yaş: En az 18 yaşında olmalısınız.

  • İkamet Yeri: İkamet yeriniz Türkiye’de olmalıdır.

  • IBAN – Hesap Bilgileri : Türkiye için geçerli bir IBAN girmeniz gereklidir.

  • T.C. Kimlik Numarası: Kişinin kendi Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası

  • Telefon Numarası: Sadece kendi telefon numaranız ile katılabilirsiniz.

  • E-posta Adresi: Sadece kendi e-posta adresinizle katılabilirsiniz.

  Not: Aynı IBAN, kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresine sahip birden fazla kişinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

 2. P&G 35. Yılkampanyasınanasıl katılabilirim?

  Yalnızca www.firsatyaninda.com/pg35yil kampanya web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Maalesef posta yoluyla katılım mümkün değildir. Süreç şu şekilde tanımlanabilir:

  • Kampanya ürünlerinin satın alınmasından sonra www.firsatyaninda.com/pg35yil’a giriniz.

  • Satın alma kanıtının fotoğrafını çekin ve yükleyiniz (YALNIZCA istek üzerine: kampanya ürünlerinin kendi fotoğrafını yükleyiniz).

  • Banka bilgilerini ve kişisel verileri sağlayınız.

  • Katılım + veri koruma koşullarını kabul ediniz.

 3. Geri ödememi ne zaman alabilirim?

  Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN’a) 2-4 hafta arasında aktarılacaktır.

 4. P&G 35. Yıl kampanyasınakatılmak için hangi ürünleri satın almam gerekiyor?

  Kampanyaya tüm P&G ürünleri dahildir.

 5. P&G 35. Yıl kampanyasına katılan ürünleri nereden satın alabilirim?

  Tüm satış noktalarından alınabilir. Online ve offline alışverişlerde geçerlidir.

 6. Ne kadar geri ödeme alacağım?

  Kampanya ürünleri için 150 TL ödediğini ispat eden kullanıcıya 35 TL geri ödeme yapılır.

 7. P&G 35. Yıl kampanyasına ne zaman katılabilirim?

  Kampanya ürünlerini satın almak için kampanya dönemi 01.09.2022 ile 31.10.2022 arasındadır (fiş üzerindeki tarih bu kısımla ilgilidir).

  Çevrimiçi kayıt formunu göndermek ve satın alma kanıtını yüklemek için son tarih 31/10/2022, 23:59.

 8. Kampanyaya ne sıklıkla katılabilirim?

  Kampanyaya katılım kişi başına en fazla 1 kez (kullanıcı hesabı) ile sınırlıdır. Katılım maksimum 1 fiş/fatura ile gerçekleşebilir.

 9. Kampanyaya kaç ürün ile katılabilirim?

  P&G 35. Yıl kampanyasında en az bir ürün alınması gerekmektedir.

 10. Diğer P&G kampanyalarına zaten katılmış olan ürünlerle katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değildir. P&G 35. Yıl kampanyasına katılım, henüz başka P&G kampanyalarına katılmamış ürünlerle sınırlıdır.

 11. Partnerim ve benim ortak bir IBAN hesabımız var. İkimiz de P&G 35. Yılkampanyasına bu hesapla ayrı ayrı katılabilir miyiz?

  Her IBAN, tüm kampanya dönemi boyunca yalnızca bir kullanıcı tarafından kullanılabilir (IBAN, telefon numarası, TC kimlik numarası ve e-posta adresi sabit bir kombinasyon halindedir). Herhangi bir kişisel bağlantıya bakılmaksızın başka bir katılımcıyla ortak kullanım mümkün değildir.

 12. Satın alma fişim katılım limitini aşan ürünler içeriyor. Bu satın alma belgesini iki kişi kullanabilir mi?

  Prensip olarak, bir satın alma kanıtı P&G 35. Yıl kampanyamıza yalnızca bir kez katılabilir. Satın alma fişinde yer alan kampanyalı ürünün kapsamı dikkate alınmayacağı gibi, fazla miktar başka bir kişiye devredilemez.

 13. Katılım sürecini tamamladıktan sonra bir onay e-postası almadım, şimdi ne olacak?

  Kayıt olduğunuz anda, 10 basamaklı bir referans numarası içeren bir e-posta onayı alacaksınız. Lütfen SPAM veya JUNK klasörünü de kontrol ediniz.

  10 basamaklı bir referans numarası almadıysanız, bu, geri ödeme kaydının başarılı olmadığının bir göstergesidir. Bu durumda, lütfen kampanya web sitesi www.firsatyaninda.com/pg35yil üzerinden tekrar kayıt olunuz.

 14. Barkod numarası nedir ve onu nerede bulabilirim?

  Barkod numarası, ürün numarası anlamına gelir. Bu numarayı mağazalardaki tüm ürünlerde bulabilirsiniz. Standart bir barkod numarası, tire olmadan birlikte yazılan 13 rakamdan oluşur.

  Satın almış olduğunuz kampanya ürünlerinde genellikle barkod kodunu ilgili ürünün arkasında bulacaksınız.

 15. Geri ödeme sürecinden geçerken işler belli bir noktada durur. Ne yapmalıyım?

  Katılım sürecinde teknik nedenlerle daha ileri gitmemeniz gerekiyorsa, mümkünse başka bir cihaz kullanmanız önerilir. Örneğin, cep telefonunuzdan bilgisayarınıza geçiniz. Bu işe yaramazsa, farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu küçük ipuçları size yardımcı olmazsa, lütfen destek departmanımıza bir e-posta gönderiniz: destek@pg35yil.firsatyaninda.com.
  Lütfen e-postanızda sorunun tam bir tanımını yapınız – devam edemediğiniz noktanın ekran görüntüsünü de paylaşınız. Destek ekibine iletebileceğiniz diğer yararlı veriler, hangi cihaz, hangi işletim sistemi ve hangi tarayıcıyı kullandığınızdır. Bunları ilettikten sonra destek ekibimiz sizin yanınızda olacaktır.

 16. IBAN’ ım kampanya sayfasında kabul edilmiyor, neden?

  IBAN ınızı boşluksuz girdiğinizden emin olunuz. Lütfen başında ülke kodunu unutmayınız. Ayrıca IBAN’ dan önce veya sonra yanlışlıkla boşluk eklemediğinizden emin olunuz.

 17. Satın alma kanıtı yükleme işlemini başarıyla tamamladığımı nasıl anlarım?

  Satın alma belgenizi yükledikten, kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi girdikten sonra ekranda katılım girişiminizin başarısını onaylayan ve kişisel referans numaranızı gösteren bir mesaj görünecektir. Ayrıca, verdiğiniz e-posta adresine derhal bir onay veya red e-postası alacaksınız.

 18. Satın alma belgem, tüm bilgiler görünmediği için reddedildi. Bu kapsamda hangi bilgiler kastedilmektedir?

  Satış fişinde/faturasında, perakendeci (şube), kampanya ürünü/ürünleri, kampanya ürün(ler)inin satın alma fiyatı, satış fişinin toplam tutarı, satış fiş numarası ve tarih ve saat bilgileri bulunmaktadır. Bu bir fatura ise (çok sayfalı PDF dosyası), gerçekte gerekli verilerin bulunduğu sayfadan bağımsız olarak tüm sayfalar yüklenmelidir.

 19. Satın alma belgemi kaybettim, yine de kampanyaya katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değil – katılmak için satın alınan ve katılımcı ürünün açıkça görülebildiği satın alma kanıtının bir fotoğrafını yüklemelisiniz. Geri ödemenizi alana kadar satın alma belgenizi de saklamalısınız.

 20. Doğru ürünleri almış olmama rağmen neden reddedildim?

  Bunun çeşitli nedenleri olabilir, örneğin teknik bir hata olabilir, katılım limitinizin aşılmış olması veya satın alma kanıtınızın yeterince keskin olmaması olabilir.

  Reddetme e-postanızın alt kısmında, fişinizi/faturanızı yeniden yüklemek için genellikle bir buton bulacaksınız. Bu butona tıkladığınızda otomatik olarak satın alma fişini yeniden yüklemeye yönlendirileceksiniz. Lütfen satın alma belgenizin yeni bir fotoğrafını çekiniz ve 36 saat içinde tekrar yükleyiniz. Butonun 36 saat sonra işlevselliğini kaybettiğini unutmayınız.

  Katılımınız tekrar reddedilirse, lütfen ret e-postanızda da bulunan destek e-posta adresinden (destek@pg35yil.firsatyaninda.com) bizimle iletişime geçiniz.

 21. Satın alma belgem kabul edilmedi ve hatta sahte olarak etiketlendi. Nasıl olabilir?

  Satın alma kanıtınız çok bulanık veya çok karanlık veya aşırı pozlanmışsa, bu nedenle orjinalliği belirlenemiyorsa, satın alma kanıtının sahte olarak tanımlandığı veya bizden bir red e-postası alma olasılığınız vardır. Daha iyi çekilmiş bir satın alma belgenizi yükleyiniz. Satın alma fişinizin orijinal bir fatura olduğunu ve üzerinde gerekli tüm verilerin açıkça görülebildiğini gösteren kaliteli fotoğraflar yükleyerek (tarama şeklinde versiyonlar kabul edilmemektedir) katılımınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kabul etmemize yardımcı olunuz.

 22. Satın alma belgemi e-posta ile de gönderebilir miyim?

  Satın alma kanıtının daha sonra sunulması, yalnızca reddetme e-postanızda bulabileceğiniz bir yeniden yükle butonu aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

  Reddetme e-postası veya onay e-postası almadıysanız, bu, katılım girişiminizin başarısız olduğunu ve geri ödeme sürecini yeniden yapmanız gerektiğini gösterir.

 23. Kayıt olurken yanlış IBAN girdim. Bu durumda ne olur?

  Transferin gerçekleştirilmesi için, yanlış IBAN girdiyseniz, lütfen iban@olimpiyat.firsatyaninda.com adresine e-posta gönderiniz. Sorumlu personel tarafından işleminiz devreye alınıp size geri dönüş yapılacaktır. Lütfen bu işlemin sadece 1 kez yapılabilir olduğunu unutmayın. Ayrıca girdiğiniz IBAN’ın P&G 35. Yıl kampanyamızın bir parçası olarak başka bir geri ödeme için başka bir e-posta ile birlikte kullanılmadığından emin olun.

 24. Katılımımı posta yoluyla göndermem istendi. Bu ne anlama geliyor?

  Tüm fişlerin orijinalliğini iyice kontrol etmek zorunda olduğumuzu anlamanızı rica ediyoruz. Elbette, bir satış fişinin yanlış bir şekilde reddedilme ihtimali vardır.Bu durumda, orjinal satın alma kanıtınızı posta yoluyla Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. göndermenizi rica ederiz. Daha sonra ilgili adres size e-posta ile verilecektir.

  Katılımınız nihayet geçerli olarak değerlendirilirse, tabii ki size hem geri ödeme tutarını hem de posta masraflarını aktaracağız.

 25. Kampanya web sitesine girdiğim verilerime ne olacak?

  Çevrimiçi kayıt formunu gönderdiğinizde, gönüllü olarak sağladığınız kişisel verileriniz Procter & Gamble A.Ş, Nida Kule Kuzey Sit. C Kapısı Barabaros Mah. Begonya Sok. No 3E 34746 , Ataşehir, İstanbul adresinin veritabanında saklanacaktır. (“P&G”) promosyonu gerçekleştirmek için veriler saklanır.

  Reklam izninizi verdiyseniz – örneğin haber bültenine abone olarak – kişisel verileriniz yalnızca P&G tarafından daha fazla reklam amacıyla kullanılacaktır. P&G hiçbir koşulda verilerinizi üçüncü şahıslara aktarmayacaktır.

  Reklam izninizi vermek isteğe bağlıdır ve kampanyanın uygulanmasına hiçbir etkisi yoktur. Reklam onayınızı dilediğiniz zaman kısmen veya tamamen iptal edebilirsiniz (https://unsubscribe.pg.com/privacy/optsengine/tr_TR/cot_std_brandopts.do?brand=goldenhousehold&sub=9999 websitesinden).

  Kampanyanın sona ermesinden sonra, yasal saklama gereksinimlerini karşılamak için daha fazla depolama gerekmedikçe veya reklamcılık izninize bağlı olarak istenmedikçe verileriniz silinecektir.

  Veri korumayla ilgili daha fazla bilgi https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml adresinde bulunabilir.

 26. P&G hakkında genel bir sorum var. Kiminle konuşmalıyım?

  Lütfen 0850 220 09 11 veya 0216 463 83 83 numaralı telefondan Türkiye için P&G müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz (Pazartesi – Cuma, 08:45 – 16:45).

  https://www.pg.com.tr/bize-ulasin/

 27. Amazon.com.tr üzerinden yaptığınız alışveriş faturanızı görüntülemek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarda amazon.com.tr ana sayfasında sağ üst bölümdeki “Hesap ve Listeler”e tıklayın. Açılan sayfada “Siparişlerim” kutusuna tıklayın. Siparişinizi bulduktan sonra sağ üstte yer alan “Fatura” linkine tıklayın ve 2’yi seçin. Bu seçenek mevcut değilse, “Fatura isteyin”e tıklayınız. Mobil uygulamadan fatura görüntülenememektedir. “Amazon.com.tr tarafından satılır ve gönderilir.” ibareli ürünler için faturanız sipariş tarihinden 48 saat sonra sisteme yüklenir.

 1. P&G 35. Yıl kampanyasının düzenleyicisi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş’dir (“P&G”)’dir.

 2. Türkiye’de ikamet eden 18 yaş ve üstü tüketiciler katılabilir. Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş’dir (“P&G”) çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar. Kampanyaya dahil edilen market çalışanları, bu kampanyaya katılamaz.

 3. Katılmak için, katılımcının adına olması gereken geçerli bir IBAN banka hesabı, T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve bir e-posta adresi gereklidir. Aynı IBAN, kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresine sahip birden fazla kişinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

  5. maddede belirtilen P&G markalarını satın aldığını ispat eden katılımcı, bu kampanyaya en fazla 1 kez katılarak fişinde/faturasında yer alan minimum 150 TL’lik P&G ürünü için 35 TL geri ödemeye hak kazanır.

 4. Geri ödeme tutarının ödenmesi, yalnızca TL cinsinden bir ödeme hesabına havale ile mümkündür ve yalnızca eksiksiz ve doğru banka bilgileri (IBAN) ile yapılabilir.

  Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN’a) 2-4 hafta arasında aktarılır.

  Kampanyanın uygulanması ve geri ödeme tutarının aktarımı, bundan böyle P&G adına “Justsnap” olarak anılacak olan Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Arı 4 Binası No: 2/50 İç Kapı No: 3 – Sarıyer İSTANBUL adresinde bulunan Justsnap Teknoloji Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilir. Katılımcıların sözleşmeye dayalı ilişkileri ve iddiaları münhasıran Justsnap ile Justsnap’e yönelik olarak kurulmuştur.

 5. Kampanya ürünleri

  Kampanyaya tüm P&G ürünleri dahildir.

 6. Kampanya satış noktaları

  Tüm satış noktalarından alınabilir. Online yapılan alışverişler de geçerlidir.

 7. Çevrimiçi sipariş onayı veya teslimat notu satın alma fişinin/faturanın yerini almaz. “Mali değeri” olmayan fişler ile katılım sağlanamaz. Online müzayede vb. yoluyla yapılan özel satışlar katılım dışıdır. İndirimler satın alma fiyatından düşülür.

 8. Satın alma işlemleri için kampanya dönemi 01.09.2022 – 31.10.2022 (satın alma fişinin tarihi) arasındadır, çevrimiçi kayıt formunun gönderilmesi ve fiş ya da faturanın fotoğrafının yüklenmesi için son tarih 31/10/2022’dir.Kampanyaya katılım 4500 kişi ile sınırlıdır.

 9. Kampanyaya katılmak için, kampanya dönemi boyunca katılımcı perakendecilerden P&G kampanya ürününü satın almanız ve ilgili bir fişe sahip olmanız gerekir. Daha sonra www.firsatyaninda.com/pg35yil adresinde çevrimiçi katılım formunu eksiksiz doldurmanız ve kendi çektiğiniz satın alma belgenizin bir fotoğrafını yüklemeniz gerekir. Katılım sürecinde sadece bir fiş dikkate alınabilir. 2 veya daha fazla fiş gösteren bir fotoğrafın yüklenmesine izin verilmez.

 10. Sisteme yüklenen satın alma belgelerinin anlaşılamaması halinde, üzerinde hem satın aldığınız P&G ürününün arkasının hem de satın alma belgenizin açıkça gösterildiği başka bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fişin/faturanın açık ve net bir şekilde gösterildiğinden emin olmalısınız, aksi takdirde katılımınız işleme alınamaz. Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde destek@pg35yil.firsatyaninda.com destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz.

 11. Aşağıdaki noktalar, fişin fotoğrafında açıkça tanımlanmalıdır:

  – Satış Noktası

  – Fiş/fatura numarası veya belge numarası

  – Fişin/Faturanın tarihi ve saati

  – Fişteki/Faturadaki kampanyaya dahil ürünlerin tutarı

  – Fişin/Faturanın toplam tutarı

  Ayrıca fişin/faturanın fotoğrafı fazla pozlanmış, bulanık veya çok karanlık olmamalıdır. Taranan fişler/faturalar katılamaz, sadece ayrıntılı fotoğraflar kabul edilebilir.

 12. Geri ödemenin transfer edilebilmesi için IBAN banka bilgilerinizi giriniz.

 13. Katılımcı, çevrimiçi kayıt formunu göndererek veri koruma ve katılım koşullarını kabul eder ve P&G 35. Yıl kampanyasına katılım sağlamak için kendisiyle e-posta ile iletişime geçilebileceğini beyan eder. Her fiş/fatura yalnızca bir kez katılabilir. Fişte/faturada listelenen satın alma değerini bölmek mümkün değildir.

 14. Özellikle veri aktarımı sırasında ve diğer teknik kusurlarda veri kaybı için sorumluluk kabul edilmez.

 15. Orijinal satın alma kanıtı, iade tutarı transfer edilene kadar saklanmalıdır. P&G, bazı durumlarda, geri ödeme tutarını transfer etmeden önce orijinal satın alma fişini talep etme hakkını saklı tutar. Satın alma fişinin iadesi mümkün değildir. Postadaki kayıplar için sorumluluk kabul edilmez.

 16. IBAN numarasının yanlış bildirilmesinden dolayı sorumluluk kabul edilmez. Geçersiz bir IBAN’ı değiştirmek için tek seferlik bir fırsat vardır (böyle bir durumda lütfen iban@pg35yil.firsatyaninda.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçiniz), bundan sonra katılım geçersiz olacaktır.

 17. P&G kampanyası, diğer P&G kampanyaları ile birleştirilemez.

 18. P&G, kayıt olurken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını saklı tutar.

 19. Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

 20. Bize sağladığınız kişisel verileriniz yalnızca geri ödeme işlemleri ve bu süreçteki bilgilendirmeler için kullanılacaktır. Sürecin ilerlemesi için destek veren iş ortaklarımız ile paylaşılacaktır. Geri ödemenin tamamlanması üzerine kayıtlarımızdan silinecektir. Ancak pazarlama izni verdiğiniz takdirde Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için: https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml

 21. P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

 22. İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

 23. Amazon.com üzerinden yaptığınız alışveriş faturanızı görüntülemek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarda amazon.com.tr ana sayfasında sağ üst bölümdeki “Hesap ve Listeler”e tıklayın. Açılan sayfada “Siparişlerim” kutusuna tıklayın. Siparişinizi bulduktan sonra sağ üstte yer alan “Fatura” linkine tıklayın ve 1’i seçin.

https://firsatyaninda.com/pg35yil Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

P&G Orkid Fiş/Fatura Okutmaya 10TL İade Kazan Kampanyası

Fırsat Süresiz
Kampanya 1 Ağustos 2022 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında...Daha Fazla

Kampanya 1 Ağustos 2022 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında tüm mağazalardan yapılan alışverişlerde geçerlidir. Detaylı bilgi için https://firsatyaninda.com/orkid/katilim-kosullari sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

P&G ürünlerini SATIN AL Fişini/faturanı YÜKLE 10 TL para iadesi KAZAN

 1. P&G Orkid Para iadesi kampanyasına katılmak için hangi koşulları yerine getirmem gerekiyor?

  • Minimum Yaş: En az 18 yaşında olmalısınız.

  • İkamet Yeri: İkamet yeriniz Türkiye’de olmalıdır.

  • IBAN – Hesap Bilgileri : Türkiye için geçerli bir IBAN girmeniz gereklidir.

  • T.C. Kimlik Numarası: Kişinin kendi Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası

  • Telefon Numarası: Sadece kendi telefon numaranız ile katılabilirsiniz.

  • E-posta Adresi: Sadece kendi e-posta adresinizle katılabilirsiniz.

  Not: Aynı IBAN, kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresine sahip birden fazla kişinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

 2. P&G Orkid Para iadesi kampanyasınanasıl katılabilirim?

  Yalnızca www.firsatyaninda.com/orkid kampanya web sitesi üzerinden çevrimiçi olarak katılabilirsiniz. Maalesef posta yoluyla katılım mümkün değildir. Süreç şu şekilde tanımlanabilir:

  • Kampanya ürününün satın alınmasından sonra www.firsatyaninda.com/orkid’e giriniz.

  • Satın alma kanıtının fotoğrafını çekin ve yükleyiniz (YALNIZCA istek üzerine: kampanya ürünlerinin kendi fotoğrafını yükleyiniz).

  • Banka bilgilerini ve kişisel verileri sağlayınız.

  • Katılım + veri koruma koşullarını kabul ediniz.

 3. Geri ödememi ne zaman alabilirim?

  Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN’a) 2-4 hafta arasında aktarılacaktır.

 4. P&G Orkid Para iadesi kampanyasınakatılmak için hangi ürünleri satın almam gerekiyor?

  Kampanyaya Orkid ürünleri dahildir.

 5. P&G Orkid Para iadesi kampanyasına katılan ürünleri nereden satın alabilirim?

  Promosyon ürünleri online ve offline tüm satış noktalarından alınabilir.

 6. Ne kadar geri ödeme alacağım?

  Kampanya ürününü satın aldığını ispat eden kullanıcı 10 TL para iadesi alır.

 7. P&G Orkid Para iadesi kampanyasına ne zaman katılabilirim?

  Kampanya ürünlerini satın almak için kampanya dönemi 01.08.2022 ile 14.10.2022 arasındadır (fiş üzerindeki tarih bu kısımla ilgilidir).

  Çevrimiçi kayıt formunu göndermek ve satın alma kanıtını yüklemek için son tarih 14/10/2022, 23:59.

 8. Kampanyaya ne sıklıkla katılabilirim?

  Kampanyaya katılım kişi başına en fazla 1 kez (kullanıcı hesabı) ile sınırlıdır. Katılım maksimum 1 fiş/fatura ile gerçekleşebilir.

 9. Kampanyaya kaç ürün ile katılabilirim?

  P&G Orkid Para iadesi kampanyasında yer alabileceğiniz minimum veya maksimum sayıda ürün bulunmamaktadır.

 10. Diğer P&G kampanyalarına zaten katılmış olan ürünlerle katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değildir. P&G Orkid Para iadesi kampanyasına katılım, henüz başka P&G kampanyalarına katılmamış ürünlerle sınırlıdır.

 11. Partnerim ve benim ortak bir IBAN hesabımız var. İkimiz de P&G Orkid Para iadesi kampanyasına bu hesapla ayrı ayrı katılabilir miyiz?

  Her IBAN, tüm kampanya dönemi boyunca yalnızca bir kullanıcı tarafından kullanılabilir (IBAN, telefon numarası, TC kimlik numarası ve e-posta adresi sabit bir kombinasyon halindedir). Herhangi bir kişisel bağlantıya bakılmaksızın başka bir katılımcıyla ortak kullanım mümkün değildir.

 12. Satın alma fişim katılım limitini aşan ürünler içeriyor. Bu satın alma belgesini iki kişi kullanabilir mi?

  Prensip olarak, bir satın alma kanıtı P&G Orkid Para iadesi kampanyamıza yalnızca bir kez katılabilir. Satın alma fişinde yer alan kampanyalı ürünün kapsamı dikkate alınmayacağı gibi, fazla miktar başka bir kişiye devredilemez.

 13. Katılım sürecini tamamladıktan sonra bir onay e-postası almadım, şimdi ne olacak?

  Kayıt olduğunuz anda, 10 basamaklı bir referans numarası içeren bir e-posta onayı alacaksınız. Lütfen SPAM veya JUNK klasörünü de kontrol ediniz.

  10 basamaklı bir referans numarası almadıysanız, bu, geri ödeme kaydının başarılı olmadığının bir göstergesidir. Bu durumda, lütfen kampanya web sitesi www.firsatyaninda.com/orkid üzerinden tekrar kayıt olunuz.

 14. Barkod numarası nedir ve onu nerede bulabilirim?

  Barkod numarası, ürün numarası anlamına gelir. Bu numarayı mağazalardaki tüm ürünlerde bulabilirsiniz. Standart bir barkod numarası, tire olmadan birlikte yazılan 13 rakamdan oluşur.

  Satın almış olduğunuz kampanya ürünlerinde genellikle barkod kodunu ilgili ürünün arkasında bulacaksınız.

 15. Geri ödeme sürecinden geçerken işler belli bir noktada durur. Ne yapmalıyım?

  Katılım sürecinde teknik nedenlerle daha ileri gitmemeniz gerekiyorsa, mümkünse başka bir cihaz kullanmanız önerilir. Örneğin, cep telefonunuzdan bilgisayarınıza geçiniz. Bu işe yaramazsa, farklı bir tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz. Bu küçük ipuçları size yardımcı olmazsa, lütfen destek departmanımıza bir e-posta gönderiniz: destek@orkid.firsatyaninda.com.
  Lütfen e-postanızda sorunun tam bir tanımını yapınız – devam edemediğiniz noktanın ekran görüntüsünü de paylaşınız. Destek ekibine iletebileceğiniz diğer yararlı veriler, hangi cihaz, hangi işletim sistemi ve hangi tarayıcıyı kullandığınızdır. Bunları ilettikten sonra destek ekibimiz sizin yanınızda olacaktır.

 16. IBAN’ ım kampanya sayfasında kabul edilmiyor, neden?

  IBAN ınızı boşluksuz girdiğinizden emin olunuz. Lütfen başında ülke kodunu unutmayınız. Ayrıca IBAN’dan önce veya sonra yanlışlıkla boşluk eklemediğinizden emin olunuz.

 17. Satın alma kanıtı yükleme işlemini başarıyla tamamladığımı nasıl anlarım?

  Satın alma belgenizi yükledikten, kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi girdikten sonra ekranda katılım girişiminizin başarısını onaylayan ve kişisel referans numaranızı gösteren bir mesaj görünecektir. Ayrıca, verdiğiniz e-posta adresine derhal bir onay veya red e-postası alacaksınız.

 18. Satın alma belgem, tüm bilgiler görünmediği için reddedildi. Bu kapsamda hangi bilgiler kastedilmektedir?

  Satış fişinde/faturasında, perakendeci (şube), kampanya ürünü/ürünleri, kampanya ürün(ler)inin satın alma fiyatı, satış fişinin toplam tutarı, satış fiş numarası ve tarih ve saat bilgileri bulunmaktadır. Bu bir fatura ise (çok sayfalı PDF dosyası), gerçekte gerekli verilerin bulunduğu sayfadan bağımsız olarak tüm sayfalar yüklenmelidir.

 19. Satın alma belgemi kaybettim, yine de kampanyaya katılabilir miyim?

  Maalesef bu mümkün değil – katılmak için satın alınan ve katılımcı ürünün açıkça görülebildiği satın alma kanıtının bir fotoğrafını yüklemelisiniz. Geri ödemenizi alana kadar satın alma belgenizi de saklamalısınız.

 20. Doğru ürünleri almış olmama rağmen neden reddedildim?

  Bunun çeşitli nedenleri olabilir, örneğin teknik bir hata olabilir, katılım limitinizin aşılmış olması veya satın alma kanıtınızın yeterince keskin olmaması olabilir.

  Reddetme e-postanızın alt kısmında, fişinizi/faturanızı yeniden yüklemek için genellikle bir buton bulacaksınız. Bu butona tıkladığınızda otomatik olarak satın alma fişini yeniden yüklemeye yönlendirileceksiniz. Lütfen satın alma belgenizin yeni bir fotoğrafını çekiniz ve 36 saat içinde tekrar yükleyiniz. Butonun 36 saat sonra işlevselliğini kaybettiğini unutmayınız.

  Katılımınız tekrar reddedilirse, lütfen ret e-postanızda da bulunan destek e-posta adresinden (destek@orkid.firsatyaninda.com) bizimle iletişime geçiniz.

 21. Satın alma belgem kabul edilmedi ve hatta sahte olarak etiketlendi. Nasıl olabilir?

  Satın alma kanıtınız çok bulanık veya çok karanlık veya aşırı pozlanmışsa, bu nedenle orjinalliği belirlenemiyorsa, satın alma kanıtının sahte olarak tanımlandığı veya bizden bir red e-postası alma olasılığınız vardır. Daha iyi çekilmiş bir satın alma belgenizi yükleyiniz. Satın alma fişinizin orijinal bir fatura olduğunu ve üzerinde gerekli tüm verilerin açıkça görülebildiğini gösteren kaliteli fotoğraflar yükleyerek (tarama şeklinde versiyonlar kabul edilmemektedir) katılımınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde kabul etmemize yardımcı olunuz.

 22. Satın alma belgemi e-posta ile de gönderebilir miyim?

  Satın alma kanıtının daha sonra sunulması, yalnızca reddetme e-postanızda bulabileceğiniz bir yeniden yükle butonu aracılığıyla gerçekleştirilebilir.

  Reddetme e-postası veya onay e-postası almadıysanız, bu, katılım girişiminizin başarısız olduğunu ve geri ödeme sürecini yeniden yapmanız gerektiğini gösterir.

 23. Kayıt olurken yanlış IBAN girdim. Bu durumda ne olur?

  Transferin gerçekleştirilmesi için, yanlış IBAN girdiyseniz, lütfen iban@orkid.firsatyaninda.com adresine e-posta gönderiniz. Sorumlu personel tarafından işleminiz devreye alınıp size geri dönüş yapılacaktır. Lütfen bu işlemin sadece 1 kez yapılabilir olduğunu unutmayın. Ayrıca girdiğiniz IBAN’ın P&G Orkid Para iadesi kampanyamızın bir parçası olarak başka bir geri ödeme için başka bir e-posta ile birlikte kullanılmadığından emin olun.

 24. Katılımımı posta yoluyla göndermem istendi. Bu ne anlama geliyor?

  Tüm fişlerin orijinalliğini iyice kontrol etmek zorunda olduğumuzu anlamanızı rica ediyoruz. Elbette, bir satış fişinin yanlış bir şekilde reddedilme ihtimali vardır.Bu durumda, orjinal satın alma kanıtınızı posta yoluyla Justsnap Teknoloji Ticaret A.Ş. göndermenizi rica ederiz. Daha sonra ilgili adres size e-posta ile verilecektir.

  Katılımınız nihayet geçerli olarak değerlendirilirse, tabii ki size hem geri ödeme tutarını hem de posta masraflarını aktaracağız.

 25. Kampanya web sitesine girdiğim verilerime ne olacak?

  Çevrimiçi kayıt formunu gönderdiğinizde, gönüllü olarak sağladığınız kişisel verileriniz Procter & Gamble A.Ş, Nida Kule Kuzey Sit. C Kapısı Barabaros Mah. Begonya Sok. No 3E 34746 , Ataşehir, İstanbul adresinin veritabanında saklanacaktır. (“P&G”) promosyonu gerçekleştirmek için veriler saklanır.

  Reklam izninizi verdiyseniz – örneğin haber bültenine abone olarak – kişisel verileriniz yalnızca P&G tarafından daha fazla reklam amacıyla kullanılacaktır. P&G hiçbir koşulda verilerinizi üçüncü şahıslara aktarmayacaktır.

  Reklam izninizi vermek isteğe bağlıdır ve kampanyanın uygulanmasına hiçbir etkisi yoktur. Reklam onayınızı dilediğiniz zaman kısmen veya tamamen iptal edebilirsiniz (https://unsubscribe.pg.com/privacy/optsengine/tr_TR/cot_std_brandopts.do?brand=goldenhousehold&sub=9999 websitesinden).

  Kampanyanın sona ermesinden sonra, yasal saklama gereksinimlerini karşılamak için daha fazla depolama gerekmedikçe veya reklamcılık izninize bağlı olarak istenmedikçe verileriniz silinecektir.

  Veri korumayla ilgili daha fazla bilgi https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml adresinde bulunabilir.

 26. P&G hakkında genel bir sorum var. Kiminle konuşmalıyım?

  Lütfen 0850 220 09 11 veya 0216 463 83 83 numaralı telefondan Türkiye için P&G müşteri hizmetleriyle iletişime geçiniz (Pazartesi – Cuma, 08:45 – 16:45).

  https://www.pg.com.tr/bize-ulasin/

 27. Amazon.com üzerinden yaptığım alışveriş faturama nasıl ulaşabilirim?

  Amazon.com üzerinden yaptığınız alışveriş faturanızı görüntülemek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarda amazon.com.tr ana sayfasında sağ üst bölümdeki “Hesap ve Listeler”e tıklayın. Açılan sayfada “Siparişlerim” kutusuna tıklayın. Siparişinizi bulduktan sonra sağ üstte yer alan “Fatura” linkine tıklayın ve 1’i seçin.

 1. P&G Orkid Para İadesi kampanyasının düzenleyicisi Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş’dir (“P&G”)’dir.

 2. Türkiye’de ikamet eden 18 yaş ve üstü tüketiciler katılabilir. Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş’dir (“P&G”) çalışanları ile birinci derece akrabaları kampanyaya katılamazlar. Kampanyaya dahil edilen market çalışanları, bu kampanyaya katılamaz.

 3. Katılmak için, katılımcının adına olması gereken geçerli bir IBAN banka hesabı, T.C. kimlik numarası, telefon numarası ve bir e-posta adresi gereklidir. Aynı IBAN, kimlik numarası, telefon numarası veya e-posta adresine sahip birden fazla kişinin kampanyaya katılması mümkün değildir.

  5. maddede belirtilen P&G markalarını satın aldığını ispat eden katılımcı, bu kampanyaya en fazla 1 kez katılarak fişinde/faturasında yer alan Orkid ürünlerinden 10 TL para iadesi kazanır.

 4. Geri ödeme tutarının ödenmesi, yalnızca TL cinsinden bir ödeme hesabına havale ile mümkündür ve yalnızca eksiksiz ve doğru banka bilgileri (IBAN) ile yapılabilir.

  Fişiniz/faturanız 32 saat içerisinde kontrol edilir ve onaylandığı koşulda para transferiniz belirttiğiniz banka hesabına (IBAN’a) 2-4 hafta arasında aktarılır.

  Kampanyanın uygulanması ve geri ödeme tutarının aktarımı, bundan böyle P&G adına “Justsnap” olarak anılacak olan Reşitpaşa Mah. Katar Cad. Arı 4 Binası No: 2/50 İç Kapı No: 3 – Sarıyer İSTANBUL adresinde bulunan Justsnap Teknoloji Tic. A.Ş. tarafından gerçekleştirilir. Katılımcıların sözleşmeye dayalı ilişkileri ve iddiaları münhasıran Justsnap ile Justsnap’e yönelik olarak kurulmuştur.

 5. Kampanya ürünleri

  Kampanyaya Orkid ürünleri dahildir.

 6. Kampanya satış noktaları

  Promosyon ürünleri online ve offline tüm satış noktalarından alınabilir.

 7. Çevrimiçi sipariş onayı veya teslimat notu satın alma fişinin/faturanın yerini almaz. “Mali değeri” olmayan fişler ile katılım sağlanamaz. Online müzayede vb. yoluyla yapılan özel satışlar katılım dışıdır. İndirimler satın alma fiyatından düşülür.

 8. Satın alma işlemleri için kampanya dönemi 01.08.2022 – 30.09.2022 (satın alma fişinin tarihi) arasındadır, çevrimiçi kayıt formunun gönderilmesi ve fiş ya da faturanın fotoğrafının yüklenmesi için son tarih 14/10/2022’dir. Kampanyaya katılım 2.000 kişi ile sınırlıdır.

 9. Kampanyaya katılmak için, kampanya dönemi boyunca katılımcı perakendecilerden P&G kampanya ürününü satın almanız ve ilgili bir fişe sahip olmanız gerekir. Daha sonra www.firsatyaninda.com/orkid adresinde çevrimiçi katılım formunu eksiksiz doldurmanız ve kendi çektiğiniz satın alma belgenizin bir fotoğrafını yüklemeniz gerekir. Katılım sürecinde sadece bir fiş dikkate alınabilir. 2 veya daha fazla fiş gösteren bir fotoğrafın yüklenmesine izin verilmez.

 10. Sisteme yüklenen satın alma belgelerinin anlaşılamaması halinde, üzerinde hem satın aldığınız P&G ürününün arkasının hem de satın alma belgenizin açıkça gösterildiği başka bir fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fişin/faturanın açık ve net bir şekilde gösterildiğinden emin olmalısınız, aksi takdirde katılımınız işleme alınamaz. Kampanya ilgili herhangi bir sorunuz olması halinde destek@orkid.firsatyaninda.com destek hattımızla iletişim geçebilirsiniz.

 11. Aşağıdaki noktalar, fişin fotoğrafında açıkça tanımlanmalıdır:

  • – Satış Noktası
  • – Fiş/fatura numarası veya belge numarası
  • – Fişin/Faturanın tarihi ve saati
  • – Fişteki/Faturadaki kampanyaya dahil ürünlerin tutarı
  • – Fişin/Faturanın toplam tutarı

  Ayrıca fişin/faturanın fotoğrafı fazla pozlanmış, bulanık veya çok karanlık olmamalıdır. Taranan fişler/faturalar katılamaz, sadece ayrıntılı fotoğraflar kabul edilebilir.

 12. Geri ödemenin transfer edilebilmesi için IBAN banka bilgilerinizi giriniz.

 13. Katılımcı, çevrimiçi kayıt formunu göndererek veri koruma ve katılım koşullarını kabul eder ve P&G Orkid Para İadesi kampanyasına katılım sağlamak için kendisiyle e-posta ile iletişime geçilebileceğini beyan eder. Her fiş/fatura yalnızca bir kez katılabilir. Fişte/faturada listelenen satın alma değerini bölmek mümkün değildir.

 14. Özellikle veri aktarımı sırasında ve diğer teknik kusurlarda veri kaybı için sorumluluk kabul edilmez.

 15. Orijinal satın alma kanıtı, iade tutarı transfer edilene kadar saklanmalıdır. P&G, bazı durumlarda, geri ödeme tutarını transfer etmeden önce orijinal satın alma fişini talep etme hakkını saklı tutar. Satın alma fişinin iadesi mümkün değildir. Postadaki kayıplar için sorumluluk kabul edilmez.

 16. IBAN numarasının yanlış bildirilmesinden dolayı sorumluluk kabul edilmez. Geçersiz bir IBAN’ı değiştirmek için tek seferlik bir fırsat vardır, (böyle bir durumda lütfen iban@orkid.firsatyaninda.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişime geçiniz), bundan sonra katılım geçersiz olacaktır.

 17. P&G Orkid kampanyası, diğer P&G kampanyaları ile birleştirilemez.

 18. P&G, kayıt olurken yanlış bilgi veren, kampanyayı manipüle eden veya kampanyayı manipüle etmeye çalışan veya bu katılım koşullarını başka şekilde ihlal eden herhangi bir katılımcıyı kampanyanın dışında bırakma hakkını saklı tutar.

 19. Kampanyadan doğabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

 20. Bize sağladığınız kişisel verileriniz yalnızca geri ödeme işlemleri ve bu süreçteki bilgilendirmeler için kullanılacaktır. Sürecin ilerlemesi için destek veren iş ortaklarımız ile paylaşılacaktır. Geri ödemenin tamamlanması üzerine kayıtlarımızdan silinecektir. Ancak pazarlama izni verdiğiniz takdirde Müşteri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni kapsamında işlenecektir. Detaylı bilgi için: https://www.pg.com/privacy/turkish/privacy_statement.shtml

 21. P&G istediği takdirde bu kampanyayı uzatma ya da durdurma ve kampanya şartlarını değiştirme ve kampanyayı tek taraflı olarak sonlandırma hakkını saklı tutar.

 22. İşbu kampanya katılım koşulları, başka bir yarışma, çekiliş, kampanya, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz. Bu kampanya, Milli Piyango İdaresi’nce düzenlenen yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.

 23. Amazon.com üzerinden yaptığınız alışveriş faturanızı görüntülemek için masaüstü ya da dizüstü bilgisayarda amazon.com.tr ana sayfasında sağ üst bölümdeki “Hesap ve Listeler”e tıklayın. Açılan sayfada “Siparişlerim” kutusuna tıklayın. Siparişinizi bulduktan sonra sağ üstte yer alan “Fatura” linkine tıklayın ve 1’i seçin.

https://firsatyaninda.com/orkid Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

KadınlarBilir P&G Ürünlerinde İndirim Kuponları

Fırsat Süresiz
Kadınlar Bilir üyeleri artık her alanda avantajlı! Favori markalarınızda geçerli...Daha Fazla

Kadınlar Bilir üyeleri artık her alanda avantajlı! Favori markalarınızda geçerli indirimlerden yararlanmak için hemen üye olun, kullanmak istediğiniz kuponun üzerindeki “Kuponu Al” butonuna tıklayın ve e-posta adresinize gelen kupon kodunu kullanarak alışverişe başlayın.Kuponların kullanım koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

https://www.kadinlarbilir.com/kampanyalar

Aktif P&G Kuponları Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Oral-B iO 9 Şarjlı Diş Fırçasına Yorum Yap 10TL Migros Alışveriş Kuponu Kazan

Fırsat Süresiz
Oral-B iO 9 Şarjlı Diş Fırçası ürününe yorum yapan ilk...Daha Fazla

Oral-B iO 9 Şarjlı Diş Fırçası ürününe yorum yapan ilk 1000 kişiye 10₺ Migros alışveriş kuponu hediye!

https://www.kadinlarbilir.com/markalar/oral-b/oral-b-io-9-sarjli-dis-fircasi-siyah

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

5TL Migros Oral-B Diş Macunu İndirim Kodu – KadınlarBilir

Kod Süresiz
Kadınlar Bilir sitesinde Migros'ta Oral-B Macun ürünlerinde geçerli 5TL indirim!...Daha Fazla

Kadınlar Bilir sitesinde Migros’ta Oral-B Macun ürünlerinde geçerli 5TL indirim!

https://www.kadinlarbilir.com/offers/redeem-retailer-coupon-page?storageid=be0723c88b&incentivelocale=tr-TR

Daha Az

28084260 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

15TL Migros Oral-B POC İndirim Kodu – KadınlarBilir

Kod Süresiz
Kadınlar Bilir sitesinde Migros'ta Oral-B POC ürünlerinde geçerli 15TL indirim!...Daha Fazla

Kadınlar Bilir sitesinde Migros’ta Oral-B POC ürünlerinde geçerli 15TL indirim!

https://www.kadinlarbilir.com/offers/redeem-retailer-coupon-page/thank-you-page?storageid=9ceb52274b

Daha Az

79682563 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

5TL Migros Pantene, Head&Shoulders, Herbal Essences İndirim Kodu – KadınlarBilir

Kod Süresiz
Kadınlar Bilir sitesinde Migros'ta Pantene, Head&Shoulders ve Herbal Essences ürünlerinde...Daha Fazla

Kadınlar Bilir sitesinde Migros’ta Pantene, Head&Shoulders ve Herbal Essences ürünlerinde geçerli 5TL indirim!

https://www.kadinlarbilir.com/offers/redeem-retailer-coupon-page/thank-you-page?storageid=1041dd7a0ef

Daha Az

04260269 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 15 Migros Gillette Venüs İndirim Kodu – KadınlarBilir

Kod Süresiz
Kadınlar Bilir sitesinde Migros'ta tüm Gillette Venüs ürünlerinde geçerli %15...Daha Fazla

Kadınlar Bilir sitesinde Migros’ta tüm Gillette Venüs ürünlerinde geçerli %15 indirim! Daha Az

38748572 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 10 Migros Orkid İndirim Kodu – KadınlarBilir

Kod Süresiz
Kadınlar Bilir sitesinde Migros'ta tüm Orkid ürünlerinde geçerli %10 indirim!...Daha Fazla

Kadınlar Bilir sitesinde Migros’ta tüm Orkid ürünlerinde geçerli %10 indirim!

https://www.kadinlarbilir.com/offers/redeem-retailer-coupon-page/thank-you-page?storageid=11128c0e32

Daha Az

18048329 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 40 Arzum İndirim Kodu – KadınlarBilir

Kod Süresiz
Kadınlar Bilir sitesinde www.arzum.com.tr sitesinde seçili ürünlerde geçerli %40 indirim!...Daha Fazla

Kadınlar Bilir sitesinde www.arzum.com.tr sitesinde seçili ürünlerde geçerli %40 indirim!

https://www.kadinlarbilir.com/offers/redeem-retailer-coupon-page?storageid=5bf81c3fe0&incentivelocale=tr-TR

Daha Az

zUZFZnmf Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Banabak ile Gençlere Özel P&G Fırsatları

Fırsat Süresiz
BanaBak, gençlere özel fırsatlar sunan mobil bi' uygulama. P&G markalarının...Daha Fazla

BanaBak, gençlere özel fırsatlar sunan mobil bi’ uygulama. P&G markalarının ve diğer program ortaklarının çok cazip avantajları bu uygulamada…

BanaBak fırsatlarıyla paranın satın alabileceği şeylere daha azını ödeyerek ulaşabilirsin. Aynı zamanda paranın satın alamayacağı tecrübeleri de yaşayabilirsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilirsin. Kayıt olduktan sonra hemen fırsatlardan yararlanmaya başlarsın. Program ortaklarında alışveriş yaptığında fişlerini uygulama üzerinden tarayıp yükle, BAKS kazan. Bazen senden bazı isteklerimiz de olacak. Arkadaşını davet ettiğinde, Banabak filmini arkadaşınla paylaştığında, gülümseyip bi’ fotoğrafını çekip gönderdiğinde de ekstra BAKS kazanacaksın.

Kazandığın BAKS’larını ödül havuzumuzdan istediğin ödülü seçerek kullanabilirsin.

BanaBak’ın çok cazip fırsatlarından yararlanmaya başlamak için hadi vakit kaybetmeden sen de BanaBak’ı indir, fırsat fırsatı çağırsın.

Sen de BanaBak’ı indir, fırsat fırsatı çağırsın.

BANABAK GENÇLERE NE FAYDA SUNAR?
BanaBak uygulamasının oyunlaştırılmış kurgusu içinde katılımcı olup farklı fırsatları değerlendirerek BAKS puanları kazanırsın ve bu puanlarını ödüle çevirebilirsin. BanaBak Ödül Havuzu’nda, parasal karşılığı olan ödüllerle birlikte parayla satın alınamayacak deneyimler ve çekilişle kazanabilecek büyük ödüller de yer alacak.

BAKS NEDİR?
Alışveriş fişlerini uygulamaya yükledikçe ve BanaBak içindeki diğer görevleri yerine getirdikçe BAKS kazanacaksın. BAKS başka dillerde para, papel gibi anlamlarda kullanılır ama biz sana özel fırsatlarda kullan istiyoruz.

BAKS KAZANMAK İÇİN NELER YAPABİLİRSİN?
BanaBak uygulaması içinde katılımcı olabileceğin örnek fırsatları sıralayalım:
* Herhangi bir marketten yapılan alışverişin fişinin fotoğrafını çekip kazanabilirsin
* Sürpriz görevlere katılıp kazanabilirsin
* Arkadaşlarını fırsata davet ederek kazanabilirsin
* Anında gence özel indirimler kazanabilirsin
* Sürpriz sorularımızı cevaplayarak kazanabilirsin

BAKS’LARINI NASIL HARCARSIN?
Kazandığın BAKS’ları ödül havuzumuzdan istediğin ödülü seçerek kullanabilirsin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pg.banabak

https://apps.apple.com/tr/app/banabak-kazan/id1310344734?l=tr

P&G’NİN İLK START UP’I BANABAK YENİLENEN YÜZÜYLE 2 MİLYON GENCE ULAŞACAK

Gençlerin dilinden anlamak mottosuyla 2014’te hayata geçirdiği mobil uygulama Banabak ile 1.6 milyon kişiye ulaşmayı başaran P&G, daha fazla gence dokunmak için markanın bütün süreçlerini yeniden tasarladı. Gençleşen yüzüyle kullanıcıların kampanya ve fırsatlardan maksimum yararlanmasını sağlayacak Banabak’ın hedefi 2 milyon gence ulaşmak

Dünyanın en büyük temizlik ve kişisel bakım ürünleri şirketlerinden P&G’nin, Türkiye’de gençlerle sinerji yakalayıp onların beklentilerini anlamak ve bu doğrultuda gençlere birbirinden farklı ve cazip fırsatlar sunmak için 2014’te hayata geçirdiği mobil uygulaması Banabak, 1.6 milyon genç kullanıcıya ulaştı. Uygulamayı daha yaygın hale getirip daha fazla gencin kampanya ve avantajlardan yararlanması için Banabak’ın tüm süreçlerini yeniden tasarlayıp gençleştiren P&G, bu şekilde hem erişimini artıracak hem de yaptığı iş birlikleriyle daha fazla gence dokunacak.

e-Milli Futbol Takımı’na sponsor oldu

Her yıl 20 bin araştırma aracılığıyla 5 milyondan fazla insanı dinleyip onların ihtiyaçlarına cevap veren ve bugün dünya üzerinde 5 milyar insana dokunan P&G’nin Türkiye’deki ilk start up’ı olma özelliği taşıyan, 30 yaş altı gençlerin hedeflendiği Banabak uygulaması, orta ve üst düzey kitleyi hedef alan sadakat programlarından ayrışıyor ve gençlere istedikleri ve ihtiyaç duydukları kampanyalar sunuyor. Sahip olduğu fiş okuma teknolojisi ve oyunlaştırma modeliyle gençlere aldıkları her P&G ürününden puan kazandırıyor ve böylece indirim ve farklı ödüller kazanma gibi avantajlar sunuyor. Yenilenen kullanıcı dostu arayüzüyle gençlerin çeşitlendirilen ödüllere ulaşmasını kolaylaştıran Banabak, relansmanla birlikte 2 milyon gence ulaşmayı ve 340 bin olan aktif kullanıcı sayısını ise 500 bine çıkarmayı hedefliyor. Her geçen gün gençler tarafından takibi artan Türkiye e-Milli Futbol Takımı’nın da sponsoru olan Banabak, hayallerinin peşinden koşan gençlere müzik alanında kendilerini gösterme fırsatı sağlayan İpana Liselerarası Müzik Yarışması’nın da başvuru ve oylama mecrası olarak kullanılacak. Gençler Banabak üzerinden mail adreslerine yönlendirilen formları doldurarak yarışmaya katılım sağlayacak. Banabak kullanıcısı gençler de platform üzerinden en beğendikleri solist ve müzik gruplarını oylayıp kazananları belirleyecek.

Kubilay Aka ve Hafsanur Sancatutan’lı reklam filmi

Marka, yenilenme sürecini yeni reklam yüzleriyle de taçlandırdı. Sezonun ses getiren projelerinden Son Yaz dizisinin çıkış yapan oyuncusu Hafsanur Sancaktutan ve Çukur dizisiyle adından sıkça söz ettiren Kubilay Aka’nın oynadığı bir reklam filmi çeken marka, bu şekilde hem Banabak’ın hem de P&G markalarının genç, eğlenceli ve dinamik yüzünü genç kullanıcılarıyla paylaşacak.

En büyük araştırma şirketlerinden biriyiz

P&G’nin dünyanın en büyük araştırma şirketlerinden biri olduğu belirten P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya CMO’su ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Onur Yaprak, bu özellikleriyle tüketicinin sadece bugün değil, yarın da neye ihtiyacı olabileceğini anlamayı hedeflediklerini söyledi. Yaprak “İhtiyacı tespit etme yolunda saha araştırmaları, mobil uygulamalarımız ve buralardan beslenen veriyle tüketicilerin beklentilerini, yönelimlerini, alışkanlıklarını anlamaya çalışıyoruz. Büyük veri tabanımız, veri ortaklıklarımızla ulaştığımız 2’nci parti verilerimizin yanı sıra “Prima Kulübü”, “Kadınlarbilir.com” ve “Banabak” gençlik platformumuzdan besleniyor” dedi. 2014 yılında bir gençlik hareketi olarak başlatılan Banabak’ın, bugün gençleri anlamak için çok önemli bir kaynak görevi gördüğünün altını çizen Yaprak, “Dolayısıyla biz de onlardan aldığımız bu verilerle, telekomünikasyon, bankacılık ve perakende sektöründe kullanılan teknoloji ve veri analitiği yetkinliklerini P&G markaları için entegre edip, bire bir kitlesel pazarlamanın kapılarını açıyoruz ve böylece tüketicilerimize markalarımızla olan ilişkisinden her daim memnun kaldıkları bir deneyim yaşatmış oluyoruz. Tüketicilerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verdiğimiz bu faaliyetlerimizle de bulunduğumuz kategorilere liderlik ediyor, aynı zamanda sektörümüzün de bizimle birlikte büyümesini sağlıyoruz” diye konuştu.

https://www.pg.com.tr/blogs/BanaBakYenilendi/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pazarama P&G Sepette 30₺ İndirim – Evkiba

Fırsat Süresiz
Pazarama P&G ürünlerinde 300₺ alışverişe sepette 30₺ indirim. https://www.pazarama.com/magaza/evkiba...Daha Fazla

Pazarama P&G ürünlerinde 300₺ alışverişe sepette 30₺ indirim. https://www.pazarama.com/magaza/evkiba

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

200TL’ye 80TL Amazon Yeni Üye İndirim Kodu – Mobil

Kod 2 ay kaldı
Amazon.com.tr yeni üyelere özel 80 TL indirim linki burada! 200... Detayını Gör
MOBIL80 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 5000TL Alışverişe 500 TL İndirim! [Maximum] + 6 Taksit

Fırsat 6 gün kaldı
Amazon.com.tr'de 500 TL indirim kazan! 16-30 Nisan 2024 tarihleri arasında... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Garanti VISA Kart ile 400TL Alışverişe 75TL Anında İndirim

Fırsat 6 gün kaldı
Garanti BBVA Visa kartlarıyla 400 TL ve üzeri alışverişlerde 75... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada’da 200 TL chip-para! [Axess/Akbank Kart]

Fırsat 6 gün kaldı
17-30 Nisan 2024 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 1000-1999,99 TL... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Yeni İş Bankası Müşterisine 300TL İndirim

Fırsat 6 gün kaldı
1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

KadınlarBilir hakkında

KadınlarBilir nedir?

KadınlarBilir, yaşama dair ve kadınlara yönelik hayatı kolaylaştıran yazılar ve uzmanlardan öneriler bulabileceğiniz; P&G ürünlerini deneme fırsatı yakalayabileceğiniz ve gerçek kullanıcı deneyimlerine erişebileceğiniz bir web sitesidir.

Burada, mutlu aileniz için ipuçlarını ve eğlenceli etkinlik önerilerini, mutfağınız için leziz ve pratik yemek tariflerini, sağlığınız ve güzelliğiniz için ilham veren yazıları, aylık ve haftalık burç yorumlarını bulabilirsiniz.

Ayrıca sürpriz ödüller ve ücretsiz deneme ürünleri kazanabilir; P&G ürünlerindeki indirim ve fırsatları keşfedebilirsiniz.

2021 HEDEFLERİ
2010 yılında, iklim, su ve atık genelinde çevresel ayak izimizi azaltmaya yönelik bir dizi hedef belirledik ve taahhütte bulunduk. O zamandan beri, işlerimiz büyümeye devam ederken, ekiplerimiz daha akıllı ve daha verimli çalışma yolları geliştirdi. 2020’nin sonlarına doğru, 2010 yılında belirlediğimiz 16 hedeften 14’üne ulaştığımızı bildirmekten gurur duyuyoruz.

P&G markalarını keşfedin

Alo Ariel Braun Fairy Febreze Gillette Head and Shoulders Herbal Essences İpana Old Spice Oral-B Orkid Orkid Discreet Pantene Vicks Venus

Procter & Gamble, merkezi Cincinnati, Ohio, ABD’de, bulunan, özellikle kimyevi tüketici ürünleri üreten çok uluslu şirket. Temel olarak çok çeşitli temizlik maddeleri ve kişisel bakım ve hijyen ürünleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Banabak

BanaBak, gençlere özel fırsatlar sunan mobil bi’ uygulama. P&G markalarının ve diğer program ortaklarının çok cazip avantajları bu uygulamada…

BanaBak fırsatlarıyla paranın satın alabileceği şeylere daha azını ödeyerek ulaşabilirsin. Aynı zamanda paranın satın alamayacağı tecrübeleri de yaşayabilirsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilirsin. Kayıt olduktan sonra hemen fırsatlardan yararlanmaya başlarsın. Program ortaklarında alışveriş yaptığında fişlerini uygulama üzerinden tarayıp yükle, BAKS kazan. Bazen senden bazı isteklerimiz de olacak. Arkadaşını davet ettiğinde, Banabak filmini arkadaşınla paylaştığında, gülümseyip bi’ fotoğrafını çekip gönderdiğinde de ekstra BAKS kazanacaksın.

Kazandığın BAKS’larını ödül havuzumuzdan istediğin ödülü seçerek kullanabilirsin.

BanaBak’ın çok cazip fırsatlarından yararlanmaya başlamak için hadi vakit kaybetmeden sen de BanaBak’ı indir, fırsat fırsatı çağırsın.

BANABAK GENÇLERE NE FAYDA SUNAR?
BanaBak uygulamasının oyunlaştırılmış kurgusu içinde katılımcı olup farklı fırsatları değerlendirerek BAKS puanları kazanırsın ve bu puanlarını ödüle çevirebilirsin. BanaBak Ödül Havuzu’nda, parasal karşılığı olan ödüllerle birlikte parayla satın alınamayacak deneyimler ve çekilişle kazanabilecek büyük ödüller de yer alacak.


P&G Online Destek: https://pgconsumersupport.secure.force.com/CarehubStandalone?Country=tr&Language=tr&Brand=P%26G#brandListDiv

Nidakule Kuzey Sit. C Kapısı Barbaros Mah. Begonya Sok. No:3E 34746 Ataşehir/İstanbul

P&G Tüketici Danışma Hattımızı Arayın – Hafta İçi 09:00-17:00

0850.220.0911


🟩 P&G Fırsat Yanında indirim kodu Nisan 2024
🏷️ P&G Fırsat Yanında indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi P&G Fırsat Yanında indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 P&G Fırsat Yanında kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
P&G Fırsat Yanında promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.