Pidem’de 10 TL MaxiPuan!

Fırsat Süresi Doldu
15 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamız...Daha Fazla

15 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında Maximum Mobil uygulamamız üzerinden kampanyamıza katılın, Pidem’den tek seferde yapacağınız 45 TL ve üzeri ilk alışverişte 10 TL MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç) ve Bankamatik Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kredi Kartları ile yapılan işlemler, iptal, iade işlemleri ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. İptal edilen işlemlerde MaxiPuan kazanımları da iptal edilecek olup, yeniden sipariş verildiğinde kampanya kapsamında MaxiPuan kazanılabilecektir.

Ödül Kullanımı: Kampanya Pidem restoranlarından yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar 18 Kasım 2021 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 29 Kasım 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 10 TL MaxiPuan kazanabilir.

Pidem Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

🟩 Pidem indirim kodu Ocak 2022
🏷️ Pidem indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Pidem indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Pidem kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Pidem promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.