% 50 Pointship Sonraki Sipariş İndirimi

Fırsat Süresiz
Pointship'te Eylül ayı içinde uçuş veya mil transferi siparişi veren...Daha Fazla

Pointship’te Eylül ayı içinde uçuş veya mil transferi siparişi veren üyeler, 2021’deki bir sonraki siparişlerinin hizmet bedelinde %50 indirim kazanıyor!

Bu, aklınızdaki o rota için Pointship’ten bir sipariş vermeniz için bir işaret!
• Eylül ayında oluşturulan siparişlerde geçerlidir.

• Siparişler, Uçuş veya Mil Transferi olabilir.

• Uçuş Siparişleri herhangi bir yurtiçi/yurtdışı noktasına olabilir.

• Siparişiniz tamamlandığında, 31.12.2021 tarihine kadar kullanılmak üzere bir sonraki siparişiniz için geçerli olan tek seferlik bir kod alacaksınız. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Pointship nedir ?

Pointship, üyelerin sahip oldukları seyahat kazanımlarını (Mil veya puanları, otel avantajları, lounge girişleri vb.) diğer üyeler ile paylaşabildikleri ve diğer tarafın tasarruflu seyahat etmesini sağlayan bir platformdur.

Pointship’in avantajları nelerdir?

Pointship, üyelerin kullanmadıkları mil veya puanları paylaşıp nakite çevirebildikleri, diğer tarafta seyahatleri için tasarruflu bilet arayışı olanları buluşturan güvenli bir platformdur.

Pointship’i kimler kullanabilir?

Herkes. Birikmiş mil veya puanları olup, bunları nakit olarak değerlendirmek ve uçak biletlerini daha uygun fiyata almak isteyen herkes kullanıcı olabilir.

Pointship güvenli bir uygulama mı?

Evet, kesinlikle. Tüm işlemler PayPal gibi güvenilir ödeme sistemleri üzerinden gerçeleştirilir ve bilet düzenlemek için gerekli olanlar hariç, üyeler arasında hiçbir kişisel bilgi paylaşımı söz konusu değildir.

Üye olmadan Pointship üzerinde mil ve puanlarımı paylaşabilir miyim?

Mil ve puanlarınızı paylaşarak gelir elde edebilmeniz için bir profil oluşturmanız, bunun için de Pointship’e üye olmanız gereklidir. Aynı prosedür bilet alımları için de geçerlidir. İyi haber: Pointship üyeliği tamamen ücretsizdir.

Hangi havayollarından bilet alabilirim?

Uygulama içinde listelenen havayolu şirketlerinden bilet satın alabilirsiniz. İlerleyen zamanda talep doğrultusunda farklı havayolu şirketleri eklenecektir.

Pointship sadece mil programlarını kapsayan bir uygulama mı?

Pointship’te kredi kartları, otel sadakat programları vb. programlar üzerinden biriktirilen mil ve puanlar için aynı işlemler yapılabilecek. Lounge girişleri, havaalanı transfer paylaşımları gibi özelliklerin de yakın zamanda eklenmesi için ekibimiz çalışmalarını sürdürüyor.

Mil veya puanlarımın Pointship üzerinde listelenmesi için bir ödeme yapmam gerekli mi?

Kesinlikle hayır. Pointship’e kayıt olmak ve her türlü mil/puan programını listelenmek üzere eklemek tamamen ücretsizdir. Bir alıcının sizin listeniz üzerinden düzenlenecek bir bilet talep etmesi durumunda, her 1.000 mil/puan karşılığı üzerinden satış fiyatınızı kendiniz belirlersiniz.

2020’de Covid-19 döneminde kurulan Pointship, seyahat ödüllerinin (ör. havayolu milleri, otel puanları, dinlenme salonu erişimi) süresinin dolması için bir çözüm bulmaya odaklandı.

Kurucularımız ve paydaşlarımız, Dijital Dönüşüm, Sadakat Platformları, Havayolları, Telekom ve Otelcilik alanlarında derin bilgi ve deneyime sahip çok uluslu şirketlerin uzun süreli yöneticileridir.

Estonya’da kurulduk, geniş dijital ekosisteminden yararlanmanın yanı sıra katkıda bulunmayı da amaçlıyoruz. Yeniliği özünde tutan bir teknoloji şirketiyiz ve ekiplerimiz şu anda faaliyet gösterdiğimiz pazarlardaki trendlere uyum sağlamak için çevik metodolojilerle çalışıyor.

Yeni nesil seyahat platformu Pointship, üyelerin kullanmadıkları seyahat ödüllerini başkalarıyla paylaşabilecekleri bir pazaryeri. Ödüllerinizi listeleyebilir ve paylaşabilir veya başkalarına seyahat emri vererek seyahat masraflarından %60’a varan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Peki neden Pointship?

Sahip olduğumuz tüm birikmiş ve kullanılmamış ödüllerden yararlanmanın bir yolunun gerekliliğini anladık.

Herhangi bir sadakat programının bir üyesi olarak, ödülün nihai sahibi sizsiniz ve herhangi bir sona erme olasılığından kaçınarak ödüllerinizle ne yapacağınıza karar vermelisiniz.

Temel olarak, seyahat planınız yoksa ödülleriniz bir noktada sona erer, bu nedenle ya son dakikada planlanmamış bir seyahat rezervasyonu yapmanız ya da ihtiyacınız olmayan ürünleri satın almanız gerekir. Daha iyi bir yol olabileceğine inanıyoruz ve bu, avantajlarınızı paylaşmak ve nakit kazanmak için herhangi bir ödül kaydının ve listelemenin tamamen ücretsiz olduğu eşler arası bir platform olan Pointship’i oluşturmamıza ilham verdi!

Tüm finansal işlemler saygın ve güvenli ödeme hizmetleri aracılığıyla gerçekleştirilir ve üyeler arasında rezervasyon yaptırmak dışında hiçbir kişisel bilgi paylaşılmaz.

Pointship OÜ Lasnamäe tn 4b-26, 11412, Tallin/ESTONIA

[email protected]

+372-602-79-88


🟩 Pointship indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Pointship indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Pointship indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Pointship kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Pointship promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.