Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Trend ürünleri uygun fiyatlarla evlerinize taşıyarak, evdeki tarzını ve rahatlığını önemseyenlerin beğenisini kazanmak için yola çıkmış bulunmaktayız. Arzumuz gün boyu yorulan bedeninizi taşıyan ayaklarınızın dinlenmesine ve sıcacık kalmasına yardımcı olacak konforlu, rahat ve ortopedik ürünler sunmak. Geniş çeşit ve model yelpazesiyle her zevke ve tarza hitap edecek ürünlerimiz, rahatlığın yanı sıra tasarımlarıyla da kendini ve çocuklarını evde şımartmak isteyenlerin tercihi haline gelmiştir. Özellikle hareketli çocuklar için özenle tasarladığımız eğlenceli panduflarımız, kaydırmaz taban özelliğiyle oldukça güvenli.

Pomidik ailesi olarak bizim gayemiz kaliteli, sağlıklı ve her tarza hitap edecek ürünlerimizi güvenli bir şekilde sizlere sunmak ve bu güvenimizi sürdürerek sadece Türkiye’de değil yurtdışında da kadınların ve ebeveynlerin sevilen markası olmak.

Bu süreçte her adımımızda sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyoruz 🙂

ESSER GLOBAL E- TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Çekmeköy Merkez Mah. Piri Reis Cad. No:56/11 Çekmeköy / İstanbul

Telefon: +90 216 912 26 36

E-posta: info@pomidik.com


🟩 Pomidik indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Pomidik indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Pomidik indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Pomidik kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Pomidik promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.