PT Macbook Air ve Beats Solo3 Kulaklıkta Toplam 2600 TL İndi̇ri̇m Kodu – Zubizu

Kod Süresi Doldu
Son Geçerlilik Tarihi: 28/02/2021 Pozitif Teknoloji Apple ürünlerinde eğitim öğretim...Daha Fazla

Son Geçerlilik Tarihi: 28/02/2021
Pozitif Teknoloji Apple ürünlerinde eğitim öğretim için özel fırsatlar sunmaya devam ediyor

Türkiye’de tek Apple Yetkili Eğitim Uzmanı Pozitif Teknoloji’de MacBook Air M1 13″ + Beats Solo3 Kablosuz Kulaklık “ZUBİZU” koduyla 12.699 TL yerine 10.099 TL!

Kampanya Koşulları:

www.pt.com.tr/mac-kampanyalar adresindeki ürünlerde “ZUBİZU” koduyla ekstra 100 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

POZİTİF TEKNOLOJİ Daha Az

ZUBİZU Kodu Aç 
91% Başarılı

Apple Eğitim İndirimi – PT Pozitif Teknoloji Yetkili Satıcı – İndirimli iPad, Macbook Öğrenci ve Eğitmenlere

Fırsat Süresiz
Macbook, iPad, iMac Apple ürünlerine eğitim indirimli olarak PT.com.tr'de en...Daha Fazla

Macbook, iPad, iMac Apple ürünlerine eğitim indirimli olarak PT.com.tr’de en iyi fiyatlarla sahip olun!

Daha Az

Hemen Al
98% Başarılı

750₺ PT.com.tr İndirimi (% 10) – Axess

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 1 – 15 Eylül 2021 tarihleri arasında pt.com.tr’den...Daha Fazla

Axess’e özel 1 – 15 Eylül 2021 tarihleri arasında pt.com.tr’den yapacağınız tek seferde 3.000.-TL ve üzeri ilk alışverişinize 750 TL ye varan %10 indirim! Hemen katıl

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında Axess’e özel pt.com.tr den 1-15 Eylül tarihleri arasında tek seferde 3.000.-TL ve üzeri ilk peşin veya taksitli alışverişinize 750 TL ye varan %10 indirim imkanı sunulmaktadır.
 • Bir müşteri kampanyadan bir defa en fazla 750 TL chip-para kazanabilir.
 • Kampanyaya katılmak Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess Mobil kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings bireysel kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir.
 • Ticari kartlar, Akbank kart, Neo Kartları ve Bank’O Card Axess dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl veya ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 750 TL chip-para kazanabilir.
 • Hak edilen indirim tutarı harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ ekstresine borç kaydedilir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

499TL Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici https://www.hepsiburada.com/mercusys-me30-1200-mbps-kablosuz-menzil-genisletici-pm-HBC000003KFUF?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/ag-modem-urunlerinde-firsatlar... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Fakir Bolt Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

Fırsat Süresiz
Fakir Hausgeräte Bolt 8159 ile pratik ve etkili temizliği hisset!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%5 Doremusic Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Mayıs indirimlerine özel alışverişlerinizde %5 indirim... Detayını Gör
DRMY5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Apple özel eğitim indiriminden nasil yararlanabilirim

Web sitemizden Apple eğitim indirimi ile öğretmenlere ve öğrencilere pazar içerisindeki en uygun teklifleri sunuyoruz. Bu indirimden faydalanabilmek için aşağıdaki gereksinimleri inceleyebilirsiniz.

Öğrenci/Öğretmen Uygunluk
 • Fatura belge üzerindeki isme kesilmektedir.
Aşağıda belirtilen eğitimciler, çalışanlar, öğrenciler ve ebeveynler www.pt.com.tr’den eğitime özel fiyatlardan yararlanarak ürün satın alabilir:
 • Öğrenciler -Türkiye’deki bir öğretim kurumuna devam eden veya kabul edilmiş olan öğrenciler yararlanabilir.
 • Öğretmenler -Türkiye’deki bir öğretim kurumuna devam eden veya kabul edilmiş olan öğretmenler yararlanabilir.
 • Öğrencilerin ebeveynleri – Kamu veya özel bir öğretim kurumuna devam eden veya kabul edilmiş olan öğrencilerin onlar adına alışveriş yapan ebeveynleri yararlanabilir. (Fatura Öğrenci adına kesilecektir.)
 • Bir eğitim kurumunun çalışanları – Türkiye’deki herhangi bir kamu veya özel eğitim kuruluşunun tüm çalışanları yararlanabilir.

Satın Alma Limiti

www.pt.com.tr’den eğitime özel fiyatlardan yararlanarak alışveriş yapan Öğretim Üyeleri, Çalışanlar ve Öğrencilerin bir akademik yılda aşağıda belirtilen miktarlarda satın almalarına izin verilir. Akademik yıl başına belirtilen ürünlerden yalnızca bir (1) tanesi bir (1) adet satın alınabilir. Bütün ürünlerde eğitime özel fiyatlar geçerli değildir.

 • Mac Grubu (Masaüstü Bilgisayar, Dizüstü Bilgisayar, Mac mini): Akademik yıl başına bir (1) adet ürün satın alınabilir.
 • iPad: Akademik yıl başına iki (2) adet ürün satın alınabilir.
 • Yukarıda belirtilen alımlar internetten veya www.pt.com.tr’den yapılabilir. Ürünü nereden satın alırsanız alın, toplam ürün miktarları aynı kalır.

Eğitim Kurumları Uygunluk

 • İlk ve orta öğretim okulları
 • Kolejler
 • Yüksek okullar, üniversiteler ve meslek yüksek okulları
 • Ticaret ve sekreterlik okulları
 • Meslek okulları
 • Sürücü kursları
 • Öğrenci yurtları

www.pt.com.tr’ye üye olarak Eğitime Özel Apple ürünlerine sahip olabilirler.

Eğitim Kurumları Satın Alma Limiti

 • Eğitim kurumları için satın alma limiti bulunmamaktadır.

www.pt.com.tr’den eğitime özel fiyatlardan yararlanarak kurumsal veya satış için alım yapılamaz. Ticari amaç ile oluşturulan siparişler iptal edilecektir. Eğitim indirimi yalnızca Öğrenci/Öğretmen ve Eğitim Kurumlarına özeldir.

Pozitif Teknoloji
10 yılı aşkın tecrübesi, yenilikçi ve müşteri odaklı yaklaşımı, deneyimli uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini, kapsamlı satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle ön planda tutmaktadır.

Sürekli gelişen ve artan deneyimi ile donanım, yazılım, danışmanlık, sistem bakım ve onarım gibi hizmetleri yerine getiren Pozitif Teknoloji, aynı zamanda Apple Yetkili Satıcısı, Apple Eğitim Çözüm Uzmanı, Apple Yetkili Teknik Servisi, Adobe Gold İş Ortağı, Adobe Eğitim İş Ortağı, Cisco ve ⁠⁠⁠MobileIron gibi birçok markayı temsil etmektedir.

Vizyonumuz
Sürekli değişen iş dünyası ihtiyaçlarına, ekonomik ve teknolojik olarak uygun, tüm müşterilerimiz için güvenilir bir iş ortağı olarak hizmet vermek ve tüm gelişmeleri, verimliliğe çevirerek bilgi teknolojileri üzerine hizmet vermektir.

Misyonumuz
Firmamız, hızla ilerleyen ve çabuk değişen teknoloji dünyası içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

PT.com.tr İletişim Bilgileri

Pozitif Merkez

Gürsel Mah. Nurtaç Cad. No:13 K:1
Makrom Plaza Kağıthane – İstanbul
Tel: 0850 533 00 78
Email:store@pt.com.tr

Apple Premium Servis Sağlayıcısı

Gürsel Mh. Özoğul Cd. No: 1/A
Kağıthane – İSTANBUL
Email:servis@pt.com.tr

🟩 Pozitif Teknoloji (PT) indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Pozitif Teknoloji (PT) indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Pozitif Teknoloji (PT) indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Pozitif Teknoloji (PT) kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Pozitif Teknoloji (PT) promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.