% 10 PratikDepo İndirim Kodu: Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama İşleri

Kod Süresiz
Pratik Depo'da Oliz’lilere Özel Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama...Daha Fazla

Pratik Depo’da Oliz’lilere Özel Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama İşlemlerinde Geçerli %10 İndirim!
Nasıl Kullanırım?

İnternet Sitesinde;
1.Oliz içinden ”İndirim Kodu Al” butonuna tıkla ve kupon kodunu al.
2.Açılan sayfadan ‘’Websitesine Git’’ butonuna tıkla.
3.Alışveriş sırasında ”İndirim Kodu” nu kullan.
4.İndirim uygulandıktan sonra ödemeni gerçekleştir.

Kampanya 1 Mayıs -31 Aralık 2022 tarihleri arasında web sitesinde geçerlidir.
Kampanya evden eve nakliyat ve eşya depolama bedelleri üzerinden %10 indirim şeklinde uygulanacaktır. Siparişin talep edilen taşıma ya da depolama tarihinden en az 1 hafta önce verilmesi gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Olizli, uygunluk durumuna göre hizmetten yararlandırılabilecektir.

Kampanyadan sadece 1 kez yararlanılabilir. Bu indirim, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

PratikDepo; İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde hizmet vermektedir. Hizmet kapsamında olan ilçeler www.pratikdepo.com web sitesinde belirtilmiştir.
PratikDepo istediği an kampanyayı bitirme ve/veya durdurma hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Oliz sorumlu değildir. Kampanya kapsamında kazanılan indirim başkasına devredilemez. Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı PratikDepo ve Oliz’ de saklıdır. Daha Az

PDOL0032 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Son Eklenen Fırsat Kuponları

% 10 Temiz.co İndirim Kodu – İlk Sipariş

Kod Süresiz
Temiz.co İlk Siparişinde %10 İndirim Promosyon Kodu : SUPER10 Temiz'den... Detayını Gör
SUPER10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Temiz.co 3 Yolla 2 Öde Kampanya Kodu

Kod Süresiz
3 Yolla 2 Öde Kampanyası Başladı! Ayakkabı temizlik hizmeti için... Detayını Gör
OLLA2ODE Kodu Aç 
100% Başarılı

20 TL Temiz Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Temiz davet promosyon kodu ile Uygulamayı İndir, EMR6655 Promosyon Kodunu... Detayını Gör
EMR6655 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Kaplumbox İndirim Kodu ile Evini % 10 İndirimli Taşıma Fırsatı Oliz’de!

Kod Süresiz
Kaplumbox taşınma kutusu kiralama ve tüm yan ürünlerde geçerli %10... Detayını Gör
BOXZzeMc Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Temiz.co 169TL 1 Yıl Sınırsız % 10 İndirim ve Ücretsiz Vale Servisi

Fırsat Süresiz
Sana Özel, Sadece 169TL 1 Yıl Sınırsız %10 İndirim ve... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Eşyalarınızı demonte ediyoruz, paketliyoruz, taşıyoruz ve depoluyoruz. PratikDepo, anahtarları sadece kullanıcısında bulunan bir eşya depolama hizmetidir. PratikDepo ile eşyalarınız adresinizden alınır, depo alanımızda saklanır, ihtiyaç duyduğunuzda adresinize geri getirilir.

PratikDepo, 2007 yılında modern hayatın yaşam alanlarını daraltan sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla, bireysel ihtiyaçlardan yola çıkılarak kurulmuştur.

Eşya depolama, evden eve nakliyat ve ikinci el eşya alım satımı konusunda hizmet vermekte ve şehirli insanın eşyaları ile olan tüm ilişkilerini yönetmektedir.

PratikDepo’nun ortakları arasında; Ali Sabancı, Özcan Tahincioğlu, Haluk Emiroğlu, Reda Gargour, Işıl Oytaç ve Engin Oytaç yer almaktadır.

PratikDepo Nedir?

PratikDepo, eşya depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak depolanmasına yarayan ve anahtarı sadece kullanıcısında bulunan, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı mobil ahşap konteynerlere verdiğimiz isimdir.

Eşyalarınız PratikDepo adını verdiğimiz bu konteynerler ile adresinizden alınır ve konteynerler, üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan uluslararası lojistik standartlardaki depolama alanlarımızda güvenle depolanır.

Eşya depolama ihtiyacınız sona erdiğinde, PratikDepo’nuz talep ettiğiniz adrese getirilir ve eşyalarınız ilk günkü gibi tarafınıza teslim edilir.

PratikDepo’nun Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

PratikDepo, eşya depolama ihtiyaçlarınız için geliştirilmiş eşyalarınızın güvenli ve profesyonel olarak depolanmasına yarayan ve anahtarı sadece kullanıcısında bulunan, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı mobil ahşap konteynerlere verdiğimiz isimdir.

Eşyalarınız PratikDepo adını verdiğimiz bu konteynerler ile adresinizden alınır ve konteynerler, üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan uluslararası lojistik standartlardaki depolama alanlarımızda güvenle depolanır.

Eşya depolama ihtiyacınız sona erdiğinde, PratikDepo’nuz talep ettiğiniz adrese getirilir ve eşyalarınız ilk günkü gibi tarafınıza teslim edilir.

Size Özel Fiyat Teklifi Talep Edin

Eşyalarınızı PratikDepo’da;

Aylık 245 TL’den başlayan fiyatlar ile, 7/24 güvenlik ve kapalı devre kamera sistemli, uluslararası lojistik standartlardaki depo alanlarımızda sigortalı, güvenli ve kolay bir şekilde depolayabilirsiniz. Eşyanız için gerekli olacak alanın hesaplanması ve fiyat teklifi almak için formu doldurmanız yeterli!

Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Eşya depolama hizmeti almak istediğimde, eşyalarımı adresimden teslim alabilir misiniz?

Eşya depolama işlemi yapmak ve depolanacak eşyaların nakliyesine kafa yormak istemezseniz, PratikDepo’nun nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, eşya depolama hizmeti almak istediğiniz tarihten en az 1 hafta önce bize ulaşıp rezervasyon kaydı oluşturmak.

Eşya depolama işlemi için talep ettiğim nakliye hizmeti ücretli midir?

Evet, nakliye hizmeti eşya depolama hizmetinden ayrı olarak değerlendirilir ve ücretlendirilir. Ücretlenlendirme, eşya depolama işlemi için kullanacağınız PratikDepo konteynerlerinin ölçüsüne ve konteynerlerden kaç adet kullandığınıza göre değişir. Özel durumlar haricinde, her PratikDepo’nun nakliye hizmet bedeli sabittir. Eşya depolama ve nakli hizmeti fiyatlarına ilişkin detaylı bilgiye ‘depolama fiyatları’ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti almak istediğimde, eşyalarımı depolama alanınıza kendim getirebilir miyim?

Evet, getirebilirsiniz. Eşya depolama hizmeti almaya karar verdiğinizde, en az 2 iş günü önce bize ulaşarak eşyalarınızı depoya kendi imkanlarınızla getireceğinizi söylemeniz ve randevu kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır. Böylece depolama alanımıza gittiğinizde, eşyalarınızı sizin için özel olarak hazırlanmış PratikDepo konteynerinin içine yerleştirerek eşsiz bir kişisel eşya depolama deneyimi yaşayabilirsiniz.

PratikDepo’nun sunduğu eşya depolama hizmetini, diğer eşya depolama firmalarının sunduğu hizmetten ayıran şey ne?

PratikDepo, yurtdışında uygulanan ‘self storage’ mantığını, Türkiye’ye uyarlayan ilk ve en kurumsal kişisel eşya depolama şirketidir. Gerek ortaklık yapısı, gerek sunduğu profesyonel eşya depolama ve nakliye hizmeti ile pazardaki diğer rakiplerinden ayrışmaktadır. Ayrıca PratikDepo’nun yüksek standartlı eşya depolama alanları ve sigortalı olarak sunduğu depolama hizmeti, kullanmak isteyen herkese güvenli eşya depolama imkanı sunmaktadır. PratikDepo hakkında daha detaylı bilgiye ‘hakkımızda’ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Eşya depolama alanlarınız nerelerdedir?

İstanbul eşya depolama alanlarımız;
İstanbul Avrupa Yakası için Esenyurt ve İstanbul Anadolu Yakası için Gebze,
İzmir eşya depolama alanımız Kemalpaşa,
Ankara eşya depolama alanımız Kazan’da bulunmaktadır.

Eşya depolama alanlarınızda herhangi bir rutubet problemi yaşar mıyım?

Eşya depolama alanlarımız, uluslararası lojistik standartlarda alanlardır. Düzenli olarak nem ve rutubet kontrolleri ve ölçümleri yapılmaktadır. Dolayısıyla depolama alanlarımızda herhangi bir rutubet problemi yaşamanız olası değildir.

Eşya depolama hizmeti almak istediğimde eşyalarım için ne kadar depolama alanına ihtiyacım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Eşya depolama hizmeti almak istediğinizde, ihtiyacınız olan alanın tespiti için 444 33 76 numaralı çağrı merkezimizi arayarak eşya detayınızı iletebilir ve müşteri temsilcilerimizden hesaplama konusunda destek alabilir ya da eşyalarınızın ölçü ve benzeri bilgilerini veremiyorsanız, gerekli eşya depolama alanının tespiti için ekspertiz hizmeti almayı talep edebilirsiniz.

Klasik nakliye hizmeti veren firmaların sunduğu eşya depolama hizmetinden farkınız nedir?

Klasik nakliye firmaları, eşya depolama hizmetini nakliye hizmetlerinin yanında ek bir hizmet olarak sunarlar. Bu firmaların eşya depolama alanları, genellikle apartmanların bodrum katlarında bulunmaktadır. Depoladığınız eşyalar, ortak alanlarda, başkalarının eşyaları ile yan yana, ayırıcı hiçbir eşya depolama ünitesi olmadan açık olarak depolanmaktadır. Bu tip depolama alanları, olması gereken eşya depolama hizmeti standartlarından uzak, nem, rutubet, haşere ve kemirgen gibi sorunlara açıktır. Bu sebeple eşyalarınızı depolamadan önce eşya depolama alanını ziyaret etmeniz faydalı olacaktır.

Eşya Depolama Hizmeti almak istediğimde farklı fiyat seçenekleri ile karşılaşıyorum. Bu hizmetin gerçek değeri nedir?

Eşya depolama hizmeti sunan firmalar incelendiğinde, büyük çoğunluğun depolama hizmetini faturalandırma ve sözleşme yapmadan, apartmanların bodrum katlarında ve eşya depolama hizmetinin gerekliliklerinden uzak şekilde hizmet verdikleri görülmektedir. Alacağınız hizmet kalitesinin düzeyi ile fiyatlama doğru orantılıdır. Dolayısıyla eşya depolama hizmeti almadan önce alternatifleri sadece fiyat odaklı değerlendirmek doğru bir yaklaşım olmayacaktır. Fiyat ve hizmet kalitesi birlikte değerlendirildiğinde eşya depolama hizmetinin doğru değeri bulunacaktır.
PratikDepo İstanbul eşya depolama fiyatlarına İstanbul Eşya Depolama Fiyatları alanından ulaşabilirsiniz.
PratikDepo İzmir eşya depolama fiyatlarına İzmir Eşya Depolama Fiyatları alanından ulaşabilirsiniz.
PratikDepo Ankara eşya depolama fiyatlarına Ankara Eşya Depolama Fiyatları alanından ulaşabilirsiniz.

Eşya depolama hizmeti almak istiyorum ancak beyaz eşyalarım konusunda endişeliyim. Beyaz eşyalarımı depolarsam herhangi bir sorun yaşar mıyım?

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve kurutma makinesi gibi eşyalar, kullandığımız süre boyunca içinde su, buz ya da nemin bulunduğu/oluştuğu eşyalardır. Eşya depolama hizmeti alacağımız tarihten en az iki gün önce, bu eşyaların elektrik ve su bağlantılarını tamamen kesmemiz ve kapakları açık bir şekilde kurumaya bırakmamız sağlıklı bir eşya depolama işlemi için gereklidir. Bu detayı göz önünde bulundurur ve beyaz eşyalarımızı gerektiği şekilde depolarsak problem yaşamamız da olası değildir.

Depolamak istediğim küçük eşyalar için nasıl bir paketleme tercih etmeliyim?

Öncelikle, eşya depolama hizmeti almaya karar verdiğimizde, tüm eşyalarımızın depolama süresi boyunca istifli bir şekilde muhafaza edileceğini unutmayalım. Uzun süre istiflenmiş olarak duracak eşyalarımızın zarar görmemesi için kullanacağımız ambalaj malzemesi önemli olacaktır. Bu sebeple bardak, tabak gibi cam ve kırılabilecek hassas eşyaları kalın balonlu naylonlar ile tek tek paketlemek ve paketlediğimiz bu eşyaları dayanıklı karton kolilere yerleştirmek doğru bir tercih olacaktır. Kitap, kıyafet ve benzeri eşyalar içinse sadece kolileme yapmak, ancak koli tercihimizi yine dayanıklı malzemeden yapılmış ve taşımaya elverişli küçük kolilerden yana kullanmak gereklidir. Ayrıca kırışmasını istemediğimiz eşyalar için, askılı kıyafet kolisi de kullanabiliriz.

PratikDepo Genel Müdürlük Adres:

Koşuyolu Mahallesi, İsmail Paşa Sokak No: 38 34718 Kadıköy, İstanbul

444 3 376

e-posta: info@pratikdepo.com


🟩 PratikDepo indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ PratikDepo indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi PratikDepo indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 PratikDepo kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
PratikDepo promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.