% 70 Preply İndirim Linki – Online İngilizce Özel Ders [İlk Ders Ücretsiz]

Fırsat Süresiz
İlk dersinde kullanabileceğin 70% indirimini ödeme sayfasında görebilirsin, Preply derslerinde%...Daha Fazla

İlk dersinde kullanabileceğin 70% indirimini ödeme sayfasında görebilirsin, Preply derslerinde% 70 indirim. Tüm konular, tüm öğretmenler. Arkadaşların, istedikleri öğretmen ile Preply’de aldıkları ilk derste 70% indirim kazanır.

Lütfen siteden çıkmadan önce ilk dersini hemen ayırt, aksi halde indirim fırsatını kaçıracaksın: https://preply.com/tr/?pref=MzU0MTEzNA== Daha Az

Hemen Al
98% Başarılı

Preply: Online İngilizce Öğretmeni ile İngilizce Özel Ders

Fırsat Süresiz
Online yabancı eğitmenden İngilizce özel ders alarak İngilizce öğrenme macerana...Daha Fazla

Online yabancı eğitmenden İngilizce özel ders alarak İngilizce öğrenme macerana şimdi Preply.com özel Ingilizce hocaları ile başla! İngilizce konuşmak kimilerimiz için çok zor iken, sadece şanslı kimseler güzel düzeyde İngilizce öğrenebilme fırsatına sahip olabiliyor. Preply üzerinden tercih edeceğiniz online özel İngilizce hocası size hedeflerinize ulaşmak için gerekli eğitimi verecek ve online İngilizce konuşma yolculuğunuz başlayacak. Anlık olarak kaydettiğiniz gelişimi, dünyanın her tarafından İngilizce konuşulan ülkelerdeki dostlarınızla iletişim kurarak kolayca test edebilirsiniz. En yaygın İngilizce öğrenme yöntemlerinin başında kuşkusuz online özel İngilizce dersleri gelir. İstediğiniz ücretleri sistemden filtreleyerek sizin için en uygun özel İngilizce öğretmenini şimdi bulun. Preply online İngilizce kursunu denemeden karar vermeyin. Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

% 15 Preply Öğrenci İndirimi

Fırsat Süresiz
Öğrenci olmanın karşılığını alır: Canlı 1'e 1 dil derslerinde% 15'e...Daha Fazla

Öğrenci olmanın karşılığını alır: Canlı 1’e 1 dil derslerinde% 15’e varan öğrenci indirimi kazanın: Bir paket alın, alışkanlık oluşturun Yeni bir dil öğrenmek tek seferlik bir şey değildir. Bu nedenle, kolej ve üniversite öğrencilerine çevrimiçi ders paketlerinde benzersiz indirimler sunuyoruz. 6 ders% 5 indirim 12 derste% 10 indirim 20 derste% 15 indirim

Nasıl çalışır Öğrenci indirimleri ilk dersinizden sonra tüm paket satın alımlarında geçerlidir. Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır: 1 Öğrenci e-posta adresinizle kaydolun 2 Seçtiğiniz bir öğretmenle ilk dersi satın alın 3 Dersinizden keyif aldınız mı? Size en uygun indirimli paketi satın alın 4 Tüm derslerinizi mi bitirdiniz? Başka bir indirimli paket satın alın! Preply ile neden bir dil öğrenmelisiniz Mezuniyet sonrası size ilk işinizi kazandıracak beceriyi ekleyin Yeni bir dilde sohbet edin Eğitim dilinizde akıcılığınızı geliştirin Akademik dil testlerine hazırlanın Kendinizi yeni bir dilde keşfedin Kişisel dil öğretmeninizi bulun ve ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış canlı bire bir derslerin keyfini çıkarın. Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

Preply İlk Dersiniz Ücretsiz!

Fırsat Süresiz
Preply.com online ingilizce özel ders sitesinde ilk özel dersiniz ücretsiz!...Daha Fazla

Preply.com online ingilizce özel ders sitesinde ilk özel dersiniz ücretsiz! Beğenmezseniz iade edebilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

Preply Üye Ol İngilizce Öğren | Bire Bir Özel Online Ders

Fırsat Süresiz
İhtiyacın olan becerilere odaklan Özel öğretmenlerle birlikte hedeflerine ulaşmaya hazırlan...Daha Fazla

İhtiyacın olan becerilere odaklan Özel öğretmenlerle birlikte hedeflerine ulaşmaya hazırlan Yeni bir kültürle tanış Dünyanın dört bir yanındaki dil uzmanlarıyla bağlantı kur Kariyerinde ilerle İş için kullandığın kelime sayısını arttır ve kendini daha net ifade et İhtiyacın olan her an uzman yardımı al Herhangi bir dilde problem çözmeyi öğren Doğal bir şekilde konuş, hem de daima İyi bir izlenim bırak ve konuştuğun her dilde güven verici ol.

Preply nasıl çalışır Dünyanın en iyi öğretmenlerinden online ders al 1 En iyi öğretmeni bul 49.000 online öğretmen arasından seçim yap. Sana en çok uyanı bulmak için filtreleri kullanarak seçeneklerini daralt web 2 İstediğin zaman ders al Yoğun programına uydurabileceğin, sana en uygun zamanı seç. Masaüstü bilgisayarından ya da mobil cihazından saniyeler içinde ders ayırt web 3 Sanal sınıfa katıl Ders saati geldiğinde, kapsamlı video platformumuz üzerinden öğretmenine bağlan web 4 Yapılandırılmış bir eğitimin tadını çıkar Öğrenim gelişimini takip et. Öğrenim planlarımızla konuşma ve kelime bilgisi becerilerini geliştir web 100% Memnuniyet Garantisi Deneme dersinden memnun kalmadıysan, başka bir öğretmenden ücretsiz bir ders ya da tam ücret iadesi alabilirsin Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Preply Öğretmen Üyeliği | Tutor Ol Para Kazan

Fırsat Süresiz
Para öğretmenin hesabına nasıl yatırılmaktadır? Dersten sonra öğretmen sisteme ders...Daha Fazla

Para öğretmenin hesabına nasıl yatırılmaktadır?

Dersten sonra öğretmen sisteme ders ile ilgili ayrıntıları (tarihi, süresi ve özeti) girer. Otomatik sistem dersi onaylamak için bu bilgileri öğrenciye gönderir. Öğrencinin onaylamasıyla birlikte, öğretmen dersin süresine karşılık gelen ücreti teslim alır.

Ödeme planı nedir?

Eğer ilk dersin sonuçlarından memnun kaldıysanız ve öğrenci sizden ders almaya devam etmek istiyorsa, mevcut ders saati paketlerinden birini seçer ve platform üzerinden ön ödeme yapar: 6, 12 or 20 saatlik paketler mevcuttur. Saat miktarı arttıkça faydalanılan indirim de artar.

Önceden ödenen ders ücretlerinin hepsini bir kerede almak mümkün müdür?

Hayır, öğretmenlere tamamlanan her ders öğrenci tarafından onaylandıktan sonra ödeme yapılır.

Öğrenci için ilk dersi ücretsiz yapmak mümkün mü?

Hayır. İlk dersin maliyeti sitemizin aldığı komisyon olduğundan platform böyle bir imkan sağlamaz.

Öğrenciyle ilk ders ne kadar sürmeli?

İlk dersin süresi, öğrenci tarafından önceden ödenmiş olan ücret miktarına bağlıdır. İlk deneme dersinin süresini 2 veya daha fazla derse bölmek mümkün değildir. İlk dersin süresinin, öğrencinin ön ödemesini yapmış olduğu ders süresinden daha kısa olması durumunda, geriye kalan bakiyeden başka bir ders eklemek mümkün olmayacaktır.

Preply’a kaydolma ücreti nedir?

Preply’a kaydolmak tamamen ücretsizdir.

Is it possible to place an advertisement on Preply?

The Preply platform was created to help tutors and students find each other. We do not advertise other goods or services.

Öğretmen kendi başına öğrenci bulabilir mi?

Evet, sitemizin “Öğrenciler” bölümünü ziyaret ediniz

Bir öğretmen olarak arama sonuçlarında kendi profilimi yukarı çıkarabilir miyim?

Tabi ki! Profil konumu, İstatistik sayfanızda görüntülenen birkaç faktörden etkilenir. Bunların iyileştirilmesi, arama sonuçlarında sıralamanızın konumunu yükseltmeye yardımcı olacaktır. Hedefimiz, öğretmenlerin ve öğrencilerin birbirlerini bulmalarına yardımcı olacak adaletli bir platform oluşturmak olduğu için, Preply, profilleri tanıtım için yapılan ödemeleri kabul etmez.

Öğrenci ne zaman yorum bırakabilir?

We typically send an e-mail to leave a review about the tutor after 14 days from the date of the payment for the first class. This way, the student has enough time to get acquainted with the tutor and provide an accurate review.

Öğrenci iletişim bilgilerimi istiyor ve platform dışından anlaşmayı teklif ediyor. Ne yapmalıyım?

Lütfen öğrenciye derslerden komisyonu pazarlama, programlama ve platform geliştirmeye yeniden yatırım yaptığımızı açıklayın. Öğretmenler ailesinin bir parçası olmak, kurallarımızı ve ilkelerimizi anlamanın ve kabul etmenin yanı sıra bize karşı dürüst olmanız anlamına geliyor.

Öğrencimle birlikte dersler otomatik olarak onaylanabilir mi?

Öğrencinin, tamamlanan her ders için otomatik onaylama seçeneğini açma imkânı vardır. Bu durumda, ders dersin tamamlanmasından 72 saat sonra (veya geçmişte olan derslerin Takvime eklendiği tarihten 72 saat sonra) doğrulanacaktır. Bu özellik, öğrencilerle yapılan ilk dersler için geçerli değildir. Destek ekibimize ders onaylamasıyla ilgili olarak sorun bildirmeden önce ders tarihinden itibaren 72 saat geçtiğinden emin olun.

Dersimle ilgili bir sorunu nasıl ihbar ederim?

Dersinizle ilgili sorun ihbar etmek için bu adımları uygulayın: 1) ‘Derslerim’ menüsüne gidin; 2) Öğrencinizi ve sorun bildirmek istediğiniz dersi bulun, ‘Sorun ihbar et’i tıklayın; 3) Pop-up pencerede dersinizle ilgili sorunu seçin, aksi halde “Diğer” i seçin. Tüm bilgileri ‘Yorum’ alanına yazın. 4) Seçtiğiniz opsiyonu temel alarak, mevcut çözümlerden bazıları önerilir, aksi takdirde sorun destek ekibine gönderilecektir.

Planlanan dersi veremezsem, ne yapmam gerekir?

Planlanmış bir dersi yapamayacağınızı fark ettiğiniz an lütfen öğrenciye olabildiğince erken haber verin ve dersi ‘Derslerim’ menüsünden yeniden planlayın veya iptal edin. Ders saatinden 4 saat öncesine kadar hiçbir yaptırım olmadan dersleri iptal edebileceğinizi veya yeniden planlayabileceğinizi unutmayın. Aksi takdirde İptal Politikası uygulanabilir.

Profil değişikliklerimi neden kontrol ediyorsunuz?

Ekibimiz her yeni öğretmen profilini manuel olarak doğrular ve onaylar. Doğrulama süreci boyunca, her bir öğretmenin kalitesini ve yeterliliklerini değerlendirmenin yanı sıra, profilin tamlığı seviyesine de çok dikkat ederiz. Öğretmenlerimizin yüksek kalitesini, işbirliğinin her aşamasında korumak bizim için çok önemlidir. Bu nedenle tüm önemli değişiklikler tarafımızdan ayrıca onaylanacaktır. Unutmayın ki, profiliniz kontrol edilene kadar (normalde 1-2 iş günü içinde) geçici olarak arama sonuçlarından gizlenecektir.

Öğretmen hesabımdan nasıl para çekebilirim?

Para çekmek için sitenin “Dersler” bölümüne gitmeli ve “Para çek” butonuna tıklamalısın.

Payoneer ödeme sistemi para çekme

MasterCard’dan ön ödemeli kart sipariş edebilir veya banka hesabınıza bağlayabilirsiniz. Payoneer’den para çekme yöntemini bağlamak için, bu bağlantıdan devam edin https://preply.com/en/settings/payout Sorunlarınız veya ilave sorularınız varsa, lütfen Payoneer web sitesine gidin

Öğretmen profilleri arama sonuçlarında görüntülenmek için nasıl seçilir? Profilimi arama sonuçlarında görmek için ne yapmam gerekiyor?

Öğretmen profilleri, öz-öğrenimli ve tam otomatik PreplyRank algoritması tarafından seçilir ve yalnızca, Preply kurallarına uygun olarak hareket eden ve proaktif olarak kendi üzerinde çalışan öğretmenleri arama sonuçlarında gösterir:

 1. Profillerini %100 tamamlanmış tutan;
 2. Sürekli yeni yorumlar alan;
 3. İstekleri hızlı yanıtlayan;
 4. Öğrencilerini bir sonraki ders paketi almaya teşvik eden;

Kullanıcı arama filtreleri de uygulanır.

Parayı öğrenciye iade edebilir miyim?

Talep üzerine, kullanılmayan saatler için ödeme öğrenciye iade edilebilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Eğitim Kuponları

% 60 Flalingo İndirim Kodu

Kod Süresiz
Flalingo indirim kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
learneng Kodu Aç 
100% Başarılı

% 30 Cambly 3 Aylık Abonelik İndirim Kodu | 1 Ders 115TL

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30cg Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40 Cambly 6 Aylık Abonelik Kupon Kodu

Kod Süresiz
Cambly’de Tüm Zamanların En Büyük İndirimi 🔥 3 Aylıkta %30... Detayını Gör
30sm Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Flalingo Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Flalingo promosyon kodu ile 1,3,6,12 aylık İngilizce eğitimlerinde %60'a varan... Detayını Gör
alingo60 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Open English İndirimi + 1 Üyelik Alana 1 Bedava – Her Gün 1 Özel Ders + SINIRSIZ Grup Dersi

Fırsat Süresiz
Bu yıl akıcı İngilizce konuşmak çok kolay olacak: %60 indirimle... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%70 Preply İndirim Kuponu

En iyi çevrimiçi öğretmenlerle kendine güvenerek konuşmayı öğren!

Preply’de İngilizce Özel Ders İle Online İngilizce Konuşma Pratiği!

İngilizce, dünya çapında en çok konuşulan dillerden bir tanesi. Ana dili olmadığı halde İngilizce bilen kişi sayısı, diğer dillere nazaran oldukça fazla. Dolayısıyla İngilizce öğrenmek gerek yeni iş olanakları bulabilmek, gerek yeni maceralara atılabilmek gerek ise sosyal hayatta daha öz güvenli olabilmek için oldukça gerekli bir hale geldi. Eğer sen de uzun zamandır İngilizce öğrenmek istiyor fakat bunu durmadan erteliyorsan, İngilizce öğrenmen gerektiğini biliyor fakat zaman ayıramadığından dolayı bir türlü bu sürece başlayamıyorsan, hem ayrıntılı ve profesyonel bir şekilde İngilizce öğrenmek hem de yaşamını aksatmamayı başarabilmek istiyorsan, Preply tam da ihtiyacın olan online eğitim platformu. Sen de Preply üzerinden İngilizce öğrenerek sosyal hayattaki statünü arttırabilir, akıcı ve iyi derecede yabancı dilinle iş mülakatlarına rahatça ve özgüvenle girebilir, sosyal vedya ve haber takibini iki dilden de yapabilirsin.

Gelişen ve globalleşen dünyada artık evrensel dil haline gelen, bilimden teknolojiye kadar her alanda belirleyici konumunda olan İngilizce dilini öğrenmek, aynı zamanda sana kültürel olarak da çok şey katacak. İngiliz edebiyatını, İngilizceyi resmi dili olarak benimsemiş ülke ve kültürlerin yaşayış ve hayatı ele alış biçimlerini yakalayacaksın. İngilizce öğrenme serüveninde her zaman tam destek ile yanında olacak Preply’i biraz yakından tanımaya hazır mısın?

Preply, tam 185 ülkeyi temsilen alt yapısında bulunan toplam 29 bin’den fazla profesyonel eğitmen ya da öğretmen ile, dünyanın her yerindeki öğrencilere online eğitim fırsatı sunan uluslararası bir online eğitim platformudur. Preply ile dünyanın neresinde olursan ol yalnızca internet sitesine girerek dilediğin konuda eğitim alma, var olan bilgini geliştirme şansına sahip olursun. İnternet üzerinden çok sayıda sitede dolaşmak ve senin için uygun ve güvenli eğitmeni bulmak adına zaman kaybetmek yerine, hem eğitmene hem de öğrenciye yüzde yüz güven sağlayan Preply platformundan İngilizce kurslarına başla, sen de İngilizce öğrenme serüveninde zaman kaybetme! Sen de online İngilizce öğren!

Preply Üzerinden Özel İngilizce Dersi Almanın Faydaları Nelerdir?

Alanında uzman çok sayıda Özel İngilizce öğretmenini alt yapısında barındıran Preply üzerinden online İngilizce konuşma dersleri, İngilizce yazma dersleri, İngilizce okuma derslerinden hepsini ya da dilediğini alabilir, İngilizceni kısa süre içerisinde kalıcı olarak dilediğin seviyeye getirebilir ve eğitim sürecini keyif alarak geçirebilirsin! Dilersen bu başlık altında İngilizce özel derslerini Preply üzerinden almanın sana ne gibi faydaları olacağından ve Preply’in özel İngilizce dersleri süresince sana sunacağı cazip fırsatlardan bahsedelim!

 • Preply üzerinden alanında uzman Özel İngilizce öğretmenleri eşliğinde aldığın İngilizce özel derslerde, amacına yönelik olarak ders programını inşa edersin. İngilizce öğrenmek isteme sebebin tam olarak ne? Akademik bir dil mi öğrenmek istiyorsun yoksa günlük konuşma dili hayal ve hedeflerin için kısa vadede sana yeterli olacak mı? Her bir dil öğrenme amacı birbirinden farklı dil öğrenme stillerine ihtiyaç duyar. Örneğin gündelik bir dil öğrenme ihtiyacı içerisindeysen bol bol online İngilizce konuşma dersleri alman gerekir. Akademik bir dil öğrenme ihtiyacın var ise konuşma derslerinden ziyade okuma ve yazma dersleri senin için yararlı olabilir. Preply üzerinde bulunan İngilizce öğretmenlerimizin tamamı alanlarında uzman ve eğitim verme konusunda tecrübeli öğretmenlerdir. Eğitimin en verimli hale gelebilmesi için ders programının amacına uygun devam ettirilmesi gerektiğinin farkında olan İngilizce öğretmenlerimiz, kendilerinden ders aldığın ilk günden itibaren seninle etkileşim halinde olarak tam sana göre bir program hazırlarlar.
 • Preply üzerinden aldığın İngilizce özel derslerini hangi Özel İngilizce öğretmeninden alacağını sen seçersin! Alanında uzman tam 2597 İngilizce öğretmen arasından dilediğin öğretmenden ilk ders randevunu alabilir ve öğretmenle İngilizce özel derslerine başlayabilirsin. Bu sayede eğitim sürecini birebir bir şekilde etkileyecek olan ‘‘özel öğretmen seçimi’’ni kendi adına kendin yapmış olursun. Muhitinde, şehrinde çok sayıda geleneksel İngilizce kursu olabilir. Bu kurslarda müdürlüğün sınıfına atayacağı İngilizce öğretmeni kim ise bütün bir ders yılını o İngilizce öğretmeni ile geçirmek zorunda kalabilirsin. Oysa eğitimde verim ve özgürlükler dünyası Preply üzerinde böyle bir durum yaşaman söz konusu olamaz. Çünkü her şeye sen karar verirsin. Özel İngilizce dersi gibi eğitmenin ile birebir sürekli muhatap olacağın bir süreçte ancak senin karar verdiğin ve tercih ettiğin bir özel İngilizce öğretmeni ile başarı yakalayabileceğini düşünüyoruz. Bu doğrultuda her geçen gün Özel İngilizce öğretmeni sayımızı arttırmak ve sana daha çok seçenek sunmak için uğraşıyoruz. İngilizce öğretmenini dilersen akademik kariyerlerine bakarak, dilersen eğitim verme geçmişlerini inceleyerek seçebilirsin.
 • Preply üzerinden aldığın İngilizce özel derslerinde, dilersen eğitmenini değiştirme hakkına sahipsin. Preply üzerinde gerek online İngilizce konuşma dersleri, gerek yazma ve okuma dersleri veren İngilizce öğretmenlerimizin tamamının referansı ve kefiliyiz. Fakat yine de dil öğrenme gibi hassas bir süreçte dil ile arandaki tek organik bağın İngilizce öğretmenin olacağının da bilincindeyiz. Bundan dolayı hislerine ve fikirlerine her zamana öncelik tanıyoruz. Dilersen eğitimin başladıktan sonra memnun kalmadığın ya da bir sebepten dolayı değiştirmek istediğin özel İngilizce öğretmenini gerekli şartlar sağlanıyorsa, başka bir uzman öğretmen ile değiştirme hakkına sahip olabileceksin.

Online İngilizce Konuşma Dersleri İle Akıcı Dil Pratikleri Preply’de!

Preply, özel dil sınıflarında sana oldukça farklı eğitim olanakları sunuyor. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte eğitim sektöründe de gelişmelerin ardı arkası kesilmiyor. İngilizce eğitim sürecinde en iyi arkadaşın Preply bu gelişmeleri en yakından takip eden eğitim platformlarından bir tanesi.

Preply üzerinden İngilizce’ni akıcı ve günlük kullanıma hazır bir hale getirmek için online İngilizce konuşma dersleri almak ister misin? Online İngilizce konuşma dersleri sayesinde günlük hayatta alıştırma yapamadığından dolayı unuttuğun tüm bilgilerinin kalıcı olabilmesi için, bu derslerinin zorunlu olduğunu biliyor muydun? Online İngilizce konuşma sayesinde sen de hem hızlı hem verimli bir dil öğrenme sürecine girmek istemez misin?

İngilizce konuşma siteleri arasında en güvenilir olanı Preply üzerinden İngilizceni düzenli olarak geliştirmeni sağlayacak ve bilgilerini kalıcı kılacak online İngilizce konuşma dersleri sayesinde sen de verimli bir İngilizce dersi süreci geçireceksin! Üstelik konuşarak İngilizce öğrenerek süreci hızlandırmış olacaksın!

Neden Online İngilizce Özel Ders?

Online İngilizce derslerinin kuşkusuz online İngilizce konuşma dersleri, kendin belirleyebildiğin ders programları, kendin seçtiğin İngilizce özel ders öğretmenleri gibi pek çok faydası var! Peki yaşamına kattığı ekstra faydalar var mı? Online İngilizce kurslarının ne gibi artıları var? İngilizce özel derslerini online olarak almak geleneksel İngilizce derslerine kıyasla sana ekstra fayda sağlar mı? Online İngilizce dersleri avantajları nelerdir? Dilersen neden online İngilizce öğrenmen gerektiğini 3 maddede sıralayarak anlatalım.

 • Online İngilizce özel dersleri zaman kazandırır.
 • Online İngilizce konuşma dersleri pratiklik kazandırır.
 • Özel İngilizce öğretmenleri ile Online İngilizce dersleri para tasarrufu yapmanı sağlar.
 • Özel İngilizce öğretmenleri ile Online İngilizce dersleri ulaşım gibi süreçler ile enerjinin boş yere tükenmesini önler.

Neden İngilizce Öğrenmelisin?

Bu başlık altında dilersen seninle beraber neden yabancı dil öğrenmen gerektiğinden, özellikle İngilizce gibi evrensel bir dili öğrenmenin sana neler katacağından bahsedelim.

 • İngilizce evrensel bir dildir. Sosyal medyadan internet dünyasına, televizyon programlarından popüler kültüre, akademik dünyadan gündelik hayata kadar yaşamın her alanında İngilizceye rastlarsın. Bu açıdan İngilizce alanında kendini geliştirmek hızlı akan yaşama ayak uydurmanı ve özgüvenli hissetmeni sağlar.
 • İngilizce artık temel bir dildir. Her iş başvurusunda ve her girişiminde kendi ana dilinden sonra kesin olarak bilmen gereken dil her zaman İngilizce’dir. İngilizce bilmek her zaman önemlidir ve gereklidir.
 • İngilizce öğrenerek yaşamına yeni maceralar katabilir ve yeni kapılar açabilirsin. Sen de Preply’de online özel İngilizce dersleri ile İngilizce öğrenmeye başla!

Dil öğrenmeye hazır mısınız? Preply, çevrimiçi öğretmenlerle özel dersler alarak gerçek beceriler edindiğiniz bir dil uygulamasıdır.

★ Öğrenmekten keyif alacağınız bir çevrimiçi öğretmen seçerek başlayın.
Preply’de, başlangıçtan ileri düzeye kadar her seviyede yetişkinlere ve çocuklara öğretmeye hazır binlerce anadili konuşan ve uzman dil öğretmenleri vardır.

★ Bütçenizi ve kontenjanınızı belirleyerek aramanızı daraltın.
Preply, öğretmenlerin kendi fiyatlarını belirlemelerine izin vererek çevrimiçi dersi ekonomik hale getirir. Eğitmenlerimiz dünyanın her yerinde yaşadığından, öğrenmek istediğiniz her an dil dersi verebilecek bir öğretmen bulacaksınız.

★ Kısa video tanıtımlarını izleyerek, öğretmen profil bilgilerini okuyarak ve öğrenci incelemelerini kontrol ederek en iyi eşleşmelerinizi öğrenin.
Ayrıca, ilk dersinize rezervasyon yaptırmadan önce öğretmenlere uygulama aracılığıyla çevrimiçi mesaj gönderebilirsiniz.

★ Beğendiğiniz bir öğretmen bulduktan sonra, bir deneme dersi alın ve öğrenmeye hazırlanın!
Seviyenizi kontrol etmek için bir yerleştirme sınavına girmenizi veya en azından eğitmeninize dil sınıflarınızda ne okumak istediğiniz hakkında hızlı bir mesaj göndermenizi öneririz.

★ Uygulamada veya Preply web sitesinde görüntülü görüşme yoluyla dersinizi istediğiniz yere götürün.
Dersiniz sırasında, bu öğretmenin uzun vadeli hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olup olamayacağını düşünün. Öğretmenini sevmiyorsan sana başka bir öğretmenle ücretsiz ders vereceğiz ya da paranı geri vereceğiz, soru sorulmadan!

Eğitmeninizden hoşlanıyorsanız, onlarla öğrenmeye devam etmek için daha fazla ders satın alın. Eğitmen değiştirmeniz gerekiyorsa, ücretli kredilerinizi istediğiniz zaman kolayca aktarabilirsiniz.

Çevrimiçi İngilizce öğrenmek ister misiniz? Preply, derslerinizin içinde ve dışında kullanabileceğiniz aktiviteler ve materyaller içerir. İş İngilizcesi, Konuşma pratiği, Yurtdışında yaşam, Sınava hazırlık veya Çocuk İngilizcesi gibi popüler bir kurs seçin ve ev ödevi olarak yapabileceğiniz eğlenceli aktiviteler edinin. Veya küçük lokmalarla pratik alıştırmalarla hareket halindeyken kelime çalışın.

Bugün dil öğrenmeye başlamak için mükemmel bir gün! Preply uygulamasını indirin ve kendinizden emin bir şekilde konuşmaya hazırlanın.

Preply öğretmeniyseniz, öğrencilerinize mesaj göndermek ve hareket halindeyken programınızı yönetmek için Preply uygulamasını kullanabilirsiniz. Eğitmenler için tüm özelliklere erişmek için, lütfen web tarayıcınızı kullanarak Preply.com’u ziyaret edin.

Preply seçtiğiniz öğretmenlerle konuları, dilleri veya hobileri öğrenmek için bir platformdur. Platformu kullanma konusundaki önerilerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Öğretmen seç

«Öğretmen bul» bölümünde arama sonuçlarını ihtiyaçlarınıza ve bütçe aralığınıza uygun bir şekilde daraltmak için arama filteleri kullanabilirsiniz. İİhtiyaç duyduğunuz uzmanlığı seçebilir, fiyat aralığını, çalışma için tercih edilen zamanı belirleyebilirsiniz. Biz mevcut filtrelerin tamamını kullanmanızı öneriyoruz. Bu, uygun öğretmen aramada size zaman kazandıracak ve hedeflerinize en iyi şekilde ulaşmanıza yardımcı olan birini seçtiğinizi kesinleştirecektir.

Ayrıntıları açıklama

Eğer öğretmen seçmeden önce herhangi bir detayı netleştirmeniz gerekiyorsa, doğrudan arama sonuçlarında veya seçilen öğretmenin profil sayfasında kişisel mesaj gönderebilirsiniz. Site kuralları gereğince ilk dersin ödemesi yapılana kadar iletişim bilgisi paylaşmak yasaktır. Bu kuralın ihlali hesabınızın engellenmesiyle sonuçlanacaktır. Eğer öğretmenle sohbetiniz esnasında sistem tarafından yanlışlıkla engellenirseniz lütfen teknik destekle irtibata geçin.

İlk ders ödemesi

Ders için zamanı seçtikten sonra, ödeme yöntemini seçerek doğrudan ödemeye geçin:

 • Visa/Mastercard
 • Paypal

İlk ders sırasında, öğretmenin gereksinimlerinize uygun olup olmadığını belirleyebileceksiniz. Öğretmen size uygun değilse veya ders olmazsa, ödenen tutarın % 100’ünü iade eder veya bir başka öğretmenle ilk dersiniz için ödeme yaparız.

Ders paketleri ödemesi

Birinci dersin ardından, öğrenmeye devam etmek için saat sayısı seçebilir ve ders paketi için ödeme yapabilirsiniz. 5, 10, 15 ve 20 saatlik paketler sizin için hazır. Paket ödemeler, dersin yalnızca, her dersin gerçekleştiği onaylandıktan sonra ödenmesini sağladığından, paranızın güvenliğini garanti eder.

Ders onaylanması ve değerlendirilmesi

Dersten sonra öğretmen süreyi düzeltebilir ve dersin özetini verebilir. Ayrıca, öğretmen ev ödevi de ekleyebilir. Platform, dersi onaylamanız ve değerlendirmeniz için size otomatik olarak bir istek gönderecektir. Bunu yaptıktan sonra, öğretmen kendi hesabına ödemeyi alacaktır. Derslerin otomatik onayını açık olarak ayarladıysanız, dersiniz ders tamamlanma saatinden 72 saat sonra (veya geçmişte eklenen dersler Takvim’e eklendikten sonra 72 saat içinde) onaylanacaktır. Bu özellik öğretmeninizle birlikte yapılan ilk ders haricindeki tüm dersler için geçerlidir ve istediğiniz zaman etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Ders olmadıysa veya dersten tamamen memnun kalmadıysanız, ders saatinden sonra 72 saat içerisinde ‘Derslerim’ menüsündeki ‘Sorun ihbar et’ düğmesini kullanarak bize bunu bildirin, böylece gerekli adımlar atabiliriz.

Lütfen tüm ders değerlendirmelerinin anonim olduğunu unutmayın. Dolayısıyla, öğretmen hakkında dürüst bir geribildirim vermenizi öneririz. Bu, öğretmenlerimizin tabanını daha etkin bir şekilde yönetmemize yardımcı olacaktır.

Öğretmene yorum bırakmak

İlk dersin ödemesinden iki hafta sonra, size öğretmeniniz için değerlendirme bırakmanızı öneren e-posta göndeririz. Yorum bırakarak, öğretmenin derecelendirme işlemine katılır ve gelecekteki öğrencilerin doğru öğretmen bulmasına yardımcı olursunuz. İsterseniz, İsteklerim bölümünden belirli bir öğretmenle olan sohbete girerek daha hızlı olarak değerlendirme bırakabilirsiniz.

Ders paketleri ödemesi

Bazen, ders yapmanıza izin vermeyen bazı öngörülemeyen sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu, dersi kaçırma, derse geç kalma, dersle ilgili teknik veya kişisel sorun yaşama ile ilgili olabilir. Bu durumda, gerekli adımları zamanında alabilmemiz için sorunu en kısa zamanda bildirmenizi tavsiye ederiz.

Dersinizle ilgili sorun bildirmek için bu adımları izleyin:

 • ‘Derslerim’ menüsüne gidin
 • Sorun bildirmek istediğiniz öğretmeni ve dersi bulun, “Sorun İhbar et” butonunu tıklayın.
 • Pop-up pencerede sorunla ilgili konuyu seçin, aksi halde “Diğer” i seçin. Tüm detaylı bilgileri ‘Yorum’ alanına yazın.
 • Seçiminizi temel alarak, mevcut çözümlerden bazıları önerilir, aksi takdirde sorun destek ekibine gönderilecektir.

Ders tamamlanma saatinden sonra alacağınız e-postadaki ‘Sorun bildir’ bağlantısını da izleyebilirsiniz

«Öğrenciler» bölümü ile çalışma

«Öğrenciler Bul» bölümünde platformda doğrulanmış öğretmenlerden teklif almak isteyen öğrencilerimizin isteklerini yayınlıyoruz.

İsteğinizin «Öğrenciler Bul» bölümünde yayınlanmasını istiyorsanız, https://preply.com/tr/help/howitworks# devam etmeniz gerekiyor.

Tüm öğretmenlerin yanıtları profilinizin İsteklerim bölümünde görüntülenir.

İsteği nasıl kapatabilirim?

İsteğinizi kapatmak istiyorsanız, web sitesine giriş yapıp, isteğinizin en üstünde olan «Öğrenciler Bul» bölümünü ziyaret etmeniz gerekir. Ardından «İsteği Kapat» butonuna tıklayın.

Platform garantileri ve diğer kurallar

Yaptığınız ödeme için iade seçeneği, bütün planlanmamış derslerin ödemesinin yapıldığı tarihten itibaren 90 (doksan) günlük dönem süresince geçerlidir. Öğretmenin size uymadığı durumlarda veya planlanan bir dersin yapılmamasına rağmen yanlışlıkla onaylanması durumunda, planlanmış ders zamanından sonraki 3 gün içinde bizden paranızın transferini veya iadesini isteyebilirsiniz. Kullanıcı, platforma yatırdığı parayı ve/veya bu para karşılığında aldığı ders saatlerini paranın yatırıldığı tarihten itibaren 180 (yüz seksen) günlük bir dönemden daha uzun süre kullanmazsa, bu Kullanıcının parası ve saatleri geri dönülemez şekilde kaybolur ve talep üzerine iade edilmeyecektir. İlk dersten sonra öğretmen değiştirmeye hakkınızı 2 (ikiden) fazla defa yapamazsanız. Öğretmeninizi 2 (iki) kereden daha fazla kez değiştirmeye karar verirseniz, yeni öğretmenle bir sonraki dersinizin ödemesi yapılmalıdır. Preply, ödeme sistemlerinin kestiği herhangi bir ücretten sorumlu değildir ve para iadesi yaparken bunları karşılamayacaktır. Yasaların izin verdiği ölçüde, herhangi bir zamanda yapılacak herhangi bir para iadesi tarafımızın takdirindedir.

İptal Politikası

Bazen planlarınız değişebilir ve bir dersi iptal etmek/yeniden planlamak zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda, öğretmene ders saatinden en az 4 saat önce haber vermenizi rica ederiz. Aksi takdirde, öğretmen sizinle görüşüp sizden ücret kesmemeye karar vermedikçe, planlanmış dersin tam ücretinin ödemesinden sorumlu olursunuz. Her öğretmenin ders saatine 4 saatten az kala iptal eden dersler için tam ücret kesme hakkını saklı tutarız; bu ücretin tarafınıza iade edilme veya başka öğretmenlere transfer edilmesi söz konusu değildir.

Preply hesabındaki derslerinizi kolayca iptal etmek/yeniden planlamak için, ders saatinden 4 saat öncesine kadar ‘Derslerim’ menüsündeki seçili ders kaydında bulunan ilgili butona tıklayabilirsiniz. Dersi neden İptal ettiğinize dair bir sebep vermeniz istenecek ve çoğu durumda bu bilgi öğretmeninize iletilecektir.

Preply’a neden güvenmeliyim?

Preply, Amerika Birleşik Devletleri ve BDT pazarında faaliyet gösteren genç bir şirkettir. Şu ana kadar Forbes, The Wall Street Journal, AIN, Kiev Post gibi ve daha pek çok yayın kuruluşunda yer almayı başardık.

Planlanan derse katılamayacağımda ne yapmam gerekir?

Planlanmış bir derse katılamayacağınızı fark ettiğiniz an lütfen öğretmene olabildiğince erken haber verin ve dersi ‘Derslerim’ menüsünden yeniden planlayın veya iptal edin. Ders saatinden 4 saat öncesine kadar hiçbir yaptırım olmadan dersleri iptal edebileceğinizi veya yeniden planlayabileceğinizi unutmayın. Aksi takdirde İptal Politikası uygulanabilir.

Derslerim otomatik olarak onaylanabilir mi?

Seçilen bir öğretmene güveniyorsanız ve ikiniz de takvim yoluyla dersleri yönetmeyle ilgili sorunlarınız varsa, tamamlanan her ders için otomatik onayı ayarlayabilirsiniz. Bu durumda, dersler ders tamamlanma zamanından 72 saat sonra (geçmişte olan dersler Takvim’e eklendiği tarihten 72 saat sonra) doğrulanacaktır. Bu durumda ders onayını isteyen e-postalar almayacaksınız. Bu özelliği “Ayarlar – Dersler” menüsünden istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. Yeni bir öğretmenle yapılan her ilk dersin manüel olarak onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın. Dersin tamamlama zamanından sonra bununla ilgili e-posta alacaksınız. Otomatik onaylama seçeneğiniz açıkken ve dersle ilgili sorunu dersten sonraki 72 saat önce bildirirseniz, bu ders otomatik olarak onaylanmaz ve sorun çözüldükten sonra manüel olarak onaylamanız istenir.

İlk dersim ne kadar sürecek?

İlk ders süresi, önceden ödenen paranın miktarına bağlıdır. İlk deneme dersini 2 ya da daha fazla derse ayırmak mümkün değildir. Birinci dersin süresi, ödediğiniz süreden daha kısa kalırsa, öğretmeninizle geri kalan bakiye ile başka bir ders eklemeniz imkânsız olacaktır.

Öğretmenle yapılan dersin maliyeti nedir?

Her öğretmen bir müteahhit olarak çalışır ve dilediği fiyatı alır. Preply platformu öğretmenin ücretini etkilemez.

Bir öğretmenin iletişim bilgilerini nerede bulabilirim?

Öğretmenin iletişim bilgilerini almak için, ilk dersin tarihini ve saatini seçmeniz ve platformumuz üzerinden ön ödeme yapmanız gerekir.

Dersler için nasıl ödeme yaparım?

Eğitmenlerimizle derslerin ücretini ödemek için kullanışlı ve güvenli araçlar sağlıyoruz. Kredi / banka (Visa / Mastercard) kartları veya PayPal ile ödeme yapabilirsiniz. Dersler yerelse, ilk dersin ödemesi sistemimiz üzerinden yapılır. Daha fazla ders, sistem aracılığıyla veya doğrudan öğretmene ödenebilir. Ancak dersler için garanti sağladığı ve aynı zamanda öğretmenin puanlarını artırdığı için ödemelerin web sitesi üzerinden yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Preply’e ilan vermek mümkün mü?

Preply platformu, öğretmenlerin ve öğrencilerin birbirlerini bulmalarına yardımcı olmak için oluşturuldu. Diğer mal veya hizmetlerin reklamını yapmayız.

Benim için bir öğretmen seçebilir misiniz?

Amacımız, hedeflerinize ulaşmak için en iyi öğretmeni bulmanıza yardımcı olmaktır. Öğretmenleri Bul menüsünü ziyaret ederek Öğretmen arama listelerimize göz atabilirsiniz. Listeyi hedeflerinize göre daraltmanıza yardımcı olması için arama filtrelerini kullanın. Uygun bir öğretmen bulmakta güçlük çekiyorsanız, support@preply.com adresinden e-posta yoluyla Müşteri Destek Merkezimizle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmenlerden bazılarını önerebilir.

Yalnızca yüz yüze (canlı) ders veren öğretmenleri nasıl bulabilirim?

Birlikte çalışacağınız bir öğretmen seçmek istiyorsanız, arama çubuğunun üst kısmından bir alan veya metro istasyonu seçmeniz gerekir. Bunu yaptığınızda, yalnızca uygun bir bölgede bulunan öğretmenleri göreceksiniz.

Öğretmen ne kadar çabuk cevap veriyor?

Her öğretmen farklı tepki verir. Eğitmenlerimizi SMS ve e-posta bildirimleri göndererek daha hızlı yanıt vermeye motive etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Anadilini öğretenleri nasıl bulabilirim?

Ana dili İngilizce olan birini bulmak çok kolay. Bunu, Yerel Konuşmacı filtresindeki “Yalnızca ana dili konuşanlar” onay kutusunu işaretleyerek yapabilirsiniz.

Öğrenci ne zaman yorum bırakabilir?

Genellikle birinci sınıf için ödeme tarihinden 14 gün sonra öğretmen hakkında bir inceleme bırakmak için bir e-posta göndeririz. Bu şekilde, öğrencinin öğretmenle tanışması ve doğru bir inceleme yapması için yeterli zamanı olur.

İlk ders olmazsa ne olacak?

Dersiniz herhangi bir nedenle gerçekleşmezse, tam bir geri ödeme veya seçtiğiniz bir öğretmenle bir öğretmen değişimi sağlayacağız.

Dersimle ilgili bir sorunu nasıl ihbar ederim?

Dersinizle ilgili sorun bildirmek için bu adımları izleyin: 1) ‘Derslerim’ menüsüne gidin; 2) Sorun bildirmek istediğiniz öğretmeni ve dersi bulun, ‘Sorun İhbar et’ butonunu tıklayın; 3) Pop-up pencerede dersinizle ilgili sorunu seçin, aksi halde “Diğer” i seçin. Tüm bilgileri ‘Yorum’ alanına yazın. 4) Seçtiğiniz opsiyonu temel alarak, mevcut çözümlerden bazıları önerilir, aksi takdirde sorun destek ekibine gönderilecektir. Ders tamamlandıktan sonra alacağınız e-postadaki ‘Sorun bildir’ linkini de takip edebilirsiniz.

Dersim için ‘Yeniden Planla’ butonunu görmüyorum, neden?

Dersin başlamasına 4 saatten az kaldığında, İptal Politikası şu andan itibaren geçerli olduğu için artık ders saatini ücretsiz bir şekilde ‘Yeniden Planlayamaz’ ya da İptal edemezsiniz. Ancak öğretmeninizle iletişime geçebilirsiniz; öğretmeniniz bir istisna yapmayı kabul ederek ders saatinizi ücretsiz bir şekilde Yeniden Planlayabilir veya dersi İptal edebilir.

Profilimi/mesajım/dersimi kaydedemiyorum. Kaydet düğmesini tıklıyorum, ancak hiçbir şey olmuyor.

Muhtemelen sorun kullandığınız internet tarayıcınızda. Sitemizi doğru görüntülemek için aşağıdaki tarayıcıları kullanmanızı öneririz: Chrome (önerilen); Firefox; Opera; Safari.

Sitemiz Internet Explorer ve bazı tarayıcıların eski sürümleri desteklemez. Eğer reklam engelleme eklentileri kullanıyorsanız, sitenin çalışmasına engel olabileceklerinden dolayı onları kapatmanızı öneririz.

Eğer tarayıcınızı değiştirdiyseniz ama sorun hala devam ediyorsa geçici dosyaları silmeyi ve tarayıcı önbelleğini temizlemeyi deneyin.

Yukarıdaki talimatlar sorunu çözmüyorsa sitemizi başka bir bilgisayardan görüntülemeye çalışın. Sorun devam ederse tarayıcı sürümünü, sorunun açıklamasını ve ekran görüntüsünü destek ekibimize yollarsanız sorunu çözmekten mutluluk duyarlar.


🟩 Preply indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Preply indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Preply indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Preply kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Preply promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.