Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Qatar Airways oldukça kısa bir sürede, dünya çapında 140’ı aşkın noktaya yolcu taşımaya başladı. Eşsiz hizmet kalitesinde rakip tanımayan Qatar Airways, dünyadaki en iyi havayolu şirketi olma yolunda hızla ilerliyor.

Seyahat değerlendirme organizasyonlarından Skytrax tarafından 2011 ve 2012 yıllarında Dünyanın En İyi Havayolu seçilen Qatar Airways, seyahat eden yolcuların güvenini kazanmıştır.

Uçak seyahati, dünyanın neredeyse her köşesinde alışılagelmiş bir ulaşım şekli haline geldi. Havayolu ile seyahati tercih edenlerin sayısı birçok ülkede artmış bulunuyor. Daha fazla sayıda yolcu taşıyan ve daha fazla seçenek sunan havayolu şirketleri, bir yandan sektördeki pazar paylarını korumanın ve arttırmanın, bir yandan da istikrarlı ve etkin bir şekilde yüksek hizmet kalitesi sunmanın yollarını arıyor.

Rekabetin yoğun olduğu bir ortamda rota ağını genişleterek her yıl yüzde 30’luk olağanüstü bir büyüme kaydeden Qatar Airways, şu an 158 uçağıyla gökyüzündeki en modern uçak filolarından birine sahiptir.

Birçok ödüle layık görülen ve yeniden faaliyete geçtiği 1997 yılından bu yana dünyanın en seçkin havayolu şirketleri arasına giren Qatar Airways, Skytrax tarafından 5 yıldızlı havayolu seçildi.

Üstün uçak içi hizmet kalitesi, seçkin ürün seçenekleri ve işlevsel mükemmelliği sayesinde Qatar Airways’in dünyadaki en iyi havayolu şirketi olma amacına ulaştığını görmek, hem çalışanlarımız, hem ülkem, hem de şirketin CEO’su olarak şahsım için büyük bir onurdur.

Mükemmel hizmetimizin bir parçası olan ve yenilenen qatarairways.com adresimizde size harika bir seyahat alışverişi deneyimi yaşatıyor ve 5 yıldızlı deneyiminizi online platforma taşıyoruz.

Yeniden faaliyete geçen sitemizde, ürün fiyatı şeffaflığına ek olarak, yeni uçuş fırsatları bölümünü ve aradığınız bilgilere kolayca ulaşabilmeniz için geliştirilen kolaylaştırılmış gezinti araç çubuğunu bulabilirsiniz. Online seyahat rezervasyonu yaptırdığınız andan, seyahatten dönüşte bagajlarınızı teslim alacağınız zamana kadar, seyahatinizin her adımında Qatar Airways size 5 yıldızlı hizmet vermeyi sürdürecektir.

Çok genç bir şirket oluşumuza rağmen, yaptığımız her işi en iyi şekilde gerçekleştirmeyi ve dünyadaki en iyi havayolu olmayı hedefliyoruz.

Sizleri en yakın zamanda uçuşlarımızda görmeyi temenni ederiz.

Teşekkürler.

Akbar Al Baker
Grup Yönetim Kurulu Başkanı

Akbar Al Baker’in Profili

Akbar Al Baker Qatar Airways’in en hızlı büyüyen ve en çok övgü alan havayolu olmasında -Qatar Airways, Skytrax tarafından 2011 ve 2012’de Yılın Havayolu seçilmiştir- büyük rolü olan etkili bir kişidir.

Doha’da doğan Al Baker, İktisat ve Ticaret bölümünden mezun oldu ve Sivil Havacılık Müdürlüğünde çeşitli görevlerde bulundu, daha sonra da 1997 yılında Qatar Airways Grup CEO’su oldu.

Akbar Al Baker, başa geçmeden önce yerel kapasitede sadece dört uçağı bulunan havayolunun, son on yıldaki büyük gelişiminin lideri oldu. Şu an Qatar Airways sürekli olarak genişleyen uluslararası rota ağı üzerinden, altı kıtada 158 uçağıyla,146’dan fazla noktaya uçmaktadır.

Al Baker, 2011 yılından başlayarak aşamalı olarak açılacak olan Yeni Doha Uluslararası Havalimanı’nın gelişimine de liderlik etmektedir.

Yüksek motivasyona sahip bir kişi olan Al Baker, 25 yılı aşkın süredir Doha’da çalışmalarını sürdüren başarılı bir iş adamıdır ve ayrıca özel pilot ehliyetine sahiptir. Qatar’ın uluslararası havacılığının bir çok bölümünün CEO’luğunu yürütmektedir. Bu departmanlar Qatar Airways Holidays, Qatar Aviation Services, Qatar Duty Free Company, Doha International Airport, Qatar Distribution Company ve Qatar Aircraft Catering Company’dir.