% 10 Ramsey İndirim Kodu

Kod Süresiz
Yeni Sezon Harici 550 TL ve Üzeri Alışverişlerde %10 Ramsey...Daha Fazla

Yeni Sezon Harici 550 TL ve Üzeri Alışverişlerde %10 Ramsey İndirim Kodu : RMN10 Daha Az

RMN10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Ramsey’de 1250 TL’ye 150 TL Ramsey bonus!

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya kapsamında, Ramsey'den 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında, Bonus kredi...Daha Fazla

Kampanya kapsamında, Ramsey’den 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında, Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, 150 TL Ramsey bonus kazanacak olup, kazanılan Ramsey bonus bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya kapsamında, Ramsey’den 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında, Bonus kredi kartları ile tek seferde, peşin veya taksitli 2.000 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, 150 TL Ramsey bonus kazanacak olup, kazanılan Ramsey bonus bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Ramsey bonus kazanabilir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin mutlaka Garanti BBVA poslarından geçmesi gerekmektedir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce kart sahibinin BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve kampanyalar alanından “Ramsey bonus” kampanyasına ‘HEMEN KATIL’ butonunu tuşlayarak katılmış olması gerekmektedir.
 • İndirim yasaklı, konsinye ve kozmetik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.
 • Sadece şahıs şirketi sahibi müşteriler ticari kartları ile BonusFlaş’tan kampanyaya katılım sağlayabilmektedir. Tüzel müşteriler kampanyaya dahil değildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahipleri kampanyadan yararlanabilmek için harcama işleminden önce bankaya kayıtlı cep telefonu numarasından “EVET RAMSEYBONUS” yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini ekleyerek 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Flexi için katılım SMS’inin sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır. Gönderilen SMS’ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı bulunduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kazanılan bonus’lar 1 Mayıs 2022 tarihine kadar fiziki Ramsey mağazaları ve www.ramsey.com.tr ’de kullanılabilir.
 • Kullanılmayan bonus’lar 2 Mayıs 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • İade veya iptali yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Ramsey ve Garanti BBVA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paraf ile Ramsey’de 50 TL ParafPara!

Fırsat Süresi Doldu
01 Eylül-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Paraf ile Ramsey Mağazalarında...Daha Fazla
 • 01 Eylül-31 Ekim 2021 tarihleri arasında Paraf ile Ramsey Mağazalarında veya ramsey.com.tr’de Paraf POS’undan tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL ParafPara kazanılacaktır.
 • Kazanılan ParafPara’lar işlem yapılan tarihten bir gün sonra harcama yapılan karta yüklenecektir.
 • 1-30 Eylül arasında kazanılan ParafPara’lar 17 Ekim 2021, 1-31 Ekim tarihleri arasında kazanılan ParafPara’lar 14 Kasım 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan ParafPara’lar son kullanım tarihinden bir gün sonra geri alınacaktır.
 • Kampanya dönemi boyunca her ay sadece bir kez 50 TL ParafPara kazanılabilecek olup, kampanya dönemi boyunca toplam kazanılacak ParafPara tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
 • Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Paraf Eczacı, Paraf Esnaf, Paraf Business, sanal ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Paraf Debit Kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

25₺ Kip & Ramsey FastPay İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
fastPay’li beyler şıklığına şıklık katarken kazanıyor. Hadi sen de Kip...Daha Fazla

fastPay’li beyler şıklığına şıklık katarken kazanıyor. Hadi sen de Kip ve Ramsey’in en tarz ürünlerini ister Kip/Ramsey web sitesinden ister Kip/Ramsey ve GG Store mağazalarından fastPay’inle ödeyerek al, 150 TL ve üzeri alışverişinde 25 TL hediyen anında hesabına gelsin. Belki yeni tarzınla kendine bir kahve ısmarlamak istersin.

 • 1 kullanıcı, kampanyadan yalnızca 1 defa yararlanabilir.
 • fastPay ve Ramsey, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Geçerlilik Tarihi:01.09.2021 – 25.10.2021

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kuruluş hikayesi 1970’li yıllarda dünyanın moda başkentlerinden Londra’ya uzanan Ramsey, şık, kaliteli, yenilikçi ve tasarım odaklı koleksiyonları ile erkek modasında farklılaşan bir marka…

Ramsey aynı zamanda sahip olduğu yüksek üretim kapasitesi ve gücünü geleneksel el işçiliğinin zarafetinden alan detaycı üretim anlayışıyla da öncü bir konuma sahip. Dünya moda trendlerini yakından gözleyen ve erkeğin gündüzden geceye modaya dair tüm beklentilerine cevap veren koleksiyon anlayışıyla Ramsey, erkeklere aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyor.

Günümüzde sadece Türk erkeklerinin değil Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’nden Kuzey Afrika ve Balkanlar’a kadar geniş bir coğrafyanın çekim merkezi haline gelen Ramsey, 26 ülkede 155 satış noktası ile faaliyet gösteriyor.

Ramsey Müşteri Hizmetleri: 0212 484 04 94

E-Posta: onlinedestek@ramsey.com.tr


🟩 Ramsey indirim kodu Eylül 2022
🏷️ Ramsey indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Ramsey indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Ramsey kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Ramsey promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.