Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

En yeni ve en kaliteli teknolojik beyaz eşya ve televizyonları ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciyle buluşturma hedefiyle yola çıkan Regal, bugün Zorlu Grubu’nun stratejik öneme sahip markalarından biri konumundadır. Gücünü Vestel’in 1700 kişilik dev Ar-Ge kadrosundan alan Regal, üretimini Manisa’da yer alan, Avrupa’nın en büyük fabrikalarından biri olan Vestel City’de uluslararası kalite standartlarına ve son teknoloji trendlerine uygun bir şekilde gerçekleştiriyor, Türkiye’nin dört bir yanında konumlanmış güçlü bayi ağı ve servis noktalarımızla en hızlı, en kaliteli hizmeti tüketicilerimize ulaştırıyoruz.

Regal ürünlerini tasarlarken doğa ve tüketici dostu teknolojileri kullanarak kullanıcı ergonomisini odak noktası olarak alıyor. Kullanıcı rahatına önem veren şık tasarımı, uygun fiyatları, elektrik ve su tasarrufu sağlayan ürünleri ile çevreye ve aile ekonomisine destek sağlıyor. Türkiye’de Endüstri 4.0 kapsamında dijitalleşme çalışmalarına ilk başlayan firmalardan biri olarak amacımız bütün ürünlerimizi akıllı hale getirerek kullanıcı ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılamak.

0850 222 4 789


🟩 Regal indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Regal indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Regal indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Regal kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Regal promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.