Samsung Beyaz Eşyalar Telefon Hediyeli veya % 50 İndirimli

Fırsat Süresi Doldu
Samsung sitesinden alacağınız beyaz eşyalarda telefon hediye edilir veya telefonlarda...Daha Fazla

Samsung sitesinden alacağınız beyaz eşyalarda telefon hediye edilir veya telefonlarda %50 indirim uygulanır Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Galaxy S10e | S10 | S10+ Değişim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Eski telefonunuzu getirin, Samsung Galaxy S10'a 4500₺'ye kadar indirimle sahip...Daha Fazla

Eski telefonunuzu getirin, Samsung Galaxy S10’a 4500₺’ye kadar indirimle sahip olun. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Samsung Galaxy S10 750₺ Hediye Çeki + 500₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Samsung'dan alacağınız S10 modellerinde 750₺hediye çekine ek 500₺ indirim sağlar.
CHB3F64D Kodu Aç 
100% Başarılı

Samsung Galaxy S10e/S10/S10+ Ön Siparişte + Galaxy Buds Hediyeli

Fırsat Süresiz
Samsung sitesinden alacağınız Galaxy S10 modelleri Galaxy Buds hediyeli.
Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Yeni Galaxy S8 İçin Ön Sipariş Ver, 400₺ Hediye Çeki Kazan

Fırsat Süresiz
Şimdi Yeni Galaxy S8 için ön sipariş ver, SamsungWA'dan 400...Daha Fazla

Şimdi Yeni Galaxy S8 için ön sipariş ver, SamsungWA’dan 400 TL hediye çeki kazan.

Yeni Galaxy S8’e ilk sen sahip olursan Samsung giyilebilir teknoloji ve mobil aksesuar sitesi olan “SamsungWA”da geçerli 400₺ hediye çeki kazanırsın. Samsung Türkiye resmi sitesinden S8 veya S8+’ı ön siparişle satın almak için buraya tıkla. Fırsatı kaçırma!

Galaxy S8: 4.399 TL‘den başlayan fiyatlarla.

Galaxy S8+: 4.999 TL‘den başlayan fiyatlarla. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

1969 yılında Suwon, Kore’de kurulduğundan bugüne Samsung Electronics, global bilgi teknolojileri lideri durumuna gelmiştir ve dünya genelinde 200’den fazla bağlı kuruluşu yönetmektedir.
Şirketin sundukları, akıllı telefonlar ve tabletler gibi ana mobil telekomünikasyon ürünleriyle birlikte televizyonlar, monitörler,  buzdolapları ve çamaşır makineleri gibi ev gereçlerini içermektedir. Samsun ayrıca DRAM ve bellek dışı ürün yarı iletkenleri gibi ana elektronik bileşenlerin güvenilir bir tedarikçisi olmayı sürdürmektedir.
Samsung, dünyanın her yerindeki müşterileri için rahatlığı arttıran ve daha akılcı yaşam tarzını teşvik eden kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir.
Samsung, çığır açan yenilikleri ve değer yaratmayı sürekli olarak takip ederek, kendini global toplumu geliştirmeye adamıştır.

Vizyon 2020

Samsung Electronics’in geleceği için vizyonumuzu tanımlayan temel prensip “Dünyaya İlham Ver, Geleceği Oluştur” şeklindedir.

Bu vizyon, daha zengin dijital deneyimlerle dolu daha iyi bir dünya oluşturma arzumuza katılan tüm dünyadaki topluluklara ilham veren teknoloji, ürün ve çözümler konusunda yeniliklere öncülük etme sorumluluğumuzun merkezinde bulunmaktadır. Küresel toplumdaki yaratıcı bir lider olma sorumluluğumuzu bilerek çalışanlarımızın ve ortaklarımızın paylaştığı değerleri karşılarken ayrıca çaba ve kaynaklarımızı endüstri ve müşterilere yeni değerler sunmaya adamış bulunmaktayız. Samsung Electronics’de hep birlikte heyecan ve ümit verici bir gelecek oluşturmak istiyoruz.

Ortak bir anlayış ve ölçülebilir hedef kuralı olarak, belirli amaçlar vizyonumuza dahil edilmiştir. 2020 yılında Samsung Electronics’in genel marka değerini ilk 5’e yerleştirecek olan 400 milyar ABD Doları yıllık satış elde etmeyi arzu etmekteyiz. Kültürümüzün, iş faaliyetlerimizin ve yönetimimizin artık parçası olan üç ana stratejik dayanak bu sonuca giden girişimlerin yönetilme şeklini tanımlamaktadır: ‘Yaratıcılık’, ‘Ortaklık’ ve ‘İnsan Gücü’.

Operasyonel mükemmellik ve yenilik cesareti sayesinde dünyanın en iyi ürünlerini sunma konusunda kendimizle gurur duymaktayız. Sağlık hizmeti ve biyoteknolojiyi içeren yeni iş alanlarını keşfetmeyi sabırsızlıkla beklerken önümüzdeki yeni mücadeleler ve fırsatlar için heyecan duyuyoruz. Samsung Electronics mevcut başarılarını, rekabet gücünü ve yenilik konusundaki geçmişini daha ileriye götürerek yeni kapasite ve uzmanlıkla üst düzeyde oluşturmaya devam edecektir.