500TL Samsung İndirim Kuponu – Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi

Kod Süresiz
SAMSUNG Tüm buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinde geçerli 500TL indirim...Daha Fazla

SAMSUNG Tüm buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerinde geçerli 500TL indirim kuponunu kaçırma! Beyaz eşyalarda geçerli 500TL değerinde indirim kodunu kaçırmayın! Shop.Samsung indirim kodu Kuponla.com’da!

Daha Az

ZESYA500 Kodu Aç 
0% Başarılı

% 50 Samsung Galaxy Kasım İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Samsung Black Friday indirimleri! Seçili Galaxy S ve Z serisi...Daha Fazla

Samsung Black Friday indirimleri! Seçili Galaxy S ve Z serisi ürünlerinde yenileme indirimi veya seçili aksesuarlarda %50 indirimi kaçırma! Galaxy’de Kasım Fırsatı

https://www.samsung.com/tr/premium-kampanyasi-2022/

Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30

Galaxy'de Kasım Fırsatı

Kampanya, kampanyaya katılan Samsung satış noktalarında (Samsung bayileri, yapılan satışlar ve kampanyaya katılan Samsung online mağazasında (shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) yapılan satışlar olarak ikiye ayrılmaktadır ve koşulları farklıdır.

 

Kampanya, 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi (“Samsung Türkiye”) tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş, stoğu bulunan Galaxy S22 Ultra (SM-S908E) , Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) ,Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B), Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B) , Samsung Galaxy Z FOLD4 (SM-F936B) veya Samsung Galaxy Z FLIP4 (SM-F721B) telefonlarından birini satın alan tüketiciler Samsung Galaxy Wearable %50 kampanyasından veya Samsung avantajlı değişim kampanyasından yararlanabilecektir.Bu kampanyalar, satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. %50 Wearable kampanyasına Watch5 Pro dahil değildir. İki kampanya birleştirilemez.

 

Kampanya, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir, durdurulabilir, değişiklik gösterebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

 

“Samsung avantajlı değişim kampanyası” kampanyası Atak Teknolojik Sistemler A.Ş. (Fixpack) ve Easycep Bilisim ve Tic. A.Ş. (Easycep) tarafından yürütülmekte olup Kampanya dahilinde kapsam içi cep telefonu modelleri ve indirim oranları münhasıran Fixpack ve Easycep tarafından eski cep telefonların durumuna göre belirlenmektedir.

 

Samsung’un kapsam içi eski telefon modellerinin ve indirim oranlarının belirlenmesinde hiçbir dahil ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

1) ÜRÜNÜN FİZİKİ SATIŞ NOKTALARINDAN (SAMSUNG BAYİLERİ) ALIM ŞARTLARI

 

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan Samsung mağazalarında 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında satın alınan Galaxy S22 Ultra (SM-S908E) , Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) ,Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B), Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B) , Samsung Galaxy Z FOLD4 (SM-F936B) veya Samsung Galaxy Z FLIP4 (SM-F721B) marka modeli için geçerli olup; eski telefonunun mülkiyetini yetkili satış noktasına devreden ve kampanyaya dahil yeni Samsung cep telefonunu alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda, aldıkları model cep telefonuna bağlı olarak değişen oranlarda indirim sağlanacaktır. Bu kampanyalar, satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. %50 Wearable kampanyasına Watch5 Pro dahil değildir. İki kampanya birleştirilemez.

 

Kampanyada Mağaza’ya devredilecek eski ürün için sağlanacak tutar yalnızca aynı mağazadan satın alınacak yeni Ürün için kullanılabilir. Katılımcının indirime konu olan tutarın parasal karşılığını talep etme veya kampanyaya dahil Ürün haricinde başka bir ürün ile bu indirimden faydalanması mümkün değildir.

 

Eski ürünün devri için mağaza yetkilisi tarafından sağlanacak Müşteri Beyan Formu’nun imzalanması gerekmektedir.

 

Fixpack & Easycep ve/veya Samsung kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

 

Tüketici tarafından teslim edilecek eski telefonun en azından şu özelliklere sahip olması gerekmektedir: Ön ekranında ve arka kasasında kırık/çatlak olmaması, ürünün açılıp kapanıyor olması, bataryasının bulunması ve şarj olabilmesi, cihazın ekranında piksel kaybı olmaması, varsa cihazın cloud özelliğinin iptal edilmiş olması, ürünün BTK sorgusu sonucunda çalıntı olmaması gerekmektedir.

 

Fixpack ve Easycep her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır.

 

 

2) ÜRÜNÜN SAMSUNG ONLINE MAĞAZADAN SATIN ALINMASI

 

Kampanya, 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Türkiye tarafından ithal edilmiş, online satış kanalı shop.samsung.com/ geçerlidir. stoğu bulunan Galaxy S22 Ultra (SM-S908E) , Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) ,Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B), Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B) , Samsung Galaxy Z FOLD4 (SM-F936B) veya Samsung Galaxy Z FLIP4 (SM-F721B) telefonlarından birini satın cep telefonu (“Ürün”) satın alan ve kampanya koşullarını yerine getiren tüketicilerin faydalanabileceği online kampanya katılımıyla ilgili koşullar shop.samsung adresinde belirtilmiştir. Belirlenen telefonlarından birini satın alan tüketiciler Samsung Galaxy Wearable %50 kampanyasından veya Samsung avantajlı değişim kampanyasından yararlanabilecektir.Bu kampanyalar, satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. %50 Wearable kampanyasına Watch5 Pro dahil değildir. İki kampanya birleştirilemez.

 

HER İKİ KANAL İÇİN GEÇERLİ GENEL KAMPANYA KOŞULLARI

* Belirlenen kampanya fiyatları Samsung Türkiye Tavsiye Edilen Satış fiyatları göz önüne alınarak belirlenmiştir. Ürünlerin satış fiyatına satış kanalları karar vermektedir ve Samsung Türkiye’nin herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Samsung Türkiye destek tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Stok adedi:

S22 Ultra (SM-S908E):500

Samsung Galaxy S22+ (SM-G906E) :500

Samsung Galaxy Z Flip3 5G (SM-F711B):500

Samsung Galaxy Z Fold3 5G (SM-F926B):500

Samsung Galaxy Z Fold4 (SM-F936B):500

Samsung Galaxy Z Flip4 (SM-F721B):500

Aksesuar toplam stok:1000 adet

 

Tüketici kampanya tutarlarının nakdi karşılığını talep edemez.

 

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

 

Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet kullanım kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

 

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez.

 

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’ na ve Aydınlatma Metni’ne (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesi/toplanması, kaydedilmesi ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması, aktarılması konusunda bilgilendirilmiştir.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile güncel Samsung mağaza listesi samsung.com/tr web sitesindedir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Galaxy Tabletlerde % 18 KDV İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Galaxy'de Kasım Fırsatı! Seçili Galaxy tabletlerde geçerli indirim fırsatını kaçırmayın!...Daha Fazla

Galaxy’de Kasım Fırsatı! Seçili Galaxy tabletlerde geçerli indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30

İndirim kampanyası, 1 Kasım 2022 – 30 Kasım 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Türkiye tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş seçili ve stoğu bulunan Tabletler (Tab A7 Lite, Tab A8, Tab S6 Lite, Tab S7 FE, Tab S8, Tab S8+ ve Tab S8 Ultra) (Ürün) satın alımlarında geçerlidir. Tüketiciler, Ürün’ü Kampanyaya katılan satış kanallarından birinden alması halinde, Ürün’ün Samsung tarafından iş ortaklarına önerdiği tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 18% KDV oranı düşülecek şekilde indirim kazanacaklardır. Tüketici söz konusu indirimi sadece Ürün’ü satın alma esnasında kullanabilecektir. İndirim kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, kampanyaya katılan Samsung yetkili bayileri ve diğer tüm 3.taraf fiziki satış noktalarında yapılan satışlar ve kampanyaya katılan online satış kanalı olan shop.samsung.com/tr (“Samsung Online Mağaza”) ve Samsung Online Mağaza’nın pazaryeri satış kanallarında yönettiği hesaplardan yapılan satışlar için geçerlidir. Bu uygulanacak olan kampanya Samsung’un iş ortaklarına önerdiği tavsiye edilen satış fiyatları üzerinden 18% KDV oranı düşülecek şekilde indirim hesaplanmıştır.  Söz konusu indirimli/indirimsiz satış fiyatları satış kanallarında farklılık gösterebilir. Bu kapsamda Samsung’un herhangi bir müdahalesi ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tüketici, kampanyaya katılarak, online satış noktasından alınan ürünlerin teslimatının ürün bedeli ödeme anında yapılmamasını kabul etmekte; ürün teslimatının satış sonrasında planlandığını bilmektedir.

Samsung Online Mağaza’daki alımlarda Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Gerekli bildirimler web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Kampanya kapsamında indirimli sunulan tabletler aşağıdaki gibidir,

18% KDV Oranında İndirim Kampanyası Modelleri:
-Tab A7 Lite

-Tab A8

-Tab S6 Lite

-Tab S7 FE

-Tab S8

-Tab S8+

-Tab S8 Ultra

Kurumsal satın almalar ve Samsung çalışanlarının satın almış olduğu Ürünler kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir seçili Ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

Ürünlerin indirim oranları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir. Satış kanallarında ürün satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. İndirimli ürünler ve renkleri Stoklar ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında indirimli olarak satılacak tabletler renk stok durumlarına göre seçilebilecek olup, shop.samsung.com/tr’den yapılan satın almalar için indirimli satın alım sonrası 30 gün içinde tüketicinin belirttiği adrese gönderilecektir.

Kampanyaya dahil model, stok, TESF ve önerilen Kampanya fiyatları aşağıdaki gibidir:

Ürün Adı Model Stok TESF Önerilen Kampanya Fiyatı
Tab S6 Lite SM-P610NZAATUR 1000 6999 5931
Tab S6 Lite SM-P610NZBATUR 1000 6999 5931
Tab S6 Lite SM-P610NZIATUR 1000 6999 5931
Tab A7 Lite SM-T220NZAATUR 2000 2499 2118
Tab A7 Lite SM-T220NZSATUR 2000 2499 2118
Tab S7 FE SM-T733NLGATUR 2000 8999 7626
Tab S7 FE SM-T733NLIATUR 1000 8999 7626
Tab S7 FE SM-T733NZKATUR 1000 8999 7626
Tab S7 FE SM-T733NZSATUR 1000 8999 7626
Tab A8 SM-X200NIDATUR 1500 3499 2965
Tab A8 SM-X200NZAATUR 1500 3499 2965
Tab A8 SM-X200NZSATUR 1500 3499 2965
Tab S8 SM-X700NZAATUR 250 14999 12711
Tab S8 SM-X700NZSATUR 250 14999 12711
Tab S8+ SM-X800NZAATUR 250 17999 15253
Tab S8+ SM-X800NZSATUR 250 17999 15253
Tab S8 Ultra SM-X900NZAETUR 250 20999 17796

 

Ürün teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılmamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.).

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Tüketiciler indirimin parasal karşılığını talep edemez

Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Tüketiciler, Kampanya’ya katılarak, Samsung tarafından alınan bilgileri kapsamında, Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesi/toplanması, kaydedilmesi ve varsa ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması, aktarıldığı konusunda bilgilendirilmiştir.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile Samsung mağaza listesi www.samsung.com/tr web sitesindedir.

Galaxy'de Kasım Fırsatı!

https://www.samsung.com/tr/tablet-kasim-kdvfirsati/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

150TL Samsung Galaxy Store Arkadaş Daveti İndirim Kuponu – Oyunlarda Geçerli Promosyon

Fırsat Süresiz
Samsung telefonla bu linkten kampanyaya katılın ve 50₺ kuponu anında...Daha Fazla

Samsung telefonla bu linkten kampanyaya katılın ve 50₺ kuponu anında kazanın! 2 Samsung telefon kullanan arkadaşınızı davet edin toplam 150₺ Galaxy Store uygulama içi satın alım kupon hediye!

♥Bağlantıyı arkadaşlarınla ​​paylaşman yeterli. Birlikte 50 TL kupon kazanma şansı
http://tiny.cc/kjd0vz?receipt=MJ7JRD#Recommended

♥Bağlantıyı arkadaşlarınla ​​paylaşman yeterli. Birlikte 50 TL kupon kazanma şansı
http://tiny.cc/kjd0vz?receipt=WW4QEL#Recommended

https://us.mcsvc.samsung.com/mcp25/promo/prd_us/4036332816012133120/index.html?t=prm&product=galaxystore&receipt=MJ7JRD#Share

Main promotion image

Main promotion image

Main promotion image

SAMSUNG ELECTRONICS İSTANBUL PAZARLAMA VE TİCARET LTD. ŞTİ. GALAXY STORE OYUN İÇİ HEDİYE ÇEKI PROMOSYONU (“PROMOSYON”) HÜKÜM VE KOŞULLAR
Katılımcılar bu hüküm ve koşullar (“Hüküm ve Koşullar”) ile bağlı olmayı kabul ederler. https://apps.sannsung.com/appquery/MCSLaunch.as?actıon=each_event&url=https%3A%2F%2Fu s.mcsvc.samsung.com./o2Fmcp25%2Fpromo%2Fprd_us%2F4025948662288133120%2Findex.html %3FrcYo3Dprm adresinde yer alan Promosyon hakkında Promosyon Düzenleyen tarafından yayınlanan her türlü bilgi veya talimat Hüküm ve Koşulların bır parçasını teşkil eder.
Promosyon Düzenleyen 1. Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Ştı. (bundan sonra “Promosyon Düzenleyen” veya “Samsung” olarak anılacakor).
Promosyon Dönemi 2. Promosyon 1 Kasım 2022 tarihinde saat 00:00’de (TSİ) başlayacak ve 30 Kasım 2022 tarihinde saat 23:59’da (TSİ) sona erecektir (“Promosyon Dönemi”).
Uygunluk Kriterleri 3. Promosyona katılabilmek için 18 yaş ve üzeri bil- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız ve geçerli bir Samsung Galaxy Store hesabınızın bulunması gereklidir (“Katılım.” veya “Siz”). 4. Promosyon Düzenleyenin ve grup şirketlerinin çalışanları ve acentelerı ve bu Promosyonla profesyonel olarak bağlantısı olan kişiler Promosyona katılamazlar. 5. Bu Promosyon sadece son kullanıcıların katılımına açıktır (ör: satıcılar veya işletmeler katılamaz) ve diğer tekliflerle bırleştınlemez. 6. Katılımcılar, Promosyon Dönemi sırasında her bir Samsung Galaxy Store hesabı ve her bır Samsung Galaxy cihazı başına en fazla üç (3) talep gonderebılırler. 7. Promosyon sadece aşağıdaki Tablo 1’de gösterilen cihazlarla uyumludur (her biri “Uyumlu Cihaz”):
Teklif 8. Bu promosyonda, yalnızca Galaxy Store’dan indirilen promosyon oyularında (“Oyun”) uygulama içi oğe satın almak için kullanılabilecek toplam on bin (10.000) Kupon bulunmak tadır. Bu kupon mikatarına, davet eden ve davet edilen kullanıcılara dağıtılacak tüm kuponlar dahildir ve kuponlar ilk gelen alır esasına göre dağıtılacak olup, stoklarla sınırlıdır. 9. 50 TL indirim değerindeki bu hediye çeki Katılımcının Samsung Galaxy Store hesabında otomatik olarak gorunecek ve “Samsung uygulama içi satın alma Yazılım Geliştirme Kiti (SDK)” bulunan oyunlardan birinde yalnızca bir uygulama içi satın alma işleminde kullanılabilecektır. 10. Kupon değeri 50 TUdir ve yalnızca Galaxy Store’dan indirilen oyunun uygulama içi satın alımında, Samsung Checkout ekranında tek öğe satın alımlarında kullanılabilir. 11. Katılımcıların promosyona katılabılmeleri için, geçerli bir Samsung Hesabı sahibi olmalı ve promosyonun hüküm ve koşullarını kabul etmelıdırler. 12. Katılımcı (Davet eden) promosyon sayfasında “Davet Kodu” oluşturarak “Arkadaşını Davet Et” işlemini tamamlar ve bu kodu arkadaşlarıyla paylaşır, “Davet” alan bir arkadaşı (Davetli), promosyon hüküm ve koşullarını kabul eder ve alınan kodu promosyon sayfasına kaydederse, her iki katılımcı da (Davet eden ve Davetli) anında bir (1) Kupon kazanacaktır. 13. Davet kodunu oluşturan ve kodu arkadaşlarıyla paylaşan bir katılınıcı (Davet eden), farklı iki arkadaşı (Davetli) kendi Davet kodunu promosyona kaydettiğinde en fazla iki ek Kupon kazanabilir. Davet eden kişi uç Kuponun hepsini almışsa, farklı bir davet edilen arkadaş (Davetli) bundan sonra katılımcının davet koduyla promosyona kaydolsa bile, davet edilen arkadaş (Davetli) bir Kupon kazanacaktır, ancak davet edene toplamda 3 kuponu zaten aldığı için ek bir Kupon verilmeyecektir. 14. Başka bir katılımcının davetlisi olan bir katılımcı, promosyon sayfasına bu davet kodunu kaydettiğinde bir (1) Kupon kazanacaktır. 15. Hediye Çeki sadece tek bır satın alma için kullanılabilir; kalan herhangi bir bakıye nakit olarak °denemez veya başka bir hediye çekiyle değiştinlemez olup, Katılımcı’nın hediye çeki tutarından daha düşük tutarlı satın alma yapması üzerine hediye çeki tutarının tamamı otomatik olarak kullanılmış sayılır. 16. Hediye Çeki devredılemez ve yerine nakit ödeme yapılamaz. Ongorulemeyen durumlarda, Promosyon Düzenleyen, Hediye Çeki yerine eşit veya daha yüksek değerde başka bir ödül verebilir. 17. Şüpheye mahal vermemek adına, Katılımcının Promosyon Dönemi esnasında her bir Samsung Galaxy Store hesabı ve her bir Samsung Galaxy cihazı başına en fazla uç (3) Hediye Çeki Talep etme hakkı vardır. 18. Samsung Hesabınızı değiştirir ve/veya devre dışı bırakırsanız, Hediye Çekini veya oyun içi krediyi kullanamazsınız.
Nasıl talep edilebilir 19. Kupon talep etmek ıçin, Katılımcılar aşağıdakılen yapmalıdır (bir’Talep”): a. Promosyon Dönemi suresinde, Davet eden Katılımcılar aşağıdakileri yapmalıdır: i. Samsung Galaxy Store ana sayfasında goruntulenen promosyon kutusu duğmesıne (sağ üst köşede yer alan hediye ıkonu)tıklayın; ıı. Arkadaşınıza onerin promosyonuna tıklayın; ııı. promosyon bilgilerini kontrol edin ve Promosyonun hüküm ve koşullarını kabul edin; iv. “Arkadaşınız’ davet edin” sürecini tamamlayın ve 50 TL indirim kuponu kazanın.” Katılımcının bir davet kodu oluşturup, paylaşması ve davet edilen kişinin promosyon sayfasında davet edenin kodunu ilgili alana kaydetmesi “Arkadaşınız! davet edin” sürecinin tamamlanması demektir. • Bir davet kodu oluşturmak için “Arkadaşınız’ davet edin” butonuna tıklayın ve ardından bunu arkadaşlarınız ile paylaşıp; •Eğer bir arkadaşınız sizin kodunuzla promosyona kaydolursa, her ikiniz de 50 TL indirim sağayan bir kod alabileceksiniz. •Katılımcı arkadaşlarına gönderdiği davetlerin durumunu “davet durumumu kontrol et” butonuna tıklayarak oğrenebilir.
b. Promosyon Dönemi süresinde, Davet eden Katılımcılar aşağıdakileri yapmalıdır: I. Promosyon sayfasına giriş yapın; ıı. Promosyonun hüküm ve koşullarını kabul edin; ıiı. Arkadaşınızın gönderdiği davet kodunu promosyon sayfasında ilgili alana girin;
c. Gerekli kriterlerin karşılanmasına bağlı olarak, Katılım° otomatik olarak aşağıdakileri alacaktır: i. Galaxy Store’dan indirilen oyunun uygulama içi satın alımında, Samsung Checkout ekranında tek oğe satın alımlarında kullanılabilir bır kupon
d. ‘Tüm kuponlar tükendi” mesajı ile karşılaşırsanız, promosyon katılımına onay vermiş olsanız dahi bir kupon verilemeyecektir.
20. Hediye Çekinin kullanım süresi, Samsung Galaxy Store hesabında Katılımcıya tahsis edildikten yedi (7) gün sonra bitecektir (“Hediye Çeki Son Kullanma Tarihi”). Hediye Çeki Son Kullanma Tarihinden sonra kullanılan/harcanan herhangi bir Hediye Çeki kabul edilmeyecektir. 21. Eksik Talepler geçersiz kabul edilecektir. Talepler için yapılan herhangi bir iletişim veya ıletim esnasında meydana gelen veri kaybı, gecikmesi veya hasarı için Promosyon Düzenleyen herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 22. Promosyon Düzenleyen, mutlak takdir yetkisi kendisine ait olmak üzere işbu Hüküm ve Koşullara uygun olmadığını düşündüğü Talepleri reddetme hakkını saklı tutar.
Genel Bilgiler 1. Promosyon Düzenleyen, mücbir sebepler yahut Promosyon Düzenleyenin kontrolünde olmayan diğer faktörler nedeniyle Promosyonun durdurulmasından hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

2. promosyon Düzenleyen, makul gerekçelere uygun olarak Promosyon Hüküm ve Koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
3. Promosyon Düzenleyen aşağıdakilerden ötürü sorumlu veya yükümlü olmayacaktır: (a)
Taleplerin, iletim sorunlarına bağlı olarak ve makul olarak Promosyon Düzenleyenin
kontrolü dışında olan diğer koşullar nedeniyle alınamaması; (b) Talebin veya Hediye Çekinin
geç alınması, kaybolması, başka yere gitmesi veya hasarlı şekilde iletilmesi; (c) her türlü bilgi
sayar veya iletişim kaynaklı arızalar veya hatalar; (d) Promosyon Düzenleyenin kontrolü
dışında gerçekleşen olaylardan kaynaklanan her türlü aksamalar, kayıplar veya hasarlar; (e)
Promosyonla ilgili materyallerde yer alan baskı veya yazım hataları veya (f) Hediye Çekinin
1 8 yaş altı kişiler tarafından kullanılması.
4. Katılımcıları Hüküm ve Koşullarda dahil olduğu belirtilmeyen yürürlükteki tüm vergilerden
ve tüm diğer ilgili maliyet ve masraflardan tek başına sorumlu olacaktır.
5. Bu Promosyona katılarak, yürürlükteki kanunların izin verdiği azami ölçüde, bunlarla sınırlı
olmaksızın Hediye Çekinin verilmesi, kabul edilmesi, alınması, elde tutulması, kullanılması
veiveya kötüye kullanılması dahil olmak üzere Promosyona katılımla veya Promosyonla
bağlantılı olarak Ortaya çıkan her türlü yaralanma, kayıp veya hasardan dolayı Promosyon
Düzenleyeni tüm sorumluluklardan ibra etmeyi ve beri kılmayı kabul edersiniz. Yukarıdaki
sorumluluk sınırlaması Promosyon Düzenleyenin ihmalinden kaynaklanan dolandırıcılık
(yalan beyan dahil), ölüm veya kişisel yaralanmalardan doğan sorumluluklarda uygulanmaz.
6. İşbu Hüküm ve Koşullarla veya Promosyona katılımla doğrudan veya dolaylı olarak
bağlantılı her türlü ihtilaf Türk hukukuna tabi olacak ve Çağlayan, İstanbul, Türkiye yetkili
mahkemeleri tarafından çözüme kavuşturulacaktır.
Gizlilik ve Verilerin Korunması
Samsung, Promosyon Hüküm ve Koşullan kapsamındaki yükümlülüklerine uymak için Katılımcıların
kişisel bilgilerini sadece Promosyonu gerçekleştirmek amacıyla işleyecektir.
Samsung, Katılımcıların kişisel veriler’ini https://www.samsung.com/tr/info/privacy/ adresinde yer
alan Gizlilik Politikası uyarınca işleyecektir.
Tablo 1
Uyumlu Cihazlar
GalaxyYoung Galaxysıo Lite Galaxylnfinite Galaxy Vıctory
GalaxyYoung2 Galaxysıo Plus Galaxy Jİ GALAXVW
SCH.W789 Galaxysıoe (2016) Galaxy Wide3
GalaxyChat Galaxy 56 Galaxy -II Ace GalaxyWın
Galaxy Music Galaxy FE Galaxy Jİ Mini GalaxyWin_CN
GalaxyPocket 2 GalaxyS20FE5G Galaxy J2 GalaxyXcover2
Galaxy Pocket Neo Plus5G Galaxy (2016) GalaxyXcover3
GalaxyStar Galaxy ş20 Ultra 5G Galaxy (2018) GalaxyXcover4
GalaxyA13 Galaxy S215G Galaxy J2 Core GalaxyXcover4s
GalaxyA225G GalaxyS21FE5G (2016) GalaxyXcover5
GalaxyA23 GalaxyS21Plus5G Galaxy J3 (2017) Galaxy070
GalaxyA30 Galaxy Ultra 5G Galaxy J3 Pop GalaxyTabA(8.O)
GalaxyA31 GalaxyS22 GalaxyTabA(9.7)
GalaxyA32 GalaxyS22 Plus GalaxyJ3Top GalaxyTabAWl.Fı(8.0)
GalaxyA335G Ultra Galaxy J4 GalaxyTabAWl.Fı(9.7)
GalaxyA40 Galaxy S4 Galaxy 34 Core GalaxyTabS2(80)
GalaxyA41 Galaxy S4Actiûe Galaxy J4 Plus GalaxyTabS2(9.7)
GalaxyA5 (2016) GalaxyS5 Galaxy J5 GalaxyTabS2WiFl(80J
GalaxyA5(2017) Galaxy S5 Actiüe (2016) GalaxyTabS2WiFl(9.7j
GalaxyA50 Galaxy S5 Neo (2017) GalaxyTabS3
GalaxyA50s Galaxy S5 Sport Galaxy 36 GalaxyTabS3Wi-Fl
GalaxyA51 Galaxy S6 Plus Galaxy (2012)
GalaxyA515G Galaxy S6Actiûe Galaxy 37 Galaxy (20146)
GalaxyA52 Galaxy S6 Edge GalaxyJ7Duo Galaxy (2014E)LTE
GalaxyA525G Galaxy S6 Edge Plus Galaxy J7 Pop Galaxy (2014E)Wı.Fi
GalaxyA52s5G GalaxyS7 Galaxy J8 Galaxy Note 8.0
GalaxyA535G Galaxy S? Active Galaxy K Zoom (Zoom 2) GalaxyNote&OLTE
GalaxyA6Plus(A9StarLite) Galaxy ST Edge Galaxy M Sb’le Galaxy (2012)
GalaxyA60 Galaxy S8 GalaxyM01 Galaxy
GalaxyA7 Galaxy S8Actiûe Galaxy MOICore Galaxy (12.2)
GalaxyA7 (2016) GalaxyS8Plus GalaxyM01s Galaxy Tab 10,1
(2017) Galaxy S9 GalaxyM02 GalaxyTab2110.1J
GalaxyA7 (2018) GalaxyS9 Plus GalaxyM02s GalaxyTab2(7.0)
GalaxyA70 GalaxyXCover FıeldPro GalaxyMIO GalaxyTab2WiFl(10.J
GalaxyA70s GalaxyXcoverPro GalaxyMIOs
GalaxyA71 GalaxyXCoverPr02 GalaxyMII GalaxyTab3110.1j
GalaxyA715G Galaxy Fold GalaxyM12 GalaxyTab3(7.O)
GalaxyA72 GalaxyZFlip GalaxyM22 GalaxyTab3(8.0)
GalaxyA735G GalaxyZFlip5G GalaxyM425G Galaxy Tab 3 Kids
Galaxy AB GalaxyZFlip35G Galaxy Mega (5.9 Galaxy Tab 3 Lite
GalaxyA8(2016) GalaxyZFold2 Galaxy Mega (6.31 GalaxyTab3LiteWl-Fl
GalaxyA8(2018) GalaxyZFold35G Galaxy Mega 2 GalaxyTab3LTE(10.1)
GalaxyA8Plus(2018) Q4 GalaxyNote GalaxyTab3LTE(7.O)
Galaxy A8 Star (A9 Star) w2020 Galaxy Nete 3 Neo GalaxyTab3LTE(8.O)
Galaxy A80 w2021 Galaxy Note II
Galaxy A8s Elite GalaxyNX GalaxyTab3WiFl(7.0)
GalaxyA9(2016) GalaxyAOI GalaxyOn5 GalaxyTab 3 80)
GalaxyA9(2018) Galaxy AOI Core GalaxyOn5(2016) GalaxyTab4(IOI)
Galaxy A9 Pro Galaxy A02 GalaxyOn7 GalaxyTab4(7.O)
GalaxyA905G Galaxy A02s Galaxy Premier GalaxyTab4(8.O)
GalaxyCIOPlus Galaxy A03 Galaxy R Style
GalaxyC5 Galaxy A03 Core Galaxy Reverb GalaxyTab4Wi-Fl(7.0)
Galaxy C5 Pro Galaxy A03s Galaxy Rugby LTE 80)
GalaxyC7 Galaxy AIO Galaxy Rush 2 Galaxy Tab Plus
Galaxy CI Pro Galaxy AIOe GalaxySAdvance Galaxy Tab 7.7
Galaxy C9 Pro Galaxy AIOs GalaxySDUOS Galaxy Tab 89
GalaxyF13 GalaxyAII GalaxyS Duos 2 GalaxyTab8.9LTE
GalaxyF235G Galaxy A12 GalaxySlI GalaxyTab A
GalaxyF41 GalaxyA135G GalaxySllHDLTE GalaxyTab A (ILI)
GalaxyF425G Galaxy AZ Core GalaxySllLTE GalaxyTabA(ZO)
GalaxyF525G GalaxyA20 GalaxySlI Plus
GalaxyF62 Galaxy A20e GalaxySlII GalaxyTab A Lite
GalaxyJ Galaxy A20s GalaxyS III Mini Galaxy Tab A Plus (10,1)
(2016) GalaxyA21 Galaxy S4 mini GalaxyTabAPlusW[Fl
(2017) Galaxy A215 Galaxy S4 mom GalaxyTabAWi-Fı(10A)
Galaxy J7 Max Galaxy A22 Galaxy S5 Mini GalaxyTabAWı-FJ17*0)
Galaxy J7 Plus (GalaxyC8) GalaxyA3 Galaxy Star 2 Plus Galaxy Tab A with S Pen
GalaxyM13 GalaxyA312016) Galaxy Star Pro GalaxyTabA2(10.5)
GalaxyM20 GalaxyA3(2017j GalaxyTab Q
GalaxyM21 Galaxy A30s Galaxy Trend GalaxyTabA2Wı-F180)
GalaxyM235G GalaxyA325G Galaxy Trend 3 Galaxy Tab A7
Galaxy M30 GalaxyA425G Galaxy Trend II Galaxy Tab A7 üte
Galaxy M30s GalaxyA5 Galaxy TabA8 GalaxyOn7 (2016)
GalaxyM31 GalaxyA6 Galaxy Tab Active GalaxyQuantum2
GalaxyM31s GalaxyAce 2 Galaxy Tab Active 3 Galaxy Round
GalaxyM32 GalaxyAce 3 Galaxy Tab Active Pro Galaxy SIO
GalaxyM325G Galaxy Ace4 LTE Galaxy Tab Active GalaxyS105G
GalaxyM335G Galaxy Ace Style Galaxy Tab Active2 Galaxy Grand Max
GalaxyM40 Galaxy Alpha Galaxy Tab Active2 Wl-Fi Galaxy Grand Neo
GalaxyM42 Galaxy Amp Galaxy Tab E Galaxy Grand Prime
GalaxyM51 GalaxyCore GalaxyTabE80) Galaxy Grand Prime Plus
GalaxyM525G GalaxyCore2 GalaxyTabEWiFl Galaxy TabPro Wı-Fl 84)
GalaxyM535G Galaxy Core üte AG Galaxy Tab Motor GalaxyVıew
GalaxyM62 Galaxy Core LTE GalaxyTabS(103 Galaxy Vıew Wl-Fi
GalaxyM625G Galaxy Core Max Galaxy Tab S 84) Galaxy Vıew2
Galaxy Note 10 Galaxy Core Plus GalaxyTabSWiFl(105) Tablet O
Galaxy Note 10 5G Galaxy Core Prime GalaxyTabSWiF184) Galaxy Note 5
Galaxy Note 10 Lite Galaxy E5 Galaxy Tab S4 Galaxy Note 7
Galaxy Note 10 Plus Galaxy E7 Galaxy Tab S5e Galaxy Note8
Galaxy Note 10 5G Galaxy Express Galaxy Tab SG Galaxy Note9
Galaxy Note 20 5G Galaxy Express 2 GalaxyTabS65G Galaxy Note Edge
Galaxy Note 20 Ultra 5G Galaxy F02s Galaxy Tab S6 Lite Galaxy Note Fan Edition
Galaxy Note 3 Galaxy F12 GalaxyTabS7 Galaxy F22
Galaxy Note 4 Galaxy TabPro (84) GalaxyTabS7FE5G Galaxy Feel
GalaxyTabPro (12,2) Galaxy TabPro Galaxy Tab si Plus Galaxy Folder
GalaxyTabWı.F17*OPlus GalaxyTabProWıFl(1Z2) Galaxy Tab S8 GalaxyGoIden
GalaxyTab Galaxy Tab S8 Plus GalaxyGrand
GalaxyTabWl.F18.9 Galaxy Tab S8 Ultra Galaxy Grand 2 Daha Az

Hemen Al
25% Başarılı

Galaxy tablet alışverişinizde Galaxy Buds2 % 50 indirimli

Fırsat Süresi Doldu
Her Zaman Her Yerde Futbol Heyecanı Seninle! Tabletiniz, yeni kişisel...Daha Fazla

Her Zaman Her Yerde Futbol Heyecanı Seninle! Tabletiniz, yeni kişisel TV’niz! Seçili Galaxy tablet alışverişinizde Galaxy Buds2 indirim fırsatı!

Kampanya Tarihleri: 2022-11-20 ~ 2022-12-18

Kampanya, 20 Kasım – 18 Aralık 2022 (23:59) tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Limited Şirketi (“Samsung Türkiye”) tarafından ithal edilmiş, Türkiye sınırları içinde kampanyaya katılan Samsung Online satış noktaları üzerinden satışa sunulmuş shop.samsung.com ve Hepsiburada, Amazon, N11, Trendyol ve bu noktaların pazaryerlerinde, Teknosa, Mediamarkt, Vatan websitelerinde,  stoğu bulunan Samsung Galaxy Tab S8 Ultra (SM-X900), Galaxy Tab S8+ (SM-X800), Galaxy Tab S8 (SM-X700), Galaxy Tab S7 FE (SM-T733)  ürünü satın alan müşteriler için Galaxy Buds2(SM-R175) ürününün tavsiye edilen satış fiyatı %50 indirimli olacaktır. Satın aldıktan sonra burada belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için sadece Online alımlarda geçerlidir. Tüketicinin söz konusu indirimden faydalanabilmesi için, Kampanyalı ürünü ve hediye ürünü aynı sepete eklemesi gerekmektedir.

Kampanya, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir, durdurulabilir, değişiklik gösterebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Kampanyaya ait stok ve model bilgisi aşağıdaki gibidir,kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır:

Ürün Adı Model Stok TESF
Tab S7 FE SM-T733NLGATUR 1000 8999
Tab S7 FE SM-T733NLIATUR 1000 8999
Tab S7 FE SM-T733NZKATUR 1000 8999
Tab S7 FE SM-T733NZSATUR 1000 8999
Tab S8 SM-X700NZAATUR 250 14999
Tab S8 SM-X700NZSATUR 250 14999
Tab S8+ SM-X800NZAATUR 250 17999
Tab S8+ SM-X800NZSATUR 250 17999
Tab S8 Ultra SM-X900NZAETUR 250 20999
Buds2 SM-R177NLVATUR 500 1499
Buds2 SM-R177NZGATUR 500 1499
Buds2 SM-R177NZKATUR 500 1499
Buds2 SM-R177NZWATUR 500 1499
Buds2 SM-R177NZTATUR 500 1499

Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet kullanım kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Samsung çalışanları, tacirler ve toptan alım yapanlar Kampanya’dan faydalanamaz.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır.

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’ na ve Aydınlatma Metni’ne (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanması, kaydedilmesi ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması, aktarılması konusunda bilgilendirilmişlerdir.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları ile güncel Samsung mağaza listesi samsung.com/tr web sitesindedir.

https://www.samsung.com/tr/tablet-kasim-budsfirsati/

Galaxy Buds2 %50 indirimli! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Öğrencilere Özel Samsung İndirimi – edu.tr veya k12.tr Mail Gerekir

Fırsat Süresiz
Öğrencilere Özel Samsung Fırsatları Şimdi öğrenci mail adresinle üye ol,...Daha Fazla

Öğrencilere Özel Samsung Fırsatları Şimdi öğrenci mail adresinle üye ol, seçili Galaxy ürünlerinde sana özel fırsatlardan yararlan.

Öğrencilere Özel Samsung Avantajları Torbasız elektrikli süpürge, mikrodalga ve çamaşır makinesinde kaçırılmayacak fırsatlar!

https://shop.samsung.com/tr/ogrenci-indirim-programi

ÖĞRENCİ İNDİRİM PROGRAMINDAN YARARLANMA KOŞULLARI VE ŞARTLAR;
Öğrenci indirim programından yararlanacak kişilerin aktif olarak öğrenciliklerinin devam etmesi, son kullanıcı olması ve bu kişilerin “edu-k12” ve ya “meb” mail adresi üzerinden shop.samsung.com’a üye olmaları gerekmektedir.

Öğrenci indirim programına üye olan ve özel fiyatlardan yararlanan kişiler, kurumsal alım ve/veya üçüncü kişilere satış amacıyla alım yapamazlar.

Kampanya dahilindeki ürünlerle ilgili fiyatlar ve indirim oranları herhangi bir zamanda Samsung’un tek taraflı müdahalesi ile değişebilir. Satın alma işlemi tamamlanıncaya kadar hiçbir fiyat ve indirim oranı tüketicilere müktesep hak vermez. Samsung kampanya koşullarında önceden haber vermeden değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kampanyayı istediği bir zamanda durdurma hakkına sahiptir.

Yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebeplerin oluşması durumunda kampanya ertelenebilir, durdurulabilir ve kampanya koşulları değiştirile bilinir. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.) Kampanya koşullarına uygun olmadığı tespit edilenlerden kampanya indirimi tutarı tahsil edilecektir.

Kampanyaya yalnızca belirlenen koşullara sahip üyeler katılımcı olabilir. Kampanyadan aynı kişi bir ürün cinsi ile ilgili en fazla bir adet ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı da iade edecektir. Kampanya sadece https://shop.samsung.com/tr/ adresi üzerinden yapılacak alışverişlerde ve Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Kampanyaya katılım stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Samsung çalışanları, toptan alım yapanlar, tacirler bu kampanyadan faydalanamaz.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. İşbu kampanya mevzuata aykırı düşmesi durumunda geçersiz addedilecektir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı/üye sorumlu olacaktır.

Öğrenci indirim programından yararlanacak kişiler kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’ na ve Aydınlatma Metni’ne (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanması, kaydedilmesi ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması, aktarılması konusunda bilgilendirilmişlerdir.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları samsung.com/tr web sitesindedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Bi’ Yenilik Yap Cihaz Değişim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Bi' Yenilik Yap Eski telefonunu Galaxy ile yenile Kampanya Tarihleri:...Daha Fazla

Bi’ Yenilik Yap Eski telefonunu Galaxy ile yenile

Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30

CİHAZ DEĞİŞİM PROGRAMI KOŞULLARI

SAMSUNG ONLINE MAĞAZA CEP TELEFONLARINA YÖNELİK DEĞİŞİM PROGRAMI HÜKÜM VE KOŞULLARI

  1. İşbu Hüküm ve Koşullar/Belge, Samsung Electronics Istanbul Paz. Ve Tic. Ltd. Şti’nden (‘Samsung’) bağımsız 3.taraflarca yürütülen belirli model cep telefonlarında geçerli Değişim Programına (‘Program’) katılmak isteyen tüketicinin, işbu belgenin ekinde yer alan cep telefonu listesinde bulunması ve Asgari Şartları taşıması kaydıyla mevcut cep telefonunun (“Eski Cihaz”) mülkiyetini Program’ı yürüten 3.Taraf Hizmet Kuruluşları’na geçirmesi karşılığında Samsung online mağazası (shop.samsung.com/tr) aracılığıyla satın alınan (peşin ödeme yoluyla veya kredi kartı kullanarak) yeni bir cep telefonu (“Ürün” veya “Ürünler”) için değerleme sonucu tespit edilecek Eski Cihaz bedelinin kısmi veya değerleme sonucuna göre tam tutarını yeni cihaz satın alırken fiyat indirimi olarak alma opsiyonu sunan Program’a katılım koşullarını içermektedir. Kabul edilebilir Eski Cihazların tam listesi işbu Program’ın tanıtımın yapıldığı web sitesinde; kabul edilebilirlik Asgari Şartlari ise Belge’nin devamında düzenlenmiştir. Program sadece (shop.samsung.com/tr) uzantılı online satış mağazasından yapılan ve sadece yukarıda tanımlanan Ürün’ün satın alımında geçerlidir.
  2. Program’a katılan tüketiciler, işbu belgedeki tüm koşulları ve Samsung tarafından zaman zaman bu Program ile ilgili gerek online mağaza, web sitesi veya çeşitli bilgilendirme yöntemleriyle yapılabilecek duyuruları da kabul etmiş sayılırlar. Burada belirtilenler Hüküm ve Koşulların kaleme alındığı tarihte geçerli olan durumu yansıtmakta olup (Belgenin tarihi son sayfada yer almaktadır), Samsung ilerleyen tarihlerde işbu belgede ve/veya Ürün’lerde güncelleme yapma hakkına sahiptir.
  3. Şüpheye mahal vermemek üzere, işbu Hüküm ve Koşullar sadece tüketicileri bilgilendirmek amacıyla yayınlanmakta olup, Samsung’un Program’la ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Program’a katılan tüketiciler, Program’ı yürüten 3.Taraf Hizmet Kuruluşları’nın varsa sözleşmelerini imzalamak dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, talep ettikleri varsa diğer koşulları karşılamakla bizzat kendileri sorumludurlar ve bunlara ilişkin olarak Samsung’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını bildiklerini ve Samsung’tan herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul ve beyan ederler.
  4.  PROGRAM HAKKINDA GENEL BİLGİLER ve AKIŞ

4.1  Program, Samsung’tan bağımsız olarak Drk Aksesuar Ve İletişim Hizmetleri Pazarlama Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (DRK) tarafından düzenlenmektedir. Samsung’un Program kapsamında kapsam içi Eski Cihaz modellerinin ve indirim tutarlarının belirlenmesi, Eski Cihaz değerleme uygulamaları, Eski Cihaz fiziki değerlemesinin ve ziyaretlerin yapılması, Eski Cihaz kargolama süreçleri, varsa tüketici tarafından 3.Taraf Hizmet Kuruluşu’na gönderilen belgelerin muhafazası (Kişisel Verilerin Korunması) konuları başta olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmaksızın hiçbir hususta dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

4.2 Program’a katılım sağlamak isteyen tüketicinin, shop.samsung.com/tr adresi üzerinden ilgili ürün sayfasında satın almak istediği yeni cep telefonu modelinden birini seçtikten sonra mevcut sayfada yer alan Değişim Programı” seçeneğini tıklayarak öncelikle yaşadığı şehri seçip “kaydet” butonuna tıklaması gerekmektedir.

4.3  Tüketiciler değişim yapmak istediği Eski Cihazın ilgili ekranda belirtilen ürünlerden olması halinde, Eski Cihazını listeden seçtikten sonra, Değişim Program’ı kapsamında ön değerleme testini tamamlaması gerekmektedir. Bu teste istinaden tüketiciye Eski Cihazına ait ön değerleme sonucunda oluşturulan ve bağlayıcı olmayan bir ön değerleme tutarı bildirilecektir.

4.4  Satın alma işlemine devam etmek isteyen Tüketicinin Ürün bedelinin tam tutarını (herhangi bir indirim tutarı yansıtılmaksızın) ödemek üzere Ürün’ü sepete eklemesi ve siparişi tamamlaması gerekmektedir. Tüketici internet sitesi üzerinden siparişi bu şekilde tamamladıktan sonra, Eski cihazına ait fiziki değerleme ile ilgili detaylar kendisine e-mail ile bildirilecektir.

4.5  Sipariş tamamlandıktan sonra satın alınmış olan yeni cihaz (Ürün) satıcı tarafından Tüketicinin bildirmiş olduğu adrese kargo ile gönderilecek olup, Ürün’ün tüketiciye ulaşmasından itibaren 3 (üç) iş günü içerisinde tüketici (daha önce kaydını girmiş olduğu) eski cihazını daha önce belirtildiği gibi fabrika ayarlarına döndürülmüş, içindeki tüm bilgiler silinmiş ve yazılımsak kilit olmayacak şekilde hazırlayarak, Tüketiciye internet ortamında bildirilen Kargo Firması aracılığıyla yine kendisine internet ortamında bildirilmiş olan adrese kargolamakla yükümlüdür.  Tüketicinin sipariş sırasında İstanbul dışı bir adres bildirmiş olması halinde, ödeme tamamlandıktan sonra çıkacak olan ekranda Tüketici’ye Eski Cihazını kargolaması için adres ve süreç bilgisi (Eski Cihazın Beyan Formu ile gönderilmesi vs. gibi) iletilecektir. Bu şekilde gönderimi yapılan Eski Cihaz DRK Aksesuar veya kendisinin işbirliği bulunan bir sözleşme dışı 3. Taraf Hizmet Kuruluşu tarafından incelenecek ve münhasıran bu kişiler tarafından yapılan fiziki değerleme sonucu belirlenen Eski Cihaz bedeli Tüketici’nin bildirmiş olduğu e-posta adresine iletilecektir. Tüketici Eski Cihazını, fabrika ayarlarına döndürülmüş, içindeki tüm bilgiler silinmiş ve yazılımsal kilit olmayacak şekilde hazırlayıp, Tüketiciye internet ortamında bildirilen Kargo Firması aracılığıyla yine kendisine internet ortamında bildirilmiş olan adrese kargolamakla yükümlüdür.Tüketici, kargo ile belirtilen adrese gönderdiği cihazda meydana gelecek hasardan Samsung veya DRK Aksesuar’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını kabul eder. Tüketici’nin değerleme sonucuna ilişkin internet ortamında kendisine iletilen e-posta üzerinden vereceği onayından sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde Eski Cihaz bedeli, sipariş sırasında kullanılan ödeme şekline bağlı olarak (kredi/banka kartı ödemeleri için kredi/banka kartına veya havale ödemeleri için banka hesabına) transfer edilecektir. (Bankaların kendi işlemlerinden kaynaklanan gecikmeler bu süreye dahil değildir) Şüpheye mahal vermemek üzere, indirim tutarı Eski Cihaz modeline ve işlevselliğine (aşağıda yer almaktadır) bağlı olarak münhasıran DRK Aksesuar veya kendisinin işbirliği bulunan bir sözleşme dışı 3.Taraf Hizmet Kuruluşu tarafından belirlenmektedir.

4.6  Tüketiciler için yapılacak değerleme sonucunda, tespit edilecek Eski Cihaz bedelini Tüketicinin kabul etmemesi halinde, Tüketicinin Program’a katılmaktan vazgeçtiği kabul edilir ve Eski Cihaz 3.Taraf Hizmet Kuruluşu tarafından kendisine kargolanarak iade edilir. Tüketicinin bu durumda, Program katılımından vazgeçtiği kabul edilir. Şüpheye mahal vermemek adına, Tüketicinin Eski Cihaz’ını göndermemesi halinde de, Tüketicinin Program katılımından vazgeçtiği kabul edilir ve satışı gerçekleştiren tarafın burada belirtilen iade süreçlerine ilişkin tüm hakları saklıdır.

4.7  Tüketicinin, Program koşullarına ve belirlenen usullere uygun olarak Eski Cihaz gönderimini/teslimini yaparken mutlaka Değişim Programı ekranında bulunan “Müşteri Beyan Formu’nu eksiksiz şekilde doldurması, imzalaması ve işbu formun ekinde yer alan tüm belgelerin eksiksiz şekilde iletilmesi gerekmektedir. Şüpheye mahal vermemek üzere, işbu belgelere hiçbir şekilde Samsung’un erişim hakkı olmayıp, işbu belgeler Samsung tarafından görülmemekte, kullanılmamakta, saklanmamakta, paylaşılmamaktadır. Tüketici bu belgeleri 3.Taraf Hizmet Kuruluş’una iletmektedir, dolayısıyla işbu 3.Taraf Hizmet Kuruluşlarının Gizlilik ve Veri Gizliliği esasları geçerlidir; Samsung’un bu verilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 

1.                 ESKİ CİHAZ’IN KABUL EDİLEBİLİRLİK ŞARTLARI

5.1 Program amaçları doğrultusunda, sadece Program web sitesinde belirtilen Cep Telefonu modelleri Eski Cihaz olarak kabul edilebilecektir. Bu cihazlar dışındaki eski cihazlara ilişkin yapılacak başvurular reddedilecektir.

5.2 Tüketicinin, Eski Cihaz’ını, fabrika ayarlarına döndürülmüş şekilde, tüm bilgilerini silmiş olarak ve yazılımsal kilit olmayacak şekilde teslim etmesi gerekmektedir. Aksi takdirde başvuru reddedilecektir. Tüketici, Eski Cihaz’ındaki verileri aktarmakla münhasıran kendisinin sorumlu olduğunu, içinde bir veri kalmasından ve/veya herhangi bir veri kaybından dolayı Samsung’u sorumlu tutamayacağını, tüm kargolama süreçlerinde 3.Taraf Hizmet Kuruluşlarının şartlarının geçerli olduğunu, Samsung’un bu kargolama süreçlerinde oluşabilecek herhangi bir zarardan dolayı sorumlu olmadığını, Samsung’tan herhangi bir talepte bulunmayacağını kabul ve beyan etmektedir.

5.3 Tüketici’nin, değişim başvurusunun kabul ve geçerlilik kazanabilmesi için, Eski Cihazının münhasıran 3.Taraf Hizmet Kuruluşlarınca belirlenen ve talep edilen aşağıda belirtilen nitelikleri (“Asgari Nitelikler”) karşılaması gerekmektedir. Asgari Nitelikler: İşlevsellik: Eski cihazın Tüketici’ye ait olması, marka ve modelin online sistemde Tüketici tarafından girilmiş olan nitelikler ile eşleşmesi ve aynı zamanda aşağıdaki işlevsellik kriterlerini de karşılaması gerekmektedir. Cihaz açılmalı/çalışmalı ve şarj olmalıdır. Tamamen çalışır vaziyette olmalı ve hiçbir yazılım veya donanım hatası barındırmamalıdır. Cihazda yalnızca normal aşınma ve yıpranmalar bulunmalıdır – ekranda / LCD’de hasar veya lekelenme olmamalı ve kamera merceği de dahil olmak üzere cihaz gövdesinde çatlak söz konusu olmamalıdır. Hiçbir düzeyde sıvı hasarı kabul edilemez. Tamamen çalışır vaziyette bir ekrana sahip olmalı ve ekranında çatlak bulunmamalıdır Kara listeye alınmamış olmalıdır – her bir cihaz tüm kayıp/çalıntı kaydı sorgulamalarından geçebilmelidir. Fabrika ayarlarına sıfırlanmış olmalı ve yazılım kilidi bulunmamalıdır – cihazın kişisel hesap kilitleri kaldırılmış olmalı ve kişisel verileri kaldırmak için cihaz sıfırlanmış olmalı, tüm cihazların iCIoud veya Google hesapları kaldırılmış olmalıdır. Cihaz PIN kilitli olmamalı ve etkin ‘Aktivasyon Kilidi’ veya ‘iCIoud Kilidi’ bulunmamalıdır. Pili gövde içerisinde yer almalı ve cihazda eksik parçalar bulunmamalıdır. Cihazda ezilme, eğrilme veya sıvı hasarı söz konusu olmamalıdır. “Üreticinin yazılım kısıtlamaları kaldırılmış” veya benzeri bir durum söz konusu olmamalı ve ürün yazılımı değiştirilmiş olmamalıdır. Cihazin BTK sorgusu sonucunda çalıntı olmaması gerekir. Cihaz orijinal olmalı ve üreticinin orijinal Türkiye spesifikasyonlarına uygun (ve herhangi bir özel dekorasyon ile kişiselleştirilmemiş) olmalıdır.

5.4 Eski Cihazın Asgari Nitelikleri karşılamaması durumunda, tüketiciler için 3. Taraf Hizmet Kuruluşu Tüketici’nin beyan etmiş olduğu e-mail adresine bu konuda bildirimde bulunacak ve başvuru reddedilecektir. Böyle bir red durumunda, Eski Cihaz, Müşteri Beyan Formu’nda Tüketici tarafından belirtilmiş adrese gönderilmek sureti ile Tüketici’ye iade edilecektir.

5.5 Eski Cihazın Program koşullarına uygun olarak teslim edilmesi üzerine, incelemesi yapılıp, değerleme sonucunun tüketici tarafından onaylanması halinde, Eski Cihazın mülkiyeti, Program’ı yürüten 3. Taraf Hizmet Kuruluşuna geçecektir.

1.                 DİĞER HÜKÜMLER

6.1 Program kapsamında satın alınan Ürünlerin teslimatı, satış esnasında kabul edilen Mesafeli Satış Sözleşmesi uyarınca Tüketici tarafından belirtilen posta adresine kargo ile ve tutanak altına alınmak suretiyle yapılacaktır; adres bilgilerinin eksik/hatalı olmasından dolayı sorumluluk kabul edilmez. Ürün’le ilgili tüm hususlarda İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi geçerlidir.

6.2 Program kapsamındaki eski cep telefonu modelleri ve değişkenlik gösterebilecek maksimum indirim oranları Program web sitesinde yer almaktadır. DRK Aksesuar tarafından düzenlenen Program dahilinde indirim oranları münhasıran DRK Aksesuar tarafından belirlenmekte olup, Samsung’un kapsam içi eski telefon modellerinin ve indirim oranlarının belirlenmesinde; Eski Cihaz kargolama süreçleri, tüketici tarafından varsa 3.Taraf Hizmet Kuruluşu’na gönderilen belgelerin muhafazası (Kişisel Verilerin Korunması), Eski Cihaz’daki verilerin silinmesi/silinmemesi durumundaki sonuçlar konuları başta olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmaksızın hiçbir hususta dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

6.3 İşbu Program, başka kampanyalarla birleştirilemez. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir. Programdan aynı kişi/firma en fazla üç ürüne kadar yararlanabilir. Şüpheye mahal vermemek üzere, bir Ürün alımında sadece 1 Eski Cihaz kullanılabilir.

6.4 Kurallara aykırı olduğunu tespit edilen başvurular reddedilecek olup, değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kötü niyetli olarak Program’a katılım gerçekleştirdiği tespit edilen tüketicilerin başvuruları; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemler reddedilecektir Bu Program’dan faydalanılarak alınan Ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)Ürün’ün iade edilmesi durumunda Program sebebiyle kazanılan tüm kazanımların iade edilmesi gerekmektedir.

6.5 Program sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Program kapsamı ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.

6.6 Tüketiciler’in Eski Cihaz’ı teslim etmesi gerekirken, teslim etmemesi ve/veya indirim oranlarını kabul etmemesi sebebiyle Program dışına çıktıkları durumlarda, kendilerine sağlanan indirimleri işbu Belge’de belirtildiği şekilde iade etmemesi durumunda, tüketiciler aleyhine her türlü takip başlatılacak olup, tüm yasal haklar saklıdır.

6.7 Tüketiciler, Program’a katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/)uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve varsa ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Bi' Yenilik Yap

https://www.samsung.com/tr/kasim-bi-yenilik-yap-kampanyalari/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung TV’lerde 20.000TL Para Kart Hediye

Fırsat Süresiz
Samsung Televizyonlarda - 20.000 TL'ye Varan Seçili Samsung TV’lerden birini...Daha Fazla

Samsung Televizyonlarda – 20.000 TL’ye Varan Seçili Samsung TV’lerden birini alın, 20.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart hediyesi kazanın. Sizi evinizde değil tribünlerde gibi hissettirecek Samsung TV’lerdeki fırsatı kaçırmayın. https://shop.samsung.com/para-yuklu/kart-kampanyasi

Dev Maçlara Samsung TV’lerle Eşlik Edin 1,5 Kat Daha Değerli Dünya Kupası

Kampanya Tarihleri: 2022-11-02 ~ 2023-01-03

Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “KASIM PARA YÜKLÜ KART KAMPANYASI” (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşulları belgesinde (‘Belge’) ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup (Belge’deki ve diğer alanlardan duyurulacak şartlar topluca ‘Koşullar’ olarak adlandırılacaktır), Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu Koşullar’ı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve Kampanya’ya katılan satış noktalarından (Samsung bayilerinin mağaza içi satışları,Samsung Online Mağaza (https://shop.samsung.com/tr/), Aztek Teknoloji, Messe, Teknosa, Vatan Bilgisayar ve Mediamarkt mağaza içi satışları) 02.11.2022 – 03.01.2023 tarihleri arasında satın alınmış Samsung markalı seçili model televizyonlar (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu Ürünler’den birini alan tüketiciler (“Katılımcı”), Koşullar’ı yerine getirmeleri durumunda model bazında değişen miktarlarda TL yüklü Para yüklü kart’ı almaya hak kazanacaklardır.

Para yüklü kart teslimatı, üçüncü taraflarca gerçekleştirilecek olup ürün teslimatı ve para yüklü kart teslimatına ilişkin Samsung’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

1.     Ürün Satın Alırken Satış Noktasında Yerine Getirilmesi Gereken Hususlar:

a)     Mağaza Alışverişleri

•Tüketicilerin, Kampanyaya katılan satış noktasında Kampanya dahili TV satın alımı öncesinde, Samsung TV fırsatları platformu üzerinden KAMPANYA KATILIM KODU (KOD 1) alması gerekmektedir.

•Samsung TV fırsatları platformuna erişmek için POP’lerde (Point of Purchase) yer alan QR kodu okutabilir ya da, televizyonunuzu satın almak istediğiniz satış noktasına göre değişecek şekilde;

·        Samsung bayileri için ‘Samsung’ yazıp

·        Teknosa satış noktalarında iseniz ‘TKNS’ yazıp

·        Vatan satış noktalarında iseniz ‘VTN’ yazıp

·        MediaMarkt satış noktasındaysanız ‘MDMRKT’ yazıp 0850 532 23 80 numarasına SMS göndererek erişim linki talep edilebilir.

•Samsung TV Fırsatları platformuna kayıt olmak için başvuru yapılan telefonun konum paylaşım izinlerinin açık olması gerekmektedir.

•Her telefon numarası ile yalnızca 1 kez kayıt yapılabilir.

•Samsung TV Fırsatları platformuna kayıt olunması sonucu elde edilen kampanya katılım kodunun satış noktasında kasa görevlisine iletilmesi ve kasa görevlisi tarafından kodun ilgili TV faturası üzerine basılması gerekmektedir.

b)     Samsung Online Mağaza Alışverişleri

•Samsung Online Mağaza’dan yapılan alışverişler için yukarıdaki şartlar geçerli değildir. Ürünün sepete eklendikten sonra satın alınması yeterlidir.

2.     Ürün Satın Alındıktan Sonra Yerine Getirilmesi Gereken Hususlar:

a)     Mağaza Alışverişleri

•Para yüklü kart imkanından faydalanabilmek için, Ürünler’i belirtilen tarih aralığında satın alan tüketicilerin, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak Ürünler’in kurulumunu 12.01.2023 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir.

•Tüketicilerin kampanya ön başvuruları, TV kurulumunu yapacak olan teknisyen tarafından gerçekleştirilecektir.

•TV kurulumunu yapan teknisyen tarafından gerçekleştirilen ön başvuruya istinaden, tüketicilerin para yüklü kartları tüketicilere elden içi boş olarak teslim edilecektir.

•Tüketicilere para yüklü kartlarının teslim edilmiş olması, kampanya başvurularının onaylandığı anlamı taşımamaktadır.

•TV kurulumu esnasında yapılması gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

·        Kurulum sırasında görevli olan yetkili servis personeli, TV satın alınırken kullanılan (kasiyere iletilen)  ve TV faturası üzerine basılmış olan ‘’Kampanya Katılım Kodu”nu (KOD1) sistemde sorgulatacaktır.

·        Kurulum yapılan TV’nin cihaz seri numarası ve tüketiciye teslim edilen para yüklü kart barkod numaraları ilgili sisteme kayıt edilecek ve cihazın kurulumunun yapıldığı onaylanacaktır.

·        Kurulum ve kart tesliminin tamamlanmasının ardından, tüm Koşulları yerine getirdiği tespit edilen Katılımcıya kampanya ön kaydının başarılı bir şekilde tamamlandığını teyit etmek üzere bir bilgilendirme SMS’i gönderilecektir. Bu SMS’te yer alan İŞLEM KODU (KOD2)  ile tüketicinin kampanya başvurusunun son adımı gerçekleştirilecektir.

 

b)     Samsung Online Mağaza Alışverişleri

•Para yüklü kart imkanından faydalanabilmek için, Ürünler’i belirtilen tarih aralığında satın alan tüketicilerin, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak Ürünler’in kurulumunu 12.01.2023 tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir.

 

3.     Kart İçerisine Para Yüklenilmesi İçin Yerine Getirilmesi Gereken Hususlar:

a)     Mağaza Alışverişleri

•Yetkili servis personeli tarafından teslim edilen para yüklü kartları teslim edildiğinde inaktif olacaktır.

•Para yüklü kartlarının içerisine para yüklemesinin yapılabilmesi için ilgili tüketicinin kampanya sayfası üzerinden başvurusunu 15.01.2023 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir.

·        https://www.samsung.com/tr/para-yuklu-kart-kampanyasi-kasim-2022/ adresine girilir.

·        TV satın alınırken kullanılan TV Fırsatları KAMPANYA KATILIM KODU (KOD 1) ve TV kurulumu tamamlandığında katılımcının sistemde kayıtlı cep telefonu numarasına SMS ile iletilen ön başvuru İŞLEM KODU (KOD 2) forma girilir ve kayıt edilir.

Samsung tarafından yapılacak kontrollerin ardından, tüm koşulların uygun bulunması halinde para yüklü kart içerisine para yüklemesi yapılacaktır. Para yüklü kart içerisine yükleme, başvuru tarihini takip eden 3 hafta sonrasında yapılacak olup, bu süre başvuru yoğunluğuna göre +/- 1 hafta değişiklik gösterebilir.

•Kart içerisine para yüklemesi yapıldığında, Kampanya Katılım Kodu alınırken kullanılan cep telefonu numarasına para yüklü kartlarının  içerisine yükleme yapıldığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

b)     Samsung Online Mağaza Alışverişleri

•Para yüklü kartlarının içerisine para yüklemesinin yapılabilmesi için ilgili tüketicinin kampanya sayfası üzerinden başvurusunu 15.01.2023 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir.

https://www.samsung.com/tr/para-yuklu-kart-kampanyasi-kasim-2022/ adresinden kayıt yapılmalıdır.

•Tüketicinin kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması, Ürün faturasının ve servis kurulum fişinin renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı formdaki ilgili alana yüklemesi gerekmektedir.

•Adına fatura düzenlenen kişinin kampanyaya katılım için belirtilen web adresine başvuruda bulunması (kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması, Ürün faturasının ve servis kurulum fişinin renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı formdaki ilgili alana yüklemesi) gerekmektedir. Aksi taktirde, Katılımcı’nın başvurusu kabul edilmeyecektir. Formda istenen bilgiler; isim, soyisim, ve açık adres bilgileridir. Tüketicilerin hak kazanacağı para yüklü kartı’nın gönderileceği adresin Kampanya’ya katılan tüketiciye ait olması gerekmektedir.

•Kampanya katılımında sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı Katılımcı’nın sorumluluğundadır. Girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Koşullar’a uygun olması durumunda, tüketiciler kampanya’dan faydalanabilecektir.

•Bu şekilde formu dolduran Katılımcılara, başvurularının incelemeye alındığına ilişkin bir SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. Katılımcı’nın eksik veya yanlış bilgi girdiği durumlarda, yine bir SMS bilgilendirmesi yapılarak, düzeltmenin nasıl yapılacağı belirtilecektir.

•İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Koşulları yerine getirdiği tespit edilen Katılımcıya “PARA YÜKLÜ KARTININ ADRESİNE TESLİM EDİLMEK ÜZERE KARGOYA VERİLDİĞİNİ” belirten 2. bir SMS gönderilecektir. Koşullar’ı yerine getirmediği tespit edilen Katılımcılara ise, ilgili Para yüklü kartı’na hak kazanamadıkları bilgisi SMS ile iletilecektir.

•Bu koşulların yerine getirilmemesi durumunda, Katılımcı Para yüklü kart’a hak kazanamayacaktır

Samsung tarafından yapılacak kontrollerin ardından, tüm koşulların uygun bulunması halinde para yüklü kart gönderimi yapılacaktır. Para yüklü kart içerisine yükleme, başvuru tarihini takip eden 3 hafta sonrasında yapılacak olup, bu süre başvuru yoğunluğuna göre +/- 1 hafta değişiklik gösterebilir.

•Kart içerisine para yüklemesi yapıldığında, başvuru sayfasında kullanılan cep telefonu numarasına para yüklü kartlarının  içerisine yükleme yapıldığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

c) Freestyle Alışverişleri

The Freestyle ürününde servis kurulum hizmeti verilmediği için Para yüklü kart hakedişi tüketicilerin adreslerine kargo ile gönderilecektir. Bunun için tüketicilerin  kampanya sayfası üzerinden başvurusunu 15.01.2023 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir.

https://www.samsung.com/tr/para-yuklu-kart-kampanyasi-kasim-2022/ adresinden kayıt yapılmalıdır.

•Tüketicinin kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması, Ürün faturasının renkli ve okunaklı olarak ilgili alana yüklemesi gerekmektedir.

•Adına fatura düzenlenen kişinin kampanyaya katılım için belirtilen web adresine başvuruda bulunması (kampanya kayıt formunu eksiksiz olarak doldurması, Ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını yine aynı formdaki ilgili alana yüklemesi) gerekmektedir. Aksi taktirde, Katılımcı’nın başvurusu kabul edilmeyecektir. Formda istenen bilgiler; isim, soyisim, ve açık adres bilgileridir. Tüketicilerin hak kazanacağı para yüklü kartı’nın gönderileceği adresin Kampanya’ya katılan tüketiciye ait olması gerekmektedir.

•Kampanya katılımında sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı Katılımcı’nın sorumluluğundadır. Girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Koşullar’a uygun olması durumunda, tüketiciler kampanya’dan faydalanabilecektir.

•Bu şekilde formu dolduran Katılımcılara, başvurularının incelemeye alındığına ilişkin bir SMS bilgilendirmesi yapılacaktır. Katılımcı’nın eksik veya yanlış bilgi girdiği durumlarda, yine bir SMS bilgilendirmesi yapılarak, düzeltmenin nasıl yapılacağı belirtilecektir.

•İncelemenin tamamlanmasının ardından, tüm Koşulları yerine getirdiği tespit edilen Katılımcıya “PARA YÜKLÜ KARTININ ADRESİNE TESLİM EDİLMEK ÜZERE KARGOYA VERİLDİĞİNİ” belirten 2. bir SMS gönderilecektir. Koşullar’ı yerine getirmediği tespit edilen Katılımcılara ise, ilgili Para yüklü kartı’na hak kazanamadıkları bilgisi SMS ile iletilecektir.

•Bu koşulların yerine getirilmemesi durumunda, Katılımcı Para yüklü kart’a hak kazanamayacaktır

Samsung tarafından yapılacak kontrollerin ardından, tüm koşulların uygun bulunması halinde para yüklü kart gönderimi yapılacaktır. Para yüklü kart içerisine yükleme, başvuru tarihini takip eden 3 hafta sonrasında yapılacak olup, bu süre başvuru yoğunluğuna göre +/- 1 hafta değişiklik gösterebilir.

•Kart içerisine para yüklemesi yapıldığında, başvuru sayfasında kullanılan cep telefonu numarasına para yüklü kartlarının  içerisine yükleme yapıldığına dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

4.     Para yüklü kart Hakedişi Hakkında Önemli Hususlar:

•Bir Katılımcı tek faturada en fazla 3 adet TV için para yüklü kart hakedişinden yararlanabilecektir.

Ürün Satın Alırken Satış Noktasında Yerine Getirilmesi Gereken Hususlar ile Ürün Satın Alındıktan Sonra Yerine Getirilmesi Gereken Hususları ve Kampanya Katılım koşullarını yerine getiren Katılımcılar Kampanya’dan yararlanabilecektir.

Modele Göre Sağlanacak Para yüklü kartı Bedelleri ve Kampanyalı TV Model Listesi

SERİ TVMODELKODU PARAKART
NEO QLED 8K  QE85QN900BTXTK 20000 TL
NEO QLED 8K  QE75QN900BTXTK 13500 TL
NEO QLED 8K  QE65QN900BTXTK 11000 TL
NEO QLED 8K  QE75QN800BTXTK 8500 TL
NEO QLED 8K  QE65QN800BTXTK 6250 TL
NEO QLED 8K  QE65QN700BTXTK 4000 TL
NEO QLED 8K  QE55QN700BTXTK 3000 TL
NEO QLED 4K  QE85QN90BATXTK 5000 TL
NEO QLED 4K  QE85QN85BATXTK 4000 TL
NEO QLED 4K  QE75QN95BATXTK 4000 TL
NEO QLED 4K  QE75QN90BATXTK 4000 TL
NEO QLED 4K  QE75QN85BATXTK 3000 TL
NEO QLED 4K  QE65QN90BATXTK 3500 TL
NEO QLED 4K  QE65QN85BATXTK 2250 TL
NEO QLED 4K  QE55QN90BATXTK 2750 TL
NEO QLED 4K  QE55QN85BATXTK 1750 TL
NEO QLED 4K  QE50QN90BATXTK 1750 TL
OLED 4K  QE65S95BATXTK 3500 TL
OLED 4K  QE55S95BATXTK 2750 TL
THE FRAME  QE85LS03BAUXTK 4500 TL
THE FRAME  QE75LS03BAUXTK 3000 TL
THE FRAME  QE65LS03BAUXTK 3000 TL
THE FRAME  QE55LS03BAUXTK 2750 TL
THE SERIF  QE55LS01BAUXTK 2750 TL
THE SERO QE43LS05BAUXTK 2250 TL
FREESTYLE  SP-LSP3BLAXTK 1750 TL

5.     Hakediş Süreci:

•İlgili para yüklü kartı bedeline tüm vergiler dahildir. Bu para yüklü kartının vergilendirilebilir kazanç oluşturduğu durumlarda tüm vergi yükümlülükleri münhasıran katılımcının sorumluluğundadır, Samsung’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

•Para yüklü kartları ATM’lerden nakit çekim işlemine kapalıdır.

•Para yüklü kartlar, tüketiciye teslim edildiğinde aktif değildir. Kayıt işlemi yapılmış para yüklü kartların içerisine para yüklemesi, başvuru tarihini takip eden 3 hafta sonrasında yapılacaktır. Bu süre başvuru yoğunluğuna göre +/- 1 hafta değişiklik gösterebilir.

•Para yüklü kartının içerisindeki tutar, kartın aktifleştirildiği tarihten itibaren 30 gün içinde kullanılabilir. 31. gün kartın içerisindeki tüm bakiye sıfırlanacaktır. Para yüklü kart içerisindeki bakiyenin kullanım tarihinin sona ermesine 5 gün kala ilgili tüketiciye sms ile bir hatırlatma gönderilecektir.

•Her bir Para yüklü kart’ın içerisine yüklenecek maksimum tutar 1250 TL’dir. Bir tüketicinin 1250TL’den daha fazla bir tutarda hediye kazanması halinde, çoklu kart teslimi organize edilecektir. Örneğin 2.000TL değerinde para yüklü kartına hak kazanan tüketicilere 1 adet 1250 TL, 1 adet 750 TL değerinde para yüklü kartı teslim edilecektir. Tutarın bölünmesi halinde tüm kartlar aynı zarf içerisinde Katılımcıya teslim edilecektir.

•Ürün teslimatı, satışı gerçekleştiren 3. Parti tarafından; para yüklü kart teslimatı ise, kurulum yapacak olan yetkili servis tarafından gerçekleştirilecek olup ürün teslimatı ve para yüklü kart teslimatına ilişkin Samsung’un sorumluluğu bulunmamaktadır. Para yüklü kart bedelinin indirim veya nakdi olarak verilmesi talep edilemez. Samsung Online Mağaza alışverişlerinde para yüklü kart teslimatı tüketici başvurusunun onaylanmasının ardından kargo yoluyla yapılacaktır.

•Para yüklü kart şifresi kart numarasının son 4 hanesidir.

•Kampanyaya dahil olan Ürünler’de iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün’ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda tüketiciye ulaştırılan para yüklü kartı’nın da bakiyesi eksiksiz olarak iade edilmesi gerekmektedir. (Para yüklü kart içerisinde yer alan bakiyenin Katılımcı tarafından kullanılmış olması durumunda; ilgili tutar TV’nin iadesi durumunda Katılımcı’dan talep edilebilecektir.)

•Katılımcılar’ın kartına yüklenecek tutarın kullanım yerlerinin belirlenmesinden, kart özelliklerinden ve kullanımı ile ilgili yaşanabilecek her türlü sorundan yalnızca para yüklü kart şirketi sorumludur.

•Para yüklü kartın üzerinde yer alan Son Kullanma Tarihi’nin, kartın içerisine yüklenen bakiye ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Resmi olarak kartın geçerlilik süresini belirtmektedir.

•Para yüklü kart’ın kullanım yerlerinin belirlenmesi ve kart özelliklerine ilişkin Samsung’un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılara iletilen kart içerisinde olan tutar Visa Kartın geçerliği olduğu tüm satış noktalarında kullanılabilecektir.

•Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir. Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve Kampanya Koşulları’na uygun olması durumunda, Kampanya’dan faydalanabilecektir.

•Tavsiye edilen satış fiyatları değişiklik gösterebilir. Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Koşullar’da herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Web-Sitesi’nde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Kampanya kapsamındaki ürün adetleri ve renkleri stoklarla sınırlıdır.

Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Koşullar’da herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, Web-Sitesi’nde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Bu kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Tacirler adına düzenlenen faturalar Kampanya’dan yalnızca 3 adet ürünle sınırlı olmak üzere faydalanabilirler. Tüketici tarafından verilen adres ve iletişim bilgilerinin eksik ya da hatalı olmasından veya güncel olmamasından kaynaklanabilecek sorunlardan Samsung sorumlu değildir.

•Stok yetersizliği vb. sebeplerden ötürü ileri teslim tarihli olarak satın alınan TV’ler için kampanya başvuru tarihleri uzatılmayacak olup, ürün tesliminin TV son kurulum tarihine yetişmemesi durumunda sorumluluk/karar yetkisi tamamen tüketicide bulunmakta ve Samsung’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır. Kampanyayla ilgili detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve https://www.samsung.com/tr/para-yuklu-kart-kampanyasi-kasim-2022/ web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/para-yuklu-kampanyasi-kasim-2022/

Dev Maçlara Samsung TV'lerle Eşlik Edin Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung çamaşır ve kurutma makinelerinden ikili alımlarda 2000 TL para yüklü kart hediye

Fırsat Süresi Doldu
Daha Az Enerji, Daha Fazla Kapasite Seçili çamaşır ve kurutma...Daha Fazla

Daha Az Enerji, Daha Fazla Kapasite Seçili çamaşır ve kurutma makinelerinden yapacağınız ikili alımlarda 2000 TL para yüklü kart hediye!

Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-11-30

Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Seçili Samsung Çamaşır Ve Kurutma Makinelerinde İkili Satın Alımlarda 2.000 Tl Para Yüklü Kart Kazanma Fırsatı” (‘Kampanya’) kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili satış noktalarından ve shop.samsung.com/tr web sitesi üzerinden 01.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan stoku bulunan Samsung marka seçili çamaşır makineleri ve kurutma makineleri (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; kampanyaya dahil olan seçili ürünlerden farklı ürün gruplarına mensup olmak kaydıyla iki adedinin satın alınması durumunda aynı faturada çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesi ürünleri ile yapılacak ikili alımda tüketiciler (“Katılımcı”) kampanyadan yararlanarak, 3. taraf para yüklü kart şirketi tarafından belirlenen süre, yer ve diğer koşullara uygun olarak kullanılabilecek 2000 TL Para Yüklü Kart kazanma fırsatı elde edeceklerdir.

Şüpheye mahal vermemek üzere, kampanyaya başvurabilmek ve kampanya kapsamında sağlanan hediye fırsatından faydalanabilmek için ikili satın alım yapılan ürünlerin farklı ürün grubundan olması gerekmektedir.

Kampanyadan tacirler, ticari ünvan sahipleri ve kurumsal alım yapanlar bir kez faydalanabilir. Samsung personelleri kampanyadan yararlanamaz. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin aynı gün satın alınmış ve aynı faturada yer alan ürünler olması gereklidir.

Hepsiburada.com üzerinden gerçekleştirilen satın alımlarda kampanya yalnızca hepsiburada satıcılı ürünler için geçerlidir.

Kampanyaya dahil olan ve kurutma makinesi ürün grubundan bir ürün ile birlikte satın alınması durumunda 2000 TL Para Yüklü Kart hediye edilecek olan seçili çamaşır makinesi modelleri aşağıda yer almaktadır :

WW70TA026AE/AH, WW70T4020CE/AH, WW80TA026AE/AH, WW80T4020CE/AH, WW80T4020CX/AH, WW90T4020CE/AH, WW90TA046AH/AH, WW90TA046AX/AH, WW90T4540AE/AH, WW90T4540AX/AH, WW90T554DAW/AH, WW90T554DAN/AH, WW90T754DBH1AH, WW90T754DBX1AH, WW10T754DBH1AH, WW10T754DBX1AH, WW10T604DLE1AH, WW10T604DLN1AH, WW10T634DLE1AH, WW10T634DLN1AH, WF16T6500GV/AH, WW11BGA046AEAH, WW11BBA046AEAH, WW11BBA046ABAH, WW11BB944DGBAH, WW11BB944DGHAH, WW11BB944DGMAH, WW11BB534DAEAH, WW11BB534DABAH

Kampanyaya dahil olan ve çamaşır makinesi ürün grubundan bir ürün ile birlikte satın alınması durumunda 2000 TL Para Yüklü Kart hediye edilecek olan seçili çamaşır kurutma makinesi modelleri aşağıda yer almaktadır :

DV90BB5245AEAH, DV90BB9445GHAH, DV90BB9445GMAH, DV90TA040AE/AH, DV90T8240SE/AH, DV90TA240AX/AH, DV90T5240AW/AH, DV90T5240AN/AH

SATIN ALIM SONRASI DİKKAT EDİLECEK KONULAR VE BAŞVURU SÜRECİ :

Ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak satın alan katılımcıların, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 15.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir. Ürün kurulumlarını kampanyada belirtilen sürede gerçekleştiren katılımcılar, ardından en geç 20.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-para-kart-kampanyasi-kasim-2022 websitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu istenilen tüm verilerle birlikte eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını, servis kurulum formunu başvuru sayfasında belirtilen yere yüklemeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılan katılımcının, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir. En geç belirtilen tarihlere kadar www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-para-kart-kampanyasi-kasim-2022 websitesi adresi üzerinden başvurusunu hiç ve/veya gereği gibi (eksiksiz ve doğru) tamamlamayan katılımcılar, kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya başvurusu sonrası, başvurusunun alındığına dair bir bilgilendirme, tüketicinin başvuru esnasında belirtmiş olduğu e-posta adresine gönderilecektir.

Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile kurulum esnasında verilen bilgilerin ve fatura üzerindeki bilgilerin aynı olması gerekmektedir. Kampanya`ya katılan Katılımcı`nın, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir.

Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden (e-mail adresi, cep telefonu numarası, ürün kurulum adresi vb.) dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve kampanya koşullarına uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir.

Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlardan Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Başvurusunun alındığına dair teyit kisiye e-posta ile gönderilecek olup, başvuru durumu ile ilgili bilgilendirme almayan katılımcılar, Samsung’un çağrı merkezini arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.

Kampanyaya dahil olan ürünler ve Para Yüklü Kart’ta iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda TL yüklü Para Kartı da (yüklenen tutarı ile) iade etmesi gerekmektedir. Katılımcının Para Yüklü Kart İçerisine yüklenen TL’nin parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır.

Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve yetkili bayideki stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Kampanya kapsamındaki ürün adetleri, renkleri, TL Para Yüklü Kart adetleri stoklarla sınırlıdır ve ürünler için stok 500 adettir. TL Para Yüklü Kart Stok Adedi: 500

Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

Satın alım sonrası ürünlerin ve Para Yüklü Kart’ın tüketiciye teslimi, Para Yüklü Kart’ın kullanım yeri, şekli, yöntemi vb. hususlar 3. tarafça yönetilecek olan bir prosedür olup, Samsung’un bir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Samsung, kampanya koşullarında istedigi zaman değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-para-kart-kampanyasi-kasim-2022 adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların hediye çeki ve para kartı ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait para kartı iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) ve Aydınlatma Metnine uygun olarak kampanyanın yürütülmesi amacı ile elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, konusunda bilgilendirilmiştir.

Bu kampanya, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.

Güncel kampanya koşulları www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-para-kart-kampanyasi-kasim-2022 adresindedir.

https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-parakart-kampanyasi-kasim-2022/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinelerinden ikili alıma elektrikli süpürge veya mikrodalga hediye

Fırsat Süresiz
Evinizde Yenilikçi Teknolojilere Yer Açın! Seçili buzdolabı, bulaşık ve çamaşır...Daha Fazla

Evinizde Yenilikçi Teknolojilere Yer Açın! Seçili buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinelerinden yapacağınız ikili alımlarda elektrikli süpürge veya mikrodalga hediye!

Kampanya Tarihleri: 2022-11-01 ~ 2022-12-01

Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Seçili Samsung Buzdolabı, Çamaşır Makinesi Ve Bulaşık Makinesi İkili Alımlarında Elektrikli Süpürge Veya Mikrodalga Hediye” (‘Kampanya’) kampanyası kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung yetkili satış noktalarından ve shop.samsung.com/tr web sitesi üzerinden 01.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan stoku bulunan Samsung marka seçili buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; kampanyaya dahil olan seçili ürünlerden aynı faturada buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ürünlerinden farklı ürün gruplarına mensup olmak kaydıyla yapılacak ikili alımda tüketiciler (“Katılımcı”) kampanyadan yararlanarak, VC07R302MVP/TR model kodlu elektrikli süpürge veya MS23J5133AT/TR model kodlu mikrodalga fırın kazanma fırsatı elde edeceklerdir.

Şüpheye mahal vermemek üzere, kampanyaya başvurabilmek ve kampanya kapsamında sağlanan hediye fırsatından faydalanabilmek için ikili satın alım yapılan ürünlerin birbirinden farklı ürün grubundan olması gerekmektedir.

Kampanyadan tacirler, ticari ünvan sahipleri ve kurumsal alım yapanlar bir kez faydalanabilir. Samsung personelleri kampanyadan yararlanamaz. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin aynı gün satın alınmış ve aynı faturada yer alan ürünler olması gereklidir.

Hepsiburada.com üzerinden gerçekleştirilen satın alımlarda kampanya yalnızca hepsiburada satıcılı ürünler için geçerlidir.

Elektrikli Süpürge veya Mikrodalga Fırın hediyesi Samsung Yetkili Bayii satın alımlarda, satın alım anında hediye edilecektir. Samsung Yetkili Bayilerinden hediye edilecek olan süpürge modeli VC07R302MVR/TR olacaktır.

Kampanyaya dahil olan ve diğer üç ürün grubunda yer alan beyaz eşyalardan biri ile birlikte satın alınması durumunda hediye ürün verilecek olan seçili buzdolabı modelleri aşağıda yer almaktadır :

RT38K50AQWW/TR, RT46K6000WW/TR, RT46K6000S8/TR, RT46K6360WW/TR, RT50K6000WW/TR, RT46K6360SL/TR, RL4323RBAWW/TR, RT50K6000S8/TR, RL4323RBAS8/TR, RB50RS334WW/TR, RL4353FBAWW/TR, RB50RS334SA/TR, RT53K6030WW/TR, RL4353FBASL/TR, RT53K6030S8/TR, RB56TS754WW/TR, RT53K6360WW/TR, RB56TS754SA/TR, RT53K6360SL/TR, RT62K7040WW/TR, RT62K7040SL/TR, RS66A8100S9/TR, RF48A4000M9/TR, RF49A5002SR/TR, RS62R50011L/TR, RS62R50012C/TR, RF50K5920SL/TR, RF85A911ASL/TR, RF85A912AB1/TR

Kampanyaya dahil olan ve diğer üç ürün grubunda yer alan beyaz eşyalardan biri ile birlikte satın alınması durumunda hediye ürün verilecek olan seçili çamaşır makinesi modelleri aşağıda yer almaktadır :

WW70TA026AE/AH, WW70T4020CE/AH, WW80TA026AE/AH, WW80T4020CE/AH, WW80T4020CX/AH, WW90T4020CE/AH, WW90TA046AH/AH, WW90TA046AX/AH, WW90T4540AE/AH, WW90T4540AX/AH, WW90T554DAW/AH, WW90T554DAN/AH, WW90T754DBH1AH, WW90T754DBX1AH, WW10T754DBH1AH, WW10T754DBX1AH, WW10T604DLE1AH, WW10T604DLN1AH, WW10T634DLE1AH, WW10T634DLN1AH, WF16T6500GV/AH, WW11BGA046AEAH, WW11BBA046AEAH, WW11BBA046ABAH, WW11BB534DAEAH, WW11BB534DABAH, WW11BB944DGHAH, WW11BB944DGBAH, WW11BB944DGMAH, WD80TA046BE1AH, WD90TA046BE1AH, WD90T654DBE1AH, WD90T654DBN1AH, WD10T654DBE1AH, WD10T654DBN1AH, WD12TP34DSH/AH, WD12TP34DSX/AH

Kampanyaya dahil olan ve diğer üç ürün grubunda yer alan beyaz eşyalardan biri ile birlikte satın alınması durumunda hediye ürün verilecek olan seçili bulaşık makinesi modelleri aşağıda yer almaktadır :

DW60M5042FW/TR, DW60M5042FS/TR, DW60M5050BB/TR, DW60M5052FW/TR, DW60M5052FS/TR, DW60M5062FW/TR, DW60M5062FS/TR, DW60M6072FW/TR, DW60M6072FS/TR, DW60A8050FS/TR

SATIN ALIM SONRASI DİKKAT EDİLECEK KONULAR VE BAŞVURU SÜRECİ :

Ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak satın alan katılımcıların, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 15.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir. Belirtilen şekilde kurulum yaptırmayan katılımcılar kampanyadan faydalanamazlar.

Ürün kurulumlarını kampanyada belirtilen sürede gerçekleştiren katılımcılar, ardından en geç 20.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-hediye-kampanyasi-kasim-2022 websitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu, istenilen tüm verilerle birlikte eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını ve satın alınan ürünün servis kurulum formunu başvuru sayfasında belirtilen yere yüklemeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılan katılımcının, adına fatura ve kurulum fişi düzenlenen kişi olması gerekmektedir. En geç 20.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-hediye-kampanyasi-kasim-2022 websitesi adresi üzerinden başvurusunu hiç ve/veya gereği gibi (eksiksiz ve doğru) tamamlamayan katılımcılar, kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya başvurusunun tamamlanmasının hemen ardından başvurunun alındığına dair bir bilgilendirme, tüketicinin başvuru esnasında belirtmiş olduğu e-posta adresine gönderilecektir.

Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile kurulum esnasında verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir.

Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden (e-mail adresi, cep telefonu numarası, ürün kurulum adresi vb.) dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve kampanya koşullarına uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir.

Kampanya kapsamında yapılan her ikili alım için sepete yalnızca 1 hediye ürün eklenmesi gerekmektedir, hak edişler her ikili alımda yalnızca 1 ürün için hesaplanacaktır.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan sorunlarda Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hediye VC07R302MVP/TR model kodlu elektrikli süpürge veya MS23J5133AT/TR model kodlu mikrodalga fırın başvurusunun alındığına dair teyit kisiye e-posta ile gönderilecek olup, başvuru durumu ile ilgili bilgilendirme almayan katılımcılar, Samsung’un çağrı merkezini arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.

Her katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir. Birden fazla yapılan başvurular reddedilecektir.

Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Kampanyaya katılım için son satın alım tarihi 30 Kasım 2022 olup, sonraki günlerde yapılan satın alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya dahil olan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya sunulan hediye cihaz hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir. Hediye ürünün kullanım talimatında gösterildiği gibi kullanılması gerekmekte olup hediye ürün ile ilgili olabilecek sorunlar, hatalı ve hasarlı ürün gönderimi vb. süreçler ile ilgili Samsung’un bir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Katılımcının Samsung VC07R302MVP/TR Elektrikli Süpürge veya MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırın hediyesinin parasal karşılığını talep etme veya hediye ürün yerine indirim talep etme, ürün rengi seçme hakkı bulunmamaktadır.

Ürün teslimatı, satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.

Katılımcının tüm kampanya koşullarını yerine getirmesi ve Samsung VC07R302MVP/TR Elektrikli Süpürge veya MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırın hediyesi hakkından yararlanması durumunda; hediye cihaz tüketicinin kampanya başvurusu esnasında formda belirtmiş olduğu açık adresine 3. taraf bir kargo şirketi aracılığıyla 45 gün içinde (başvuru onayının SMS ile bildirildiği tarihten itibaren) gönderilecektir. Başvurunun onaylanması durumunda tüketicinin kampanya katılım onayı ve hediye ürünün katılımcıya teslim edileceğini belirten bir SMS gönderilecektir. Kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamayacağı bilgisi SMS ile iletilecektir.

Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin nihai satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında verilen Samsung VC07R302MVP/TR Elektrikli Süpürge veya MS23J5133AT/TR Mikrodalga Fırın hediyesi stoklarla sınırlıdır ve işbu kampanya kapsamında 1000 adettir.

Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-hediye-kampanyasi-kasim-2022 adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye haklarını iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanyadan tacirler, ticari ünvan sahipleri ve kurumsal alım yapanlar bir kez faydalanabilir. Samsung personelleri kampanyadan yararlanamaz. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarıyla birleştirilemez.

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Kampanya, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Ürün fiyatları ve indirim oranları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir.

Tüketicilerin bilgileri, kampanyaya katılım halinde, Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak yetkili bayiler üzerinden elde edilmektedir /toplanmaktadır. Tüketicinin bilgileri kampanya katılımı için gerekliliklerin yerine getirilmesi amacıyla hizmet sağlayıcılarla paylaşılabilir.

Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezinden ulaşabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-hediye-kampanyasi-kasim-2022 adresindedir.

https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ikili-alim-hediye-kampanyasi-kasim-2022/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Seçili Samsung Beyaz Eşyalarda geçerli 750 TL Hediye Çeki!

Fırsat Süresi Doldu
Seçili Samsung Beyaz Eşyalarda geçerli 750 TL Hediye Çeki! Kampanya...Daha Fazla

Seçili Samsung Beyaz Eşyalarda geçerli 750 TL Hediye Çeki! Kampanya Tarihleri: 2022-10-01 ~ 2022-11-30

1 KASIM – 30 KASIM 2022

AVM ÖZEL HEDİYE ÇEKİ KAMPANYASI

KAMPANYA KOŞULLARI

Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen “Seçili Samsung Beyaz Eşyalarda 750 TL Hediye Çeki” (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu Kampanya Koşulları belgesinde (‘Belge’) ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup (Belge’deki ve diğer alanlardan duyurulacak şartlar topluca ‘Koşullar’ olarak adlandırılacaktır), Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu Koşullar’ı okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan satış noktalarından (Yavuzlar Samsung Yetkili Bayi Akbatı AVM Mağaza, Zirve Samsung Yetkili Bayi Marmara Park Mağaza, Yücesoy Samsung Yetkili Bayi Mardian AVM Mağaza, Akkoç DTM Samsung Yetkili Bayi Kentplaza Mağaza ve Gizerler Samsung Yetkili Bayi M1 AVM Mağaza için 1.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında) satın alınmış ve kampanyaya dahil olan ve stoku bulunan seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi Ürün/ler’ için geçerli olup kampanyaya dahil olan ürünlerden satın alan tüketiciler (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda seçili buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ürünlerde kullanmak üzere KDV dahil 750 TL indirime hak kazanacaktır.

Katılımcı’ların, indirimden faydalanabilmesi için öncelikle www.samsung.com/tr/beyaz-esya-avm-indirimi-kampanyasi-ekim-2022 sayfasında yer alan başvuru formundaki gerekli bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. İlgili başvurular başarılı bir şekilde alındıktan hemen sonra Katılımcı’ya başvuru onayını içeren bir SMS iletilecek olup, başvuru onay SMS’i tüketicinin tek kullanımlık kod bilgisini de içerecektir. Katılımcı’lar söz konusu kod bilgisini elde ettikten sonra, direkt olarak yukarıda belirtilen ilgili Samsung yetkili bayisinin ilgili mağazasından (Yavuzlar Samsung Yetkili Bayi Akbatı AVM Mağaza, Zirve Samsung Yetkili Bayi Marmara Park Mağaza, Yücesoy Samsung Yetkili Bayi Mardian AVM Mağaza ve Akkoç DTM Samsung Yetkili Bayi Kentplaza Mağaza) tek kullanımlık kod ile satın alımlarını gerçekleştirebilirler.

Kampanyaya dahil olan ve başvuru sonucunda alınan indirim koduyla birlikte satın alınması durumunda 750 TL indirim sağlanacak olan seçili buzdolabı ürün kodları aşağıdaki gibidir:

RT38K50AQWW/TR, RT46K6000WW/TR, RT46K6000S8/TR, RT46K6360WW/TR, RT50K6000WW/TR, RT46K6360SL/TR, RL4323RBAWW/TR, RT50K6000S8/TR, RL4323RBAS8/TR, RB50RS334WW/TR, RL4353FBAWW/TR, RB50RS334SA/TR, RT53K6030WW/TR, RL4353FBASL/TR, RT53K6030S8/TR, RB56TS754WW/TR, RT53K6360WW/TR, RB56TS754SA/TR, RT53K6360SL/TR, RT62K7040WW/TR, RT62K7040SL/TR, RS66A8100S9/TR, RF48A4000M9/TR, RF49A5002SR/TR, RS62R50011L/TR, RS62R50012C/TR, RF50K5920SL/TR, RF85A911ASL/TR, RF85A912AB1/TR

Kampanyaya dahil olan ve başvuru sonucunda alınan indirim koduyla birlikte satın alınması durumunda 750 TL indirim sağlanacak olan seçili çamaşır makinesi ürün kodları aşağıdaki gibidir:

WW70TA026AE/AH, WW80TA026AE/AH, WW80T4020CX/AH, WW90T4020CE/AH, WW90TA046AH/AH, WW90TA046AX/AH, WW90T4540AE/AH, WW90T4540AX/AH, WW90T554DAW/AH, WW90T554DAN/AH, WW90T754DBH1AH, WW90T754DBX1AH, WD80TA046BE1AH, WD90TA046BE1AH, WD90T654DBE1AH, WD90T654DBN1AH, WW10T604DLE1AH, WW10T604DLN1AH, WW10T634DLE1AH, WW10T634DLN1AH, WF16T6500GV/AH, WD12TP34DSH/AH, WD12TP34DSX/AH, WW10T754DBH1AH, WW10T754DBX1AH, WD10T654DBE1AH, WD10T654DBN1AH, WW11BGA046AEAH, WW11BBA046AEAH, WW11BBA046ABAH, WW11BB944DGBAH, WW11BB534DAEAH, WW11BB534DABAH, WW11BB944DGHAH.

Kampanyaya dahil olan ve başvuru sonucunda alınan indirim koduyla birlikte satın alınması durumunda 750 TL indirim sağlanacak olan seçili kurutma makinesi ürün kodları aşağıdaki gibidir:

DV90TA040AE/AH, DV90T8240SE/AH, DV90TA240AX/AH, DV90T5240AW/AH, DV90T5240AN/AH, DV90BB5245AEAH, DV90BB9445GHAH, DV90BB9445GMAH

Kampanyaya dahil olan ve başvuru sonucunda alınan indirim koduyla birlikte satın alınması durumunda 750 TL indirim sağlanacak olan seçili bulaşık makinesi ürün kodları aşağıdaki gibidir:

DW60M5042FW/TR, DW60M5042FS/TR, DW60M5050BB/TR, DW60M5052FW/TR, DW60M5052FS/TR, DW60M5062FW/TR, DW60M5062FS/TR, DW60M6072FW/TR, DW60M6072FS/TR, DW60A8050FS/TR

Kampanya başvurusu için son tarih 30 Kasım 2022’dir. Aynı şekilde, başvurunun onaylanması durumunda iletilen tek kullanımlık kodların son kullanım tarihi 30 Kasım 2022’dir. Kod stok adedi : 10.000 Belirli ürünlere ilişkin alışverişin en geç bu tarihe kadar yapılması gerekmektedir. Her kod yalnızca 1 kez kullanılabilir. Kampanya kapsamındaki ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Her bir ürün grubu için (buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi) stok adedi: 500. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarından 1 adediyle birleştirilebilir. Her katılımcı (tüketiciler,tacirler ve ticari unvan sahipleri dahil) Kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir. Ürünler’in teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Katılımcı tarafından iletilen telefon/ e-mail/ adres vs. bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından, indirim kodu alınamamasından/kullanılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Her katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir. Her telefon numarası kampanyaya 1 kez katılabilir. Kampanyadan her katılımcı yalnızca 1 adet ürün satın alımı için faydalanabilir. Ürün sepetinde birden fazla ürün bulunması durumunda hediye çeki tutarı, sepetteki en yüksek satış fiyatına sahip ürün üzerinden hesaplanacaktır. Samsung, kurallara aykırı ve/veya mükerrer olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir. Kampanyaya dahil olan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya sunulan indirim hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir. Katılımcının indirim tutarının parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Katılımcılar, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) ve Aydınlatma Metnine uygun olarak kampanyanın yürütülmesi amacı ile elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması konusunda bilgilendirilmiştir. Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Kampanya, Türkiye sınırları dahilindedir. Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/beyaz-esya-avm-indirimi-kampanyasi-ekim-2022 adresinden ulaşabilirsiniz. Samsung güncel mağaza listesi için bkz. https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/

https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-avm-indirimi-kampanyasi-ekim-2022/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Beyaz Eşyaların % 10’u Değerinde Hediye Çeki Kazan

Fırsat Süresi Doldu
Samsung Alışveriş günlerine özel fırsat! Aldığınız seçili beyaz eşyaların %10’u...Daha Fazla

Samsung Alışveriş günlerine özel fırsat! Aldığınız seçili beyaz eşyaların %10’u değerinde hediye çekini anında kazanın, hemen kullanın!

“1 – 30 KASIM 2022

ALIŞVERİŞ GÜNLERİNE ÖZEL SEÇİLİ SAMSUNG BEYAZ EŞYALARDA

%10 HEDİYE ÇEKİ FIRSATI”

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan Teknofish Samsung Yetkili Bayi, Gizerler Samsung Yetkili Bayi, Sadıkoğulları Samsung Yetkili Bayi, Samsun DTM Samsung Yetkili Bayilerinden 01.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında Adana, Malatya ve Samsun illerinde ikamet eden tüketiciler tarafından satın alınacak, kampanyaya dahil olan ve stoku bulunan seçili Samsung marka buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; Adana, Malatya ve Samsun illerinde ikamet eden tüketicilerin (“Katılımcı”) Kampanya Koşullarını yerine getirdikten sonra belirtilen Ürünler’i satın almaları durumunda  Kampanya kapsamında yer alan seçili ve stoku bulunan Ürünler’de geçerli tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %10 tutarında hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacaklardır.

Kampanya yalnızca yukarıda belirtilen illerde (Adana, Malatya ve Samsun) ikamet eden ve alışverişini Teknofish Samsung Yetkili Bayi, Gizerler Samsung Yetkili Bayi, Sadıkoğulları Samsung Yetkili Bayi, Samsun DTM Samsung Yetkili Bayiinden gerçekleştirecek olan tüketiciler için geçerli olup, Katılımcı’ların, hediye çekinden faydalanabilmeleri için öncelikle belirtilen ilde ikamet ettiklerini gösterir belgeyi; e-devlet aracılığı ile yerleşim yeri (ikametgah) ve diğer adres belgesi sorgulaması yaparak temin edeceği “Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi”ni veya bu belgeye alternatif olarak kendi adlarına kayıtlı elektrik faturası, su faturası veya doğalgaz faturalarından birini (satın alım yaparak kampanyaya başvuracak kişi ile faturanın adına kayıtlı olduğu kişi aynı olmalıdır) yalnızca ad soyad ve ikametgah adresi yer alacak şekilde (bu belgede yer alan diğer bilgileriniz dikkate alınmayacak olup ad soyad ve ikametgah adresi haricindeki kişisel bilgilerinizin (ilgili belge içerisinde yer alan barkod numaraları dahil) karartılarak gönderilmesi yalnızca ad soyad ve ikametgah adresinize ilişkin bilgilerin okunaklı olması gerekmektedir.) www.samsung.com/tr/beyaz-esya-sehir-kampanyasi-ekim-2022 adresine eklemeleri ve bu sayfadaki başvuru formunda yer alan gerekli bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. İlgili başvurular başarılı bir şekilde alındıktan hemen sonra Katılımcı’ya başvurusunun alındığına dair bir e-posta gönderilecektir. Başvurular incelendikten sonra ise, Katılımcı’ya başvuru onayını içeren bir SMS iletilecek olup, başvuru onay SMS’i tüketicinin tek kullanımlık hediye çeki kod bilgisini de içerecektir. Katılımcı’lar söz konusu kod bilgisini elde ettikten sonra, direkt olarak yukarıda belirtilen illerde yer alan ve yukarıda belirtilen Samsung yetkili bayiilerinden (Teknofish Barajyolu Mağaza, Teknofish Tarsu AVM Mağaza, Teknofish Yeni Çukurova Mağaza, Teknofish Esas01 Mağaza, Teknofish Optimum Mağaza, Teknofish Kenan Evren Bulvarı Mağaza, Gizerler Merkez Mağaza, Gizerler Osmaniye Mağaza, Gizerler Saydam Mağaza, Gizerler M1 Mağaza) tek kullanımlık hediye çeki kodu ile satın alımlarını gerçekleştirebilirler.

Kampanyaya dahil olan seçili buzdolabı ürün kodları ve ilgili ürün kodu için geçerli hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

RT38K50AQWW/TR 836 RB56TS754WW/TR 1904
RT46K6000WW/TR 971 RT53K6360WW/TR 82
RT46K6000S8/TR 1093 RB56TS754SA/TR 2078
RT46K6360WW/TR 465 RT53K6360SL/TR 82
RT50K6000WW/TR 1376 RT62K7040WW/TR 2051
RT46K6360SL/TR 491 RT62K7040SL/TR 2187
RL4323RBAWW/TR 1336 RS66A8100S9/TR 2203
RT50K6000S8/TR 1578 RF48A4000M9/TR 2333
RL4323RBAS8/TR 1433 RF49A5002SR/TR 2333
RB50RS334WW/TR 1562 RS62R50011L/TR 2592
RL4353FBAWW/TR 1565 RS62R50012C/TR 2657
RB50RS334SA/TR 1740 RF50K5920SL/TR 2463
RT53K6030WW/TR 1507 RF85A911ASL/TR 3759
RL4353FBASL/TR 1647 RF85A912AB1/TR 3888
RT53K6030S8/TR 1697    

 

 

Kampanyaya dahil olan seçili çamaşır makinesi ürün kodları ve ilgili ürün kodu için geçerli hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

WW70TA026AE/AH 663 WW10T604DLN1AH 1045
WW80TA026AE/AH 794 WW10T634DLE1AH 1093
WW80T4020CX/AH 850 WW10T634DLN1AH 1160
WW90T4020CE/AH 802 WW11BBA046AEAH 931
WW90TA046AH/AH 834 WW11BBA046ABAH 1012
WW90TA046AX/AH 996 WW11BB534DAEAH 1077
WW90T4540AE/AH 875 WW11BB534DABAH 1160
WW90T4540AX/AH 931 WW11BB944DGHAH 1201
WW90T554DAW/AH 994 WW11BB944DGBAH 1234
WW90T554DAN/AH 1044 WW11BB944DGMAH 1297
WW90T754DBH1AH 835 WD12TP34DSH/AH 2037
WW90T754DBX1AH 1030 WD12TP34DSX/AH 2083
WD80TA046BE1AH 1190 WW10T754DBH1AH 932
WD90TA046BE1AH 1360   WW10T754DBX1AH 1327
WD90T654DBE1AH 1598   WD10T654DBE1AH 1670  
WD90T654DBN1AH 1681   WD10T654DBN1AH 1810  
WW10T604DLE1AH 842   WF16T6500GV/AH 1475  

 

Kampanyaya dahil olan seçili kurutma makinesi ürün kodları ve ilgili ürün kodu için geçerli hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

DV90BB5245AEAH 1458
DV90BB9445GHAH 1582
DV90BB9445GMAH 903
DV90TA040AE/AH 1259
DV90T8240SE/AH 1128
DV90TA240AX/AH 1325
DV90T5240AW/AH 1391
DV90T5240AN/AH 1458

 

Kampanyaya dahil olan seçili bulaşık makinesi ürün kodları ve ilgili ürün kodu için geçerli hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

DW60M5042FW/TR 670 DW60M5062FW/TR 778
DW60M5042FS/TR 706 DW60M5062FS/TR 814
DW60M5050BB/TR 617 DW60M6072FW/TR 843
DW60M5052FW/TR 720 DW60M6072FS/TR 879
DW60M5052FS/TR 756 DW60A8050FS/TR 1239

 

Kampanya başvurusu için son tarih 30 Kasım 2022 olup, başvurunun onaylanması durumunda iletilen tek kullanımlık kodların son kullanım tarihi 30 Kasım 2022 (saat 23:59)’dir. Hediye Çeki Kod stok adedi: 10.000 Kampanya kapsamındaki ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Her bir ürün grubu için (buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi) stok adedi: 500.  Kampanya, diğer Samsung kampanyalarından 1 adediyle birleştirilebilir.  Kampanya başvuru sayfasında yer alan alanda kişinin yukarıda belirtilen illerde ikamet etmekte olduğunu gösterir “Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi”, elektrik faturası, su faturası veya doğalgaz faturasını   ibraz etmemesi halinde ya da bu belgenin sahte olduğu tespit edilen Katılımcılar kampanyadan faydalanamaz. Kodlar tek kullanımlıktır ve aynı kod ile ikinci kez alışveriş yapılamaz. Her katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir. Kampanyadan her katılımcı yalnızca 1 adet ürün satın alımı için faydalanabilir. Ürün sepetinde birden fazla ürün bulunması durumunda hediye çeki tutarı, sepetteki en yüksek satış fiyatına sahip ürün üzerinden hesaplanacaktır. Ürünler’in teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Katılımcı tarafından iletilen telefon/ e-mail/ adres vs. bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından, hediye çeki kodu alınamamasından/kullanılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve yetkili bayideki stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır. Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir. Kampanyaya dahil olan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya sunulan hediye çeki hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir. Katılımcının hediye çeki tutarının parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Katılımcılar, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) ve Aydınlatma Metnine uygun olarak kampanyanın yürütülmesi amacı ile elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, konusunda bilgilendirilmiştir. Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Kampanya, Türkiye sınırları dahilindedir. Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/beyaz-esya-sehir-kampanyasi-ekim-2022 adresinden ulaşabilirsiniz. Samsung güncel mağaza listesi için bkz. https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/

https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-sehir-kampanyasi-ekim-2022/

Şimdi seçili ankastre set alımında geçerli  2.000 TL Para Yüklü Kart  fırsatını kaçırmayın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50TL Samsung Galaxy Store İndirim Kuponu – Uygulama İçi Satın Alım Oyunlarda Geçerli

Fırsat Süresiz
Samsung telefonla linke tıklarsanız oyun içi alt limitsiz 50 tl...Daha Fazla

Samsung telefonla linke tıklarsanız oyun içi alt limitsiz 50 tl kupon kazanacaksınız. Eğer kendi referans kodunuzla başkaları girerse 2 kez daha 50TL kupon kazanabilirsiniz toplamda 150TL alt limitsiz kupon var.

♥Bağlantıyı arkadaşlarınla ​​paylaşman yeterli. Birlikte 50 TL kupon kazanma şansı
http://tiny.cc/kjd0vz?receipt=MJ7JRD#Recommended

♥Bağlantıyı arkadaşlarınla ​​paylaşman yeterli. Birlikte 50 TL kupon kazanma şansı
http://tiny.cc/kjd0vz?receipt=WW4QEL#Recommended

https://us.mcsvc.samsung.com/mcp25/promo/prd_us/4036332816012133120/index.html?t=prm&product=galaxystore&receipt=MJ7JRD#Share

Main promotion image

Main promotion image

Main promotion image Daha Az

Hemen Al
14% Başarılı

Samsung BESPOKE Buzdolapları Lansman Kampanyası

Fırsat Süresiz
BESPOKE Buzdolapları Lansman Kampanyası Tüm Bespoke serisi buzdolaplarına Samsung bayilerinden...Daha Fazla

BESPOKE Buzdolapları Lansman Kampanyası
Tüm Bespoke serisi buzdolaplarına Samsung bayilerinden ön sipariş verin, Galaxy Z Flip4 veya Tab S7 FE tablet hediye fırsatını kaçırmayın.

SEÇİLİ SAMSUNG BESPOKE SERİSİ BUZDOLABI ALIMINDA

GALAXY Z FLIP 4 VEYA GALAXY TAB S7 FE HEDİYE

KAMPANYA KOŞULLARI

Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) tarafından düzenlenen  “Seçili Samsung Bespoke Serisi Buzdolabı Alımında Galaxy Z Flip 4 veya Galaxy Tab S7 FE Hediye” kampanyası (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, kampanyadan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan tüm Samsung Yekili Satış Noktalarından 11.10.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil olan Samsung marka seçili Bespoke Serisi Buzdolapları (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu ürünlerden herhangi birini satın alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda Samsung Galaxy Z Flip 4 Cep Telefonu (SM-F721BZAATUR, SM-F721BZDATUR, SM-F721BLVATUR, SM-F721BLBATUR modellerinden biri) veya Samsung Galaxy Tab S7 FE Tablet (SM-T737NLGATUR, Yeşil)  hediye edilecektir.

Kampanyaya dahil olan ve satın alınması durumunda Samsung Galaxy Z Flip 4 Cep Telefonu hediye edilecek olan seçili Bespoke Serisi buzdolabı modelleri ve kampanyada kapsamındaki kombinasyonları aşağıda yer almaktadır :

RF85A9111AP/TR ürününden 1 adet ya da RB34A6B0EAP/TR ve RZ32A74A5AP/TR  ürünlerinden 2 adet alınmalıdır. 2 adet alım kuralı için, RB34A6B0EAP/TR  ve RZ32A74A5AP/TR ürünlerinden 1’er adet ya da bu ürünlerin herhangi birinden  2 adet alınabilir.

Kampanyaya dahil olan ve satın alınması durumunda Samsung Galaxy Tab S7 FE Tablet (SM-T737NLGATUR, Yeşil)  hediye edilecek olan seçili Bespoke Serisi buzdolabı modelleri aşağıda yer almaktadır:

RZ32A74A5AP/TR, RB34A6B0EAP/TR

SATIN ALIM SONRASI DİKKAT EDİLECEK KONULAR VE BAŞVURU SÜRECİ :

Ürünleri kampanya koşullarına uygun olarak satın alan katılımcıların, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 20.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar Samsung Yetkili Servisi aracılığı ile yaptırması gerekmektedir. Belirtilen şekilde kurulum yaptırmayan katılımcılar kampanyadan faydalanamazlar.

Ürün kurulumlarını kampanyada belirtilen sürede gerçekleştiren katılımcılar, ardından en geç 31.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar https://www.samsung.com/tr/bespoke-lansman-kampanyasi-2022/  websitesi adresinde yer alan kampanya kayıt formunu, istenilen tüm verilerle birlikte eksiksiz olarak doldurmalı ve ürün faturasının renkli ve okunaklı fotoğrafını ve satın alınan ürünün servis kurulum formunu başvuru sayfasında belirtilen yere yüklemeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılan katılımcının, adına fatura ve kurulum fişi düzenlenen kişi olması gerekmektedir. En geç 31.12.2022 (saat 23:59) tarihine kadar https://www.samsung.com/tr/bespoke-lansman-kampanyasi-2022/  websitesi adresi üzerinden başvurusunu  hiç ve/veya gereği gibi (eksiksiz ve doğru) tamamlamayan katılımcılar, kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya başvurusunun tamamlanmasının hemen ardından başvurunun alındığına dair bir bilgilendirme, tüketicinin başvuru esnasında belirtmiş olduğu e-posta adresine gönderilecektir.

Kampanya başvuru formundaki bilgiler ile kurulum esnasında verilen bilgilerin aynı olması gerekmektedir.

Başvuru sırasındaki hatalı ve eksik bildirimlerden (e-mail adresi, cep telefonu numarası, ürün kurulum adresi vb.) dolayı oluşacak hak kaybından sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Katılımcılar, girilen tüm bilgilerin eksiksiz ve kampanya koşullarına uygun olması durumunda, kampanyadan faydalanabilecektir.

Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya tüketiciden kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran katılımcı sorumlu olacaktır. Gönderim sürecinden kaynaklanan  sorunlarda Samsung herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hediye Samsung Galaxy Z Flip 4 Cep Telefonu SM-F721BZAATUR, SM-F721BZDATUR, SM-F721BLVATUR, SM-F721BLBATUR modellerinden biri) veya Samsung Galaxy Tab S7 FE Tablet (SM-T737NLGATUR, Yeşil) başvurusunun alındığına dair teyit kisiye e-posta ile gönderilecek olup,  başvuru durumu ile ilgili bilgilendirme almayan katılımcılar, Samsung’un çağrı merkezini arayarak, sorunun incelenebilmesi amacıyla bilgilendirme yapmalılardır.

Her katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir. Birden fazla yapılan başvurular reddedilecektir.

Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir.

Kampanyaya katılım için son satın alım tarihi 30 Kasım 2022 olup, sonraki günlerde yapılan satın alımlarda kampanya geçerli olmayacaktır.

Kampanyaya dahil olan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya sunulan hediye cihaz hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir. Hediye ürünün kullanım talimatında gösterildiği gibi kullanılması gerekmekte olup hediye ürün ile ilgili olabilecek sorunlar, hatalı ve hasarlı ürün gönderimi vb. Süreçler ile ilgili Samsung’un bir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Katılımcının  Samsung Galaxy Z Flip 4 Cep Telefonu (SM-F721BZAATUR, SM-F721BZDATUR, SM-F721BLVATUR, SM-F721BLBATUR modellerinden biri) veya Samsung Galaxy Tab S7 FE Tablet (SM-T737NLGATUR, Yeşil) hediyesinin parasal karşılığını talep etme veya hediye ürün yerine indirim talep etme hakkı bulunmamaktadır.

Samsung Galaxy Z Flip 4 Cep Telefonu ürün hediyesi için 4 farklı renk seçeneği olup, SM-F721BZAATUR, SM-F721BZDATUR, SM-F721BLVATUR, SM-F721BLBATUR model kodlu farklı renk seçenekli hediye ürünü, Katılımcı başvuru esnasında seçebilecektir.

Ürün gönderimi, satışı gerçekleştiren 3. Kişi tarafından yapılacak olup, Samsung’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

Katılımcının tüm kampanya koşullarını yerine getirmesi ve Samsung Galaxy Z Flip 4 Cep Telefonu veya Samsung Galaxy Tab S7 FE Tablet (SM-T737NLGATUR, Yeşil) hediyesi hakkından yararlanması durumunda; seçili Bespoke Serisi buzdolabı ile hediye ürün tüketicinin kampanya başvurusu esnasında formda belirtmiş olduğu açık adresine 3. taraf bir kargo şirketi aracılığıyla 45 gün içinde (başvuru onayının SMS ile bildirildiği tarihten itibaren) gönderilecektir. Başvurunun onaylanması durumunda tüketicinin kampanya katılım onayı ve hediye ürünün katılımcıya teslim edileceğini belirten bir SMS gönderilecektir. Kampanya koşullarını yerine getirmediği tespit edilen katılımcılara ise, ilgili hediye cihaz kampanyasından faydalanamayacağı bilgisi SMS ile iletilecektir.

Tavsiye edilen satış fiyatları değişiklik gösterebilir. Kampanya kapsamında verilen Samsung Galaxy Z Flip 4 Cep Telefonu, Samsung Galaxy Tab S7 FE Tablet (SM-T737NLGATUR, Yeşil) hediyesi stoklarla sınırlıdır ve işbu kampanya kapsamında 50 adettir.

Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve https://www.samsung.com/tr/bespoke-lansman-kampanyasi-2022/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye haklarını iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanyadan tacirler, ticari unvan sahipleri ve kurumsal alım yapanlar bir kez faydalanabilir. Samsung personelleri kampanyadan yararlanamaz. Kampanya, diğer Samsung kampanyalarıyla birleştirilemez.

Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Kampanya, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

Ürün fiyatları ve indirim oranları Samsung’un tavsiyesi niteliğindedir.

Tüketicilerin bilgileri, kampanyaya katılım halinde, Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak yetkili bayiler üzerinden elde edilmektedir /toplanmaktadır. Tüketicinin bilgileri kampanya katılımı için gerekliliklerin yerine getirilmesi amacıyla hizmet sağlayıcılarla paylaşılabilir.

Kampanyayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkeziinden ulaşabilirsiniz. Güncel kampanya koşulları  https://www.samsung.com/tr/bespoke-lansman-kampanyasi-2022/  adresindedir.

https://www.samsung.com/tr/bespoke-lansman-kampanyasi-2022/

Tüm Bespoke serisi buzdolaplarında ön siparişe özel  Galaxy Z Flip4 veya Tab S7 FE tablet hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1100TL Samsung Çamaşır Makinesi Kupon Kodu Kadınlar Bilir’de

Fırsat Süresiz
Kadınlar Bilir üyeleri, bu fırsat sizi bekliyor! Kadınlar Bilir kampanyasına...Daha Fazla

Kadınlar Bilir üyeleri, bu fırsat sizi bekliyor! Kadınlar Bilir kampanyasına özel, seçili çamaşır makinelerinde geçerli indirim fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Tarihleri: 2022-11-03 ~ 2022-11-30

• Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (‘Samsung’) ve Procter and Gamble Tüketim Malları Sanayi A.Ş. (‘P&G’) tarafından düzenlenen “Seçili Samsung Beyaz Eşyalarda Kadınlar Bilir Üyelerine Özel 1.100 TL İndirim Kodu Fırsatı Kampanyası” (‘Kampanya’) kapsamında geçerli olan katılım ve yararlanma şartları işbu kampanya koşullarında ve Samsung veya P&G tarafından yapılabilecek diğer duyurularda/bilgilendirmelerde belirtilmekte olup, Kampanya’dan yararlanmak isteyenler, işbu kampanya koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

• Kampanya, Samsung tarafından ithal edilen shop.samsung.com/tr/ adresinde ve Samsung Mobil App’te stoğu bulunan 03.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında satın alınmış kampanyaya dahil olan Samsung marka seçili çamaşır makinesi (‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu Ürünler’den herhangi birini satın alan tüketicilere (“Katılımcı”), kampanya koşullarını yerine getirmeleri durumunda ürün modelleri aşağıda belirtilen seçili çamaşır makinelerinde geçerli KDV Dahil 1.100 TL indirim kodu verilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak Kod sadece shop.samsung.com/tr/ (“Samsung Online Mağaza”) adresinde ve Samsung Mobil App’te geçerlidir.

· Indirim kodu, yalnızca P&G Kadınlar Bilir üyelerine özel olarak verilecek olup, indirim kodlarının dağıtımı P&G tarafından yapılacaktır.

· Şüpheye mahal vermemek üzere, Katılımcı’ya P&G tarafından gönderilecek Kod, Kampanya’ya dahil olan Ürünler’den sadece birinin satın alımda kullanılabilir.

· Kurumsal satın alınan Ürünler Kampanya kapsamı dışındadır. Kampanya’dan tacirler ve ticari ünvan sahipleri yararlanamaz. Kampanya, Samsung tarafından düzenlenen diğer kampanyalarla birleştirilemez.

• Kodlar tek kullanımlıktır, bölünemez, nakdi bedeli talep edilemez. Kampanya kapsamındaki Ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır.

· Kodların son kullanım tarihi 30 Kasım 2022’dir. (saat 23:59)

· İlgili kodlar P&G tarafından Katılımcılar’a elektronik posta vasıtası ile iletilecek olup, ilgili Kodlar’ın Katılımcı’ya iletilmesi ile ilgili tüm sorumluluk ve Katılımcı’ya iletilmesine ilişkin gerekli izinlerin alınmasına dair her türlü sorumluluk (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ikincil mevzuat kapsamında) P&G’ye ait olacaktır. Bahse konu Kodlar’ın iletilmemesi durumunda Samsung’un herhangi bir dahli veya sorumluluğu bulunmamaktadır.

• Kampanya’ya dahil olan ve satın alınması durumunda KDV dahil 1.100 TL Indirim sağlanacak çamaşır makinesi model kodları aşağıda yer almaktadır :

· WW11BGA046AEAH, WW11BBA046AEAH, WW11BBA046ABAH, WW11BB534DAEAH, WW11BB534DABAH, WW11BB944DGHAH, WW11BB944DGBAH, WW11BB944DGMAH

• Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme yetkisine sahiptir.

• Kampanya’ya katılım için son satın alım tarihi 30 Kasım 2022 (saat 23:59) olup, sonraki günlerde yapılan satın alımlarda Kampanya geçerli olmayacaktır.

• Tavsiye edilen satış fiyatları, indirimli satış fiyatları ve stok adetleri değişiklik gösterebilir. Satış kanalları ürünlerin satış fiyatlarını belirlemede tek yetkili olup, bu konuda Samsung’un herhangi bir müdahalesi bulunmamaktadır.

• Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, aşağıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

• Kampanya’ya dahil Ürün’ün iade edilmesi halinde Katılımcı’nın, bu kampanya koşulları kapsamında hak kazandığı Indirim tutarını da iade etmesi gerekmektedir.

• Samsung kötü niyetli olarak Kampanya’ya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen kişilerin ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait Indirim haklarını iptal etme hakkına sahiptir.

• Ürün teslimatı, satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir.

• Kampanya’ya dahil olan Ürünler’de iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün’ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda, Katılımcı’ya sunulan indirim hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir.

• Verilen adres bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya Katılımcı’dan kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır.

• Katılımcılar, Kampanya’ya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) ve Aydınlatma Metnine (https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/tr/p6_gro2/p6_initial_info/bayii-kisisel-verilerin-islenmesine-yonelik-aydinlatma-metni.pdf) uygun olarak Kampanya’nın yürütülmesi amacı ile elde edilmesi/toplanması, kaydedilmesi ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması konusunda bilgilendirilmiştir. Kampanya Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Samsung, kampanya şartlarında istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamındaki Ürün adetleri, renkleri ve indirimler stoklarla sınırlıdır. Çamaşır Makinesi Ürün grubu için stok adedi : 2000, Indirim Kodu stok adedi: 10.000

• Kampanya’yla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/kadinlar-bilir-kampanyasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Kadınlar Bilir üyeleri, bu fırsat sizi bekliyor!

https://www.samsung.com/tr/kadinlar-bilir-kampanyasi/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hediye 1 Yıllık S Sport Plus Samsung TV Promotion App’te!

Fırsat Süresiz
Samsung TV'lerin üstün görüntü kalitesini spor tutkunuzla birleştirin. Samsung Promotion...Daha Fazla

Samsung TV’lerin üstün görüntü kalitesini spor tutkunuzla birleştirin. Samsung Promotion App’e giriş yapın, hediye 1 yıllık S Sport Plus üyeliğinizi hemen başlatın.

Kampanya 08.04.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında seçili model Samsung Televizyon satın alıp, 08.04.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında internete bağlanan tüketiciler (“Katılımcı/lar”) için 08.04.2022 – 31.12.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen Katılımcılar, Kampanyaya dahil seçili televizyonlarının Smart TV menüsü içerisinde kurulu olan Samsung Promotion uygulaması aracılığıyla alacakları 1 yıllık hediye üyelik kodunu www.ssportplus.com üzerinden kullanabileceklerdir. Kampanyadan yararlanmak için Katılımcıya iletilen kodun 31.12.2022 (saat 23:59)’a kadar www.ssportplus.com adresi üzerinden ‘’Üye Ol’’ butonuna tıklanarak başlatılan üyelik adımlarındaki ‘’Promosyon Kodu’’ alanına girilmesi ve üyeliğin başlatılması gerekmektedir. S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcıların www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli görünen içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına iletilen kodu girmesi gerekmektedir. Mevcut ücretli S Sport Plus üyeliği bulunan kullanıcılar kampanyadan yararlanamaz. Alınan promosyon kodu sadece www.ssportplus.com üzerinden yapılacak üyeliklerde geçerlidir. App Store ve Play Store üzerinden gerçekleştirilecek S Sport Plus üyeliklerinde geçerli değildir. Kupon kodu tek kullanımlıktır, başka kampanyalarla birleştirilemez ve ticari amaçlarla kullanılamaz. Kod stok adedi : 5.000. Her Katılımcı, kampanyaya 1 kez katılabilir.Kampanya kapsamında kullanılacak promosyon kodu ile S Sport Plus yıllık paketi 12 ay boyunca ücretsiz kullanabilecektir. Kampanya kapsamında sunulacak hizmet S Sport Plus tarafından verilecek olup Samsung’un Katılımcıya S Sport Plus tarafından üretilen kampanya kodlarını yukarıda belirtilen vasıta ile temin etmek dışında bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Samsung.com veya yetkili bayiler tarafından halihazırda satışı bulunan, Samsung Promotion uygulamasına sahip, Full HD ve HD kategorisi dışındaki 2021 & 2022 model tüm Samsung televizyon modellerinde geçerlidir. Katılımcılar, S Sport Plus uygulama ve yayınlarına ilişkin sorular için ssportplus.com üzerindeki canlı destek aracılığıyla, 0850 532 4 777 numaralı WhatsApp destek hattıyla ya da destek@ssportplus.com üzerinden S Sport Plus Müşteri İlişkileri ekibiyle iletişime geçebilir.  S Sport Plus, üyeliğe dahil hizmetlerin içeriğini ve hizmet koşullarını değiştirebilecek olup, Samsung’un bu halde bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya Türkiye sınırlarında geçerlidir. Katılımcı tarafından iletilen telefon/ e-mail/ adres vs. bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya katılımcıdan kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle hediye üyelik kodunun alınamamasından/kullanılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil olan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkı Kanunu’ndan doğan istisnalar hariçtir). Ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda katılımcıya sunulan hediye üyelik hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir. Katılımcının hediye üyelik tutarının parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır. Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, aşağıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.Detaylı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve https://www.samsung.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Tablo : S SPORT PLUS 12 Aylık Üyelik Hediye İçeren Model Listesi
QE50Q60AAUXTK QE50Q60BAUXTK QE50Q67AAUXTK QE50Q67BAUXTK QE43QN90BATXTK QE50QN90AATXTK QE50QN90BATXTK QE55Q60AAUXTK
QE55Q60BAUXTK QE55Q67AAUXTK QE55Q67BAUXTK QE55Q70AATXTK QE55Q70BATXTK QE55Q80AATXTK QE55Q80BATXTK QE55QN85AATXTK
QE55QN85BATXTK QE55QN90AATXTK QE55QN90BATXTK QE55QN95BATXTK QE55QN700BTXTK QE65Q60AAUXTK QE65Q60BAUXTK QE65Q67AAUXTK
QE65Q67BAUXTK QE65Q70AATXTK QE65Q70BATXTK QE65Q80AATXTK QE65Q80BATXTK QE65QN85AATXTK QE65QN85BATXTK QE65QN90AATXTK
QE65QN90BATXTK QE65QN95BATXTK QE65QN700BTXTK QE65QN800ATXTK QE65QN800BTXTK QE65QN900ATXTK QE65QN900BTXTK QE75Q60AAUXTK
QE75Q60BAUXTK QE75Q70AATXTK QE75Q70BATXTK QE75Q80BATXTK QE75QN85AATXTK QE75QN85BATXTK QE75QN90AATXTK QE75QN90BATXTK
QE75QN95BATXTK QE75QN800ATXTK QE75QN800BTXTK QE75QN900ATXTK QE75QN900BTXTK QE85Q60AAUXTK QE85Q60BAUXTK QE85Q70AATXTK
QE85Q70BATXTK QE85QN85AATXTK QE85QN85BATXTK QE85QN90AATXTK QE85QN90BATXTK QE85QN900ATXTK QE85QN900BTXTK UE32T5300AUXTK
UE40T5300AUXTK UE43AU7000UXTK UE43AU8000UXTK UE43BU8000UXTK UE43BU8500UXTK UE43AU9000UXTK UE50AU7000UXTK UE50AU7200UXTK
UE50AU8000UXTK UE50BU8000UXTK UE50BU8100UXTK UE50AU9000UXTK UE50BU8500UXTK UE55AU7000UXTK UE55AU7200UXTK UE55AU8000UXTK
UE55BU8000UXTK UE55BU8100UXTK UE55AU9000UXTK UE55BU8500UXTK UE58AU7000UXTK UE60AU8000UXTK UE60BU8000UXTK UE65AU7000UXTK
UE65AU7200UXTK UE65AU8000UXTK UE65BU8000UXTK UE65BU8100UXTK UE65AU9000UXTK UE65BU8500UXTK UE70AU7100UXTK UE70AU8000UXTK
UE70BU8000UXTK UE75AU7100UXTK UE75AU8000UXTK UE75BU8000UXTK UE75AU9000UXTK UE75BU8500UXTK UE85BU8000UXTK QE32LS03TCUXTK
QE32LS03BBUXTK QE43LS03BAUXTK QE50LS03BAUXTK QE55LS03AAUXTK QE55LS03BAUXTK QE65LS03AAUXTK QE65LS03BAUXTK QE75LS03AAUXTK
QE75LS03BAUXTK QE85LS03BAUXTK QE43LS01BAUXTK QE50LS01BAUXTK QE55LS01TAUXTK QE55LS01BAUXTK QE65LS01BAUXTK QE43LS05TCUXTK
QE43LS05BAUXTK SP-LSP3BLAXTK SP-LSP7TTAXTK SP-LSP9TTAXTK   QE65S95BATXTK   QE55S95BATXTK

 

Samsung TV'lerin üstün görüntü kalitesini spor tutkunuzla birleştirin.

https://www.samsung.com/tr/ssport-plus-hediye-kampanyasi/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Baro mensuplarına özel Samsung beyaz eşya ürünlerinde % 10 hediye çeki

Fırsat Süresiz
Baro mensuplarına özel fırsat! Baro mensuplarına özel Samsung marka seçili...Daha Fazla

Baro mensuplarına özel fırsat! Baro mensuplarına özel Samsung marka seçili beyaz eşya ürünlerinde hediye çeki kampanyası! Kampanya Tarihleri: 2022-11-18 ~ 2022-12-31

Kampanya, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (“Samsung”) tarafından ithal edilen ve kampanyaya katılan Avrupa Elektronik Samsung Yetkili Bayilerinden (UYAR TİCARET EDREMİT MAĞAZA, UYAR TİCARET BURHANİYE MAĞAZA)  18.11.2022- 31.12.2022  tarihleri arasında Balıkesir Barosu’nda kayıtlı avukatlar, stajyer avukatlar ve İstanbul Barosu’nda çalışan personeller ve sayılan kişilerle 1. derece kan bağı bulunan tüketiciler (birlikte “Katılımcı/lar”) tarafından satın alınmış Kampanya’ya dahil olan ve stoku bulunan seçili Samsung marka buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi (“Ürün/ler”) için geçerli olup; Katılımcılar Kampanya Koşulları’nı yerine getirdikten sonra belirtilen Ürünler’i satın alırken kullanmak üzere tavsiye edilen satış fiyatının (KDV Dahil) %10’u tutarında hediye çeki kazanma fırsatı yakalayacaklardır.

Kampanya yalnızca  Kampanya süresi içerisinde Katılımcı şartını sağlayanlar için geçerlidir. Katılımcılar’ın, Kampanya’dan faydalanabilmeleri için, Balıkesir Barosu mensubu veya çalışanı olduğunu gösterir belgeleri ya da kimlikleri ve/veya bu kişilerin 1. derece yakını olduklarını gösterir belgeyi www.samsung.com/tr/beyaz-esya-balikesir-baro-kampanyasi-2022 adresi üzerinden eklemeleri ve bu sayfadaki başvuru formunda yer alan gerekli bilgileri hatasız bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Katılımcılar’ın belgeleri, Kampanya katılımıyla bağlantılı olmayan tüm ayrıntıları karartarak yüklemesi gerekmektedir. İlgili başvurular başarılı bir şekilde alındıktan hemen sonra Katılımcı’ya başvurusunun alındığına dair bir e-posta gönderilecektir. Başvurular incelendikten sonra ise, Katılımcı’ya başvuru onayını içeren bir SMS iletilecek olup, başvuru onay SMS’i Katılımcı’nın tek kullanımlık hediye çeki kod bilgisini de içerecektir. Katılımcılar söz konusu kod bilgisini elde ettikten sonra, direkt olarak tek kullanımlık hediye çeki kodu ile satın alımlarını gerçekleştirebilirler.

Kampanya’ya dahil olan seçili buzdolabı ürün kodları ve ilgili ürün kodu için tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden belirlenen ve geçerli olan hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

RT38K50AQWW/TR 836 RB56TS754WW/TR 1904
RT46K6000WW/TR 971 RT53K6360WW/TR 82
RT46K6000S8/TR 1093 RB56TS754SA/TR 2078
RT46K6360WW/TR 465 RT53K6360SL/TR 82
RT50K6000WW/TR 1376 RT62K7040WW/TR 2051
RT46K6360SL/TR 491 RT62K7040SL/TR 2187
RL4323RBAWW/TR 1336 RS66A8100S9/TR 2203
RT50K6000S8/TR 1578 RF48A4000M9/TR 2333
RL4323RBAS8/TR 1433 RF49A5002SR/TR 2333
RB50RS334WW/TR 1562 RS62R50011L/TR 2592
RL4353FBAWW/TR 1565 RS62R50012C/TR 2657
RB50RS334SA/TR 1740 RF50K5920SL/TR 2463
RT53K6030WW/TR 1507 RF85A911ASL/TR 3759
RL4353FBASL/TR 1647 RF85A912AB1/TR 3888
RT53K6030S8/TR 1697    

 

Kampanya’ya dahil olan seçili çamaşır makinesi ürün kodları ve ilgili ürün kodu için tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden belirlenen ve geçerli olan hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

WW70TA026AE/AH 663 WW10T604DLN1AH 1045
WW80TA026AE/AH 794 WW10T634DLE1AH 1093
WW80T4020CX/AH 850 WW10T634DLN1AH 1160
WW90T4020CE/AH 802 WW11BBA046AEAH 931
WW90TA046AH/AH 834 WW11BBA046ABAH 1012
WW90TA046AX/AH 996 WW11BB534DAEAH 1077
WW90T4540AE/AH 875 WW11BB534DABAH 1160
WW90T4540AX/AH 931 WW11BB944DGHAH 1201
WW90T554DAW/AH 994 WW11BB944DGBAH 1234
WW90T554DAN/AH 1044 WW11BB944DGMAH 1297
WW90T754DBH1AH 835 WD12TP34DSH/AH 2037
WW90T754DBX1AH 1030 WD12TP34DSX/AH 2083
WD80TA046BE1AH 1190 WW10T754DBH1AH 932
WD90TA046BE1AH 1360   WW10T754DBX1AH 1327
WD90T654DBE1AH 1598   WD10T654DBE1AH 1670
WD90T654DBN1AH 1681   WD10T654DBN1AH 1810
WW10T604DLE1AH 842   WF16T6500GV/AH 1475

 

Kampanya’ya dahil olan seçili kurutma makinesi ürün kodları ve ilgili ürün kodu için tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden belirlenen ve geçerli olan hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

DV90BB5245AEAH 1458
DV90BB9445GHAH 1582
DV90BB9445GMAH 903
DV90TA040AE/AH 1259
DV90T8240SE/AH 1128
DV90TA240AX/AH 1325
DV90T5240AW/AH 1391

 

Kampanya’ya dahil olan seçili bulaşık makinesi ürün kodları ve ilgili ürün kodu için tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden belirlenen ve geçerli olan hediye çeki tutarı aşağıdaki gibidir:

DW60M5042FW/TR 670 DW60M5062FW/TR 778
DW60M5042FS/TR 706 DW60M5062FS/TR 814
DW60M5050BB/TR 617 DW60M6072FW/TR 843
DW60M5052FW/TR 720 DW60M6072FS/TR 879
DW60M5052FS/TR 756 DW60A8050FS/TR 1239

Kampanya başvurusu için son tarih 31 Aralık 2022 olup, başvurunun onaylanması durumunda iletilen tek kullanımlık kodların son kullanım tarihi 31 Aralık 2022’dir. Hediye çeki kodu stok adedi: 10.000. Kampanya kapsamındaki ürün model ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Her bir ürün grubu için (buzdolabı, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi) stok adedi: 500. Kampanya, diğer Samsung kampanyaları ile birleştirilemez. Kodlar tek kullanımlıktır ve aynı kod ile ikinci kez alışveriş yapılamaz. Her Katılımcı, Kampanya’ya 1 kez katılabilir. Kampanya’dan tacirler ve ticari unvan sahipleri faydalanamaz. Ürünler’in teslimatı satışı gerçekleştiren 3. tarafça yapılacak olup, Samsung sorumlu değildir. Katılımcı tarafından iletilen telefon/ e-mail/ adres vs. bilgilerinin yanlış olmasından kaynaklanabilecek ve/veya Katılımcı’dan kaynaklanan tüm sair sorunlar sebebiyle teslimatın geç veya hiç yapılamamasından, hediye çeki kodu alınamamasından/kullanılamamasından münhasıran Katılımcı sorumlu olacaktır. Hediye çeki tutarları Samsung’un model bazında ilgili bayiye sunduğu destekten ibaret olup, Samsung’un bayinin nihai satış fiyatını belirlemede herhangi bir müdahalesi ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı geri çevirme yetkisine sahiptir. Kampanya’ya dahil olan Ürünler’de iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir). Ürün’ün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri alınması durumunda, Katılımcı’ya sunulan hediye çeki hakkının da iadesi gerçekleştirilmelidir. Katılımcı’nın hediye çeki tutarının parasal karşılığını talep etme hakkı bulunmamaktadır. Samsung kötü niyetli olarak Kampanya’ya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen Katılımcılar’ı ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye çeki haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Katılımcılar, Kampanya’ya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) ve Aydınlatma Metni’ne (https://images.samsung.com/is/content/samsung/assets/tr/p6_gro2/p6_initial_info/bayii-kisisel-verilerin-islenmesine-yonelik-aydinlatma-metni.pdf) uygun olarak Kampanya’nın yürütülmesi amacı ile elde edilmesi/toplanması, kaydedilmesi ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılması konusunda bilgilendirilmiştir. Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen websitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir. Kampanya, Türkiye sınırları dahilindedir. Kampanya’yla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi ve www.samsung.com/tr/beyaz-esya-balikesir-baro-kampanyasi-2022 adresinden ulaşabilirsiniz. Samsung güncel mağaza listesi için bkz. https://www.samsung.com/tr/beyazesya-bayilistesi/

https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-balikesir-baro-kampanyasi-2022/

Baro mensuplarına özel fırsat! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Buzdolabı/Çamaşır Makinesi 4 yıl ek garanti

Fırsat Süresiz
4 yıl ek garanti ile yenilikçi teknolojinin keyfini sürün Buzdolabınıza...Daha Fazla

4 yıl ek garanti ile yenilikçi teknolojinin keyfini sürün
Buzdolabınıza ve çamaşır makinenize 4 yıl ek garanti yaptırmanız için en yakın Yetkili Servis Merkezimize uğrayabilir ya da 444 77 11 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.

Kampanya Tarihleri: 2022-01-13 ~ 2023-01-13

Uygulama, Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (“Samsung”) tarafından ithal edilen, uygulamaya dahil olan, stoğu bulunan ve tüm Samsung yetkili bayilerinden 13.01.2022 ile 13.01.2023 tarih aralığında satın alınan tüm Samsung buzdolabı ve çamaşır makineleri(‘Ürün/ler’) için geçerli olup; bu ürünlerden satın alan tüketicilere (“Katılımcı”), KDV Dahil 859 TL karşılığında +4 yıl ek garanti satışına başlanacaktır. İşbu Uygulamaya konu ürünler, ek garanti belgesi tutarı ve ürün fiyatları Samsung’un tavsiyesi niteliğinde olup söz konusu nihai fiyatlar satış noktaları/servisler tarafından belirlenmektedir. Normal koşullarda tüm buzdolapları ve çamaşır makineleri 36 ay garantili olup, +4 yıl ek garanti ürünlerin 36 ay garantisinin bitiminden itibaren başlayacak ve kurulum sonrası ek garantinin sistemsel tanımlaması gerçekleştirilecektir. Ürünün garanti süresi, ürünün tüketiciye teslimi ile başlayacaktır. Tüketicinin ürünü kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı içerisinde değerlendirilmez. Buzdolabı stok bilgisi: 1000. Çamaşır makinesi stok bilgisi: 1000. Toplam ek garanti belgesi satış stok adedi: 2000. +4 yıl ek garanti, ürünün garanti süresine ek olarak tanımlanacaktır. Satın alım sonrası ürünlerin tüketiciye teslimi 3. tarafça yönetilecek olan bir prosedür olup, Samsung’un bir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Samsung, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme yetkisine sahiptir. Uygulama farklı uygulamalarla birleştirilemez. Samsung’un her zaman, tek taraflı olarak uygulamayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, uygulama koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı vardır. Her katılımcı aynı model için uygulamadan bir kez yararlanabilir. Mükerrer başvurular reddedilecektir. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır. Samsung kötü niyetli olarak uygulamaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların ve sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Uygulama, Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Tüketiciler, uygulamaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (http://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını,kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3.kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler. Uygulamayla ilgili tüm detaylara 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’nden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/beyaz-esya-ek-garanti/

4 Yıl ek garanti ile yenilikçi teknolojinin keyfini sürün Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Uzaktan Görüntülü Bağlantı ile Klima Keşfi – Ücretsiz Online

Fırsat Süresiz
Uzaktan bağlantı ile size uygun klimayı keşfedelim! Formu doldurun, görüntülü...Daha Fazla

Uzaktan bağlantı ile size uygun klimayı keşfedelim!
Formu doldurun, görüntülü keşif hizmeti ile size uygun klimayı birlikte seçelim.

Kampanya Tarihleri: 2022-01-01 ~ 2022-12-31

https://www.samsung.com/tr/goruntulu-klima-kesif/

Görüntülü klima keşif fırsatı

Samsung Electronics İstanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti. (“Samsung”) tarafından düzenlenen Görüntülü Keşif (Klima) hizmeti ücretsiz olarak devam etmektedir.

Samsung.com üzerinden başvuru formunu dolduran tüketicilerimize uzaktan bağlantı sağlanarak görüntülü keşif hizmeti verilmektedir. Görüntülü keşif uygulamasıyla uzaktan bağlanarak kapasite hesabı yapılmaktadır. Bulunduğunuz şehire ve kapasite ihtiyacınıza göre en uygun klima modeli, kapasite önerisi ve klimanızın montaj yapılabileceği yer belirlenmektedir.

Kapasite önerisi tarafınıza SMS ile bildirilmektedir.

Görüntülü Keşif hizmetinden yararlanabilmek için tüketici www.samsung.com/tr/goruntulu-klima-kesif linki altındaki başvuru formunu doldurmalıdır.

Başvuru formunda doldurulması gereken bilgiler aşağıdaki gibidir:

– Ad-Soyad:

– Cep Telefonu Numarası:

– E-posta:

– Adres Bilgisi:

– Şehir:

Ayrıntılı bilgiye 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’nden de ulaşabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

500₺ Sepet İndirimi: Televizyonlarda Kaçırılmaz Fırsatlar Trendyol’da! – Samsung, LG, Philips, Vestel, Beko, Avox, TCL

Fırsat Süresiz
Televizyonlarda Dev Ekran Günlerine özel sepette 300-500₺ indirimle Samsung, LG,...Daha Fazla

Televizyonlarda Dev Ekran Günlerine özel sepette 300-500₺ indirimle Samsung, LG, Philips, Vestel televizyonlar, Xiaomi Mi Box S ve TV aksesuarlarında %40’a varan indirim Trendyol’da! + Kargo Bedava

5000TL üzeri Televizyonlarda Sepette 500TL İndirim

5000TL üzeri Televizyonlarda Sepette 500TL İndirim

Televizyonlarda Kaçırılmayacak Fırsatlar

250-400-750₺

Televizyonlarda Dev Ekran Günleri

Televizyonlarda Kaçırılmayacak Fırsatlar

TV, Görüntü & Ses Sistemleri Aksesuarları

% 40 İndirimle Televizyonlarda Kaçırılmayacak Fırsatlar Trendyol’da!

Televizyonlarda Kaçırılmayacak Fırsatlar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol Samsung Ürünlerinde Sepette % 2 İndirim – Galaxy Telefon, Tablet, Saat, Kulaklık

Fırsat Süresiz
Trendyol'da açılacak sayfadaki Samsung Galaxy Note10+, S20, S10+, M51, A31,...Daha Fazla

Trendyol’da açılacak sayfadaki Samsung Galaxy Note10+, S20, S10+, M51, A31, A11 akıllı telefon, Galaxy Tab S6, A7 tablet, Galaxy Buds bluetooth kulaklık, Galaxy Watch saat, Galaxy Fit bileklik butiğinden yapacağınız alışverişlerde sepette %2 indirim sağlar! Samsung Cep Telefonu ve Aksesuarlarında Sepette %2’ye Varan Yılbaşı İndirimi

Samsung Özel Fiyatlar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung S20 FE 256GB 6999₺ GittiGidiyor [Galaxy Buds+ & Galaxy Fit2 Hediye! – Samsung Resmi Mağaza]

Fırsat Süresi Doldu
GittiGidiyor'da Samsung S20 FE 256GB alana Galaxy Buds+ & Galaxy...Daha Fazla

GittiGidiyor’da Samsung S20 FE 256GB alana Galaxy Buds+ & Galaxy Fit2 Hediye! Samsung Resmi Mağazası’nda satılmaktadır. Bonus’a 75₺ Bonus!

Samsung Reklam Cep Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung.com Alışverişlerinde % 5 Paracık Kazan (Hopi)

Fırsat Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! | Hopi iOS

İnternet Mağazasına Git butonuna tıklayarak samsung.com’dan yapacağın belirli ürün alışverişlerinde %5 Paracık kazan

Kampanya 31 Aralık 2020 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Hopi uygulaması üzerinden shop.samsung.com/tr’ye yönlendikten sonra site üzerinden aşağıda belirtilen ürünlerde yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Galaxy M20 tüm modeller
Galaxy M30s tüm modeller
Galaxy M31 tüm modeller
Galaxy S10e 128GB (Prizma Siyah)
Galaxy S10e 128GB (Prizma Beyaz)
Galaxy Note10 Lite 128GB Ateş Kırmızısı(Çift SIM)
Galaxy Note10 Lite 128GB Duman Siyahı(Çift SIM)
Samsung Galaxy M20 32GB SM-M205FDAATUR
Samsung Galaxy M20 32GB SM-M205FZBATUR
Samsung Galaxy M31 (Çift SIM) Okyanus Mavisi
Samsung Galaxy M31 (Çift SIM) Uzay Siyahı
Samsung Galaxy M31 (Çift SIM) Vişne Pembesi
Samsung Galaxy S20 Kozmik Gri (Çift SIM)
Samsung Galaxy S20 Kozmik Mavi (Çift SIM)
Samsung Galaxy S20 Kozmik Pembe (Çift SIM)
Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık (Siyah)
Galaxy Buds Kablosuz Kulaklık (Beyaz)
Galaxy Watch Active2 40mm Aluminyum Mat Siyah Under Armour
Galaxy Watch Active2 44mm Aluminyum Mat Siyah Under Armour
Galaxy Tab S6
Galaxy Tab S6 Lite

Kampanya Hopi uygulaması dışında başka browser veya cihazlarda yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.

Kampanyada İnternet Mağazasına Git butonu üzerinden shop.samsung.com/tr’ye yönlenerek belirtilen kategorilerde yapılacak alışverişlerde indirimlere ek %5 Paracık kazanılabilir.

Sepette aynı üründen birden fazla olması durumunda o üründen Paracık kazanılmayacaktır.

Hopi ve Samsung kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Kazanılan Paracık yapılacak alışverişin sepet tutarından kargo ve KDV düşüldükten sonra hesaplanacaktır.

Paracıklar shop.samsung.com/tr’den yapılan alışveriş tarihinden sonra 60 ile 90 gün içerisinde yüklenecektir.

Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Sipariş iptal ya da iade edildiğinde aldığın ürün/ürünler üzerinden Paracık kazanma hakkı olmayacaktır. Kısmi iade yapıldığında kazanılacak Paracık tutarına, iade edilen ürünün tutarı dahil edilmeyecektir. Aynı sepette 6’dan fazla ürün satın alınması durumunda para iadesi yapılmayacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung TV’lerde 50. Yıla Özel İndirimler

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya 6-31 Aralık 2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılan satış noktalarındaki...Daha Fazla

Kampanya 6-31 Aralık 2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılan satış noktalarındaki seçili TV modellerinde geçerlidir.Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.samsung.com/tr/samsung-tv-50-yil-kampanyasi adresinden ulaşılabilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Samsung Galaxy Note10+ Star Wars Special Edition Satışa Çıktı!

Fırsat Süresi Doldu
Galaxy Note10+, Star Wars: The Rise of Skywalker’ın yayınlanmasını kutlamak...Daha Fazla

Galaxy Note10+, Star Wars: The Rise of Skywalker’ın yayınlanmasını kutlamak için özel bir iş birliği ile mükemmel bir seviyeye çıkıyor. Bu özel sürüm akıllı telefon, kırmızı bir S Pen ve Galaxy Buds ile birlikte karanlık taraftan esinlenmiş siyah ve kırmızı tasarıma sahip. Açtığınız andan itibaren Güç’ten esinlenin – Size tüm galaktik deneyimi sunan özel Sith tarzı bir tema ile sunuluyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

499TL Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici https://www.hepsiburada.com/mercusys-me30-1200-mbps-kablosuz-menzil-genisletici-pm-HBC000003KFUF?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/ag-modem-urunlerinde-firsatlar... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Fakir Bolt Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

Fırsat Süresiz
Fakir Hausgeräte Bolt 8159 ile pratik ve etkili temizliği hisset!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%5 Doremusic Mayıs İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Mayıs indirimlerine özel alışverişlerinizde %5 indirim... Detayını Gör
DRMY5 Kodu Aç 
100% Başarılı

1969 yılında Suwon, Kore’de kurulduğundan bugüne Samsung Electronics, global bilgi teknolojileri lideri durumuna gelmiştir ve dünya genelinde 200’den fazla bağlı kuruluşu yönetmektedir.
Şirketin sundukları, akıllı telefonlar ve tabletler gibi ana mobil telekomünikasyon ürünleriyle birlikte televizyonlar, monitörler,  buzdolapları ve çamaşır makineleri gibi ev gereçlerini içermektedir. Samsun ayrıca DRAM ve bellek dışı ürün yarı iletkenleri gibi ana elektronik bileşenlerin güvenilir bir tedarikçisi olmayı sürdürmektedir.
Samsung, dünyanın her yerindeki müşterileri için rahatlığı arttıran ve daha akılcı yaşam tarzını teşvik eden kaliteli ürünler ve hizmetler sunmayı taahhüt etmektedir.
Samsung, çığır açan yenilikleri ve değer yaratmayı sürekli olarak takip ederek, kendini global toplumu geliştirmeye adamıştır.

Vizyon 2020

Samsung Electronics’in geleceği için vizyonumuzu tanımlayan temel prensip “Dünyaya İlham Ver, Geleceği Oluştur” şeklindedir.

Bu vizyon, daha zengin dijital deneyimlerle dolu daha iyi bir dünya oluşturma arzumuza katılan tüm dünyadaki topluluklara ilham veren teknoloji, ürün ve çözümler konusunda yeniliklere öncülük etme sorumluluğumuzun merkezinde bulunmaktadır. Küresel toplumdaki yaratıcı bir lider olma sorumluluğumuzu bilerek çalışanlarımızın ve ortaklarımızın paylaştığı değerleri karşılarken ayrıca çaba ve kaynaklarımızı endüstri ve müşterilere yeni değerler sunmaya adamış bulunmaktayız. Samsung Electronics’de hep birlikte heyecan ve ümit verici bir gelecek oluşturmak istiyoruz.

Ortak bir anlayış ve ölçülebilir hedef kuralı olarak, belirli amaçlar vizyonumuza dahil edilmiştir. 2020 yılında Samsung Electronics’in genel marka değerini ilk 5’e yerleştirecek olan 400 milyar ABD Doları yıllık satış elde etmeyi arzu etmekteyiz. Kültürümüzün, iş faaliyetlerimizin ve yönetimimizin artık parçası olan üç ana stratejik dayanak bu sonuca giden girişimlerin yönetilme şeklini tanımlamaktadır: ‘Yaratıcılık’, ‘Ortaklık’ ve ‘İnsan Gücü’.

Operasyonel mükemmellik ve yenilik cesareti sayesinde dünyanın en iyi ürünlerini sunma konusunda kendimizle gurur duymaktayız. Sağlık hizmeti ve biyoteknolojiyi içeren yeni iş alanlarını keşfetmeyi sabırsızlıkla beklerken önümüzdeki yeni mücadeleler ve fırsatlar için heyecan duyuyoruz. Samsung Electronics mevcut başarılarını, rekabet gücünü ve yenilik konusundaki geçmişini daha ileriye götürerek yeni kapasite ve uzmanlıkla üst düzeyde oluşturmaya devam edecektir.


🟩 Samsung indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Samsung indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Samsung indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Samsung kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Samsung promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.