Setur Seçili Kayak Otellerinde % 8 İndirim Kodu + World’e 12 Taksit

Kod Süresi Doldu
setur.com.tr'de Termal Otellerinde %10 Ek İndirim ve 12 taksit fırsatını...Daha Fazla

setur.com.tr’de Termal Otellerinde %10 Ek İndirim ve 12 taksit fırsatını kaçırmayın. Daha Az

KBKAYOCA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Setur Seçili Termal Otellerinde % 10 İndirim Kodu + World’e 12 Taksit

Kod Süresi Doldu
setur.com.tr'de Seçili Kayak Otellerinde %8 Ek İndirim ve 12 taksit...Daha Fazla

setur.com.tr’de Seçili Kayak Otellerinde %8 Ek İndirim ve 12 taksit fırsatını kaçırmayın. Daha Az

KBTEROCA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Setur 250₺ Uçak Bileti Alımına 30₺ indirim Kodu ve 9 aya varan taksit!

Kod Süresi Doldu
01 Ocak 2020- 31 Ocak 2020 tarihleri arasında setur.com.tr ve...Daha Fazla

01 Ocak 2020- 31 Ocak 2020 tarihleri arasında setur.com.tr ve Setur Mobil Uygulaması 250 TL ve üzeri uçak bileti harcamalarınızda 30 TL indirim ve 9 aya varan taksit fırsatını kaçırmayın. Daha Az

URUCAK30 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur % 50’ye Varan Erken Rezervasyon İndirimleri Son Gün 27 Ocak!

Fırsat Süresi Doldu
Setur'la erken rezervasyonun tam zamanı şimdi!
Hemen Al
100% Başarılı

Setur Türk Telekom’lulara Otel ve Turlarda % 6 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Setur.com.tr ve Setur mobil uygulamada ​Türk Telekom bireysel mobil, internet...Daha Fazla

Setur.com.tr ve Setur mobil uygulamada ​Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterilerine mevcut indirimlere ek %5 indirim fırsatı. Kod alımı Bi’Dünya Fırsat mobil uygulaması ve Online İşlemler Bana Özel Menüsü üzerinden ücretsizdir. Daha Az

lirsiniz Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner’den Valiz Al, Setur’dan % 5 İndirimi Kap!

Fırsat Süresi Doldu
Boyner’den valiz alımlarında 29 Şubat tarihine kadar setur.com.tr ve Setur...Daha Fazla

Boyner’den valiz alımlarında 29 Şubat tarihine kadar setur.com.tr ve Setur mobil uygulaması üzerinden seçili yurt içi otel, yurt içi kültür turu ve yurt dışı turlarında tüm indirimlere ek %5 indirim. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Setur Yurt dışı tur ve gemi turu rezervasyonlarında 200’e varan Paracık hediye!

Fırsat Süresiz
Seçili yurt dışı ve gemi turlarında, 1 – 4.999 TL’lik...Daha Fazla

Seçili yurt dışı ve gemi turlarında, 1 – 4.999 TL’lik alışverişlerde 100 Paracık, 5.000TL – 9.999TL’lik alışverişlerde 150 Paracık, 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 Paracık kazanılacaktır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Setur 1000₺ Ödemeye 50₺ İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
1000 TL üzeri rezervasyonlarınızda geçerli 50 TL indirim fırsatı!
PICODI50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur 4000₺ Ödemeye 200₺ İndirim Kuponu Kodu

Kod Süresiz
4000 TL'lik rezervasyonlarınıza 200 TL indirim kazandıran Setur indirim kodu
ICODI200 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur 4000₺ Ödemeye 200₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
4000 TL'lik rezervasyonlarınıza 200 TL indirim kazandıran Setur indirim kodu.
ETUR0200 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur 2000₺ Ödemeye 100₺ İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
Uçak haricinde 2000 TL üzeri rezervasyonlarda 100 TL indirim kazanmak...Daha Fazla

Uçak haricinde 2000 TL üzeri rezervasyonlarda 100 TL indirim kazanmak için açılacak kodu kullanın! Daha Az

ETUR0100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur 1000₺ Ödemeye 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Uçak haricinde 1000 TL üzeri rezervasyonlarda 50 TL indirim kazanmak...Daha Fazla

Uçak haricinde 1000 TL üzeri rezervasyonlarda 50 TL indirim kazanmak için açılacak kodu kullanın! Daha Az

ETUR0050 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur 2000₺ Ödemeye 100₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
2000 TL ve üzeri rezervasyon yapanlara 100 TL indirim sağlar!
ICODI100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur 4000TL üzeri rezervasyonlarda geçerli 200TL indirim kupon kodu

Kod Süresi Doldu
Kupon kodunu ödeme sayfasında göreceğiniz indirim kodu kutucuğuna girerek anında...Daha Fazla

Kupon kodunu ödeme sayfasında göreceğiniz indirim kodu kutucuğuna girerek anında indiriminizi kazanabilirsiniz. Daha Az

TAJIX200 Kodu Aç 
100% Başarılı

Setur 2000TL üzeri rezervasyonlarda geçerli 100TL indirim kupon kodu

Kod Süresi Doldu
Kupon kodunu ödeme sayfasında göreceğiniz indirim kodu kutucuğuna girerek anında...Daha Fazla

Kupon kodunu ödeme sayfasında göreceğiniz indirim kodu kutucuğuna girerek anında indiriminizi kazanabilirsiniz. Daha Az

TAJIX100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil Deyince…

Tatil deyince aklınıza ne geliyor? Bu sorunun cevabı, herkes için değişiyor. Kimileri için tatil deniz-kum-güneş üçlüsünden ibaretken, kimileri yeni yerler görmek ve yeni kültürleri tanımak istiyor. Kimi zaman da, adrenalin dolu etkinlikler en ideal tatil yerine geçiyor. Tatilin tanımı ve kapsamı kişiden kişiye değişse de, hep aynı kalan bir şey var: tatil, herkesin ihtiyaç duyduğu bir dönemi ifade ediyor. İster iş hayatının stresini geride bırakmaya çalışın, isterseniz de bir dünya gezgini olun, her yıl belli bir dönemi tatil yapmaya ayırmanız gerekiyor. Setur, bu doğrultuda hazırladığı seçeneklerle sizlere tatil paketleri değil, “tatil deneyimleri” sunuyor. Bizim için tatilin tanımı belli: kapsamı ne olursa olsun, her müşterimizin geriye mutlu dönmesi gerekiyor. Bu nedenle Setur, sizi tatile göndermekle yetinmeyip, hiç unutmayacağınız hatıraların sahibi olmanız için çalışıyor.

Bugün Nereye Gitmek İstersiniz?

Her insanın hayalinde, ideal bir tatil rotası muhakkak bulunuyor. Bodrum’un turunç kokulu sokaklarından, Bangkok’un hiç durmayan gece hayatına kadar çok sayıda tatil rotası keşfedilmeyi bekliyor. Setur, size ziyaret edilebilecek yerlerin ve ülkelerin listesini sunmakla yetinmiyor; siz nereye gitmek istiyorsanız, orası için bir seçenek muhakkak sunuyor. Siz hayal etmeye devam edin yeter, onları gerçeğe dönüştürmek bize düşüyor! Yurt içi tatil seçeneklerimizden yurt dışı turlarına kadar sayısız destinasyon, portföyümüzde yer alıyor. Bilinen, popüler tatil beldelerinden adı bile duyulmamış, bakir topraklara kadar bu yaşlı dünyanın her yeri, ilgi alanımıza giriyor.

Setur, hedefiniz neresi olursa olsun orayı tam anlamıyla keşfetmenizi sağlıyor. Her turistin ziyaret ettiği yerler kadar, keşfedilmemiş ve sadece sakinleri tarafından bilinen destinasyonları da tur programlarına dahil ediyor. Bir şehri nasıl keşfedersiniz? Peki ya bir ülkeyi? Özellikle de, zamanınız kısıtlıysa? Setur, profesyonel rehberlik hizmetleri, ek turlar ve daima yanınızda olan müşteri temsilcileriyle, ziyaret ettiğiniz her yerden tatmin olmuş bir şekilde ayrılmanızı sağlıyor. Böylelikle, nereye giderseniz gidin görülmedik bir yer kalmamış oluyor. Tatil hedefinizi keşfetmek ve her yönüyle tanımak – Setur, müşterileri için öncelikle bunu hedefliyor.

Bu doğrultuda, Avrupa turları, Amerika turları, Uzakdoğu turları gibi geniş kapsamlı ve çok sayıda ülkeyi içine alan turlar kadar, belli bir ülkeye veya şehre özgü turlarımız da bulunuyor. Fransa Turu, İngiltere turu, İtalya turu gibi ülkeye ve Barcelona turu, Prag turu,Roma turu gibi şehre özel seçeneklerimiz, tatilinizin kapsamını ve süresini önceden belirleyebilmenizi sağlıyor. Uzmanlığımız sadece yurt dışı turları değil, Türkiye’nin her noktası da yurtiçi turlar kapsamında ilgi alanımıza giriyor. Her yıl, Türkiye’nin en iyi otelleri tarafımızca titizlikle belirleniyor ve tüm müşterilerimize değişik seçeneklerle sunuluyor.

Her Bütçeye Uygun Tatil Olanağı

Setur, yarım asrı aşkın deneyimi ile sizlere kaliteli olduğu kadar, hesaplı bir hizmet de sunuyor. Fiyatlarımız her bütçeye uygun, zira sunduğumuz hizmetin kapsamına birden fazla seçenek giriyor. Herşey dahil otel seçeneklerimiz kadar, beş yıldızlı otel, pansiyon ve butik otel seçeneklerimiz de bulunuyor. Arzu ettiğiniz tatilin türüne ve bütçenize göre, tüm bu seçenekler arasında seçim yapmanız kolaylaşıyor. Erken rezervasyon yaptırmanız halinde ise, elde edeceğiniz avantajlar daha da artıyor. Hatta bu sayede, normal şartlarda bütçenizin üzerinde kalan yerlere dahi gidebilmeniz mümkün oluyor. Tatil yapmak için Setur’u tercih ettiğiniz zaman, bütçeniz dert etmeniz gereken son şey – uygun fiyatlarımız ve geniş kapsamlı ödeme seçeneklerimiz, sadece tatilin keyfine odaklanmanızı sağlıyor. Dedik ya, siz gitmek istediğiniz yeri belirleyin yeter – gerisini, uzman ve profesyonel çalışanlarımız hallediyor.

Setur, 1964 yılı ortalarında, gümrükten muaf mağazaların ülkemizde faaliyet göstermesine olanak tanıyan kararın çıkarılması üzerine Koç Holding tarafından kurulmuştur.

Duty free hizmetleri veren bir firma olarak faaliyetlerine başlayan Setur, günümüzde de bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.

1960’lı yıllarda yalnızca gümrükten muaf mağazacılık hizmeti veren Setur Servis Turistik A.Ş., 1970’li yılların başında Diners Club’ın kurduğu Diners Fugazy Travel teşkilatının Türkiye Temsilciğini alarak turizm alanına adım atmış, bir yıl sonra “Setur World Travel” adını alarak çalışmalarına devam etmiştir. 1970’li yılların sonunda, ismi “Setur Seyahat Acentesi” olarak değiştirilerek turizm faaliyetlerine hız verilmiştir.

Turizm alanında her türlü faaliyeti bünyesinde bulunduran Setur, dünya çapında elde ettiği başarılarla, Türkiye’nin ilk ve öncü turizm şirketlerinden biri haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışına dönük tur operatörlüğü, uçak bileti satışı, kongre ve etkinlik organizasyonları ve sunulan yerel hizmetler, Setur’un turizm alanında verdiği hizmetlerin çatısını oluşturmaktadır. Ayrıca Abercrombie&Kent, Orient Express markalarının satış hakkına sahip olan Setur, Four Seasons Preferred Partner ve Starwood Luxury Privilege üyeliği ile misafirlerine özel avantajlar sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

: Saray Mahallesi Site Yolu Caddesi No: 4/1 34770 Ümraniye/İstanbul
: 0216 554 37 00 | 444 28 22 (Çağrı Merkezi: 09:00 – 24:00 / Her gün)
: [email protected]