Şevikoğlu Online Sipariş Mobil Uygulaması

Fırsat Süresiz
Şevikoğlu Sanal Market: Şevikoğlu Mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden market...Daha Fazla

Şevikoğlu Sanal Market: Şevikoğlu Mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden market alışverişini yapabilir, tüm ürünlerin Şevikoğlu kalitesi ve tazeliği ile evinize, iş yerinize veya sevdiklerinize teslimatını yapabilirsiniz. Üstelik uygulamamıza özel kampanyalardan ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
60% Başarılı

Şevikoğlu Market Online Sipariş Sitesi – Eve Teslimat – sevikoglu.com

Fırsat Süresiz
Şevikoğlu Sanal Market (sevikoglu.com) üzerinden evinize market siparişleri verebilirsiniz!
Hemen Al
100% Başarılı

Şevioğlu Ayın Katalogu (Güncel) – İndirim ve Kampanyalar

Fırsat Süresiz
Açılan linkten Şevikoğlu ayın katalog indirimlerine ulaşabilirsiniz. Muğla Şevikoğlu Market...Daha Fazla

Açılan linkten Şevikoğlu ayın katalog indirimlerine ulaşabilirsiniz. Muğla Şevikoğlu Market | Katalog, Broşür, Aktüel Ürün ve İnsert Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kuruluşumuzdan bugüne en öncelikli politikamız, kaliteyi en ucuza satmak anlayışı olmuştur. Bunun için yıllardır faaliyet gösterdiğimiz her pazarda en kaliteli ürün çeşitliliğini sağlamak ve pazarın en uygun marketi olmak, her daim 1.önceliğimiz oluştur.
Bizim için en iyi reklam, alışverişini memnuniyet ile tamamlamış bir müşteridir. ŞEVİKOĞLU olarak, fiyat, kalite, satış süreçlerinde ki kalite-kontrol mekanizmamız gibi politikalarımız her daim bu temel ilke üzerine kurulmuştur.

ŞEVİKOĞLU, 1996 yılında Muğla İli Ortaca ilçesinde 4 kardeş ve 1 personel ile 100 m2 küçük bir dükkânda ticaret hayatına başlamış bir aile şirketidir. Bugün itibariyle 23 mağazası, Emtia depoları, et entegre tesisi, sebze ve meyve paketle tesisi, nakliye filosu, yağ dolum paketleme tesis ile Muğla ilimizde faaliyet göstermektedir.
Tüketicilerimize en kaliteli et ürünlerini sunabilmek için HACCP çerçevesinde modern ve hijyenik bir tesis oluşturulmuştur. Sürekli denetim kontrol altında ki tesislerimize 2013 yılı itibariyle kendi markamızı taşıyan bitkisel sıvı yağ dolum tesisi de eklenmiştir.
Bugünlere ulaşmamızda emeği geçen tüm ekibimize ve yer aldığımız pazarlarda bize destek olan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkürleri bir borç biliriz.

Şevikoğlu Müşteri Hizmetleri
05307761601
[email protected]
Çaylı Mahallesi 480. cadde Şevikoğlu ltd şti 10/1 48600


🟩 Şevikoğlu indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Şevikoğlu indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Şevikoğlu indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Şevikoğlu kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Şevikoğlu promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.