SHELL’de 4 Kez 125 TL’ye 40 TL’ye Varan Chip-Para!

Fırsat 3 hafta kaldı
16 Kasım -31 Aralık 2021 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess...Daha Fazla

16 Kasım -31 Aralık 2021 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi SHELL istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamanıza, 8 Ocak 2022’ye kadar kampanyaya katılan SHELL istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alımında geçerli 40 TL’ye varan chip-para hediye!

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklaması gerekmektedir. Ayrıca, Akbank’a kayıtlı cep telefonu numarasından ilk harcamadan önce “SHELL” yazıp 4566’ya SMS gönderenler de 30 TL chip-para* kazanıyor. Detaylar axess.com.tr ve shell.com.tr’de.

Kampanyaya dahil Shell istasyonlarına ulaşmak için https://www.axess.com.tr/axess/7491/bayi-listesi

*Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanya detayları:

 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklayarak veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “SHELL“ yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
 • Aynı gün içerisinde yapılan 125 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri SHELL istasyonlarındaki Akbank Axess POS terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Akbank kart, Akbank kart Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir.
 • Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dahil değildir. Shell mobil uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilirler.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir.
 • Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan kampanyaya Axess Mobil ile kayıt olması halinde bir defa ve en fazla 40 TL, SMS ile kayıt olması halinde ise en fazla 30 TL chip-para kazanabilecektir.
 • Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.
 • Chip-para kullanılarak yapılan akaryakıt/otogaz alımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye ilgili tutar kadar borç yansıtılacaktır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. ve SHELL&TURCAS PETROL A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan Axess üyesi SHELL istasyonlarının listesine axess.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için: axess.com.tr, Axess Mobil ve shell.com.tr

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Shell istasyonlarında 4 adet 125TL ve üzeri akaryakıta 50TL Yapı Kredi Shell Puan!

Fırsat Süresi Doldu
16 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, Yapı Kredi...Daha Fazla

16 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, Yapı Kredi Worldcard’ınızla, seçili Shell istasyonlarında yapacağınız 125 TL ve üstü akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde, 50 TL’ye varan Worldpuan sizleri bekliyor.

16 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 07 Ekim 2021 tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır. Word mobile uygulaması üzerinden kampanyaya katılan müşteriler, 30 TL’ye ek 10 TL, toplamda 40 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanacaktır. 4 işlemden en az birini POS’ta QR Kod ile ödeme gerçekleştirildiği durumda 40 TL’ye ek 10 TL, toplam 50 TL Yapı Kredi Shell Puan hediye edilecektir. Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir. Kampanya tanımları müşteri bazında yapılmakta olup ve müşteri SMS ile katılmışsa en fazla 30 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanabilir.

Shell istasyonlarında POS’ta QR Kod ile tek seferde yapacağınız 125 TL ve üzeri akaryakıt alımınıza 10 TL Yapı Kredi Shell Puan hediye edilecektir. Kampanya “Shell istasyonlarında toplam 40 TL Yapı Kredi Shell Puan” kampanyası ile birleştirilebilir. Her iki kampanyadan da faydalanabilmek için ve toplam 50 TL Yapı Kredi Shell Puan kazanmak için World Mobil’den “Shell’de toplam 40 TL Yapı Kredi Shell Puan” kampanyasına katılım yapılarak bir harcamanın POS’ta QR Kod ile yapılması gerekmektedir:

POS’ta QR Kod kampanyasına yalnızca Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Shell istasyonlarında POS’ta QR Kod ile yapılacak harcamalar dahildir. POS’ta QR Kod ile Ödeme ile işlem yapmak için öncelikle iOS ya da Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Ödeme yapmada önce kasiyere QR Kod ile ödeme yapacağınızı belirttikten sonra World Mobil’den Yapı Kredi Pay butonuna tıklayarak “QR Kod ile Ödeme”yi ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasından “Kartlarım” menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay’i seçerek “QR Kod ile Ödeme”ye tıklayıp QR Kod okuyucuyu açın ve POS cihazında oluşan QR Kod’u okutun. Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahiplerinin kampanya katılımı için ilk alışverişten önce SHELL yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.

Kampanya kapsamında işlemlerin Shell marka tanımlı Yapı Kredi World Üyesi Shell istasyonlarındaki Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart Yapı Kredi Shell Puan’lar 07 Ekim 2021 tarihinde yüklenecektir. Yapı Kredi Shell Puan’ların son kullanım tarihi 06 Kasım 2021 olup, kullanılmayan Yapı Kredi Shell Puan’lar 07 Kasım 2021 tarihinde geri alınacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya Vakıfbank Worldcard’lar, Albaraka Worldcard’lar, Anadolubank Worldcard’lar ve Business TL Card dahil değildir, kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya geçersiz olacaktır.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Shell Turcas A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayrıntılı bilgi için: www.shell.com.tr, www.worldcard.com.tr, www.tlcard.com.tr ve www.ykbticarikartlar.com’u ziyaret edebilirsiniz. Kampanyaya katılan Yapı Kredi World üyesi Shell istasyonlarının listesine www.shell.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı Yapı Kredi Bireysel kredi kartı, Yapı Kredi banka kartı ve Yapı Kredi Business kart işlem verileriniz, 16 Ağustos – 30 Eylül 2021 tarihleri arasındaBankalara ait fiziki POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Shell’de Bonus’lulara 40 TL bonus – Garanti

Fırsat Süresi Doldu
Bonus üyesi Shell istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, Garanti...Daha Fazla

Bonus üyesi Shell istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, Garanti BBVA poslarından 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın.
İşlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmesi gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üyesi  Shell istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; BonusFlaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın.
 • Kampanya 16 Mayıs-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyada yapılan 4 defa 125 TL ve üzeri işlemler 30 TL bonus / indirim kazanacaktır. Kampanyaya BonusFlaş uygulaması aracılığı ile katılan kart sahipleri 40 TL bonus kazanacaktır.
 • Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 125 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya dahilindedir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. SMS ile katılanlar en fazla 30 TL bonus/indirim, BonusFlaş ile katılanlar en fazla 40 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonus, 7 Temmuz-21 Temmuz 2021  tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında akaryakıt ve/veya otogaz alımlarında kullanılmalıdır.
 • 21 Temmuz 2021 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan diğer banka Bonus kartları, 16 Mayıs-30 Haziran 2021 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell istasyonlarında yaptıkları harcamalarında indirim alacak ve bu indirim harcama yapılan kartlarının ekstresine yansıtılacaktır.
 • Garanti Bonus’lar, Flexi, Money ,diğer banka Bonus kartları (TEB Bonus Business, ING Bonus Business hariç), Bonus Business ve Easy kartlar dahildir.
 • TEB Bonus Business, ING Bonus Business dahil değildir.
 • Shop&Fly Kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları ,Paracard, Taksitli işlemler, vadeli taksit, bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari tüzel kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “SHELL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri  4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Alternatifbank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ödül tutarı bilgisine ilgili kartla Shell istasyonlarındaki Garanti BBVA POS cihazları üzerinden ulaşılabilir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç Card’lar kampanyaya katılım için “EVET SHELL” yazıp, kartın son 6 hanesiyle beraber 3340’a SMS göndermelidir ve bu kartlar için katılım ücreti 3,99 TL dir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, diğer banka Bonus kartları ve Money  ile katılan müşteriler, Flexi Card ile de ayrıca kampanyaya katılarak,-Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katılması durumunda en fazla 40 TL olmak üzere- ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
 • İşlemler mutlaka Garanti BBVA POS’undan geçmelidir.
 • Gönderilen SMS ler, Garanti BBVA sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
 • Bankada kayıtlı numarasıyla gönderilen katılım SMS’inden sonraki işlemler dikkate alınır ve her bir operatör kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Turk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1,00 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Detaylar için  http://www.bonus.com.tr ve www.shell.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.
 • Garanti BBVA ve Shell A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GittiGidiyor Shell’den 5 kat Smart Puan İndirim Kodu! [150/10₺]

Kod 3 hafta kaldı
GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri tüm Shell V-Power alımlarında 5 kat...Daha Fazla

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri tüm Shell V-Power alımlarında 5 kat Smart Puan kazanacaktır. 31 Mayıs’a kadar kampanyaya katılan Kazananlar Kulübü kullanıcıları 150 TL ve üzeri Shell akaryakıt alışverişlerinde geçerli 10 TL değerinde 1.000 Smart Puan kazanacaktır.
Kampanya kodu almak için yukarıdaki butona tıklayınız.

5 Kat Smart Puan Kampanya Detayları:
Kampanya 10 Mart – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında tek seferde GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyeleri tüm Shell V-Power alımlarında 5 kat Smart Puan kazanacaktır.

Her Shell ClubSmart kart sahibi GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi, kampanyadan her Shell V-Power alımlarında 5 kat Smart Puan kampanyasından faydalanabilir.

Yüklenen Smart Puanların son kullanım tarihi 31 Ocak 2022’dir. Kullanılmayan Smart Puan’lar 1 Şubat 2022 tarihinde silinecektir.

10 TL değerinde Smart Puan Kampanya Detayları:
31 Mayıs 2021’e kadar kampanyaya katılan Kazananlar Kulübü kullanıcıları 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 10 TL değerinde 1.000 Smart Puan kazanacaktır.

Her Shell ClubSmart kart sahibi GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi, 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde kullanabilecekleri 10 TL değerinde 1.000 Smart Puan kampanyasından bir kez faydalanabilir.

Shell’de 150 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde geçerli 10 TL değerinde 1.000 Smart Puan hediye kampanyası ilk 30.000 kullanıcı ile sınırlıdır.

Yüklenen Smart Puanların son kullanım tarihi 31 Ağustos 2021’dir. Kullanılmayan Smart Puan’lar 1 Eylül 2021 tarihinde silinecektir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim ?
Kampanyaya Shell Motorist mobil uygulaması veya SMS üzerinden katılım sağlanabilir.

Kampanyaya SMS ile katılmak için, kampanya katılım şifresinin GİTTİGİDİYOR yazıp aralarında bir boşluk bırakılarak Shell ClubSmart kart numaranızı ve kampanya şifresinin girilerek 2313’e kısa mesajla gönderilmesi gerekmektedir.
Örnek Kampanya Katılım Şifresi: GİTTİGİDİYOR 700044101847935316 BNHWCV

Kampanyaya Shell Mobil uygulaması üzerinden katılan katılımcıların şifre girişlerinin tamamlanması gerekmektedir. Uygulamadan “Haberler ve Ürünler” başlığına tıklayıp “GittiGidiyor” kampanya sayfasına girerek, o sayfadaki kampanyaya katılım bağlantısına erişim sağlayıp Shell ClubSmart Kart numaralarını ve kampanya katılım şifresi girilmelidir.
10 TL değerinde Smart Puan kampanyasına katılım için 1 Haziran 2021 23:59’a kadar şifre girişlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Shell ClubSmart kartınız yoksa program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilir ya da SMART yazıp 2313’e SMS atarak ya da bu adresten üyeliğinizi yaratabilirsiniz.

Smart Puan’ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartların kayıtlı olması gerekmektedir. Kartınızı Shell Motorist Mobil uygulaması ya da bu adres üzerinden kaydedebilirsiniz.

Diğer Kurallar

 • Smart Puan’lar sadece akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir.
 • Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Kart’ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
 • Shell Ticari Kartlar, ClubSmart Extra ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi kullanan müşteriler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanyaya tüm Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım ücretsiz olarak yapılabilir.
 • Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Her GittiGidiyor üyesi kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
 • Katılımcının; kampanyaya hak kazanabilmek için gerekli olan Shell ClubSmart kaydını tamamlarken gerçek profil bilgisi, güncel e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgilerini paylaşmış olması gerekmektedir. Kişisel bilgiler ve e-posta adresinin doğru girilmesi kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Kullanıcının yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu, yakıt hediyesini kazanamayacağını katılımcı kabul eder.Sahte profiller aracılığıyla katılımcı olan ya da sahte profillerden destek aldığı tespit edilen katılımcıların hediye yüklemesi yapılmayacaktır.Katılımcı, kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kampanyayı kötü niyetle kullanan ve hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, GittiGidiyor, bu kişilere kampanya koduna ilişkin hakları iptal etme veya yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.Yürülükte bulunan mevzuatta meydana gelecek değişiklikler ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halide katılım hükümsüz kalacaktır.

  Katılımcı, GittiGidiyor’un kampanya kapsamında olsa dahi aracı hizmet sağlayıcı-yer sağlayıcı olduğunu ve kullanıcı tarafından sağlanan ürünlere ilişkin GittiGidiyor’un herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. GittiGidiyor ve Shell & Turcas Petrol A.Ş. her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Daha Az

sayfada Kodu Aç 
100% Başarılı

VISA İle Shell’de Toplam 80₺ Hediye Yakıt – Zubizu

Fırsat Süresi Doldu
ZUBİZU üyeleri, 31 Temmuz’a kadar tek seferde iki kez 250...Daha Fazla

ZUBİZU üyeleri, 31 Temmuz’a kadar tek seferde iki kez 250 TL ve üzeri yakıt alımlarında 80 TL’ye varan Smart Puan kazanıyor

 • Kampanya 31.07.2021 tarihine kadar Shell ClubSmart üyesi Shell istasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için ZUBİZU’ya plakanızı kaydetmeniz gerekmektedir.
 • Plakanız kayıtlı ise Shell kampanyasına katılım sağlamanız, ‘’Kampanyaya Katıl’’ butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için tek seferde 250 TL ve üzerinde yakıt alımı yapmanız gerekmektedir.
 • Kampanya boyunca tek seferde yapacağınız ilk 2 250 TL ve üzeri yakıt alımınıza toplam 40 TL değerinde Smart Puan kazanılacaktır.
 • Mobil Ödeme ile yapacağınız yakıt alımları için ZUBİZU’ da Z butonunda yer alan Mobil Ödeme alanından Visa kredi kartınızı tanımlayabilirsiniz.
 • Kartınızı tanımladıktan sonra anlaşmalı Shell istasyonlarında aracınızdan inmeden ZUBİZU ile mobil ödeme yapmak için;
  • Dolum öncesi ZUBİZU ile mobil ödeme yapacağınızı belirtin.
  • Ödeme onayının gelmesi için uygulamanızı açık tutun veya anlık bildirimlere izin verin.
  • Telefonunuza gelen 3D secure şifresini girerek ödemenizi tamamlayın.
  • Mobil ödeme yapabileceğiniz istasyonları görüntülemek için geçerli Lokasyonlar butonuna tıklayın.
 • Ticari ve bireysel Visa kredi kartları ile yapılan işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya bitimine kadar en fazla 2 kez hediye yakıt kazanımı sağlanabilir ve en fazla 40 TL değerinde hediye yakıt kazanılabilir. Mobil Ödeme ile yapılan yakıt alımlarında ek olarak en fazla 40 TL değerinde hediye yakıt kazanılabilir. Toplamda en fazla 80 TL değerinde hediye yakıt kazanılmış olur.
 • Kampanyaya katılım 20.000 kişi ile sınırlıdır.
 • Kazanılan Smart Puanlar Shell ClubSmart kartınıza 5 Ağustos 2021 tarihinde yüklenecek olup 6 Eylül 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Kazanılan puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta 5 Ağustos’ta yüklenecek ve bu tarihten sonraki 1 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan puanlar bu süre bitiminde silinecektir. Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden puan kazanılmaz.
 • Yeni tanımlanan Shell ClubSmart kartlar tanımlandıktan bir gün sonra aktif edilecektir.
 • Smart puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.
 • Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.
 • Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları ile 6 ay boyunca ZUBİZU uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
 • Bu kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir.
 • Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir.
 • Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU puanı kazanılmaz.
 • ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 1 Shell ClubSmart Kartla Puan Kazan & Hediye Yakıt Al

Fırsat Süresiz
Shell ClubSmart Avantajlarını Keşfedin! Yakıt alımlarınızda Smart kartınızı gösterin ve...Daha Fazla

Shell ClubSmart Avantajlarını Keşfedin! Yakıt alımlarınızda Smart kartınızı gösterin ve her alımınızdan Smart Puan kazanın,
puanlarınızla bedava yakıt alın!

Shell ClubSmart dünyasının ayrıcalıklarından faydalanmak için size en yakın Shell istasyonundan ClubSmart kartınızı alabilirsiniz.

Kartınızı www.shellsmart.com’da kaydederek size özel fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

Puan biriktirin
Puan kazanmaya başlamak çok kolay. ClubSmart kartınızı ve plakanızı kaydedin, plakası kayıtlı aracınızla yakıt alın. Yakıt alımınız puanlara, puanlarınız hediye yakıta dönüşsün!

Fırsatlar ve avantajlar
Shell ClubSmart kart sahiplerine avantajlar dünyasının kapıları açılıyor. Bizi takip edin, fırsatlardan yararlanın!

Kartınızı kaydetmeniz sonrasında yanınızda taşımadan hem puan kazanabilir, hem de harcayabilirsiniz. Kartınıza tanımlı plakaya sahip araçla yakıt almanız yeterli!

ClubSmart kartınız ile her yakıt alımınızda puan kazanın!1 Ocak 2021 itibariyle Shell’den yaptığınız yakıt alımları sayesinde kazanacağınız ClubSmart puanları yakıt türü itibarıyla aşağıda verilmiştir:

Kazanılan Puan
Shell V-Power + Kurşunsuz
1
Shell V-Power + Diesel
1
Shell FuelSave Kurşunsuz 95
0,5
Shell FuelSave Diesel
0,5
Shell AutoGas LPG
0,5

Değerler, litre başına puan şeklindedir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Shell Mobil Uygulamasından kayıt yapın, 250 Smart Puan kazanın!

Fırsat Süresiz
Shell Mobil Uygulaması ile ihtiyacınız olduğunda bizi bulabilir, yakıt tüketiminizi...Daha Fazla

Hediyeler parmaklarınızın ucunda

Nerede olursanız olun kendinizi ödüllendirin.

 • puan bakiyenizi kontrol edin ve son işlemlerinizi inceleyin
 • Özel kampanyalarını ve puanları toplayın

Kampanyalar cebinize gelsin

Nerede olursanız olun, harika indirimleri keşfedin

 • Son kampanyalarımızı inceleyin
 • Harika market kazançlarını ve indirimlerini keşfedin

Mobil yakıt ödeme hizmetimizle daha hızlı ödeyin

Ne kadar harcamak istediğinizi seçin

 • Markette gereksiz sıra beklemeden yakıtınızı alıp gidin

Sonraki molanızı planlayın. Kullanışlı İstasyon Bulucumuz ile bizi bulmak hiç zor değil

Bulunduğunuz yere yakın bir Shell istasyonu bulun.

 • Gelecek yolculuğunuzu planlayın ve güzergahtaki Shell istasyonlarını bulun
 • İstasyon aramalarını belirli ürünlere veya imkânlara göre filtreleyin

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Shell V-Power 3 Kat Smart Puan – Zubizu

Fırsat Süresiz
ZUBİZU’da daha önceden plaka kaydınız varsa her Shell V-Power alımında...Daha Fazla

ZUBİZU’da daha önceden plaka kaydınız varsa her Shell V-Power alımında 3 kat Smart Puan kazanıyorsunuz.

Plakanızı ilk kez kaydediyorsanız yıl sonuna kadar 5 kat Smart Puan kazanacaksınız.

Yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek.

Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

– Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar Shell ClubSmart üyesi Shell istasyonlarında geçerlidir.
– Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren sadece Shell V-Power alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir.
– 3 kat Smart Puan kampanyası bir takvim ayında 1.000 TL’ye kadar yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir.
– Kampanyadan yararlanmak için aynı gün içerisinde en fazla 3 kez yakıt alımı yapılabilir.
– Kazanılan puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan puanlar bu süre bitiminde silinecektir. Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden puan kazanılmaz.
– Yeni tanımlanan Shell ClubSmart kartlar tanımlandıktan bir gün sonra aktif edilecektir.
– Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 10.000 Smart puan olmak üzere 100 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir.
– Smart puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.
– Her yakıt türü için kazanılan litre başına puan değeri değişiklik göstermektedir. Sadece kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden puan kazanılır.
– Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.
– Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları ile 6 ay boyunca ZUBİZU uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
– Bu kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
– Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir.
– Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir.
– Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU puanı kazanılmaz.
– ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt Alışverişlerinize 35 TL MaxiPuan! – İş Bankası

Fırsat Süresi Doldu
1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından farklı...Daha Fazla
1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri 3. yakıt alışverişinize 35 TL MaxiPuan kazanın!
Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar, Pati Kart)
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Petrol Ofisi firmasında Maximum Mobil Öde-Geç ve temassız Maximum kartların Öde-Geç özelliği ile yapılan işlemlerde uygulanan %3 indirim veya MercedesCard Petrol Ofisi işbirliğinde uygulanan %5 indirimli alışverişler 150 TL’nin altına düşmesi halinde bu kampanyaya dahil olamayacaktır.  İndirim uygulanmış hali 150 TL’nin üstünde kalan alışverişler kampanya kapsamında yapılmış sayılabilecektir.
Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından yapılması gerekmektedir. Listede yer almayan akaryakıt istasyonlarından yapılan ve/veya Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün içinde 150 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz için ödül kazanabilirsiniz. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar tüm Maximum anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. MaxiPuan’larınız 6 Mayıs 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Mayıs 2021(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 35 TL MaxiPuan kazanabilir.
Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt alışverişlerinize 100 TL bonus! – Garanti

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılın, akaryakıtta Garanti BBVA POS’ları üzerinden yapacağınız toplam 1500...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, akaryakıtta Garanti BBVA POS’ları üzerinden yapacağınız toplam 1500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 100 TL bonus kazanın!

DİĞER BİLGİLER

Garanti BBVA POS’ları üzerinden toplamda 1500 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinize 100 TL bonus kazanın.

 • Kampanya 17 Mart-17 Nisan 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA POS’ları üzerinden yapılacak akaryakıt harcamalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kampanya tarihleri arasında toplam 1500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamalarından 100 TL bonus kazanılacaktır.
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • 12 Mayıs’tan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 9,99TL’dir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması yada AKARYAKIT100 yazıp 3340’a SMS gerekmektedir.
 • Flexi kartlar kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir yada EVET AKARYAKIT100 yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a SMS gönderip 9,99 TL’ye katılabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vodafone Pay İle Akaryakıt Harcamalarınıza 50₺ İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Pay Kart ile avantajlı akaryakıt alışverişi! Fiziksel Vodafone Pay...Daha Fazla

Vodafone Pay Kart ile avantajlı akaryakıt alışverişi!

Fiziksel Vodafone Pay Kart’ınızla 150 TL ve üzeri yapacağınız ilk akaryakıt alışverişinizde 10 TL, ikinci alışverişinizde 15 TL, üçüncü alışverişinizde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanın!

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Akaryakıt Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye!” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamayı unutmayın!

 • Kampanya, 15.04.2021 – 15.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde, Fiziksel Vodafone Pay Kart ile  yapılacak ilk 150 TL’lik akaryakıt alışverişinde 10 TL, ikincisinde 15 TL, üçüncüsünde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Akaryakıt Harcamalarına 50 TL’ye varan hediye” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan kullanıcılar ödül kazanamayacaktır.
 • Kampanya, akaryakıt istasyonlarında yapılacak alışveirşlerde geçerlidir. Kampanyadan 5541 (Servis İstasyonları, Asistan-Yardım Servisi Olan veya Olmayan) MCC kodu altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: Shell, Petrol Ofisi, Opet, vb.
 • Bir kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir ve toplam en fazla 50 TL ödül kazanabilir.
 • Kazanılan hediye, kullanıcıların harcama yaptıkları Vodafone Pay kartlarına 22 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Pay Akaryakıt Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Plakanızı Zubi̇zu’ya Kaydedi̇n, Shell V-Power Alımında 5 Kat Smart Puan Kazanın

Fırsat Süresiz
Plakanızı ZUBİZU’ya hemen kaydedin, yıl boyunca her Shell V-Power alımında...Daha Fazla

Plakanızı ZUBİZU’ya hemen kaydedin, yıl boyunca her Shell V-Power alımında 5 kat Smart Puan kazanın.

Aracınızın plakası ve varsa Shell ClubSmart kart numaranız ile kampanyaya katıldıktan sonra başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan yıl boyunca 5 kat Smart Puan kazanacaksınız.

Shell ClubSmart kartınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Yakıt alımınızı takip eden 48 saat içerisinde kazandığınız Shell Smart Puanlarınız, Shell ClubSmart kartınıza yüklenecek.

Shell Smart Puanlarınızı harcamak çok kolay. Smart Puanlarınızla programa dahil Shell istasyonlarında bedava yakıt hediyesinden faydalanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

– Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar Shell ClubSmart üyesi Shell istasyonlarında geçerlidir.
– Kampanyaya başarılı katılımınızı takip eden günden itibaren sadece Shell V-Power alımlarınız kampanya kapsamında değerlendirilir.
– 5 kat Smart puan kampanyası kampanyaya yeni kaydolan müşteriler için yıl boyunca geçerli olup, bir takvim ayında 1.000 TL’ye kadar yapılacak yakıt alımlarında geçerlidir. Aynı ay içerisinde 1.000 TL’yi aşan Shell V-Power alımlarında tek kat Smart puan kazanılır.
– Kampanyadan yararlanmak için aynı gün içerisinde en fazla 3 kez yakıt alımı yapılabilir.
– Kazanılan puanlar ZUBİZU üyesi tarafından uygulamaya kaydedilen veya eğer bir Shell ClubSmart kart numarası girilmedi ise ZUBİZU’da otomatik olarak kullanıcıya atanan Shell ClubSmart karta 48 saat içerisinde yüklenecek ve bu tarihten sonraki 6 ay içinde kullanılabilecektir. Süresinde kullanılmayan puanlar bu süre bitiminde silinecektir. Shell istasyonlarında yapılan market veya madeni yağ alışverişlerinden puan kazanılmaz.
– Yeni tanımlanan Shell ClubSmart kartlar tanımlandıktan bir gün sonra aktif edilecektir.
– Bir ay içerisinde en az 500, en fazla 10.000 Smart puan olmak üzere 100 ve katları değerlerde harcama yapılabilmektedir.
– Smart puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.
– Her yakıt türü için kazanılan litre başına puan değeri değişiklik göstermektedir. Sadece kayıt edilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden puan kazanılır.
– Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.
– Shell ClubSmart Extra kart sahipleri, Taşıt tanıma sistemi kullanıcıları ile 6 ay boyunca ZUBİZU uygulamasına giriş yapmayan ya da plakasını teyit etmeyen müşteriler kampanyadan faydalanamaz.
– Bu kampanya, banka kampanyaları ile birleştirilebilir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
– Yakıt alımı sadece nakit ya da kredi kartı ile yapılan alımlar için geçerlidir.
– Kampanya kapsamında bir kullanıcı sadece 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir.
– Bu kampanya dahilindeki harcamalardan ZUBİZU puanı kazanılmaz.
– ZUBİZU ve Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 31/12/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Zubizu İle Shell’de İnmeden Öde

Fırsat Süresiz
Shell istasyonlarında ZUBİZU mobil ödeme ile pratik ve güvenli bir...Daha Fazla

Shell istasyonlarında ZUBİZU mobil ödeme ile pratik ve güvenli bir ödeme deneyimine hazır olun.

Shell’de aracınızdan inmeden ZUBİZU ile mobil ödeme yapmak için, kampanyaya katıldıktan sonra;

1) Kampanya sayfasından veya Mobil Ödemelerim menüsünden kredi kartınızı tanımlayın (Kredi kartınızın internet alışverişine açık olduğundan emin olun)
2) Dolum öncesi ZUBİZU ile mobil ödeme yapacağınızı belirtin
3) Ödeme onayının gelmesi için uygulamanızı açık tutun veya anlık bildirimlere izin verin
4) Telefonunuza gelen 3D secure şifresini girerek ödemenizi tamamlayın
5) Mobil ödeme yapabileceğiniz istasyonları görüntülemek için Geçerli Lokasyonlar butonuna tıklayın

Kampanya Koşulları:

Akaryakıt buharının sebep olabileceği riskler sebebiyle cep telefonunun araç veya market dışı alanlarda kullanımı sakıncalıdır. Telefonunuzu market ya da aracınızın içinde kullanmanız gerekmektedir. Mobil ödemenin geçerli olduğu Shell istasyonlarında Visa veya Mastercard tipindeki kredi kartlarınızla mobil ödeme yapmak için dolum öncesinde istasyon görevlisine ödemeyi ZUBİZU mobil ödeme ile yapacağınızı belirtmeniz şarttır. Ödeme onayını verebilmeniz için ZUBİZU uygulamanızın açık olması veya anlık bildirimlere izin vermiş olmanız gereklidir. 3D secure onay mesajı kredi kartınızın tanımlı olduğu telefon numarasına iletilecektir. Aynı kredi kartı birden fazla cep telefonu numarası ile eşleştirilemez. Kampanya katılan istasyonların listesini ZUBİZU’da görebilirsiniz. Shell istasyonlarında yapacağınız market veya madeni yağ alışverişleri kampanya kapsamında değerlendirilmez. Sadece kampanyaya kaydedeceğiniz plaka ile yapacağınız yakıt alımlarınız kampanya dahildir. Hediye yakıtınızı kullanmak için en az 1 TL’lik yakıt alımı yapmak zorunludur. Hediye puan kullanmak için saha satış görevlisine puan harcayacağınız bilgisini vermeli ve cep telefonunuza SMS ile gelen şifreyi iletmelisiniz. Banka kampanyaları ve diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında bir kullanıcı yalnızca 1 plaka girişi yapabilir ve 1 yıl içerisinde yalnızca 1 kez plakasını güncelleyebilir. ZUBİZU ile Shell kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylar ZUBİZU ve shell.com.tr’de.
Son Geçerlilik Tarihi: 30/06/2021 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarıyla araçtan ödemeye 15 TL bonus! – Garanti

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılın, akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarından yapacağınız 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarından yapacağınız 150 TL ve üzeri araçtan ödeme alışverişlerinizde 15 TL bonus kazanın!

DİĞER BİLGİLER

 • Akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarından yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri  araçtan ödeme alışverişlerinizde 15 TL bonus kazanın.
 • Kampanya 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında akaryakıt firmalarının mobil uygulamaları üzerinden Garanti BBVA kartınızı kaydederek yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri araçta ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kampanya tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri araçta ödeme alışverişlerinde 15 TL bonus kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi ve Paracard Bonus dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • BonusFlaş’tan yapılan araçta ödeme işlemleri de dahildir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar dahildir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya ticari kartlar dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 15 TL bonus kazanabilir.
 • 3 Nisan’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Garanti üye işyeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 0,99 TL’dir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Shell Akaryakıt Pompa Satış Fiyatları – Benzin, Motorin, LPG – Güncel

Fırsat Süresiz
Shell Pompa ve Akaryakıt Fiyatları. Shell yakıt fiyatlandırması ile ilgili...Daha Fazla

Shell Pompa ve Akaryakıt Fiyatları. Shell yakıt fiyatlandırması ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Shell Miles&Smiles 5 Kat Smart Puan Kazan

Fırsat Süresiz
Miles&Smiles ile daha çok kazanın! Miles&Smiles üyeleri millerini yakıta çeviriyor,...Daha Fazla

Miles&Smiles ile daha çok kazanın! Miles&Smiles üyeleri millerini yakıta çeviriyor, Shell’de 5 kata varan Smart Puan kazanıyor!

Shell’de kat kat Smart Puan kazanın!

Miles&Smiles üyeliğiniz ile Shell ClubSmart Kart’ınızı kolayca eşleyebilmek için hesabınıza giriş yaptiktan sonra “Diğer Uygulamalarımız” sekmesinden “Ayrıcalıklı Programlar” bölümünde Shell ClubSmart’i seçmeniz gerekmektedir. Eğer SMS ile eşleştirmek isterseniz, başına KAYIT yazarak TK numaranız, SHELL ve Shell ClubSmart Kart numaranızı 8490’a göndermeniz yeterlidir.

Örnek: KAYIT TK432789123/SHELL/700441234567891

Eşleştirme sonrasında Shell ClubSmart Kart’ınız ile Shell’den yaptığınız Shell V-Power alımlarında Miles&Smiles üyelik statünüze göre 5 kata varan Smart Puan kazanabilirsiniz.

Classic Kart: 2 kat Smart Puan

Classic Plus Kart: 3 kat Smart Puan

Elite Kart: 4 kat Smart Puan

Elite Plus Kart: 5 kat Smart Puan

Dilediğinizde Miles&Smiles internet sitesinden Shell’de yakıta çevirmek istediğiniz mil miktarını belirleyip, Shell kalitesi ile karada da yol alabilirsiniz. Milleriniz, eşleştirdiğiniz Shell ClubSmart Kart’ınıza Smart Puan cinsinden yüklenecektir. Üstelik 31 Aralık  2020’ye kadar her 1.000 Miliniz, 2.000 yerine 3.000 Smart Puan’a eşittir. 3.000 Smart Puan ile Shell’den 30 TL değerinde yakıt hediyesi alabilirsiniz. Çevirim talebinizden 72 saat sonra ClubSmart üyesi Shell istasyonlarında Shell ClubSmart Kart’ınız ile yakıt hediyenizi kolayca alabilirsiniz. Shell’e gelin, havada karada kazanın!

GENEL ŞARTLAR

İşbu kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Shell ClubSmart Kart’a sahip olması ve Miles&Smiles Yolcu Programına üye olması gerekmektedir. Shell ClubSmart Kart numarası ile Miles&Smiles resmi web sitesinden işbu kampanyaya kayıt olan Miles&Smiles üyeleri millerini Shell ClubSmart puana çevirebilecektir. Müşteri tarafindan çevrilen miller, Shell ClubSmart puan cinsinden Miles&Smiles resmi web sitesine müşteri tarafından beyan edilen Shell ClubSmart Kart’a yüklenecektir. İlgili Smart Puanlar ile yakıt alımında Shell istasyonlarında Shell Club Smart Card’ların kullanılmasi gerekmektedir. 30 gün içerisinde Miles&Smiles üyesi en az 1.500, en fazla 75.000 Milini yakıt hediyesine çevirebilir. Tek seferde en az 1.500 Mil, Shell Smart puana çevrilebilir. Her 1.000 Mil, 3.000 Shell ClubSmart puana eşittir. 3.000 Shell Club Smart puan ile 30 TL değerinde akaryakıt ve Shell otogaz hediyesi alınabilir. Söz konusu, Shell Smart Puan harcamaları minimum 500 puan olmak üzere yapılabilecektir. Shell ClubSmart genel şartları gereği Shell ClubSmart Kart sahipleri, ayın başı ve sonu esas alınmak üzere 1 ay içerisinde en fazla 100 TL değerinde yakıt hediyesi alabilirler. Smart puana çevrilen Miller, Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez. Millerin, Shell Smart puana çevrimi için Miles&Smiles kredi kartı sahipliği bulunması zorunludur. Kampanyadan yararlanmak için Miles&Smiles resmi web sitesinden Miles&Smiles ve Shell ClubSmart Kart numaralarının mutlaka eşleştirilmesi gerekmektedir. Eşleşen kart numaraları işbu kampanya kapsamında boyunca web sitesi üzerinden en fazla 1 defa değiştirilebilir. Bir Shell ClubSmart Kart ile aynı anda en fazla bir Miles&Smiles üyeliği eşleştirilebilir. Shell ClubSmart Kart’ları ile Miles&Smiles resmi web sitesinden işbu kampanyaya kayıt olan Miles&Smiles üyeleri anlaşmalı Shell istasyonlarından yapacakları akaryakıt ve Shell otogaz alımları karşılığında ekstra Smart puan kazanacaklardır: Classic kart sahipleri toplam 2 kat, Classic Plus kart sahipleri toplam 3 kat, Elite kart sahipleri toplam 4 kat, Elite Plus kart sahipleri ise toplam 5 kat Smart Puan kazanacaktır. Kazanılan standart ilk kata ait Shell ClubSmart puanlar anında, diğer katlara ait puanlar 48 saat sonra ilgili Shell ClubSmart Kart bakiyesine yüklenecektir. Shell ve Türk Hava Yolları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri, Shell ClubSmart Extra Card sahipleri ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Miles&Smiles Özel Yolcu Programı ve Shell ClubSmart Sadakat Programına katılanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kart kullanımında ve kampanya kapsamında Shell ClubSmart Sadakat ve Miles&Smiles Özel Yolcu Programı kural ve koşulları başvuru formu genel şartları geçerlidir… Ayrıntılı bilgi için www.milesandsmiles.com veya https://www.shellsmart.com/ tıklayınız. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Shell Çekiliş Kazananları – 100 TL Shell ClubSmart puan

Fırsat Süresiz
18 Ağustos 2020 tarihinde, noter huzurunda ve halka açık olarak...Daha Fazla

18 Ağustos 2020 tarihinde, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş sonunda kampanyanın birinci dönemi (Temmuz) kazananları belirlenmiştir.

16 Eylül 2020 tarihinde, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş sonunda kampanyanın ikinci dönemi (Ağustos) kazananları belirlenmiştir.

16 Ekim 2020 tarihinde, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş sonunda kampanyanın üçüncü dönemi (Eylül) kazananları belirlenmiştir.

17 Kasım 2020 tarihinde, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş sonunda kampanyanın dördüncü dönemi (Ekim) kazananları belirlenmiştir.

16 Aralık 2020 tarihinde, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş sonunda kampanyanın beşinci dönemi (Kasım) kazananları belirlenmiştir.

16 Ocak 2021 tarihinde, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş sonunda kampanyanın altıncı dönemi (Aralık) kazananları belirlenmiştir.

Birinci dönem kazanan listesi: https://www.shell.com.tr/suruculer/shellden-avantajli-kampanyalar/shell-cekilis2/_jcr_content/par/textimage.stream/1611236965336/74e0c31ac3d2eef45e0ae99083b2de304a3ff0c2/1st-term-winner-list-new.pdf

İkinci dönem kazanan listesi: https://www.shell.com.tr/suruculer/shellden-avantajli-kampanyalar/shell-cekilis2/_jcr_content/par/textimage.stream/1611236963855/12fecc57782ed8025b67e8bccb9a615697d6f54a/2nd-term-winner-list-new.pdf

Üçüncü dönem kazanan listesi: https://www.shell.com.tr/suruculer/shellden-avantajli-kampanyalar/shell-cekilis2/_jcr_content/par/textimage.stream/1611236964148/2e18ab6261868ff93f82121f7f2b60cb771449c5/3rd-term-winner-list-new.pdf

Dördüncü dönem kazanan listesi: https://www.shell.com.tr/suruculer/shellden-avantajli-kampanyalar/shell-cekilis2/_jcr_content/par/textimage.stream/1611236967601/5dd92dc86ef8f5eb2d2f6091bcc4223b8d72137e/4th-term-winner-list-new.pdf

Beşinci dönem kazanan listesi: https://www.shell.com.tr/suruculer/shellden-avantajli-kampanyalar/shell-cekilis2/_jcr_content/par/textimage.stream/1611236967722/ad64da1e4d41a557bce3b84ce4c1f6770411aec9/5th-term-winner-list-new.pdf

Altıncı dönem kazanan listesi: https://www.shell.com.tr/suruculer/shellden-avantajli-kampanyalar/shell-cekilis2/_jcr_content/par/textimage.stream/1611236966230/0198eeca189b17babacfb8b7e9ad9f25fecd44a4/6th-term-winner-list-new.pdf

Bu kampanya MPİ’nin 21.05.2020 tarihli ve 40453693-255.01.01-E.3856 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

Kampanyanın birinci dönem çekilişi 18.08.2020 tarihinde, 6.297.454 katılımla gerçekleşmiştir. 100 TL lik Shell ClubSmart puan ikramiyesi kazanan talihlilerin ikramiyeleri kampanyaya katıldıkları Shell ClubSmart kartlarına 25.08.2020 tarihinden itibaren 15 gün içinde Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından yüklenecektir.

Kampanyanın ikinci dönem çekilişi 16.09.2020 tarihinde, 6.499.689 katılımla gerçekleşmiştir. 100 TL lik Shell ClubSmart puan ikramiyesi kazanan talihlilerin ikramiyeleri kampanyaya katıldıkları Shell ClubSmart kartlarına 23.09.2020 tarihinden itibaren 15 gün içinde Shell & TurcasPetrol A.Ş. tarafından yüklenecektir.

Kampanyanın üçüncü dönem çekilişi 16.10.2020 tarihinde, 5.495.484 katılımla gerçekleşmiştir. 100 TL lik Shell ClubSmart puan ikramiyesi kazanan talihlilerin ikramiyeleri kampanyaya katıldıkları Shell ClubSmart kartlarına 22.10.2020 tarihinden itibaren 15 gün içinde Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından yüklenecektir.

Kampanyanın dördüncü dönem çekilişi 17.11.2020 tarihinde, 5.399.985 katılımla gerçekleşmiştir. 100 TL lik Shell ClubSmart puan ikramiyesi kazanan talihlilerin ikramiyeleri kampanyaya katıldıkları Shell ClubSmart kartlarına 24.11.2020 tarihinden itibaren 15 gün içinde Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından yüklenecektir.

Kampanyanın beşinci dönem çekilişi 16.12.2020 tarihinde, 4.871.774 katılımla gerçekleşmiştir. 100 TL lik Shell ClubSmart puan ikramiyesi kazanan talihlilerin ikramiyeleri kampanyaya katıldıkları Shell ClubSmart kartlarına 23.12.2020 tarihinden itibaren 15 gün içinde Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından yüklenecektir.

Kampanyanın altıncı dönem çekilişi 16.01.2021 tarihinde, 4.194.170 katılımla gerçekleşmiştir. 100 TL lik Shell ClubSmart puan ikramiyesi kazanan talihlilerin ikramiyeleri kampanyaya katıldıkları Shell ClubSmart kartlarına 23.01.2021 tarihinden itibaren 15 gün içinde Shell & Turcas Petrol A.Ş. tarafından yüklenecektir

Shell ClubSmart puan son kullanım tarihi 30.06.2021’dir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir. Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

70’ten fazla ülkede ortalama 86.000 çalışanımızla küresel bir enerji ve petrokimya şirketler grubuyuz. Enerjide sürdürülebilir bir gelecek kurmaya yardımcı olmak için ileri teknolojiler kullanıyoruz ve inovatif bir yaklaşım benimsiyoruz.

Shell Türkiye
Dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olarak, 1923 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteriyoruz. Shell Türkiye olarak, sürdürülebilir büyüme hedefimizle enerjinin her alanında gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve yenilikçi hizmetlerimizle Türkiye ekonomisinin rekabet gücüne katkıda bulunuyoruz.

Türkiye, Shell’in küresel çapta stratejik önem atfettiği ülkelerden biri. Bu doğrultuda Türkiye’deki yatırımlarımıza, “sürdürülebilir büyüme hedefiyle” kesintisiz devam ediyoruz. Shell olarak Türkiye’nin enerji ihtiyacını sürdürülebilir ve güvenli bir şekilde karşılamaya büyük önem veriyoruz. Türkiye’deki portföyümüzü sürekli gözden geçiriyoruz, fırsatları değerlendirmeye devam ediyoruz.

Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilinciyle işimizi en iyi şekilde yapmak, uluslararası bilgi birikimi ve uzmanlığımızı Türkiye ile paylaşmak sürdürülebilir büyüme stratejimizin temelini oluşturuyor.

Faaliyet Alanlarımız;
Türkiye’de; “Perakende Satışlar”, “Madeni Yağlar Üretim ve Pazarlama”, “Filo Çözümleri”, “Ticari Yakıtlar”, “Enerji ve Gaz”, “Doğalgaz ve Petrol Arama”, “Havacılık”, “Kimya” ve “Denizcilik” alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Ayrıca Türkiye’nin toplam enerji ihtiyacına büyük katkıda bulunduğuna inandığımız, Sıvılaştırılmış Doğal Gaz satışı da gerçekleştiriyoruz.

Shell’in Derince’deki Madeni Yağ ve Gres Üretimi Tesisi; Akdeniz’deki tek gres ve en büyük madeni yağ üretim tesisi
Shell, her gün 1 milyondan fazla misafirini Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 1000’nin üzerindeki istasyon ağında misafir ediyor ve yine her gün 500 binden fazla motorlu taşıta, yüzlerce şantiyeye akaryakıt ikmali yapıyor. Akdeniz’deki tek gres ve en büyük madeni yağ üretim tesisi olan Derince’deki Shell Madeni Yağ ve Gres Üretimi Tesisi’nden 2019 yılında yaklaşık 134 bin litre madeni yağ ve gres ürettik, Türkiye’den 61 ülkeye gerçekleştirdiğimiz 37 bin tonun üzerinde ihracat hacmiyle rekor seviyeye ulaştık. Yarattığımız ihracat geliri ile ülkemiz ekonomisine katkı sağlıyor.

Terminallerimiz
Shell & Turcas’ın Türkiye genelinde üç adet kendi işlettiği ve beş adet de müşterek işletilen olmak üzere toplam sekiz adet akaryakıt terminali bulunmaktadır. Bu terminallerde Shell & Turcas’ın hissesine düşen kapasite 491.419 m3’tür. Ayrıca Shell & Turcas’a ait iki adet de LPG dolum ve depolama tesisi mevcuttur. Bu tesislerde Shell & Turcas’a ait kapasite de 1.360 m3’tür.

Sektörümüzde birçok alana liderlik ediyoruz
97 yıldır faaliyet gösterdiği Türkiye’de geçmişten beri sektöründe birçok alana liderlik etmektedir; müşteri memnuniyetini her zaman önceliğine koyan Shell, 500 Shell Select marketi ile 2.000’e yakın farklı ürünü müşterilerine sunuyor. 300’den fazla istasyonunda çocuklar için özel tasarlanmış çocuk tuvaletleri bulunuyor. 500 ‘Engelsiz Hizmet Alanı’ ile istasyonlarını ziyaret eden engelli misafirlerinin yaşamlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Sadece ekonomiye değil, toplumun sosyal gelişimine de katkı sağlamak için çalışıyoruz
Shell, yol güvenliği, inovasyon, çevre, kadın&genç istihdamı ve engelsiz yaşam alanındaki sosyal yatırım programları ile Türkiye’nin sosyal gelişimine de katkıda bulunuyor. Yol emniyeti alanında “Trafikte Küçük Hata Yoktur” ile öğrencileri trafik güvenliği konusunda bilinçlendiriyor. İnovasyon alanında “Shell Eco-Marathon” ile her yıl yaklaşık 1000 lise ve üniversite öğrencisinin geleceğin enerjileri ile daha verimli araç üretmesine imkân sağlıyor. Engelsiz yaşam kapsamında müşterileri ve iş ortakları ile topladıkları kapakları tekerlekli sandalyeye dönüştürüyor. İstihdam alanında; akaryakıt sektöründe bir ilk olan “Shell’de Kadın Enerjisi” kadın istihdamı programı ile 2023 yılında 5000 kadına istihdam yaratmayı hedefliyor. Ayrıca, Türkiye genelinde belirlenen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitim gören gençlere staj ve mezunlarına iş imkânı sunuyor.

15 bin çalışanımızla misafirlerimizin yolculuklarını daha iyi ve keyifli hale getirmek için çalışıyoruz
Shell, Türkiye’deki faaliyetlerinde 757’si doğrudan, 15.000 kişiye dolaylı olarak istihdam sağlıyor.

Türkiye, Shell’in stratejik önem atfettiği bir ülke
Türkiye, Shell’in küresel çapta stratejik önem atfettiği ülkelerden biri. Bu dönemin beraberine getirdiği finansal etkileri en iyi şekilde yöneterek, hedefimiz seneye başladığımız şekilde sadece akaryakıt ve madeni yağ değil havacılık, denizcilik, kimya, enerji ve doğalgaz olmak üzere bütün iş kollarımızda büyümek olacaktır.

Dünyada Shell

Royal Dutch Shell 1907’de kurulmuş olsa da tarihçemiz 19. yüzyılın başlarına, Londra’da Samuel ailesinin deniz kabukları sattığı küçük bir mağazaya kadar uzanır.

Günümüzde Shell, dünyanın önde gelen enerji şirketlerinden biri olarak ortalama 94.000 kişi istihdam etmekte ve 70’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Genel merkezimiz Hollanda, Lahey’de bulunmaktadır ve İcra Kurulu Başkanı (CEO) Ben van Beurden’dir. Shell Grubu’nun ana şirketi, İngiltere ve Galler’de kurulu olan Royal Dutch Shell plc’dir.

Stratejimiz, petrol ve gaz sektöründeki lider konumumuzu güçlendirirken küresel enerji talebini de sorumluluk çerçevesinde karşılamayı amaçlamaktadır. Faaliyetlerimizin özünde emniyet ile çevresel ve sosyal sorumluluk yatmaktadır.

Amacımız

Shell’in amacı daha fazla ve daha temiz enerji çözümleriyle ilerlemeye birlikte güç sağlamaktır. Artmakta olan dünya nüfusunun yükselen yaşam standartlarının muhtemelen uzun yıllar boyunca petrol ve gaz da dahil olmak üzere enerjiye olan talebi artırmaya devam edeceğine inanıyoruz. Aynı zamanda, teknolojideki değişiklikler ve iklim değişikliğiyle mücadele edilmesinin gerekmesi daha düşük karbonlu ve çok kaynaklı bir enerji sistemine geçilmekte olduğu anlamına geliyor.

Bu arka plan bağlamında, şu stratejik hedeflere sahibiz:

 • Birinci sınıf bir yatırım gerekçesi sağlamak. Bu, hepsi güçlü bir mali çerçeve ve dayanıklı bir portföyün üzerine inşa edilecek şekilde, serbest nakit akışını ve hissedarların kârını artırmayı içermektedir.
 • Toplumun daha fazla ve daha temiz, kullanışlı ve rekabetçi bir enerjiye olan talebine yanıt vererek enerji dönüşümünde başarılı olmak.
 • Faaliyetlerimize yönelik bir ortak değer yaklaşımı aracılığıyla faaliyet göstermek ve topluma katkıda bulunmak için güçlü bir toplumsal onaya sahip olmayı sürdürmek.
 • Stratejik hedeflerimize ulaşma yeteneğimiz rekabet eden güçlere nasıl yanıt verdiğimize bağlıdır. Rekabet eden güçler ve iş modellerindeki değişiklikleri değerlendirmek için dış çevreyi (hem pazarları hem de bunları şekillendiren altta yatan ekonomik, politik, sosyal ve çevresel etkenleri) sürekli olarak inceliyoruz.Sağlık, güvenlik, emniyet, çevre ve varlık performansına özellikle önem vererek sürekli olarak çalışma performansımızı iyileştirmeye çalışıyoruz.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız Shell stratejisinin başarılı bir şekilde uygulanması ve iş performansının uzun vadede sürdürülmesi açısından son derece önemlidir. Gelişen enerji pazarında rekabetçi bir performans göstermek için yetenekli ve yetki verilmiş insanların güvenli bir şekilde birlikte çalışması gereklidir.

Çeşitlilik sahibi bir iş gücü ve kapsayıcı bir çalışma ortamı başarımız açısından kritik öneme sahiptir ve daha fazla yenilik yapıp daha iyi enerji çözümleri geliştirebilmemizi sağlar. Kapsayıcı liderlerin önderlik ettiği çeşitlilik sahibi ekiplerin daha iyi bir güvenlik ve iş performansı gösterdiğine inanıyoruz.

Bir Bakışta Shell

70+ ülkede faaliyet gösteriyoruz

Ortalama 86.000 çalışanımız var

Yılda 66 milyon ton LNG satıyoruz

21 rafineride hissemiz var

günde 3,7 milyon varil petrole eşdeğer bir üretim yapıyoruz

Finansal Performans

Ciro: 305,2 milyar ABD Doları

Kâr: 13,4 milyar ABD Doları

Sermaye yatırımı: 24 milyar ABD Doları

Araştırma ve geliştirme yatırımı: 922 milyon ABD Doları

Sürdürülebilir Gelişim için pratik bilgiler

Tüm dünyada gönüllü sosyal yatırımlar için 111 milyon ABD Doları harcanmıştır.

 • 54 milyon dolarlık bir kısmı toplumsal kalkınma, afet yardımı, eğitim, yol güvenliği, sağlık ve biyolojik çeşitliliğe yönelik yerel programlara harcanmıştır.
 • 57 milyon dolarlık bir kısmı global temalarımız olan enerji erişimi, yerel yeteneklerin geliştirilmesi ve işletme ve STEM eğitimine harcanmıştır.

2017’deki toplam sosyal yatırım harcamamızın yaklaşık 107 milyon dolarlık kısmının Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı İnsani Gelişme Endeksi 2016’nın bir parçası olan ülkelerde yapılmıştır. Bu ülkelerin gayrisafi yurt içi hasılası kişi başına yılda 15.000 Dolarından azdır. Shell çalışanlarının gönüllü çalışmaları ve ekipman bağışları şeklinde de önemli bir destek sağlanmaktadır.

Shell Türkiye Müşteri Hizmetleri

Bireysel:

 • Shell & Turcas hizmet ve akaryakıt kalitesi geri bildirimleri ve önerileriniz için: 444 1 504

🟩 Shell indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Shell indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Shell indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Shell kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Shell promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.