Sigortaladım.com Kasko/Sigorta Al, Hediye Çeki Kazan (Netflix, AppStore, Play Store, Getir, Carrefour, Opet, Migros, ebebek, Ticket, Pegasus)

Fırsat Süresiz
sigortaladım.com’un sana özel ayrıcalıklı kampanyalarıyla tanış, fırsatları kaçırma! Sen de...Daha Fazla

sigortaladım.com’un sana özel ayrıcalıklı kampanyalarıyla tanış, fırsatları kaçırma!

Sen de hemen kasko ve/veya trafik sigortanı satın al, Pegasus’tan BolPuan kazan!

Sen de hemen kasko ve/veya trafik sigortanı online satın al, hediye Netflix kodu ile film, dizi ve çok daha fazlasının keyfini çıkar!

Kasko ve/veya trafik sigortanı online satın al, Vodafone ile bedava internet, dakika ve sms’lerin tadını çıkar!

Kasko ve/veya trafik sigortasını sigortaladım.com’dan online alan tüm müşterilerimize “App Store” kodu hediye ediyoruz!

Kasko ve/veya trafik sigortasını sigortaladım.com’dan online alan tüm müşterilerimize “Play Store” kodu hediye ediyoruz!

Kasko ve/veya trafik sigortasını sigortaladım.com’dan online alan tüm müşterilerimize “getir” uygulamasında geçerli indirim kodu hediye ediyoruz!

Kasko ve/veya trafik sigortasını sigortaladım.com’dan online alan tüm müşterilerimize “ebebek” mağalazarında ve web sitesinde geçerli alışveriş kodu hediye ediyoruz!

Sigortasını sigortaladım.com’dan alan tüm müşterilerimize kasko sigortasında her 500 TL’ye 50 TL, trafik sigortasında her 500 TL’ye 25 TL CarrefourSA Çeki hediye ediyoruz.

Sigortasını sigortaladım.com’dan online satın alan tüm Ticket Restaurant Yemek Kartı kullanıcıları kasko sigortasında her 500 TL’ye 50 TL, trafik sigortasında her 500 TL’ye 25 TL, tamamlayıcı sağlık sigortasında ise her 500 TL’ye 50 TL CarrefourSA hediye çeki kazanıyor!

Kasko sigortasında her 500 TL’ye 50 TL, trafik sigortasında her 500 TL’ye 25 TL Migros Alışveriş Kodu bizden hediye!

Kaskoda her 500 TL’ye 50 TL, trafik sigortasında her 500 TL’ye 25 TL Opet Yakıt Puan bizden hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sigortaladım.com N11 Kupon Çeki Kazan

Fırsat Süresiz
Aracını Garaj11'den alıp sigortasını bizden yaptıran herkes, n11 hediye çeki...Daha Fazla

Aracını Garaj11’den alıp sigortasını bizden yaptıran herkes, n11 hediye çeki veya bedava Egzoz Ölçümü kazanıyor, sigortana iyi bak.

https://www.sigortaladim.com/garaj11

garaj11 web banner Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ticket’a özel Trafik sigortasını sigortaladım.com’dan yaptırana Egzos Muayenesi Hediye!

Fırsat Süresiz
Trafik sigortasını sigortaladım.com'dan yaptıran Ticket Restaurant'llara Egzos Muayenesi Hediye! Kampanya 01...Daha Fazla

Trafik sigortasını sigortaladım.com’dan yaptıran Ticket Restaurant’llara Egzos Muayenesi Hediye!

  • Kampanya 01 Ocak – 31 Mart 2022 tarihleri arasında Edenred ve sigortaladım.com iş birliğinde düzenlenmektedir.
  • Kampanya çerçevesinde Ticket Restaurant’lılar KAMPANYA LİNKİNE tıklayarak online satın alacakları trafik sigortasında egzoz muayenesi kazanacaktır. .
  • Kampanya trafik sigortasında sigortaladım.com üzerinden online olarak satın alınan poliçelerde ve sigortaladım.com çağrı merkezi üzerinden satın alınan poliçeler için geçerlidir.
  • Poliçenin satın alım tarihi itibariyle 30 gün içinde iptal olması halinde kampanyadan yararlanılamaz..
  • Kazanılan hediye kodu; sigortaladım.com web sitesinden teklif görüntülemede kullanılan GSM numarasına SMS kodu olarak ve 40 gün sonra sigortaladım.com tarafından iletilecektir.
  • Sigortaladım.com ve Edenred kampanya kurallarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya ile ilgili tüm detayları www.edenred.com.tr web sitesinden, 444 22 66 Edenred Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

https://www.edenred.com.tr/red-club/sigortaladim-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

sigortaladım.com olarak müşterilerimizin ihtiyacına en uygun sigorta teklifini online ve çağrı merkezi kanalları üzerinden, karşılaştırmalı olarak sunan ve seçtiği ürünü hızlı, pratik ve güvenli bir şekilde satın almasını sağlayan bir platformuz.

Başta trafik, kasko ve sağlık sigortası branşlarında olmak üzere müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünleri sunarken, her zaman doğru bilgiyi sağlama misyonuyla şeffaf ve tarafsızlık ilkesiyle hizmet veriyoruz.

2016 yılında temelleri atılan şirketimizle, bugün sektörün öncü sigorta kuruluşlarını ve önemli markalarını bir araya getirerek «sigortaladım.com», markası altında kurumsal ve bireysel müşterilerimize her gün daha iyi hizmet verebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Şirketimizin güçlü ortaklık yapısında, uluslararası alanda test, denetim, belgelendirme ve eğitim hizmetleri veren Almanya merkezli TÜV SÜD, 300’ün üzerinde şirketi ve 20 bini aşkın çalışanı ile 7 sektörde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden DOĞUŞ GRUBU ve Londra merkezli, dünyanın en büyük fon şirketlerinden biri ve bir sermaye kuruluşu olan BRIDGEPOINT bulunmaktadır.

Sektör için doğru bilgi kaynağı olma misyonuyla, şeffaf ve tarafsız bir şekilde, kullandığımız en son teknolojik altyapı ve sektördeki deneyimimiz sayesinde müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz 22 sigorta şirketinin çözüm ve tekliflerini, karşılaştırmalı olarak sağlıyoruz.

SİGORTA NEDİR?
Sigorta, önceden ödenen prim karşılığında kişinin yaşamına, sağlığına veya belli mal varlığına karşı gerçekleşebilecek zararların karşılanabilmesi için yapılan sözleşmedir. Bu sözleşmeler pek çok farklı türde olup, sigorta hizmeti sağlayan şirketler ile yapılmaktadır. Buna bağlı olarak değişen sigorta çeşitleri kişinin her türlü güvencesini sağlayabilir niteliktedir. Sigorta mantığının temelinde aynı türden risklerle karşı karşıya olan kişilerin belirli miktarlarda ödemelerle oluşturduğu bir prim havuzu bulunmaktadır. Bu havuzun yönetimini üstlenen sigorta şirketleri, kişilerin belirli zararlarla karşılaşması durumunda sözleşmede belirtilen miktar kadar zararı karşılar. Kısacası çeşitli sigorta türleri, kendinizin ve sevdiklerinizin geleceğine yaptığınız yatırımdır.

Sigorta Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Günümüzde internet üzerinden kendinizin veya sevdiklerinizin sigorta sorgu işlemini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. www.turkiye.gov.tr adresinden kişi bilgileri ile giriş yaptıktan sonra sigorta sorgula kısmını incelemeniz yeterli olacaktır. Detaylı bir sigorta sorgulama olanağı da tanıyan bu yöntem ile geçmişte yaptırmış olduğunuz veya şu an aktif olan sigortanızı da kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Çeşitli türlerin genel sigorta poliçesi ayrıntısına kadar takip edebildiğiniz bu sistemden sigorta başlangıcı tarihinizi de anında öğrenebilirsiniz.

Teklif Alabileceğiniz Anlaşmalı Sigorta Şirketleri
Geleceğe olabildiğince hazırlıklı olmanız için sigortaladim.com, sektörün öncü firmaları ile çalışarak size en uygun sigorta teklifi ile hizmet vermeyi amaçlıyor. İhtiyacınıza göre geniş bir yelpaze içerisinden size en uygun sözleşmeyi rahatlıkla yapabilmeniz için Ak Sigorta, Allianz Sigorta A.Ş., Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, BNP Paribas Cardif Sigorta, Corpus Sigorta, Doğa Sigorta, Eureko Sigorta, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Gulf Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Koru Sigorta, Magdeburger Sigorta, Marpfre Sigorta, Quick Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta anlaşmalı firmaları ile çok sayıda seçenek arasından dilediğinizi değerlendirebiliyorsunuz.

Sigorta Teklifi Nasıl Alınır?
Sigorta teklif alma işlemi sigortaladim.com ile her zamankinden basit! Tek yapmanız gereken sayfamız üzerinden ilgili alanları doldurmak ve dilediğiniz kapsamdaki anlaşmayı seçmek. Sigorta teklif alacağınız şirketin sizlere tanıdığı ayrıcalıkların yanı sıra pek çok farklı seçenek ile sunulmaktadır. Pek çok seçenek arasından kendi ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun paketi rahatlıkla bulabilir, çeşitli fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Dahası, beklemeden hemen teklif almak için müşteri hizmetleri çağrı merkezimizden de yararlanabilirsiniz.

Sigorta Nasıl Hesaplanır?
Sigorta, kişinin ihtiyacına göre tercih ettiği poliçeler baz alınarak hesaplanır. Hesaplama yöntemi çeşitli sigorta türleri arasında değişiklik gösteriyor. Özel sağlık sigortası gibi anlaşmalarda kişinin nitelikleri dikkate alınırken kapsama alanları kullanıcının tercihine göre düzenlenebiliyor. Bu düzenlemeler yoluyla sigorta hesaplama işlemi rahatlıkla yapılabilir. Öte yandan yasal sebeplerden ötürü içeriği değiştirilmesi mümkün olmayan trafik sigortası belli standartlar içinde sunulur. Sigorta şirketleri Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenen tavan fiyatı göz önünde bulundurarak fiyat vermek durumundadır.

Sigorta Çeşitleri Nelerdir?
Sigortaladim.com her türlü riske karşı ile hazırlıklı olmanız için pek çok çeşit sigorta hizmeti sunar.

Kasko sigortası bir araç sigortası olup aracınızı çarpma, çarpılma, yanma veya hırsızlık gibi talihsizliklerle karşı karşıya kalmanız durumunda zararınızı karşılamak amacıyla kullanılır.

Trafik sigortası Türkiye Cumhuriyeti yasası gereği trafiğe çıkan her aracın yaptırması zorunlu olan sigortadır. Bir kaza durumunda karşı tarafın veya üçüncü kişilerin hasarının karşılanması amacıyla yapılan bu sigorta araç sahiplerinin maddi ve manevi olarak gözetilmesini sağlar. Bu iki sigorta arasındaki en büyük fark ise birinin poliçe sahibini, diğerinin ise karşı tarafı mağduriyete karşı korumasıdır.

Özel sağlık sigortası kişinin ihtiyacı olan kapsamları ekletip çıkarabildiği, böylelikle karşılaşma riski olduğu hastalık veya kazalara karşı hazırlıklı olmasını sağlayan sigortadır.

Tamamlayıcı sağlık sigortası ise SGK anlaşmalı hastanelerde kullanabildiğiniz, görece daha uygun primler ile sunulan sağlık sigortasıdır. Hayat sigortası karşılaşılması mümkün olan tehlikeli hastalık, vefat gibi durumlarda ailenizi güvence altına almak ve aynı hayat kalitesini korumak için yaptırılan sigorta türüdür.

Konut sigortası hırsızlık, yangın veya doğal afet gibi kontrol edemediğiniz durumlara karşı evinizi koruyan sigortadır. İsteğe bağlı olarak içerisindeki değerli eşyaların korunması için de poliçe düzenlenebilir.

Zorunlu deprem sigortası deprem veya deprem sebepli hasarların karşılanması için alınan güvencedir.

Sigorta Fiyatlarını Nasıl Öğrenebilirim?
Kendinize en doğru sigortayı bulmak için sigortaladim.com sizlere çok sayıda anlaşmalı sigorta şirketin teklif seçeneklerini sunmaktadır. Sigorta fiyatları bu çeşitler arasında değişiklik gösterirken size en uygun olanı bulmak için sigorta teklif al özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Geniş teklif yelpazesi arasından özelliklerini de göz önünde bulundurarak bütçenize en uygun sigorta fiyat sorgulama yolu ile bir tıkla karşınızda!

Her türlü sorunuz ve yorumunuz için müşteri merkezi uzmanlarımıza, 444 9 832 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz. Hasar olması durumunda ise 7/24 aynı numaradan destek alabilirsiniz.

www.sigortaladim.com bir SİGORTALADIM SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş. markasıdır.


🟩 Sigortaladım.com indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Sigortaladım.com indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Sigortaladım.com indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Sigortaladım.com kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Sigortaladım.com promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.