Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

2005 yılında toptan montür satışı ile kuyumculuk sektöründe “Sina Diamond&Mounting” olarak yerini almıştır. Sina montür, yüzlerce pırlanta montür modelini; hem yurtiçi, hem de yurtdışında satışa sunmuştur. Sina Pırlanta, bütün üretimi kendi bünyesinde yaparak, piyasa şartlarına göre en uygun fiyatları her zaman sunmaya gayret göstermiştir.

Sekiz sene süren titiz ar-ge çalışmaları sonucunda; tektaş ve beştaş modelleri başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesini oluşturmuştur. Sina Pırlanta sadece montür değil, aynı zamanda bitmiş pırlanta ürünleriyle de mücevher severlerin beğenisini kazanmıştır.

Merkez mağazası Nuruosmaniye Showroom’unda müşterilerine satış hizmeti vermektedir. Ülke genelinde kırk civarında satış noktasında ürünleri vitrinlerde yer almaktadır. Yurtdışı fuarlarına da katılarak(Bangkok, Hong Kong, İngiltere, Amerika) aktif rol oynamıştır.

Londra – IJL – International Jewellery London

Bangkok – Bangkok Gems & Jewelry Fair

Hong Kong – Hong Kong International Jewellery & Gem

Dubai-Vod Dubai International Jewellery Show

İtalya – Vicenza Oro Italy

Sina Pırlanta sadece pırlanta toptancısı değil, aynı zamanda pırlanta üreticisidir. Dubai ‘de bulunan ofis ve katıldığı uluslararası fuarlar ile uluslararası piyasada yerini almıştır.

2019’da yenilenen www.sinapirlanta.com adresinden de ürünlerinin satışını yaparak, e-ticaret platformunda yerini sağlamlaştırmıştır. Böylece alışveriş tutkunlarına internet üzerinden, ürünlerini kolaylıkla satın alma imkanını sunmuştur.

Kuruluşundan bu güne, müşteri memnuniyetini ana prensibi sayarak, satış politikasına yön vermiştir. Sina Pırlanta; gelen olumlu talep ve müşteri yorumlarını en büyük motivasyon olarak almıştır. Bu motivasyonla da sizlere en iyisini vermek için buradayız.

Sina Pırlanta şuan aktif olarak mağazaları ve Türkiye’nin bir çok ilinde 100’e yakın noktada hizmet vermektedir.

MOLLA FENARİ MAH. ŞEREFEFENDİ CAD. NO: 59 NURUOSMANİYE – FATİH / İSTANBUL

TELEFON 0212 527 50 80 0542 234 04 44

E-POSTA [email protected]


🟩 Sina Pırlanta indirim kodu Ocak 2022
🏷️ Sina Pırlanta indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Sina Pırlanta indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Sina Pırlanta kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Sina Pırlanta promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.