Snet Budget Hosting Paketi Yıllık 29₺

Fırsat Süresiz
1 Adet Web Sitesi 1 GB SSD Disk Alanı 100...Daha Fazla

1 Adet Web Sitesi 1 GB SSD Disk Alanı 100 GB Aylık Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Sıfır Veri Kaybı Garantisi Kolay Script Kurulum Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Snet Economy Hosting Paketi Yıllık 49₺

Fırsat Süresiz
1 Adet Web Sitesi 5 GB SSD Disk Alanı 300...Daha Fazla

1 Adet Web Sitesi 5 GB SSD Disk Alanı 300 GB Aylık Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Sıfır Veri Kaybı Garantisi Kolay Script Kurulum Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Snet Limitsiz Hosting Paketi Yıllık 79₺ (3 Site)

Fırsat Süresiz
3 Adet Web Sitesi Limitsiz SSD Disk Alanı Limitsiz Aylık...Daha Fazla

3 Adet Web Sitesi Limitsiz SSD Disk Alanı Limitsiz Aylık Trafik Limitsiz Alt Özellikler Ücretsiz SSL Sertifikası Sıfır Veri Kaybı Garantisi Kolay Script Kurulum Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Snet VDS/Sanal Sunucu Ayda 39₺

Fırsat Süresiz
Yüksek performanslı ve sıfır veri kaybı garantili sanal sunucu paketlerimiz...Daha Fazla

Yüksek performanslı ve sıfır veri kaybı garantili sanal sunucu paketlerimiz ile web sitenizin daha hızlı çalışmasını sağlayın. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Biz Kimiz?

2008 yılında kurulan Snet, dürüst ve güvenilir bir şekilde internet hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Hem bireysel hem kurumsal pazarda önemli bir isim haline gelmeyi amaçlayan firmamız bu 10 yıllık süreçte kendini yazılımsal ve donanımsal açıdan geliştirerek inovasyon sürekliliğini yakalamayı başarmıştır.

Snet ekibi olarak günden güne güçlendirdiğimiz altyapımız sayesinde kesintisiz olarak hizmet ve destek vermekteyiz. 7×24 aktif olarak çalışan personellerimiz ile siz müşterilerimizin çağrı, ticket ve maillerini hızlı bir şekilde yanıtlamaktayız. Her site ve sunucu ile özel olarak ilgilenerek hiçbir müşterimizin sorununu çözümsüz bırakmıyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Snet ekibi olarak, Alan Adı tescil işlemleri, web hosting, reseller hosting, sanal sunucu, sunucu kiralama, sunucu barındırma, ssl hizmeti ve lisans hizmetlerini profesyonel olarak sunmaktayız. Firmamız sizlere kaliteli hizmeti sunmak adına yenilikleri sürekli takip etmekte ve kendini geliştirmektedir. Ayrıca en iyi hizmeti sunmak için birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızı ve tedarikçi firmaları da özenle seçmekteyiz.

Sunucularımız Nerede Barınır?

Snet, Türkiye lokasyonunda kendi sunucularında hizmet sağlayan bir firmadır. Firmamızın bağlı olduğu datacenter Netİnternet’e ulaşabilirsiniz.

Vizyonumuz

Müşterilerimize geniş çözümler sunarak bireysel ve kurumsal pazarda etkili ve önemli bir konuma gelebilmek ve Türkiye’de bilişim sektöründe akla gelen ilk isim olmaktır.

Misyonumuz

Her türlü ürün ve hizmetimizi kaliteli, hızlı ve güvenilir bir biçimde sunmak ve böylece siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve güvenini kazanmaktır.

0 850 455 12 08


🟩 SNET Hosting indirim kodu Haziran 2022
🏷️ SNET Hosting indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi SNET Hosting indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 SNET Hosting kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
SNET Hosting promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.