50 TL N11 Kupon Kodu [200₺ Alışverişe] – Sodexo

Fırsat 4 gün kaldı
n11'den 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Sodexolular, 50 TL...Daha Fazla

n11’den 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Sodexolular, 50 TL indirim kazanıyor!

 1. Sodexo Club üyelerine özel 5 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında n11.com web sitesi ve mobil uygulamasından yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL kupon kodu verilecektir.
 2. n11.com kupon kodları 5 Kasım 2021 00:00’dan – 30 Kasım 2021 23:59’a kadar n11.com’da 200 TL ve üzeri yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 3. Kampanya kapsamında; Sodexo Club üzerinden n11.com kupon kodu alan müşteriler, 50 TL’lik kodu n11.com’dan yapacakları 200 TL ve üzeri Elektronik, Digital Kodlar, Yatırımlık Altın & Gümüş, Lastik, Bebek Bezi & Islak Mendil, Bebek Maması, Fotokopi Kağıdı, Evcil Hayvan Maması ve Süpermarket harici diğer tüm ürünlerde kullanabileceklerdir.
 4. Kupon kodu almak için Sodexo Club’da yer alan kampanyalar alanındaki n11.com kampanya sayfasına gidilmeli ve ilgili butona tıklanmalıdır.
 5. Kampanya kodları tek kullanımlık ve kişiye özeldir.
 6. Kupon kodları, n11.com’da yapılan diğer kampanya ve kupon kodları ile birleştirilemez.
 7. Kupon kodu parça parça kullanılamaz veya tekrarlı kullanım yapılamaz. Kupon kodları tek seferde kullanılabilir.
 8. Kampanya kapsamında verilecek kupon kodları sınırlı sayıdadır. Sodexo Club’dan kodları alan müşterilerimiz içerisinden kodu alışverişinde kullanan müşteri sayısı banka tarafından belirlenen limite ulaştığında kampanya durdurulacaktır.
 9. Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu sepetteki “Kupon kodu giriniz” alanına girmeleri gerekmektedir.
 10. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir. Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan, vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda n11.com’da kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.
 11. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı kupon kodu kapsamındaki indirime tabii tutulur.
 12. Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar müşteriye tanımlanır.
 13. Kupon kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 14. n11.com ve Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri  A.Ş gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sodexo ile 50TL TikTak Puan Kazan!

Fırsat 1 ay kaldı
Sodexolular, TikTak’ta İlk Kiralamalarının Ardından Harcadıkları Tutar Değerinde TikTak Puan...Daha Fazla

Sodexolular, TikTak’ta İlk Kiralamalarının Ardından Harcadıkları Tutar Değerinde TikTak Puan Kazanıyor. Üstelik Ek 50 TL TikTak Puan da Hediye!

 1. Kampanya kodu ile 31 Aralık 2021 tarihine kadar TikTak’tan yapacağın ilk kiralamanın ardından kazanacağın TikTak Puan kampanyasından 1 kez faydalanabilirsin.
 2. Kampanya dahilinde bir kez kazanılabilecek “Kullandığı Kadar TikTak Puan” hediye puan üst limiti 100 TL’dir.
 3. Kampanya kodu yeni üyelere özel olup başka indirim kuponları ile birleştirilemez.
 4. Kampanya kodu https://app.adjust.com/ajte8i0 linke tıklanarak indirilecek TikTak uygulamasında hemen kullanılabilir.
 5. Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz kullanım hakkı başkasına satılamaz ve devredilemez.
 6. Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TikTak’ta saklıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 ÇiçekSepeti Sodexo İndirim Kodu – Rozetli Ürünler

Fırsat Süresi Doldu
ÇiçekSepeti'nden Sodexolulara Özel %15 İndirim! Kampanya 11 Temmuz– 11 Eylül...Daha Fazla

ÇiçekSepeti’nden Sodexolulara Özel %15 İndirim!

Kampanya 11 Temmuz– 11 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
• Sodexo kullanıcılarının www.ciceksepeti.com’da rozetli ürünlerde yapacakları alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır.· İndirimin uygulanabilmesi için www.ciceksepeti.com sipariş ekranında yer alan “İndirim Kodu” alanına indirim şifresinin yazılması gerekmektedir.
• Şifre kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır.
• Kampanyadan bir müşteri en fazla bir defa faydalanabilir.
• Kampanya www.ciceksepeti.com’da sadece “rozetli ürünlerde” geçerli olacaktır.
• Kampanya diğer firmalarla yapılan dönemsel anlaşmalardaki kampanyalarla birleştirilemez.
• Bir üründe iki farklı kampanya birleştirilerek kullanılamaz.
• Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önem arz etmektedir.
• Gönderimler ÇiçekSepeti’nin Türkiye genelinde gönderim yaptığı iller için geçerlidir.
• Sodexo ve ÇiçekSepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Yolcu 360 Sodexo Club Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Sodexo’n Varsa Araç Kiralama İndirimin Yolcu360’ta! ● Kampanyadan Sodexo kullanıcıları...Daha Fazla

Sodexo’n Varsa Araç Kiralama İndirimin Yolcu360’ta!

● Kampanyadan Sodexo kullanıcıları yararlanabilir.
● Kampanyalı fiyatlar, günlük araç kiralama liste fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.
● Kampanya Tarihi: 04 Ocak 2021- 30 Nisan 2021
● Kampanya kodunuzu almak için kullanıcı bilgilerinizle Sodexo Mobil uygulamasından ya da sodexoavantaj.com’dan Sodexo Club’a girip, Yolcu360 kampanyasına tıklayarak kampanya kodunuzu alabilirsiniz. Yolcu360 APP veya Yolcu360.com Web sitesinde kampanyalar bölümünden Sodexo kampanyasına girildiğinde açılan ekrana kampanya kodu girilerek indirimli fiyatlar listelenir ya da 0850 360 5 360 Yolcu360 Misafir Merkezi aranarak kampanya kodu verilerek indirimli fiyatlardan kiralama işlemi yapılır.
● Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir
● Kampanya kapsamında yapılan rezervasyonlarda Yolcu360 ve aracın teslim alınacağı ofisin hizmet kuralları geçerlidir.
● Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).
● Araç kiralama ücreti ilgili aracın grubuna ait teminat tutarları (depozito vb.) kiralama başlangıcında misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.
● Rezervasyon, soru ve talepleriniz için https://yolcu360.com’a girebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir (Facebook, Twitter, Instagram) veya 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.
● Kampanya günlük araç kiralamada geçerli olup, aylık ve uzun dönem kiralamalarda geçerli değildir.
● Bu kampanya, başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.
● Yolcu360 ve Sodexo kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sodexo Club İndirim, Fırsat Kampanyaları

Fırsat Süresiz
Sodexo’lu Olan Herkes Sodexo Club ile Ayrıcalıkların Tadını Çıkarıyor! Sodexo...Daha Fazla

Sodexo’lu Olan Herkes Sodexo Club ile Ayrıcalıkların Tadını Çıkarıyor! Sodexo Club ile kargo, bilişim, sağlık, kırtasiye, araç kiralama, eğlence ve daha birçok kategoride indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Sodexo Mobil Uygulaması, Sodexo Online ve sodexoavantaj.com üzerinden kampanya kodunuzu alın, indirim fırsatlarından yararlanın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Yurtiçi Kargo Sodexo Üye İş Yerlerine Özel % 30 İndirim!

Fırsat Süresiz
Kampanya; taşıma, adresten alım ve adrese teslim hizmetleri için geçerlidir....Daha Fazla

Kampanya; taşıma, adresten alım ve adrese teslim hizmetleri için geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için ister adrese kurye çağırarak isterseniz de Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine giderek yapacağınız gönderilerde “Sodexo Kampanyası”ndan faydalanmak istediğinizi ve kampanya kodunuzu belirtmeniz gerekmektedir. Kampanya kodunuzu almak için aşağıdaki formu doldurun! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%100 vergi avantajı, geniş üye ağı, mobil ödeme kolaylığı ve çok daha fazlası Sodexo’da! %100 vergi avantajı, en geniş üye ağı, mobil ödeme kolaylığı ve daha fazlası Sodexo’da!

Yaşam Kalitesi Hizmetlerinde Sektörün Lideri
Dünyanın Fransız menşeili en büyük 1. işvereni olan Sodexo, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede, günde 100 milyon tüketiciye yaşam kalitesi hizmetleri sunuyor. Firma dünyada 51, Türkiye’de ise 25 yıldır Sağlıklı ve İyi yaşam, Takdir, Sosyal Etkileşim, Kişisel Gelişim, Kolaylık ve Verimlilik, Fiziki Ortam, Sağlıklı ve İyi Yaşam boyutlarında tüm paydaşlarına en iyi yaşam kalitesi deneyimini sunmak için çalışıyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri Türkiye, Çalışan Yan Hakları, Teşvik, Ödüllendirme ve Harcama Yönetimi alanlarında faaliyet gösteriyor. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass yemek kart ve çekleri; Teşvik ve Ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri; Harcama Yönetimi alanında Business Pass yemek temsil ağırlama hizmeti ve Fuel Pass akaryakıt harcama yönetimi hizmeti ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, şirketlerin performanslarının temelinde çalışanların memnuniyetinin olduğuna inanarak çalışanları iş ve yaşam dengesini kurmaya ve sağlıklarını korumaya teşvik eder. Böylece, çalışanların yaşam standartlarını iyileştirerek motivasyonlarını artırmayı hedefler. Bir yandan şirketlerin en değerli kaynağı olan çalışanlarına kendilerini değerli hissettirmek, sadakatlerini sağlamak ve ödüllendirmek için teşvik ve ödüllendirme hizmetleri sunarken, diğer yandan da harcama yönetimi alanında gerçekleştirdiği hizmetlerle şirketlere çeşitli maliyet avantajları ile operasyonel ve idari kolaylıklar sağlar.

Firmanıza Sunulan Avantajlar
Günümüzde sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun, tüm şirketler için çalışanlarını ödüllendirip teşvik ederek motivasyonlarını arttırmak ve kurumlarına sadakatlerini sağlamak, giderek önem kazanmaktadır. Kurumlar aynı zamanda etkin harcama yönetimi ile maliyet ve zaman kaybını azaltarak, daha karlı ve verimli olmanın yollarını aramaktadırlar. Çalışan yan hakları alanında Restaurant Pass ve Gift Pass Gıda, teşvik ve ödüllendirme alanında Gift Pass hediye çekleri, harcama yönetimi alanında ise Business Pass ve Fuel Pass hizmetleriyle, Sodexo çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Global Tecrübe
Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, global tecrübesiyle 36 ülkede çalışan yan hakları, teşvik ve ödüllendirme, harcama yönetimi ve sosyal yardım alanlarında faaliyet göstermektedir.Yaşam Kalitesi Hizmetleri’nde dünya lideri Sodexo, kurumların çalışanlarının yaşam kalitelerini, motivasyonlarını ve sadakatlerini artırmak amacıyla hizmetler sunmaktadır.

Sodexo, aynı zamanda 51 yıllık tecrübesiyle Fransız menşeili en büyük birinci işverenidir! Tüm dünyada 427 bin çalışanı ve 1.2 milyon hizmet noktası ile 80 ülkede, günde 75 milyon tüketiciye hizmet sunmaktadır.

40.000+ Restaurant Pass Üyesi Restaurant ve Market

1.200+ Fuel Pass Üyesi Benzin İstasyonu

8.400+ Gift Pass Üyesi Mağaza

Sodexo Mobil Uygulaması ile;

• Online Alışveriş yapabilirsin.

•Sana özel kampanya ve fırsatlardan yararlanabilir, indirimli ve ayrıcalıklı online yemek siparişi vermenin tadını çıkarırsın.
Misket hesabını aktive edebilir ve anlaşmalı restoranlardan yapacağın her harcamada %10’a varan ek bakiye kazanabilirsin.

•Güncel ve bekleyen bakiyeni görüntüleyebilir ve son 12 ay içerisinde yaptığınız tüm kart işlemlerinizi inceleyebilirsin.

•Sodexo Üye İş Yerlerini listeleyebilir, elinizde bulunan Sodexo ürünü için en yakın hizmet noktasıyla ilgili adres ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca aradığınız ‘Üye İşyeri’ nin bulunduğunuz noktaya olan mesafesini görebilir, harita üzerinde yol tarifi bilgilerine kolaylıkla erişebilirsiniz.

•İletişim seçeneği üzerinden görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

•Sodexo Club kampanyalarını görüntüleyebilir ve dilediğiniz kampanya için anında kod alarak avantajların tadını çıkartabilirsiniz.

•Sodexo’nun “İyi Yaşa” platformuna ait özgün makalelere ulaşabilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri: 444 72 77


🟩 Sodexo indirim kodu Kasım 2021
🏷️ Sodexo indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Sodexo indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Sodexo kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Sodexo promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.