CEPTEŞOK Online Alışveriş Fırsatları

Fırsat Süresiz
Şok market alışverişlerin artık parmağının ucunda, bütün kampanyalı ürünleri görmek...Daha Fazla

Şok market alışverişlerin artık parmağının ucunda, bütün kampanyalı ürünleri görmek için tıkla ve kampanyalar sayfasına git!

https://www.ceptesok.com/kampanyalar/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ŞOK Haftanın Fırsatları (Haftalık Güncel Broşür/Katalog)

Fırsat Süresiz
ŞOK'un haftalık e-kataloğuna buradan bakabilirsin!
Hemen Al
100% Başarılı

ŞOK Hafta Sonu Fırsatları (Haftalık Güncel Broşür/Katalog)

Fırsat Süresiz
ŞOK'ta Hafta sonuna özel tüm indirimler bu katalogda!
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Şok Market Tosla Kart İndirimi

Fırsat Süresiz
Tosla Kartın ile ŞOK Marketler'den alışveriş yap, ayda toplam 20...Daha Fazla

Tosla Kartın ile ŞOK Marketler’den alışveriş yap, ayda toplam 20 TL’ye kadar Tosback’i kaçırma!

 • Tosla Kart ile ŞOK Marketler’den yapacağın her alışverişin %10’u Tosla hesabına anında iade edilir.
 • Kampanya sadece ŞOK Marketler’in fiziksel mağazalarında geçerlidir, sokmarket.com.tr ve Cepte ŞOK Uygulaması’nda geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında 1 ay içerisinde toplam maksimum 20 TL’ye kadar iaden var.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • ŞOK Marketler ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. ŞOK Marketler ve Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/sok-marketlerde-10-tosback-firsati

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

69,90₺ ŞOK Net Taahhütsüz Sınırsız 16Mbps İnternet Abone Ol

Fırsat Süresiz
ŞOK Net ✅Taahhütsüz ✅Sınırsız ✅16 MBPS'e kadar hız özellikleriyle mağazalarımızda...Daha Fazla

ŞOK Net ✅Taahhütsüz ✅Sınırsız ✅16 MBPS’e kadar hız özellikleriyle mağazalarımızda sizleri bekliyor! Detaylı bilgi için 0850 800 07 65 çağrı merkezimize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

 • 16 Mbps’e kadar hız, Limitsiz, Taahhütsüz 69,90 TL “En Uygun Fiyatlı, Limitsiz ve Taahhütsüz Ev İnternet Hizmet Sadece ŞOK Mağazalarında!
 • Öde Kullan Avantajıyla, Limitsiz Ev İnterneti”
 • En Uygun Fiyatlı , Kaliteli Hizmet ile İnternetsiz Ev Kalmasın! Aylık 69,90 TL

Teknik Destek İçin 0850 800 0 765

Bu hizmet Alfa İletişim Hizmetleri Pazarlama Ticaret A.S. tarafından sunulmakta olup, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Alfa İletişim Hizmetleri azarlama Ticaret A.Ş. sorumludur.

Nasıl Şok Net’li Olabilirim?
İlk Defa İnternet Hizmeti Alacak Abone (Yeni Abone) / Mevcut Hizmetini Şok Net’e Taşımak isteyen Abone

 1. ŞOK Mağaza kasalarından cep telefonu numaranızı ileterek ev internet ŞOK Mağaza kasalarından cep telefonu numaranızı ileterek ev internet hizmeti talebinde bulunun. Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu kasa yetkilisi ile paylaşın.
 2. SİZİ arayarak Abonelik bilgilerinizi talep edelim.
 3. Başvurunuz onaylandığında randevu alarak evde kurulum hizmetinizi gerçekleştirelim. / Abonelik evraklarınızı almak üzere ekiplerimizi yönlendirelim.
 4. 2 gün içerisinde ŞOK Mağaza kasalarından Aktivasyon Paketinizi satın 2 gün içerisinde ŞOK Mağaza kasalarından Aktivasyon Paketinizi satın alın.
  Artık internet hizmetinizi özgürce kullanabilirsiniz! Artık internet hizmetinizi özgürce kullanabilirsiniz!
 5. Sonrasında her ay, aylık internet paketinizi satın alarak sınırsız ev Sonrasında her ay, aylık internet paketinizi satın alarak sınırsız ev hizmetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. hizmetinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tarife Detayları
– Tarife herkese açıktır.
– ŞOK NET; Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. altyapısını kullanan bir hizmettir, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. sorumludur. İlgili tarife sadece ŞOK Marketler satış kanallarından ve mağazalarından satın alınabilir.
– ŞOK NET’te; altyapınızın destekleyeceği en yüksek hızda 16 Mbps’e kadar, sınırsız, taahhütsüz ve *ön ödemeli ev internet hizmeti sunulmaktadır.
* Ön ödemeli sistem: İlgili ödeme kanallarından sistemde kayıtlı Aboneliğe aylık internet paket kullanım hakkı yüklenmesini sağlayan, internet paket kullanım hakkının tükenmesi durumunda tekrar internet paket kullanımı yüklenmesini gerektiren servis.
– Aylık internet paket ücreti 69,90t;dir. Hizmetin aktif olarak kullanabilmesi için her 30 günün sonunda, ön ödemeli olarak aylık internet paket yüklemesi gereklidir. 30 günlük süresinin sonunda, aylık internet paket yüklemesi yapılmaması durumda hizmet kullanıma kapatdın Hizmet kullanıma kapatıldıktan sonraki 10 gün içerisinde aylık internet paket yüklemesi yapılmayan hizmetler iptal edilir.
– 30 günlük aylık internet paketin günü dolmadan da internet paket satın alması gerçekleştirebilir. Alınan bu paket, mevcut internet paketinin süresi bittikten sonra 30 gün süreyle kullanıma açılır. – Kampanya kapsamında 180t, değerindeki evde kurulum hizmeti, 30t, olarak sunulmaktadır. İlk Abonelik tesisinde ön ödemeli olarak tek seferlik alınır.
– Altyapının fiber olduğu yerlerde ilgili hizmet sunulamamaktadır.
– ABONE, Aboneliğini her zaman ücretsiz olarak sona erdirebilir. ABONE, Abonelik sözleşmesini feshetmek istediği takdirde bu talebini; a) ŞOK mağaza kasalarından, b) ALFA ya da adına Abonelik sözleşmesi yapmaya/işlemlerini yürütmeye yetkili temsilcisine yazılı olarak yapmak, c) Teyit edilmiş olmak kaydıyla 0216 331 00 83 faks numarasına imzalı olarak göndermek, d) Güvenli elektronik imza ile gönderilip saklanabilen metinler kullanmak, e) Kurum tarafından belirlenebilecek diğer yöntemleri kullanmak suretiyle ALFA’ya iletirler. ALFA, ABONE’nin fesih talebinin yapıldığı andan itibaren yedi gün içinde fesih işlemini gerçekleştirmek ve posta, elektronik posta, kısa mesaj ya da arama yöntemlerinden birini kullanarak Abonelik sözleşmesinin feshedildiğini ABONE’ye bildirmekle yükümlüdür.
-ABONE, nakil talebini ve Aboneliğini başka birine devretme talebini 0850 800 0 765 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da ŞOK mağaza kasalarından iletebilir.

Şok Net

Şok Net

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

40₺ ŞOK Market Mastercard İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Garanti BBVA kartları ile ya da...Daha Fazla

Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Garanti BBVA kartları ile ya da ilk defa Masterpass’e kaydedilecek Mastercard logolu Garanti BBVA kartları ile ödemelerde, 200 TL ve üzeri siparişte anında 40 TL indirim uygulanacaktır.

 • 29.03.2022 – 28.04.2022 tarihleri arasında, Mastercard logolu Garanti BBVA ‘’banka kartları’’ ile sokmarket.com.tr ve Cepteşok uygulamasından yapılan online siparişlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için ödemenin Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Garanti BBVA banka kartları ile yapılması gerekmektedir.
 • Daha önceden Masterpass’e kayıtlı Mastercard logolu Garanti BBVA banka kartları ile ya da ilk defa Masterpass’e kaydedilecek Mastercard logolu Garanti BBVA banka kartları ile ödemelerde, 200 TL ve üzeri siparişte anında 40 TL indirim uygulanacaktır.
 • İlk kez kartını kayıt edecek kullanıcılar ödeme adımında yada ‘’hesabım’’ menüsü altında ‘’ödeme yöntemlerim’’ sekmesine tıklayarak banka kartlarını kayıt edebilirler.
 • Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilir.
 • Kampanya diğer ürün indirim ve promosyonlarında da geçerlidir.
 • Mastercard, Şok Market ve Garanti BBVA herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Kampanyalı sipariş iptali ve iade durumunda kampanyadan kazanılan haklar kaybedilir ve kampanyadan ikinci kez yararlanılamaz.
 • Kampanya tüm ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya firmaya aittir, bankadan kazanım gerçekleşmeyecektir. Sorularınız için firma ile görüşebilirsiniz.

Mastercard banka kartıyla CepteŞOK’ta indirim! Masterpass’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu banka kartınız veya ön ödemeli kartınızla Cepte ŞOK uygulamasında ve sokmarket.com.tr’den yapacağınız 50TL ve üzeri sipariş ödemelerinde anında 10TL indirim!

 • Kampanya detayları için https://www.sokmarket.com.tr/masterpass-sok-kampanya-cl-900/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • 20.06.2021- 20.07.2021 tarihleri arasında, Mastercard ve Maestro logolu ve ön ödemeli kartlar ile sokmarket.com.tr ve Cepteşok uygulamasından yapılan adrese teslim online siparişlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için ödemenin Masterpass’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu TLcard ya da ön ödemeli kartlar ile yapılması gerekmektedir.
 • Daha önceden Masterpass’e kayıtlı Mastercard ve Maestro logolu bir TLcard/ ön ödemeli kart ile ya da ilk defa Masterpass’e kaydedilecek Mastercard ve Maestro logolu TLcard / ön ödemeli kart ile ödeme yapıldığında, toplam tutar üzerinden anında 10 TL indirim uygulanacaktır.
 • İlk kez kartını kayıt edecek kullanıcılar ödeme adımında yada ‘’hesabım’’ menüsü altında ‘’ödeme yöntemlerim’’ sekmesine tıklayarak Mastercard ve Maestro logolu kartlarını kayıt edebilirler.
 • Her müşteri kampanyadan 1 kez yaralanabilir.
 • Kampanya 50.000 işlem ile sınırlıdır. Kampanya ilk 50.000 kişilik kullanımının dolmasının ardından ya da 20.07.2021 23:59 tarihinde sonlanacaktır.
 • Kampanya diğer ürün indirim ve promosyonlarında da geçerlidir.
 • Şok Market ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Kampanyalı sipariş iptali ve İade durumunda kampanyadan kazanılan haklar kaybedilir ve kampanyadan ikinci kez yararlanılamaz.
 • Kampanya tüm ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya ile ilgili aksaklıklardan Yapı Kredi sorumlu değildir.

ŞOK Masterpass kampanyası

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/tuketiciler/teklifler-ve-promosyonlar/sok-masterpass-mc-debit-kampanyasi-kosullari.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell İle Şok Market 25₺ Alışverişe 10₺, 50₺ Alışverişe 20₺ Hediye!

Fırsat Süresiz
Şok Marketler’de Paycell QR ile yapılacak 25 TL ve üzeri...Daha Fazla

Şok Marketler’de Paycell QR ile yapılacak 25 TL ve üzeri harcamaya 10 TL, 50 TL ve üzeri harcamaya 20 TL hediye!

 • Kampanyadan tüm Paycell müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Turkcell müşterilerinin KATIL SOK yazıp 2255’e, diğer operatör müşterilerinin ise 05327522255’e SMS göndermesi gerekmektedir. Paycell uygulamasından HEMEN KATIL butonuna tıklanarak da kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Şok Marketler’de Paycell QR ile tek seferde 25 TL ve üzeri harcama yapıldığında 10 TL, tek seferde 50 TL ve üzeri harcama yapıldığında 20 TL kazanılacaktır.
 • Hediye para, 05.08.2021 tarihine kadar aktif Paycell fiziki kartınıza, eğer Paycell kartınız yoksa Paycell uygulamasına girdiğinizde sizin için oluşturulacak olan Paycell sanal kartınıza yatırılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için kasadaki görevliye QR ile ödeme yapılacağının söylenip, Paycell uygulamasındaki “QR İşlemleri”ne tıklanarak Şok Mağaza Kasalarında bulunan Paycell QR okuyucuya QR kodunuzu okutmanız gerekmektedir.
 • Ödeme adımında ekrana gelen kayıtlı kartlardan seçerek ödemenizi gerçekleştirilebilirsiniz.
 • Paye Kart ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Türkiye’nin 81 ilinde 6.844’ü aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.

Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açarak, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açtık. Müşterilerimize keyifli bir atmosfer yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla son üç yılda toplam 2.747 adet mağazamızı da yenilemiş bulunmaktayız.

Tüketici hafızasında tarihçesi olan ve geçmişte ulusal marka niteliğine sahip Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markalara sahip çıkarak bu değerleri yeniden ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, marka algısı güçlü ve her biri kendi alanında yüksek bilinirliğe sahip bu özgün markaları, uygun fiyatlara müşterilerimize sunuyoruz.

Zengin ürün portföyümüzde özgün markalarımız ile ulusal markaları da bir arada bulundurarak, müşterimize daha çok seçenek sunuyoruz ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyacının tamamına yakınını karşılıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri yüksek kalitede ürünler sunuyoruz.

Sebze meyve alanında ki uzmanlığımız ile temin edilen mahsülleri “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içerisinde müşterilerimize en taze biçimde ulaştırıyoruz.

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinde Türkiye’nin en önemli perakendecilerinden biriyiz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz.

Farklılaşmış iş modelimiz, “her gün düşük fiyat” politikamız ve farklı formattaki kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

İşte bu nedenlerle Şok size ‘Yeter de Artar’ diyoruz.

Şok Marketler Ticaret A.Ş

Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No:35 B/1 Üsküdar/İSTANBUL
Tel: 0850 221 11 00


🟩 ŞOK indirim kodu Haziran 2022
🏷️ ŞOK indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi ŞOK indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 ŞOK kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
ŞOK promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.