% 10 Soulmeps İndirim Kodu

Kod Süresiz
Soulmeps'te sepette %10 indirim sağlar!
OMEPAF10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Soulmeps Şifalı Doğal Taşlarda İndirim ve Fırsatlar

Fırsat Süresiz
Soulmeps'te saf doğal taşlardan oluşan takı ve aksesuarları indirimlerle alın!
Hemen Al
100% Başarılı

Theta Healing , Reikive Doğal Taşlar üzerine danışmanlık verenve saf doğal taşlardan oluşan takı ve aksesuarları, kullanıcılarla buluşturan bir platformuz.

Theta Healing; beynin teta dalgalarında yapılan ve şifayı anda gerçekleştiren bir meditasyon ve bilinçaltı terapisi tekniğidir. Tekniği, 1995 yılında Vianna Stibal kendi yakalandığı hastalığın şifası için gelen bilgiler doğrultusunda hayata geçirmiştir. Theta Healing tekniği bir çok ülkede uluslararası geçerli sertifikalara sahip uygulayıcı ve eğitmenler tarafından uygulanmaktadır.

Reiki, 20.yüzyılın başında Japonya’da ortaya çıkan, enerji aktarımı ile ruhsal şifa vermeye dayalı olduğuna inanılan bir tekniktir. Rei “her yerde varolan”, ki “ruhsal yaşam enerjisi” anlamına gelmektedir. Batıya “Evrensel Yaşam Enerjisi” olarak tercüme edilmiştir.

Doğal taşların psikolojik rahatsızlıklardan fiziksel hastalıklara kadar koruyucu ve tedavi edici özellikleri bulunmaktadır. Taşlar mineralleri yönünden şifa kaynağıdır.Kendi minerallerini kişiye akıtır ve tedavi etmeye başlar. Doğal taşlar, milyonlarca yıl önce oluşmuş taşlardır. Bu nedenle, kozmik enerjiyle bağlantılarının yüksek olduğuna inanılır.

Soulmeps; Kişinin özel talebine istinaden şifalandırmak istediği konularını anlar, buna göre taşlarını kodlar, uyumlar ve enerji aktarımıyla teslim eder.


🟩 Soulmeps indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Soulmeps indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Soulmeps indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Soulmeps kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Soulmeps promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.