15₺ SpagettiYarn İndirim Kodu

Kod Süresiz
Spagetti Yarn indirim kodu ile pamuklu makrome iplikleri %15 indirimli!
akrome15 Kodu Aç 
100% Başarılı

10₺ SpagettiYarn İndirim Kodu – Arkadaşını Davet Et

Kod Süresiz
Arkadaşınızı hemen davet edin ve o 10,00TL indirim kuponu kazanırken,...Daha Fazla

Arkadaşınızı hemen davet edin ve o 10,00TL indirim kuponu kazanırken, kuponu kullandığında siz de 10TL indirim kuponu kazanın.
Hemen üye olarak ailemize katılın ve 10,00TL değerinde indirim kuponunuzla alışverişe başlayın. 19/04/2021 tarihine kadar geçerli kuponunuzu 40,00TL üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İşte kupon kodunuz Daha Az

367e09d8 Kodu Aç 
100% Başarılı

2014 yılında kurulmuş olan “Spagetti Yarn” geri dönüşüm iplikleri sektöründe Türkiye’nin ileri gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

Firmamız hiçbir kimyasal evreden geçirmeksizin ürettiği ürünleri sayesinde tekstil endüstrisine yeni bir vizyon getirmiştir.

Ürünlerimizin çoğu, dünyaca ünlü markaların tekstil üreticilerinden toplanan kullanılmayan kumaş atıklarından geri dönüştürülmektedir. Bu üretim fazlası ürünler bize elyaf veya kumaş parçası olarak gelir ve her ürün kalite ve kullanım alanına bağlı olarak tasnif edilir.

Spagetti Yarn yılda yaklaşık olarak 6.500.000 kg tekstil atığını belirli iplik türlerine dönüştürmektedir. Firmamız geri dönüştürülmüş iplikler üreterek tekstil endüstrisindeki israfın önlenmesini hedeflemektedir. İpliklerin üretim evresinde hiçbir kimyasal boyama işlemi yapılmamaktadır ve ayrıca üretim sırasında su kullanılmamaktadır. Böylece yılda yaklaşık 52.000.000 ton su tasarrufu sağlanmaktadır. Bu sayede Spagetti Yarn hem dünya kaynaklarımızın ve hem de çevrenin korunmasına büyük katkıda bulmaktadır.

Spagetti Yarn sizlere birçok el örgü projesine uygun farklı tipte iplikler sunmaktadır. Ürün çeşitlerimizin ilk üyesi Penye İpliktir Kalın dokusundan dolayı, klasik ipliklere kıyasla şiş veya tığ işi örgü projeleri için çok kolay ve pratik bir üründür.

Penye İpliğini takiben, farklı kalınlık ve dokulara sahip birçok ipliğimiz mevcuttur; Ribbon ve Ribbon Simli İplik, örgülü dokuya sahip iplikler XXLace, Pamuklu Makrome, Makrome Muline ve pamuklu Makromenin renk geçişli versiyonu olan Makrome Cake İpliği. En yumuşak ipliklerimizden olan Barbante ve ince yapılı Slim Cotton ipliği. Makrome işi projelerinizde kullanabileceğiniz tarama ipliği olarak da bilinen tek burgulu Makrome ipliği, 3 burgulu Makrome Halat iplikleri ve örgülü Makrome Halat iplikleri. Üst giyim projeleriniz için en son ve en yeni üyemiz muhteşem renk geçişlerine sahip Soft Cake İpliği.

İpliklere ek olarak Kit setleri de sunmaktayız. Popüler olan projelerin yapımlarını kolaylaştırmak adına oluşturulan bu setlerde detaylı anlatımlı kılavuz ve yapımına ilişkin ihtiyacınız olan herşey bulunmamaktadır.

Tüm bu ürünlerin dışında Spagetti Yarn oldukça geniş bir aksesuar çeşitliliğine sahiptir. Öreceğiniz projelerinizde kullanacağınız tüm malzemeleri web sitemizden temin edebilirsiniz.

İpliklerimiz moda aksesuarları, ev dekorasyonu ve amigurumi gibi birçok şiş ve tığ işi projeler için uygundur. Yapabilecekleriniz hayallerinizle sınırlı olup yaratıcılığınıza bağlıdır. Spagetti Yarn iplikleri dışında başka bir iplikle yapılamayacak örgü projeleri vardır. Spagetti Yarn iplikleri ile örgü örmenin keyfine varacaksınız.

Sosyal medyanın başarımız üzerinde büyük etkisi vardır. Şu anda ürünlerimizi tanıtmak için bizimle iş birliği yapan birçok örgücü ve tasarımcılarımız mevcuttur. Sizlerde Spagetti Yarn sosyal medya topluluğuna katılmak ve tüm faaliyetlerimizden haberdar olmak için bizi YouTube, Instagram ve Facebook gibi farklı sosyal medya platformlarında da takip edebilirsiniz.

Yenilikçi bakış açısına sahip olan Spagetti Yarn her sezon yeni bir iplik türü çıkararak ürün yelpazesini sürekli güncellemektedir. Amacımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek kaliteli ve rekabetçi hizmet sunmaktır.

Güvenilir ve kaliteli online alışverişin adresi Spagetti Yarn’ı tercih ettiğiniz için teşekkürler..

Yıldırım Beyazıt mahallesi Yıldız sokak no:15 59500 – Çerkezköy/ Tekirdağ Turkey


🟩 SpagettiYarn indirim kodu Kasım 2021
🏷️ SpagettiYarn indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi SpagettiYarn indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 SpagettiYarn kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
SpagettiYarn promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.