Starbucks 15 Yıldıza 1 Kahve Hediye Kampanyası

Fırsat Süresiz
Starbucks kartınız ile her alışverişinizde bir yıldız toplayabilir, 15 yıldıza...Daha Fazla

Starbucks kartınız ile her alışverişinizde bir yıldız toplayabilir, 15 yıldıza ulaştığınızda bir tall boy içeceğe ücretsiz sahip olabilirsiniz. Starbucks mobil uygulamasını yükleyin! Daha Az

Hemen Al
11% Başarılı

Mastercard Starbucks Yıldızlı Hafta Sonları Kampanyası [150TL’ye 5 Yıldız Hediye]

Fırsat Süresi Doldu
Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarına özel 22 Nisan-30 Haziran...Daha Fazla

Türkiye İş Bankası Mastercard logolu kartlarına özel 22 Nisan-30 Haziran 2023 tarihleri arasında Starbucks Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri yüklemelerde 5 yıldız kazanma fırsatı sizleri bekliyor!

Kampanyaya dahil olan kartlar: Türkiye İş Bankası Mastercard logolu bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Koşulları:
1. Kampanya 22 Nisan 2023 ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında sadece hafta sonu günlerinde geçerlidir.
2. Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu Bankamatik Kartı veya MaxiPara banka kartları, Mastercard® logolu kredi kartları ile yapılacak 150 TL ve üzeri yüklemelerde 5 yıldız kazanımı olacaktır.
3. Kampanyadan yararlanabilmek için:
• Masterpass™’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Türkiye İş Bankası Maestro logolu kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
• Masterpass™’e kayıtlı Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız var ise, Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı olan Türkiye İş Bankası Mastercard® veya Maestro logolu kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
4. Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklenecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
5. Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri geçerli değildir.
6. Kampanyadan aynı ay içinde üç kez yararlanılabilecektir.
7. Hesaba yüklenen yıldızlar hesap geçmişinden görüntülenebilecektir.
8. Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
9. Bu kampanya diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
10.Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya ile ilgili değişikliklerden sorumlu değildir.
11.Reddedilen ve iptal edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
12.Kampanyanın yürütülmesinden Starbucks sorumlu olup, Türkiye İş Bankası’nın katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/mastercard-logolu-is-bankasi-kartinizla-starbucks-kampanyasi

Masterpass’e kayıtlı Mastercard® logolu Yapı Kredi kartınızla Starbucks Mobil’de 5 yıldız kazanın!

Starbucks Mobil Uygulaması üzerinden Masterpass’e kayıtlı Mastercard® logolu Yapı Kredi kredi kartı, banka kartı ya da ön ödemeli kartınızla hafta sonları yapılacak 150 TL ve üzeri yüklemelerde 5 yıldız kazanımı olacaktır.

 • Kampanya 22 Nisan 2023 ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında sadece hafta sonu geçerlidir.
 • Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Mastercard® veya Maestro logolu debit kart (banka kartı) veya Prepaid (ön ödemeli) banka kartları, Mastercard® logolu kredi kartları ile yapılacak ilk 150TL ve üzeri yüklemede 5 yıldız kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için:
  • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Mastercard® veya Maestro logolu kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
  • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu kartınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı olan Mastercard® veya Maestro logolu kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 5 Yıldız kazanabilirsiniz.
 • Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.
 • Kampanyadan her misafir aynı ay içinde kampanydan üç kez yararlanabilecektir.
 • Hesabınıza yüklenen yıldızlarınızı hesap geçmişinizden görüntüleyebilirsiniz.
 • Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/masterpasse-kayitli-mastercardr-logolu-yapi-kredi-kartinizla-starbucks-mobilde-5-yildiz-kazanin-90000198964/90000198964

Masterpass'e kayıtlı Mastercard® logolu Yapı Kredi kartınızla Starbucks Mobil'de 5 yıldız kazanın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximum Kart Starbucks®’ta 40 TL geri kazanın!

Fırsat Süresi Doldu
İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep'ten kampanyaya katılın,1-15 Mayıs...Daha Fazla

İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep’ten kampanyaya katılın,1-15 Mayıs tarihleri arasında kadar Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından yapacağınız 100 TL ve üzeri her ödemenizde 20 TL, toplam 40 TL geri kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

Starbucks® Kampanyası Katılım

Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya Ek Koşulları: Starbucks® kampanyası kapsamındaki 20 TL geri kazanım tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan, en fazla 40 TL geri kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/starbucksta-40tl-geri-kazanin Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nays Kart ile Starbucks’ta 40 TL Hediye Para!

Fırsat Süresi Doldu
Kahve keyfini Nays ile hediye para kazanarak yaşa. Siparişini ver,...Daha Fazla

Kahve keyfini Nays ile hediye para kazanarak yaşa. Siparişini ver, Nays ile öde 40 TL hediye para kazan. Starbucks’ta Nays ile Alışverişine 40 TL Hediye Para!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

 • Kampanya 1-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
 • Hediye para kampanyası Starbucks kasalarındaki POS cihazlarından Nays ile karekod okutarak ya da temassız ödeme ile tamamlanan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya Starbucks uygulaması ile yapılacak ödemelerde geçerli değildir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Starbucks’tan yapılan 100 TL ve üzeri alışverişler için 20 TL hediye para tanımlanacaktır.
 • Kampanya dönemi boyunca bir kullanıcı en fazla 40 TL hediye para kazanabilecektir.
 • Starbucks Kampanyası, Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • Starbucks ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/starbucks

starbucks kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Juzdan’dan Starbucks Hesabına 150 TL Yükle 1 Kahve Hediye Kazan!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 1 - 30 Nisan 2023 tarihleri arasında Juzdan'dan...Daha Fazla

Axess’e özel 1 – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında Juzdan’dan Starbucks hesabına yapacağın 150 TL ve üzeri bakiye yüklemeye 1 kahve hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, bakiye yüklemeden önce Juzdan’dan kampanyaya katıl.

Kampanya detayları:

 • 1 – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında Juzdan’dan eklenen Starbucks hesabına yapılacak 150 TL ve üzeri ilk bakiye yükleme işlemine özel 15 yıldız = 1 küçük boy (tall) kahve hediye edilir.
 • Starbucks Gold üyeler 15 yıldız karşılığında diledikleri boy kahve alabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için, Juzdan üzerinden bakiye yükleme yapılması öncesinde Juzdan kampanya sayfasında bulunan ”Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Bakiye yüklemek için Juzdan’da Kartlar alanındaki, Starbucks Card altındaki ”İşlemler” menüsünden ”Bakiye Yükle” adımı kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterinin Starbucks Card’ını Juzdan’a eklemiş olması gerekir.
 • Juzdan üzerinden Starbucks Card oluşturmak için Akbank müşterisi olmak gerekir.
 • Yıldız hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra Starbucks hesabına yüklenecektir. Yüklenen yıldızlar Juzdan’da Kartlar alanındaki, Starbucks Card altında görülebilir.
 • Kazanılan yıldızlar 30 gün süreyle geçerlidir, 30 gün sonrasında kullanılamamaktadır.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri bir kez en fazla 15 yıldız kazanır.
 • Kampanya seçili mağazalarda geçerlidir. Sabiha Gökçen, Antalya Havalimanı HMSHost Starbucks mağazaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyada geçerli mağaza listesi için https://www.starbuckscardtr.com/stores
 • Kampanya yalnızca Juzdan’dan yapılacak bakiye yükleme işlemleri için geçerlidir, Starbucks uygulamasından yapılacak bakiye yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Yüklenen yıldızlar Juzdan ve Starbucks Mobil üzerinden yapılacak harcamalarda kullanılabilir. Juzdan’dan ödeme yapılması durumunda dahi Starbucks uygulamasının yüklü olması gereklidir.
 • Bireysel Axess, Wings, Free, Akbank Kart asıl ve ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dâhildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dâhil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. ve Starbucks kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/16082/juzdandan-starbucks-hesabina-bakiye-yuklemeye-1-kahve-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks®’ta 30 TL ekstre indirimi! [Yapı Kredi World]

Fırsat Süresiz
World Mobil’e özel 16-31 Mart 2023 tarihleri arasında 150 TL...Daha Fazla

World Mobil’e özel 16-31 Mart 2023 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri Starbucks® harcamalarınıza 30 TL ekstre indirimi!

 • World Mobil kampanyası kapsamında 16-31 Mart 2023 tarihleri arasında Starbucks® mağazalarından seferde yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL ekstre indirimi kazanılmaktadır.
 • İndirim kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez indirim kazanabilir. Alınabilecek maximum indirim tutarı 30 TL olacaktır.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da indirim kazanılmaktadır. İndirim yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, indirim kazanımı olmayacaktır.
 • İndirim kampanyaya katılım sağlandıktan sonra gün sonunda kart hamilinin ekstresine yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Shaya Kahve San.Ve Tic.A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Starbucks®’ta 30 TL ekstre indirimi! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Turkcell Paycell Mobil Ödeme ile Starbucks®’ta 1 Kahve Hediye [15 Yıldız]

Fırsat Süresiz
Starbucks® Mobil’e 100 TL ve üzeri yüklemesini Turkcell faturasına yansıtarak...Daha Fazla

Starbucks® Mobil’e 100 TL ve üzeri yüklemesini Turkcell faturasına yansıtarak yapana 1 kahve Paycell’den hediye. Paycell’liler kahvesini Starbucks®’ta içer!

 • Kampanyadan tüm Turkcell müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanya 01 – 30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Starbucks® Mobil üzerinden “Turkcell Faturanla Öde” yöntemi ile tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri bakiye yüklemesine 15 yıldız kazanılacaktır.
 • Starbucks® Mobil üzerinden Para Yükle butonuna tıklanarak tutar bilgisi girilir, Ödeme yöntemi “Turkcell Faturanla Öde” seçilip “Devam Et” denilerek yükleme işlemi tamamlanır.
 • Yıldız yüklemesi işlem yapılan Starbucks® Mobil’e, bakiye yükleme işlemden sonra yüklenecektir.
 • 15 yıldız Green Üyeler için 1 Tall Boy, Gold üyelikler için istediğiniz boy kahveye denk gelmektedir.
 • Kazanılan yıldızların geçerlilik süresi 30 gündür. Bu süre içinde kullanılmayan yıldızlar geçerliliğini yitirecektir.
 • Kampanyadan ilk 5.000 müşteri faydalanabilir.
 • Bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Turkcell faturasına yansıtarak ödeme bir Paycell ödeme türüdür. Turkcell faturanıza yansıtarak sadece cep telefonu numaranız ile kredi kartı ya da nakite ihtiyacınız olmadan kolay ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Turkcell Faturanıza Yansıt seçeneği ile yaptığınız alışveriş tutarı faturalı hatlar için Turkcell faturasına yansımaktadır.
 • Turkcell Numaranla Öde seçeneği ile yaptığınız alışverişlerde Paycell tarafından belirlenen ek hizmet bedeli faturaya yansımaktadır. Turkcell faturasına yansıtma işlemi için tüm detaylara linkten ulaşabilirsiniz: https://paycell.com.tr/paycell-mobil-odeme
 • Turkcell Numaranla Öde seçeneğiniz henüz açık değilse AC yazıp 5522’e göndererek veya Paycell uygulamasından hemen açabilirsiniz.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kahven Paycell’den hediye!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/kahven-paycellden-hediye

Paycell’liler kahvesini Starbucks®’ta içer!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycellliler-kahvesini-starbucksta-icer Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks Online Satış: ShayaKahve.com.tr

Fırsat Süresiz
Favori Starbucks ürünlerin Shaya Kahve online satış ile mağazadan kapına...Daha Fazla

Favori Starbucks ürünlerin Shaya Kahve online satış ile mağazadan kapına gelsin.

https://shayakahve.com.tr/

Starbucks tüm ürünler

Starbucks 2023 Core serisi

Seçili ürünlerde %25 indirim

Starbucks Bahar Serisi Kupa ve Termoslar

Shayakahve.com.tr'de Axess'e özel 2 taksit

Shaya Kahve Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Saray mah. Site Yolu sk. Anel Plaza . No: 5/4 Zemin Kat 34768 İstanbul/Ümraniye
0850 800 0 729
info@shayakahve.com.tr Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e Özel Starbucks’ta 20 TL İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 1 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Starbucks...Daha Fazla

Axess’e özel 1 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Starbucks mağazalarından yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “STARBUCKS” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya Detayları:

 • Axess’e özel 1 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Starbucks mağazalarında 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim sunulmaktadır.
 • Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “STARBUCKS” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya, Starbucks mağazalarında fiziksel Axess, Free, Wings, Akbank Kart kartlarınızla yapacağınız alışverişte geçerlidir. Kampanya, Starbucks mağazalarında Starbucks uygulamasından QR kod okutularak yapılan harcamalarda, Juzdan’dan veya Starbucks uygulamasından yapılacak bakiye yükleme işlemlerinde geçerli değildir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ekstresine borç kaydedilir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
 • Kazanılan indirim, kampanya koşulu sağlandıktan sonra 2 iş günü içinde ekstrenize yansıyacaktır.
 • Kampanyaya katıldığınız gün içerisinde yapacağınız kampanya kapsamındaki ilk işlem tutarı üzerinden indirim yansıtılacaktır.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. ve Starbucks kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/15897/axesse-ozel-starbucksta-20-tl-indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximum Kart ile Starbucks®’ta 15 TL geri kazanın!

Fırsat Süresi Doldu
İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep'ten kampanyaya katılın, 3-26...Daha Fazla

İlk alışverişinizden önce Maximum Mobil veya İşCep’ten kampanyaya katılın, 3-26 Kasım 2022 tarihleri arasında kadar Maximum Kart’ınız ile Starbucks® mağazalarından yapacağınız 75 TL ve üzeri ilk ödemenizde 15 TL geri kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde ilk alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

Starbucks® Kampanyası Katılım

Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: www.maximum.com.tr/indir , www.isbank.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Kampanya Ek Koşulları: Starbucks® kampanyası kapsamındaki 15 TL geri kazanım tutarı , ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda geri kazanım, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda geri kazanılan tutarlar, geri alınacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL geri kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Nays Kart ile Kahve Keyfine % 25 Hediye Para Fırsatı!

Fırsat Süresiz
Elinden hiç düşürmediğin kahveyi şehir fark etmeksizin dilediğin kahveciden Nays...Daha Fazla

Elinden hiç düşürmediğin kahveyi şehir fark etmeksizin dilediğin kahveciden Nays Kart ile al, %25 Hediye Para ile keyfine keyif kat.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

Kahve Keyfini %25 Hediye Para Fırsatı ile Katlıyoruz!
Nays’lılar kahve saatlerinde de ayrıcalıklı.

Elinden kahveyi düşürmeyen bir Nays’lı olarak bu fırsat tam senlik.

Dilediğin şehirde, dilediğin kahve dükkanında ödemeni Nays ile yap, %25 Hediye Para nakit olarak Nays hesabına yatsın. Üstelik kampanyaya katılım şartı yok!

Ödemeni ister karekod ile mağazalardaki POS cihazlarından ister sevdiğin kahvecinin mobil uygulamasından yapabilirsin.

Sanal kart ile ödeme yapabileceğin her yerde Nays Kart’ın seninle.

 • Kampanya 2 Ocak 2023 – 1 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hediye Para kampanyası kahve dükkanlarındaki POS cihazları üzerinden yapılan Karekod ile ya da dijital kahve uygulamalarında Nays Kart tanımlayarak yapılan ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays Kart ile yapılan tüm kahve siparişlerinden %25 Hediye Para kazanılabilecektir.
 • Kampanya dönemi boyunca bir kullanıcı en fazla ₺50 Hediye Para kazanabilecektir.
 • Kahveler Nays’tan kampanyasından kazanılacak Hediye Para, “Nays Fırsatlar” alanında yer alan diğer Hediye Para kampanyalarından kazanılacak limitlere dahil değildir.
 • Hediye Para kazanabilmek için alışveriş tutarının ₺10 veya üzerinde olması gerekir.
 • Hediye Para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen Hediye Para geri alınır.
 • Hediye Para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda Hediye Para hesaba aktarılamaz.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/kahveler-naystan

naystan hediye kahve kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Mastercard ile Starbucks Mobil’de 150TL Yüklemeye 2 adet Türk çayı hediye!

Fırsat Süresi Doldu
Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu...Daha Fazla

Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu banka, ön ödemeli kartlar veya kredi kartları ile 150 TL ve üzeri yüklemelerde 2 adet Türk çayı Hediye!

 • Kampanya 6 Ekim 2022 ile 3 Kasım 2022 tarihleri arasında seçili mağazalarda geçerlidir ve 50.000 misafir ile sınırlıdır. Katılım sınıra ulaşıldığı takdirde 4 Kasım 2022 tarihinden önce sona erecektir.
 • Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass’e kayıtlı Mastercard Logolu kartlar ile Starbucks® Mobil Uygulamasına 150 TL ve üzeri yüklemelerde 2 adet Türk çayı hediye edilecektir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için:
  • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® logolu kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Mastercard® logolu kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir. Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 2 Türk çayı hediyenizi kazanabilirsiniz.
  • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® logolu kartınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı olan Mastercard® logolu kartınız ile 150 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 2 Türk çayı hediyenizi kazanabilirsiniz.
 • Kampanyadan kazanılan 2 adet Türk çayı 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
 • Kampanya kapsamına tüm Mastercard logolu kartlar dahildir ( banka/hesap kartı, kredi kartı ve ön ödemeli kartlar. )
 • Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.
 • Kampanyadan her misafir bir kez yararlanabilir.
 • Hesaba yüklenen 2 adet hediye Türk çayınızı Starbucks® Mobil Uygulaması’nda gelen kutusunda görebilirsiniz.
 • Starbucks® Türkiye ve Mastercard kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

https://www.mastercard.com.tr/tr-tr/tuketiciler/teklifler-ve-promosyonlar/starbucks-turk-cayi-kampanyasi-katilim-kosullari.html

Starbucks Türk çayı Kampanyası

Mastercard® ile Starbucks® Mobil’de 150TL ve üzeri yüklemede 2 adet Türk çayı hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks®’ta 40 TL Starbucks® Puan! [Yapı Kredi World]

Fırsat Süresi Doldu
World Mobil’e özel 12-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında Starbucks® harcamalarınıza...Daha Fazla

World Mobil’e özel 12-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında Starbucks® harcamalarınıza 40 TL Starbucks® Puan fırsatını kaçırmayın!

 • World Mobil kampanyası kapsamında 12-26 Ağustos 2022 tarihleri arasında Starbucks® mağazalarından seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerden 40 TL Starbucks® Puan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Kazanılan Starbucks® puanlar, Starbucks® fizik mağazalarında kullanılabilecek olup, e-ticaret harcamalarında kullanılamayacaktır.
 • Kazanılan Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Starbucks®Puan’lar 30 Ağustos 2022 tarihinde yüklenecektir.
 • Puanların son kullanım tarihi 30 Eylül 2022’dir.
 • Kullanılmayan puanlar 1 Ekim 2022’de geri alınacaktır.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve Shaya Kahve San.Ve Tic.A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Starbucks®’ta 40 TL Starbucks® Puan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks Hesabına Axess Juzdan’dan 100 TL Yüklemene Toplam 2 Kahve Hediye!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Juzdan'dan...Daha Fazla

Axess’e özel 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Juzdan’dan Starbucks hesabına her 100 TL ve üzeri bakiye yüklemeye 1 kahve, toplamda 2 kahve hediye!

Kampanyadan faydalanmak için, bakiye yüklemeden önce Juzdan’dan kampanyaya katıl.

Kampanya detayları:

 • 1 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında Juzdan’dan eklenen Starbucks hesabına farklı günlerde yapılacak ilk 100 TL ve üzeri bakiye yüklemeye 15 yıldız, ikinci 100 TL ve üzeri bakiye yüklemeye 15 yıldız, toplamda 30 yıldız = 2 küçük boy (tall) kahve hediye edilir.
 • Starbucks Gold üyeler 30 yıldız karşılığında diledikleri boy 2 kahve alabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için, Juzdan üzerinden bakiye yükleme yapılması öncesinde Juzdan kampanya sayfasında bulunan ”Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Bakiye yüklemek için Juzdan’da Kartlar alanındaki, Starbucks Card altındaki ”İşlemler” menüsünden ”Bakiye Yükle” adımı kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterinin Starbucks Card’ını Juzdan’a eklemiş olması gerekir.
 • Juzdan üzerinden Starbucks Card oluşturmak için Akbank müşterisi olmak gerekir.
 • Yıldız hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra Starbucks hesabına yüklenecektir. Yüklenen yıldızlar Juzdan’da Kartlar alanındaki, Starbucks Card altında görülebilir.
 • Kazanılan yıldızlar 30 gün süreyle geçerlidir, 30 gün sonrasında kullanılamamaktadır.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 30 yıldız kazanır.
 • Kampanya seçili mağazalarda geçerlidir. Sabiha Gökçen, Antalya Havalimanı HMSHost Starbucks mağazaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyada geçerli mağaza listesi için https://www.starbuckscardtr.com/stores
 • Kampanya yalnızca Juzdan’dan yapılacak bakiye yükleme işlemleri için geçerlidir, Starbucks uygulamasından yapılacak bakiye yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Yüklenen yıldızlar Juzdan ve Starbucks Mobil üzerinden yapılacak harcamalarda kullanılabilir. Juzdan’dan ödeme yapılması durumunda dahi Starbucks uygulamasının yüklü olması gereklidir.
 • Bireysel Axess, Wings, Free, Akbank Kart asıl ve ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dâhildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dâhil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. ve Starbucks kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Miles&Smiles Millerini Starbucks yıldızına dönüştür – Shop&Miles

Fırsat Süresiz
Türk Hava Yolları Miles&Smiles hesabında biriken milleri Starbucks Mobil Uygulaması’yla...Daha Fazla

Türk Hava Yolları Miles&Smiles hesabında biriken milleri Starbucks Mobil Uygulaması’yla yıldıza dönüştürebilirsiniz! Millerini yıldızlara dönüştür, yıldızları kahve keyfine!

 • Kahve tutkunu bir Miles&Smiles üyesiysen Millerinle artık Starbucks®’ta dilediğin kahveyi içebilirsin.
 • Tek yapman gereken Millerini Starbucks® yıldızına dönüştürmek ve ardından dilediğin kahveyi sipariş etmek.

Millerimle Starbucks®’ta Nasıl Kahve İçebilirim?

Starbucks® uygulamasını indirerek Starbucks® üyesi olmalısın.

Eğer henüz uygulamayı indirmediysen bu linki kullanarak Starbucks® uygulamasını indirebilir ve üye olabilirsin.

Starbucks® uygulamasını ilk defa indirip, Starbucks® Kartlarına 50 TL bakiye yükleyen tüm Miles&Smiles üyelerine ilk içecekleri (1 Tall boy) bedava.

Starbucks® üyeliğini oluşturduktan sonra, “Ayarlar” menüsünden Miles&Smiles’ı seçerek üyeliklerini eşleştirmelisin.

Milini dönüştürdüğün her 15 Starbucks® yıldızı ile dilediğin bir “Tall Boy” kahveyi anlaşmalı Starbucks® mağazalarından alabilirsin.

Afiyet olsun.

 • İşbu kampanyadan yararlanabilmek için kişinin Starbucks® Rewards ve Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olması gerekmektedir.
 • Sözleşme konusu kampanyaya katılma koşullarına haiz üyeler, her 500 Miles&Smiles Milini Starbucks® uygulamasından 15 Starbucks® yıldızına dönüştürebilecektir. Dönüşen Miller, Starbucks® uygulamasına yüklenecektir.
 • 15 yıldız ile kampanyaya katılan Starbucks® mağazalarından 1 (bir) adet “Tall” (küçük) boy içecek alınabilecektir. Starbucks® Gold üyeleri için içecek boy sınırlandırması bulunmamaktadır.
 • Starbucks® Gold üyeleri, dönüştürdükleri Milleri ile 15 yıldız karşılığında istedikleri boy içecek alabileceklerdir.
 • Yüklenen yıldızların geçerlilik süresi yükleme tarihi itibariyle 12 aydır.
 • Miles&Smiles üyeleri, 1 (bir) ay içerisinde en fazla 4.000 Miles&Smiles Milini Starbucks® yıldızına dönüştürebilecektir.
 • Kampanyadan yararlanmak için öncelikle Starbucks® Rewards üyeliği kayıt işlemi tamamlanmalı ve Starbucks® uygulamasından Miles&Smiles ve Starbucks® Rewards üyelikleri eşleştirilmelidir.
 • 1 (bir) Starbucks® Rewards üyeliği ile aynı anda en fazla 1 (bir) Miles&Smiles üyeliği eşleştirilebilir. Eşleşen üyelikler, işbu kampanya kapsamında 1 (bir) yıl boyunca en fazla 1 (bir) defa değiştirilebilir.
 • Yıldıza dönüştürülen Miller, Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez.
 • Dönüştürülen yıldızların geçerli olduğu güncel mağaza listesine https://www.starbuckscardtr.com/stores erişilebilir. Dönüştürülen yıldızlar; Sabiha Gökçen, Antalya Havalimanı, HMS Host mağazaları, İncirlik mağazası, Starbucks® Branded Solutions, WPS ve On the GO mağazalarında/satış noktalarında geçerli değildir.
 • İşbu kampanya yalnızca Türkiye’de geçerlidir.
 • Shaya ve Türk Hava Yolları, kampanya kural ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Starbucks® Rewards programı dahilinde yıldız kazanımı, puan kullanımı vb. konulardaki soru ve şikayetleriniz için Starbucks® iletişim noktalarına başvurulmalıdır.
 • Telefon: 0850 800 07 29
 • E-posta: starbucks-tr-app@alshaya.com
 • Miles&Smiles yolcu programı dahilindeki soru ve şikayetleriniz için https://www.turkishairlines.com/tr-int/bilgi-edin/musteri-iliskileri/geribildirim/ doldurulmalıdır.
 • Miles&Smiles Yolcu Programı ve Starbucks® Rewards Programı’na katılanlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

https://www.shopandmiles.com/starbucks/

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks Yıldızlı Davet Kodu ile Bedava Kahve Kazan!

Kod Süresiz
Starbucks mobil uygulamasına ING84OIX kodunu kullanarak uygulamayı indiren ve ilk...Daha Fazla

Starbucks mobil uygulamasına ING84OIX kodunu kullanarak uygulamayı indiren ve ilk 30 TL’lik bakiyesini yükleyenler, hem bana destek oluyor, hem de 30 TL’nin yanı sıra 15 yıldız kazanıyor. 15 yıldızla da bir adet ikram içecek alınabiliyor.

Hemen https://www.starbuckscardtr.com/join?code=ING84OIX linki üzerinden Starbucks mobil uygulamasını indirerek üyelik oluştur, ayrıcalıklarla dolu Starbucks dünyasının keyfini çıkarmaya başla! Yıldızlı Kod : ING84OIX

Artık “Arkadaşını Davet Et” özelliğiyle arkadaşlarını uygulamamıza davet ederek yıldız kazanabilirsin.

Artık arkadaşlarını uygulamamıza davet edip, ilk bakiyesini yükleterek 5⭐ kazanabilirsin! 😉

Hemen uygulamamızın ana sayfasında yer alan Ayarlar kısmına gir, “Arkadaşını Davet Et” sekmesi üzerinden arkadaşını davet et, ilk bakiyesini yükleyen her arkadaşın için 5⭐ kazan!

Unutma, uygulamaya 100 arkadaşını davet edip, ilk bakiyesini yükletirsen toplamda 500⭐ kazanabilirsin 😉

Kampanya koşulları:

1. Kampanya kapsamında davet gönderen misafirin, ilk bakiyesini yüklemiş olması gerekmektedir.
2. Kampanya kapsamında Starbucks® Mobil Uygulaması’na üye olmayan kullanıcılara davet gönderilebilir.
3. Starbucks® Mobil Uygulaması içerisinde, kullanıcı tarafından yalnızca bir defa kod oluşturulabilir. Oluşturulan ve paylaşılan kod en fazla 100 kullanıcı tarafından kullanılabilir.
4. Kod ile uygulamaya davet edilen kullanıcı;

o Starbucks® Mobil Uygulaması’nı indirip
o Starbucks® Kart’ını ekleyip
o En az 30 TL’lik ilk bakiyesini yükledikten sonra

davet gönderen kullanıcı 5 yıldız kazanacaktır.

5. Davet gönderen kullanıcının kampanya kapsamında kazandığı yıldızlar, 24 saat içerisinde hesabına yüklenecek olup kazanıldığı gün itibarıyla 30 gün geçerli olacaktır.
6. Kampanya kapsamında bir misafir kaç kişiye davet gönderdiğinden bağımsız, en fazla 100 kişiyi üye yaparak, toplamda en fazla 500 yıldız kazanabilir.
7. Uygulamaya davet edilen kullanıcı ilk bakiye yüklemesinin ardından 15 yıldız (hoşgeldin içecek ikramı) kazanacaktır. Kazanılan hoşgeldin yıldızları 24 saat içerisinde hesaplara yüklenecek olup kazanıldığı gün itibarıyla 2 yıl geçerli olacaktır.
8. Starbucks® Türkiye kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Daha Az

ING84OIX Kodu Aç 
6% Başarılı

Starbucks Hesabına Tosla’dan 50 TL Yükle 2 Bedava Kahve Kazan! [Her Ay 1 Hediye Kahve]

Fırsat Süresi Doldu
Tosla’dan, Starbucks® hesabına 50 TL ve üzeri ilk yüklemende 2...Daha Fazla

Tosla’dan, Starbucks® hesabına 50 TL ve üzeri ilk yüklemende 2 kahve hediye. İlk kez Toslalı oluyorsan yıl boyunca her ay 50 TL ve üzeri yüklemelerinde 1 kahve kazanabilirsin. Üstelik ilk kez Starbucks® hesabı oluşturuyorsan, ekstra 1 kahve daha hediye. Starbucks® hesabını ekle, yüklemeni yap, hediye kahveleri kap! Tosla kart üye olmak için tıkla. 5₺ kazandıran Tosla Referans Kodu: WH8N3

 • 21 Ocak -28 Şubat 2022 tarihleri arasında Tosla uygulaması üzerinden Starbucks® hesabına yapacağın 50 TL ve üzeri ilk bakiye yükleme işlemine özel 2 kahve* hediyen, Starbucks® hesabına anında tanımlanır.
 • Tosla uygulamasını indirerek kampanyaya katılan yeni Toslalı’lara, 01.03.2022 itibarı ile yıl boyunca her ay 50 TL ve üzeri yüklemeye 1 kahve* hediye.
 • Üstelik ilk kez Starbucks® hesabı oluşturup, kampanyaya katılanlara 15 yıldız = 1 Tall Boy kahve* daha hediye.
 • Kampanyadan yararlanmak için Starbucks® hesabını Tosla uygulaması içerisinde “Tosla”>”Öde”>”Starbucks” adımlarını takip ederek Tosla’ya eklemiş olman gerekiyor. Bakiye yüklemek için aynı menüde ”Bakiye Yükle” adımı ile 50 TL ve üzeri yükleme yapabilirsin.
 • Kampanya tarihleri arasında maksimum 2 kahve* hediyesi kazanabilirsin. İlk kez Starbucks® hesabı oluşturduysan 1 kahve* daha kazanabilirsin.
 • Kampanya 6 HMS Host mağazaları (İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar) & İncirlik mağazaları dışında, ürün satışının olduğu tüm Starbucks® mağazalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan yıldızların geçerlilik tarihi 30 gündür.
 • Starbucks® ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun.
 • Starbucks® ve Tosla kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

*1 kahve 15 yıldız değerindedir. 15 yıldız ile 1 Tall boy içecek ikram edilmektedir.

https://tosla.com/kampanyalar/starbucks-hesabini-ekle-yuklemeni-yap-hediye-kahveleri-kap Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks Saat 15’ten Sonra Yiyecek Al 5⭐ Kazan!

Fırsat Süresiz
7-31 Ocak tarihleri arasında saat 15.00 sonrası mağazalarımıza gel, mobil...Daha Fazla

7-31 Ocak tarihleri arasında saat 15.00 sonrası mağazalarımıza gel, mobil uygulamamız ile tek seferde içecek ile birlikte alacağın yiyecek alışverişine +5⭐ kazan!

İçeceğinle birlikte alacağın yiyeceğin +5 yıldızlı!

7-31 Ocak tarihleri arasında saat 15.00 sonrası mağazalarımıza gel, mobil uygulamamız ile tek seferde içeceğinle birlikte alacağın yiyecek veya atıştırmalık (grab & go) alışverişine +5 yıldız kazan!

Unutma, her 15⭐ ile 1 Tall boy içecek ikramımız! 🥳

Kampanya Detayları:

• Kampanya 7-31 Ocak tarihleri arasında yalnızca saat 15.00-23.59 saatleri arası geçerlidir.

• Kampanya, içecek ile birlikte alınacak yiyecek ve grab & go ürünlerinde geçerlidir.

• Kampanyadan yararlanmak için fişte yıldız harcanmaması gerekmektedir.

• Kampanyada, fişlerdeki içecekle birlikte alınan yiyecek ürün eşleşmesi için ekstra 5 yıldız kazanımı olacaktır. Örneğin fişte 1 içecek 1 yiyecek eşleşmesi bulunuyorsa, misafirler fişte kazanacakları 1 yıldıza ek olarak 5 yıldız daha kazanarak, toplamda 6 yıldız kazanacaklardır.

• Kampanyada alınan her içecek-yiyecek eşleşmesine 5 ek yıldız kazanımı gerçekleşecektir. Örneğin fişte 2 içecek 2 yiyecek eşleşmesi bulunuyorsa, misafirler fişte kazanacakları 2 yıldıza ek olarak 10 yıldız daha kazanarak, toplamda 12 yıldız kazanacaklardır.

• Kampanya, tamamı Starbucks® Mobil Uygulaması veya Starbucks® Card ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

• Kampanyadan kazanılan yıldızların geçerlilik süresi, kazanıldıkları gün itibarıyla 30 gündür.

• Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklenecektir.

• Kampanya 6 HMS Host mağazaları (İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar & Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar) & İncirlik mağazamız dışında, tüm Starbucks® Türkiye mağazalarında geçerlidir.

• Starbucks® Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks Caramel Waffle Latte Yeni İçecek🧡

Fırsat Süresiz
Yeni içeceğimizle tanış: Caramel ve waffle’ın eşsiz buluşması 🤤 2022’ye...Daha Fazla

Yeni içeceğimizle tanış: Caramel ve waffle’ın eşsiz buluşması 🤤 2022’ye yeniliklerle giriş yap! Yeni yılın yeni içeceği Caramel Waffle Latte’ye merhaba de! 🧡

2022’ye yeniliklerle giriş yap! Yeni yılın yeni içeceği Caramel Waffle Latte’ye merhaba de! 🧡

Bu eşsiz lezzeti deneyimlemek için en yakın Starbucks’a bekleniyorsun!

Gelemiyorsan üzülme biz sana geliriz… Starbucks® Delivers ile sipariş verebilirsin. 🛵

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 PeP VISA Kart Yemek ve Kahve Harcaması İndirimi [25TL]

Fırsat Süresiz
İster Yemeğinin İster Kahvenin %50’si PeP Visa Kart ile Hediye!...Daha Fazla

İster Yemeğinin İster Kahvenin %50’si PeP Visa Kart ile Hediye! Sabah kahvesinden, öğle yemeğine, beş çayından, akşam yemeklerine PeP hep seninle! Sen de yemek ve kahve harcamalarını PeP Visa Kart ile yap, %50’si hediye olsun.

 • Kampanya 1 Şubat 2022 TSİ 00:01 – 31 Temmuz 2022 TSİ 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya boyunca belirtilen sektörlerde yapılan harcamanın %50’si iade edilecektir.
 • Bir müşteri bir takvim ayında kampanyadan en fazla 25 TL ödül kazanabilir.
 • Kampanya sadece yemek ve kahve alımlarında geçerlidir. Alkol, tütün alımlarında, içkili yerler (alkollü içkiler)-barlar, tavernalar, gece kulüpleri, kokteyl salonları ve diskoteklerde yapılan harcamalar da geçerli değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • PeP Visa Fiziksel Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları,
  • 1-28 Şubat 2022 tarihleri için; 1-10 Mart 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Mart 2022 tarihleri için; 1-10 Nisan 2022 tarihleri arasında,
  • 1-30 Nisan 2022 tarihleri için; 1-10 Mayıs 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Mayıs 2022 tarihleri için; 1-10 Haziran 2022 tarihleri arasında,
  • 1-30 Haziran 2022 tarihleri için; 1-10 Temmuz 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Temmuz 2022 tarihleri için; 1-10 Ağustos 2022 tarihleri arasında PeP Ödül Cüzdan hesabınıza yüklenecektir.
 • Yüklenen hediye tutarı harcama süresi 1 (bir) yıldır.
 • Kazandığın ödülü PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin.
 • Kampanyada geçerli olan MCC Kodları;
  • Tatlılar, Çerezler ve Şekerleme Dükkanları (5441)
  • Fırınlar (5462)
  • Fast Food Restoranları (5814)
  • Yemek Yerleri ve Restoranlar (5812)
 • Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
 • Kampanya kurumsal hesap ve kartlarda geçerli değildir.
 • PeP kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişinin iptal / iadesi durumunda hediye tutar geri alınacaktır.
 • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Kampanya

https://www.peple.com.tr/kampanyalar/yemek-kahve-siparislerinin-yuzde-ellisi-pepten-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Visa ile Starbucks’ta kahve kokulu başlangıçlara! – 20₺ İndirim

Fırsat Süresi Doldu
15 Kasım - 15 Aralık tarihleri arasında Visa kartınızla Starbucks'tan...Daha Fazla

15 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında Visa kartınızla Starbucks’tan alacağınız kapsül ve 250 gramlık çekirdek kahvelerin, 20 TL’si Visa’dan hediye!

 • Kampanya yalnızca Visa kartlar ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.
 • Visa kartlar ile 250g çekirdek kahve veya kapsül alan misafirlerimize, anında 20TL indirim yapılacaktır. Koşullara uygun olarak alınan her ürün adedi başına, 20TL indirim uygulanır.
 • Kampanyadan Visa logolu bireysel ve ticari kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar faydalanabilir.
 • Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar, İncirlik mağazalarında geçerli değildir.
 • Aynı fiş içerisinde birden fazla kahve çekirdeği ve/veya kapsül bulunması halinde, her ürün başına 20 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir, başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Kampanyamız, 15 Kasım Pazartesi günü başlayacak olup, 15 Aralık Çarşamba gün sonunda bitecektir. (15 Kasım Pazartesi saat 00:01’den, 15 Aralık Çarşamba saat 23:59’a kadar.)
 • Starbucks Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Visa ve iştiraklerinin, katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Visa ile Starbucks'ta kahve kokulu başlangıçlara!

Axess Mobil’den Starbucks® hesabına 50 TL ve üzeri ilk bakiye yüklemeye 2 kahve hediye!

Üstelik ilk defa Starbucks hesabı oluşturanlara bir kahve daha hediye!

15 Kasım’a kadar kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden bakiye yükleme yapılması öncesinde Axess Mobil kampanya sayfasında bulunan “Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekmektedir.

Kampanya detayları:

 • 15 Ekim-15 Kasım 2021 tarihleri arasında Axess Mobil’den eklenen Starbucks hesabına yapılacak 50 TL ve üzeri ilk bakiye yükleme işlemine özel 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli 30 yıldız= 2 küçük boy (Tall) kahve hediye edilir. İlk kez Starbucks hesabı oluşturanlar ise ek 15 yıldız=1 küçük boy (Tall) kahve kazanır.
 • Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden bakiye yükleme yapılması öncesinde Axess Mobil kampanya sayfasında bulunan ”Katıl” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “”Kampanyalarınız”” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Bakiye yüklemek için Axess Mobil’de Kartlar alanındaki, Starbucks Card altındaki ”İşlemler” menüsünden ”Bakiye Yükle” adımı kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterinin Starbucks Card’ını Axess Mobil’e eklemiş olması gerekir.
 • Axess Mobil üzerinden Starbucks Card oluşturmak için Akbank müşterisi olmak gerekir.
 • Yıldız hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra Starbucks hesabına yüklenecektir. Yüklenen yıldızlar Axess Mobil’de Kartlar alanındaki, Starbucks Card altında görülebilir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri bir kez en fazla 30 yıldız kazanır. İlk defa Starbucks hesabı oluşturan müşteriler ek 15 yıldız daha kazanacaktır.
 • Kampanya seçili mağazalarda geçerlidir. Sabiha Gökçen, Antalya Havalimanı hms host Starbucks mağazaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyada geçerli mağaza listesi için https://www.starbuckscardtr.com/stores
 • Yüklenen yıldızlar Axess Mobil ve Starbucks Mobil üzerinden yapılacak harcamalarda kullanılabilir. Axess Mobil’den ödeme yapılması durumunda dahi Starbucks uygulamasının yüklü olması gereklidir.
 • Bireysel Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart asıl ve ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dâhildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kartları kampanyaya dâhil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. ve Starbucks kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


VISA Kart ile Starbucks Venti Boy Kahve % 50 Bedava

23 Eylül-11 Ekim 2021 tarihleri arasında, Visa logolu temassız özellikli İş Bankası kartınızla Starbucks’ta temassız ödemeyle  alınan Venti boy içeceğin yanında seçilecek bir adet yiyecek ürününe %50 indirim!

Kampanyaya dahil olan kartlar: Visa logolu temassız özellikli Maximum kredi kartları (Maximum Kart, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, ek kartlar), temassız özellikli Bankamatik Kartları, temassız özellikli Maxipara Kartlar

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

KAMPANYA KOŞULLARI:

• Kampanya 23 Eylül-11 Ekim 2021 tarihleri arasında geçerlidir. (23 Eylül saat 00:01’den 11 Ekim saat 23:59’a kadar.)
• Kampanya yalnızca Visa logolu temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılacak temassız ödemelerde geçerlidir.
• Visa logolu İş Bankası kartları ile temassız ödemeyle alınan Venti boy içeceğin yanında seçilecek bir adet yiyecek ürününe %50 indirim uygulanacaktır.
• Şişelenmiş ve kasa önü ürün (grab&go) alımlarında kampanya geçerli değildir.
• Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar, İncirlik mağazalarında geçerli değildir.
• Koşullara uygun olarak alınan her içecek ürün adedi başına, 1 adet yiyecek ürününe indirim uygulanır.
• Visa logolu İş Bankası kartıyla temassız ödeme ile aynı fiş içerisinde bir adet içecek alındığı durumda, fişte birden fazla yiyecek ürünü bulunuyorsa, sadece 1 adet (yüksek fiyatlı olan yiyecek ürününe) %50 indirim uygulanır.
• Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir, başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
• Starbucks Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
• Visa ve İş Bankası’nın, katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Venti boy içeceğini ininal Kart’la temassız öde, yanında alacağın yiyeceğin 50%’si ikramımız olsun! ininal indir 7₺ davet kodu: et566495

 • Kampanya yalnızca Visa kartlar ile yapılacak temassız ödemelerde geçerlidir.
 • Visa kartlar ile temassız olarak alınan Venti boy içeceğin yanında seçilecek bir adet yiyecek ürününe %50 indirim uygulanacaktır.
 • Şişelenmiş ve kasa önü ürün (grab&go) alımlarında kampanya geçerli değildir.
 • Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar, İncirlik mağazalarında geçerli değildir.
 • Koşullara uygun olarak alınan her içecek ürün adedi başına, 1 adet yiyecek ürününe indirim uygulanır.
 • Visa temassız işlem ile aynı fiş içerisinde bir adet içecek alındığı durumda, fişte birden fazla yiyecek ürünü bulunuyorsa, sadece 1 adet (yüksek fiyatlı olan yiyecek ürününe) %50 indirim uygulanır.
 • Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir, başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • ininal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Kampanyamız, 20 Eylül Pazartesi günü başlayacak olup, 11 Ekim Pazartesi gün sonunda bitecektir. (20 Eylül Pazartesi saat 00:01’den, 11 Ekim Pazartesi saat 23:59’a kadar.)
 • Starbucks Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Visa ve iştiraklerinin, katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

https://www.ininal.com/kampanyalar/visa-starbucks-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks TÜM çekirdek kahveler 15🌟 hediyeli!

Fırsat Süresiz
Starbucks®’ta Reserve™ hariç TÜM 250g çekirdek kahveler 15🌟 kazandırıyor! ☕...Daha Fazla

Starbucks®’ta Reserve™ hariç TÜM 250g çekirdek kahveler 15🌟 kazandırıyor! ☕ Unutma, her 15 yıldız ile dilediğin 1 Tall boy içecek bizden hediye! ☕📲

Kampanya Detayları:

• Kampanya, 1 Ekim 2021 Cuma günü başlayacak olup 31 Aralık 2021 Cuma gün sonunda sona erecektir.
• Kampanya, tamamı Starbucks® Mobil Uygulaması veya Starbucks® Card ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
• Kampanya Reserve™ hariç tüm 250g paketli çekirdek kahvelerde geçerlidir.
• Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir.
• Aynı alışverişte hem yıldız kullanımı hem yıldız kazanımı yapılabilmektedir.
• Kampanyadan kazanılan yıldızların geçerlilik süresi, kazanıldıkları gün itibarıyla 30 gündür.
• Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklenecektir.
• Kampanya stokları mağaza bazlı farklılık gösterebilmektedir.
• Kampanya 6 HMS Host mağazaları (İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar & Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar) & İncirlik mağazamız dışında, tüm Starbucks® Türkiye mağazalarında geçerlidir.
• Starbucks® Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks Otomatik bakiye yükleme talimatına 5⭐ kazan!

Fırsat Süresiz
Bakiyen hiç bitmesin, otomatik olarak yüklensin; yıldızlar da cebine gelsin...Daha Fazla

Bakiyen hiç bitmesin, otomatik olarak yüklensin; yıldızlar da cebine gelsin ister misin? ✨

Starbucks® Card menüsünün Ayarlar kısmında yer alan “Otomatik Yükleme” butonuna tıkla, otomatik olarak yüklenmesini istediğin 100 TL ve katlarında tutarı gir, her 100 TL’lik otomatik yüklemene 5⭐ kazan!

Starbucks ile otomatik olarak yükle, otomatik olarak kazan! 😉

Kampanya Detayları:

• Kampanya 23 Eylül – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanya süresince misafirlerimizin, Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden Masterpass’e kayıtlı kartları ile otomatik yükleme talimatı vermeleri gerekmektedir. 100 TL ve katlarında yapılan her otomatik yüklemede, misafirlerin hesaplarına (her 100 TL başına) 5 yıldız yüklenecektir.
• Starbucks Card -> Ayarlar -> Otomatik Yükleme alanından; minimum bakiye alt limiti ve yükleme tutarı girilmesi gerekmektedir. Starbucks Card hesabında bulunması istenen minimum tutar/alt limit ilk olarak belirlenir. Ardından hesabınızda bulunan bakiyenin, bu limitin altına inmesi durumunda, otomatik olarak hesabınıza yüklenmesini istediğiniz tutar seçilir.
• Kampanyadan yararlanabilmek için Masterpass’e kayıtlı kartınız ile otomatik yükleme talimatı verdiğinizi onaylamanız gerekmektedir.
• Günlük yükleme limiti 1.250 TL olup, bir gün içerisinde en fazla 12×5=60 yıldız kazanılabilir.
• Kampanyadan birden fazla kez yaralanılabilir.
• Starbucks® Türkiye kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Param Kart Kafe & Restoran İndirimi: Starbucks, Kahve Dünyası

Fırsat Süresiz
Param Kart ile Kafe ve restoranlardaki harcamalarında %10 nakit iade!...Daha Fazla

Param Kart ile Kafe ve restoranlardaki harcamalarında %10 nakit iade! Param uygulamasından sanal kart veya MoneyPay’den sanal kart alıp yükleme yapabilirsiniz anında %10 geri iade indirim oluyor, bazı AVMlerde de fiziki kartı bulunmakta.

 • ParamKart ile kafe ve restoranlarda %10 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor.
 • Kampanya kapsamındaki %10’luk nakit iade tutarı, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • 07.10.2021 – 31.12.2021 tarihleri arasında Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan yararlanabilecek MCC Kodları: 5811,5812,5814,5499

https://param.com.tr/Detay.aspx?i=1106

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks 15 yıldız hediyeli kupa ve termoslar! ✨

Fırsat Süresiz
Sonbahar aylarında içini sıcacık tutacak bir teklifimiz var! 🍁🧡 15...Daha Fazla

Sonbahar aylarında içini sıcacık tutacak bir teklifimiz var! 🍁🧡

15 Ekim-21 Kasım 2021 tarihleri arasında mağazalarımızdan Starbucks® Mobil Uygulaması veya Starbucks® Kart ile yapacağın Reusable Cups ve Filtre Kahve Kağıdı hariç tüm perakende ürün alışverişlerinde, satın alacağın her bir ürün 15⭐ kazandırıyor. 🎉

Kampanya Koşulları:

• Kampanya 15 Ekim Cuma 2021 itibari ile başlayacak olup, 21 Kasım Pazar 2021 gün sonunda bitecektir.
• Kampanya yalnızca sadece perakende ürün alımlarında geçerlidir. * Filtre kağıdı ve reusable cup hariçtir.
• Misafirler alınan her ürün için 15 yıldız kazanılacaktır. Tek fiş içerisinde 2 adet ürün olması durumunda 30 yıldız kazanımı olacaktır.
• Kampanyadan kazanılan yıldızlar, kazanıldığı gün itibariyle 30 gün boyunca geçerlidir.
• Kampanya yalnızca Starbucks® Mobil Uygulaması veya Starbucks® Plastik Kart kullanılarak yapılan alışverişlerde geçerlidir.
• Kampanyadan birden fazla kez yaralanılabilir.
• Tek fiş içerisinde hem yıldız kazanımı hem de yıldız kullanımı yapılmaktadır.
• Tek fiş içerisinde koşulları gerçekleştirilen tüm yıldız kampanyalarından yıldız kazanımı olacaktır.
• Starbucks® Mobil Uygulaması ile ödeme yapılamadığı için, kampanyamız www.hepsiburada.com’ da geçerli değildir.
• Kampanyamız 6 HMS Host mağazaları (İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar) & İncirlik mağazamız dışında, ürün satışının olduğu tüm mağazalarda geçerlidir.
• Kampanya stokları mağaza bazlı farklılık gösterebilmektedir.
• Starbucks® Türkiye kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma ve hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Yemek Kuponları

Little Caesars Kasım Pizza İndirimleri

Fırsat Süresiz
Kasım İndirimleri Little Caesars’da! Eve Siparişlerde Müthiş Fırsatlar, Hemen Şimdi... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

40TL Yemeksepeti Market Kasım İndirim Kodu

Kod Süresiz
Yemeksepeti Market kasım özel 40₺ indirim kodu. Herkes hazırsa haftanın... Detayını Gör
KASIM40 Kodu Aç 
0% Başarılı

50TL GetirYemek Sana Özel İndirim Kodu

Kod Süresiz
50 TL İndiriminiz GetirYemek'ten! GetirYemek'ten hafta sonuna ve size özel... Detayını Gör
ZLEDIK50 Kodu Aç 
23% Başarılı

Little Caesars 2 Orta Boy Pizza 220 TL İndirimi

Fırsat Süresiz
Little Caesars 2 Orta Boy Pizza 220 TL'den başlayan fiyatlarla!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

50TL GetirYemek Çarşamba Günü İndirim Kodu

Kod Süresiz
50 TL indirimin burada 💜 Hemen CARSAMBA koduyla GetirYemek'ten sipariş... Detayını Gör
CARSAMBA Kodu Aç 
8% Başarılı

Starbucks, Amerikalı kahve dükkânları zinciridir. Merkezi Seattle, Washington’dadır. Starbucks, adını Moby Dick’teki Starbuck adlı karakterden alır ve simgesi bir denizkızıdır.

Starbucks, Türkiye’de 19 Nisan 2003 tarihinden bu yana misafirlerine her fincanda eşsiz Starbucks deneyimini sunmaktadır.

Starbucks’ın en yüksek kaliteli kahve çekirdeklerini satın aldığını ve kavurduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu, yaptığımız işin temelidir, ancak tüm hikayemiz bundan ibaret değildir.
Mağazalarımız kahve severler için her yerde uğrak noktası haline geldi. Misafirlerimiz Starbucks’ı tercih ediyorlar çünkü samimi hizmet, sıcak bir atmosfer ve her zaman ustalıkla kavrulmuş ve kıvamında hazırlanmış bir fincan kahveye güvenebileceklerini biliyorlar.

Kahveden Daha Fazlasını Bekleyin
Tutkumuz, sadece kahvemizi değil, onu tamamlayacak deneyimi de en iyi şekilde sunabilmektir. Starbucks Deneyiminizi tamamlayacak kahveleriniz ile uyumlu yiyeceklerden, mağaza ortamını tamamlayan müziklerimize kadar herşeyi özel olarak seçiyoruz.

Misafirlerimiz Starbucks’a sohbet etmek, arkadaşları ile buluşmak ya da çalışmak için gelirler. Biz herkes için bir araya gelebilecekleri sosyal bir ortam sunuyoruz ve günlük hayatlarının bir parçasıyız; hiçbir şey bizi bundan daha mutlu edemez.

Misyonumuz: ilham veren ve insan ruhunu zenginleştiren bir marka olmak. Her seferinde bizimle ilk tanışmanız ve ilk kahveniz olabileceğini düşünerek servis veriyoruz.

Her zaman en iyi Starbucks Deneyimini sunabilmek için uymaya çalıştığımız ilkelerimiz:

Kahvemiz

Her zaman kaliteli oldu ve her zaman öyle kalacaktır. En kaliteli kahve çekirdeklerini tedarik etmek, bunları büyük bir titizlikle kavurmak ve bu kahve çekirdeklerini yetiştiren toplumların yaşam kalitelerini iyileştirmek için çok çalışıyoruz. Bu konuya büyük bir önem veriyor ve her zaman daha iyisini yapabilmek için kendimizi geliştiriyoruz.

İş Ortaklarımız

Bizler çalışanlarımızı iş ortaklarımız olarak adlandırıyoruz , çünkü bu bizim için sadece bir iş değil, bizim tutkumuz. Birlikte, hepimizin kendimiz olabileceği bir mekan yaratmak için çeşitliliği benimsiyoruz. Birbirimize daima saygı ve anlayış çerçevesinde yaklaşıyoruz.

Misafirlerimiz

Ne kadar yoğun olursak olalım, birkaç saniyeliğine de olsa misafirlerimiz ile bağ kurar, onlarla birlikte güler ve morallerini yükseltmeye çalışırız. Bu tabii ki mükemmel içeceği hazırlamak için verilen sözle başlar, ancak bizim işimiz bunun çok daha ötesindedir.

Mağazalarımız

Misafirlerimiz o aitlik duygusunu hissettiğinde; mağazalarımız keyifle vakit geçirebilecekleri, sıkıntılarını unutacakları bir mola, arkadaşları ile buluşacakları bir mekan haline gelir.

Komşularımız

Her mağazamız toplumun bir parçasıdır, iyi bir komşu olabilmek için sorumluluklarımızı ciddiyetle yerine getiririz. Hizmet verdiğimiz her yerde misafirlerimizin talepleri ile bulunuyor olmak isteriz. Çalışanlarımızı, misafirlerimizi ve içinde bulunduğumuz toplumları birlikte iyi şeyler yapabilmek için bir araya getirmeye gayret ederiz. İçinde bulunduğumuz toplumlara pozitif katkı sağlamaya yönelik sorumluluğumuzun ve potansiyelimizin büyük olduğunu biliyoruz.

Hissedarlarımız

Bu alanların her birinde geliştikçe, hissedarlarımızı tatmin eden başarılardan bizler de keyif alıyoruz. Bu öğelerin her birinin kusursuz hale getirilmesinden tamamen biz sorumluyuz, böylece Starbucks ve katılım sağlayan her hissedar varlığını sürdürebilmekte ve gelişme gösterebilmektedir.

Çevre Misyonumuz

Starbucks, çevre korumada öncülük görevini ilke edinmiştir.

Bu misyonu aşağıdakileri taahhüt ederek yerine getirmekteyiz:

 • Çevresel sorunları anlama ve çalışanlarımızla bilgileri paylaşma.
 • Yenilikçi ve esnek çözümler geliştirme.
 • Çevre dostu ürünler satın almak, satmak ve kullanmak için çalışma.
 • Çevresel geleceğimiz için mali sorumluluğun esas olduğunu anlama.
 • Kurumsal bir değer olarak çevresel sorumluluğu aşılama.
 • Her bir projedeki ilerleyişimizi ölçme ve izleme.
 • Tüm çalışanlarımızı misyonumuzu paylaşmaya teşvik etme.

Starbucks, olağanüstü kahvelerinin yanı sıra, misafirleri ve çalışanları ile kurduğu bağ ve içinde bulunduğu toplumlara karşı taşıdığı sorumluluk anlayışı ile çeşitliliği her alanda benimseyen bir şirkettir.

Starbucks Hikayesi
Hikayemiz 1971’de başladı. O zamanlar Seattle’daki Pike Place Market’te tek bir mağaza ile bütün fasulye ve öğütülmüş kahve, çay ve baharatların kavurma ve perakendecisiydik.
Bugün, olağanüstü ürünler ve 73 ülkede 24.000’den fazla perakende mağazası ile her gün milyonlarca müşteriyle bağlantı kurma ayrıcalığına sahibiz.

Folklor
Starbucks, adını Herman Melville’in Moby Dick’indeki ilk arkadaşından almıştır. Logomuz aynı zamanda denizden ilham almıştır – Yunan mitolojisinden çift kuyruklu bir siren içerir.

Starbucks Misyonu
Misyonumuz: insan ruhuna ilham vermek ve beslemek – her seferinde bir kişi, bir bardak ve bir mahalle.

Kahvemiz
Her zaman mümkün olan en iyi kahveyi sunmaya inandık. Hedefimiz, tüm kahvelerimizin etik kaynak bulma uygulamaları kullanılarak en yüksek kalite standartları altında yetiştirilmesidir. Kahve alıcılarımız, yüksek kaliteli çekirdekleri seçmek için kişisel olarak Latin Amerika, Afrika ve Asya’daki kahve çiftliklerine seyahat ediyor. Ve usta kavurma makinelerimiz, özel Starbucks Roast ile çekirdeklerin dengesini ve zengin lezzetini ortaya çıkarıyor. Starbucks Türkiye indirim kampanya ve kuponları Kuponla.com’da!

Mağazalarımız
Mağazalarımız, arkadaşlar ve aile ile buluşmak için bir mahalle buluşma yeridir. Müşterilerimiz kaliteli hizmetin, davetkar bir atmosferin ve olağanüstü bir içeceğin tadını çıkarır.

Toplam mağaza: 24.395* (26 Haziran 2016 itibariyle)
Andorra, Arjantin, Aruba, Avustralya, Avusturya, Azerbaycan, Bahamalar, Bahreyn, Belçika, Bolivya, Brezilya, Brunei, Bulgaristan, Kamboçya, Kanada, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Curacao, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Mısır, El Salvador, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Guatemala, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, Endonezya, İrlanda, Japonya, Ürdün, Kazakistan, Kore, Kuveyt, Lübnan, Makao, Malezya, Meksika, Monako, Fas, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Umman, Panama, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Puerto Riko, Katar, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve Vietnam.

Ortaklarımız
Dünyanın en iyi kahvelerinden bazılarını, en iyi insanlar tarafından yetiştirilmiş, hazırlanmış ve servis edilmiş olarak sunuyoruz. Partner dediğimiz çalışanlarımız Starbucks Deneyiminin kalbinde yer alır.
Ortaklarımıza saygılı ve onurlu bir şekilde davranmaya inanıyoruz. Ortaklarımız için iki dönüm noktası program sunmaktan gurur duyuyoruz: uygun tam ve yarı zamanlı ortaklar için kapsamlı sağlık sigortası ve Bean Stock aracılığıyla şirkette eşitlik.

Starbucks Şirket Profili

Ürünlerimiz
Starbucks, müşterilerin mağazalarımızda, evlerinde ve hareket halindeyken keyif aldıkları bir dizi olağanüstü ürün sunar.
Kahve: 30’dan fazla karışım ve tek kaynaklı premium kahve.
El Yapımı İçecekler: Taze demlenmiş kahve, sıcak ve buzlu espresso içecekleri, Frappuccino® kahve ve diğer
kahve karışımlı içecekler, Starbucks Refreshers® içecekleri, smoothie’ler ve çaylar.
Ürün: Kahve ve çay demleme ekipmanı, Starbucks’tan Verismo® System, kupalar ve aksesuarlar, paketlenmiş ürünler, kitaplar ve hediyeler.
Taze Gıda: Fırında hamur işleri, sandviçler, salatalar, bistro kutuları, salata ve tahıl kaseleri, yulaf ezmesi, yoğurt parfeleri ve
meyve bardakları.

Tüketici ürünleri
• Kahve ve Çay: Tam çekirdek ve çekilmiş kahve (Starbucks ve Seattle’ın En İyi Kahve markaları), Starbucks VIA ® Instant, Starbucks® Coffee K-Cup® kapsülleri, Starbucks® ve Teavana® Verismo® kapsülleri, Tazo ® çay filtre torbaları ve Tazo ® tea latte konsantreleri.
• İçmeye Hazır (RTD): Starbucks ® şişelenmiş Frappuccino ® kahve içecekleri, Starbucks Discoveries ® soğutulmuş fincan kahveler, Starbucks Discoveries Iced Café Favorites®, Starbucks Iced Coffee, Starbucks Doubleshot ® espresso içecekler, Starbucks Doubleshot ® Energy Coffee içecekleri; Starbucks Refreshers® içecekleri, Evolution Fresh™ şişelenmiş meyve suları, Tazo ® şişelenmiş buzlu ve meyve suyu çayları.
Marka Portföyü
Starbucks Coffee, Seattle’ın En İyi Kahvesi, Teavana, Tazo, Evolution Fresh, La Boulange, Ethos Water ve Torrefazione İtalya Kahvesi.
Yatırımcı Bilgileri
• Starbucks, 26 Haziran 1992’de hisse başına 17$’dan (veya hisse başına 0.27$’dan bölündü) halka arz edildi ve ilk günü hisse başına 21,50 dolardan kapattı.
• Starbucks, 4 Kasım 1985’te Olympia, Washington’da Washington Eyaleti yasalarına göre kurulmuştur .
• Starbucks Corporation’un adi hisse senedi NASDAQ’da SBUX ticari sembolü altında listelenmiştir.
Sorumlu Şirket Olmak
Starbucks’ta, kârlılık ve toplumsal vicdan arasında bir denge kuran, büyük, kalıcı bir şirket kurmanın önemine her zaman inandık.
Etik Kaynak Kullanımı: Etik olarak yüksek kaliteli kahve tedarik etmek için bütünsel bir yaklaşım izliyoruz. Buna sorumlu satın alma uygulamaları, destekleyici çiftçi kredileri ve orman koruma programları dahildir. Kahveyi bu şekilde satın aldığımızda, çiftçiler için daha iyi bir gelecek ve gezegen için daha istikrarlı bir iklim teşvik etmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, 40 yılı aşkın süredir özenle harmanladığımız, kavurduğumuz ve taze olarak paketlediğimiz yüksek kaliteli çekirdeklerin uzun vadeli tedarikini sağlamaya yardımcı olur.
Çevre Yönetimi: Müşterilerimizin çevreye olan bağlılığını paylaşıyoruz. Ve gezegenimize özen göstermenin ve başkalarını da aynı şeyi yapmaya teşvik etmenin önemine inanıyoruz. Enerji ve su tasarrufu, geri dönüşüm ve yeşil inşaat yoluyla çevresel ayak izimizi azaltmak için çalışıyoruz.
Topluma Duyarlılık: Mağazalarımızın bulunduğu mahallelerden kahvemizin yetiştirildiği mahallelere kadar, gelişen toplulukları teşvik etmeye inanıyoruz.

Starbucks Türkiye: Al-Shaya Group

Shaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu’nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur.

Bugün, Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye’de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop ve Victoria’s Secret Türkiye’de Shaya tarafından temsil edilen markalardır.

Shaya, yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir.

“En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma” vizyonu ile faaliyet gösteren Shaya; “Büyük Düşünmenin”, “Küçükmüş gibi Davranmanın” ve “Kendin Olmanın” ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

Uluslararası lider perakendeciler arasında yer alan M.H.Alshaya, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Rusya, Türkiye ve Avrupa olmak üzere 16 pazarda, dünyaca ünlü yaklaşık 90 markanın temsilciliğini yapmaktadır. M.H.Alshaya, hazır giyim&ayakkabı, gıda, güzellik&bakım, optik, eczacılık ve ev dekorasyonu olmak üzere 7 ana sektörde, 120’nin üzerinde farklı milliyete sahip 53,000’den fazla çalışanı ile 3,900’ün üzerinde mağaza operasyonunu sürdürmektedir.

Yer aldığı tüm pazarlarda, yerelleşmeye ve müşteri ilişkilerine verdiği önem ve bağlılıkla sektör lideri olan şirket; altyapı ve insan kaynağına yaptığı sürekli yatırımlarla da markaların büyümelerini desteklemektedir.

1890 yılında Kuveyt’te kurulan ve Alshaya Grubunu perakende sektöründe temsil eden M.H.Alshaya, bugün Ortadoğu pazarının en dinamik şirketlerinden biridir. Alshaya Grup, perakende dışında emlak, otomotiv, otel, ticaret ve yatırım alanlarında da aktif olarak operasyonlarını yürütmektedir.

Starbucks® Card Çağrı merkezi numarası 📞

Yeni numaramız 0850 800 0 729 (SBX) üzerinden mobil uygulamamız ve Starbucks® Kart ile ilgili deneyimlerini, sorularını ve yorumlarını bizimle paylaşabilirsin! 📱💳

Starbucks Türkiye İletişim

E-posta: infostarbucks-tr@alshaya.com adresinden veya

Telefon: 44 44 SHY / 444 4 749 numaralı iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.


🟩 Starbucks indirim kodu Kasım 2023
🏷️ Starbucks indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Starbucks indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Starbucks kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Starbucks promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.