% 10 Sipay Kart Steam Harcamana İndirim Cashback [20TL]

Fırsat Süresiz
Steam'da geçerli %10 Cashback fırsatı! Steam'da harcamalarını Sipay ile gerçekleştir,...Daha Fazla

Steam’da geçerli %10 Cashback fırsatı!
Steam’da harcamalarını Sipay ile gerçekleştir, %10 anında iade kazan!

Her ay Sipay ile gerçekleştireceğin Steam harcamanın maksimum %10’u anında hesabına geçer.
Her ay Steam üzerinden yapılan harcamanın toplamında en fazla 20 TL kazanabilirsin.
Kampanya Aralık 2023 sonuna kadar geçerlidir.

https://sipay.com.tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.app.sipay

https://apps.apple.com/app/sipay/id1521140345

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam 20 Kasım 2023’te Türk Lirası Yerine Dolara Geçiyor! – USD Fiyatlandırma

Fırsat Süresiz
Arjantin ve Türkiye'de 20 Kasım'dan İtibaren Yeni USD Cinsinden Fiyatlandırma...Daha Fazla

Arjantin ve Türkiye’de 20 Kasım’dan İtibaren Yeni USD Cinsinden Fiyatlandırma
Arjantin ve Türkiye’deki Steam mağazası USD kullanmaya başlayacak. Bu değişikliğe, toplam 25 ülke ve bölgede Latin Amerika ve Orta Doğu/Kuzey Afrika için bölgesel yeni fiyatlar eşlik edecek.

20 Kasım’dan itibaren Steam, Arjantin ve Türkiye’deki satışlarda kullanılan para birimini USD olarak değiştirecek. Bu değişikliği iki yeni fiyatlandırma bölgesi kullanarak yapacağız: “LATAM-USD” (bu bölgeye Arjantin dâhildir) ve “MENA-USD” (bu bölgeye Türkiye dâhildir). Aşağıdaki listede yer alan bazı ülkelerde/bölgelerde, Steam fiyatlandırması doğrultusunda bir fiyat artışı veya azalması olabilir. Tüm Steam fiyatlandırmalarında olduğu gibi, oyun geliştiricileri oyunlarını Steam’de istedikleri fiyata satabilir. Bu yeni fiyatlandırma bölgelerine dâhil olan tüm ülkelerin/bölgelerin listesini aşağıda bulabilirsiniz.

Neden şimdi?

Arjantin ve Türkiye’de son yıllarda yaşanan yüksek kur oynaklığı, oyun geliştiricilerinin bu para birimleri cinsinden uygun fiyatları seçmesini ve sürekli güncel tutmasını güç bir hâle getirdi. Geliştirici buluşmalarımızda ve sohbetlerimizde bu geri bildirimle çok sık karşılaştık. Buna ek olarak, bu ülkelerde/bölgelerde sürekli olarak yaşanan kur dalgalanmaları, ücretler, vergiler ve lojistik sorunlar kaynaklı olarak Steam ödeme yöntemlerini güncel ve çalışır hâlde tutmakta büyük güçlükler yaşadık. Arjantin ve Türkiye’deki Steam müşterileri için fiyatları USD olarak değiştirmek, bize hem oyunculara hem de partnerlere daha standart ve tutarlı bir hizmet sunmamıza yardımcı olurken aynı zamanda bu ülkelerde/bölgelerde yaşayan Steam kullanıcılarına çeşitli ödeme yöntemleri sunmaya devam edebileceğimiz anlamına geliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Arjantin Pesosu veya Türk Lirası cinsinden olan Steam cüzdanı bakiyeme ne olacak?
20 Kasım 2023’te, Steam cüzdanınızın mevcut bakiyesi o günün kuruyla USD’ye dönüştürülecek.

“LATAM-USD/MENA-USD” fiyatlandırmasının olduğu diğer ülkelerde/bölgelerde ne olacak?
Latin Amerika ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki 25 ülkede/bölgede ilk defa bölgesel USD fiyatlandırması kullanılacak. Aşağıdaki listede yer alan bazı ülkelerde/bölgelerde, geliştiricinin belirlediği Steam fiyatlandırması doğrultusunda bir fiyat artışı veya azalması olabilir.

Oyun içi satın alımlar ne olacak?
Bundan sonra bu yeni LATAM-USD ve MENA-USD fiyatlandırma bölgelerindeki oyun içi satın alımlarda varsayılan olarak USD kullanılacak.

Abonelikler ne olacak?
Steam’de Arjantin Pesosu veya Türk Lirası cinsinden devam eden bir aboneliği olan müşterilerin mevcut abonelik süreleri sona erdikten sonra otomatik bir şekilde sona erecek. Steam’de hesabınızın abonelik yönetimi sayfasına giderek aboneliğinizi USD cinsinden devam ettirebilirsiniz. Bu sayfaya gitmek için Steam istemcisinin sağ üstünde yer alan kullanıcı adınıza tıklayın, “Hesap detayları”nı seçin ve sayfanın üstünde yer alan “Abonelikleri düzenle”ye tıklayın.

 

LATAM-USD Bölgesi
Orta Amerika
Belize
El Salvador
Guatemala
Honduras
Nikaragua
Panama

Güney Amerika
Arjantin
Bolivya
Ekvador
Guyana
Paraguay
Surinam
Venezuela

MENA-USD Bölgesi
Orta Doğu
Bahreyn
Mısır
Irak
Ürdün
Lübnan
Umman
Filistin
Türkiye
Yemen

Kuzey Afrika
Cezayir
Libya
Fas
Tunus
Sudan

Pricing and Steam Wallets in Turkey will convert to USD starting November 20th. Click here for details

New USD Pricing For Argentina and Turkey beginning November 20th.
The Steam store in Argentina and Turkey will start using USD, along with new regional prices for LATAM and Middle East/North Africa for 25 additional countries/ territories.

Starting on November 20th, Steam will change the currency used for sales in Argentina and Turkey to USD. We are implementing this with two new pricing regions: LATAM – USD (which includes Argentina) and MENA – USD (which includes Turkey). Some countries/territories in the list below may see pricing increase and others may see pricing decrease depending on how games were priced on Steam prior to this change. As with all Steam pricing, game developers choose the price they want to sell their game on Steam. See below for a list of all countries/territories included in these new pricing regions.

Why Now?

Exchange rate volatility in Argentina and Turkey in recent years has made it hard for game developers to choose appropriate prices for their games and keep them current. We have heard this loud and clear in our developer meet ups and round table chats. In addition, we have had a hard time keeping Steam payment methods up and running in these countries/territories due to the constant foreign exchange fluctuations, fees, taxes, and logistical issues. Pricing games in USD for Steam customers in Argentina and Turkey will help us provide greater stability and consistency for players and partners, while also enabling us to continue to offer a variety of payment methods to Steam users in those countries/territories.

Frequently Asked Questions

What will happen to my Argentine peso or Turkish lira Steam wallet balance?
On November 20th, 2023, any balance in your Steam wallet will be converted to USD at the day’s exchange rate.

What is happening for those other countries/territories included in LATAM-USD/MENA-USD pricing?
25 countries/ territories in Latin America and the Middle East & North Africa will be receiving regionalized USD pricing for the first time. Some countries/territories in the list below may see pricing increase and others may see pricing decrease depending on how games were priced on Steam by the developer prior to this change.

What about in-game transactions?
Going forward, in game transactions will default to transacting in USD in these new LATAM – USD and MENA – USD pricing regions.

What about subscriptions?
Any customer who had an active subscription on Steam in Argentine peso or Turkish lira will see their subscription automatically end after the active subscription period. You can re-subscribe to the new USD subscription in Steam in the Subscriptions Management Page. You can get to this page by going to your User name in the upper right of the Steam client then select Account details and click the Manage subscriptions link toward the top of the page.

LATAM-USD Region
Central America
Belize
El Salvador
Guatemala
Honduras
Nicaragua
Panama

South America
Argentina
Bolivia
Ecuador
Guyana
Paraguay
Suriname
Venezuela

MENA-USD Region
Middle East
Bahrain
Egypt
Iraq
Jordan
Lebanon
Oman
Palestine
Turkey
Yemen

North Africa
Algeria
Libya
Morocco
Tunisia
Sudan

https://help.steampowered.com/tr/faqs/view/2720-4EC7-B95A-1D2A

https://help.steampowered.com/en/faqs/view/2720-4EC7-B95A-1D2A Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam Sonbahar İndirimleri [22-29 Kasım]

Fırsat Süresi Doldu
On binlerce indirimli oyun ve favori oyunlarınızı Steam Ödülleri'nde aday...Daha Fazla

On binlerce indirimli oyun ve favori oyunlarınızı Steam Ödülleri’nde aday gösterme fırsatı sizleri bekliyor. Steam Sonbahar İndirimi BAŞLADI! Steam Black Friday İndirimi ile %75 az öde

Steam Sonbahar İndirimleri 2022
29 Kasım 23:00’e kadar sürecek indirimler başladı.
https://store.steampowered.com/
https://steamdb.info/sales/
Steam Ödülleri 2022: https://store.steampowered.com/steamawards/nominations

store.steampowered.com/news/app/593110/view/3475118496195190446

On binlerce indirimle dolu koca bir haftaya kazır mısınız? Steam Sonbahar İndirimi başladı! Bugünden itibaren 29 Kasım TSİ 21:00’e kadar, aklınıza gelebilecek her türden oyunun indirimde olduğu bu indirimde hoşunuza giden oyunları satın alarak Steam kütüphanenizi genişletin!

Ayrıca indirim boyunca, geçtiğimiz Sonbahar İndirimi’nden bu yana çok beğendiğiniz oyunları Steam Ödülleri’ne aday gösterebilirsiniz! Bu yıl, taşınabilir cihazlarda oynamayı sevdiğiniz oyunlar için yepyeni bir kategori de dâhil olmak üzere 11 farklı kategorimiz var:

 • Yoldayken Oynanacak En İyi Oyun
 • Yılın Oyunu
 • Yılın VR Oyunu
 • Aşk ile Devam Ettirilen
 • Arkadaşlarla Daha Zevkli
 • En Yenilikçi Oynanış
 • Zengin Hikâyeye Sahip Üstün Oyun
 • Kötü Olduğunuz En İyi Oyun (üzerinize alınmayın)
 • Üstün Görsel Stil
 • En İyi Oyun Müziği
 • Arkanıza Yaslanın ve Rahatlayın

Adaylarınızı belirlemenin birkaç yolu var: Doğrudan mağaza sayfasından, beğendiğiniz oyunun geliştiricisinin yayınlayacağı duyurudan veya Steam Ödülleri Aday sayfasından adaylarınızı belirleyebilirsiniz. Hatta tek bir kategoride aday göstererek bir rozet kazanabilir ve ardından diğer kategorilerde de aday göstererek bu rozeti 11. seviyeye kadar yükseltebilirsiniz.

Bunu anlatan bir video da hazırladık:

Her kategorinin ilk beş adayını Steam Kış İndirimi’ne kadar açıklamış olacağız ve bu indirim esnasında 3 Ocak TSİ 20:00’ye kadar bu oyunlar için oy kullanabileceksiniz.

İndirimin tadını çıkartın ve hediye almak istediğiniz dostlarınıza da bir iki oyun hediye etmeyi ihmal etmeyin! Sadece oyunları değil dijital hediye kartlarını da hediye edebilirsiniz.

29 Kasım TSİ 21:00’e kadar sürecek Steam Sonbahara İndirimi’nde BURADA görüşmek üzere!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Nays Kart Steam, Epic Games, Playstation Network, Riot Games, Microsoft Xbox, Roblox, Twitch İndirimi – 100TL’ye Kadar Hediye Para

Fırsat Süresiz
Maceradan maceraya koşacağın Steam, Epic Games, Playstation Network, Riot Games,...Daha Fazla

Maceradan maceraya koşacağın Steam, Epic Games, Playstation Network, Riot Games, Microsoft Xbox, Roblox ve Twitch alışverişlerinde ödemeni Nays Kart ile yap, %20 Hediye Para kazan! Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

 • Kampanya 1 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Steam, Epic Games, Playstation Network, Riot Games, Microsoft Xbox, Roblox, Twitch harcamalarına %20 hediye para tanımlanacaktır.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının aynı marka ya da farklı markalardan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 100 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 10 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Farklı pin sitelerinden, uygulamalardan ve platformlardan yapılan dijital kod alımları kampanya kapsamında değerlendirilmez.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/oyun-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart ile Steam’de 200 TL’ye Varan Hediyeler!

Fırsat Süresi Doldu
Paycell Kart ile Steam’de Yapacağınız Tek Seferde 500 TL ile...Daha Fazla

Paycell Kart ile Steam’de Yapacağınız Tek Seferde 500 TL ile 999 TL Arası Harcamanıza 100 TL, 1000 TL ve Üzeri Harcamanıza 200 TL Hediye!

 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 0537522255’e “KATIL STEAM” yazıp göndermesi ya da Paycell Uygulaması Fırsatlar bölümünde yer alan kampanya sayfasında yer alan HEMEN KATIL butonuna tıklaması gerekmektedir.
 • Hediyeler, 7 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell Kart ile Steam’de tek seferde 500 TL ve üzeri harcama yapılması durumunda kazanılacaktır. Kampanya dahilinde 500 TL ile 999 TL arası işlem yapanlar 100 TL, 1000 TL ve üzeri işlem yapanlar 200 TL hediye kazanacaktır.
 • Hediyeler Paycell Kart’a 1 – 7 Aralık 2022 arasında yüklenecektir.
 • Kampanyadan en fazla 2000 kişi faydalanabilecektir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-kart-ile-steamde-200-tlye-varan-hediyeler

Paycell Kart ile Steam’de 200 TL’ye Varan Hediyeler! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam Halloween Oyun İndirimleri – Çığlık Festivali

Fırsat Süresi Doldu
1 Kasım'a kadar sürecek Steam Cadılar Bayramı indirimleri başladı. Steam...Daha Fazla

1 Kasım’a kadar sürecek Steam Cadılar Bayramı indirimleri başladı. Steam Çığlık Festivali’nde yılın en ürkütücü dönemini indirimlerle, demolarla, çıkacak oyunlarla ve oyun içi etkinliklerle kutluyoruz.

https://store.steampowered.com/category/scream

Steam Çığlık Festivali (Cadılar Bayramı) Bugün Başlıyor!

25 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında kostümlerimizi giyip geceleri ürkütücü sesler çıkaran hayaletleri ve hortlakları kutladığımız Steam Çığlık Festivali’nde bize katılın! Çıkmış ve çıkacak olan oyunlara dair indirimler ve demoların yanı sıra Cadılar Bayramı temalı oynanışlar da içeren bu festivalde, kâbuslarınızı (veya şekerleme kovalarınızı) ürkütücü gerilim oyunlarıyla, aklınızdan çıkaramayacağınız korkunç deneyimlerle ve perili kutlamalarla doldurun. Bu etkinlik, Cadılar Bayramı ile ilgili şeyleri kapsayan oyun ve oyun içi etkinlikler içerir: yani, doğaüstü, korkunç ve tüyleri diken diken edici her şey.

En sevdiğiniz korkutucu oyunlardan gelen 10’u aşkın yepyeni ve heyecan verici oyun profili bulacağınız Puan Dükkânı’na göz atmayı unutmayın. Steam profilinizi, Cadılar Bayramı sezonuna uygun olarak süslemek için birebir.

Steam Çığlık Festivali 25 Ekim TSİ 20:00’de başlayacak ve 1 Kasım’da yine aynı saatte sona erecek. Hemen Steam Çığlık Festivali resmî sayfasına bakın.

store.steampowered.com/news/collection/steam/?emclan=103582791457287600&emgid=3329873512170602586 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam Türk Lirası Önerilen Kur Artışı 1,8TL’den 11TL’ye Yeni Fiyatlandırma [Hala Eski Fiyatta Olan Oyunlar]

Fırsat Süresiz
Steam, Türk Lirası için kuru yaklaşık 1,8 TL'den öneriyordu ve...Daha Fazla

Steam, Türk Lirası için kuru yaklaşık 1,8 TL’den öneriyordu ve yayıncı bunu kendisi değiştirmezse, örneğin 20$’den çıkan pek çok oyun 32-40 TL civarından satılıyordu. Türkiye için önerilen kurun artık yaklaşık 8,5-11₺ arası değiştiği, bunun daha sık güncellenebileceği ve yayıncılara mail atılacağı rapor edilmiş. Bu dikkate alındığında yeni fiyatlar:

$10 = 18,5₺ 🠆 105₺
$40 = 61₺ 🠆 340₺
$20 = 32₺ 🠆 190₺
$50 = 77₺ 🠆 425₺
$25 = 40₺ 🠆 235₺
$60 = 92₺ 🠆 510₺
$30 = 50₺ 🠆 280₺
$70 = 109₺ 🠆 595₺

Eğer yayıncı kendisi farklı fiyattan satma kararı almazsa yeni fiyatlar bu şekilde olacaktır. Oyun fiyatları yayıncıların insifiyatifinde zaten bir süredir zamlanıyordu, bu zam yağmuru daha da katlanabilir ve artık ileride çıkacak oyunlarda düşük TL fiyatını baz alan hiç bir yapım göremeyebiliriz. Bugün 20:00’de Steam Halloween indirimleri başlıyor, “tüh ya alacaktım” diyeceğimiz oyunlara daha bi alıcı gözle bakmamız gerekebilir.

Para Birimi | Eski | Yeni | Artış

 • $0.99 USD: Turkish Lira ₺4,20 ₺21,99 +424%
 • $1.99 USD: Turkish Lira ₺4,20 ₺21,99 +424%
 • $2.99 USD Turkish Lira ₺6,20 ₺33,00 +432%
 • $3.99 USD Turkish Lira ₺8,20 ₺45,00 +449%
 • $4.99 USD Turkish Lira ₺10,50 ₺54,00 +414%
 • $5.99 USD Turkish Lira ₺11,50 ₺65,00 +465%
 • $6.99 USD Turkish Lira ₺13,50 ₺75,00 +456%
 • $7.99 USD Turkish Lira ₺15,50 ₺85,00 +448%
 • $8.99 USD Turkish Lira ₺16,50 ₺95,00 +476%
 • $9.99 USD Turkish Lira ₺18,50 ₺105,00 +468%
 • $10.99 USD Turkish Lira ₺19,50 ₺112,00 +474%
 • $11.99 USD Turkish Lira ₺20,50 ₺125,00 +510%
 • $12.99 USD Turkish Lira ₺22,00 ₺130,00 +491%
 • $24.99 USD Turkish Lira ₺40,00 ₺235,00 +488%
 • $19.99 USD Turkish Lira ₺32,00 ₺190,00 +494%
 • $29.99 USD Turkish Lira ₺50,00 ₺280,00 +460%
 • $39.99 USD Turkish Lira ₺61,00 ₺340,00 +457%

https://steamdb.info/blog/valve-price-matrix-2022-update/

store.steampowered.com/news/group/4145017/view/3314110913449340510

imkanı olanlar için beğendiği oyunları toplamak için cadılar bayramı indiriminin bittiği tarih olan 1 kasım, son tarihtir. sırf ucuz oyun almak adına, hiç oynamayacağınız oyunları falan da almayın.

1 tl’ye satılan portal 1, an itibariyle 105 tl.
1.5 tl’ye satılan portal 2, an itibariyle 105 tl.
12 tl’ye satılan the orange box, an itibariyle 190 tl.
24 tl’ye satılan valve complete pack, an itibariyle 450 tl.
ve son olarak, 46 tl’ye satılan half life alyx, an itibari ile 510 tl.

 • the walking dead https://store.steampowered.com/app/207610/The_Walking_Dead/
 • thronebreaker the witcher tales https://store.steampowered.com/app/973760/Thronebreaker_The_Witcher_Tales/
 • disco elysium – 15,25 tl; metin tabanlı bir rpg oyunu, türkçe desteği yeni geldi, sakın kaçırmayın. https://store.steampowered.com/app/632470/Disco_Elysium__The_Final_Cut/
 • terraria 18₺ https://store.steampowered.com/app/105600/Terraria/
 • THE ELDER SCROLLS V: skyrim anniversary edition 179 tl https://store.steampowered.com/sub/626153/
 • hollow knight – 12,00 tl; souls-like mekaniklere sahip bir metroidvania oyunu, türünün en başarılı örneği denebilir. https://store.steampowered.com/app/367520/Hollow_Knight/
 • the witcher trilogy – 2,70 tl, 4,65 tl, 14,99 tl ; fazla izaha gerek yok, ilk oyunu dönemine göre başarılı ancak şu an biraz oyunsuz kalınca çekilir durumda, ikinci oyun bugün hala gideri olan başarılı bir yapım, üçüncü oyun ise oyun dünyasının başyapıtlarından birisi, aksiyon-rpg’lerin şahıdır. üçüncü oyunu goty almayı unutmayın, içerisinde kocaman iki hikaye daha var.
  2,70 tl witcher 1 https://store.steampowered.com/app/20900/The_Witcher_Enhanced_Edition_Directors_Cut/
  4,65 tl witcher 2 https://store.steampowered.com/app/20920/The_Witcher_2_Assassins_of_Kings_Enhanced_Edition/
  14,99 tl witcher 3 https://store.steampowered.com/app/292030/The_Witcher_3_Wild_Hunt/
 • red dead redemption 2 – 149,50 tl; aslında ucuz veya kenarda dursun satın alırım sonra denilebilecek bir oyun değil ama rockstar’ın oyun fiyatları konusundaki ketumluğu düşünülürse bu dönemde alabileceğiniz son uygun fiyata inmiş durumda, sizin bileceğiniz iş, oyunu da ekstra anlatmıyorum.
 • hades – 24,00 tl; güzel bir hikaye anlatımına sahip üst düzey bir aksiyon roguelike oyunu.
  https://store.steampowered.com/app/1145360/Hades/
 • dying light – 19,80tl; şanlıurfa’nın harran ilçesinde geçen zombi öldürme temalı yakın dövüş ağırlıklı bir aksiyon-macera oyunudur.
  https://store.steampowered.com/app/239140/Dying_Light/
 • darkest dungeon – 5,85 tl; sıra tabanlı bir rpg oyunu, oldukça zor olduğu söyleniyor, fiyatı çok uygun, çok da övgü aldı zamanında, elbet aklınızın bir köşesinde duruyordur, eğer almayı düşünüyorsanız zamlanmadan önce hemen alın derim.
  https://store.steampowered.com/app/262060/Darkest_Dungeon/
 • ori the collection – 24,30 tl; her iki oyunda platform konusunda aşmış yapımlar, ikinci oyun ise aksiyonu da inanılmaz bir noktaya getirmiş, kaçmaz.
  https://store.steampowered.com/bundle/18725/Ori_The_Collection/
 • limbo & inside – 28,35 tl; kafayı biraz çalıştırmanızı isteyen bulmacalara sahip, distopik bir dünyada geçen başarılı platform gerilim oyunudur her iki oyunda. herkesin kendisinin deneyim etmesi gereken oyunlar bunlar.
  https://store.steampowered.com/bundle/1837/INSIDE__LIMBO/
 • little nightmares – 12,25tl; güzel müzikleri, eğlenceli sayılabilecek basit bulmacaları ve arka planında limbo ve inside kadar olmasa bile belli bir hikayesi olan bir platform-korku-gerilim oyunudur, tek oturuşta bitirebilirsiniz.
  https://store.steampowered.com/app/424840/Little_Nightmares/
 • hellblade senua’s sacrifice – 12,25 tl; hayatımda oynadığım en garip oyunlardan birisi. şizofrenik kuzeyli bir ablamızla bulmacadan aksiyona koştuğumuz bir macera oyunudur. aksiyon kısımları sıkıcı, bulmaca kısımları idare eder seviyededir, hikayesi ise güzel denilebilecek seviyededir bence.
  https://store.steampowered.com/app/414340/Hellblade_Senuas_Sacrifice/
 • alice madness returns: steam’den kalkmıştı, geri geldi. ue3’le yapılmış, arkham serisini gotik stiliyle andıran bir american mcgee oyunudur. küçük küçük, iyi tasarlanmış hub worldlerden oluşuyor. oynanışı basit, ama görsellik hoş. platform yapısı ile shrek 2’ye benzetiyorum.
  https://store.steampowered.com/app/19680/Alice_Madness_Returns/
 • observer system redux: oyunun mantığı cyberpunk bir evrende kapı kapı dolaşarak bir cinayeti aydınlatmak. bedava verilmişti eskiden, fakat redux versiyonunda ekstra görevler eklenmiş ve grafikler elden geçirilmiş. başrolde de blade runner’dan tanıdığımız rahmetli rutger hauer var.
  https://store.steampowered.com/app/1386900/Observer_System_Redux/
 • soma: ne desek az bu yapım için. muhteşem tasarlanmış ahlaki seçimler yapmaya sizi itiyor ve insanlığınızı, hatta “insan”ın ne demek olduğunu sorguluyorsunuz. https://store.steampowered.com/app/282140/SOMA/
 • ori: deneyim edemedim henüz, ama herkes öve öve bitiremiyor. bir platform oyunu. https://store.steampowered.com/app/1057090/Ori_and_the_Will_of_the_Wisps/
 • hellblade: kesinlikle kulaklıkla deneyim edilmesi gereken oyun. kafanızda sesler duyuyorsunuz. sol ve sağ kulağınızdaki sesler farklı. psikoz hissini size dibine kadar yaşatıyor. güzel nordik müziklerini de unutmayalım. türkçe seçeneği mevcut.
  https://store.steampowered.com/app/414340/Hellblade_Senuas_Sacrifice/
 • singularity: titanfall 2’den önce zamanı bu oyunla büküyorduk. sovyetler’de geçen, activision yapımı bir fps.
  https://store.steampowered.com/app/42670/Singularity/
 • the witcher 3: 15 liraya bir daha bulamazsınız. ilk bölümden girmeye cesaret edemedim henüz, ama bunu da herkes tavsiye ediyor.
  https://store.steampowered.com/app/292030/The_Witcher_3_Wild_Hunt/
 • vampire: the masquerade – bloodlines: öyle bir oyun düşünün ki, seçtiğiniz ırk bütün oyunu ve insanların size olan tepkilerini değiştirsin. bugün bile alternatifi yok denebilecek bir rpg. bunu da incelemiştim, beğenirseniz gömün. “every time you mention it, someone will reinstall it” derler bu oyun için.
  https://store.steampowered.com/app/2600/Vampire_The_Masquerade__Bloodlines/
 • quantum break: bu da zaman bükmeli bir remedy oyunu. control’daki ana karakter de oynuyor. pek beğendiğim söylenemez; ama hub dünyaları detaylı, içinde gezmesi güzel.
  https://store.steampowered.com/app/474960/Quantum_Break/
 • manhunt: gördüğünüz en vahşi oyunu düşünün, şimdi onu ikiyle çarpın. bir rockstar oyunu, daha fazla söze gerek yok.
  https://store.steampowered.com/app/12130/Manhunt/
 • doom: metal müzik sevmiyor musunuz? artık seveceksiniz. bu oyun glory kill sistemiyle tanrı gibi hissetmenizi sağlıyor.
  https://store.steampowered.com/app/379720/DOOM/?curator_clanid=4777282
 • mount and blade: bannerlord’a paran mı yetmedi? üzülme. eski oyunlarını modlayıp lotr evreninin içine bile girebilirsin.
  https://store.steampowered.com/app/22100/Mount__Blade/?curator_clanid=4777282
 • bloodrayne 1-2: bu oyuna da giremedim henüz. yıllar önce steam’den kaldırılmıştı, şimdi remaster edip geri döndürmüşler. zamanında her oyun dergisinin kapağında buradaki vampir abla vardı. nasıl etkilemişse, yıllar sonra tekrar aklıma geldi.
  https://store.steampowered.com/app/1373510/BloodRayne_Terminal_Cut/?curator_clanid=4777282
 • system shock 1-2: yakında remakei gelecek, ama fiyatı uçtuğu için oynamayı düşünüyorsanız bakın. ilk oyunu kavraması bayağı bir yormuştu beni. immersive sim’in atalarından, bioshock’un esin kaynağı.
  https://store.steampowered.com/app/238210/System_Shock_2/?curator_clanid=4777282
 • darkness 2: ilk darkness pc’ye çıkmadığı için bundan devam. combat sistemini bugün bile hatırlıyorum. elinizde silah, sırtınızda da iki yılansı yaratık var. sistem olarak doom’u çok andırıyor. eskiden steam’de bedava verilmişti, alamadıysanız kaçmaz.
  https://store.steampowered.com/app/67370/The_Darkness_II/?curator_clanid=4777282
 • dying light: ikinci oyunu da çıktı hazır. zombili parkur oyunu.
  https://store.steampowered.com/app/239140/?curator_clanid=4777282
 • sleeping dogs: bu oyun ilk çıktığında gta çakması diye pek sevilmemişti diye hatırlıyorum. şimdi ne olduysa kült oldu. yakuza’nın içine sızan bir polissiniz. çetenize de bağlılık hissetmeye başlıyorsunuz vs. rakibin işini değişik şekillerde bitirebiliyorsunuz. denenir.
  https://store.steampowered.com/app/307690/Sleeping_Dogs_Definitive_Edition/?curator_clanid=4777282
 • fahrenheit: bu oyuna da bakamadım henüz. bir dedektiflik oyunu.
  https://store.steampowered.com/app/312840/Fahrenheit_Indigo_Prophecy_Remastered/?curator_clanid=4777282
 • disco elysium: harika bir rpg dedektiflik oyunu. hafif true detective esintileri de mevcut. top-down türden nefret eden beni bile kendine bağladı. hazır resmi türkçe versiyonu da gelmiş. kaçırmayın.
  https://store.steampowered.com/app/632470/Disco_Elysium__The_Final_Cut/?curator_clanid=4777282
 • alan wake: zamanında bedava verilmişti, ama aldığı parayı da sonuna kadar hak ediyor. ışığı kullanarak gölgelerle savaşan bir yazarsınız. yolda bulduğunuz roman sayfaları gelecekte olacak olanları yazıyor. twin peaks’i sevdiyseniz kaçırmayın, atmosfer olarak aynı. oradaki lokantanın aynısı burada var. her remedy oyununda olduğu gibi çevre tasarımı mükemmel. açık dünya yapacaklardı bunu başta, ama vazgeçtiler. gelecek oyunu da yolda.
  https://store.steampowered.com/app/108710/Alan_Wake/?curator_clanid=4777282
 • thief: eski usul gizlilik oyunu sevenler için bir immersive sim. serinin diğer oyunlarına da bakın beğenirseniz.
  https://store.steampowered.com/app/211600/Thief_Gold/?curator_clanid=4777282

– disco elysium – the final cut
– black mesa
– the last spell
– graveyard keeper
– forza horizon 4 deluxe edition
– helldıvers™ digital deluxe edition
– kingdoms reborn
– stronghold: warlords
– killing floor 2 digital deluxe edition
– dying light definitive edition
– thronebreaker: the witcher tales
– xcom 2

18 Ekim’de Steamworks sayfası, Valve’in Steam’in fiyat önerilerini daha düzenli olarak yenileyeceğini söylemek için güncellendi.

Yeni Bölgesel Fiyatlandırma Önerileri bölümünde şunlar yazıyor:

Steam’deki geliştiriciler, her para biriminde kendi fiyatları üzerinde kontrole sahiptir. Ancak düzinelerce farklı para birimi için ideal fiyatları araştırmak ve belirlemek bazı geliştiriciler için zor olabilir.

Tüm farklı para birimlerimizde fiyatlandırmayı yönetmenize yardımcı olan bir hizmet olarak Steam, seçtiğiniz USD fiyatına dayalı olarak diğer tüm para birimleri için bir öneri sunar. Oyununuz için fiyatlandırmanızı girerken, Steam’in seçtiğiniz USD fiyatına göre bir dizi öneri doldurduğunu göreceksiniz. Önerilerimizi diğer para birimlerinin bazıları, tümü veya hiçbiri için uygun gördüğünüz şekilde kullanabilirsiniz!

Peki Valve bu önerileri nasıl belirliyor?

Fiyatlandırmayı basit bir döviz kuru sorunu olarak ele almak ve her bir para biriminin fiyat eşdeğerliğini döviz kuruna bağlamak cezbedicidir. Ancak bu tür bir strateji, bir bölgeden diğerine farklı ekonomik koşulları büyük ölçüde basitleştirir. Döviz kurlarının makroekonomik sonuçları olsa da, bireysel tüketicilerin satın almaları üzerinde genellikle kısa vadeli etkileri yoktur.

Fiyatları sadece döviz kurlarına sabitlemek yerine, fiyat önerileri sürecimiz, oyuncuların hayatlarında mal ve hizmetler için ne kadar ödediğinin temeline iner. Buna satın alma gücü paritesi ve tüketici fiyat endeksleri gibi bir dizi farklı ekonomik sektörde fiyatları ve maliyetleri daha geniş bir şekilde karşılaştırmaya yardımcı olan metrikler dahildir. Ancak Steam’deki oyunlar söz konusu olduğunda, bu kararları daha iyi bilgilendirmek için daha özel olarak eğlence satın alma konusuna da iniyoruz.

Tüm bu faktörler, zaman içindeki ekonomik değişikliklere ayak uydurabilmemiz için bizi bu fiyat önerilerini çok daha düzenli bir şekilde yenileme taahhüdüne yöneltti.

Birçok oyun önerilerimizi görmezden gelmeyi ve her para biriminde kendi fiyatlarını belirlemeyi tercih ediyor ve bu gayet iyi. Ancak önerilerin, her bir para biriminde fiyatlandırmayı araştırmak için zamanı veya ilgisi olmayan geliştiriciler için yararlı bir veri noktası olmasını umuyoruz.

Bugün Valve, önerilen yeni fiyat güncellemelerini duyurdu. Bu duyuru, bu tavsiyeleri yıllık olarak gözden geçireceklerini ve buna göre ayarlamalar yapacaklarını açıklıyor.

Yeni öneriler artık yayında – ancak her zaman olduğu gibi, Steam’deki geliştiriciler kendi fiyatlandırmalarını kontrol ediyor, geliştiricilerin değişiklik yapması için herhangi bir gereklilik veya beklenti yok.

Fiyat artışları, tüm bölgeler için indirimde 28 günlük bir bekleme süresi oluşturur; bu nedenle, planladıkları takdirde tüm geliştiricilerin fiyatlarını güncellemeleri birkaç ay sürebilir.

SteamDB, 2020’den beri her paket sayfasında Valve tarafından önerilen fiyatları gösteriyor ve şu ana kadar önerilen fiyatların değiştiğini görmedik. Sitemizde önerilen fiyat verilerini güncelledik.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam EA Play ilk ay 8 TL

Fırsat Süresiz
Steam'de EA Play önceden abonelik yapmayanlara ilk ay 8 TL,...Daha Fazla

Steam’de EA Play önceden abonelik yapmayanlara ilk ay 8 TL, 15 Kasım’a kadar geçerli. İptal etmezseniz sonraki ay 40₺ çekerek devam eder. Abonelikler kısmından iptal etmeyi unutmayın.

EA Play Steam sayfası: https://store.steampowered.com/subscriptions/ea
EA Play Steam’de hangi oyunlar var: https://www.ea.com/ea-play/games-steam

https://store.steampowered.com/app/1289670/EA_Play

İlk ay 8,00 TL
Ardından her ay 39,99 TL olur, istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz
Teklif yalnızca yeni aboneler için geçerlidir. 15 Kas 2022 tarihinde sona erecektir

EA Play nedir?

Güzel soru! EA Play, EA oyunlarını seven herkes için bir numaralı adrestir. EA Play üyeliği en sevdiğiniz Electronic Arts oyunlarından daha fazlasını elde etmenizi sağlar. Daha fazla ödül, daha fazla özel deneme ve daha fazla indirim. Hepsi ayda veya yılda 249,99 TL karşılığında sizin!

İçindekiler şöyle:

 • Harika oyun içi görevler ve ödüller, üyelere özel etkinlikler ve özel içerikler gibi avantajlara erişim.
 • Electronic Arts’ın en iyi ve oyuncular tarafından en çok sevilen serilerinin yer aldığı oyun kütüphanesine anında erişim. Üyeliğiniz devam ettiği sürece eklenen tüm oyunları dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz.
 • Steam’den gerçekleştirilen tam sürüm oyun, genişleme paketi, puan paketi ve daha pek çok dijital EA satın alımında %10* indirim.

 

EA Access’e ne oldu?

İsim değişikliği yapıldı ve artık EA Play oldu.

Erken erişim döneminden sonra oyunları oynamaya devam edebilir miyim?

Erken erişim denemenizi tamamlandıktan sonra oynamaya devam etmek istiyorsanız oyunu satın almanız gerekir.

Bir EA Play oyun denemesi oynarsam ilerlemem aktarılacak mı?

EA Play üyeleri seçilmiş yeni EA oyunlarını yayınlanmadan önce sınırlı süreliğine indirip deneyebilir. Evet, yanlış duymadınız. EA Play üyeliğiyle EA’in en yeni ve en iyi oyunlarını ilk oynayan siz olacaksınız. Ayrıca oyunun demosunu değil, kendisini denediğiniz için ilerlemeniz aktarılacak ve böylece oyunu satın almaya karar verirseniz kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

EA Play diğer platformlarda da mevcut mu?

Evet! EA Play bilgisayarlarda Steam veya Origin’de, ayrıca Xbox One ve PlayStation®4’te mevcuttur. Lütfen unutmayın: Her ne kadar EA Play farklı platformlarda mevcut olsa da üyeliğiniz, yalnızca katıldığınız platforma bağlıdır. Eğer EA Play’e Steam’den üye olduysanız Play List’iniz, üyelik indirimleriniz ve diğer tüm avantajlar yalnızca bu platformda geçerli olacaktır.

EA Play’e nasıl katılırım?

Çok basit. Tek yapmanız gereken üye olmak. Ekrandaki talimatları uygulayın ve vakit kaybetmeden oyunları oynamaya başlayın.

The Play List nedir?

The Play List, üyeliğinize dahil olan, harika bilgisayar oyunlarının olduğu, sürekli gelişen bir koleksiyondur. Üstelik bu oyunlar tam sürümdür ve dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Kısacası The Play List harika bir koleksiyon. Ama emin olun, gelecekte daha da harika olacak. Not: Bazı oyunları oynayabilmek için Origin istemcisi gerekecektir.

The Play List’te yer alan oyunlar ülkeye göre neden değişiklik gösteriyor?

Kısa cevap: Kurallar gereği her oyun her ülkede satılamıyor veya kullanıma sunulamıyor. Sonuç: The Play List’te gördüğünüz içerikler, konuma göre değişiklik gösterebilir.

Üye indirimimi neleri alırken kullanabilirim?

EA Play üyesi olarak, Steam’den gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımlarında otomatik %10 indirim kazanırsınız. Buna yeni oyunlar ve ön siparişler de dahildir. Keza genişleme paketleri, oyun paketleri, puanlar da. Lütfen unutmayın: Her ne kadar EA Play farklı platformlarda mevcut olsa da indiriminiz yalnızca katıldığınız platform için geçerlidir. Örneğin Steam’den üye olduysanız, yalnızca Steam’den gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımlarınız %10 indirimli olur. Xbox One’dan üye olduysanız, Xbox üzerinde gerçekleştirdiğiniz dijital EA satın alımları %10 indirimli olur.

EA Play oyunlarını Mac’te oynayabilir miyim?

EA Play Mac’te mevcut değildir.

EA Play ne kadar?

EA Play üyeliği aylık sadece . Veya 249,99 TL değerindeki yıllık abonelik ile daha da fazla tasarruf edebilirsiniz. %10 indiriminizle tek bir oyun bile satın alsanız, üyeliğiniz parasını çıkarmış olur!

EA Play üyeliğini nasıl iptal ederim?

EA Play üyeliğini iptal etmek hızlı ve kolaydır. Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra Abonelikleri Düzenle’yi seçin. “Aboneliğimi iptal et” seçeneğine tıkladıktan sonra “Uygula” butonuna tıklayın. İşte bu kadar.

Peki ya EA Play’i, üyelik bitiş tarihinden önce iptal etmem gerekirse?

Üyeliğinizi bir sonraki aylık veya yıllık faturalandırma tarihinden önce iptal ederseniz, müteakip ay veya yıl için sizden ücret alınmayacaktır. Üyeliğiniz sona erene kadar oyun oynamaya, indirim kullanmaya ve herhangi bir denemeye katılmaya devam edebilirsiniz.

EA Play aboneliğimi başkalarıyla paylaşabilir miyim?

EA Play aboneliğinizle birlikte gelen oyunlar ve diğer avantajlar yalnızca kendi Steam kullanıcı hesabınız tarafından kullanılabilir. Bunlar Steam Aile Paylaşımı ile paylaşılamaz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Steam Papara İndirimi – Anında Nakit Cashback 200TL’ye Kadar

Fırsat Süresiz
Her ay Steam'de (Steam cüzdanda) Papara Card'ın ile yapacağın toplam...Daha Fazla

Her ay Steam’de (Steam cüzdanda) Papara Card’ın ile yapacağın toplam 200 TL’ye kadar olan harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 20 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximum Gaming Kart ile E-Ticaret Sitelerinde % 10 GamingPuan!

Fırsat Süresiz
1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Maximum Gaming Kart’ın ile seçili...Daha Fazla

1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Maximum Gaming Kart’ın ile seçili e-ticaret siteleri üzerinden yapacağın alışveriş işlemlerinde harcama tutarının %10’u kadar, aylık bazda ise azami 100 TL GamingPuan kazan!

Maximum Gaming Kart Başvuru: Bankamız müşterisi olmasan bile Maximum Mobil’den Maximum Gaming Kart başvurusunda bulunabilirsin. Uygulamadan başvuracağın Maximum Gaming Kart için; kartının fiziksel olarak basılmasını istemiyorsan sadece dijital kart almayı da tercih edebilir, dilersen kartının üzerinde isim bilgisi yer almayacak şekilde de kart başvurusu yapabilirsin. Uygulama kapsamında detaylı bilgiye maximum.com.tr üzerinden ulaşabilirsin.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Gaming Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları, Bankamatik Kartları, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, standart MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya iade işlemi yapılması durumunda yüklenen GamingPuanlar geri alınacaktır. Kampanyaya yalnızca kampanya kurallarında yer verilen seçili internet sitelerinden gerçekleştirilen alışverişler dahil edilecektir.

Kampanyaya Kuralları:
• Kampanyada yalnızca kampanyaya dahil e-ticaret siteleri üzerinden yapılan harcamalardan GamingPuan kazanılabilmektedir.
• Kampanya kapsamında müşteri başına aylık kazanılabilecek azami 100 TL GamingPuan’dır.
• Ödeme kuruluşları, telekomünikasyon, kulüp/dernek, fatura kurumları, sigorta, eğitim ve vergi ödemelerinden ve Maximum Gaming Kartlar ile ödeme kuruluşu siteleri üzerinde yer alan hesaplara yapılan bakiye aktarım işlemlerinden GamingPuan kazanılamamaktadır.
• T. İş Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman sonlandırma hakkını saklı tutmaktadır.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan GamingPuanlar harcama yapılan ayın sonunu takip eden 15 gün içerisinde Maximum Gaming Kart’a yüklenecek olup yükleme sonrası SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. GamingPuanların yüklenebilmesi için yükleme tarihinde Maximum Gaming Kart’ının açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri ay içerisinde azami 100 TL GamingPuan kazanabilecektir. Kazanılan GamingPuanların kullanım süresi 2 yıldır, 2 yılın sonunda kullanılmayan GamingPuanlar silinir.

Kampanyanın geçerli olduğu e-ticaret siteleri

FİRMA ADI
E-TİCARET AMAZON.COM.TR
E-TİCARET ARTI BİLGİSAYAR
E-TİCARET ARTI TROY
E-TİCARET Bike and Outdoor
E-TİCARET BİLETİX BİLET DAĞIT.TİC.
E-TİCARET BLUTV.COM.TR
E-TİCARET BOOKSHOP.GORDIONAKADEMI.COM
E-TİCARET EPIC GAMES
E-TİCARET FACEBOOK
E-TİCARET FORTNITE
E-TİCARET Genpa
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET Global Store
E-TİCARET Hepsiburada
E-TİCARET HepsiSony
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET INSTAGRAM
E-TİCARET Kampusgiyim.com
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET MARTI
E-TİCARET MEDIAMARKT
E-TİCARET MONSTER NOTEBOOK
E-TİCARET N11
E-TİCARET Nethouse
E-TİCARET ORIGIN.COM
E-TİCARET PAZARAMA DİJİTAL KOD MARKET
E-TİCARET PLAYSTATİON NETWORK
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET RİOT GAMES
E-TİCARET Samsung
E-TİCARET SPOTIFY
E-TİCARET STEAM
E-TİCARET TEKNOSA
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET Troy
E-TİCARET TSFMarket
E-TİCARET TWITCH
E-TİCARET TWITTER
E-TİCARET UDEMY.COM
E-TİCARET Xiaomi
E-TİCARET ZULA Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Paycell Kart’tan Oyun harcamasına 50 TL Hediye! [Steam, Epic Games] (30’a 10, 100’e 20, 200’e 50TL)

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile yapacağınız Oyun harcamalarında 30 TL ve üzeri...Daha Fazla

Paycell Kart ile yapacağınız Oyun harcamalarında 30 TL ve üzeri harcamaya 10 TL hediye!

 • Kampanyaya katılmak için Turkcell’li abonelerin 2255’e diğer abonelerin ise 0537522255’e ‘KATIL OYNA’ yazıp göndermesi gerekmektedir.
 • 10 TL hediye, 17 Ocak- 15 Şubat tarihleri arasında Paycell Kart sahibi müşteriler tarafından, Paycell Kart ile tek seferde 30 TL ve üzeri oyun harcaması yapılması durumunda kazanılacaktır.
 • Hediye 10 TL, Paycell Kart’a 16-22 Şubat tarihleri arasında yüklenecektir.
 • Steam ve Epic Games’e özel 100 TL harcamanıza 20 TL, 200 TL ve üzeri harcamanıza 50 TL hediye.
 • Kampanyadan en fazla 2000 kişi faydalanabilecektir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Paycell Kartınız ile yapacağınız altın alım satımları, diğer kurumlara yapacağınız EFT/Havale işlemleri ve diğer kartlara ve cüzdan uygulamalarına yapacağınız yükleme işlemleri Paycell Kart kampanyalarına dahil değildir.

https://paycell.com.tr/?page_id=18063 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 FUPS Oyun Epin İndirimi

Fırsat Süresiz
İstediğin oyun E-Pini FUPS uygulaması üzerinden al, ödemenin %20’si anında...Daha Fazla

İstediğin oyun E-Pini FUPS uygulaması üzerinden al, ödemenin %20’si anında iade edelim! Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerli, her ay 20 TL kazanabilirsin.

 • Kampanya, 01.10.2021 – 30.06.2022 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 • FUPS uygulaması üzerinden Oyun & Epin menüsünden yapılacak oyun E-Pini alımlarında, ödemenin %20’si anında iade edilir.
 • Oyun E-pini alımlarında her ay toplam 20 TL’ye nakit iade kazanabilirsin.
 • Kampanyadan, kampanya koşulunu sağlayan ilk 50.000 kişi faydalanabilir.
 • Kampanyaya sadece fups.com internet adresi ve FUPS uygulamasından alınan oyun kodları için geçerlidir. Abonelikler ve diğer E-Pinler kampanya kapsamında değildir.
 • Oyun kodları yanlış olmadığı sürece iade edilemez.
 • FUPS dilediği zaman kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme, durdurma, uzatma ya da gerekçe belirtmeksizin iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

60₺ VISA Kartlara Oyun İndirimi: Steam, Playstationnetwork, Microsoft, Xsolla (Yurtdışı Oyun Platformları) [300/30₺]

Fırsat Süresi Doldu
Visa Kartlara Yurtdışı Oyun Platformlarında İndirim Kampanyası Kampanya Visa Europe...Daha Fazla

Visa Kartlara Yurtdışı Oyun Platformlarında İndirim Kampanyası

 • Kampanya Visa Europe Limited (“Visa”)  tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya 01 Şubat 2022 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir (Kampanya Dönemi). Visa, koşullar ve Kampanya’nın gidişatına göre Kampanya’yı 31 Mart 2022 tarihinden önce de sonlandırma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında, Türkiye’deki kart çıkaran kuruluşlarca* verilen tüm Visa logolu bireysel kartlar (“Visa kartı”) ile kampanya döneminde yurtdışı oyun platformlarında  (kumar, bahis ve diğer mevzuata aykırı sitelerde yer alanlar hariç) tek seferde yapılacak her 300 TL üstü harcamaya 30 TL indirim verilecektir.
 • Apple App Store, Google Play Store ve benzeri platformlar üzerinden yapılan satın almalar kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Bir kart ile ayda en fazla bir adet 300 TL ve üzeri işlemi için 30TL indirim kazanabilecek olup Kampanya süresince (Subat-Mart) toplamda en fazla 60TL değerinde indirim kazanılabilir.
 • Yurtdışı oyun platformlarında** tek seferde yapılan her 300 TL üstü kart harcaması ile kazanılan toplam indirim tutarı 60 TL’ye ulaşıncaya kadar Kampanya kapsamında değerlendirilir.
 • Visa ticari kartlar Kampanya’ya dahil değildir.
 • Red olan ve iptal edilen işlemler Kampanya’ya dahil değildir.
 • Kazanılan indirim Kampanya bitiş tarihinden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine  ‘Visa Oyun İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır.
 • Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda bu kart Kampanya’ya dahil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları Kampanya katılımını etkilemeyecektir.
 • İndirimin yansıtılabilmesi için kartın açık olması gerekmektedir.
 • Visa kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekmesi halinde Kampanya’yı sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Böyle bir durumda yeni koşullar Visa tarafından www.visa.com.tr de yayınlanacaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes Kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Ayrıntılı bilgi için www.visa.com.tr ’yi ziyaret ediniz.
 • Katılımcıların Visa kartlarını aldıkları bankaların yurtdışı işlemlere yönelik uygulamaları gereği katılımcıların ekstre hesaplarına yansıtılan tutarda kur farkı kaynaklı değişiklikler oluşabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklarda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamına dahil edileceğinden kur farkılılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dahil edilmemesi durumunda Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya katılmakla katılımcılar yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler.
 • Kampanya’ya ve işlem bilgilerine dair soruları olan katılımcılar kartlarını adıkları bankaları ile doğrudan iletişime geçebilirler.

* TURKCELL ODEME VE ELEKTRONIK PARA-HIZMETLERI A.S., TURKIYE GARANTI BANKASI A. S., SiPAY ELEKTRONIK PARA VE ODEME HIZMETLERI A.S., DENIZBANK A.S., ING BANK A.S.,  LYDIANS ELEKTRONIK PARA VE ODEME HIZMETLERI A.S.,  YAPI VE KREDI BANKASI A.S., ININAL ODEME VE ELEKTRONIK PARA HIZMETLERI A.S., PALADYUM ELEKTRONIK PARA VE ODEME HIZMETLERI A.S., OZAN ELEKTRONIK PARA A.S., TURK ELEKTRONIK PARA A.S., PAPARA ELEKTRONIK PARA VE ODEME HIZMETLERI A.S., TURKIYE IS BANKASI A.S., SEKERBANK T.A.S., QNB FINANSBANK A.S., TURK EKONOMI BANKASI A.S., AKBANK T.A.S., HSBC BANK A.S.

**Playstationnetwork, Steamgames, Microsoft, Xsolla, Gameforge ve benzeri. Teyit için lütfen bankanızla iletişime geçiniz.

https://www.visa.com.tr/kampanyalar/yurtdisi-oyun-kampanyasi.html

Yurt dışı oyun platformlarından FUPS Kart ile alışveriş yap, tek seferde yaptığın her 300 TL üstü harcamaya 30 TL, toplamda 60 TL iade kampanya bittiğinde hesabına gelsin!

https://www.visa.com.tr/kampanyalar/oyun-platformu.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

40TL Yapı Kredi Worldcard ile Disney+, Amazon Prime, Netflix, Spotify, Youtube, Playstation Network, Steam, Bein Connect, Aral Game, Fizy, Exxen, Digiturk, TV+, BluTV İndirimi (40TL Worldpuan)

Fırsat Süresiz
17 Ekim – 17 Kasım 2022 arasında yapılan seçili dijital...Daha Fazla

17 Ekim – 17 Kasım 2022 arasında yapılan seçili dijital platform üyelik ödemeleri ve harcamalarıyla 40 TL puan kazanma fırsatı!

 • Kampanya 17 Ekim – 17 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya seçili müşterilere özeldir.
 • Kampanyaya sadece World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında 17 Ekim – 17 Kasım 2022 arası katılım yapan müşteriler uygun harcamaları olması dahilinde 15 Eylül – 14 Ekim 2022 arasında yapacakları Amazon Prime, Netflix, Spotify, Youtube, Playstation Network, Steam, Bein Connect, Aral Game, Fizy, Exxen, Digiturk, TV+, BluTV üyelik ödemeleri ve harcamaları için en fazla 40 TL puan kazanabileceklerdir.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, kampanya süresi boyunca bir müşteri en fazla 40 TL puan kazanabilir. 40TL ve üzeri bir fatura ödemesinde en fazla 40TL puan kazanabilir. Örneğin, 25TL’lik bir fatura ödemesinde 25TL puan kazanabilirsiniz. 50TL’lik bir fatura ödemesinde 40TL puan kazanabilirsiniz. Birden fazla fatura ödemesinde, ilk olarak 25 TL harcama yaptığınızda, 25 TL’nin tamamı Worldpuan olarak yüklenir, diğer platform harcamalarında kalan 15 TL kadarı Worldpuan olarak ödüllendirilir. Tek seferde 40 TL ve üzerine ulaşmanız halinde ise bir platform ödemesinden 40 TL kazanabilirsiniz.
 • Kampanyaya seçili dijital platform ve internet sitelerinden yapılacak işlemler dahildir.
 • Kampanyaya 1 kez katılım yapmak yeterlidir.
 • Nakit çekim, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 21 Kasım 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, 22 Kasım 2022 tarihinde kullanıma açılacaktı. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 22 Aralık 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.
 • Yapı Kredi kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kartlar ve bireysel TLcardlar işlem verileriniz, 17 Ekim – 17 Kasım 2022 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş tarafından işlenecektir.

Dijital platform harcamalarınıza 40 TL Worldpuan!

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/dijital-platform-harcamalariniza-40-tl-worldpuan-90000193074/90000193074 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Dijital Oyun Eğlence Platformu Ödemelerinize MaxiPuan! [Steam, Epic Games, Playstation Network, Riot Games, Twitch, Roblox]

Fırsat Süresiz
1 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınız...Daha Fazla

1 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında İş Bankası kartlarınız ile seçili dijital oyun-eğlence platformlarından toplam 100 TL’ye kadar olan harcamanızda %10, 100 TL ve üzeri harcamanızda %20 MaxiPuan!

Katılmak için: İşcep veya Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin:
https://maximum.com.tr/indir
www.isbank.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası bireysel Bankamatik Kartı, Maximum ve Maximiles özellikli kredi kartları kullanılarak kampanyaya dahil seçili platformlardan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Firma Listesi
RİOT GAMES
STEAM
SPOTIFY
TWİTCH
PLAYSTATİON NETWORK
EPIC GAMES
DİJİTAL KOD MARKET
ROBLOX

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, MaxiPara Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanya kapsamında olmayan dijital platform işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında hak ettiğiniz MaxiPuan’lar, kampanya tarihleri içerisinde kampanyaya dahil seçili platformlardan Maximum Kart ile yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Toplamı 100 TL altında olan harcamalarda, harcama tutarının %10’u, 100 TL üzeri harcamalarda, harcama tutarının %20’si kadar MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonraki 10 işgünü içerisinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 31 Aralık 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil seçili firmalarla özel bir anlaşma bulunmamakta olup Banka adına düzenlenen kampanyaya dahil edilmişlerdir.

KAMPANYAYA DAHİL PLATFORMLAR Amazon Prime Netflix BluTV Digiturk Bein Connect Gain Exxen

Firma Listesi RİOT GAMES STEAM SPOTIFY TWİTCH PLAYSTATİON NETWORK EPIC GAMES Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Dijital Platform Ödemelerinize MaxiPuan! [Netflix, Exxen, Spotify, BluTV, Disney+​, Amazon Prime, Gain, Bein, Steam, Epic]

Fırsat Süresiz
1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında seçili dijital dizi-film ve müzik...Daha Fazla

1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında seçili dijital dizi-film ve müzik platformlarından İş Bankası kartlarınızla yapacağınız ilk harcamanızda %50’si kadar; devam eden harcamanızda ise, %20’si kadar MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: İşcep veya Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası bireysel Bankamatik Kartı, Maximum ve Maximiles özellikli kredi kartları ve MaxiPara kartlar kullanılarak kampanyaya dahil seçili platformlardan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

Maximum Kart ile 1 Temmuz-30 Kasım 2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil seçili platformlardan harcaması olmayan, 1-31 Aralık 2022 kampanya dönemi içerisinde ilk kez yapılacak harcama için %50 MaxiPuan kazanılabilecektir.

Devam eden seçili platform harcamaları için %20 MaxiPuan kazanılmaktadır.

KAMPANYAYA DAHİL PLATFORMLAR​​​
Amazon Prime​
Netflix​
BluTV​
Digiturk​
Bein Connect​
Gain​
Disney Plus​
Exxen
Spotify

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, kampanya kapsamında olmayan dijital platform işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında hak ettiğiniz MaxiPuan’lar, kampanya tarihleri içerisinde kampanyaya dahil seçili platformlardan Maximum Kart ile yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dönemi içerisinde Maximum Kart ile kampanyaya dahil seçili dizi film platformlarından yapılan harcamalarda; 1 Temmuz-30 Kasım 2022 tarihleri arasında harcamasının olmadığı işyerlerinden yapılacak harcamanın %50’si, devam eden harcamalarının ise %20’si kadar MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonraki 10 işgünü içerisinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanım tarihi 28 Şubat 2023’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil seçili firmalarla özel bir anlaşma bulunmamakta olup Banka adına düzenlenen kampanyaya dahil edilmişlerdir.

KAMPANYAYA DAHİL PLATFORMLAR Amazon Prime Netflix BluTV Digiturk Bein Connect Gain Exxen

Firma Listesi RİOT GAMES STEAM SPOTIFY TWİTCH PLAYSTATİON NETWORK EPIC GAMES Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam, Epic, Playstation ve Xbox ödemelerinin Tosla Kart ile % 15’i bizden!

Fırsat Süresiz
Toslalılar oyun heyecanını ikiye katlar ve en kral indirimi kapar....Daha Fazla

Toslalılar oyun heyecanını ikiye katlar ve en kral indirimi kapar. Tosla kart ile oyun ödemelerinin %25’i iade. Hem de 3 ay boyunca.

 • Epic, Playstation, Steam, Xbox ve listedeki* yurt içi ve yurt dışı oyun kodlarında 30 Nisan’a kadar yapacağın ödemelerin %15’i Tosla hesabına iade edilir.
 • Unutma her ay için maksimum 15 TL’ye kadar iaden var.
 • 1’den fazla oyun platform alışverişinde iade alabilirsin, tabi üst sınırın 15 TL olduğunu unutma.
 • İadeler, hemen işlemden sonra yapılamayacak ama sen hiç merak etme iadeleri bir sonraki ayın 10. gününde hesabında görebilirsin. TL ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde bir sonraki ay geri alınacaktır.
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara Tosla Kart almalarını tavsiye et ki bu keyfi birlikte yaşayın. Kendi kart numaranı sakın kimseyle paylaşma 🙂
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
 • *Yurt içi ve yurt dışı geçerli oyun kodları listesi

Aköde Kamuya Açık Veri İçerir & Kişisel Veri İçermez
YURT DIŞI OYUN KODLARI YURT DIŞI OYUN PLATFORMLARI
XSOLLA XSOLLA
XSOLLA _ESHOP XSOLLA
XSOLLA _ROBLOX XSOLLA
XSOLLA _R6S XSOLLA
XSOLLA _STARDOLL XSOLLA
XSOLLA _MOUNT BLA XSOLLA
XSOLLA _HERO WARS XSOLLA
XSOLLA _TD2 XSOLLA
XSOLLA _PUBG XSOLLA
XSOLLA _CONTRACT WA XSOLLA
XSOLLA _THE NEW Z G XSOLLA
XSOLLA _MOPEIO XSOLLA
XSOLLA _EPIC GAMES XSOLLA
MICROSOFT*XBOX XBOX
MD.*UNIT.GAMES UNITGAMES
MICROSOFT*STORE STORE
STEAMGAMES.COM Steam
STEAMGAMES.COM 42595 Steam
STORE.STEAMP Steam
PAYTR. /STEAMLEVELMA Steam
STEAM PURCHASE Steam
STEAMGAMES.COM425952 Steam
PSP*STORE.MY.GAMES PSP
GOOGLE PROXIMA BETA Google
GOOGLE SUPERCELL Google
GOOGLE YOUNGJOY Google
GOOGLE ROBLOX Google
GOOGLE GARENA Google
GOOGLE ACTIVISION Google
GOOGLE ZYNGA INC Google
GOOGLE KONAMI Google
GOOGLE MINICLIP Google
GOOGLE MINECRAFT Google
GOOGLE EA MOBILE Google
GOOGLE GAMEBASICS Google
GOOGLE MCPEMASTER Google
GOOGLE GAME Google
GOOGLE GAMELOFT SE Google
GOOGLE ZUUKS GAMES Google
GOOGLE FIRST TOUCH Google
GOOGLE NORDEUS Google
GOOGLE WARNER BROS Google
GOOGLE KINGSGROUP Google
GOOGLE PLAYNETA LTD Google
GOOGLE GAME168 Google
GOOGLE FUN GAMES Google
GOOGLE KABAM GAMES Google
GOOGLE GAMEGOS Google
GOOGLE SMALL GIANT Google
GOOGLE FLYINGCOK Google
GOOGLE KING Google
GOOGLE KLAB INC Google
GOOGLE GAME PURCHAS Google
GOOGLE GAME INSIGHT Google
GOOGLE EPIC GAMES Google
GOOGLE GAME ALLIANC Google
GOOGLE GAME HIVE CO Google
GOOGLE GAMESTURE Google
GOOGLE GAMES2WIN Google
GOOGLE GAME FOCUS Google
GOOGLE GAMETION LTD Google
GOOGLE GAMES MARKET Google
GOOGLE GAMES Google
GOOGLE GAMEHOUSE Google
GOOGLE STORM AGE Google
GOOGLE GAMEFORGE Google
EPC*EPIC GAMES STORE EPC
EPC*FORTNITE EPC
EPİN
ZULA
PLAYSTATION
PUBG MOBILE
CODASHOP
G2A.COM
FANATICAL
MOJANG
GAMEFORGE EU
OASIS GAMES LIMITED
GTARCADE.COM
OFFGAMERS
WWW.SALAGAME.COM
HUAWEI SERVICES HK
GAIJIN GAMES
DMARKET.COM Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Oyunsever Toslalılara Epin ödemelerinde %15 iade! – Steam, LOL, PUBG, Valorant

Fırsat Süresiz
Toslayanlar oyun keyfini kesintisiz yaşasın diye Epin alışverişlerinin %15’i bizden!...Daha Fazla

Toslayanlar oyun keyfini kesintisiz yaşasın diye Epin alışverişlerinin %15’i bizden! Steam, LOL, PUBG, Valorant

Unutma, her ay maksimum 20 TL’ye kadar indirimden faydalanabilirsin.

Steam, LOL, PUBG, Valorant gibi popüler Epinlerde keyfini Tosla ile ikiye katla!

Kampanya Koşulları

 • Kampanyadan faydalanmak için Tosla uygulamasını indirmen ve kayıt olman gerekiyor.
 • Uygulamaya para yüklemek için bakiyene tıklayıp, kanallardan birini seçmelisin.
 • Oyun kodlarını almak için Tosla uygulamasında ana sayfadan Tosla>Öde>Oyun ödemeleri menüsüne gidip alışverişini tamamlayabilirsin.
 • Oyun kodları ile ilgili herhangi bir sorunun olduğunda Epin ile iletişime geçebilirsin.
 • İadeleri bir sonraki ayın 8. gününde hesabında görebilirsin.
 • TL ödül yüklemeleri harcanmadığı takdirde bir sonraki ay geri alınacaktır.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Bu kampanya başka oyun kampanyalarıyla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam Cüzdan Kodu Burgan Bank 100/50₺ Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Eğlence Fabrikası Sanat...Daha Fazla

Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Eğlence Fabrikası Sanat Ürünleri Danışmanlık Hizmetleri Tic. Ve San Ltd. Şti (Eğlence Fabrikası) iş birliği ile düzenlenmektedir.
100 TL değerinde Steam Cüzdan Kodu satın alanlar, 50 TL iade fırsatı yakalıyor. Kampanyadan, kampanya tarihleri boyunca yeni Burgan Dijital müşterisi olan ve mobil uygulama veya internet bankacılığı üzerinden kod satın alımı yapan kişiler faydalanabilir.

 • Kampanya sadece tek seferde 100 TL kod satın alımlarında geçerli olup, yapılacak maksimum iade tutarı 50 TL olacaktır. Bu dijital ürün sadece STEAM platformunda çalışmaktadır.
 • Kampanya 21 Aralık 2020 – 5 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya başvurusu için, kampanya tarihleri arasında www.burgan.com.tr ana sayfasında yer alan ilgili kampanyadaki “BURGAN DİJİTAL’E KATIL” butonuna tıklanarak, müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir.
 • Müşteri olma ve kod satın alma işlemlerini tamamlayan müşterilere, 50 TL değerindeki iade tutarı 6 Ocak – 13 Ocak 2021 tarihleri arasında, Burgan Bank Vadesiz TL hesaplarına yatırılır.
 • Bu kampanya Türkiye’de ikamet eden 18 yaş veya üstü kullanıcılar için geçerlidir.
 • Ürünler kargo veya posta ile gönderilmez. Satın alma detayı ile birlikte e-posta adresinize iletilmektedir.
 • Dijital kart ürünlerinde, platform oyunu ve oyun içi kod satışlarında, Türk Ticaret Kanunu 6502 ilgili maddesi uyarınca, ürün iadesi yoktur.
 • Bu dijital ürünü kullanmak için STEAM platformuna üye ve login olmanız ürün anahtarını girerek oyunları/hizmetleri uyumlu cihazınıza indirmeniz gerekir.
 • Fiyatlara KDV dahildir.
 • Kampanyadan ilk 450 başvuru yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya durdurma yetkisi Burgan Bank’a aittir.
 • Bu kampanyadan her bir katılımcı, bir kez yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Burgan Bank, kayıp, çalıntı veya izinsiz kullanılan kodlardan kaynaklanan kayıp ve zarardan sorumlu değildir.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik sorunlardan ve aksaklıklardan Burgan Bank sorumlu değildir.
 • Katılım koşullarını www.burgan.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
 • Burgan Bank ve Eğlence Fabrikası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CAYMA HAKKI

 • EF Digital Kartlar aracılığıyla satılan ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 gereği elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin Madde 9 – (1) kapsamında yer almamaktadır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Enpara Steam Harcamasına 25₺ İndirim [50/25₺]

Fırsat Süresi Doldu
30 Aralık 2021’e kadar her ay Steam üzerinden Enpara.com Kredi...Daha Fazla

30 Aralık 2021’e kadar her ay Steam üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız 50 TL ve üzeri ilk harcamanızın 25 TL’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için en az 2 fatura ödeme talimatınızın olması ve Enpara.com Kredi Kartı ekstre borcunuzun en az 1.000 TL olması yeterli!

Geçerlilik tarihi
01 Ocak 2021 – 31 Aralık  2021
Kimler kullanabilir?
Tüm Enpara.com Müşterileri

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için:
 • Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Steam üzerinden harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Steam harcaması yaptığınız ay kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 2.000 TL olması gerekir.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ocak – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında her ay Enpara.com Kredi Kartı ile Steam üzerinden yapılan 50 TL ve üzeri ilk harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Steam üzerinden yapılan harcamalarda ödeme yöntemi (Payment method) olarak “Mastercard ve Mastercard (BoaCompra/National)” seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Diğer ödeme yöntemleri ile yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için, Steam harcaması yaptığınız ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması, o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu faturalara ait en az birer ödeme kaydı bulunması ve o ay içinde kesilen Enpara.com Kredi Kartı ekstrenize ait ekstre borcunun en az 2.000 TL olması gerekir.
 • Örneğin; 15 Ocak’ta Steam üzerinden 75 TL’lik bir harcama yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Şubat’ta 25 TL iade alabilmeniz için, 1 Şubat’ta vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı, 1 – 31 Ocak tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan faturalarınız için en az birer adet ödeme kaydını ve Enpara.com Kredi Kartı’nızın Ocak ayında kesilen ekstresine ait ekstre borcunun en az 2.000 TL olduğunu görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya boyunca her ay 50 TL ve üzerinde yapılan ilk Steam harcaması için 25 TL iade yapılır. 50 TL altında ayrı ayrı yapılan harcamaların toplamı 50 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca toplamda en fazla 75 TL iade alınabilir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi durumunda, iptal/iade edilen ürün(ler) için kampanya iadesi kazanılmaz. Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmet(ler)in kısmi iade edilmesi ve bu iade sonrasında harcama tutarının 50 TL’nin altına düşmesi durumunda ise kampanya iadesi kazanılmaz.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili firmanın müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Steam harcamalarınızın 25 TL’si bizden! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ininal 75/10₺ Steam İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Steam’de 75 TL ve üzeri harcamana 10 TL hediye! 11...Daha Fazla

Steam’de 75 TL ve üzeri harcamana 10 TL hediye! 11 – 24 Ağustos arasında Steam’de 75 TL ve üzeri harcamana tam 10 TL hediye!

 • Kampanya 11 Ağustos 15:00 – 24 Ağustos 23:59 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • ininal Visa Kart’la tek seferde yapılan 75 TL ve üzeri Steam işlemlerinde geçerlidir.
 • Kampanya kullanıcı bazında geçerli olup, bir kullanıcı kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir
 • Kampanya kapsamında kazanılabilecek maksimum ödül 10 TL’dir.
 • Kampanyadan kazanılan ödüller, bir sonraki günün gecesi kartlara aktarılacaktır.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 4.000 kişi faydalanacaktır.
 • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
 • ininal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 • İptal ve iade durumlarında kampanyadan tekrar faydalanılamaz.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal sorumlu tutulamaz.
 • ininal kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • 1 Nisan 2021 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Playstationnetwork, Steamgames, Microsoft, Xsolla, Gameforge ve benzeri yurtdışı oyun platformlarında Visa logolu tüm bireysel ve ticari kredi, banka ve ön ödemeli kartlar ile yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir.
 • ininal VISA Kart ile kampanya döneminde yurtdışı oyun platformlarında (kumar, bahis ve diğer mevzuata aykırı sitelerde yer alanlar hariç) yapılacak her 300 TL üstü harcamaya 30 TL indirim verilecektir.
 • Apple App Store üzerinden yapılan satın almalar kampanya kapsamına dahil değildir.
 • Bir kart kampanya süresince birden fazla kez kullanılabilir ve en fazla 90 TL değerinde indirim kazanabilir.
 • Kazanılan indirim kampanya bitiş tarihinden sonraki 30 gün içinde Visa tarafından kart ekstresine ‘Visa Oyun İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CEPTETEB’liler Steam kış indirimine özel % 50 indirim kazanır!

Fırsat Süresi Doldu
CEPTETEB Kredi Kartın ile 30 TL ve üzeri Steam harcamalarına...Daha Fazla

CEPTETEB Kredi Kartın ile 30 TL ve üzeri Steam harcamalarına %50, toplamda 50 TL indirim seni bekliyor.

Nasıl Katılırım?

 • Kampanyaya CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda yer alan Kampanyalar sayfasından katılım gerçekleştirebilirsin.

Nasıl Kazanırım?

 • 30 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında Steam üzerinden yapacağın 30 TL ve üzeri harcamalarda %50 oranında, toplamda en fazla 50 TL indirim kazanabilirsin.

  Kampanya dahilinde kazanılan indirim 13 Ocak 2021’de Kampanyaya katıldığın CEPTETEB Kredi Kartına yansıtılacaktır.

Kampanyaya ait diğer bilgiler:

 • Kampanya 30.12.2020 00:01 – 10.01.2021 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya müşteri özelindedir ve bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanıp tüm kampanya şartlarını yerine getirmesi halinde maksimum 50 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyaya sanal kartlar dahildir.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya TEB Bonus Ticari kartlar, TEB Sade Kartlar ve banka kartları dahil değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde indirim yansıtılmayacaktır.
 • Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanamaz, ek kartların yaptıkları harcamalar asıl kartın harcamasına sayılacaktır.

CEPTETEB’lilere Steam'de %50 İndirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akbank FAV Epin % 10 İndirim – Epin.com.tr

Fırsat Süresi Doldu
kbank FAV'a özel 19 Ekim – 30 Kasım 2020 tarihleri...Daha Fazla

kbank FAV’a özel 19 Ekim – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Epin.com.tr’de %10 indirim!

 • 19 Ekim – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Epin.com.tr’de yapılacak alışverişine %10 indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
 • Akbank FAV’a dahil olarak kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları dahildir. Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dâhil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri tüm kartlarıyla kampanya süresince en fazla 100 TL indirim kazanabilir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya League of Legends, PUBG Mobil, Steam, Mobile Legends, Zula ve GooglePlay kartlarında geçerlidir.
 • Kazanılan indirimler ekstrenize/hesabınıza yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/akbank-fav-epin-kampanyasi.aspx Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Trendyol Steam Cüzdan Kodu ve E-Pin

Fırsat Süresiz
Trendyol'da komisyonsuz Steam Wallet Cüzdan Kodu[10₺, 20₺, 50₺, 100₺] PUBG...Daha Fazla

Trendyol’da komisyonsuz Steam Wallet Cüzdan Kodu[10₺, 20₺, 50₺, 100₺] PUBG UC, LOL RP, Twich prime gibi e-pin ürünleri almak için tıklayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Steam Özel Fırsat İndirimleri

Fırsat Süresiz
Steam'deki indirimli ürünlere göz atın!
Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

%5 Doremusic Yılın Son Fırsatları İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Yeni Yıl indirimlerine özel alışverişlerinizde %5... Detayını Gör
DORE24 Kodu Aç 
100% Başarılı

Arçelik Efsane Kasım Kaçırılmayacak Elektronik İndirim Fırsatları

Fırsat Süresiz
Arçelik’ten Elektronik Ürünlerde Kaçırılmayacak İndirim Fırsatları! https://www.arcelik.com.tr/search?q=%3A%3Akeywords%3Aarcelik-efsane-kasim-elektonik-kampanyasi Bitiş: 30.11.2023 –... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Beko Efsane Kasım Özel Küçük Ev Aletleri Fırsatları

Fırsat Süresiz
Beko Küçük Ev Aletlerinde Kasım Ayına Özel Fırsatlar! https://www.beko.com.tr/search?q=%3A%3Akeywords%3Abekodan-kucuk-ev-aletleri-kasim-kampanyasi https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:beko-efsane-kasim-elektonik-kampanyasi... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

%5 Doremusic Black Friday İndirim Kodu

Kod Süresiz
Doremusic kupon kodu ile Black Friday indirimlerine özel alışverişlerinizde %5... Detayını Gör
MEGA05 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Braun Shop Efsane Kasım İndirimi + 9 Taksit

Fırsat Süresiz
Black Friday, Braun ve Oral-B Ürünlerini Braunshop.com.tr’de Keşfedin! Efsanevi Black... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır.


🟩 Steam indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Steam indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Steam indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Steam kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Steam promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.