Storytel ödemelerinin % 50’si Tosla’dan!

Fırsat Süresi Doldu
Nerede olursa olsun kitapsız yapamayan Toslalılara, Tosla Kart ile Storytel...Daha Fazla

Nerede olursa olsun kitapsız yapamayan Toslalılara, Tosla Kart ile Storytel web sitesi üzerinden yaptıkları harcamaların %50’si Tosback ile anında iade.

 • Storytel web sitesi üzerinden 30 Nisan’a kadar Tosla Kart’ını kayıt edip kendi üyelik ödemeni yaptığında, Tosla Kart’tan geçen ödemenin %50’si Tosla hesabına iade edilir.
 • Unutma, her ay maximum 15 TL’ye kadar indirimden faydalanabilirsin.
 • Storytel web sitesi üzerinden satın alarak oluşturduğun aboneliği, Storytel mobil uygulamasında ilgili alanlara kullanıcı bilgilerini girerek kullanabilirsin.
 • İadeyi işlemden sonra Tosla hesabında görebilirsin.
 • Yeni Storytel üyelerinin 14 günlük deneme süresi bulunmaktadır, 29,99 TL’lik aylık abonelik ücreti deneme süresinin sonunda Tosla Kart’tan çekilecektir. Kampanya geçerlilik süresi sona erdikten sonra yansıtılacak olan abonelik ücretinde kampanyadan yararlanamazsın.
 • Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken Tosla hesabından teyit amaçlı 1 TL çeker, bu tutarı 3 gün içinde Tosla hesabına iade eder.
 • Hediye TL’leri hiç kullanmadığın takdirde 1 ay içinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!
 • Arkadaşlarının da faydalanmasını istiyorsan onlara hemen Tosla Kart almalarını tavsiye et ve bu keyfi onlarla birlikte yaşa. Kendi kart numaranı sakın kimselerle paylaşma.
 • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Storytel Ücretsiz 14 Gün Deneme – Sesli Kitaplar

Fırsat Süresiz
Binlerce sesli kitap ve e-kitap telefonunda ve tabletinde. İlk 14...Daha Fazla

Binlerce sesli kitap ve e-kitap telefonunda ve tabletinde. İlk 14 gün ücretsiz dinle! Ayda sadece ₺34,99 web sitesine özel ₺29,99. STORYTEL’İ ŞİMDİ DENE Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Enpara Storytel harcamalarınızın % 50’si bizden!

Fırsat Süresi Doldu
31 Aralık 2021’e kadar Storytel web sitesi üzerinden Encard veya...Daha Fazla

31 Aralık 2021’e kadar Storytel web sitesi üzerinden Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız 29,99 TL’lik aylık abonelik ücreti harcamanızın %50’si bizden!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için Encard veya Enpara.com Kredi Kartı’nız ile Storytel web sitesi üzerinden 29,99 TL’lik aylık abonelik ücreti harcaması yapmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Mart – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Encard veya Enpara.com Kredi Kartı ile Storytel web sitesi üzerinden yapılan aylık abonelik ücreti veya 1 aylık hediye kartı harcamaları için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Storytel mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni Storytel üyelerinin 14 günlük deneme süresi bulunmaktadır, 29,99 TL’lik aylık abonelik ücreti bu sürenin sonunda kartınıza otomatik olarak yansıtılır, bu ücretin iptal veya iadesi mümkün olmamaktadır. 14 günlük deneme süresi sona ermeden aboneliğinizi iptal etmeniz durumunda kartınızdan herhangi bir ücret tahsil edilmez.
 • Storytel web sitesi üzerinden satın alınan abonelikler veya hediye kartları Storytel mobil uygulaması üzerinden giriş yapılarak da kullanılabilir.
 • Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken kartınızdan teyit amaçlı ve geçici olarak 1 TL çekilir, bu tutar 3 gün içinde kartınıza iade edilir.
 • Kampanya boyunca her ay sadece 29,99 TL tutarındaki ilk harcama için %50 iade kazanılır. Aylık maksimum 15 TL, kampanya bitimine kadar ise toplamda en fazla 45 TL iade alınabilir.
 • Kazanılan iadeler bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com ve Storytel, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Obilet’ten Bilet Alana 20 Gün Bedava Storytel!

Fırsat Süresiz
Obilet.com’dan uçak bileti veya otobüs biletini al, sana özel Storytel'i...Daha Fazla

Obilet.com’dan uçak bileti veya otobüs biletini al, sana özel Storytel’i ilk 20 gün ücretsiz deneyimleme fırsatını kaçırma!.
Kampanya Kuralları ve Koşulları
Bu kampanya 1 Haziran 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan yalnızca Obilet.com’dan uçak bileti ya da otobüs bileti alıp Storytel’i ilk kez deneyimleyecek olan kişiler yararlanabilir. Bu kampanya, mevcut Storytel aboneleri ve daha önce Storytel’de ücretsiz deneme aboneliği başlatanlar için geçerli değildir.

1 Haziran 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Obilet.com’dan alacağın kampanya kodunu, Obilet.com’un yönlendirdiği Storytel web sitesindeki kampanya özel sayfasında kullanarak Storytel üyeliği oluşturup, ücretsiz deneme süreni başlatabilirsin. . Bu kampanya Storytel Sınırsız abonelik planını kapsar. Storytel’in diğer abonelik planları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet.com’dan alınan otobüs ya da uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve kullanıcının obilet.com’a kayıt olurken kullandığı cep telefonuna SMS olarak gönderilir.

Storytel mobil uygulaması üzerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Obilet.com’un yönlendirdiği link üzerinden oluşturduğun Storytel web sitesi üyeliği kullanıcı bilgilerini ilgili alana girerek Storytel mobil uygulamasında kullanabilirsin. Storytel’in abonelik hizmeti kapsamında web üzerinden bir dinleme ve okuma deneyimi bulunmamaktadır.

Storytel Sınırsız abonelik planına göre 20 günlük deneme süren bittiğinde, aylık abonelik ücreti, bu sürenin sonunda kredi kartına otomatik olarak yansıtılır, bu ücretin iptal veya iadesi mümkün olmamaktadır. Kampanya kapsamında verilen ilk 20 günlük deneme süresi sona ermeden aboneliğini iptal etmen durumunda kartından herhangi bir ücret tahsil edilmez.

Storytel web sitesi üzerinden abonelik oluştururken kartından teyit amaçlı ve geçici olarak 1 TL çekilir, bu tutar 3 iş günü içinde kartına iade edilir.

Kampanya kapsamında satın alınan Storytel aboneliği ile ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti [email protected] adresine e-posta göndererek iletebilirsin.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir.

Kampanya 100.000 kod ile sınırlıdır.

obilet.com ve Storytel, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Obilet'ten Bilet Alana 20 Gün Ücretsiz Storytel! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Sesli kitapların dünyasını keşfet. Binlerce sesli kitap ve e-kitap telefonunda ve tabletinde. İlk 14 gün ücretsiz dinle! Ayda sadece ₺34,99 web sitesine özel ₺29,99

SESLİ KÜTÜPHANEN CEBİNDE!
En güncel, en çok okunan kitaplardan, zamansız klasiklere, kişisel gelişimden iş kitaplarına binlerce sesli kitap ve e-kitap parmağının ucunda. Dünyanın her yerinde, günün her saatinde sesli kütüphanen hep yanında.

STORYTEL’DE HER ZAMAN SENİ BEKLEYEN İYİ BİR KİTAP VAR.
Storytel dünyasında sınır yok!
İstediğin kitabı, istediğin kadar dinleyebilir ve okuyabilirsin. Cihazına indirdiğin sesli kitaplar ve e-kitaplar, internet bağlantısına ihtiyacın olmadan, çevrimdışı olarak yanında. Zengin kütüphanemizde her yaştan, her insan için mutlaka bir kitap var.
Storytel; akıllı telefonundaki en iyi kitap deneyimi.

Dünyanın en büyük abonelik bazlı sesli kitap ve e-kitap servislerinden biri olan Storytel, dünya çapında kullanıcılarına 500.000’den fazla kitap sunmaktadır. Vizyonumuz, herkes tarafından, her yerde ve her zaman dinlenecek harika kitap ve içeriklerle dünyayı daha hoşgörülü ve yaratıcı bir yer haline getirmektir.

Storytel streaming hizmetlerini Storytel ve Mofibo markaları altında vermektedir. Storytel yayıncılık tarafında ise Norstedts, People’s Press ve Gummerus gibi prestijli Nordik yayınevleri ve sesli kitap yayıncısı Storyside şirketi ile faaliyet göstermektedir.

Genel merkezi İsveç – Stockholm’de bulunan Storytel, 20’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Ünvanı:
Storytel Turkey Yayıncılık Hizmetleri A.Ş.

Adres:
Maslak Mahallesi, Bilim Sokak,
Sun Plaza Apt., No: 5A/19
34398 Sarıyer İstanbul

Elektronik Posta Adresi:
[email protected]


🟩 Storytel indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Storytel indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Storytel indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Storytel kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Storytel promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.