Stradivarius % 50 İndirimli Outlet Ürünleri [Özel Fiyatlar]

Fırsat Süresiz
Stradivarius outlet indirimli özel fiyatlı ürünlerini görmek için tıklayın! Özel...Daha Fazla

Stradivarius outlet indirimli özel fiyatlı ürünlerini görmek için tıklayın! Özel fiyatlar bölümünde ayakkabı, giyim ve aksesuarlar %50’ye varan daha ucuz!

https://www.stradivarius.com/tr/kad%C4%B1n/giyim/%C3%BCr%C3%BCne-g%C3%B6re-al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9F/%C3%B6zel-fiyatlar-c1020096049.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius’ta Yeni Ürünler | Hemen Keşfet

Fırsat Süresiz
Stradivarius yeni ürünlerini görmek için tıklayın, hemen ulaşın! https://www.stradivarius.com/tr/kad%C4%B1n/yeni-c1020093511.html...Daha Fazla

Stradivarius yeni ürünlerini görmek için tıklayın, hemen ulaşın!

https://www.stradivarius.com/tr/kad%C4%B1n/yeni-c1020093511.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximum Kartla Stradivarius’ta 200TL İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum...Daha Fazla

5 Aralık 2023 – 5 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Stradivarius’da yapacağınız 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL İndirim!

Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin:

Maximum Mobil/indir
İşCep/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya Maximum anlaşmalı Stradivarius mağazalarından yapılacak 1.250 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Kampanya sadece fiziki mağazalarda geçerlidir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

ITX Turkey Perakende İthalat İhracat LTD. ŞTİ. ve Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/maximumdan-stradivariusda-indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Stradivarius Black Friday Kasım İndirimi

Fırsat Süresiz
Stradivarius Black Friday indirimleri 23 Kasım'da başlıyor! Stradivarius Friday: Sepetini...Daha Fazla

Stradivarius Black Friday indirimleri 23 Kasım’da başlıyor! Stradivarius Friday: Sepetini 🕖 hazırlamak için son saatler!

23 KASIM PERŞEMBE 17.00 UYGULAMADA – 18.00 WEB’DE 24 CUMA MAĞAZALARDA

999 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERE ÜCRETSİZ KARGO*Mağazaya ücretsiz teslimat ve iade

Kampanya 23.11.23 saat 17.00’de uygulamada, saat 18.00’de mobil ve masaüstü web sitesinde başlar ve 24.11.23 saat 23.59´da sona erer. Kampanya yalnızca seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
*Ücretsiz kargo sadece hiçbir indirimin uygulanmadığı yeni koleksiyon ürünlerinde geçerlidir.

SEPET HAZIRLAMA ADIMLARI HESABINA GİRİŞ YAP (YA DA BİR HESAP OLUŞTUR) İSTEDİĞİN TÜM PARÇALARI SEPETİNE EKLE UYGULAMAYI YARIN 17.00’DA AÇ VE ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA! SEPETİNİ HAZIRLA

https://www.stradivarius.com/tr/kad%C4%B1n/black-friday/black-friday-in-en-iyileri-n2575

STRADIVARIUS FRIDAY Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius’ta 150 TL Worldpuan! Üstelik 6 taksit!

Fırsat Süresi Doldu
1.100 TL ve üzeri Stradivarius alışverişinize 150 TL Worldpuan fırsatını...Daha Fazla

1.100 TL ve üzeri Stradivarius alışverişinize 150 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın!

 • World Mobil kampanyası kapsamında 16-31 Ekim tarihleri arasında Stradivarius fiziki mağazalarından tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 1.100 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır. İlgili markanın sanal mağazası ve mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Ayrıca Joker Vadaa menüsü üzerinden bireysel kredi kartları ile yapılacak 750 TL ve üzeri alışverişlerde +3 ek taksit sunulacak olup en fazla 6 taksitli işlem yapılabilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Kasım 2023 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 7 Aralık 2023’tür. Kullanılmayan puanlar 8 Aralık 2023’te geri alınacaktır.
 • Business kartlar, Eko Kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir. Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve ITX Turkey Perakende İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 16-31 Ekim 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.

Stradivarius’ta 150 TL Worldpuan! Üstelik 6 taksit!

https://www.worldcard.com.tr/kampanyalar/stradivariusta-150-tl-worldpuan-ustelik-6-taksit-30001050001/30001050001 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius STR Teen Koleksiyonu

Fırsat Süresiz
Stradivarius STR Teen Koleksiyonu 159,95₺'den başlayacak fiyatlarla! https://www.stradivarius.com/tr/kadin/str-teen-n2283...Daha Fazla

Stradivarius STR Teen Koleksiyonu 159,95₺’den başlayacak fiyatlarla!

https://www.stradivarius.com/tr/kadin/str-teen-n2283

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Stradivarius Black Friday İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Stradivarius BLACK FRIDAY: Uygulamada %40'a varan oranda Mutlu Black Friday!...Daha Fazla

Stradivarius BLACK FRIDAY: Uygulamada %40’a varan oranda Mutlu Black Friday!
Mobil uygulamamız sende varsa promosyona herkesten önce erişebilirsin: Bu indirimin keyfini çıkar!

HER ŞEY 30% ELBİSELER TRİKO GÖMLEKLER KABANLAR VE CEKETLER BİJUTERİ 40% İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

*Promosyonlarımız stoklarla sınırlıdır. Indirim 18:00 (APP) 20:00 (WEB) 24/11’de başlayarak 23:59 25/11’de bitecektir.***Parti koleksiyonu Black Friday 2022 promosyonlarına dahil değildir.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Trendyol Stradivarius Promosyonu- Büyük Sonbahar İndirimi

Fırsat Süresiz
Trendyol'da Stradivarius butiğinden yapacağınız alışverişlerde %40'a varan kış indirimi sağlar!...Daha Fazla

Trendyol’da Stradivarius butiğinden yapacağınız alışverişlerde %40’a varan kış indirimi sağlar! Seçili ürünlerde %40’a varan indirim1 Yeni sezon ürünlerde bu fırsatı ve dahasını Trendyol’da kaçırma!

%40 Trendyol Stradivarius Promosyonu- Büyük Kış İndirimi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Stradivarius’da 30 TL İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 2 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Stradivarius...Daha Fazla

Axess’e özel 2 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Stradivarius mağazaları veya www.stradivarius.com ’dan yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL indirim!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın!

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel Stradivarius mağazaları veya www.stradivarius.com ’dan 2 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında 250 TL ve üzeri ilk alışverişe 30 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free kartları dahildir. Neo ve Akbank Kart, Ticari kartlar, Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar ve sanal kartlar kampanya kapsamındadır. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki indirim yüklemeleri banka tarafından yapılacaktır.
 • Kampanya, müşteri bazındadır. Bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 30 TL indirim kazanabilecektir. Chip-para kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan indirimler ekstrenize yansıtılacaktır. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius’da % 70’e Varan İndirim Başladı! [Bu Yılın İndirimi]

Fırsat Süresiz
Stradivarius’da %70’e varan indirim şimdi başladı, bu fırsatı kaçırma! Daha...Daha Fazla

Stradivarius’da %70’e varan indirim şimdi başladı, bu fırsatı kaçırma! Daha fazla beklemene gerek yok: Haftalardır arzuladığın ürünlerle gardırobunu yenile. İNDİRİMLİ ÜRÜNLER SENİ BEKLİYOR! Stradivarius’da son indirim dalgası! %70’e varan indirimler kaçmaz! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius % 40 İndirim Kampanyası! ✨

Fırsat Süresiz
Stradivarius'da %40'a varan indirim başladı! Yeni koleksiyon %40 indirimli! 139...Daha Fazla

Stradivarius’da %40’a varan indirim başladı! Yeni koleksiyon %40 indirimli!

139 TL ve üzeri siparişlere ücretsiz kargo!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius Elbiselerde % 50 İndirim

Fırsat Süresiz
Stradivarius’da elbiseler %50'ye varan indirimde. İNDİRİMLİ ÜRÜNLER SENİ BEKLİYOR! Stradivarius...Daha Fazla

Stradivarius’da elbiseler %50’ye varan indirimde. İNDİRİMLİ ÜRÜNLER SENİ BEKLİYOR!

Stradivarius Kabanlar %30

https://www.stradivarius.com/tr/kad%C4%B1n/giyim/%C3%BCr%C3%BCne-g%C3%B6re-al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9F/elbi%CC%87se/t%C3%BCm%C3%BCn%C3%BC-g%C3%B6r-c1020035501.html

https://www.stradivarius.com/tr/kad%C4%B1n/giyim/%C3%BCr%C3%BCne-g%C3%B6re-al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9F/kaban-c1020192002.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius Kaban ve Ceketlerde % 30 İndirim – Mont Kampanyası

Fırsat Süresiz
Stradivarius’da kabanlarımızda ve ceketlerimizde indirim yaptık. Kabanlar, biker’lar, blazer’lar. Ayrıca...Daha Fazla

Stradivarius’da kabanlarımızda ve ceketlerimizde indirim yaptık. Kabanlar, biker’lar, blazer’lar. Ayrıca tüm elbiseler de indirimde. Bazıları %30’a varan indirimli! İNDİRİMLİ ÜRÜNLER SENİ BEKLİYOR! Sonbahar modu mu? Trendleri belirleyecek en iyi kabanları sunuyoruz!

Stradivarius Kabanlar %30

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Stradivarius Sweatshirt ve Gömleklerde % 30 İndirim

Fırsat Süresiz
Stradivarius’da gömleklerde ve sweatshirtlerde %30'a varan indirim sağlar! İNDİRİMLİ ÜRÜNLER...Daha Fazla

Stradivarius’da gömleklerde ve sweatshirtlerde %30’a varan indirim sağlar! İNDİRİMLİ ÜRÜNLER SENİ BEKLİYOR!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Inditex İndirimi Bu Yıl Ne Zaman?

Fırsat Süresiz
Bershka, Zara, Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Stradivarius gibi...Daha Fazla

Bershka, Zara, Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Stradivarius gibi sevilen markaların adresi Inditex Grubu 2022 İlkbahar-Yaz indirimi 23 Haziran 2022 itibariyle başladı.

Inditex Black Friday indirimi 24 Kasım 18.00’da başlıyor.

Sonbahar-Kış ürünlerinde 5-21 Ocak arasında Büyük Kış indirimi başlıyor.

Pull & Bear, Bershka, Stradivarius, Oysho, Massimo Dutti - Büyük Yaz İndirimi

Daha Az

Hemen Al
38% Başarılı

Stradivarius 99₺ Üzeri Bedava Kargo

Fırsat Süresiz
99 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
Hemen Al
100% Başarılı

MaxiPara Kart’ınıza 100TL MaxiPuan! [150/10₺] GittiGidiyor, Hepsiburada, N11, A101 ve E-Ticaret Siteleri

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve...Daha Fazla

1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her fiziki alışverişinize ya da seçili firmalardan yapacağınız e-ticaret harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanın!

Bankamız müşterisi olmasanız da Maxipara Kart’ı Maximum Mobil’den ücretsiz ve kolayca hemen alabilir, anında kullanmaya başlayarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanyaya yalnızca MaxiPara Kart’ı olan kişiler katılım sağlayabilir.
MaxiPara Kart’a Maximum Mobil içerisinde yer alan Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek başvurabilirsiniz.

SEKTÖR FİRMA
E-TİCARET 3DÖRTGEN
E-TİCARET ABDULLAHKİGİLİ.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ACCOUCHEE
E-TİCARET ADDAX.COM.TR
E-TİCARET ADL.COM.TR
E-TİCARET AKER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ALANYAZI
GÖRDÜM ALDIM ALİ GÖDE ŞALGAM
E-TİCARET ALTINCI CADDE
E-TİCARET ALTINCI CADDE-HEPSİPAY
E-TİCARET ALTINYILDIZCLASSICS.COM
E-TİCARET ANADOLUJET.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE TEKNOLOJİ (USA)
E-TİCARET ARCELİK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ARİFOĞLU
E-TİCARET ARMAGANOYUNCAK.COM.TR
E-TİCARET ARMİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM ARNETTA
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI TROY
GÖRDÜM ALDIM ARZUM
E-TİCARET ARZUM.COM.TR
E-TİCARET ATASUNOPTİK.COM.TR
E-TİCARET AVON KOZMETİK ÜRÜN.SAN.AŞ
E-TİCARET AVVA.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM AYAKKABI ONLİNE
E-TİCARET AYAKKABİDUNYASI.COM.T
E-TİCARET BABIL.COM
E-TİCARET BAMBİSTORE.COM.TR
E-TİCARET BARCİN. COM
GÖRDÜM ALDIM BAŞAK SİEMENS
E-TİCARET BBM MORHİPO İSTANBUL ŞUBESİ
E-TİCARET BENETTON.COM.TR
E-TİCARET BERSHKA.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM BESLENX
E-TİCARET BEYMEN.COM
E-TİCARET BGSTOREONLİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM BİKE AND OUTDOOR
E-TİCARET BİLETİX BİLET DAĞIT.TİC.
E-TİCARET BİTAKSİ.COM
E-TİCARET BLUTV.COM.TR
E-TİCARET BOOKSHOP.GORDIONAKADEMI.COM
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM BRAUN
GÖRDÜM ALDIM BRİTA
GÖRDÜM ALDIM BROWNİES
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
E-TİCARET CACHAREL.COM.TR
E-TİCARET CAMPER.COM
GÖRDÜM ALDIM CEYO
E-TİCARET CEYO.COM.TR
E-TİCARET CICEKMARKET.COM
E-TİCARET CIVILIM.COM
E-TİCARET COLINS.COM.TR
E-TİCARET COOKPLUS.COM
E-TİCARET CORENDONAİRLİNES.COM
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E-TİCARET DECATHLON.COM.TR
E-TİCARET DEFACTO.COM.TR
E-TİCARET DEICHMANN.COMTR
E-TİCARET DENİZBUTİK.COM
E-TİCARET DERIMOD.COM.TR
E-TİCARET DERMOECZANEM.COM
GÖRDÜM ALDIM DERMOKOZMETİKA
GÖRDÜM ALDIM DERMOMARKET
E-TİCARET DERMOMARKET.COM
E-TİCARET DESA.COM. TR
E-TİCARET DIVARESE.COM.TR
E-TİCARET DNBTURKEY.COM
E-TİCARET DOGOSTORE.COM
E-TİCARET DOLAP.COM
E-TİCARET E-BEBEK.COM
E-TİCARET E-FİNSPOR.COM
E-TİCARET EGANBA.COM
GÖRDÜM ALDIM E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM EKOL
GÖRDÜM ALDIM ELECTROLUX
E-TİCARET ELLESHOES.COM
E-TİCARET EMEKKİTAP.COM
E-TİCARET ENGLISHHOME.COM.TR
E-TİCARET E-REYON
E-TİCARET ETSTUR.COM
E-TİCARET EVESHOP.COM.TR
E-TİCARET EVKUR.COM.TR
E-TİCARET EVMANYA
E-TİCARET EVMANYA-HEPSİPAY
E-TİCARET EYUPSABRİTUNCER. COM
E-TİCARET FAIKSONMEZ.COM.TR
E-TİCARET FARMASİ.COM.TR
E-TİCARET FLO.COM. TR
E-TİCARET FLORMAR.COM.TR
E-TİCARET FLPTR.COM
E-TİCARET FLYPGS.COM
GÖRDÜM ALDIM FOTOMAX
E-TİCARET GAP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM GENPA
E-TİCARET GETİR.COM
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
GÖRDÜM ALDIM GLOBAL STORE
GÖRDÜM ALDIM ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM GPN GÖRDÜM ALDIM
E-TİCARET GRATİS.COM
E-TİCARET GREYDER.COM
E-TİCARET GURAL.COM.TR
E-TİCARET GUSTOESHOP.COM
GÖRDÜM ALDIM GÜRBÜZLER KURUYEMİŞ
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
E-TİCARET GÜRGENÇLER.COM.TR
E-TİCARET HEPSIBURADA
GÖRDÜM ALDIM HEPSİ BAHÇEMDEN ALİ ALTAY
GÖRDÜM ALDIM HEPSİSONY
E-TİCARET HERYERDEPİLATES.COM
GÖRDÜM ALDIM HIZ YAYINLARI
E-TİCARET HOTİC.COM.TR
E-TİCARET IDEFIX.COM
E-TİCARET IKEA.COM.TR
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET INKILAP.COM
E-TİCARET IPEKYOL.COM.TR
E-TİCARET ISTANBULKITAPCISI.COM
GÖRDÜM ALDIM İMAM ÇAĞDAŞ
E-TİCARET İSTEGELSİN
GÖRDÜM ALDIM İŞ KÜLTÜR
E-TİCARET İŞ KÜLTÜR WEB
GÖRDÜM ALDIM İZMİRDENİSTE
E-TİCARET JIMMYKEY.COM
E-TİCARET JOKER. COM.TR
E-TİCARET JOLLYTUR.COM
GÖRDÜM ALDIM KADINLARINELİNDEN
E-TİCARET KAFT.COM
GÖRDÜM ALDIM KAHVECİNİZ
E-TİCARET KAHVEDUNYASI.COM
GÖRDÜM ALDIM KAPPA
E-TİCARET KEMALTANCAONLİNE.COM
E-TİCARET KIGILI.COM
E-TİCARET KIPLINGTR.COM
E-TİCARET KIRMIZI KEDİ
E-TİCARET KITAPSATISIONLINE.COM
E-TİCARET KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş.
GÖRDÜM ALDIM KİTAPKOLİK
E-TİCARET KİTAPYURDU YAY. VE İLET.AŞ.
GÖRDÜM ALDIM KLİKKOLİK
E-TİCARET KLİNİSYEN. COM
E-TİCARET KOCTAS.COM.TR
E-TİCARET KORAYSPOR. COM
GÖRDÜM ALDIM KORKMAZ
E-TİCARET KORKMAZSTORE.COM.TR
E-TİCARET KOTON.COM
GÖRDÜM ALDIM KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM KURUTATLAR
E-TİCARET KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş.
E-TİCARET LCWAİKİKİ. COM
GÖRDÜM ALDIM LEBLEBİM
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET LENSMARKET.COM
E-TİCARET LESCON.COM.TR
E-TİCARET LOFT.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM LOHUSAM
E-TİCARET MACFİT.COM.TR
E-TİCARET MADAMECOCO.COM
GÖRDÜM ALDIM MAGNOLİA PUZZLE
GÖRDÜM ALDIM MALATYA PAZARI
E-TİCARET MARKSANDSPENCER.COM.TR
E-TİCARET MASSIMODUTTI.COM/TR
E-TİCARET MAVI.COM
E-TİCARET MAXIMUM MOBIL DİJİTAL KOD MARKET
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
GÖRDÜM ALDIM MEGUİARS
E-TİCARET MENDOS.COM.TR
E-TİCARET MİGROS SANAL
GÖRDÜM ALDIM MİNİSO
E-TİCARET MİNİSO.COM.TR
E-TİCARET MODANISA.COM
E-TİCARET MODASELVIM.COM
GÖRDÜM ALDIM MONİBOSTAN
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
E-TİCARET MUDO .
E-TİCARET N11
E-TİCARET N11
GÖRDÜM ALDIM NATURELKA
E-TİCARET NAUTİCA-TR.COM
GÖRDÜM ALDIM NETHOUSE
E-TİCARET NETWORK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM NEZİH
E-TİCARET NEZİH KİTAP KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET NEZİH.COM.TR
E-TİCARET OCCASION.COM.TR
E-TİCARET ODAKITAP.COM
E-TİCARET ONLİNE.A101.COM.TR
E-TİCARET ONLİNE.BAUHAUS.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM ORAL-B
E-TİCARET ORIFLAME.COM.TR
E-TİCARET OXXO.COM. TR
E-TİCARET OYSHO.COM/TR
E-TİCARET ÖZDİLEKTEYİM MAĞAZA
GÖRDÜM ALDIM PACHA CİPS
E-TİCARET PANCO.COM.TR
E-TİCARET PASABAHCEMAGAZALARİ.COM
GÖRDÜM ALDIM PASTIRMACI HAYRULLAH
E-TİCARET PENTİ.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM PETZZSHOP
E-TİCARET PIERRECARDIN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM POPSOCKETS
E-TİCARET PORLAND.COM.TR
E-TİCARET PORSELENSEPETI.COM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PULLANDBEAR.COM/TR
E-TİCARET RAMSEY.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM RAZORUS
E-TİCARET REEBOK.COM.TR
E-TİCARET ROMAN HAZIR GİYİM VETEKSTİL SANAYİ TİC.
E-TİCARET ROSSMANN.COM.TR
E-TİCARET SAATVESAAT.COM. TR
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM-İYZİCO
E-TİCARET SAMSONİTE.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM SARF MARKET
E-TİCARET SCLSTORE.COM
GÖRDÜM ALDIM SCOOTER AYAKKABI
E-TİCARET SEFAMERVE.COM
E-TİCARET SETRE.COM
E-TİCARET SEVIL.COM.TR
E-TİCARET SHOP.LACOSTE.COM.TR/
E-TİCARET SHOP.MIELE.COM.TR
E-TİCARET SHOP.SAMSUNG.COM
E-TİCARET SHOP.VAKKORAMA.COM. TR
E-TİCARET SILKANDCASHMERE.COM
E-TİCARET SİNEKSEKİZ.COM
E-TİCARET SPX.COM.TR
E-TİCARET STRADIVARIUS.COM/TR
E-TİCARET SUNEXPRESS.COM.TR
E-TİCARET SUPERSTEP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ŞEKEROĞLU ONLİNE
E-TİCARET TAC.COM.TR/SATİS
E-TİCARET TANTITONI.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TANTİTONİ
E-TİCARET TATİLBUDUR.COM
E-TİCARET TCHİBO.COM.TR
E-TİCARET TEFALSHOP.COM.TR
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
E-TİCARET TEMIZMAMA.COM
E-TİCARET TERGAN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TESBİHHANE
E-TİCARET THEBODYSHOP.COM.TR
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET TOZLU.COM.TR
E-TİCARET TR.GANT.COM
E-TİCARET TR.USPOLOASSN. COM
GÖRDÜM ALDIM TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM TROY
GÖRDÜM ALDIM TSFMARKET
E-TİCARET TUGBAVENN.COM
E-TİCARET TURKISHAIRLINES.COM
E-TİCARET TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞ.PAZ. A.Ş.
E-TİCARET UNDERARMOUR.COM.TR
E-TİCARET VAKKO.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
E-TİCARET VESTEL.COM.TR
E-TİCARET VIVENSE.COM
E-TİCARET WATSONS.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTION.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTİON.COM.TR
E-TİCARET WELDERWATCH.COM
GÖRDÜM ALDIM XİAOMİ
E-TİCARET YALI SPOR
GÖRDÜM ALDIM YARGI BASIM
E-TİCARET YARGİCİ.COM
E-TİCARET YATSAN.COM
E-TİCARET YEMEKSEPETİ.COM
E-TİCARET YOLCU360.COM
E-TİCARET ZARA.COM/TR
E-TİCARET ZARAHOME.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM ZEG (DODOMAMA)
E-TİCARET ZENPIRLANTA.COM
GÖRDÜM ALDIM ZEST AYVALIK
* E-ticaretten yapılarak ve kampanyaya dahil sayılacak işlemler için yalnızca yukarıdaki
firmaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil sayılacaktır.
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca yukarıda yer alan Gördüm
Aldım mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların
Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Alışveriş Kuponları

% 40 Hepsiburada Signal Sepet İndirimi: 167,94TL White Now 4 Adet

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Signal Diş Macunlarında 50 TL Üzeri Sepette %40 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

499TL Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Fırsat Süresiz
Hepsiburada Mercusys ME30 1200 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici https://www.hepsiburada.com/mercusys-me30-1200-mbps-kablosuz-menzil-genisletici-pm-HBC000003KFUF?magaza=Hepsiburada https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/ag-modem-urunlerinde-firsatlar... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

400TL’ye 100TL Amazon Yeni Üye İndirim Kodu – Mobil

Kod 1 ay kaldı
Amazon.com.tr yeni üyelere özel 100 TL indirim linki burada! 400... Detayını Gör
MOBIL100 Kodu Aç 
15% Başarılı

100TL Hepsiburada Güneş Kremi Kupon Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada Yazı getiren fırsat! Güneş bakım ürünlerinde YAZ100 koduyla 600... Detayını Gör
YAZ100 Kodu Aç 
100% Başarılı

700TL’ye 100TL Hepsiburada Mayıs Kupon Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada'da 700/100 TL indirim kodu: MAYIS100 Aktif Seçili Gıda ve... Detayını Gör
MAYIS100 Kodu Aç 
100% Başarılı

İspanyol moda perakende markası Stradivarius, Zara, Bershka ve Massimo Dutti gibi markaların sahibi olan Inditex grubunun bir parçasıdır.

Stradivarius, 1994 yılında kurulmuş bir kadın perakende moda markasıdır ve daha sonra 1999 yılında Inditex Group’un bir parçası olmuştur. Dünya çapında 75 ülkede 900’den fazla mağazası bulunuyor.

Stradivarius, her kadının kendi kişisel stilini bulmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu nedenle Stradivarius, trend bir yaşam tarzına sahip, moda, stil ve yaratıcılık tutkusunu her gün dolu dolu yaşayan kadınlara geniş bir giyim, ayakkabı ve aksesuar yelpazesi sunuyor.

ESİN KAYNAĞI OLMAK İÇİN BİZE İLHAM VERİYOR

20-35 yaş arası genç kadınlar için mükemmel olan ürünlerimiz, hem günlük stillerinde hem de özel anlarında onlara ilham vermek için yaratılıyor. Bunu 1994’ten beri yapıyoruz. Bugün İspanya’da her yıl dünya çapında 75’ten fazla ülkedeki mağazalarımıza dağıtılan binlerce giysi ve aksesuar üretiyoruz.

İspanyol moda perakende markası Stradivarius, Zara, Bershka ve Massimo Dutti gibi markaların sahibi olan Inditex grubunun bir parçasıdır.

Stradivarius, 1994 yılında kurulmuş bir kadın perakende moda markasıdır ve daha sonra 1999 yılında Inditex Group’un bir parçası olmuştur. Dünya çapında 75 ülkede 900’den fazla mağazası bulunuyor.

Stradivarius, her kadının kendi kişisel stilini bulmasına yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu nedenle Stradivarius, trend bir yaşam tarzına sahip, moda, stil ve yaratıcılık tutkusunu her gün dolu dolu yaşayan kadınlara geniş bir giyim, ayakkabı ve aksesuar yelpazesi sunuyor.

ESİN KAYNAĞI OLMAK İÇİN BİZE İLHAM VERİYOR

20-35 yaş arası genç kadınlar için mükemmel olan ürünlerimiz, hem günlük stillerinde hem de özel anlarında onlara ilham vermek için yaratılıyor. Bunu 1994’ten beri yapıyoruz. Bugün İspanya’da her yıl dünya çapında 75’ten fazla ülkedeki mağazalarımıza dağıtılan binlerce giysi ve aksesuar üretiyoruz.

Stradivarius İspanyol moda grubu Inditex’e bağlı uluslararası kadın ve erkek giyim ve moda markası.

Sol anahtarı simgesiyle tanınan Stradivarius, benzersiz giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünleriyle göz kamaştırırken, sevenlerini markasının melodi, enerji ve heyecanını keşfetmeye davet ediyor. İspanya’da tasarlanıp dünya çapında 60’dan fazla ülkede mevcut olan mağazaları ve 2011 açılan internet mağazası ile en sevilen markalardan biri Stradivarius.

BİZ STRADİVARİUS’UZ. GİYSİ VE AKSESUARLARMIZI MUHTEMELEN TANIYORSUN ZATEN. HİKAYEMİZ 1994’DE DAHA SONRA BİZİM FİRMAMIZIN SİMGESİNE DÖNÜŞEN BİR SOL ANAHTARIYLA BAŞLADI. BİZ, BENZERSİZ TARZ ANLAYIŞIMIZI TÜM DÜNYA GENÇLERİNİ, KENDİ MELODİSİNİN RİTMİNE GÖRE HAREKET EDEN STRADİVARİUS MARKASININ MELODİ, ENERJİ VE HEYECANꞮNꞮ KEŞFETMEYE DAVET EDEREK SÜRDÜRÜYORUZ

İSPANYA’DA BİNLERCE GİYSİ VE AKSESUAR ÜRÜNÜ TASARLAYİP, DÜNYA ÇAPINDA 60’DAN FAZLA ÜLKEDE MEVCUT OLAN MAĞAZALARİMİZDA VE 2011 YİLİNDA AÇİLAN İNTERNET MAĞAZAMİZDA ÖZEL OLARAK PAZARLIYORUZ

FARKİNDAYİZ Kİ BU GÜN MÜŞTERİLERİMİZİ MEMNUN EDEN ŞEYLER YARİN FARKLİLİK GÖSTEREBİLİYOR, BU NEDENLE ONLARİ HER ORTAMDA MÜKEMMEL BİR LOOKU YAKALAMALARI AMACİYLA SÜREKLİ EN SON TRENDLERİ TAKİP EDİYORUZ.

HER GÜN MODA TUTKUNU 10.000 ÜZERİNDEKİ ÇALIŞANIMIZ ARI GİBİ ÇALIŞARAK STRADİVARİUS’U SEKTÖRÜN EN CANLİ MODA NOKTALARINDAN BİRİNE DÖNÜŞTÜRÜYOR. BU TUTKUYU HER GİTTİĞİMİZ ÜLKEYE GÖTÜRÜYOR, DÜNYANİN EN YETENEKLİ MODA PROFESYONELLERİNİ BİZE DOĞRU ÇEKİYORUZ.

Kadın modası: En iyi görünümleri bulacağın kadın moda giyim mağazası

👗 En iyi alışveriş deneyimi için en güzel görünümleri Stradivarius uygulamasından satın al! 🎼 En iyi kadın görünümlerinin keyfini çıkar ve moda trendlerini keşfet. 👛 👠

YENİ ÖZELLİKLER, AVANTAJLARLA DOLU!

📍 MAĞAZA KONUM BELİRLEME. Cihazının konum servisleri özelliğini açarak yakındaki mağazaları ara.
🔊 QR KODU ve SESLİ ARAMA. Ürün etiketindeki QR kodunu tarayarak aradığın ürünü bul veya ürünü bulmak için sesli aramayı kullan.
⚡ TAKİP BİLDİRİMLERİ Yeniliklerden haberdar olmak ve siparişinin ne zaman geleceğini doğrudan öğrenmek için bildirimlerini etkinleştir.
❤️ İSTEK LİSTESİ Ürünleri istek listene ekle.
💳 TEK TIKLA ALIŞVERİŞ Tek tıkla alışveriş yapmak için banka veya kredi kartını kaydet.
👩 MÜŞTERİ PROFİLİNİ YÖNET Uygulama üzerinden alışveriş için adresler, favori mağazalar ve mağazalarda gerçekleştirdiğin ürün rezervasyonları gibi kişisel bilgilerini yönetebilirsin.

Hâlâ Stradivarius uygulamasını indirmedin mi? Online kıyafet ve aksesuar satın almanın yeni yolunu keşfet ve sezondaki favori kıyafet ve elbiselerinle istek listeni oluştur.

Online mağazadan kadın kıyafet ve aksesuarlarını satın al, siparişlerini yönet, satın aldığın ürünlerin takibini yap ve en iyi moda görünümlerini oluştur. Kadın elbise, tişört, gömlek, jean, pantolon ve aksesuar seçeneklerini burada bulacaksın.

Stradivarius

1994 yılında kurulan Stradivarius mağazası, dünyanın her yerindeki gençlerin müziklerini koleksiyonlarına yansıtmaya çalışan oldukça enerjik bir mağaza.

İspanya’da kurulan, giyim ve aksesuarlarıyla oldukça ünlü olan firma, dünya çapında 60’tan fazla ülkede mağazasına sahiptir ve 2011 yılından bu yana Türkiye’de varlığını sürdürmektedir.

Stradivarius kadın modası

Stradivarius’un online mağazasında her türlü kombini bulmanız mümkün, eğer kafası karışık bir genç kızsanız sizler için hazırlanan görünümlerden biraz kopyalayabilirsiniz.

Bu mağazada giyim, ayakkabı ve aksesuarların yanı sıra hediyelik eşya, ev eşyası, dekorasyon ve parfüm gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

Stradivarius Inditex grubunda yer alan mağazalardan biri olan Inditex indirim dönemindeyken Stradivarius’un da indirime girmesini bekleyebilirsiniz. Fiziksel mağazalardan alışveriş yapabilir veya Stradivarius online mağazasından sipariş verebilirsiniz. Online mağazalarından alışveriş yaptığınızda ücretsiz kargo, iade veya mağazaya kargo gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Stradivarius indirimi

Stradivarius ayrıca okula dönüş, Stradivarius Kara Cuma, Stradivarius yeni yıl indirimleri gibi özel günlere özel kampanyalar düzenlemekte ve sıklıkla indirim kodları vermektedir. Stradivarius indirim kodlarını Couponla.com Stradivarius sayfasında bulabilirsiniz.

Kadın giyim modasındaki en yeni trendler

Görünümlerinle uyum sağlayacak en güzel parçaları seç ve her gün hem rahat et hem modayı takip et. Ayrıca moda ürünlerle listeler oluşturabilir, mağazada ödeme yapabilir ve yakınındaki mağazaları arayabilirsin.
Stradivarius uygulamasıyla kadın giyim ve aksesuar modasını satın alabilir, her sezon için en güzel görünümleri oluşturabilir, ürünlerden listeler yaratabilir, müşteri profilini düzenleyebilir ve yakınındaki Stradivarius mağazalarını arayabilirsin.
TELEFON İLE İLETİŞİME GEÇ:

Ücretsiz telefondan bizi arayın: 00800448829151 – 08502825007


🟩 Stradivarius indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Stradivarius indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Stradivarius indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Stradivarius kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Stradivarius promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.