Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

Biz kimiz?

StubHub yaklaşık 40 ülkede spor, müzik ve tiyatro etkinlikleri için 10 milyondan fazla bilet sunan, dünyanın en büyük bilet alım ve satım platformudur. Fanlara masaüstü ve telefon aracılığıyla, diledikleri zaman, diledikleri yerden bilet alım ve satım imkanı sunmaktayız.

StubHub 2000 yılında bilet değişim pazarını yeniden şekillendirmiştir ve bugün hala bu alanda öncülük yapmaya devam etmektedir. Yenilikçi anlayışımız ile birlikte ilk etkileşimli koltuk harita aracını, mekanların 360 derecelik sanal görüntülemesini ve fanlara bilet ilanı vermelerine ve en iyi koltukları bulmalarına yardımcı olan teknolojili ilk bilet uygulamasını tüm kullanıcıların hizmetine sunmaktayız.

Ortaklıklarımız arasında MLB, NBA, NHL, MLS, NCAA gibi organizasyonların yanısıra AEG ve AXS Spectra Ticketing & Fan Engagement gibi firmalar da bulunmaktadır. 2016 Mayıs ayında Ticketbis’in alınmasıyla birlikte StubHub yaklaşık 40 ülkede hizmet vermeye başlamıştır.