Trendyol Tadım Kuruyemiş 75₺ Alışverişe 10₺ İndirim + 2.Ürüne % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
Tadım kuruyemiş Trendyol'da 75₺ alışverişe 10₺ indirim ve 2.ürün alımına...Daha Fazla

Tadım kuruyemiş Trendyol’da 75₺ alışverişe 10₺ indirim ve 2.ürün alımına %10 indirim sağlar! Trendyol Tadım Mağazası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

GittiGidiyor Tadım Kuruyemiş ve Barlarda İndirim [Resmi Mağaza]

Fırsat Süresiz
Tadım kuruyemiş (antep fıstığı, fındık, çekirdek, ceviz, badem), kuru meyve...Daha Fazla

Tadım kuruyemiş (antep fıstığı, fındık, çekirdek, ceviz, badem), kuru meyve ve kuruyemiş bar (antep fıstıklı, sportif, fındıklı, yer fıstıklı) ürünleri paketli indirimli satışla GittiGidiyor’da!

tadimonline

tadimonline Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Türkiye’nin lider paketli kuruyemiş markası Tadım, Mehmet Tekinalp tarafından 1971 yılında İstanbul’da kuruldu.

1940’lı yıllardan itibaren Antep fıstığı ticareti ile uğraşan Gaziantepli Tekinalp Ailesi, bugün üçüncü kuşak temsilcileri ile birlikte Antep fıstığı tanıtımına büyük katkıda bulunmayı sürdürüyor. Mehmet Bey’in “Fıstıkçı Arap” lakabıyla anılan babası, Antep fıstığını İstanbullulara tanıtan ilk kişilerden biri olarak bilinir ve 1950’li yıllarda Antep fıstığı ihracatını genişleterek Amerika pazarına açılmıştır.

Mehmet Tekinalp, Antep fıstığının yanı sıra diğer kuruyemişleri de paketleyerek satmaya karar vererek 1971 yılında Tadım’ı kurdu ve paketli kuruyemiş sektörüne adım attı.

Tadım’ın marka özü de o dönemde net bir şekilde oluştu: “Kuruyemişi paketleyerek en kaliteli ürünü en taze haliyle ve en uygun fiyattan tüketiciye sunmak.”

Hem insan sağlığı için gerekli hijyen koşullarının sağlanmasını hem de bayatlamaya çok yatkın olan kuruyemiş ürünlerinin ticari hayatının uzatılarak tüketiciye de aynı anda fayda sunulabilmesini amaçlayan Mehmet Tekinalp, bu bakış açısı ile Tadım marka ağacını çok sağlam kökler üzerine oluşturdu.

Marka adı olarak lezzeti anlatan “Tadım” ismine karar verilirken, bu ismin tüketiciye en etkili şekilde ulaşması için marka logosu büyük grafik ustası Mengü Ertel tarafından tasarlandı.

Bugün Gebze’de ve Almanya’da kuruyemiş, kuru meyve ve Tadım Kuruyemiş Bar üretim tesisleri bulunan Tadım; 49 yıldır sektördeki öncü ve lider pozisyonunu koruyarak, üreticiden aldığı birinci kalite hammaddeyi son teknolojiye sahip makinelerden oluşan üretim hattında el değmeden işliyor, paketliyor ve en taze haliyle tüketicilerine ulaştırıyor.

Müşteri Hizmetleri
Telefon: 0850 201 1971

E-posta: [email protected]

Hafta içi: 08:00 – 17:00


🟩 Tadım Kuruyemiş indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Tadım Kuruyemiş indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tadım Kuruyemiş indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tadım Kuruyemiş kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tadım Kuruyemiş promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.