% 10 TAPP Water İndirim Kodu

Kod Süresiz
İlk siparişinize özel tüm TAPP filtreleri sepette ekstra %10 indirimli!...Daha Fazla

İlk siparişinize özel tüm TAPP filtreleri sepette ekstra %10 indirimli! Kupon kodu: HELLOTAPP Daha Az

ELLOTAPP Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 TAPP Water İndirim Kodu

Kod Süresiz
8-14 Şubat tarihleri arasında suyun en saf halini #çoksev’in diye...Daha Fazla

8-14 Şubat tarihleri arasında suyun en saf halini #çoksev’in diye TAPP + 4 kartuşlu pakette %20 indirim! Kupon kodu: ILOVETAPP Daha Az

LOVETAPP Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 TAPP Water İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sürdürülebilir, organik, akıllı ve ekonomik yeni nesil içme suyu filtresinde...Daha Fazla

Sürdürülebilir, organik, akıllı ve ekonomik yeni nesil içme suyu filtresinde Paraşüt Pazaryeri’ne özel %15 indirim fırsatı sizi bekliyor!

www.tappwater.com.tr web sitesi üzerinden yaptığınız tüm alışverişlerin ödeme adımında “İndirim Kodu” bölümüne “PARASUT15” kodunu yazdığınızda sepetinize indirim uygulanacaktır. Daha Az

ARASUT15 Kodu Aç 
100% Başarılı

TAPP Water % 15 İndirim – Vodafone

Fırsat Süresiz
Vodafone Yanımda uygulamasında "Fırsatı Kullan" butonuna basarak alacağınız kodu TAPP...Daha Fazla

Vodafone Yanımda uygulamasında “Fırsatı Kullan” butonuna basarak alacağınız kodu TAPP Water web sitesi üzerinden Filtre Al sayfasında paket seçimi yaptıktan sonra sepette ve ödeme sayfalarında “Kupon Kodu” bölümüne girerek anında %15 indirim fırsatına sahip olabilirsiniz.

  • Kampanya 30.04.2021 tarihine kadar tüm yeni nesil sürdürülebilir TAPP Water su arıtma filtresi paketleri alımlarında geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde aktif Vodafone aboneleri %15 indirim fırsatına sahip olacaklardır.
  • Vodafone aboneleri Fırsatı Kullan butonuna basarak alacakları kodu, TAPP Water web sitesi üzerinden Filtre Al sayfasında paket seçimi yaptıktan sonra sepette ve ödeme sayfalarında “Kupon Kodu” bölümüne girerek anında  %15 indirim fırsatına sahip olacaklardır.
  • Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik; kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre yaşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Vodafone’dan elde edilen kodlar tek kullanımlıktır,başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Her kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir,
  • Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan Vodafone sorumlu değildir.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vodafone’da saklıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

2015’ten beri
En az çevresel atık ile kolayca temiz ve sağlıklı su içmenizi istiyoruz.
TAPP Water olarak yolumuzun başında su kültüründe daha iyi bir yol olup olmadığını bulmaya karar verdik. Piyasadaki 50’den fazla filtreyi test ettik ve hiç birinin basitlik, maliyet ve işlevsellik olarak bu kadar harika olmadığını gördük. Tüketicilere ise ne istediklerini sorduk.

Bu harika sonuçları Barselona ve tüm Avrupadan sonra Türkiye’ye getirmeye karar verdik ve inandık. Bizimle birlikte #TAPPKahramanı olacağınızı biliyoruz!

Bizce problem neydi?
Yılda, dünya çapında sadece %20’den daha azı geri dönüştürülebilmiş, ortalama 280 milyardan fazla tek kullanımlık plastik şişe tüketiyoruz. Avrupa, Amerika ve Türkiye’de insanlar artık, içilebilir musluk suyumuz olmasına rağmen hala şişe su alıyorlar. 1

Plastikler, zamanla yeraltı suyuna, akarsulara ve nihayetinde tüm canlı organizmaları kirleten okyanuslara karışan mikroplastiklere parçalandığı depolama alanlarına dönüşüyor. Ayrıca, her bir pet şişe su, ortalama hane halkı için yılda 160 kg CO2 üreten akaryakıt ve ulaşımın yanı sıra yaklaşık 3 litre su üretilmesini de gerektiriyor. 2

Tüketiciler ise pet şişe ve damacana su almak, taşımak ve ardından şişeleri depolamak, iade etmek ve atmak zorunda hissediyorlar. Bunun için musluk suyundan yaklaşık 1000 kat daha fazla ödeme yapıyorlar. BPA ve ftalat gibi suyun içindeki vücudumuza uzun vadeli etkisini henüz anlamadığımız plastik mikroorganizmaları da henüz kimse konuşmuyor. 3

Ya daha iyi bir yol olsaydı?
Bu problemleri düşünürken daha iyi bir yol olabileceğini düşündük ve TAPP Water’ı geliştirdik. Bizimle aynı fikirde olup olmadığınızı anlamak içinse filtrelerimizi yüzlerce insanla test ettik. Filtrelerin yüksek gereksinimlerimize uygun olmasını sağlamak için kör lezzet testleri ve kurulum testleri ile bağımsız su laboratuvar analizleri de yaptık. TAPP 2, evrensel kullanım için üretilen ve herkesin kolayca kurabileceği ve doğrudan musluktan temiz ve taze su sağlayan, sürdürülebilir bir şekilde dünyanın ilk akıllı ve biyolojik olarak parçalanabilir sürdürülebilir su filtresi olarak doğdu.

Bir dakikadan daha kısa bir sürede musluğunuza takın ve hazırsınız. TAPP ürünlerimizin lezzet, kolaylık ve dayanıklılık açısından çok daha fazla müşteri memnuniyetini kanıtladık.

Ama burada durmuyoruz. Su uzmanları ve danışmanlarından oluşan çok uluslu ekibimizle, uzun yıllar boyunca teknoloji, ürün, tasarım ve hizmetimizi mükemmelleştirmeye devam edeceğiz. Ayrıca size hep temiz ve lezzetli bir su sağlamak için başka ürünleri de geliştirmeye devam edeceğiz.

Sözümüz.
TAPP 2 Click akıllı ve sürdürülebilir filtrelerimizle birlikte ücretsiz edineceğiniz mobil uygulamamız size yalnızca kartuşunuzun % kaçını kullandığınızı ve ne zaman değiştirmeniz gerektiğini söylemekle kalmaz. Aynı zamanda karbon ayak izinizi (C02 salınımı) ne kadar azalttığınızı, kaç plastik pet şişeden kaçındığınızı ve ne kadar tasarruf ettiğinizi de gösterir. Plastik atıklardan kaçınırken aynı zamanda da iyi hissedeceksiniz.

2016 yılında dünya genelinde 480.000 milyondan fazla plastik şişeye ulaşan şişelenmiş su tüketimini azaltmaya nasıl yardımcı olduğunuzu da göreceksiniz. 2021 yılında tüketimin 583,3 milyara, yani saniyede yaklaşık 20.000 plastik şişeye çıkması bekleniyor. Sadece %9’u geri dönüştürülürken geri kalanı çöplüklerde, yeraltı sularında, nehirlerde ve okyanuslarda bitiyor.

TAPP Water ailesi olarak bunun sürdürülemez bir durum olduğunu biliyoruz ve sizi dünyanın su tüketimindeki değişimin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

#jointheTAPPrevolution

TAPP Water Türkiye® – TW Akıllı Su ve Teknoloji Çözümleri Ltd. Şti.

[email protected]
0 850 885 40 55

AND Kozyatağı
Topçu İbrahim Sk. No: 8/10D
34752 Ataşehir, İstanbul


🟩 TAPP Water indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ TAPP Water indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TAPP Water indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TAPP Water kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TAPP Water promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.