Tatil.com 1000 ₺ ve Üzeri Harcamalarda 50₺ İndirim Kodu

Kod 1 ay kaldı
Tatil.com'da indirim kuponu 1000TL üstü harcamalarda 50TL indirim veriyor.
VANTAJ50 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Tatil.com Vodafone’lulara Tüm Yurt İçi ve Yurt Dışı Turlarında % 5 İndirim Kodu!

Kod 1 ay kaldı
Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Fırsatlar Dünyası bölümünde bulunan...Daha Fazla

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Fırsatlar Dünyası bölümünde bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayıp alacağınız şifreyi Tatil.com web sitesinde ‘Kupon Kodu Kullan’ alanına girerek kullanabilirsiniz.

– Kampanya kapsamında Vodafone’lulara Tatil.com’dan alacakları tüm yurt içi ve yurt dışı turlarında vergiler dahil ekstra %5 indirim sağlanacaktır.
– Kampanya şifresi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Tatil.com’da tüm yurtiçi ve yurtdışı  turlarında %5 indirim!” kampanya sayfasında “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak alınabilir.
– Kampanya şifresini  www.tatil.com web sitesinde ‘Kupon Kodu Kullan’alanına girerek veya 0850 222 68 35 numaralı tatil.com çağrı merkezinde müşteri temsilcisi ile paylaşarak faydalanılabilir.
-Tatil.com ve Vodafone kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

yasında Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com 50₺ İndirim Kodu [500₺ ve Üzeri Harcamalarda]

Kod Süresiz
Tatil.com sitesinde anında indirim kuponu ile 500TL ve üzeri alışverişte...Daha Fazla

Tatil.com sitesinde anında indirim kuponu ile 500TL ve üzeri alışverişte 25TL indirim kazanın. Kupon yurtiçi ve yurtdışı tüm otellerde geçerlidir. Daha Az

vantaj25 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Tatil.com İndirim Kodu [% 5] – Şehir Fırsat Otelleri Kuponu

Kod Süresiz
Tatil Kuşu! Şehir otellerimizdeki bu fırsattan yararlanman için açılan Tatil.com...Daha Fazla

Tatil Kuşu! Şehir otellerimizdeki bu fırsattan yararlanman için açılan Tatil.com indirim kupon kodunuyla rezervasyonu tamamla, %5 indirimle uygun fiyata konaklamanın keyfini çıkar.

Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanmak için internet sitemiz üzerinden kupon kodu ile rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
Kampanya 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimiz veya tüm acentelerimiz de geçerlidir.
Başka kampanya ile birleştirilemez.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz, sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

https://www.tatil.com/kampanyalar/firsat-otelleri Daha Az

FRST5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com İndirim Kodu [25TL] – Şehir Otellerinde İndirim Fırsatı

Kod Süresiz
Tatil Kuşu, İstanbul'dan Gaziantep'e bir çok otelde ekstra 25 TL...Daha Fazla

Tatil Kuşu, İstanbul’dan Gaziantep’e bir çok otelde ekstra 25 TL indirim, sen şehrin tanıdı çıkar diye, seni bekliyor.

Kampanya Detayları

01.09.2020 – 30.09.2020 tarihleri arasında yapılan seçili şehir otelleri rezervasyonlarında geçerlidir.
İndirim kuponundan yararlanman için minumum 500 TL’lik rezervasyon işlemi yapılması gerekmektedir.
Kampanyadan faydalanmak için SEHR25 kupon kodu ile tatil.com üzerinden rezervasyonunuzu yapmalısınız.
Son gün 31 Ağustos 2020’dur,
Başka kampanya ile birleştirilemez.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

https://www.tatil.com/kampanyalar/kampanyali-sehir-otelleri Daha Az

SHR25 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com İstanbul İndirim Kodu [% 5] – İstanbul’un Popüler Otellerinde % 5 İndirim Fırsatı! + 15 Taksit

Kod Süresiz
Tatil Kuşu, İstanbul seni bekliyor! İstanbul şehir otellerimizde ki bu...Daha Fazla
Tatil Kuşu, İstanbul seni bekliyor! İstanbul şehir otellerimizde ki bu fırsattan yararlanman için Tatil.com indirim kupon kodunuyla rezervasyonu tamamla, %5 indirimle uygun fiyata konaklamanın keyfini çıkar.

Kampanya Detayları

Kampanyadan faydalanmak için internet sitemiz üzerinden kupon kodu ile rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.
 • Kampanya 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimiz veya tüm acentelerimiz de geçerlidir.
 • Başka kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz, sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Daha Az

STANBUL5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com İndirim Kodu [50₺]

Kod Süresiz
Tatil.com rezervasyonlarında tüm indirimlere ek 1000 TL ve üzeri otel...Daha Fazla

Tatil.com rezervasyonlarında tüm indirimlere ek 1000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 50 TL indirim! İndirim kodu ile %100 hijyen ve %0 faizli kredi fırsatıyla tatilini planla. Daha Az

Hopi50 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

100₺ Tatil.com İndirim Kodu + Erken Rezervasyon % 50 İndirim + 12 Taksit

Kod Süresi Doldu
Tatil Kuşu süper fiyat, süper indirim fırsatları başladı! 3.000 TL...Daha Fazla

Tatil Kuşu süper fiyat, süper indirim fırsatları başladı! 3.000 TL üzeri rezervasyonlarınızda geçerli konaklamalarda ekstra ekstra 100 TL indirim için hemen rezervasyonunu yaptır, süper fiyatlara, süper indirim fırsatından yararlan. Kampanya Detayları * 07.08.2021 – 13.09.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir. * Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. * Tatil.com web sitesi üzerinden yapılan 3.000 TL üzeri seçili otel rezervasyonlarında geçerli 100 TL ekstra indirimden faydalanmak için SUPER100 kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir. * Kampanya tüm erken rezervasyon indirimlerine ek 100 TL indirim için geçerlidir. * Misafirlerimizin Şimdi Al Sonra Öde* uygulamasından yararlanabilmesi için rezervasyon tutarının 2000 TL ve Üzeri Olması Gerekmektedir. * Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler. 3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir. * Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir. * Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. * Kampanyanın son günü 13 Eylül 2021’dir. * Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.


Tatil Kuşu süper fiyat, süper indirim fırsatları başladı! 3.000 TL üzeri rezervasyonlarınızda geçerli konaklamalarda ekstra ekstra 100 TL indirim için hemen rezervasyonunu yaptır, süper fiyatlara, süper indirim fırsatından yararlan.

Kampanya Detayları * 23.08.2021 – 30.08.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir. * Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. * Tatil.com web sitesi üzerinden yapılan 3.000 TL üzeri seçili otel rezervasyonlarında geçerli 100 TL ekstra indirimden faydalanmak için SUPER100 kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir. * Kampanya tüm erken rezervasyon indirimlerine ek 100 TL indirim için geçerlidir.

Misafirlerimizin Şimdi Al Sonra Öde* uygulamasından yararlanabilmesi için rezervasyon tutarının 2000 TL ve Üzeri Olması Gerekmektedir.

Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler. 3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.

Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.

* Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. * Kampanyanın son günü 30 Ağustos 2021’dir. * Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Süper Fiyat, Süper İndirim!

Tatil Kuşu, erken rezervasyonda şimdi al, bavulunu hazırlarken öde dönemi başladı! Hem de farklı kredi kartlarına bölme imkanıyla. Tek yapman gereken Tatil.com’un binlerce otelinden, bütçene en uygun oteli bulmak ve ekstra 250 TL’lik erkan rezervasyon indirimiyle birlikte hemen rezervasyonunu yaptırmak!

Kampanya Detayları

 • 25.05.2021 – 31.05.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Tatil.com web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlarda 250 TL’lik ekstra indirimden faydalanmak  için kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 • Ekstra indirim kampanyası* 3.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanya tüm erken rezervasyon indirimlerine ek 250 TL indirim için geçerlidir.
 • Misafirlerimizin Şimdi Al Sonra Öde* uygulamasından yararlanabilmesi için rezervasyon tutarının 2000 TL ve Üzeri Olması Gerekmektedir.
 • Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler.  3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
 • Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
 • Maximum kampanyası hakkında detaylı bilgi için: https://www.tatil.com/kampanyalar/maximum-kampanyasi
 • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanyanın son günü 31 Mayıs 2021’dir.
 • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Tatil.com’da indirim kodu 3000TL üstü harcamalarda 150TL indirim sağlıyor! FIRSAT250

Mart ayı çok özel fırsatlarla birlikte geldi. Mart ayına özel %50’ye varan seçili otellerdeki indirimlerle birlikte, şimdi al sonra öde kampanyasıyla hemen rezervasyonunu yaptır.

Kampanya Detayları

 • 01.03.2021 – 31.03.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Misafirlerimizin Şimdi Al Sonra Öde* kampanyasından yararlanabilmesi için rezervasyon tutarının 2000 TL ve Üzeri Olması Gerekmektedir.
 • Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar yapılabilmektedir. 3 günden sonraki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
 • Fiyat Farkı İade Garantisi* yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
 • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanyanın son günü 31 Mart 2021’dir.
 • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Tatil Kuşu, Erken Rezervasyon indirimleri başladı. Erkenden tatilini planla, kazançlı olan sen ol. Unutma Erken Rezervasyon başladı derkeeen indirimler kaçabilir. Hemen indirimlerden faydalan.

Kampanya Detayları

 • 16.02.2021 – 22.02.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Kampanya 3.000 TL üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için FIRSAT150 kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanyanın son günü 22 Şubat 2021’dir.
 • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Daha Az

PER100  Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Tatil.com İndirim Kodu + % 50’ye Varan Süper Fiyat Süper İndirim

Kod Süresi Doldu
Tatil Kuşu, Mayıs ve Haziran rezervasyonlarına özel süper fiyat, süper...Daha Fazla

Tatil Kuşu, Mayıs ve Haziran rezervasyonlarına özel süper fiyat, süper indirim fırsatları başladı!

Mayıs ve Haziran ayına özel rezervasyonlarınızda geçerli ekstra %10 indirim için hemen rezervasyonunu yaptır, süper fiyatlara, süper indirim fırsatından yararlan.

Kampanya Detayları

 • 11.05.2021 – 17.05.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
 • Tatil.com web sitesi üzerinden yapılan rezervasyonlarda %10 ekstra indirimden faydalanmak  için kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
 • Kampanya tüm erken rezervasyon indirimlerine ek %10 indirim için geçerlidir.
 • Misafirlerimizin Şimdi Al Sonra Öde* uygulamasından yararlanabilmesi için rezervasyon tutarının 2000 TL ve Üzeri Olması Gerekmektedir.
 • Kesintisiz İptal Hakkı* misafirimizin gerçekleştirdiği rezervasyon tarihinden 3 gün öncesine kadar kesintisiz ve güvenli bir şekilde rezervasyonlarını iptal ettirebilirler.  3 günden sonra ki rezervasyon iptallerinde seçili otellere göre kesinti yapılabilmektedir.
 • Fiyat Farkı İade Garantisi*; yurtiçi otellerde, tatil.com sitesi üzerinde misafirlerin konaklama yapacağı tarihten önce satın aldığı tutar ile arada bir fiyat farkı oluşur ise, aradaki fiyat farkını iade eder. Fiyat Farkı İade Garantisi misafirin aldığı aynı oda tipinde, aynı kişi sayısında, aynı pansiyon tipinde, aynı otelde, aynı tarih konaklaması için geçerlidir. Fiyat Farkı İade Garantisi, başka bir firmanın uygulamış olduğu fiyat ve indirim durumlarında geçerli değildir.
 • 75 TL MaxiPuan kampanyası hakkında detaylı bilgi için: https://www.tatil.com/kampanyalar/maximum-kampanyasi
 • Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
 • Kampanyanın son günü 17 Mayıs 2021’dir.
 • Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Tatil Kuşu, sömestir hediyen burada. Seçili otellerden %5 indirim fırsatı hemen burada. Unutma 12 taksitle de daha kolay ödeyebilirsin.

Kampanya Detayları

22.01.2021 – 15.02.2021 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Kampanyadan yararlanmak için FIRSAT150 kodunu kullanmanız gerekmektedir.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyanın son günü 15 Şubat 2021’dir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Tatil.com % 50’ye Varan Yılbaşı Fırsatı İndirimleri + % 5 İndirim Kodu: TATIL2021 Daha Az

FIRSAT10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com Maximum 75₺ Maxipuan Kampanyası + Erken Rezervasyon İndirimleri

Fırsat Süresi Doldu
Tatil kuşu, Maximum Fırsat senin için geldi. 1-31 Mayıs tarihleri...Daha Fazla
Tatil kuşu, Maximum Fırsat senin için geldi. 1-31 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız 1.000 TL ve üzeri rezervasyonunuzu Maximum Kart’ınızla yaparak 75 TL MaxiPuan ya da Maximiles’ınızla yaparak 75 MaxiMil kazanın!

Katılım Koşulları
– 01.05.2021 – 31.05.2021 tarihleri arasında İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ile tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri rezervasyonlarda geçerlidir.
– Kampanyaya katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
– Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (rezervasyonunuzdan önce veya sonra) yapabilirsiniz.
– Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan/MaxiMile kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal/iade işlemleri ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler  kampanyaya dâhil değildir.
– MaxiPuan/MaxiMile 8 Haziran 2021 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan/MaxiMile son kullanma tarihi 8 Temmuz 2021 (bu tarih dâhil)’dir.
– Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan ya da MaxiMiles kazanabilir.
– Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
– Sadece yurt içinde yapılan peşin veya taksitli alışverişler dikkate alınacaktır. Internetten yapılan alışverişler dahildir.
– Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com 100₺ İndirim Kodu [% 50 İndirime Ek]

Kod Süresi Doldu
Tatil.com'da Tatil Kuşu, Covid-19'dan dolayı çok sıkıldığını biliyoruz, bu yüzden...Daha Fazla

Tatil.com’da Tatil Kuşu, Covid-19’dan dolayı çok sıkıldığını biliyoruz, bu yüzden senin için özel fırsatlar hazırladık, ama fırsatlar artık bitiyor! %50’ye varan son yaz fırsatlarına ek 2.000TL üzerine 100 TL indirimden faydalanmak için son gün 5 Ekim 2020. Hemen rezervasyonunu yaptır, tatilini güvenli ve ucuza yap.

* İndirimler 29.09.2020 -05.10.2020 tarihleri arasında yapılan 2.000 TL üzerine seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
İndirimlerden faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Yaz fırsatları indirimlerine ek 100 TL indirimini kullanmak için FIRSAT100 kupon kodunu kullanmanız gerekmektedir.
Kampanya ve indirimlerde geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
* Kampanya ve indirimlerin son günü 05 Ekim 2020’dur.
Kampanya ve indirimlerde değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.
Kamu bankalarının vade farksız 15 taksit + 3 ay erteleme kampanyası

Daha Az

IRSAT100 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Tatil.com Vodafone % 5 İndirim Kodu [Yurt İçi & Yurt Dışı] – Şehir Otellerinde İndirim Fırsatı

Kod Süresiz
- Kampanya kapsamında Vodafone’lulara Tatil.com’dan alacakları tüm yurt içi ve...Daha Fazla

– Kampanya kapsamında Vodafone’lulara Tatil.com’dan alacakları tüm yurt içi ve yurt dışı turlarında vergiler dahil ekstra %5 indirim sağlanacaktır.
– Kampanya şifresi Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Tatil.com’da tüm yurtiçi ve yurtdışı turlarında %5 indirim!” kampanya sayfasında “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak alınabilir.
– Kampanya şifresini www.tatil.com web sitesinde ‘Kupon Kodu Kullan’alanına girerek veya 0850 222 68 35 numaralı tatil.com çağrı merkezinde müşteri temsilcisi ile paylaşarak faydalanılabilir.
-Tatil.com ve Vodafone kampanya koşul ve tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

https://www.tatil.com/kampanyalar/vodafone-kampanyasi Daha Az

NIMDA'DA Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com Çok Kal Az Öde [1 Gece Hediye]

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu şifa olsun 1 gün de bizden olsun dedik...Daha Fazla

Tatil Kuşu şifa olsun 1 gün de bizden olsun dedik ve seçili termal otellerde 1 gece hediye ettik. Kampanyaya hemen katıl, fırsat otellerimizden hemen faydalan.

Kampanya Şartları

01.05.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında yapılan seçili termal otel rezervasyonlarında geçerlidir.
Kampanya fiyatlandırması sisteme otomatik tanımlanmıştır.
Kampanyadan faydalanmak için internet sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu alabilir, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizi arayabilir veya acentalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
Son gün 31 Ağustos 2020’dur,
Başka kampanya ile birleştirilemez.
Kampanya özel dönem konaklamalarını kapsamamaktadır.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır.

Kampanya Otel Detayları

NG Sapanca Wellness & Convention – 4 Kal 3 Öde
NG Afyon Wellness & Convention – 4 Kal 3 Öde / 5 Kal 4 Öde / 7 Kal 5 Öde
Akrones Thermal Spa & Convention Sport Hotel – 4 Kal 3 Öde / 5 Kal 4 Öde / 7 Kal 5 Öde
May Thermal Resort & Spa – 4 Kal 3 Öde
Buyuk Abant Oteli – 4 Kal 3 Öde
Lova Hotel & Spa Yalova – 4 Kal 3 Öde / 7 Kal 5 Öde
Black Bird Thermal Hotel – 4 Kal 3 Öde
İkbal Thermal Hotel & Spa – 3 Kal 2 Öde
My Green Boutique – 3 Kal 2 Öde Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com İki Çocuk Ücretsiz Oteller | İndirimli

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu, ailen ile keyifli ve ucuz bir tatile hazır...Daha Fazla

Tatil Kuşu, ailen ile keyifli ve ucuz bir tatile hazır mısın? İki çocuk ücretsiz otellerimizden sana göre olanı seç, ailen ile uygun fiyata tatilini yap. Unutma çocukların tatilin keyfini çıkartırken, sen de uygun fiyata tatil yapmanın keyfini çıkar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Balayı Otelleri % 10 Ekstra İndirimi

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu, düğün masraflarından dolayı yorulduğunu biliyoruz, bu yüzden balayını...Daha Fazla

Tatil Kuşu, düğün masraflarından dolayı yorulduğunu biliyoruz, bu yüzden balayını rahat geçirmen için seçili otellerimizin balayı odalarında sana özel %10’a varan indirim verdik. Kampanya bitmeden hemen faydalan.

Kampanya Şartları

01.06.2020 – 31.08.2020 tarihleri arasında yapılan seçili yurt içi otel rezervasyonlarında geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak için maksimum 6 aylık olan evlilik cüzdanını otel resepsiyonuna ibraz etmeniz zorunludur.
Kampanyadan faydalanmak için tatil.com web sitemizden, 0850 222 6835 nolu çağrı merkezimizden veya acentelerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Kampanyadan faydalanmak için seçili otellerde bulunan balayı odası seçeneğinden rezervasyonunuzu yaptırmanız gerekmektedr. İndirim oranları web sitesi üzerinde direkt olarak balayı otellerine yansıtılmıştır.
Kampanyada geriye dönük işlem yapılamaz. Sadece yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyada değişiklik yapma hakkı tatil.com’dadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Kıbrıs Erken Rezervasyon Otel İndirimleri

Fırsat Süresiz
Tatil Kuşu, Kıbrıs'ta Erken Rezervasyon indirimleri başladı, erkenden tatilini planla,...Daha Fazla

Tatil Kuşu, Kıbrıs’ta Erken Rezervasyon indirimleri başladı, erkenden tatilini planla, kazançlı olan sen ol. Unutma, Kıbrıs’ta Erken Rezervasyon başladı derkeeen indirimler kaçabilir. Hemen indirimlerden faydalan. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Covid-19 Virüs Önlemi Almış Oteller

Fırsat Süresiz
Tatilkuşu! Güvenli bir şekilde tatilini planla diye, Covid-19 virüsüne karşı...Daha Fazla

Tatilkuşu! Güvenli bir şekilde tatilini planla diye, Covid-19 virüsüne karşı önlem almış otelleri senin için sıraladık. Hemen bu otellerden rezervasyonunu yaptır, hem tatilin güvenle geçir, hem de ucuza planlamanın keyfini çıkar.

Covid-19 Virüsüne Karşı Alınan Önlemler

Ozon ve ULV Dezenfektasyonu
Açık ve Kapalı Alan Dezenfektasyonu
En Az 24 Saat Oda Havalandırması
İzole Oda Hizmetleri
Tüm Tekstil Ürünlerinin 90 Derecede Yıkanması (Havlu, çarşaflar vs.)
Genel Kullanım Alanlarının Kapatılması (Spa, Spor Merkezi vs.) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Sompo Sigorta ile Erken Rezervasyon’un Güvende!

Fırsat Süresiz
Uzun vadeli plan yapmaktan korkuyorum deme, Erken Rezervasyon fırsatlarından Sompo...Daha Fazla

Uzun vadeli plan yapmaktan korkuyorum deme, Erken Rezervasyon fırsatlarından Sompo Sigorta iptal sigortası güvencesiyle yararlan!

Sigorta Şartları

Erken Rezervasyon kampanyasından faydalanarak yapılan rezervasyon işlemleri standart sözleşme koşullarına göre iptal edilemez. %100 İade Garantisi ile bu durum ortadan kaldırılarak misafirlerimize, otel girişine 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal ve değişiklik yapma hakkı tanınmaktadır.

%100 İade Garantisi, rezervasyon sırasında seyahat danışmanınız tarafından size önerileceği gibi online yaptığınız rezervasyonlarda da kayıt sayfasının son bölümünde karşınıza çıkan ve kolayca ekleyebileceğiniz bir sigortadır.

Bu sigortayı yaptırmanız için gereken tek koşul; minimum 4 gece konaklama yapmanızdır. Eğer %100 İade Garantisini rezervasyon sırasında satın almadıysanız rezervasyon gerçekleştikten sonra 24 saat içinde de satın alabilirsiniz. (Geceleme Sınırı Olmaksızın)

%100 İade Garantisi bayram ve yılbaşı gibi özel dönemleri kapsamamaktadır.

Uçak biletleri de %100 İade Garantisi kapsamı dışındadır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com Vodafone’lulara Tüm Turlarda % 5 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kampanya kapsamında Vodafone’lulara Tatil.com’dan alacakları tüm yurt içi ve yurt...Daha Fazla

Kampanya kapsamında Vodafone’lulara Tatil.com’dan alacakları tüm yurt içi ve yurt dışı turlarında vergiler dahil ekstra %5 indirim sağlanacaktır. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com Sömestir Tatili % 35’e Varan İndirim + 12 Taksit

Fırsat Süresiz
Kış tatillerinde %35'e varan indirim sağlar. +12 taksit
Hemen Al
100% Başarılı

Tatil.com % 5 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Tatil.com promosyon kodu ile %5 tasarruf edeceksiniz!
Sale5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com Vodafone’lulara Tüm Yurt Dışı Turlarında % 5 İndirim Kodu!

Kod Süresi Doldu
Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Fırsatlar Dünyası bölümünde bulunan...Daha Fazla

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasındaki Fırsatlar Dünyası bölümünde bulunan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayıp alacağınız şifreyi Tatil.com web sitesinde ‘Kupon Kodu Kullan’ alanına girerek kullanabilirsiniz. Daha Az

yasında Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com 2000₺’ye 100₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
tatil.com adresine git ve yurtdışı tatil planını 100 TL indirimle...Daha Fazla

tatil.com adresine git ve yurtdışı tatil planını 100 TL indirimle planlamaya başla! Daha Az

IRSAT100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil.com 3000 ₺ ve Üzeri Harcamalarda 200₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Tatil.com'da indirim kuponu 3000TL üstü harcamalarda 200TL indirim veriyor.
TATIL200 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Tatil.com 2000 ₺ ve Üzeri Harcamalarda 100₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Tatil.com'da indirim kuponu 2000TL üstü harcamalarda 100TL indirim veriyor.
TATIL100 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Tatil.com, Türkiye’nin ilk online tur operatörüdür. 208 ülke, 20.000 destinasyon ve 250.000 otelde en iyi fiyat garantisi ve özel ödeme seçenekleriyle güvenilir ve kolay online rezervasyon sağlıyor. 2005 yılında kurulan Tatil.com, Türkiye’nin birçok yerinde faaliyet gösteren 68 yetkili satış ofisiyle de aynı ürün, fiyat ve ödeme seçenekleri kullanarak online rezervasyon yapmanıza olanak tanıyor. Ayrıca, Tatil.com‘un 200.000’in üzerinde aktif üyesi bulunmaktadır.

aboutus-imageMetglobal

1998 yılında kurulan MetGlobal Group bünyesinde yer alan Tatil.com, DHR.com, Hotelspro.com, HotelStore.com, Allstar Hotel & Resorts, ATB Holidays, Metglobal Tech markaları ve Ambassador Hotel ile İstanbul, Antalya, Kıbrıs, New York, Delhi ve Manila ofislerinde 300 kişiyi aşkın çalışanıyla tüm dünyaya hizmet veriyor.

Uluslararası Üyeliklerimiz

international-members

Hizmet Ortaklarımız

service-partners

Hizmetlerimiz

OTEL

Dünyada 250.000, Türkiye’de 1000’den fazla otel ile karşılıklı yaptığımız anlaşmalar neticesinde en iyi fiyat garantisiyle anında rezervasyon imkanı sunuyoruz. Otellerin yer müsaitliklerini görüntüleyip rezervasyonunuzu tamaladıktan sonra konaklama belgenizi alabilir ve oteller ile ilgili videoları, resimleri, detayları ve otel yorumlarını konaklamak istediğiniz otelin sayfasında inceleyebilirsiniz…

service-air.png

UÇAK

Başta Türk Hava Yolları olmak üzere aralarında Pegasus, Onur Air, Atlasjet, Austrian, Alitalia, Air France ve KLM’in de olduğu 750’den fazla IATA üyesi havayollarının uçak biletlerini satma yetkisine sahiptir.

PAKET TURLAR

Yurt dışı, yurt içi ve Kıbrıs için düzenlenen otel, uçak, transfer ve şehir turlarının da içinde olduğu tur paketleri ile tatilinize istediğiniz detayı ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda sizler için hazırlanmış olan paket turlarından birini seçerek en uygun fiyatlarla istediğiniz ülkeleri görme şansına sahip olabilirsiniz.

service-ship

GEMİ TURLARI

Avrupa, Amerika, Karayipler, Uzakdoğu, Avustralya, Yeni Zelanda ve daha bir çoğunu her sabah yeni bir limanda uyanarak görebileceğiniz, 5 yıldızlı gemilerle masmavi bir tatil olanağı…

VİZE ve SEYAHAT SİGORTASI

Vize departmanımız sayesinde tüm konsolosluklardan vize taleplerinizi Met Global aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Ayrıca başvurularınız sırasında verdiğimiz sistem şifresiyle işlemlerinizin hangi aşamada olduğunu online olarak takip edebilirsiniz.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Haftanın 7 günü hizmet veren çağrı merkezimiz ve seyahat danışmanlarımız sayesinde rezervasyonlarınızın her aşamasında profesyonel hizmet alabilirsiniz. Tüm görüşmelerin kaydedildiği çağrı merkezimizle güvenliğiniz en üst seviyede tutulmaktadır.

awards-logo

 Ödüllerimiz
“Halay Başı” reklam kampanyası ile 2014 Turizm/Spor/Ulaşım/Eğlence dalında Gümüş Effie Awards ödülü
Mediacat’te Şubat ayının “Basında En İyiler” ödülü.
Marketing Türkiye’de Şubat ayının “En Beğenilen Kampanya”ları arasında birincilik.
2013 QM Awards Turizm’de En İyi Yönetilenler arasında Tatil.com, “Türkiye’nin En İyi Yönetilen İç Pazar Tatil İnternet Sitesi” ödülü.

Künye ve Şirket Bilgileri

Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. Adlıhan Apt. No:173, 34373 Harbiye, Şişli / İstanbul
Telefon No: (0 212) 315 14 00 / 0850 222 68 35
Fax No: (0 212) 291 77 81
E-posta: [email protected]
Servis Sağlayıcı: Met Global LLC
Telefon: 1-619-419-2800
Fax: 1-718-989-7363
E-posta: [email protected]

Ticaret Sicil Bilgileri ve Adres:

Firma Adı: Ozaltun Otelcilik Turizm ve Tic. A.Ş. (DHR TRAVEL Seyahat Acentası ­TURSAB BELGE NO 2914)

Ticaret Odası: İstanbul Ticaret Odası

Ticaret Sicil Numarası: 406810 / 354392

Faaliyet Konusu: Turizm ve seyahat acentacılığı kurmak ve işletmek, açılmış bulunan seyahat acentalarına ortak olmak, yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemek, yurt dışından getirdiği turistlere ulaştırma, konaklama, gezi, spor ve eğlence imkanları sağlamak. Turizm amaçlı kara, hava taşımacılığı yapmak, turist transferleri gerçekleştirmek. Hotel, motel gibi turistik tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak veya başkalarına kiraya vermek ve 4.10.2004 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.
İş başlama tarihi: 02.11.1998
Vergi Dairesi ve Numarası: Marmara Kurumlar / 6630328407


🟩 Tatil.com indirim kodu Kasım 2021
🏷️ Tatil.com indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tatil.com indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tatil.com kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tatil.com promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.