Tatilsepeti.com 5000₺ Üzeri Ödemeye 250₺ İndirim Kodu (Zubizu)

Kod Süresi Doldu
Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile tatilsepeti.com sitesinden yapacağınız 5000₺ harcamaya...Daha Fazla

Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile tatilsepeti.com sitesinden yapacağınız 5000₺ harcamaya 250₺ indirim sağlar. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatilsepeti.com 3000₺ Üzeri Ödemeye 150₺ İndirim Kodu (Zubizu)

Kod Süresi Doldu
Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile tatilsepeti.com sitesinden yapacağınız 3000₺ harcamaya...Daha Fazla

Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile tatilsepeti.com sitesinden yapacağınız 3000₺ harcamaya 150₺ indirim sağlar. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı

Tatil Sepeti 2000₺ ve Üzeri Yurt İçin Otel ve Turlarda 100₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Tatil Sepeti'nden alacağınız 2000₺ ve üzeri yurt için otel ve...Daha Fazla

Tatil Sepeti’nden alacağınız 2000₺ ve üzeri yurt için otel ve turlarda 100₺ indirim sağlar. Daha Az

238Z0181 Kodu Aç 
0% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Tatilsepeti‘ne Hoş Geldiniz. 2004 yılından bu yana milyonlarca kişiye tatil servisi sunan; sadece 2015 yılında sayısı 16 milyonu aşan ziyaretçilerimize, beklentilerinin ötesinde bir tatil deneyimi yaşatmış ve yaşatmaya devam eden Türkiye’nin en büyük turizm portalına hoş geldiniz!

Size kendimizi daha yakından tanıtmak isteriz.

Misyonumuz: En geniş ürün seçeneği, en doğru bilgi, en uygun ödeme koşulları ve müşteri odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir tatil sitesinden beklediklerinin de ötesinde bir tatil alışverişi deneyimi sunmak.

Vizyonumuz: İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen, lider turizm markası olmak.

Misyonumuz ve vizyonumuz ışığında tatilin sizler için önemini en iyi bilen ve tatilinizi güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışan bir firmayız.

Size neler sunmaktayız?

Tatilsepeti olarak üye firmalarımız Agave Tur,Costa Cruise, DLT Tour, Coral Turizm, Expedia, Fest Travel, Golden Bay Tour, Jolly Tur, Karavan turizm, Kappa Tur, MSC Cruises, Orange Cruise, Peninsula Tours, Pronto Tour, Setur, Touristica , Tuareg Tours , Tura Turizm ve VIP Turizm ile en iyi tatili geçirmeniz için çalışıyoruz. Bu doğrultuda size;

  • Yurtiçi otellerini
  • Yurtdışı otellerini
  • Yurtiçi turlarını
  • Yurtdışı turlarını
  • Kruvaziyer Turlarını
  • Yurtiçi uçak biletlerini
  • Yurtdışı uçak biletlerini
  • Araç kiralama hizmetlerini

%100 Müşteri Memnuniyetiyle sunmaktayız. 150 kişilik tatil danışmanlarımız yılın 365 günü sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir.

Ortak yönümüz nedir?Tatil için tüm sene maddi manevi fedakarlıklar yaptığınızı, iş hayatının zorluklarına katlandığınızı ve iyi bir tatili hak ettiğinizi biliyoruz.

Biz de Tatilsepeti olarak, size hak ettiğiniz tatili yaşatmak için çalışıyoruz.

Yani kısaca, hem siz hem de biz,

‘Hepimiz tatil için çalışıyoruz.’

Yurtiçi Oteller ve Fırsatları

Çok çeşitli tatil seçeneklerini bir arada barındıran ülkemiz, tatil arayışında olanlar için her bütçeye uygun tatil olanakları sunmaktadır. Yurtiçi tatil olanakları kendi içerisinde pek çok kategoriye bölünmekle birlikte genellikle yaz, kış ve bahar tatilleri olarak adlandırılmaktadır. Yaz tatili denildiğinde ülkemizin genellikle Ege ve Akdeniz kısımları öne çıkmaktadır. Antalya gibi güney şehirlerimizde tatil arayışında olan kişilere dünyaca ünlü plajları, birbirinden ünlü koylarıyla güneş, kum ve denizi sunan ülkemiz, saymakla bitmeyecek kadar fazla antik şehir, arkeolojik alan, tarihi kalıntı, müzeler ve doğal güzellikleriyle kültür turu imkânları da sunmaktadır. Hem tarihi hem de doğal güzelliklerin aynı noktada buluştuğu bir bölge olan Antalya pek çok tatil sever tarafından tercih ediliyor. Sizler de Antalya otelleri arasından tercih yaparak hem kültürel geziler yapabilir hem deniz keyfini yaşayabilirsiniz.

Muğla, İzmir gibi hem çok köklü bir tarihe sahip hem de çok kültürlü ve kozmopolit yapısıyla Ege şehirlerimiz misafirlerine doğal güzellik, tarihsel doku ve bitmek bilmeyecek alternatifleriyle çok yönlü bir tatil olanağına sahiptir. Yaz turizminin yükselen noktalarından olan ve son yıllarda sık sık tercih ediler Assos, Bozcaada gibi tarihsel ve doğal dokusuyla ön plana çıkan turistik yerler, yine çok yönlü bir tatil olanağını karşılamaktadır. Marmara Denizi içerisinde yer alan pek çok turistik nokta yurtiçi tatil için günübirlik imkânlar sunmaktadır. Bunlar dışında yine pek çok yaz tatil olanağına sahip ülkemiz, çok çeşitli yurtiçi otel seçenekleri ile alternatifi bol bir tercih yelpazesine sahiptir. Yurt içi otellerin sunduğu çeşitli konseptler sayesinde planladığınız tatili yapabilirsiniz. Her şey dahil oteller, muhafazakar oteller gibi seçenekler sayesinde planladığınız tatile ulaşmanız bir tık ötenizde!

tatilsepeti 365 Gün Çağrı Desteği

Çağrı Merkezi Tatil Danışmanları: 444 44 20