Tazemasa 20₺ İndirim Kodları – İlk 5 Alışverişe!

Kod Süresiz
İlk 5 alışverişinizde tazemasa'dan 100₺ hediye! ilkdeneyim taze220 taze320 taze420...Daha Fazla

İlk 5 alışverişinizde tazemasa’dan 100₺ hediye!

 • ilkdeneyim
 • taze220
 • taze320
 • taze420
 • taze520

Daha Az

kdeneyim Kodu Aç 
100% Başarılı

Tazemasa indirim kodu size özel 60₺ organik sepet hediye ediyor

Kod Süresi Doldu
Tazemasa indirim kodu ile 250 TL ve üzeri siparişlerinize 60...Daha Fazla

Tazemasa indirim kodu ile 250 TL ve üzeri siparişlerinize 60 TL değerinde organik sepet hediye! Ürünü sepete eklemenizi ve “hediye çeki” bölümüne aşağıdaki kodu yazmanızı rica ederiz;

Sepet İçeriği
Organik Üzüm Özü (315 gr) Ancora
Organik Keçiboynuzu Pekmezi (380 gr) Ancora

https://www.tazemasa.com/bana-ozel-organik-sepet

banaozela1212 banaozelh0221 banaozelg0321 banaozelm0621 banaozela0821 banaozele0921 banaozelo121 banaozelk1121 banaozelj122

Bana Özel Organik Sepet Daha Az

ozel22nt Kodu Aç 
100% Başarılı

Tazemasa.com’da 50 TL bonus!

Fırsat Süresi Doldu
15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında www.tazemasa.com'da 250 üzerindeki alışverişinizi GarantiPay...Daha Fazla

15 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında www.tazemasa.com’da 250 üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak bonus kartlarınız ile yapın 50 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
 • Alışveriş sepetinizi www.tazemasa.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’da kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
 • İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
 • Kampanya 15 Nisan-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.tazemasa.com’dan Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
 • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kazanılan Bonus’lar 17 Mayıs 2022 tarihinde  kartınıza yansır ve 18 Mayıs-18 Haziran 2022 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.Kullanılmayan bonuslar 19 Haziran tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya dahilinde İptal/iade işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tazemasa 150₺ Alışverişe 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Taze Masa promosyon kodu ile 150 TL ve üzeri alışverişlerde...Daha Fazla

Taze Masa promosyon kodu ile 150 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirimi yakalayın!

Tazemasa promosyon kodu ile 150 TL ve üzeri alışverişler 50 TL ucuzluyor!

tazemasa promosyon kodu 150TL ve üzeri harcamalarda geçerlidir! banaozelv0120 100E15011X200 Daha Az

NKNS2021 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tazemasa 150TL Alışverişe 30TL İndirim Teknosa

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya 1 Mayıs 2021-15 Haziran 2021 tarihleri arasında teknosa.com’dan alışveriş...Daha Fazla

Kampanyaya 1 Mayıs 2021-15 Haziran 2021 tarihleri arasında teknosa.com’dan alışveriş yapan KVKK ve SMS izinli müşteriler katılabilir ve bu müşteriler Tazemasa’da 150TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 30TL indirim kazanmış olacaktır.
Kampanya kapsamında verilecek olan indirim kodu Tazemasa web sitesi veya uygulamasında sepet adımında yazılarak sepette uygulanacaktır.
İndirim kodları müşterilere SMS ile com’dan alışveriş sonrası iletilecektir.
Kodlar bir kez kullanılabilir.
Alışverişiniz sepetinizi www. tazemasa.com’ dan 150 TL ve üzeri değerde oluşturun, Sepetim sayfasında Hediye Çeki kodu giriş alanına kodunuzu girdiğinizde indiriminiz anında gerçekleştiğini göreceksiniz.
İşleminizi teslimat gününüzü seçerek kredi kartınız , BKM ve Garantipay ile yapabilirsiniz.
Kampanya 15 Haziran’a kadar www. tazemasa.com’ dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri İSTANBUL TESLİMAT ADRESLİ alışverişlerinizde geçerlidir.
İletilen Tazemasa kampanya kodları 15 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Tüketicilerin, bu koşulların herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi, fatura altında bulunan kodlara ilişkin fatura yırtma/ atma halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır.
SMS ile iletilen indirim kodlarının kaybedilmesi halinde Tazemasa ve Teknosa A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
Tazemasa ve TeknoSA İç ve Dış Tic A.Ş. her zaman, tek taraflı olarak kampanyayı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, Kampanya Koşulları’nda herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi teknosa.com, tazemasa.com, 0216 461 00 16
Katılımcılar kampanyaya katılarak bu koşulları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Kampanya Geçerlilik Tarihi :

01.05.2021 – 15.06.2021

Türk Telekom Prime’la Tazemasa.com üzerinden yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor!

Prime’la Tazemasa’dan 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim ayrıcalığından, Türk Telekom Prime ve Prime Plus mobil hat sahipleri ve evde internet hat sahipleri yararlanabilir.
Ayrıcalıktan yararlanmak için Türk Telekom Prime ve Prime Plus mobil hat sahiplerinin PRIME TAZEMASA yazıp, Türk Telekom Prime evde internet hat sahiplerinin ise PRIMETAZEMASA boşluk TCKN yazıp 6262’ye göndermeleri ve gelen şifreyi tazemasa.com üzerinde ilgili alana girmeleri gerekmektedir.
Kampanya kodu ürünler seçildikten sonra “Sepetim” sayfasında yer alan “Hediye Çeki Kullan” alanına girildikten sonra “Hediye Çeki Uygula” butonuna basılarak kullanılır.
Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
Ek Kampanyaya katılımının SMS ile yapılması durumunda mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 6262’ye gönderilen kısa mesajlar TT Mobil müşterileri için tüm vergiler dahil 40,75 kuruş, Vodafone müşterileri için 40 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş olarak ücretlendirilir. Türk Telekom Grubu kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.
Kampanyaya tekrar katılım için yeni şifre alınması gerekmektedir.
Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kupon karşılığında para iadesi yapılmaz. Kampanya katılımı için, iletilen sms veya e-mailde yer alan kampanya kodu ödeme anında kullanılmalıdır.
İptal/iade durumunda indirimli tutar üzerinden iade yapılır.
Kampanya kodları paraya çevrilemez. Kullanım süresi dolan kampanya kodları yenileri ile değiştirilemez.
Kampanya kodu ile alınan ürünlerin teslimi, kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar, garanti, iade, değişim gibi hususlarda Türk Telekom’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda oluşabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.tazemasa.com’un 0216 461 00 16 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
Teslimat ile ilgili detaylara www.tazemasa.com’dan ulaşılabilir. Firmanın özel günler sebebiyle yaşayabileceği yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Türk Telekom sorumlu değildir.
Detaylı bilgi için 444 4 375 no’lu Türk Telekom Prime müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Kampanya kapsamında değişiklik yapma veya kampanyayı bitirme/dondurma hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. ve TTNET A.Ş. ‘de saklıdır.
Kampanya kapsamında hizmeti sağlayacak firmanın hizmeti sağlaması sırasında doğabilecek olumsuz durumlardan TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş ve TTNET A.Ş. sorumlu değildir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., TTNET A.Ş. ve Tazemasa Gıda Ürünleri Pazarlama A.Ş. değişiklik yapma hakkı saklıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tazemasa anında 30 TL indirim! BKM Express [150 TL ve üzeri alışverişlerde]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanya, 01.03.2021-31.03.2021 tarihleri arasında tazemasa.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. BKM...Daha Fazla
 • Kampanya, 01.03.2021-31.03.2021 tarihleri arasında tazemasa.com adresinden yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • BKM Express ile tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim uygulanacaktır.
 • Aynı kişi kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir. Aynı kişinin kampanyadan birden fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.
 • Kampanyaya hediye çeki satın alımları dahil değildir.
 • Kampanya, hediye çeki ile aynı anda geçerli değildir. Hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde indirim geçerli olmayacaktır.
 • Kampanya, Tazemasa’nın hizmet verdiği İstanbul ili için geçerlidir.
 • BKM A.Ş. ve Tazemasa, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Tazemasa.com'da 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tazemasa 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
tazemasa promosyon kodu sizlere 20TL indirim sunuyor!
aze20ock Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Tazemasa 65₺ ve Üzeri Alışverişlerde 20₺ İndirim Kodu (5 Adet)

Kod Süresiz
Tazemasa'dan yapacağınız 65₺ ve üzeri alışverişlerde 20₺ indirim sağlar. Diğer...Daha Fazla
kdeneyim Kodu Aç 
100% Başarılı

Her Şeyin En Tazesi tazemasa’da!

Yemelere doyamayacağınız tazecik doğal meyve ve sebzeler, çıtır çıtır kuruyemişler, özlenen doğallıkta kahvaltılıklar, çeşit çeşit peynirler, zeytinler, envai çeşit organik ürünler tazemasa’da.

Tam 5 yıldır sizin için, en tazesini ve en doğalını çiftliklerimizde yetiştiriyor tüm Anadolu’da araştırıyoruz, buluyoruz, kendi soğutmalı araçlarımızla sağlıklı koşullarda taşıyıp kapınıza kadar getirip, zilinizi çalıyoruz. Lütfen açar mısınız?


Mevsiminde Ürünler:
Ürünlerimizin üzerinde gördüğünüz ”mevsiminde” ikonları ile mevsiminde sağlıklı beslenmeniz için size yardımcı oluyoruz.

Organik ve Hepsi Doğal:
En kaliteli ve güvenilir organik ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlayarak size yardımcı oluyoruz.

Ürünleri Kendimiz Getiriyoruz:
En önem verdiğimiz konu, ürünlerinizin taşıma koşullarıdır. Özel soğutmalı araçlarımızla, +4 derecede kapınıza getiriyoruz.

Yöresel Ürünler:
Birbirinden çeşitli yöresel lezzetlerimiz ile mutfağınızı şenlendiriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti:
Memnuniyetinizi güvence altına almak adına, Müşteri Hizmetleri ekibimiz mesai saatleri içinde +90 216 461 00 16 numaralı telefonda veya [email protected] adresinde çağrılarınızı beklemektedir. Ekibimiz, mümkün olan en kısa zamanda size yardımcı olacaktır.

Özel Paketleme:
Meyve ve sebzelerin uzun ömürlü olması için paketlememizde çevre dostu kese kağıdı kullanıyoruz.


Özel İhtiyaçlarınıza Göre Ürün Arama:
Sizlere ve sevdiklerinize güvenle tüketebileceğiniz ihtiyacınıza yönelik glutensiz, vegan ve anne bebek ürünlerini sunuyoruz.

Yiyecek ve Beslenme Hakkında Her Şey tazemasa’da:
Popüler yemek tariflerini Şefin Tavsiyeleri bölümünden, sağlıklı yaşam, beslenme ve pratik bilgiler ile ilgili yazıları da blogumuzdan takip edebilirsiniz.

ParaPuan / Hediye Çekleri:
Her alışverişinizde parapuan kazanır, size özel hediye çekleri ve kampanyalarımızla tazeliğe hesaplı yoldan ulaşırsınız.

Kolay Sipariş ve Esnek Teslimat Saatleri:
Bir tıkla sepetinize atacağınız ürünlerle kolay alışveriş mümkün. Haftanın 6 günü, saat 24:00’a kadar verdiğiniz siparişleri ertesi gün saat 22:30’a kadar, sizin seçtiğiniz gün ve saatte teslim ediyoruz.

Telefon: 0216 461 0016


🟩 Tazemasa indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Tazemasa indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tazemasa indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tazemasa kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tazemasa promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.