Tazeye İlk Siparişe 40₺ İndirim

Fırsat Süresi Doldu
İlk siparişe anında 40 TL indirim Kampanyası Katılım ve Kullanım...Daha Fazla

İlk siparişe anında 40 TL indirim Kampanyası Katılım ve Kullanım Koşulları

*Kampanya www.tazeye.com adresine ait tazeye mobil uygulamalarda geçerlidir.

*Apple store ve Google play üzerinden indirilen Tazeye uygulamasına kayıt olarak verilecek ilk siparişte Alışveriş limit tutarı olan minimum 70 TL lik siparişinize sepette anında 40 Tl indirim yapılacaktır.

*Kampanya Tazeye.com üzerinde satılan tüm ürünler için geçerlidir.

*Kampanya süresince aynı adrese sadece 1 kez sipariş teslimatı yapılacaktır. Aynı adres üzerinden farklı kayıtlarla yapılan üyelik işlemi sistem tarafından iptal edilecektir.

*Kampanya İstanbul il Sınırları içerisinde Araçla teslimat yapılan bölgelere ücretsiz olarak yapılacaktır.

*İstanbul il sınırları içerisinde ve İstanbul dışı siparişler de kargo ile teslimat yapılacak ve kargo ücreti alıcıya yansıtılacaktır.

*İstanbul dışı siparişler de Kargo gönderimine uygun Kuru,Serin,gıda ve temizlik ürünleri gönderilmektedir. Bu ürünler Tazeye.com tarafından belirlenmiştir.

*Tazeye uygulaması üzerinden vereceğiniz kampanya siparişleri gönderim saatleri olarak size sunulan saat aralıkları içerinde teslim edilecektir.

*Bu kampanya Tazeye.com adresinde bulunan farklı bir kampanya ile birleştirilerek kullanılamaz.

*Tazeye kampanya koşularında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

*Kampanya 31.10.2020 tarihine kadar geçerlidir.

WEB ANA 550 BANNER APP.jpg (562 KB) Daha Az

Hemen Al
98% Başarılı

Tazeye 250TL Üzeri̇ Alışveri̇şi̇ni̇zde Sepette Anında 25TL İndi̇ri̇m

Fırsat Süresiz
Tazeye'de 250TL Üzeri̇ Alışveri̇şi̇ni̇zde Sepette Anında 25TL İndi̇ri̇m sağlar....Daha Fazla

Tazeye’de 250TL Üzeri̇ Alışveri̇şi̇ni̇zde Sepette Anında 25TL İndi̇ri̇m sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Teknoloji çağının hayatımıza katmış olduğu en büyük icat olan internet her geçen gün daha çok günlük hayatımızı işgal etmektedir. Bugün dünya üzerinde internet kanalında alışveriş oranı giderek yükselmekte, insanoğlu alışveriş alışkanlığını yerinde alışverişten e-alışverişe döndürmektedir.

Türkiye’de bu konuda hizmet veren firmalar giderek artmakta ama artan ihtiyaca hem alt yapı hem de içerik olarak cevap verememektedir. Prestij ailesi olarak toplamda 20 yılın üzerindeki gıda lojistiği ve soğuk zincir tecrübemizi Türk halkına güvenli, sağlıklı, zamanında hizmet vermek için değerlendirmeyi planladık.

Bu amaçla TAZEYE’yi kurduk ve her türlü gıda ve gıda dışı market ürününe nihai tüketicilerin güvenli, sağlıklı, zamanında ve ekonomik olarak ulaşmasını sağlamayı amaçladik.

Nasıl Alıyoruz:
En sağlıklı, en kaliteli ve hesaplı ürünleri müşterilerimizin en kısa yoldan ulaşabilmesi için direkt üreticilerden tedarik ediyoruz.

Nasıl Saklıyoruz:
Ürünlerimizi saklama koşullarına uygun olarak 10.000 m2 lik tesislerimizde en hijyenik, en sağlıklı ve uygun koşullarda gıda güvenliği koşullarına uygun olarak depolarımıza alıyor, depoluyor ve müşterilerimiz için hazır tutuyoruz.

Nasıl Hazırlıyoruz:
Düzenli hijyen ve gıda güvenliği eğitimi verilen personelimiz tamamen elektronik ortamda, en son teknoloji ile ürünleri siparişler doğrultusunda gıda güvenliği prensiplerine uygun olarak toplamakta ve paketlemektedir.

Nasıl Sevk Ediyoruz:
Düzenli olarak dezenfekte edilen ve gıda güvenliğine uygun dizayn edilen araçlarımız ile ürünlerinizi kapınıza kadar hijyenik, termal izolasyonlu çantalar ile getiriliyor. Soğuk zincir kırılmadan. En sağlıklı şekilde sevk edilmektedir.

Nasıl Teslim Ediyoruz:
Kapınıza kadar sağlıklı gıda zincirinin tüm şartları uygulanarak gelmiş olan ürünleriniz, hijyenik tedbirleri tam alınmış, gıda güvenliği konusunda tam eğitimli personelimiz tarafından, özel çantalarında kapınıza kadar getirilmektedir. İstenirse temassız teslimat ve online ödeme seçenekleri de teslimatımızın seçenekleri içerisindedir.

Ürünlerimizin Nasıl Arkasında Duruyoruz:
Kapınıza kadar en güvenli şekilde gelmiş olan ürünlerimiz ile ilgili her şikayetinizi inceliyor, ürünlerin saklama koşulları ve sevk koşullarını takip ediyor. Yaşanacak her şikayeti anında çözüyoruz.

[email protected]

0850 480 82 93

İnstagram : @tazeyecom

Twitter: /tazeyecom

Facebook: /tazeyecom

PRESTİJ DAĞITIM PAZARLAMA NAKLİYAT GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ.


🟩 TazeYe indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ TazeYe indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TazeYe indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TazeYe kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TazeYe promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.