% 20 THY Promosyon Kodu – Mobil Uygulama

Kod Süresiz
Mobil uygulamaya özel %20 indirim ile keşfedin! THY promosyon kodu...Daha Fazla

Mobil uygulamaya özel %20 indirim ile keşfedin! THY promosyon kodu ile mobil uygulama hikayeler kısmında belirtilecek uçuşlarında %20 indirim sağlar!

Türk Hava Yolları mobil uygulamasında geçerli haftanın destinasyonuna özel %20 indirim fırsatı, 01 Şubat 2022 tarihinde başlayacak ve her hafta farklı bir nokta için %20 indirim avantajı sunmaya devam edecek. Öncelikle mobil uygulamamızda gösterimi yapılan hikâyeler aracılığıyla size sunulan promokodu kopyalayın. Sonrasında ise haftanın destinasyonu için mobil uygulamadan alacağınız biletin ödeme adımında ilgili kodu girip işleminizi tamamlayın!

Haftanın destinasyonu promokod fırsatından nasıl yararlanırım?

1) Promokodu kopyalayın Türk Hava Yolları mobil uygulaması hikâye gösterimlerinde size sunulan indirim kodunu kopyalayın!

2) Mobil uygulamadan biletinizi seçin Sunulan fırsatın kurallarına uygun olarak biletinizi seçin ve ödeme adımına kadar gelin.

3) Ödeme adımında promokodu girin Ödeme yönteminizi seçin ve “promosyon kodu” alanına kopyaladığınız kodu girerek indirimli biletinizi oluşturun!

 • Kampanya 08 Şubat 2022 – 14 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 08 Şubat 2022 – 15 Mayıs 2022 arasında olan biletler için geçerlidir.
 • Kampanya yalnızca Türk Hava Yolları mobil uygulamasından alınan biletlerde geçerlidir.
 • Kampanya, ilgili hafta Türk Hava Yolları mobil uygulaması hikâye gösterimlerinde belirtilen destinasyon varışlı gidiş dönüş Economy Class uçuşlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında alınan biletlerde çıkış noktası konusunda bir kısıtlama yoktur. Bilet, Türk Hava Yolları uçuş ağındaki tüm noktalardan başlayacak şekilde düzenlenebilir.
 • Seyahat varışında 25 Mart 2022 – 11 Nisan 2022 tarihleri arasında, seyahat çıkışında 08 Nisan 2022 – 25 Nisan 2022 tarihleri arasında indirim geçersiz olup kampanya kapsamı dışındadır.
 • Değişiklik ve iptal durumunda ücret sınıfı kuralları geçerlidir. Ancak değişiklik ve iptal işlemi gerçekleştikten sonra oluşturulacak biletlerde indirim uygulanmamaktadır.
 • İndirim miktarı ve indirimli toplam fiyat, ödeme sayfasında ödeme tipi seçildikten sonra çıkan “Promosyon kodu” alanına kodun girilmesi ve onaylanmasından sonra görüntülenecektir.
 • İndirim teklifi baz ücret üzerindendir ve %20 oranındadır. Vergilere uygulanmaz ve indirim toplam 1000 kullanım ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında aynı bilette 4 yolcuya kadar indirim uygulanacaktır.
 • İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları AnadoluJet uçuşlarında, codeshare (ortak) uçuşlarda, Star Alliance üyesi havayolu firması uçuşlarında geçerli değildir.
 • Biletleme dönemi Türkiye lokal saatine göre sonlanır.
 • Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyaları ve indirimleri (engelli, öğrenci vb.) ile birleştirilemez.
 • İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Türk Hava Yolları codeshare (ortak) uçuşlarda, Star Alliance üyesi havayolu firması uçuşlarında geçerli değildir.
 • Türk Hava Yolları, herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.
 • Türk Hava Yolları, kampanya kural ve koşullarını; tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Daha Az

TK01CEU Kodu Aç 
17% Başarılı


Hikayemiz
20 Mayıs 1933’te 5 uçak ve 30’dan az çalışanla başlayan yolculuğumuz, 87. yılımızı kutladığımız bugün, dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu olarak devam ediyor.
87 yıllık başarı öykümüz, bugüne kadar karşılaştığımız zorluklardan güçlenerek çıktığımız için yazıldı.
1933 yılında başlayan bir gökyüzü serüveni
Yeni deneyimlere ilham veren; insanları, kültürleri, kıtaları, ülkeleri ve şehirleri birbirine bağlayan serüvenimiz 1933’te başladı. Takvimler 20 Mayıs 1933’ü gösterdiğinde Devlet Hava Yolları İşletmesi adıyla gökyüzüyle buluştuk. Türkiye’nin ilk havacılarından Fesa Evrensev’in genel müdürlüğü üstlendiği bu dönemde filomuzda yalnızca 5 uçağımız vardı ve çalışan sayımız 30’dan azdı.

Ülkemizin ilk yurtdışı uçuşunu 1947’de İstanbul’dan Atina’ya bayrağımızı taşımanın heyecanıyla gerçekleştirdik. 1951’de 33 uçaktan oluşan filomuzla Lefkoşa, Beyrut ve Kahire gibi yeni noktalara uçmaya başladık.

Sıra dışı başarıların altında imzası yer alan “Türk Hava Yolları” adı, 1955’te ortaya çıktı ve ismimiz Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği IATA’nın üyeleri arasında yerini aldı.

Kıtaları aşan başarı öyküsü
1953 yılında, İstanbul Yeşilköy Havalimanı tamamlandı ve uluslararası hava trafiğine açıldı. 1985 yılında Atatürk Havalimanı ismini alan bu yer, küresel bir buluşma noktası oldu ve uzun yıllar binlerce değerli âna şahit oldu.

1958 yılında 5 adet Viscount 794 uçağı filomuza kattık. Pistonlu motorlardan jet motorlu uçaklara geçerek havacılık tarihimizde yeni bir dönemi başlattık.

1959 yılında Mesut Manioğlu’nun yaban kazından ilham alarak çizdiği logomuzu gururla taşımaya başladık. 9.000 metreye ulaşan irtifada kıtalararası uçuş yapabilmesiyle bilinen yaban kazı figürü, öykümüzü taçlandırdı.

1961’de kaptan pilotlar Zihni Barın ve Nurettin Gürün, Türk Hava Yolları tarihinde bir ilke daha imza attılar. 30 saatlik uçuşla Atlas Okyanusu’nu aşan pilotlarımız, iki F-27 uçağını ABD’den İstanbul’a getirdi.

Özverili çalışmalarımızla 1972 yılında 200 milyon olan sermayemizi %100 oranında artırarak 400 milyon TL’ye ulaştırdık.

1973’te Avrupa’nın ilk McDonnell Douglas DC-10 uçağı filomuza katıldı ve 40 yıl önce 24 personel ile başlayan yolculuğumuza 4.437 kişilik bir aileyle devam ettik.

Her zaman dünyanın daha büyük olduğuna inandık ve seksenli yıllarda başarı öykümüzü sınırların çok ötesine taşıdık. Hikayemizin 50. yılı olan 1983’te 2,5 milyon yolcumuzu yeni yerlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu uçuşlarından sonra Amerika’ya da uçmaya başladık ve artık 4 kıtada 5 binden fazla çalışanla hizmet veren dünyaca ünlü bir markaydık.

Dünyanın her yanında ayrıcalıklı hizmet
İnternet sitemizi 1998’de yolcularımızla buluşturduk. 2001 yılında yolcularımız çağrı merkezimiz üzerinden rezervasyon yapmaya başladı. 2003 yılında hayata geçirdiğimiz e-bilet ve online check-in uygulamalarıyla bilet almayı çok daha kolay bir hale getirdik.

Kurumsal internet sitemiz turkishairlines.com’u 2017 yılında kullanıcı dostu yeni arayüzüyle hizmete açtık.

İngilizce, Almanca, Japonca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Korece, Çince ve Rusça gibi çeşitli dil seçenekleriyle yolcularımıza kendi anadillerinde hizmet vermeye başladık.

Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği kullanıcı dostu mobil uygulamamızla birlikte bilet alma süresini 1 dakikadan daha kısa süreye indirdik.

Standartları göklere çıkaran seyahat deneyimi
Seyahatin her adımında yolcularımızı memnun edecek detayları incelikle düşündük. 2000 yılında benzersiz avantajlar sunan Miles&Smiles programımızı hizmete sunduk. 2008’de dünyanın en büyük havayolu ittifakı Star Alliance’ın üyesi olarak seçkin havayolu markaları arasında yerimizi aldık. Seyahat deneyimini en üst düzeye çıkarmak için ikram hizmetlerimizi yeniledik. Turkish Do&Co ile iş birliği yaptık ve uçan şeflerimizle yolcularımızı bulutların üzerinde en lezzetli anlarla buluşturmaya başladık.

Uçak içi eğlence sistemimizde yer verdiğimiz en yeni filmler, müzikler, oyunlar ve daha birçok yeni içerikle yolculuğu keyifli bir deneyime dönüştürdük. Uçuşlarımızda sunduğumuz Wi-Fi hizmeti ile yolcularımızın her an dünyayla bağlantıda kalmasını sağladık.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu
Avrupa’nın en genç ve modern filosuna sahip olma hedefiyle hızla ilerledik ve daima teknolojinin sıkı bir takipçisi olduk. Üst düzey konfor sunan, yüksek teknolojik donanıma sahip, yakıt tasarruflu ve çevreye duyarlı uçak alımlarımızla filomuz devleşti.

Rakipsiz uçuş ağımız, genç ve modern filomuz, konforlu koltuklarımız ve leziz ikramlarımız bizi Avrupa’nın En İyi Havayolu yaptı. Yolcularımızı benzersiz keşiflerle buluşturma arzumuzla dünyada neredeyse uçmadığımız ülke kalmadı. Dünyaca ünlü sponsorluklarımız ve herkesin heyecanla bir yenisini beklediği reklamlarımız Turkish Airlines adını akıllara kazıdı.

Yıllar geçtikçe büyüyen tutkumuz dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu olmamızı sağladı. Bugün 363’den fazla uçağa sahip genç filomuzla, yeni evimiz İstanbul Havalimanı’ndan 120’nin üzerinde ülkeye uçuyoruz. Türk bayrağını dünyanın dört bir yanına gururla taşıyor, yolcularımıza daha büyük bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

En iyi seyahat deneyimini yaşamanız için size yardımcı olan mobil uygulamamız, seçimlerinizi ve uçuşlarınızı hatırlayarak hız kazanmanızı sağlıyor.
Rezervasyon, biletleme ve check-in gibi hayatınızı kolaylaştıran özelliklerden yararlanmak için uygulamamızı kullanabilirsiniz.📱

Kullanıcı dostu tasarım
• İster tatil olsun ister iş gezisi, yolculuk planı yapmak şimdi daha keyifli! 🏨
Mobil uygulamamız seçimlerinizi, beğenilerinizi, uçuşlarınızı hatırlıyor ve size özel öneriler sunuyor.
• İdeal kullanıcı deneyimine odaklanan yepyeni bir tasarım ortaya çıkardık.
Seyahat planınızı, bilet ve Mil işlemlerinizi rahatça yapabilirsiniz.
• Kolay kullanım sayesinde hızlıca bilet alabilir, rezervasyonlarınızı düzenleyebilir,
kayıtlı uçuşlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Yepyeni keşifler
• Dünyada en çok noktaya yolcu taşıyan havayolu firmasıyla dünyayı keşfetmeye hazırlanın. 🗺
Kampanyaları görüntüleyerek uygun fiyatlarla uçabilirsiniz.
• Şehir rehberlerini inceleyerek seyahatinize renk katacak önerileri inceleyebilirsiniz.
Şehirde gezilecek yerlere, tadılacak lezzetlere, havalimanı ulaşım bilgilerine ve daha
fazlasına göz atarak keyifli bir seyahate hazırlanabilirsiniz.🗼🗽

Rezervasyon yönetimi
• Uçuşunuzu kaydederek rezervasyonunuzu daha sonra yapabilirsiniz.
Ödeme işlemini dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazınızdan gerçekleştirebilirsiniz. 📱 💻
• Rezervasyonlarım bölümünden yeni bir uçuş ekleyebilir,
uçuşunuzu değiştirebilir ya da iptal edebilir, uçuşunuza bebek yolcu ekleyebilirsiniz.

Hızlı ve güvenli ödeme
• Mobil uygulamamızda yer alan çok sayıda ödeme yöntemi ve para biriminden
sizin için en uygun olanları seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz.💰💶
• Kredi kartlarınızı kaydedebilir ya da ödeme adımında kredi kartınızı kameraya
okutarak daha hızlı bilet alabilirsiniz.
• Kredi kartı ve profil bilgilerinizi saklayarak kendinizi daima güvende hissedebilirsiniz.💳

Miles&Smiles ayrıcalıkları
• Mobil uygulamamıza özel kişiselleştirilmiş bir Miles&Smiles deneyimi geliştirdik. Parmak izinizle hesabınıza giriş yapabilirsiniz.👆🏻
• Kazandığınız Milleri kullanarak ödül bilet düzenleyebilir ya da Shop&Miles’dan alışveriş yapabilirsiniz.
• Mil işlemleri şimdi çok daha kapsamlı! Mil satın alma ve Mil transferi gibi işlemleri mobil uygulamamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Ek hizmetler
• Özel fiyatlar ya da Mil fırsatlarıyla seyahatinizden önce istediğiniz otelde yerinizi ayırtabilir
ve aracınızı kiralayarak zaman kazanabilirsiniz.🏨 🚗
• Seyahat süresince beklenmedik durumlara karşı önlem almak için dilerseniz seyahat sigortası
satın alabilirsiniz.
• Seyahatin konforunu maksimuma çıkarmak için koltuk seçimi yaparak dilediğiniz koltukta uçabilirsiniz. 💺

Seyahati iyileştiren detaylar
• Birden fazla uçuş içeren seyahatleriniz için bilet almak şimdi çok kolay.
Tek yapmanız gereken çoklu uçuş seçeneğini kullanmak.
• Uçuş durumu özelliğini kullanarak dilediğiniz uçuşun durumunu takip edebilirsiniz.🛫 🛬
• Seyahatinizden önce havalimanı haritalarını inceleyerek kontuar, kafe, restoran ve eczane gibi noktaları harita üzerinde görebilirsiniz.

• Turkish Airlines Resmi Sosyal Medya Hesapları

Twitter: https://twitter.com/TurkishAirlines
Facebook: https://www.facebook.com/turkishairlinesTR
Instagram: https://www.instagram.com/turkishairlines
Youtube: https://www.youtube.com/user/TURKISHAIRLINES

 


🟩 THY (Türk Hava Yolları) indirim kodu Haziran 2022
🏷️ THY (Türk Hava Yolları) indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi THY (Türk Hava Yolları) indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 THY (Türk Hava Yolları) kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
THY (Türk Hava Yolları) promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.