3 Ay Ücretsiz Tidal HiFi Üyelik Linki (UK VPN Gerekli)

Kod Süresiz
İngiltere lokasyonlu VPN ile açacağınız bu linkten TIDAL HiFi'a bedava...Daha Fazla

İngiltere lokasyonlu VPN ile açacağınız bu linkten TIDAL HiFi’a bedava 90 gün üye olabilirsiniz. 90 günlük TIDAL deneyimini ücretsiz yaşayın. Deneme süreniz sona ermeden istediğiniz zaman iptal edin ve hiçbir ücret uygulanmaz veya ayda 9,99 £ karşılığında dinlemeye devam edin. Yalnızca yeni hesaplar için geçerlidir. https://offer.tidal.com/campaigns/62016ee41ae9e160498e48c4/products?geo=GB&campaignId=62016ee41ae9e160498e48c4

TIDAL, yeni müşteriler için normal 30 günlük deneme yerine 90 günlük ücretsiz deneme sunuyor. (Sanırım yeni e-posta adresine ihtiyacınız var ve ödeme detayları aynı olabilir). TIDAL HiFi deneme sürümüne kaydolduktan sonra, deneme sürümünüzü hesap yönetimi portalınızdan HiFi plus’a yükseltebilirsiniz.

1. Bu gönderide verilen bağlantıyı kullanarak 90 günlük deneme sürümüne kaydolun

2. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra hesap yönetimi portalınıza tekrar giriş yapın.

3. Tidal HiFi Plus altında YÜKSELT’i seçin

4. Artık HiFi, Master Quality Audio, Dolby Atmos ve Sony 360 Reality Audio ile müziğinizin keyfini sanatçının amaçladığı şekilde çıkarın
5. 90 gün sonra £19,99 ödemek istemiyorsanız, denemenizi iptal etmeyi unutmayın. hemen iptal edebilir ve 90 gün boyunca tam hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

TIDAL HiFi Plus

 • Yenilikçi Ses Formatları9216 kbps’ye kadarAna Kalite ses, Dolby Atmos, Sony 360 Reality Audio ve HiFi
 • 80M+ şarkı ve 350K+ video
 • Reklamsız
 • Sınırsız atlama ile çevrimdışı dinleyin
 • TIDAL Connect Desteklenen cihazlarınızda tüm yenilikçi ve etkileyici ses formatlarında dinleyin
 • Doğrudan Sanatçı Ödemeleri Aboneliğinizin %10’a kadarı en çok dinlediğiniz sanatçılara yönlendirilir
 • Hayran Merkezli Telif Hakları Dinlediğiniz sanatçılara akış alışkanlıklarınıza göre ödeme yapılır
 • Dinleme alışkanlıklarınızın en sevdiğiniz sanatçıları nasıl etkilediğini izleyin ve paylaşın
 • Uzman küratörlüğünde çalma listeleri

Daha Az

498e48c4 Kodu Aç 
100% Başarılı

6 Ay Ücretsiz Tidal Premium Üyeliği İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
UK VPN üzerinden açılan linkten 6 aylık ücretsiz TIDAL Premium...Daha Fazla

UK VPN üzerinden açılan linkten 6 aylık ücretsiz TIDAL Premium alabilirsiniz.

https://offer.tidal.com/voucher?code=LIDLMUSIC

Yeni bir e-mail ile üye olmanız şart. Üyelik aşamasında geçerli bir sanal kart tanımlamanız yeterli. Kartta para olmasa da olur.

Valid 26/01/2021 – 26/04/2021. This promotion is available to members of Lidl Plus who are UK residents (excluding NI) age 18+

Offer T&Cs:

 • This reward entitles you to access the TIDAL Premium music streaming service 6 months for free.
 • Payment details are required on signup
 • After 6 months, you will be charged a subscription of £8.99* per month which can be cancelled at any time (cancellation policy detailed in TIDAL T&Cs).
 • The offer is only available once for new customers without an active or inactive TIDAL subscription and cannot be combined with other offers. The subscription can be cancelled at any time.

*The standard monthly subscription is £9.99 but Lidl Plus customers taking up this offer will have a 10% discount automatically applied to their monthly cost so customers will be charged £8.99 instead of £9.99 per month. This additional 10% off will be valid for 24 months from the first paying month.

https://www.lidl.co.uk/tidalterms Daha Az

IDLMUSIC Kodu Aç 
100% Başarılı

Tidal HiFi 30 Gün Ücretsiz Deneme

Fırsat Süresiz
Açılan linkten TIDAL HiFi/Premium/Aile üyeliklerini 30 gün deneyebilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Eğlence Kuponları

S Sport Plus İlk Ay Ücretsiz Promosyon Kodu

Kod Süresiz
S Sport Plus üyeliğini şimdi tamamla, EuroLeague, LaLiga, Serie A,... Detayını Gör
1AYPLUS Kodu Aç 
100% Başarılı

449,99TL S Sport Plus Yıllık Üyelik Kupon Kodu

Kod Süresiz
S Sport Plus'a Bahar Erken Geldi! BAHAR2024 koduyla Yıllık Üyelik... Detayını Gör
AHAR2024 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 7 eTail Kupon Kodu: Bahar İndirimleri

Kod Süresiz
eTail Bahar İndirimleri Başladı! Farklı yayıncılardan yüzlerce oyun eTail üzerinden... Detayını Gör
eTail7 Kodu Aç 
25% Başarılı

S Sport Plus Mart Bedava Abonelik Kodu

Kod Süresiz
UFC Dövüş Gecesi S Sport Plus'ta! MART2024 koduyla hemen üye... Detayını Gör
MART2024 Kodu Aç 
100% Başarılı

S Sport Plus UFC 1 Ay Ücretsiz Kupon Kodu

Kod Süresiz
UFC heyecanı S Sport Plus ile her an, her yerde... Detayını Gör
UFC2024 Kodu Aç 
100% Başarılı

Tidal, abonelik tabanlı bir müzik aktarımı yazılımı. 54 ülkede aktif ve 25 milyonun üzerinde şarkı ve 75.000’den fazla video klibe sahiptir. 2014’te Aspiro tarafından hayata geçirildi. 2015’in ilk çeyreğinde Shawn “Jay Z” Carter’ın sahibi olduğu Project Panther Ltd., Aspiro’yu satın aldı.

Yüksek kalitede reklamsız müzik ve yüksek kaliteli ses ile müzik akışı deneyiminizi geliştirin. 70 milyondan fazla ses parçası, sınırsız atlama, çevrimdışı oynatma, radyo ve sezgisel keşif ile TIDAL, gerçek müzik meraklıları ve audiophiles için tek müzik akışı hizmetidir.

TIDAL, tek bir yerde bulunan yüksek kaliteli ses, MQA parçaları, 360 Reality Audio ve Dolby Atmos desteğine sahip, sanatçıya ait tek müzik akışı hizmetidir. TV’ler, Amazon Alexa ve tercih ettiğiniz hoparlörler dahil en sevdiğiniz cihazlarda TIDAL’ın keyfini çıkarın. 150’den fazla entegrasyonla, TIDAL sizin kadar bağlantılıdır.

Müzik deneyiminizi geliştirmeye hazır mısınız? Ücretsiz 30 günlük deneme. İstediğiniz zaman iptal edin.

• En Sevdiğiniz Tüm Müzikleri Dinleyin – Kendi İsteğinize Göre
Reklamsız, çevrimdışı ve sizin kadar bağlı – tüm türlerde 70 milyondan fazla ses parçası ve 250.000’den fazla video parmaklarınızın ucunda. TIDAL üyeleri aynı zamanda özel müzik, video ve canlı performansları ilk deneyimleyen kişilerdir.
• Mevcut En Yüksek Kaliteli Ses – HiFi ve MQA
Öncelikle standart tanımlı akış sağlayan diğer hizmetlerin aksine, müziğinizi kayıpsız ses deneyimimiz ve yüksek kaliteli ses kalitemizle sanatçının amaçladığı şekilde dinleyebilirsiniz. Bir HiFi aboneliği ile milyonlarca şarkıyı yüksek kalitede, MQA ve Dolby Atmos ve 360 ​​Reality Audio gibi etkileyici ses formatlarında dinleyin.
• Sizin İçin Kişiselleştirilmiş – Karışım ve Video Karışım
En sevdiğiniz sanatçıları dinleyin ve izleyin ve My Mix ve My Video Mix ile daha fazlasını keşfedin – dinleme alışkanlıklarınıza göre derlenmiş, kişiselleştirilmiş çalma listeleri. Ayrıca çalma listeleri oluşturabilir ve paylaşabilir, sanatçı, parça veya türe dayalı radyo dinleyebilir, sanatçı biyografilerine göz atabilir, benzer sanatçılar bulabilir, çalma sıranızı düzenleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.
• Sevdiğinizden Daha Fazlasını Keşfedin
Yeni müzik keşfetmek önemlidir. İster HiFi’de eski bir favorinizi yeniden keşfetmek ister işe gidip gelmek için yeni favori albümünüzü keşfetmek olsun, TIDAL, ister eski favorilerin kişiselleştirilmiş bir karışımı isterse benzer parçalar için eklenecek öneriler olsun, dinleme alışkanlıklarınıza göre sizinle yeni müzikleri paylaşmak için sezgisel özelliklere sahiptir. oluşturduğunuz oynatma listesi.
• Sanatçılar Burada Çalışıyor – İnsan Küratörlüğü
İçeriğimiz, müzik uzmanları ve sanatçıların kendileri tarafından el yapımıdır. Orijinal oynatma listeleri, podcast’ler, video dizileri ve belgeseller, yaratıcıları ve onların zanaatını kutluyor. Burada robot yok.
• Her Zaman, Her Yerde Dinle
İster yolda, şehirde araba kullanırken veya evde en sevdiğiniz hoparlörler veya akıllı TV ile TIDAL cihazlarınızla çalışır. TIDAL Connect ile üçüncü taraf entegrasyonlarına güvenmeden yüksek kalitede müzik akışı yapın.

Premium ve HiFi arasında seçim yapabileceğiniz uygulamada bir TIDAL aboneliğine kaydolun. Ülkenizdeki aboneliğin fiyatı aşağıdaki genel bakışta bulunabilir. Ayrıca kaydolmadan önce uygulamadaki ücretler hakkında bilgilendirileceksiniz. Abonelik otomatik olarak yenilenir ve aylık (30 gün) esasına göre ücretlendirilir. Yenilemeden önceki güne kadar istediğiniz zaman iptal edebilir ve istediğiniz zaman otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz.


🟩 TIDAL indirim kodu Nisan 2024
🏷️ TIDAL indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi TIDAL indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 TIDAL kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
TIDAL promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.