Tıkla Gelsin Davet Kodu ile İlk Siparişte 10 Tıkla Para Kazan! [F31BAGL69]

Kod Süresiz
Tıkla Gelsin referans davet kodu F31BAGL69 ile üye olun, ilk...Daha Fazla

Tıkla Gelsin referans davet kodu F31BAGL69 ile üye olun, ilk 25₺ ve üzeri yemek siparişinizde anında 10 Tıkla Para kazanın! Daha Az

31BAGL69 Kodu Aç 
8% Başarılı

% 10 Burger King Papara Cashback Anında Nakit Restoran İndirimi

Fırsat Süresiz
Her ay Burger King'de Papara Card’ın ile yapacağın toplam 250...Daha Fazla

Her ay Burger King’de Papara Card’ın ile yapacağın toplam 250 TL’ye kadar olan harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek.

  Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

15-20-25TL Tıkla Gelsin Yedikçe Kazan Kazandıkça Ye İndirim Kuponu

Fırsat Süresiz
Kampanya 1 Temmuz – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir....Daha Fazla

Kampanya 1 Temmuz – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için Tıkla Gelsin® Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kampanya sadece Tıkla Gelsin® web sitesi üzerinden ve mobil uygulama üzerinden verilen Sana Gelsin paket servis siparişleri için geçerlidir. Kampanya Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci®, Usta Pideci® markalarından verilecek olan siparişlerde geçerlidir. Kampanyadan Tıkla Para kazanımı için en az 50 TL’lik sipariş verilmesi gereklidir. Kampanya kazanım detayları aşağıdaki şekildedir; • 1’inci siparişe 15 Tıkla Para, • 2’inci siparişe 20 Tıkla Para, • 3’üncü siparişe 25 Tıkla Para, Sonraki her siparişte ise her marka özelinde devam eden %’lik kazanımlarla devam edilecektir. Kampanyadan maksimum 60 Tıkla Para kazanılabilecektir. Kampanyadan faydalanabilmek için verilen siparişlerin statüsü teslim edilmiş olmalıdır. İptal veya iade olan siparişler için herhangi bir Tıkla Para kazanım olmayacak ve kazanılan Tıkla Para’lar ise iptal olacaktır. Sipariş ödemesinin tamamı Tıkla Para ile yapılırsa kampanyadan yararlanılamaz. Sipariş ödemesi parçalı ödeme ile yapıldığında kampanyadan yararlanmak için Kredi Kartı ile yapılacak olan ödeme tutarının en az 50 TL olması gereklidir. Kampanyadan kazanılan Tıkla Para’lar 24 saat içerisinde yükleniyor olacaktır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ata Express, Tıkla Gelsin® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

https://www.tiklagelsin.com/kampanyalar/yedikce-kazan-kazandikca-ye Daha Az

Hemen Al
7% Başarılı

Tıkla Gelsin’de Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [50TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Tıkla Gelsin’de %10 Hediye Para Kazan! Tıkla Gelsin'deki markalardan dilediğini...Daha Fazla

Tıkla Gelsin’de %10 Hediye Para Kazan! Tıkla Gelsin’deki markalardan dilediğini seç, siparişini ver Nays ile öde %10 hediye para kazan.

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

 • Kampanya 5-30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Tıkla Gelsin web sitesi ve mobil uygulamasından Nays Kart bilgileri ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Tıkla Gelsin’den yapılan 50 TL ve üzeri tüm alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Kampanya dönemi boyunca bir kullanıcının faydalanabileceği hediye para tutarı 50 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • Tıkla Gelsin ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/tikla-gelsin

tıkla gelsin kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Burger King S Sport Plus 3 Aylık 14,99TL Kampanyası

Fırsat Süresiz
Burger King® severler EuroLeague’den LaLiga’ya, Formula 1’den NBA’e, UFC’den boks...Daha Fazla

Burger King® severler EuroLeague’den LaLiga’ya, Formula 1’den NBA’e, UFC’den boks gecelerine dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den, ister webten, ister cepten Tekrar-İzle özelliği ile S Sport Plus’ı ilk 3 ay boyunca ayda sadece 14,99’a izliyor!

Hemen Burger King® restoranlarından veya Tıkla Gelsin® üzerinden S Sport Plus Menüsü siparişini ver. SMS ile sana özel üretilmiş kodu al, sporun keyfini doyasıya yaşa!

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?
Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.
1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıklayın.
2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.
3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.
S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına satın aldıkları kodu girerek, üyeliklerini başlatabilirler.

Kampanya Koduyla Aktivasyon
Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. 2. adımda kodu doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Kampanya kodunu girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanan kullanıcılar, S Sport Plus paketini ilk 3 ay aylık sadece 14.99’a izleyebilir. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.

S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.ssportplus.com/kampanyalar/burgerkingmenu/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Tıkla Gelsin N Kolay Sanal Kart İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Tıkla Gelsin®’de yemeğin %20 indirimli! N Kolay sanal kartınla Tıkla...Daha Fazla

Tıkla Gelsin®’de yemeğin %20 indirimli! N Kolay sanal kartınla Tıkla Gelsin® üzerinden siparişini ver, yemeğin kapına %20 indirimli gelsin!

Tıkla Gelsin’de %20  indirim!

N Kolay Sanal Kartınla Tıkla Gelsin üzerinden siparişini ver,yemeğin kapına %20 indirimli gelsin!

Kampanya, 26 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında N Kolay sanal kart ile yapılacak Tıkla Gelsin’den verilecek yemek siparişlerinde %20 indirim kazanılacaktır..

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL iade kazanabilecektir.

İadeler en geç 1 iş günü içinde harcamanın yapıldığı N Kolay sanal karta yansıtılacaktır.

Kampanya kazanımları verilen siparişler iptal, iade edildiği takdirde geri alınacaktır.

Kampanya diğer N Kolay kampanyaları ile birleştirilemez.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup, banka kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

https://www.nkolay.com/kampanyalar/n-kolay-sanal-kart-ile-tikla-gelsin-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Burger King Tıkla Gelsin’de Bankkart Genç’e Özel Menü!

Fırsat Süresi Doldu
Bankkart Genç'e özel Burger King Tıkla Gelsin üzerinden verilen siparişlerde...Daha Fazla

Bankkart Genç’e özel Burger King Tıkla Gelsin üzerinden verilen siparişlerde indirimli menü fırsatı!

 • Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Türkiye Burger King® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® Sana Gelsin’de geçerlidir.
 • Bankkart Genç müşterilerine özel Tıkla Gelsin® üzerinden verilen Burger King® siparişlerinde indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü fırsatı sunulacaktır.
 • Kampanyaya BURGERKING yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım yapılabilecektir. Bir müşteri toplamda en fazla 5 adet indirim kodu kazanabilecektir. Her bir kod kazanımı için ayrı SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir. İndirim kodları, 4757’ye SMS gönderimi sonrası müşterinin Banka’da kayıtlı cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir.
 • İndirim kodu kazanımları ve kullanımları kampanya dönemi içerisinde aynı veya farklı günlerde olabilecektir.
 • Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır. Alınan kodlar 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilir.
 • İndirim kodları Tıkla Gelsin uygulaması üzerinde Burger King® siparişlerinde sana gelsin (paket servis) kısmında kullanılabilmesi için hesabım bölümünden indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. Kod girildikten sonra indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü açılacaktır. İndirim kodlarının Burger King® restoranlarında kullanılabilmesi için indirim kodunun kasiyere siparişten önce bildirilmesi gerekmektedir.
 • Tıkla gelsin uygulamasındaki indirim oranı ile restorandan kullanımda verilen indirim oranı farklılaşabilecektir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır, başka kampanyalar ile birleştirilemez ve belirtilen menüde geçerlidir. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kampanya sadece Bankkart Genç ile yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya Bankkart, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir. TM & © 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.
 • Kampanyadan paket servis kanalıyla yararlanabilmek için Tıkla Gelsin® üyesi olmak gerekir.
 • Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya tiklagelsin.com sayfası üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekmektedir.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Kampanya menüsü restoranlarda orta boy Coca-Cola ile Tıkla Gelsin®’de ise kutu Coca-Cola ile servis edilir. Kampanya menülerinde sadece 1 adet içecek servis edilir.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler paket servis siparişinde farklılık gösterebilir. Paket servis için dağıtım alanları sınırlıdır.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve TAB GIDA SAN ve TİC A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/market-ve-gida/burger-king-tikla-gelsinde-bankkart-gence-ozel-menu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Arby’s Tıkla Gelsin’de Bankkart Genç’e Özel Menü Fırsatı!

Fırsat Süresi Doldu
Bankkart Genç'e özel Arby's® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® üzerinden verilen...Daha Fazla

Bankkart Genç’e özel Arby’s® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® üzerinden verilen siparişlerde indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü fırsatı!

Kampanya Koşulları

 • Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Türkiye Arby’s® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® Sana Gelsin’de geçerlidir.
 • Bankkart Genç müşterilerine özel Tıkla Gelsin® üzerinden verilen Arby’s® siparişlerinde indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü fırsatı sunulacaktır.
 • Kampanyaya ARBYS yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım yapılabilecektir. Bir müşteri toplamda en fazla 5 adet indirim kodu kazanabilecektir. Her bir kod kazanımı için ayrı SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
 • İndirim kodu kazanımları ve kullanımları kampanya dönemi içerisinde aynı veya farklı günlerde olabilecektir.
 • İndirim kodları, 4757’ye SMS gönderimi sonrası müşterinin Banka’da kayıtlı cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir.
 • Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır.
 • Alınan kodlar 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilir.
 • İndirim kodları Tıkla Gelsin uygulaması üzerinde Arby’s® siparişlerinde sana gelsin (paket servis) kısmında kullanılabilmesi için hesabım bölümünden indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. Kod girildikten sonra indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü açılacaktır.
 • İndirim kodlarının Arby’s® restoranlarında kullanılabilmesi için indirim kodunun kasiyere siparişten önce bildirilmesi gerekmektedir.
 • Tıkla gelsin uygulamasındaki indirim oranı ile restorandan kullanımda verilen indirim oranı farklılaşabilecektir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Her bir kampanya kodu tek kullanımlık olup, belirtilen menüde geçerlidir.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kampanya sadece Bankkart Genç ile yapılan işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya Bankkart, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyadan paket servis kanalıyla yararlanabilmek için Tıkla Gelsin® üyesi olmak gerekir.
 • Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya tiklagelsin.com sayfası üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanya menüsü restoranlarda orta boy Coca-Cola ile Tıkla Gelsin®’de ise kutu Coca-Cola ile servis edilir.
 • Kampanya menülerinde sadece 1 adet içecek servis edilir.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler paket servis siparişinde farklılık gösterebilir. Paket servis için dağıtım alanları sınırlıdır.
 • Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir. TM & © 2022 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tab Gıda San ve Tic A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/market-ve-gida/arbys-tikla-gelsinde-bankkart-gence-ozel-menu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Popeyes Tıkla Gelsin’de Bankkart Genç’e Özel Menü!

Fırsat Süresi Doldu
Popeyes Tıkla Gelsin'de Bankkart Genç'e Özel Menü Fırsatı! Bankkart Genç'e...Daha Fazla

Popeyes Tıkla Gelsin’de Bankkart Genç’e Özel Menü Fırsatı!

Bankkart Genç’e özel Popeyes® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® üzerinden verilen siparişlerde indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü fırsatı!

Kampanya Koşulları:

 • Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Türkiye Popeyes® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® Sana Gelsin’de geçerlidir.
 • Bankkart Genç müşterilerine özel Tıkla Gelsin® üzerinden verilen Popeyes® siparişlerinde indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü fırsatı sunulacaktır.
 • Kampanyaya POPEYES yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım yapılabilecektir. Bir müşteri toplamda en fazla 5 adet indirim kodu kazanabilecektir. Her bir kod kazanımı için ayrı SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
 • İndirim kodu kazanımları ve kullanımları kampanya dönemi içerisinde aynı veya farklı günlerde olabilecektir.
 • İndirim kodları, 4757’ye SMS gönderimi sonrası müşterinin Banka’da kayıtlı cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir.
 • Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır.
 • Alınan kodlar 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilir.
 • İndirim kodları Tıkla Gelsin uygulaması üzerinde Popeyes® siparişlerinde sana gelsin (paket servis) kısmında kullanılabilmesi için hesabım bölümünden indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. Kod girildikten sonra indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü açılacaktır.
 • İndirim kodlarının Popeyes® restoranlarında kullanılabilmesi için indirim kodunun kasiyere siparişten önce bildirilmesi gerekmektedir.
 • Tıkla gelsin uygulamasındaki indirim oranı ile restorandan kullanımda verilen indirim oranı farklılaşabilecektir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır ve başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece Bankkart Genç ile yapılan işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya Bankkart, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya tiklagelsin.com sayfası üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanya menüsü restoranlarda orta boy Coca-Cola ile Tıkla Gelsin®’de ise kutu Coca-Cola ile servis edilir.
 • Kampanya menülerinde sadece 1 adet içecek servis edilir.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler paket servis siparişinde farklılık gösterebilir. Paket servis için dağıtım alanları sınırlıdır.
 • Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir. © 2022 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tab Gıda San ve Tic A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/market-ve-gida/popeyes-tikla-gelsinde-bankkart-gence-ozel-menu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

istegelsin Alışverişine Burger King’den istegelsin menüsü indirimli gelsin!

Fırsat Süresi Doldu
istegelsin'den yapacağın 250₺ market Alışverişine Burger King'den istegelsin menüsü indirimli...Daha Fazla

istegelsin’den yapacağın 250₺ market Alışverişine Burger King’den istegelsin menüsü indirimli gelsin!

 • Bu kampanya, 10 Ekim 2022 – 7 Kasım 2022 tarihleri arasında havalimanı ve mobil restoranlar ve hariç tüm Türkiye Burger King® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® paket servis kanalında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için 250 TL ve üzeri sepet oluşturman gereklidir.
 • Kazandığın kupon kodun bildirimlerinin açık olması halinde push, sms ile 1-2 gün içerisinde sana bildirim yoluyla iletilecektir.
 • İndirim kodları tek kullanımlıktır.
 • Bu kampanya istegelsin ve TAB Gıda iş birliği ile düzenlenmektedir.
 • Kampanya süresince alınan indirim kodlarının kullanılması için belirlenen son kullanım tarihi 15.11.2022’dir.
 • Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Kampanya menüsü Burger King® restoranlarında Etli Barbekü Deluxe Burger + 2 adet Orta Boy İçecek + Mega Boy Patates +6’lı Soğan Halkası + BK Crispy Chicken KDV dahil 95,00 TL ile Tıkla Gelsin®’de ise 1 LT içecek farkı ile KDV dahil 100,00 TL ile servis edilir.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
 • TM & ©️ 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır. Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir.

Alışverişine Burger King'den istegelsin menüsü indirimli gelsin!

https://www.istegelsin.com/kampanya/9881fa35-3880-4d36-b624-7090b546d1db Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Paycell Kart ile Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci/Pideci Restoranlarında Nakit İade Cashback İndirimi

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile Burger King ®, Popeyes ® ve Arby’s...Daha Fazla

Paycell Kart ile Burger King ®, Popeyes ® ve Arby’s ® restoranlarında yapacağın harcamaların %20’si hediye!

 • Paycell Kart ile Burger King®, Popeyes® ve Arbys® restoranlarında harcama yapıldığında %20 hediye kampanyasından faydalanılacaktır.
 • Kampanya paket serviste ve mobil restoranlarda geçerli değildir.
 • Harcama tutarının %20’si Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Kampanyadan ilk 5.000 kişi faydalanabilecektir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 50 TL kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Tab Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyada değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sona erdirme hakkı saklıdır.
 • Görselde kullanılan ürünler ve servis şekli reklam amaçlıdır, restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paycell Kart ile restoran harcamalarının %20’si hediye!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-kart-ile-restoran-harcamalarinin-si-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50/25TL Paycell QR ile Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci/Pideci Restoranlarında Nakit İade Cashback İndirimi

Fırsat Süresiz
Paycell QR ile Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Pideci®...Daha Fazla

Paycell QR ile Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Usta Dönerci® restoranlarında yapacağın 50 TL ve üzeri harcamana 25 TL hediye!

 • Kampanyadan Turkcell bireysel müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL RESTORAN yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Paycell uygulamasından HEMEN KATIL butonuna tıklanarak da kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanya Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Usta Dönerci® restoranlarında geçerlidir.
 • 25 TL hediye, kampanyaya dahil restoranlarda Paycell QR ile hediye para hariç yapacağınız 50 TL ve üzeri harcama sonrası kazanılacaktır.
 • Kayıtlı kartınız veya Hazır Limit kullanılarak harcama yapılabilir.
 • Kazanılan hediye para kampanyaya dahil restoranlarda Paycell QR ile Hazır Limit kullanılarak (Turkcell faturanıza yansıtarak) yapılacak harcamalarda kullanılabilir.
 • Hediye para 1 ay süre ile geçerlidir. Bu süre içinde kullanılmayan hediye para geçerliliğini yitirecektir.
 • Hediye para, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, hediye para tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
 • Kazanılan hediye para Paycell uygulaması Hediye Dünyam – Kuponlarım bölümünden görüntülenebilir.
 • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Paye Kart ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Tab Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyada değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sona erdirme hakkı saklıdır.
 • Görselde kullanılan ürünler ve servis şekli reklam amaçlıdır, restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız.

Paycell QR ile seçili restoranlarda 25 TL hediye!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-qr-ile-secili-restoranlarda-25-tl-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 2-3 Param Kart Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci/Pideci Restoran Nakit İade Cashback İndirimi

Fırsat Süresiz
ParamKart'a Burger King Harcamalarında %2 Nakit İade!  ParamKart’ın ile TAB...Daha Fazla

ParamKart’a Burger King Harcamalarında %2 Nakit İade!

 •  ParamKart’ın ile TAB Gıda’ya bağlı Burger King şubelerinden yapacağın harcamalarda %2 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor
 • Kampanya kapsamındaki %2’lik nakit iade tutarı, firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanarak, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
 • Kampanya kapsamında sunulan %2 indirim sadece fiziki mağazalarda geçerli olup, online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • Kampanya 12.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ ve TAB Gıda kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
 • TM & © 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

https://param.com.tr/avantajlar/paramkartlilara-burger-king-harcamalarinda-2-nakit-iade-11

ParamKart’a Popeyes Harcamalarında %2 Nakit İade!

 • ParamKart’ın ile TAB Gıda’ya bağlı Popeyes şubelerinden yapacağın harcamalarda %2 nakit iadefırsatı seni bekliyor..
 • Kampanya kapsamındaki %2’lik nakit iade tutarı, firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanarak, alışveriş sonrasındakartına yatırılacak.
 • Kampanya kapsamında sunulan %2 nakit iade sadece fiziki mağazalarda geçerli olup, online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • Kampanya 12.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ ve TAB Gıda kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • © 2021 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

https://param.com.tr/avantajlar/paramkartlilara-popeyes-harcamalarinda-2-nakit-iade-10

ParamKart’a Arby’s Harcamalarında %3 Nakit İade!

 • ParamKart’ın ile TAB Gıda’ya bağlı Arby’s şubelerinde yapacağın harcamalarda %3 nakit iade fırsatı senibekliyor.
 • Kampanya kapsamındaki %3’lük nakit iade tutarı, firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanarak, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
 • Kampanya kapsamında sunulan %3 nakit iade sadece fiziki mağazalarda geçerli olup, online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir
 • Kampanya 12.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ ve TAB Gıda kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TM & © 2021 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

ParamKart’a Sbarro Harcamalarında %3 Nakit İade!

 • ParamKart ile TAB Gıda’ya bağlı Sbarro şubelerinden yapacağın harcamalarda %3 nakit iade fırsatı seni bekliyor
 • Kampanya kapsamındaki %3’lük nakit iade tutarı, firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanarak, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
 • Kampanya kapsamında sunulan %3 nakit iade sadece fiziki mağazalarda geçerli olup, online alışverişlerde geçerli değildir
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • Kampanya 12.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ ve Boyner kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • © 2021 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir

https://param.com.tr/avantajlar/paramkartlilara-sbarro-harcamalarinda-3-nakit-iade-12

https://param.com.tr/avantajlar/paramkartlilara-sbarro-harcamalarinda-3-nakit-iade-12

ParamKart’a Usta Dönerci Harcamalarında %3 Nakit İade!

 • ParamKart’ın ile TAB Gıda’ya bağlı Usta Dönerci şubelerinden yapacağın harcamalarda %3 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor.
 • Kampanya kapsamındaki %3’lük nakit iade tutarı, firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanarak, alışveriş sonrasındakartına yatırılacak.
 • Kampanya kapsamında sunulan %3 nakit iade sadece fiziki mağazalarda geçerli olup, online alışverişlerde geçerli değildir
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • Kampanya 12.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ ve TAB Gıda kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TAB Gıda, Usta Dönerci® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

https://param.com.tr/avantajlar/paramkartlilara-usta-donerci-harcamalarinda-3-nakit-iade-13

ParamKart’a Usta Pideci Harcamalarında %3 Nakit İade!

 • ParamKart’ın ile TAB Gıda’ya bağlı Usta Dönerci şubelerinden yapacağın harcamalarda %3 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor.
 • Kampanya kapsamındaki %3’lük nakit iade tutarı, firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanarak, alışveriş sonrasındakartına yatırılacak.
 • Kampanya kapsamında sunulan %3 nakit iade sadece fiziki mağazalarda geçerli olup, online alışverişlerde geçerli değildir
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • Kampanya 12.03.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ ve TAB Gıda kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TAB Gıda, Usta Dönerci® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

https://param.com.tr/avantajlar/paramkartlilara-usta-pideci-harcamalarinda-3-nakit-iade-14

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Usta Dönerci Tıkla Gelsin’de Bankkart Genç’e Özel Menü!

Fırsat Süresi Doldu
Bankkart Genç'e özel Usta Dönerci Tıkla Gelsin üzerinden verilen siparişlerde...Daha Fazla

Bankkart Genç’e özel Usta Dönerci Tıkla Gelsin üzerinden verilen siparişlerde indirimli menü fırsatı

 • Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Türkiye Usta Dönerci® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® Sana Gelsin’de geçerlidir.
 • Bankkart Genç müşterilerine özel Tıkla Gelsin® üzerinden verilen Usta Dönerci® siparişlerinde indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü fırsatı sunulacaktır.
 • Kampanyaya USTADÖNERCİ yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım yapılabilecektir. Bir müşteri toplamda en fazla 5 adet indirim kodu kazanabilecektir. Her bir kod kazanımı için ayrı SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir. İndirim kodları, 4757’ye SMS gönderimi sonrası müşterinin Banka’da kayıtlı cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir.
 • İndirim kodu kazanımları ve kullanımları kampanya dönemi içerisinde aynı veya farklı günlerde olabilecektir.
 • Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır. Alınan kodlar 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilir.
 • İndirim kodları Tıkla Gelsin uygulaması üzerinde Usta Dönerci® siparişlerinde sana gelsin (paket servis) kısmında kullanılabilmesi için hesabım bölümünden indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. Kod girildikten sonra indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü açılacaktır.
 • İndirim kodlarının Usta Dönerci® restoranlarında kullanılabilmesi için indirim kodunun kasiyere siparişten önce bildirilmesi gerekmektedir.
 • Tıkla gelsin uygulamasındaki indirim oranı ile restorandan kullanımda verilen indirim oranı farklılaşabilecektir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır, başka kampanyalar ile birleştirilemez ve belirtilen menüde geçerlidir.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kampanya sadece Bankkart Genç ile yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya Bankkart, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir. TAB Gıda, Usta Dönerci® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.Coca-Cola, The Coca-Cola Company?nin tescilli markasıdır.
 • Kampanyadan paket servis kanalıyla yararlanabilmek için Tıkla Gelsin® üyesi olmak gerekir.
 • Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya tiklagelsin.com sayfası üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekmektedir.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler paket servis siparişinde farklılık gösterebilir. Paket servis için dağıtım alanları sınırlıdır.
 • Kampanya menüsü restoranlarda orta boy Coca-Cola ile Tıkla Gelsin®’de ise kutu Coca-Cola ile servis edilir. Kampanya menülerinde sadece 1 adet içecek servis edilir.
 • C. Ziraat Bankası A.Ş. ve TAB GIDA SAN ve TİC A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/market-ve-gida/usta-donerci-tikla-gelsinde-bankkart-gence-ozel-menu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 7 TıklaGelsin Özel Menüler Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Tıklagelsin'e özel menülerden al her siparişte %7 TıklaPara kazan! Burger...Daha Fazla

Tıklagelsin’e özel menülerden al her siparişte %7 TıklaPara kazan!

Burger King Tıklagelsin® Özel Menü

Sbarro Tıklagelsin® Özel Menü: https://www.tiklagelsin.com/a/kampanya-ve-duyurular/sbarro-tiklagelsin-ozel-menu

Arby’s Tıklagelsin® Özel Menü: https://www.tiklagelsin.com/a/kampanya-ve-duyurular/arby-s-tiklagelsin-ozel-menu

Usta Dönerci Tıklagelsin® Özel Menü: https://www.tiklagelsin.com/a/kampanya-ve-duyurular/usta-donerci-tiklagelsin-ozel-menu

2’li Maxi Ekonomix Menü

Popeyes özel menü: https://www.tiklagelsin.com/a/kampanya-ve-duyurular/popeyes-tiklagelsin-ozel-menu

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 ininal Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci Restoran İndirim Kampanyası [Max 20TL]

Fırsat Süresiz
Sen doya doya ye diye Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro,...Daha Fazla

Sen doya doya ye diye Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarında yapacağın harcamaların %15’i hediye!

• Kampanya 01 Temmuz 2022 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
• ininallılara özel 15% hediye kampanyası Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarında yapılan harcamalarda geçerlidir.
• Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
• Ödül bakiyeler kazanımın gerçekleştiği ertesi gün sonunda ininal Kart’lara aktarılacaktır.
• Her kullanıcı kampanyadan en fazla 20 TL kazanabilir.
• Kampanya diğer indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
• Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
• Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal ve Tab Gıda sorumlu tutulamaz.
• Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
• ininal ve Tab Gıda herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

https://www.ininal.com/kampanyalar/kasim-yemek-kampanyasi

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tıkla Gelsin Burger King Öğrenci Menüsü

Fırsat Süresiz
Bu kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar sadece Tıkla Gelsin®...Daha Fazla

Bu kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar sadece Tıkla Gelsin® üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın. TM & © 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Kampanya İçeriği
Sadece 65,00 TL
x1 Sandviç
Patates Kızartması (Orta)
BK King Nuggets (6’lı)
x1 Kutu İçecek

https://www.tiklagelsin.com/a/kampanya-ve-duyurular/burger-king-ogrenci-menusu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TıklaGelsin Arby’s ve Popeyes Eve Siparişte % 7, Restoranda % 3.5 Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Popeyes® ve Arby's®'de yapacağın her alışverişte Sana Gelsin ve Gel...Daha Fazla

Popeyes® ve Arby’s®’de yapacağın her alışverişte Sana Gelsin ve Gel Al siparişlerine özel %7 Tıkla Para, restoranda %3.5 Tıkla Para kazan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TıklaGelsin Burger King Eve Siparişte %5, Restoranda %2.5 Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Burger King®’den yapacağın her alışverişte Sana Gelsin ve Gel Al...Daha Fazla

Burger King®’den yapacağın her alışverişte Sana Gelsin ve Gel Al siparişlerine özel %5 Tıkla Para, restoranda %2.5 Tıkla Para kazan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TıklaGelsin Restoran QR veya Gel Al’da 60TL Siparişe 15 Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Restoran’da QR okutarak veya Gel Al'da ilk 60 TL ve...Daha Fazla

Restoran’da QR okutarak veya Gel Al’da ilk 60 TL ve üzeri siparişinde 15 Tıkla Para kazan. (Kazanım 1 defa olacaktır.) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TıklaGelsin Usta Dönerci ve Usta Pideci Eve Siparişte % 7, Restoranda % 5 Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® ’de yapacağın her alışverişte...Daha Fazla

Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® ’de yapacağın her alışverişte Sana Gelsin ve Gel Al siparişlerine özel %7 Tıkla Para, restoranda %5 Tıkla Para kazan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TıklaGelsin Amasya Et Ürünleri Siparişine % 1, Seçili Ürünlerde % 5 Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Amasya Et Ürünleri’nden yapacağın her alışverişte siparişlerine özel %1 Tıkla...Daha Fazla

Amasya Et Ürünleri’nden yapacağın her alışverişte siparişlerine özel %1 Tıkla Para kazan! Belirli ürünlerde ise %5 Tıkla Para kazan! (Tıkla Para kazanımları kampanyalı ürünlerde geçerli değildir.) Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

10TL Tıkla Gelsin Arkadaş Davet Kampanyası F31BAGL69

Kod Süresiz
Tıkla Gelsin arkadaş davet kodu F31BAGL69 girerek yeni üye olun,...Daha Fazla

Tıkla Gelsin arkadaş davet kodu F31BAGL69 girerek yeni üye olun, 25₺ ve üzeri yemek siparişinizde anında 10 Tıkla Para kazanın! Arkadaşını Tıkla Gelsin®’e davet et, senin kodunla üye olsun. Arkadaşının yapacağı ilk 25 TL ve üzeri alışverişinde 10 Tıkla Para kazan.

Kampanya 18 Kasım 2021 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya hangi kanallarda geçerlidir?
Kampanya Tıkla Gelsin mobil uygulama, Tıkla Gelsin web sitesinde geçerlidir.

Kampanya faydalanma şartları nelerdir?

 • Kampanyadan faydalanabilmek için davet eden kişinin Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyada davet eden kişinin “ Arkadaşını Davet Et” butonuna basıp paylaşımın yapılacağı uygulama seçilerek devam edilmelidir.
 • Davet edilen kişi ulaşan bilgilendirmede yer alan linke tıklayarak Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
 • 10 Tıkla Para ödülünün kazanılabilmesi için davet edilen kişinin daha önce Tıkla Gelsin uygulamasına ve Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğine kayıt olmaması gerekmektedir. Davet koduyla birlikte yapılacak olan ilk üyeliklerde geçerlidir.
 • 10 Tıkla Para ödülünün kazanılması için davet ettiğin arkadaşının 30 gün içerisinde 25 TL ve üzeri en az 1 adet sipariş vermesi gerekmektedir. 
 • Davet edilen kişi cüzdan yüklemesi yaptığında herhangi bir kazanım olmayacak olup cüzdandan verilen siparişlerde davet eden kişiye yükleme yapılacaktır.
 • Davet edilenin sipariş iptali durumlarında kazanılan Tıkla Para’lar silinecektir.
 • Davet için herhangi bir arkadaş sınırı bulunmamaktadır. 
 • Davet edilen her arkadaş için 10 Tıkla Para yüklenecektir.
 • Kampanyadan kazanılan Tıkla Para’lar 24 saat içerisinde yüklenecektir.
 • Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Tıkla Para’ların kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır. 30 gün sonunda kullanılmayan Tıkla Para’lar otomatik silinecektir.
 • Davet edilen kişi de kendi kullanıcısına özel davet kodunu paylaşarak Tıkla Para kazanmaya başlayabilecektir.

Kampanyaya özel diğer koşullar nelerdir?
TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Ata Express®, Tıkla Gelsin® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

https://www.tiklagelsin.com/a/account/referral-info

https://www.tiklagelsin.com/a/kampanya-ve-duyurular/arkadasini-kap-getir-10-tikla-para-kazan

Arkadaşını Kap Getir 10 Tıkla Para Kazan!

Kampanyadan faydalanabilmek için davet eden kişinin Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanyada davet eden kişinin “ Arkadaşını Davet Et” butonuna basıp paylaşımın yapılacağı uygulama seçilerek devam edilmelidir. Davet edilen kişi ulaşan bilgilendirmede yer alan linke tıklayarak Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 10 Tıkla Para ödülünün kazanılabilmesi için davet edilen kişinin daha önce Tıkla Gelsin uygulamasına ve Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğine kayıt olmaması gerekmektedir. Davet koduyla birlikte yapılacak olan ilk üyeliklerde geçerlidir. 10 Tıkla Para ödülünün kazanılması için davet ettiğin arkadaşının 30 gün içerisinde 25 TL ve üzeri en az 1 adet sipariş vermesi gerekmektedir. Davet edilen kişi cüzdan yüklemesi yaptığında davet eden kişi herhangi bir kazanım sağlamaz, davet edilen kişi cüzdandan sipariş verdiğinde davet eden kişiye yükleme yapılacaktır. Davet edilenin sipariş iptali durumlarında kazanılan Tıkla Para’lar silinecektir. Davet için herhangi bir arkadaş sınırı bulunmamaktadır. Davet edilen her arkadaş için 10 Tıkla Para yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan Tıkla Para’lar 24 saat içerisinde yüklenecektir. Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan Tıkla Para’ların kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır. 30 gün sonunda kullanılmayan Tıkla Para’lar otomatik silinecektir. Davet edilen kişi de kendi kullanıcısına özel davet kodunu paylaşarak Tıkla Para kazanmaya başlayabilecektir. Kampanya 31 Aralık 2022 tarihleri arasında Tıkla Gelsin® mobil uygulama ve web sitesinde geçerlidir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Ata Express, Tıkla Gelsin® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Daha Az

31BAGL69 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 PeP VISA Kart Yemek ve Kahve Harcaması İndirimi [25TL]

Fırsat Süresiz
İster Yemeğinin İster Kahvenin %50’si PeP Visa Kart ile Hediye!...Daha Fazla

İster Yemeğinin İster Kahvenin %50’si PeP Visa Kart ile Hediye! Sabah kahvesinden, öğle yemeğine, beş çayından, akşam yemeklerine PeP hep seninle! Sen de yemek ve kahve harcamalarını PeP Visa Kart ile yap, %50’si hediye olsun.

 • Kampanya 1 Şubat 2022 TSİ 00:01 – 31 Temmuz 2022 TSİ 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya boyunca belirtilen sektörlerde yapılan harcamanın %50’si iade edilecektir.
 • Bir müşteri bir takvim ayında kampanyadan en fazla 25 TL ödül kazanabilir.
 • Kampanya sadece yemek ve kahve alımlarında geçerlidir. Alkol, tütün alımlarında, içkili yerler (alkollü içkiler)-barlar, tavernalar, gece kulüpleri, kokteyl salonları ve diskoteklerde yapılan harcamalar da geçerli değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • PeP Visa Fiziksel Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları,
  • 1-28 Şubat 2022 tarihleri için; 1-10 Mart 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Mart 2022 tarihleri için; 1-10 Nisan 2022 tarihleri arasında,
  • 1-30 Nisan 2022 tarihleri için; 1-10 Mayıs 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Mayıs 2022 tarihleri için; 1-10 Haziran 2022 tarihleri arasında,
  • 1-30 Haziran 2022 tarihleri için; 1-10 Temmuz 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Temmuz 2022 tarihleri için; 1-10 Ağustos 2022 tarihleri arasında PeP Ödül Cüzdan hesabınıza yüklenecektir.
 • Yüklenen hediye tutarı harcama süresi 1 (bir) yıldır.
 • Kazandığın ödülü PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin.
 • Kampanyada geçerli olan MCC Kodları;
  • Tatlılar, Çerezler ve Şekerleme Dükkanları (5441)
  • Fırınlar (5462)
  • Fast Food Restoranları (5814)
  • Yemek Yerleri ve Restoranlar (5812)
 • Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
 • Kampanya kurumsal hesap ve kartlarda geçerli değildir.
 • PeP kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişinin iptal / iadesi durumunda hediye tutar geri alınacaktır.
 • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Kampanya

https://www.peple.com.tr/kampanyalar/yemek-kahve-siparislerinin-yuzde-ellisi-pepten-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Tıkla Gelsin Papara İndirimi [Burger King, Popeyes, Arby’s]

Fırsat Süresi Doldu
Tıkla Gelsin harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her...Daha Fazla

Tıkla Gelsin harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022 sonuna kadar devam edecek.

Burger King harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022 sonuna kadar devam edecek.

Popeyes harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022sonuna kadar devam edecek.

Arby’s harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022sonuna kadar devam edecek.

Tıklagelsin hariç online yemek platformlarından yapılan işlemler dahil değildir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Yemek Kuponları

50TL GetirYemek İndirim Kodu – Tüm Restoranlarda

Kod Süresiz
Getir Yemek her restoranda geçerli 50 TL indirim kodu: LIG50... Detayını Gör
LIG50 Kodu Aç 
0% Başarılı

80’e 50TL GetirYemek İndirim Kuponu

Kod Süresiz
50 TL Hediyeniz GetirYemek'ten! GetirYemek'ten sıradaki siparişinize özel 50 TL... Detayını Gör
MAC50 Kodu Aç 
100% Başarılı

70₺ Yemek Sepeti Eylül İndirim Kodu – Alt Limitsiz

Kod Süresiz
Yemek Sepeti indirim kodu ile yeni üyelere özel İlk kez... Detayını Gör
ENFES70 Kodu Aç 
96% Başarılı

80TL’ye 50TL GetirYemek Kupon Kodu

Kod Süresiz
Getir Yemek’te 50₺ indirim kodu SURPRIZ50 SURPRIZ50 koduyla tüm restoranlarda... Detayını Gör
URPRIZ50 Kodu Aç 
0% Başarılı

McDonald’s Referans Kodu ile Bedava Promosyon Ürün Kazan – Mobil Uygulama Paylaş Kazan

Kod Süresiz
Merhaba! McDonald's uygulamasında bana katıl, ikimiz de kazanalım! Uygulamayı indirerek... Detayını Gör
D9b0sCr6 Kodu Aç 
60% Başarılı

Tıkla Gelsin® – Yemek Siparişi Uygulaması ile Lezzetler Kapında!

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Neden Tıkla Gelsin®?
Tıkla Gelsin®’den sipariş vereceğin restoranlarda, sağlık kontrolü ve dezenfeksiyon süreçlerinden geçirilen personellerce hazırlanan ürünler, “Güvenli Paket” etiketiyle teslim ediliyor.

Ne yediğini bilmek en doğal hakkın!
Tıkla Gelsin® uygulamasındaki Ne Yediğini Bil® platformuyla, ürünlerin doğadan sofrana gelinceye kadarki yolculuğunu tüm şeffaflığıyla öğrenebilirsin.

Uygulama Özellikleri
Tıkla Gelsin® uygulaması iki özelliği ile karşında! Sana Gelsin ile istediğin adresi gir siparişin “temassız teslimat” ve “kapıya bırakılma” seçenekleriyle sana gelsin! Gel Al ile bulunduğun lokasyona en yakın restorana siparişini ver, temassız ve en hızlı şekilde sen al.

Uygulama Nasıl Kurulur ve Kullanılır?
Tıkla Gelsin®’i, yukarıdaki Yükle/İndir seçeneğine tıklayarak yükle, üye ol ve
kişiselleştirilmiş hizmet deneyiminin ayrıcalıklarından faydalanmaya başla! Üyelik için adın-soyadın, e-posta adresin, cep numaran ve belirleyeceğin şifre yeterli. Ardından yemek seçimini yapıp, adresini ve ödeme yöntemini belirterek işlemini tamamla.

Nasıl Sipariş Verilir?
Sunulan iki özellikten birini seç. Markanı seç. Menü veya ürün seçimini yap.
Seçimlerini tercihine göre düzenle. Siparişi tamamlamak için gereken adres ve ödeme bilgilerini kaydet. Siparişi onayla.

Burger King® Sipariş
Burger King®’in birbirinden ateşli menülerinden favorini seç ve Tıkla Gelsin!
Whopper®, Steakhouse Burger®, Big King® ve Köfteburger® Menü gibi eşsiz Burger King® lezzetleri, Tıkla Gelsin® ile sadece bir tık uzağında!

Popeyes® Sipariş
Efsane terbiyeli tavuk, Tıkla Gelsin® ile şimdi parmaklarının ucunda! Tavuklu
salatalardan Popeyes® acılı kanat menülerine, Ekonomix Tavuk Burger’den
Popeyes® Maxi Menü’lere kadar onlarca seçenek, cazip fiyatlarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Arby’s® Sipariş
Eşsiz tadı ve avantajlı kampanyalarıyla Arby’s® menüleri, Tıkla Gelsin® online
sipariş üzerinden hızlı bir şekilde kapına gelsin. Tıkla Gelsin® ile karşı konulmaz Arby’s® hamburgerlerinin ve iştah kabartan Arby’s® kıvırcık patateslerinin tadını çıkarmaya hemen başla!

Usta Dönerci® Sipariş
Tavuk döner siparişi mi, et döner siparişi mi? Ağız sulandıran bir iskender siparişine ne dersin? Favorin hangisi olursa olsun, Usta Dönerci® ile hepsi anında senin olsun! Dönercilerin efsanesi Usta Dönerci® menüleri, Tıkla Gelsin® ile dilediğin an kapında!

Sbarro® Pizza Sipariş
Canın zengin malzemesiyle göz dolduran nefis bir pizza mı çekti? Online pizza siparişi, Tıkla Gelsin® ile şimdi çok daha hızlı ve kolay! Sbarro® pizza çeşitlerini incelemek ve sürpriz kampanyalardan faydalanmak için sen de Tıkla Gelsin®’i indir, dolu dolu pizza menülerini keşfetmeye başla!

Usta Pideci® Sipariş
Kuşbaşılı kaşarlı pide, kıymalı pide, kavurmalı pide… En acıktığın anlarda aklına düşen tüm bu lezzetler, Usta Pideci® farkı ve Tıkla Gelsin® ayrıcalığı ile fırından kapına gelsin! Usta Pideci®’nin eşsiz lezzetlerine Tıkla Gelsin® üzerinden kolayca sahip olmak için sen de uygulamayı indir, fırsatları keşfetmeye başla!

Amasya Et Ürünleri® Sipariş
Tıkla Gelsin®’den benzersiz bir hizmet daha! Damak zevkine en yakın yemek
siparişi uygulaması Tıkla Gelsin®’de pastırma, kavurma, sosis ve online sucuk siparişi imkanı da bulunuyor. Amasya Et Ürünleri®’nin özenle hazırlanmış birbirinden lezzetli ve güvenilir et ürünleri, uygulama üzerinden incelemen için seni bekliyor.

Bize Ulaşın
Facebook: https://www.facebook.com/tabgidakurumsal
Instagram: https://www.instagram.com/tabgida/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tab-gida/


🟩 Tıkla Gelsin indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Tıkla Gelsin indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tıkla Gelsin indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tıkla Gelsin kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tıkla Gelsin promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.