% 10 Tıkla Gelsin Papara İndirimi [Burger King, Popeyes, Arby’s]

Fırsat 1 ay kaldı
Tıkla Gelsin harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her...Daha Fazla

Tıkla Gelsin harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program 2021 sonuna kadar devam edecek.

Burger King harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program 2021 sonuna kadar devam edecek.

Popeyes harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program 2021 sonuna kadar devam edecek.

Arby’s harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program 2021 sonuna kadar devam edecek.

Tıklagelsin hariç online yemek platformlarından yapılan işlemler dahil değildir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 7 Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci/Pideci TıklaPara Kazan (Tıkla Gelsin)

Fırsat Süresiz
Tıklagelsin'den yapacağınız Burger King, Popeyes, Arby's, Sbarro, Usta Dönerci, Usta...Daha Fazla

Tıklagelsin’den yapacağınız Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci, Usta Pideci yemek siparişleinde her alışverişte %7 Tıkla Para kazan! Burger King %5 tıklapara, diğerleri %7.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20₺ Tıkla Gelsin İndirimi [Hediye Tıkla Para]

Fırsat Süresiz
Tıkla Gelsin üzerinden vereceğin 60 TL ve üzeri siparişlerde 20...Daha Fazla

Tıkla Gelsin üzerinden vereceğin 60 TL ve üzeri siparişlerde 20 TL değerinde 20 Tıkla Para kazanma fırsatı! Hemen tıkla, lezzetli fırsatları kaçırma! Tıkla Gelsin Cüzdan’a ilk 50 TL ve üzeri yüklemede 5 Tıkla Para Hediye! Kampanya Dönemi: 23 Ağustos – 15 Eylül 2021

Tıkla para nedir?

Tıkla Para Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini gerçekleştirdikten sonra yapılacak alışverişlerde kazanılan , Tıkla Gelsin siparişlerinde ve Tıkla Gelsin geçerli restoranlarda kullanılabilecek  ödül paradır.

1 Tıkla Para ne kadar?

1 Tıkla Para = 1 TL’dir.

Nasıl Tıkla Para kazanılır?

Restoran, mobil uygulama ve web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde belirlenen oranlarda Tıkla Para kazanımı gerçekleşir. Tıkla Gelsin Kazandırma Programı üyeliğini tamamlamış misafirler için mobil uygulama ve web tarafında kazanım otomatik olarak gerçekleşirken restoran tarafında kazanım gerçekleşmesi için misafirin kendini kasaya tanıtması gerekir. Cüzdan ile ödemesi gerçekleşen siparişlerde Tıkla Para kazanılırken, Tıkla Para ile verilen siparişlerde kazanım gerçekleşmemektedir. Güncel Cüzdan kampanyaları aşağıdaki gibidir; İlk 50 TL  ve üzeri yüklemede 5 TL Tıkla Para,İlk 100 TL ve üzeri yüklemede 15 TL Tıkla Para ,İlk 200 TL ve üzeri yüklemede 40 TL Tıkla Para Güncel marka kampanyalarımız da şu şekildedir; Sadece mobil uygulamadan verilecek ilk 60 TL ve üzeri Burger King®, Popeyes®, Arby’s® ,Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® siparişlerinde 20 TL Tıkla Para kazanılır.

Tıkla para nasıl kullanılır?

Misafir Tıkla Param bakiyesi yeterli olması durumunda  web ve mobil uygulamada verdiği siparişlerinde sipariş onayı ekranında ödeme yöntemini Tıkla Para seçerek kullanılır.

Misafir Tıkla Param bakiyesi yeterli olması durumunda restoran tarafında önce kasa üzerinde QR kodu ile kendini tanıtarak telefonuna gelen onaylama bildirimini onayladıktan sonra kullanımı gerçekleştirebilir.

Tıkla Paraların geçerlilik süresi ne kadar?

Her kazanılan Para için 1 yıl sonunda tükenecektir.

Ne kadar Tıkla Para kazanabilirim?

Burger King®’den mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %5 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %2,5 ,Popeyes®’dan mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %3,5 ,Arby’s®’den mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %3,5 ,Sbarro®’dan mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %5 ,Usta Dönerci® mobil uygulama ve web sitesi üzerinden yapacağın Alışverişlerde %7 Tıkla Para, restorandan verilecek siparişlerde ise %5 ,Amasya Et markamız için mobil uygulama,web sitesi üzerinden ve restorandan verilecek siparişlerde %1 oranında Tıkla Para kazanılmaktadır.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tıkla Gelsin Kampanya ve İndirimleri – Burger King, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci

Fırsat Süresiz
Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci® promosyonlu lezzetli menü...Daha Fazla

Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Dönerci® promosyonlu lezzetli menü ve kampanyaları Tıkla Gelsin’de!

https://www.tiklagelsin.com/kampanyalar-ve-duyurular Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Tıkla Gelsin® – Yemek Siparişi Uygulaması ile Lezzetler Kapında!

Tıkla Gelsin® online yemek siparişi uygulamasını indir, Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoranlarından istediğin lezzet kapına gelsin! Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Amasya Et Ürünleri®’nin karşı konulmaz lezzetleri, avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Neden Tıkla Gelsin®?
Tıkla Gelsin®’den sipariş vereceğin restoranlarda, sağlık kontrolü ve dezenfeksiyon süreçlerinden geçirilen personellerce hazırlanan ürünler, “Güvenli Paket” etiketiyle teslim ediliyor.

Ne yediğini bilmek en doğal hakkın!
Tıkla Gelsin® uygulamasındaki Ne Yediğini Bil® platformuyla, ürünlerin doğadan sofrana gelinceye kadarki yolculuğunu tüm şeffaflığıyla öğrenebilirsin.

Uygulama Özellikleri
Tıkla Gelsin® uygulaması iki özelliği ile karşında! Sana Gelsin ile istediğin adresi gir siparişin “temassız teslimat” ve “kapıya bırakılma” seçenekleriyle sana gelsin! Gel Al ile bulunduğun lokasyona en yakın restorana siparişini ver, temassız ve en hızlı şekilde sen al.

Uygulama Nasıl Kurulur ve Kullanılır?
Tıkla Gelsin®’i, yukarıdaki Yükle/İndir seçeneğine tıklayarak yükle, üye ol ve
kişiselleştirilmiş hizmet deneyiminin ayrıcalıklarından faydalanmaya başla! Üyelik için adın-soyadın, e-posta adresin, cep numaran ve belirleyeceğin şifre yeterli. Ardından yemek seçimini yapıp, adresini ve ödeme yöntemini belirterek işlemini tamamla.

Nasıl Sipariş Verilir?
Sunulan iki özellikten birini seç. Markanı seç. Menü veya ürün seçimini yap.
Seçimlerini tercihine göre düzenle. Siparişi tamamlamak için gereken adres ve ödeme bilgilerini kaydet. Siparişi onayla.

Burger King® Sipariş
Burger King®’in birbirinden ateşli menülerinden favorini seç ve Tıkla Gelsin!
Whopper®, Steakhouse Burger®, Big King® ve Köfteburger® Menü gibi eşsiz Burger King® lezzetleri, Tıkla Gelsin® ile sadece bir tık uzağında!

Popeyes® Sipariş
Efsane terbiyeli tavuk, Tıkla Gelsin® ile şimdi parmaklarının ucunda! Tavuklu
salatalardan Popeyes® acılı kanat menülerine, Ekonomix Tavuk Burger’den
Popeyes® Maxi Menü’lere kadar onlarca seçenek, cazip fiyatlarla Tıkla Gelsin®’de seni bekliyor.

Arby’s® Sipariş
Eşsiz tadı ve avantajlı kampanyalarıyla Arby’s® menüleri, Tıkla Gelsin® online
sipariş üzerinden hızlı bir şekilde kapına gelsin. Tıkla Gelsin® ile karşı konulmaz Arby’s® hamburgerlerinin ve iştah kabartan Arby’s® kıvırcık patateslerinin tadını çıkarmaya hemen başla!

Usta Dönerci® Sipariş
Tavuk döner siparişi mi, et döner siparişi mi? Ağız sulandıran bir iskender siparişine ne dersin? Favorin hangisi olursa olsun, Usta Dönerci® ile hepsi anında senin olsun! Dönercilerin efsanesi Usta Dönerci® menüleri, Tıkla Gelsin® ile dilediğin an kapında!

Sbarro® Pizza Sipariş
Canın zengin malzemesiyle göz dolduran nefis bir pizza mı çekti? Online pizza siparişi, Tıkla Gelsin® ile şimdi çok daha hızlı ve kolay! Sbarro® pizza çeşitlerini incelemek ve sürpriz kampanyalardan faydalanmak için sen de Tıkla Gelsin®’i indir, dolu dolu pizza menülerini keşfetmeye başla!

Usta Pideci® Sipariş
Kuşbaşılı kaşarlı pide, kıymalı pide, kavurmalı pide… En acıktığın anlarda aklına düşen tüm bu lezzetler, Usta Pideci® farkı ve Tıkla Gelsin® ayrıcalığı ile fırından kapına gelsin! Usta Pideci®’nin eşsiz lezzetlerine Tıkla Gelsin® üzerinden kolayca sahip olmak için sen de uygulamayı indir, fırsatları keşfetmeye başla!

Amasya Et Ürünleri® Sipariş
Tıkla Gelsin®’den benzersiz bir hizmet daha! Damak zevkine en yakın yemek
siparişi uygulaması Tıkla Gelsin®’de pastırma, kavurma, sosis ve online sucuk siparişi imkanı da bulunuyor. Amasya Et Ürünleri®’nin özenle hazırlanmış birbirinden lezzetli ve güvenilir et ürünleri, uygulama üzerinden incelemen için seni bekliyor.

Bize Ulaşın
Facebook: https://www.facebook.com/tabgidakurumsal
Instagram: https://www.instagram.com/tabgida/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/tab-gida/


🟩 Tıkla Gelsin indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Tıkla Gelsin indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Tıkla Gelsin indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Tıkla Gelsin kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Tıkla Gelsin promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.